Arnemuiden niet in paniek PZC sport 26 VOETBAL ft itsert Dies van de Ketterij: we zijn nog niet toe aan promotie Erik Maljers naar Zuidwesters Simpelaar aast op zilver Biljartcompetitie jeugd slaat aan Wielrenners tevreden over trip Bulgaarse clubs in problemen sportagenda vrijdag 21 februari 1997 *Yerseke moet het morgen in Zwijndrecht opnemen tegen WGZ. De ploeg van trainer Hans van de Rafelaar is gebrand op een goed resultaat. Aanvoerder John Vette: „Het is door alle af gelastingen de eerste confronta tie met deze club. We weten wei nig van WGZ, maar we gaan er onbevangen tegenaan." Vette heeft deze week de trainin gen overgenomen van Van de Rafelaar. omdat de oefenmees- ter een paar daagjes op vakantie is geweest. De trainer beschikt overigens morgen over zijn vol tallige selectie. *Terneuzen speelt zondag thuis tegen SC Gastel. Patrick de Meijer heeft dinsdag de training weer hervat en is hoogst waar schijnlijk inzetbaar. Gerard Maas en Barry van der Hooft zijn twijfelgevallen, omdat hen een schorsing wacht. Maas iverd afgelopen zondag in de wed- stnjd tegen TAC/BWB eruit ge stuurd en Vati der Hooft liep te gen zijn derde gele kaart op. Trainer Eddy van der Hooft is optimistisch: „De sfeer in de ploeg is goed en ik heb nog niet gemerkt dat iemand het niet meer ziet zitten, ondanks de re sultaten. Het wordt natuurlijk steeds moeilijker en de kans dat we het redden in deze tweede klasse is misschien twintig pro cent. Toch blijven we er voor gaan." *Goes speelt zondag uit tegen Longa. Trainer Hugo Barendsis niet gerust op een goede afloop: „Het wordt erg moeilijk. Longa is een goed voetballende ploeg, naar ik heb horen zeggen. Dit wordt de eerste keer dat we te genover elkaar staan. We gaan gewoon ons eigen spelletje spe len, net zoals vorige week tegen Gastel. Ik hoop dat we zondag alleen wat meer geluk hebben. Tegen Gastel hebben we teveel kansen gemist. Het is jammer als je daardoor maar met één punt weggaat." Op één speler na is het hele team fit. Mart ban de Guchte heeft af gelopen zondag een dijbeen blessure opgelopen en is volgens Barends twee weken uitgescha keld. van onze verslaggever Eldridge Pentury MIDDELBURG - Een oorzaak noemen voor de dikke neder laag kan hij niet. Zeggen of Ar nemuiden de klap al te boven is, evenmin. ..Dat zal moeten blij ken." Zelf heeft Arnemuiden- aanvoerder Dies van de Ketterij (29) het pak slaag dat Kapelle (5-0) vorige week uitdeelde, al weer verwerkt. „Hopelijk had den we slechts een off-day." Morgen (zaterdag) kan de ploeg van Rens Griep de boel op eigen veld recht zetten door het in- haalduel met WC'68 te winnen. Bij winst neemt Arnemuiden de koppositie in de tweede klasse weer van Dauwendaele over. Van de Ketterij: „Na één ruime nederlaag, is er geen reden tot paniek." De nederlaag tegen Kapelle kwam hard aan in het Amemui- den-kamp. Overwinningen op hoofdklassers Veere en Kloetin- ge tijdens de winterstop hadden voor het nodige vertrouwen ge zorgd. „Maar in zulke wedstrij den speel je als tweedeklasser onbevangen, want je hebt niets te verliezen. Tegen Kapelle speelden we verkrampt. Ge blokkeerd. Iedereen. Ook ik. Nee, van onderschatting was geen sprake. Ik weet niet, waar aan het lag. Er ging van alles mis." Rode kaart Kapelle kwam met enig fortuin op een 1-0-voorsprong. Van de Ketterij: „Uit een mislukte voorzet, zeilde de bal het doel in. Maar Kapelle was gewoon beter en verdiende het ook om te win nen. Ik zie het zo: een team dat goed speelt, dwing dat beetje geluk gewoon af. Wij waren niet eens staat om een fatsoenlijke voorzet te geven. Bij een 2-0-voorsprong van Ka pelle, werd Arnemuidenaar Werner Blanckaert wegens na trappen met een rode kaart uit het veld gestuurd. „Entoen luk te het bij ons helemaal niet meer. We probeerden het nog wel. Ook na rust. Maar Kapelle speelde de wedstrijd prima uit. Zoals wij speelden, zouden we van el ke tegenstander in de tweede klasse verliezen." Zichzelf verwijten dat hij, als captain, de ploeg niet op sleep touw heeft genomen, doet Van Dies van de Ketterij„Het verschil tussen de pieken en dalen is nu nog te groot om een klasse hoger te spelen." foto Ruben Oreel de Ketterij niet. „Dat ik aan voerder ben, wil niet zeggen dat ik ook een leider ben. Noodge dwongen, omdat ik van alle spe lers het langst in Arnemuiden 1 speel, heb ik van de trainer die band gekregen. Ik moet het heb ben van werklust en doorzet tingsvermogen. Maar iemand die voorop in de strijd gaat... Nee, dat niet. Het zit niet in mijn bloed." Wisselvallig De kans bestaat nu dat Arne muiden dezelfde periode zal doormaken als vorig seizoen. Ook toen begon de ploeg veelbe lovend aan de competitie en werd de eerste periodetitel in de wacht gesleept. In de tweede helft van het seizoen presteerde de ploeg echter te wisselvallig. In de nacompetitie speelde Ar nemuiden vervolgens geen en kele rol van betekenis. Van de Ketterij: „Twee seizoe nen geleden, ging het precies zo. Toen wonnen we de tweede pe riodetitel en eindigden we de competitie in de middenmoot. Na het winnen van het periode kampioenschap speelden we niet constant genoeg. De na- competitie liep ook op niets uit. Ik vind dat de ploeg, die de der de periodetitel op zak heeft, de beste promotiekansen heeft. Die ploeg is namelijk ook in vorm. Voor mij is de nacompeti tie eigenlijk gewoon een lote rij." Verjonging heeft Arnemuiden destijds parten gespeeld, vindt Van de Ketterij. „Sinds de de gradatie uit de voormalige tweede klasse, is er steeds meer verjongd in het eerste team. Elk seizoen kwamen er een aantal jeugdspelers over. Dat is op zich prima. Maar op een gegeven moment houdt het natuurlijk op. Dan kun je niet verder en moet je het team een tijdje laten rijpen." „Op dit moment hebben we een redelijke basis gevonden. De jonge jongens zijn gewend ge raakt aan het niveau en hebben hun plekje gevonden. Oké, we moeten nu afwachten hoe Arne muiden deze tweede helft van het seizoen doorkomt. Ons doel is: zo hoog mogelijk eindigen. We staren ons niet blind op een eventuele titel. Pieken en dalen Van de Ketterij is, zo zegt hij, realistisch. „In de tien jaar dat ik in het eerste van Arnemuiden speel, ben ik nog nooit kampi oen geworden. Een kampioen schap nu, dat zou mooi zijn, ja. We kunnen goed mee in deze klasse. Maar het verschil tussen de pieken en dalen is nu nog te groot om een klasse hoger te spelen. Daarvoor zijn we eigen lijk nog iets te onervaren." OOST-SOUBURG - De korfbalvereniging Zuidwesters ui Oost-Souburg is er in betrekkelijk korte tijd in geslaagd eei opvolger te vinden voor de huidige trainer Peter Crucq, dii aan het einde van het seizoen bij de tweedeklasser stopt. Dezi week werd Erik Maljers uit Arnemuiden voorgesteld aan d< selecties. Maljers, die bij Togo vertrekt, heeft een overeen komst voor één jaar, bij korfbalclubs de gebruikelijke con tractperiode. DEN HAAG - Envin Simpelaar van AV'56 is een week na he behalen van de Nederlandse jeugdtitel wederom actief in di Houtrusthallen te Den Haag. Deze keer neemt hij het op tegei de senioren Mike van de Bild, Ben Vet en Shhun Pikkering.,11 ga voor de derde plaats en hoop een beetje op de tweede" stel de Erwin Simpelaar vol zelfvertrouwen. Floor van Lamoen, eveneens van AV'56 neemt deel aan de kilometer snelwandelen waarvoor 25 ronden moeten wordei gelopen op de 200 meter lange houten piste. Op de C-spelei komt Antoinette van Wijk (AV'56) uit op het kogelstoten. Me een beste stoot van 11 meter en 58 centimeter behoort Antoi nette tot de top drie van Nederland. Haar clubgenote Suzanm Bakker start op de 60 meter evenals Yvonne Wisse van Atleti WEMELDINGE - Het initiatief van de jeugdconsuls uit di drie Zeeuwse biljartdistricten om dit seizoen een competitii te starten voor jeugdteams uit die districten, beantwoord volledig aan de verwachtingen. „De zoveelste poging om he jeugdbiljarten in Zeeland in de lift te krijgen wordt niet alleei goed ontvangen, maar slaat ook aan", heeft consul Jaap Been akker van Walcheren/De Bevelanden inmiddels ervaren. Di jeugd is enthousiast, de uitstraling van deze competitie heef ook tot gevolg dat het district Schouwen-Duiveland volgent seizoen waarschijnlijk met vier teams aan de competitie deel neemt (nu zijn dat er twee) en ook in Oost-Souburg lijkt wee: wat op gang te worden gezet. Na wedstrijden in Burgh Haamstede, Wemeldinge en Eede is het team van Hof vai Eede ongeslagen koploper. De finale van de competitie word op 8 en 9 maart in Zierikzee gespeeld. GOES - Het viertal Zeeuwse wielrenners (Arnold Duinhou wer, Vital Timmermans, Chris Vroonland en Walter Schmid) dat heeft deelgenomen aan een etappekoers in Lloret del Ma: (Spanje), is tevreden over het verloop. In de strijd om de dag prijzen speelden de coureurs geen rol, maar ze konden goec meekomen. Opvallend was de dertiende plaats van Middel kamper Vroonland in een klimtijdrit over 6,2 kilometer. In he eindklassement was Walter Schmid de beste Zeeuw. Hij wen 39e. Vroonland eindigde als veertigste en Vital Timmerman: werd 54e. SOFIA - De hervatting van voetbalcompetitie in Bulgarije dat ernstig te lijden heeft van de economische crisis, zal ko mend weekeinde allesbehalve vlekkeloos verlopen. De helf van de zestien ploegen in de hoogste afdeling kan door d< moeilijke omstandigheden waarschijnlijk niet in actie ko men. „Zeven of acht teams hebben geen cent meer en hebbei ons gevraagd om financiële steun", zei Ivan Slavkov, voorzit ter van de Bulgaarse voetbalbond. In Bulgarije is gebrek aai van alles. Er is nauwelijks benzine en zelfs het graan voor he dagelijks brood is bijna op. Slavkov zei dat hij alles in he werk zou stellen om er voor te zorgen dat de spelersbussen ko mend weekeinde kunnen rijden. RTR Betaald voetbal Eredivisie: Zaterdag: NAC-Heerenveen, Roda JC-Willem II, PSV-AZ, De Graafschap-FC Twente. Zondag: RKC-NEC, Ajax-Feyenoord, FC Utrecht- Sparta, Volendam-Fortuna S, Vitesse-FC Groningen. Eerste divisie: zaterdag: Veendam-FC Zwolle, Helmond Sport-Heracles, TOP Oss-Haarlem, ADO Den Haag-MVV, Cambuur-Eindhoven, Excelsior- Dordrecht'90, VVV-GA Eagles, Telstar-Emmen. Zaterdagvoetbal Hoofdklasse: Rijnsburgse Boys-Achilles Veen. Eerste klasse: Wilhelmina-Roda Boys, Altena-Groote Lindt, WGZ-Yerseke. Tweede klasse: Arnemuiden-WC '68, Rillandia-AZVV. Derde klasse A: Heinkenszand-DFS, Zaamslag-SKNWK, Wolfaartsdijk-We- meldinge. Derde klasse B: BVC-ONI, FSV-Olympia. Vierde klasse A: Borssele-Apollo, ZPR-Cadzand (15.00), Vrederust-Nieuw- land (15.00). Vierde klasse B: Klundert-Brouwershaven, DSE-Smerdiek, ZSC-Hoede- kenskerke. Vijfde klasse: Rood Wit-Beek Vooruit, Advendo-lnternos, Halsteren-Boei- meer. Indien niet anders vermeld, aanvang wedstrijden 14.30 uur. Juniorenvoetbal A-junioren, eerste divisie: Rheden-Fortuna Sittard. Hoofdklasse: HVV'24-Steen, TSC-Walcheren, Meeuwen-Alliance (12.45). B-junioren, tweede divisie: Feyenoord B2-Alphense Boys. Derde divisie: DESK-HVCH, Baronie-Longa, RBC-TSC. Hoofdklasse: Dauwendaele-SC Gastel, Roosendaal-Vlissingen (13.30). Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. Districtsbeker: A-junioren: Kloetinge-RCS A2, Zierikzee-Vlissingen. B-junioren: Zierikzee-Kloetmge, Goes-RCS B2, Spui-Aardenburg. Aanvang wedstrijden 14.30 uur. Vrouwenvoetbal Zondagvoetbal Tweede klasse: Dongen-Rood Wit, MOC-Roosendaal, NOAD-RKTW, TAC/BWB-Terheijden, Terneuzen-Gastel, Longa-Goes. Derde klasse: Middelburg-Zierikzee, Vlissingen-Moerse Boys, Beek Voor uit-Axel, Virtus-Patrijzen, BSC-Unitas, Sprundel-RCS. Vierde klasse: HVV'24-Domburg, Sluiskil-Breskens, Luctor-Philippine, Koewacht-Hansweertse Boys, Vogelwaarde-Walcheren, IJzendijke-Steen. Vijfde klasse: Hoofdplaat-Clinge, Robur-Aardenburg, Lewed. Boys-Honte- nisse, Oostburg-Zeelandia, Renesse-Hulsterloo, Sluis-Graauw. Zesde klasse A: Biervliet-Cortgene, Ouwerkerk-Kwadendamme, Schoon- dijke-Jong Ambon, Volharding-Dreischor, Groede-Zeeland Sport, Zonne- maire-Noormannen. Zesde klasse B: Moerstraten-Lepelstraatse Boys, Nieuw Borgvliet-Terhole, Val Aan-SDO, Vivoo-Rimboe, WVV-Ria, Vosmeer-Welberg. Aanvang wedstrijden 14.30 uur. Vriendschappelijk voetbal Zaterdag: Kloetinge-Oostkapelle, Hoek-Dauwendaele, Veere-Bruse Boys, WHS-Krabbendijke, 's-Heer Arendskerke-Tholense Boys, Kapelle-Kruinin- gen, Beverlanders-Middelburg, Serooskerke-Meeuwen, Terneuzense Boys-Corn Boys, VCK-GPC, SSV '65-Colijnsplaatse Boys, SPS-Dinteloord. Atletiek Badminton Zeeuws jeugdkampioenschap: In sporthal Baskensburg in Vlissingen wordt morgen (zaterdag) en zondag het Zeeuws kampioenschap badmin ton voor jeugd gehouden. Er zijn ruim vijftig inschrijvingen binnengeko men bij Marathon, dat de wedstrijden organiseert. De deelnemers kunnen zich in poule-wedstrijden of via afvalsysteem plaatsen voor het hoofdtoer nooi. Zowel zaterdag als zondag wordt gespeeld van 9.30 tot 17.00 uur. Eerste klasse: Herptse Boys-RVC, Braakhuizen-Unitas, NOAD-Oliveo, Een- dracht-'t Zand. Tweede klasse: 's Gravenzande-Botlek, Zwart Wit 2-Stedoco 2, Rijsoord 2- Ter Leede 2, Terneuzense Boys-Capelle (12.45), Tricht-Hoek. Derde klasse: Zeeland Sport-Yerseke (11.15), Everstein-Papendrecht. Bekervoetbal: Stedoco-RKTVV. Basketbal Vrouwen eerste divisie: BV Hoofddorp - Filtech Five, Idétrading - Cady'73, Prisma College - Jumpers. Mannen tweede divisie: BC Eindhoven-Braggarts, Eastwood Tigers - Black Eagles, Jumping Crabs - Tantalus, SV Heusden - Vertraco/Vlissingen (zon dag 16.30 uur). Vrouwen derde divisie: Waldric - Volharding (zaterdag 18.00 uur), Black Eagles - Fake, Jumping Crabs - Filtech Five 2, Flash'82 - Vossenberg. Mannen eerste klasse: Volharding - Scheldesport (vrijdag 20.00 uur), Dyna- mo'70- Eastwood Tigers 2 (zaterdag 16.30 uur). Vrouwen eerste klasse: Smokkelhoek - Voorwaarts, Dynamo'70 - Volhar ding 2. Mannen tweede klasse: Volharding 2 - Marathon, Smokkelhoek - Oost burg, Dynamo 2 - BV Souburg. Meisjesjunioren eredivisie: Akrides - Vertraco/Vlissingen. Biljarten VDN-driebandencompetitie: De reserves van Party Service Ockenburgh spelen morgen (zaterdag) in het kader van de driebandencompetitie van de VDN in eigen huis twee wedstrijden. Om 12.30 uurtreedt de ploeg aan te gen Goodnight Slaapkamers uit Haarlem en om 19.30 uur tegen de reser ves van Horecabon, ook uit Haarlem. De duels worden gespeeld in Rilland, in zaal Jacobs. Vierde klasse bandstoten: In café Dampoort in Middelburg wordt dit week einde de tweede helft van de eindstrijd vierde klasse bandstoten van het district Walcheren De Bevelanden gespeeld. Aanvangstijden: morgen (za terdag) 13.00 uur, zondag 12.00 uur. Slotpartijen zondagmiddag 15.00 uur. In café De Instuif in Hoek worden ditweekeinde deslotronden gespeeld van de eindstrijd vierde klasse bandstoten van het district Zeeuwsch-Vlaande- ren. Aanvangstijden: morgen (zaterdag) en zondag telkens 13.00 uur. Slot- partij zondagmiddag 16.00 uur. In café Old Dutch in Zierikzee wordt dit weekeinde de eindstrijd vierde klas se bandstoten van het district Schouwen-Duiveland gehouden. Aanvangs tijden: vandaag (vrijdag) 18.45 uur, morgen en zondag telkens 13.00 uur. Slotpartijen zondagmiddag 16.00 uur. Dammen Darts Landelijke competitie: Het mannenteam van de Zeeuwse Dart Federatie speelt morgen (zaterdag) tegen DVO uit Enschede. Bij winst is het ZDF- team bijna verzekerd van een plaats in de play-offs. De vrouwen van de ZDF, die aan de leiding gaan in de landelijke klasse, spelen eveneens tegen DVO. Beide duels worden gespeeld in het clubhuis van EMM aan de Na- dorstweg te Middelburg, aanvang 13.00 uur. Hockey Inkelloop, Kruiningen: De atletiekvereniging AV'56 houdt morgen (zater dag) in Kruiningen de Inkelloop over een afstand van 10 Engelse mijl (16,2 kilometer). De start is om 14.15 uur voor Camping Den Inkel. Inschrijven vanaf 13.00 uur in de kantine van Camping Den Inkel, Polderweg 12 te Krui ningen. Kleiduivenschieten Paardensport Dressuurwedstrijd Bruinisse: De Landelijke Rijvereniging en Ponyclub De Sasruiters houdt vrijdag en zaterdag, in manege Aquadelta in Bruinisse, een dressuurwedstrijd voor paarden en pony's. Vrijdag: 18.30 uur: pony's klasse L; 19.30 uur: pony's klasse B. Zaterdag: 8.30 uur: paarden klasse L; 10.15 uur: paarden klasse M1; 11.30 uur: paarden klasse M2; 12.00 uur: po ny's klasse L; 14.15 uur: pony's klasse B; 15.00 uur: paarden klasse B; 16.30 uur: pony's klasse M1; 18.30 uur: pony's klasse M2; 19.15 uur: pony's klasse Z1/Z2; 20.30 uur: paarden klasse Z1; 21.30 uur: paarden klasse Z2. Dressuurwedstrijd Zaamslag: De Landelijke Rijvereniging en Ponyclub Luctor et Emergo uit Zaamslag houdt zaterdag, in manege De Buck in Absdale, een dressuurwedstrijd voor paarden en pony's. 10.00 uur: paar den klasse B; 11.20 uur: pony's klasse B en L; 12.20 uur: paarden klasse L; 13.30 uur: paarden klasse M1; 14.30 uur: pony's klasse Ml; 14.47 uur: paar den klasse Z. Springconcours Axel: De Landelijke Rijvereniging en Ponyclub Graeve Jan uit Axel houdt zaterdag, in manege Magrette, een springconcours voor paarden en pony's. 15.00 uur: pony's klasse B, Len M; 16.30 uur: paarden- klasse B, L, M en Z. Springconcours Heikant: De Stichting Hippisch Sportcentrum Heikant houdt zaterdag en zondag, in Manege Heikant aan de Vylainlaan 30 in Hei kant, een sprinconcours voor paarden en pony's. De wedstrijden beginnen beide dagen om 9.00 uur. Dressuurwedstrijd Kapelle: De Ruitervereniging De Braanjenhoek uit Ka pelle houdt zondag, in manege De Braanjenhoek in Kapelle, een dressuur wedstrijd voor paarden. 9.00 uur: klasse B; 11.04 uur: klasse L; 14.40 uur: klasse Ml; 16.04 uur: klasse M2; 17.44 uur: klasseZ1; 19.00 uur: klasseZ2. Rugby Play-offs: Oemoemenoe-Dukes, 14.30 i 14.00 'tSchenge. Schaatsen Zeeuws kampioenschap marathonschaatsen: Voor de Zeeuwse schaat sers staat morgen (zaterdag) in het Limburgse Geleen het provinciale ma rathonkampioenschap over 60 ronden op het programma. De start is ge pland om 8.00 uur in het ijsstadion van Geleen. Schaken Zeeuws kampioenschap individueel: Morgen, zaterdag, worden de laatste twee ronden van het Zeeuws kampioenschap gespeeld in De Roselaer, Noordstraat 5 te Sas van Gent. De eerste partij vangt aan om 10.00 uur, ter wijl de tweede partij zal starten om 15.00 uur. jr De Nadorst. Tovaal-Oldfants, Snooker Nationale clubcompetitie: Morgen (zaterdag) staat de tiende ronde van de nationale clubcompetitie op het programma. In de eerste klasse A speelt PWG 's-Gravenpolder in Ons Dorpsleven aan de Poelvoordestraat tegen Damlust uit Gouda. In de tweede klasse D krijgt de Middelburgse damclub in De Schakel aan het Bachtensteene PSV Dammen II uit Eindhoven op be zoek. Beide wedstrijden beginnen om 12.00 uur. Clubkampioenschappen: In de clubcompetitie van de Provinciale Zeeuwse Dambond staan voor vanavond (vrijdag) de de volgende wedstrijden op het programma: Hoofdklasse: Goes/Zierikzee - PWG 's-Gravenpolder 2; eerste klasse: PWG 's-Gravenpolder 3 - Gapinge 1De aanvang is om 19.30 Squash Open squashtoernooi: In het Racketcentrum te Vlissingen is woensdag het vijfde open Frapo's/Pearle squashtoernooi van start gegaan. Hettoernooi- duurttoten met zondag. Zondamiddag wordt rond de klok van drie uur be gonnen met de finalepartijen. Tafeltennis Vrouwen. Landelijke competitie: In de eerste divisie speelt 't Zand om 17.00 uur in en tegen Amstelveen. MZ gaat in de derde divisie op bezoek bij Wanzl/Belcrum te Breda (15.00 uur). MZ 2 speelt vanavond om 20.00 uur uit tegen De RepelaerSpijkenisse. Mannen. Landelijke competitie: 't Zand 2 (derde divisie) gaat op bezoek bij ILAC te Gouda 16.00 uur). Op hetzelfde niveau speelt SAR '72/Kombuis in Groesbeek tegen GTTC (15.00 uur). In de vierde divisie staat de derby 't Zand 3-Arnemuiden op het progrmma. Aanvang in De Zandkuil: 15.00 uur. Mannen. Tweede klasse C: Boxmeer-Dommel, Racing-Uden. Derde klasse E: Prinsenbeek-Middelburg, Liberty-Shot. Vierde klasse D: DDHC-Vlissin- gen, Made-HCGO. Vrouwen. Derde klasse E: DDHC-Liberty, Made-Vlissingen. Vierde klasse D: Goes-HSD, Prinsenbeek-Gilze Rijen. De wedstrijden beginnen bij de vrouwen om 12.45 uur en bij de mannen 14.30 uur. Tennis Jacht-trapwedstrijd: Op het Jachtcentrum Midden Zeeland in 's Heer- Arendskerke wordt morgen (zaterdag) een 50 Jachttrap-wedstrijd gehou den met een maximum van 48 deelnemers. Inschrijven kan van 12.45 tot 13.30 uur. Tijdens de open wedstrijd wordt in twee groepen geschoten. Dansschool Janvier Jeugdcircuit. Zaterdag: Goes, Sportcentrum Schelde International: 16.00-19.00 uur: poule A en D. Districts-indoorcompetitie. Zondag: Kapelle, Racketcentrum: 09.00-12.00 uur: MLTC4-Goblin 1. Mariekerke 1-De Stoof 1 (mannen). 12.00-15.00 uur: Lewedorp 1-MLTC 3 (mannen). De Schelde 1-Souburg 3 (mannen). 15.00- 18.00 uur: Souburg 1-Hulster Ambacht 1 (mannen). Zierikzee 1-MLTC 2 (mannen). I.Terneuzen,Racketcentrum: 11.00-14.00uur:Sluiskil 1-SJEF 1 (mannen). Hulster Ambacht 1-WPD 1. ADOR-toernooi: In de ADOR-tennishal te Hoek wordt dit weekeinde het ADOR-toernooi afgerond. Vandaag en morgen worden de laatste schiftin gen doorgevoerd, de finales staan zondag op het programma. Trimlopen Volleybal Vrouwen, tweede divisie C: Gepidae-Inter/Rijswijk; Sovicos-De Schal mers; Morres/Hulst-Sliedrecht Sport 2 (Den Dullaert, 17.00 uur); Fitplan /Vrevok-VTC Woerden; Dimplex/Ekspalvo-Zovoc; Sarto/P-Tonegido/V. Derde divisie F: Odulphus-VVC 3; VVS'92-Smash'75 (Baskensburg, 18.1! uur); Jupiter-Donki Sjot; Radius-Mikro Electro/SR 2; Voko-Graphiset/TSR Savok-Den Bosch'78 (Vlaanderenhal, 16.30 uur). Promotieklasse: Morres/Hulst3-Dynamo'70; VVS'92 2-De Kikkers; Morres /Hulst 2-BOK; VVS'92 3-Scheldesport; Sgravo-Dynamo'70 2. Eerste klasse: CVC-BOK 2; Ardito 2-Delta; Savok 2-Ardito. Tweede klasse: VVR 2-Dynamo'70 3; VVS'92 4-Scheldesport 2; IJVC 2-BOI 3. Mannen, tweede divisie C: Mikro Electro/SR-Hands Up; Sovicos-De Schal mers; Morres/Hulst-US 2 (Den Dullaert, 17.00 uur); Alcom/Capelle 2-Rijn mond 2; VVS'92-Gemini/K (Baskensburg, 14.15 uur); Radius-Tonegido/V. Derde divisie F: Mikro Electro/Sr 2-De Zebra's; VVS'92 2-De Schalmers I (Baskensburg, 16.15 uur); Interkontakt/P-Sliedrecht Sport 2; Tivoc-Rijn mond 4; IJ VC-Gavok (De Eenhoorn, 16.30 uur); Wea/Mevo'80-Atak'55 (On derdak, 16.00 uur). Promotieklasse: Mytilus-Dynamo'70; WS'924-De Kikkers; Morres/Hulst2 Mytilus 2; VVS'92 3-Scheldesport; Savok-De Sterre. Eerste klas: Mytilus 3-Dynamo'70 2; Morres/Hulst 3-BOK; Savok 2-Ardito 2 Tweede klasse: Mytilus 4-Dynamo'70 3; CVC-BOK 2; VVS'92 6-Schelde sport 2; Savok 3-De Sterre 2. Waterpolo Open Walcheren ranking: In de zaal van Cue Action te Vlissingen (Arsenaal plein) wordt zondag de twaalfde ronde van de Open Walcheren Snooker Ranking gehouden. Het toernooi begint om 11.30 uur. Competitie: In het sportfondsenbad te Vlissingen spelen de mannen vat Stormvogel om 16.00 uur tegen Kempvis. In Sportpunt Zeeland te Goe: worden de volgende wedstrijden gespeeld: 18.00 uur, kringmannen: Gan ze 2-Tempo; 18.45 uur, kringvrouwen: Ganze-Aegir; 19.30 uur, districtman nen: Ganze-Gorgo. In Veldhoven spelen om 17.45 uur de vrouwen vat Stormvogel vrouwen tegen Njord 2 en om 19.15 uur speelt Stormvogel (m) uit tegen Njord 3. De Stormvogel 3 (m) speelt om 18.15 uur in Eindho ven tegen DBD2. De jongens-junioren van Schelde spelen om 18.15 uur it Oss tegen Arethusa en de Schelde-aspiranten spelen om 18.15 uur in Roo sendaal tegen Hieronymus. Zondag spelen de mannen van Schelde man nen om 17.15 uur in Venray tegen Spto en de Schelde-vrouwen spelen on 18.00 uur in Tilburg tegen Dokkelaers. Zaalhandbal Mannen, tweede divisie: Nutsspaarbank/Delta Sport-EMM (sporthal On derdak Zierikzee, 13.15 uur), Fides/Westlandia-Hercules, Roda'71-HEC DWS-Thrifty/Aalsmeer 3, Hermes-Snelwiek. Afdeling: junioren: Delti Sport-Sprongschot (sporthal Onderdak Zierikzee 11.30 uur). Vrouwen, tweede divisie: HVM/Tachos-EMM, Fides/Westlandia-Internos Groene Ster-PSV 2, EBHV-UVG 2, Hermes-Stompwijk'92. Afdeling: Orion TOG 2 (sporthal de Stenge, Heinkenszand 11.45 uur). Zaalkorfbal Zaterdag. Overgangsklasse A: Dalto-KVS, De Meeuwen-ODO M, KIOS N Nieuwerkerk, Swift-DVO (19.45). Eerste klasse G: ADO-Snel, Vitesse-Kinderdijk, Tjoba-Koag (16.15), GKV Vr'schaar. Tweede klasse F: R'dam-Animo (19.00). Tweede klasse G: HKC-Albatros, IJsselvogels-TOP A (19.45), Zuidwesters Tempo (16.15). Derde klasse M: Weidevogels-RWA, ACKC-Togo (16.20), DVS'69-Lucto (16.20), Or.Nassau-Dijkvogels (20.20). Derde klasse N: Thor-Ondo M (20.15), Sch'vogels-Olympia S, Vios N Stormvogels (16.30), NIO-Merwede. Reserves: ROA: Swift 2-PKC 4 18.30). R2N: ODO M3-Animo 2. R20: Tjoba 2 Merwede 2 (14.55). Afdeling. St.B: DSO-BI.Wit (16.25), Volharding-G. Luck (15.05), Zaamslag Atlas (15.50), All Ready-BKC (13.45). 1A: KVK-Swift 4 (20/2), KVK-TOP (15.45), St'vogels3-Ondo 3 (17.20). 1B: Tjoba 4-Albatros 4 (13.45), Merwdi 5-Togo 2 (13.10). 2A:Olympia-Luctor3 (15.30), Animo 4-AII Ready 2 (15.051 2B: Sch'vogels 2-Tjoba 6 12.30), G.Luck 2-DSO 2 (14.05). 3A: Olympia 2-At las 2 (17.50). 3B: Volharding 2-TOP 3 (13.55), Atlas 3-Swift 5 (13.55). 4A: St 'vogels 5-Luctor 4 (16.10). 4B: Bl.Wit 4-Olympia 3 (14.20), KVK 2-Swift i (14.35). 4C: Togo 4-Sch'vogels 4 (16.40), Kieviten 2-G.Luck 4. Junioren: 1A: Swift-PKC 2 (17.20), Animo-HKC (12.45). IB: KVK-TOI (13.25). 2B: St'vogels-Luctor (14.00), Volharding-Z'westers (12.45). 3B Sch'vogels-KVK 2 (11.20), Ondo 2-Zaamslag (14.10), Emergo-Swift (16.20). Inkelloop, Kruiningen: De atletiekvereniging AV'56 houdt morgen (zater dag) in Kruiningen de Inkelloop voortrimmers overeen afstand van 10 En gelse mijl (16.2 kilometer) of 9.1 kilometer. De start is voor beide afstanden om 14.15 uur voor Camping Den Inkel. Inschrijven vanaf 13.00 uur in de kan tine van Camping Den Inkel, Polderweg 12 te Kruiningen. DOW-trimloop, Terneuzen: De joggingclub DOW houdt morgen (zaterdag) in Terneuzen een trim loop. De jeugd startom 14.45 uurvoor 1200 meter. De overigen starten om 15.00 uur voor 5 kilometer, 10 kilometer of 15 kilome ter. Start en inschrijving bij het personeelsgebouw DOW aan de Oude Vaart te "Terneuzen. Zwemmen Zeeuwse zwemcompetitie, derde ronde (zondag): Hoofdklasse: In he zwembad te Middelburg komen Luctor, De Stormvogel, Koewacht ei Scheldestroom tegen elkaar uit. Eerste klasse: In het zwembad te Oostbun komen in actie: Scheldestroom B, De Bruinvis, De Ganze en De Schelde Tweede klasse: In het zwembad te Vlissingen komen in actie: Stormvoge B, Bevelanders, De Braakman, Onderdank en Dolfijn '92 en Zeelandia. Der de klasse: In het zwembad te Hulst komen in actie: Otters, De Honte Stelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 26