leeuwen op stage in Mallorca in derde klasse n&° Skiër Luc Alphand overwint angst Müller als pleegvader van de sprinters in derde klasse regio Zeeuws-Vlaanderen sport z 16 ?rs Dubbeldam en Timmermans: 1400 kilometer in acht dagen Twee duels gestaakt Mutaties in teams voor korfbalgala uitslagen donderdag 30 januari 1997 van onze sportredactie ment. Op de super-O kwam hij tot gisteren nooit verder dan de tweede plaats. In Laax toonde hij zijn vorm, de WK beginnen LAAX - Luc Alphand overwon zijn angst. De Fransman won de maandag juist met dit onderdeel. ,.Ik ben blij eindelijk een super super-G in het Zwitserse Laax. op de piste waarop hij bij zijn G te hebben gewonnen. Deze zege doet mijn zelfvertrouwen laatste bezoek een zware val maakte. Alphand is favoriet voorde goed", zei de 31-jarige Alphand ..Ik heb bij de WK nu twee kan- wereldkampioenschappen alpine-skiën, die volgende week in sen het Italiaanse Sestriere worden gehouden. In destandora de wereldbeker algemeen nam Alphand deieiriing Hij is specialist op de afdaling. Dit seizoen won hij al drie keer en over van de Noor Kjetii Andre Aamodt, 737 tegen 717 punten, vorig seizoen eindigde hij bovenaan in het wereldbeker-klasse- RTR foto AP MALLORCA - Voor de Zeeuwse profrenners Davy Dubbeldam en Vital Timmermans is de zoen al in volle gang. Tijdens een trainingsstage op Mallorca heeft het duo inmiddels al 1400 trainingskilometers afgelegd in acht dagen. Timmermans keert zondag terug naar Zeeland. Dubbelman blijft ook daarna nog enkele weken in het zuiden. met zijn ploeg onder meer de de return wedstrijden gehouden van het Gentse zaalkorfbalgala. oorspronkelijke samenstelling van de KNK\ -selecties. Die ko- Districtsscnioren: Margot Jan sen (Tjoba). Mariene Gouds waard (ADO). Jolande Kole (TjobaJosé Verkerk (Vr- schaar) en Mariska Veldheer (GKV), Patrick Bezooyen (GKV;. Leonard Debbaut (Ani mo). Arnold Glaser (Tjoba), Ni co Kranendonk (ADO) en Wil lem Roest (GKV). Coach van de seniorenploeg is Arie Kranen- Zeeuwse jeugdpioeg tot en met 23 jaar: Renate Bebelaar (Ani mo). Monique Dellebeke (Luc- tor), Jitske van de Gruiter (ONDO), Angela Melis (Storm vogels) en Monique Schipper (Animo). Ad Bczemer (TOP), Michel Groenheyde (Luctor), Chaim Koole (Animo), Mark de Schipper (Tjoba) en Robin Wis se (Animo). Coach van de jeugd pioeg is Adrie Dieleman. De aanvangstijden van de wed strijdenzijn 19.00 uur (jeugd) en dag 9 februari van start gaat. ..We rijden die wedstrijd met veertien renners van TVM"ver telt Dubbeldam vanuit zijn ho tel. ..De rest van TVM gaat naar de Ster vanBessèges." Vital Timmermans, die een con tract heeft getekend bij de RD- M/Asfra ploeg: ,.Ik kom eerst even terug naar Zeeland, daar na vertrek ik met de ploeg naar Spanje voor een paar koersen die we daar rijden." Timmermans begint aan zijn eerste jaar met een volledig prot'contract. Bij zijn vorige ploeg (Voschemie) was hij een veredelde amateur met een pro flicentie. ..Ik werkte als tapij tenlegger bij mijn broer in Bra bant. Voor het wielrennen moest ik vrije dagen opnemen." Met ingang van 1 januari heeft de renner uit Yerseke dat werk op gezegd. ..Ik ben full-prof en wil proberen er alles uit te halen. Dat is ook de reden dat ik met Dubbeldam ben meegegaan naar Mallorca. Ik wil er staan als straks de voorjaarsklassie kers beginnen." Het Zeeuwse duo - en de dit jaar voor de amateurs van Zeeuws Vlaanderen rijdende Bart Boom - maakt vanuit het hotel op Mal lorca elke dag trainingstochten. Vital Timmermans: ..Het is de eerste keer dat ik zo intensief train in de winter, maar ik kan aardig meerijden. Alleen op die bergjes is het tegen Dubbeldam afzien." Davy Dubbeldam: ..De wegen zijn hier glooiend, met af en toe flinke klimmetjes. Hier dichtbij ligt er één van vijftien kilometer lang met een stij gingspercentage van vijf pro cent." Bewolking Timmermans: „In een hotel hier dicht in de buurt zit ook de Noor Michael Anderson van TVM. Hij heeft weer andere trainingsme thodes dan wij. Het is aardig om dat uit te wisselen. We rijden bergop af en toe met het grootst mogelijke verzet." De weersom standigheden op Mallorca zijn wisselend. Dubbelman: „Toen we hier net kwamen, was het te gen de twintig graden: een idea le temperatuur om te trainen. Het is nu wat gezakt tot zo'n twaalf graden. Er is wel bewol king, maar geen neerslag. We kunnen dus gewoon doortrai- nen." de. De balans sloeg door doel punten van Mark Maes, Martijn van de Boom. Lex Janse en Mar tin Kalfsvel in het voordeel (3-4) uit van De Graaff. IZV-GTI 2-8: De ploeg uit Hulst was goed op dreef. Vooral Ben nie Maes scoorde er lustig op los. Met zijn vier doelpunten nam hij de helft van de GTI-produc- tie voor zijn rekening. De ove rige treffers werden gemaakt door Roger Platjouw (2) en Wil liam Freijzer (2). Arno Wauters scoorde beide doelpunten voor IZV. Wentzler/Pauwels-HKC 0-1: Het doelpunt deed pijn voor de Terneuzenaren. De wedstrijd leek op een brilscore, overigens ongebruikelijk in het zaalvoet bal, uit te draaien. Totdat in de slotminuut Elmar van Troost een. opening in de HKC-verde- diging vond: 1-0. Gunda Niemann met extra paar klapschaatsen naar WK Japan van onze sportredactie COLLALBO - Gunda Niemann gaat op zeker. Met twee paar klapschaatsen in de bagage ver trekt Niemann volgende week naar Nagano. De Duitse, die aanvankelijk niets van deze schaats wilde we ten, zweert nu bij het nieuwe materiaal. Na de wereldbeker wedstrijden in Davos, waar ze de 1500 en de 3000 meter won, heeft ze een tweede paar be steld. De 30-jarige wereldkam pioene bereidt zich in het Noord-Italiaanse plaatsje Coll- albo voor op het verdedigen van haar titel, over drie weken in de Japanse olympische stad van 1998. Niemann veroverde het mondiale kampioenschap al vijf keer. Een week voor aanvang van het toernooi, op 8 februari, reist de Duitse ploeg - Claudia Pechs- tein en Anni Friesinger verge zellen Niemann - af naar het Verre Oosten. In het M-Wave stadion wil ze eerst nog de klap schaatsen op het olympische ijs testen. ANP De teller van de twee Zeeuwse profs staat na acht dagen op 1400 kilometer. Davy Dubbel man: „Er zijn dagen bij dat we dik over de tweehonderd kilo meter zitten. Dat wisselen we af met relatief rustige dagen, bij voorbeeld met wat krachttrai ning en fitness." De nieuwe ploeg van Vital Timmermans is een clustering van twee spon sors van andere profploegen. RDM reed vorig jaar samen met Voschemie. Asfra was onder meer de profploeg van Johnny van Cadsand uit Terneuzen. Voorjaarsklassiekers Voor zijn nieuwe sponsor (met twee Australiërs en een Deen) zal Timmermans vrijwel zeker de voorjaarsklassiekers lijden. „Ik richt me nu al helemaal op de Omloop Het Volk en de semi- klassiekers die daarna volgen. Zondag vertrek ik van Mallorca, dan blijf ik tien dagen thuis en op 14 februari vertrek ik weer naar Spanje. Daar rijden we eerst een trainingskoers in Llo- ret de Mar en een wedstrijd in Alemna", aldus Timmerman, die op 16 mei in het huwelijk treedt en in Yerseke blijft wo nen. Niet alleen de TVM-ploeg van Dubbeldam, ook de wielerfor- maties van Rabo en Foreldora do doen mee aan de Ronde van Mallorca. Aan de start komen onder anderen Tourwin naar Bjame Riis, wereldkampi oen Johan Museeuw en wereld kampioen tijdrijden Alex Zülle. door Aector Dooms TERNEUZEN - De zaalvoet balcompetitie in de derde klasse regio Zeeuws-Vlaandercn be reikte op de zeventiende speel dag een dieptepunt met het sta ken van twee duels. In sporthal 't Zwaantje in Ter- neuzen werden de wedstrij- en Gemeente Terneuzen-Rons Hair Fashion (na 36 minuten) en Maas/Fiat-ZVH Morres 2 (één minuut voor rust) door de scheidsrechters vroegtijdig be ëindigd. Bij het treffen tussen Maas/Fiat en Morres geraakten twee spe lers met elkaar slaags. Frans Scheele van de thuisclub trok de doorgebroken Boudewijn Riet- jens van Morres aan het shirt. Rietjens beantwoordde de over treding door een klap aan zijn tegenstander uit te delen. Scheele sloeg op zijn beurt te rug. Het incident speelde zich in de 24ste minuut voor rust af bij een 1-0 voorsprong (doelpunt van Rietjens) in het voordeel van de koploper uit Hulst. Scheidsrechter Ronnie Vink, die de wedstrijd tot op dat moment goed in handen had, hield het voor gezien. Frans Scheele be kende na afloop schuld. „Ik had het terecht gevonden dat we al lebei uit de zaal waren gestuurd. Dan had de wedstrijd alsnog uitgespeeld kunnen worden, maar ik kan ook begrip opbren gen voor de beslissing van de scheidsrechter." Ook Gemeente Terneuzen tegen Rons Hair Fashion haalde het einde niet. Scheidsrechter Nor- bert Neyt werd voort durend door beide kanten bestookt met commentaar op zijn leiding. Veertien minuten voor het ein de, bij een tussenstand van 4-2, zag de Belgische arbiter geen andere mogelijkheid dan de wedstrijd te staken. Alex De- hulsters (2), Edo Lucieer en Gerrit Fieret waren de Gemeen te-doelpuntenmakers, terwijl Bert Knol en Eddie Breepoel voor de Hoekse treffers teken den. De Gravin-Corn Boys/De Graaff 3-4: De Sasse derby bracht veel spanning. De thuis club zag Bas van Waes (2) en Gerben Dierickx scoren, maar dat bleek achteraf niet voldoen Extra punten m Middelharnis voor veldlopers door Sjaak Sinke MIDDELHARNIS - De Zeeuw se atleten kunnen zaterdag voor het eerst punten verzame len in de Pailandtcross van AV l'Jakkee te Middelharnis. Dooi de aansluiting van deze vereni ging bij de Vereniging Zeeland Atletiek is het aantal wedstrij den voor de /.-ci-osseonipetitie uitgebreid tot acht wedstrijden waarvan de beste zes wedstrij- sterke griep- Leeuw (Dv- o verwinning deCZ- en met H40 verde- i»enoot John voogd (Sporting aal al geruime tijd olie Wisse' (AV"56 minder heeft Wis ed voce-150 punten teniet kan jrden gedaan: Wanneer de naar het Utrechtse Hellas of- icei goedgekeurd wordt kan geen punten meer verzame- voor tie crosscompetitie en ijpt zij naast de titel. Alleen ion van verenigingen dieaan- sloten zijn bij de Vereniging eland Atletiek komen in aan- irking voor punten blijkt uit Bondscoach geeft ondergeschoven kindje aandacht van onze verslaggever Gijs van Oosten DAVOS - Peter Müller laat oogcontact niet toe. De 42-jarige Amerikaanse sprintcoach verbergt zijn kijkers ach ter een donkerblauwe zonnebril, waar van gezegd wordt dat hij die pas voor het slapen gaan afzet. Het is niet omdat hij mensenschuw is. Integendeel, hij staat open voor ieder gesprek. De zon nebril hoort bij zijn imago, net als zijn ringbaardje. Müller is 'cool', ontspannen en zelfver zekerd. Hij heeft de uitstraling van een vakman. Hij praat rustig, besprenkelt de conversatie met een afgemeten glim lach, maar zal zich zelden tot uitbun digheid laten verleiden. De KNSB trok de ervaren trainer in de zomer van 1996 aan om een cultuuromslag in het tradi tionele Nederlandse schaatsdenken te bewerkstellingen. De Amerikaan moet de vaderlandse sprinttalenten, die in de schaduw staan van de allrounders, bundelen en naar de wereldtop begelei den. Müller:.Ik weet wat er voor nodig is om een goed sprintteam op te bou wen." Als hij 42 jaar geleden niet op 300 meter lopen van de natuurt jsbaan in Madison was geboren, dan had hij waarschijn lijk nooit de ranke ijzers ondergebon den. Hij groeide op in een schaatsfami- lie en zijn aangeboren passie voor snelheid vertaalde hij op het ijs. „Hoe sneller, hoe beter. Auto s, motorfietsen en speedboten, daar houd ik van." Drie jaar was hij toen zijn ouders hem voor het eerst op het ijs zetten. In zijn vroege tienerjaren begon de Duitse im- migrantenzoon 'olympisch' te dromen. Met de hulp van zijn vader, besloot Mül ler het schaatsen serieus te nemen. Met zijn jeugdvriend Peter Lutz en de 'Hei dens'. onder wie vijfvoudig olympisch kampioen Eric, carpoolde hij drie jaar lang vijf dagen per week van Madison naar de kunstijsbaan in West-ADis. Een autorit van honderdzestig kilometer. We gingen na schooltijd, namen boter hammen mee en kwamen om elf uur "s avonds weer thuis." Dan Jansen Muller debuteerde in 1973 op het WK voor junioren, maar kende in '76 en '77 zijn beste jaren. Hij won in 1976 olym pisch goud in Innsbruck op de 1000 me ter en werd in West-Berlijn derde op het WK sprint. Een jaar later in Alkmaar volgde een zilveren medaille op het WK-toernooi, waar hij zijn jongere landgenoot Eric Heiden voor moest la ten gaan. In 1980 sloot hij zijn loopbaan af met de vijfde plaats op de kilometer- tijdens de Spelen van Lake Placid. Müller ging aan de slag als coach in Duitsland, Oostenrijk en laatstelijk Frankrijk, maar boekte zijn grootste triomfen in dienst van zijn eigen land. Hij stuwde Bonnie Blair en Dan Jansen naar olympisch goud op de Spelen van Lillehammer in 1994. Om na zestien seizoenen schaatsen vervolgens in een donker en diep gat te vallen. Müller zocht zijn tweede huis in Arizo na op, rustte uit en keerde terug in. „Ne derland. „De roep uit Nederland had ik niet verwacht. Ik voel me vereerd en be voorrecht dat ik voor Nederland mag werken. Ik beleef het schaatsen mo menteel heel intens. Ik heb mijn ideeën over sprinten. Houd het simpel, werk hard aan techniek en mentaliteit, voeg het samen en met een beetje geluk zal je heel succesvol zijn." Optimaal rendement Müller werkt dit seizoen met vier sprin ters - de mannen Van Velde en Leeuw- angh en de vrouwen Nuyt en Zwolle - maar wil de ploeg met twee uitbreiden om een optimaal rendement uit de teamgeest te halen. „In een ploeg kun nen de individuen van elkaar leren en elkaar motiveren. Vier mensen is te weinig, want als er een ziek is heb je er nog maar drie." Het ligt voor de hand dat Müller de nationale kampioenen Jan Bos en Marianne Timmer na dit sei zoen aan zijn ploeg wil toevoegen. „Daar geef ik geen commentaar op." Het is een gevoelig onderwerp. Bos en Timmer zijn immers beschermelingen van Leen Pfrommer, de coach die een hek om zijn opleidingsteam sprint heeft gebouwd. Zijn pupillen glorieerden twee weken geleden tijdens het NK in Groningen en Pfrommer stak zijn vreugde niet onder stoelen of banken. Müller bagatelliseerde het sprintkam pioenschap, dat hij louter beschouwde als een opstap naar het WK van komend weekeinde in Hamar. „Ik concentreer me op mijn eigen sprinters en maak me Schaatsen geen zorgen." In de aanloop naar het WK verbleef Müller met zijn sprinters in Davos, ofschoon de trainingsmoge lijkheden door dooi beperkt waren. „Dat geeft niet, want je moet niet te vaak op het ijs staan. Het werk is ge daan. Hier laden we de batterij op, ne men we rust. Davos is altijd goed voor me geweest, ik hou van de hoogte. Bo vendien zitten we in een klein familie hotel waardoor je het gevoel hebt dat je thuis bent. Hier zetten we de puntjes op dei." „Het is beter hier te zitten, dan vroeg naar Hamar te gaanWant daar zuigt de spanning van het evenement alle ener gie uit je lichaam. Ik ben ervan over tuigd dat als je in vorm bent, dat je dan op de wedstrijddag zelf kan arriveren en een goede tijd zult rij den. Gerard van Velde is daartoe in staat." Of het bluf is verraden zijn ogen niet. GPD Chonju (ZKo). Winter Universiade. Mannen, 10.000 meter: 1. Verheijen (Ned) 14.54,17, 2. Uytdehaage (Ned) 15.23,77, 3. Yonekura (Jap) 15.24,50. Vrouwen, 5000 meter: 1. Groenewold (Ned) 7.57,13, 2. Kuroba (Jap) 8.06,10, 3. Jung-Eun Park (ZKo) 8.07,05, 5, Zee 8.16,65. Techendorf. Ronde van Oostenrijk op Weissensee, eerste etappe, criterium 40 km. Mannen: 1. Borst (Leiderdorp), 2. Re- né Ruitenberg (Elburg), 3. Kramer(Oude- schoot), 4. Takken (Amsterdam), 5. Klei ne (Kerkenveld), 6. Stam (Kaatsheuvel), 7. Pieterse (Diemen), 8. Van Meggelen (Amsterdam), 9. Kuper (Exloo), 10. Lis- senberg (Almere-Haven). Vrouwen: 1. Seinstra (Sintjohannesga). Skiën Laax (Zwi). Wereldbeker super G, man nen: 1. Alphand (Fra) 1.25,23, 2. Josef Strobl (Oos) 1.25,32, 3. Runggaldier (Ita) 1.25,63,4. Skaardal (Noo) 1.25,65,5. Kjus (Noo) 1.25,74. Stand WB: 1. Alphand 132 punten, 2. Knauss (Oos) 111,3. Runggal dier 100,4. Locher 96,5. Strobl 95. Stand WB algemeen: 1. Alphand 737, 2. Aam odt (Noo) 717,3. Ghedina 649, 4. Sykora (Oos) 618,5. Von Gruenigen (Zwi) 606. Sportprijsvragen Lucky 10, trekking woensdag 29 januari: 3-10-11-12-13-15-17-23-27-29-30-35-40- 44-46-55-57-68-70-77. (onder voorbe houd). Duitse lotto. Trekking A: 14-28-29-34-41 - 45 Reservegetal: 42. Trekking B: 19-27- 34-42-46-49. Reservegetal: 11. Superge tallen 4 en 5. Spel 77: 9506546. Super 6: 929779. Belgische lotto: 3-14-15-16-35-38. Reser vegetal: 18. Joker: 7886335. (onder voor behoud). Tennis Tokio. Vrouwen, 1,7 miljoen gulden. Tweede ronde: Graf (Dui/1) - Raymond (VSt) 6-3 6-2, Hingis (Zwi/2) - Pizzichini (Ita) 6-1 6-0, Majoli (Kro/5) - Varmuzova (SMa) 6-47-5, Sawamatsu (Jap) - Nagyo- va (Slw) 4-6 6-3 6-3, Spirlea (Roe) - Likho- vtsjeva (Rus) 6-3 6-4, Coetzer (ZAf) - Ba- suki (Indo) 6-4 6-1. Shanghai. Mannen, 540.000 gulden. Eerste ronde: Johnsson (Zwe) - Nestor (Zwe) 7-6 4-6 6-3, Kroslak (Zwe/7) - Mes- sori (Ita) 6-4 6-1, Paes (Indi) - Sargsian (Arm) 7-6 6-4, Volkov (Rus/8) - Jiaping 7-5 6-3. Tweede ronde: Flach (VSt) - Ullyet (ZAf) 6-3 7-5. Zagreb. Mannen, 700.000 gulden. Eerste ronde: Radulescu (Dui) - Dreek- mann (Dui) 7-6 6-2, Arazi (Mar) - Carbo- nell (Spa) 2-6 6-1 6-4, Rusedski (GBr) - Montana (VSt) 6-3 6-4, Ivanisevic (Kro/1- Norman (Zwe) 7-6 6-7 7-5. Tweede ron de: Damm (Tsj) - Furlan (lta/6) 6-3 7-5. Voetbal Peter Müller: „Hoe sneller, hoe beter. Auto's, motorfietsen en speedboten, daar houd ik van." foto Leo Vogelzang/GPD Oefenwedstrijden RBC - Grasshopper ZürichO-4 (0-2). Doel punten: Türkyilmaz 2, Comisetti en Ahin- ful. Dordrecht '90 - Volendam 1-1 (1-1). Hoogendorp 1-0, Samardzic 1-1. Euregio Competitie: Sint-Truiden - Fortuna Sit- tard 2-1 (1-1). Rasmussen 1-0, Simons 1- 1, Goots 2-1. België, beker achtste finales: Ander- lecht-Poederlee 6-0, Denderlee-Kortrijk 1-1 nv (Denderlee wns), RCH Gent-Aalst 1-2, Ekeren-Lokeren 4-3 nv, VW Hamme- Gent 2-5, SK Lierse-Til. Luik 2-1 Engeland: League Cup, kwartfinale, tweede wedstrijd: Southampton-Stock port 1-2. Competitie: Aston Villa-Sheff.Wed. 0-1, Chelsea-Southampton uitg, Leeds-Der by C. 0-0, Leicester-Sunderland 1-1, Ma- n.United-Wimbledon 2-1, Newcastle- Everton 4-1, Nottingham-Coventry 0-1, Tottenham-Blackburn 2-1, West Ham- Arsenal 1-2. Stand aan kop: Man.United 24-47, Arsenal 24-46, Liverpool 24-46, Newcastle 24-42, Wimbledon 22-38. Schotland: Dunferml.-Celtic0-2. Italië, beker, halve finale, eerste wed strijd: Inter-Napoli 1-1. Wielrennen Ronde van de Azteken. Zevende etappe, Morelia - Queretaro: 1. Gualdi (Ita) 210 km in 4.43.20, 2. Estrada (Mex), 3. Cicchitti (Ita), 4. Speaks (VSt) 0.06, 5. Henry (Fra) 0.12, 6. Samassino (Ita) 0.19. Algemeen klassement: 1. Lont- scharitch (Oos) 25.51.27, 2. Santos Gon zalez (Spa) 1.58,3. Bernal (Col) 2.05,5. De Vries (Ned) 2.09. Zwemmen Glasgow. Wereldbekerwedstrijden, kor- tebaan. Vrouwen. 100 vrij: 1. Meissner (Dui) 54,43. 400 vrij: 1. Bowron (Aus) 4.08,97.100 rug: 1. Cray (GBr) 1.01,85.50 school: 1. Han Xue (Chn) 30,88 (WR, oud 30,98 Han), 2. King (GBr) 32,11. 200 school: 1. Lacusta (Roe) 2.27,26. 50 vlin der: 1. Martindale (Bar) 27,50. 200 vlin der: 1. Liu Limin (Chn) 2.06,85.100 wis sel: 1. Rolph (GBr) 1.01,61.400 wissel: 1. Herbst 4.38,12. Mannen, 50 vrij: 1. Kalinovsky (WRu) 22,39.200 vrij: 1Klim (Aus) 1.46,62.1500 vrij: 1. Wilson (GBr) 15.13,82. 50 rug: 1. Radley (Aus) 24,49. Monsterscore bij zaalvoetbal competitie Axel AXEL - V-Déco/La Chouette bracht in de Axelse zaalvoet balcompetitie een monsterscore op het bord. Met 19-2 werd Broomchemie zoek gespeeld. Henk Koekkoek (5x), Frank van Drongelen (5x), Stefan Vossen (4x), Eric Dey (3x), Freddy Bak ker en Marco van Dijke hadden daarmee een prettige avond. Pe ter Vercruvssen (2x) redde de eer voor Broomchemie. Outokumpu haalde verrassend uit tegen het veel hoger ge plaatste Ratjetoe: 6-2. Arnold Maas en Jaap Llein scoorden voor Ratjetoe. Wemer Tangel der (2x), Richard Capelle (2x) en Peter Dees zorgden voor de niet verwachte uitslag. Maradonna Juniors blijft na de 5-2 zege op Disco Love nog steeds ongesla gen. Gemeente Axel behaalde een nipte overwinning op naaste concurrent Gemeentehuis/Van Waes: 4-3. Lindenhof bij ft na de 7-3 nederlaag tegen Cysouw- /Roeland op de laatste plaats. Primus Pluym heeft duidelijk de smaak te pakken: nu werd ZSC met 9-5 teruggewezen. Ook Marine Service behaalde de dubbele cijfers; Doelder had met het 13-0 verlies wel een heel ongelukkige avond. Stand: 1Maradonna Juniors 14-43, 2. V-Déco/La Chouette 15-41, 3. Cysouw/Roeland 15-33, 4. Disco Love 15-29, 5. Marine Sendee 15- 27,6. Primus Pluym 15-25,7. Ratje toe 15-24.8 Engelhard 14-22,9. Ge meentehuis/Van Waes 15-19, 10 Gemeente Axel 14-16, 11. Doelder Hout 15-13.12. ZSC 15-12,13. Out okumpu 14-914. Broomchemie 14- 6,15. Lindenhof 14-4.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 32