Van der Poel blijft hongerig Voor Jansen is boek Feyenoord gesloten Veldslag bij River Plate-Feyenoord Van Moer: verlies tegen Oranje erger Wereldkampioen wil regenboogtrui om schouders houden Vlissingen in zee met Meerman Harry van de Broeke naar Seolto KNAU start sollicitatieprocedure Hort schaakt tegen Nederland Van der Hoeven naar Vitesse Bridge-drive in Middelburg uitslagen Dammers GZC verspelen punt van onze sportredactie BRUSSEL - De nederlaag van 3-0 tegen Oranje heeft Wilfried van Moer meer pijn gedaan dan het ont slag als bondscoach van België. Gisteren reageer de de ex-international voor het eerst op het ont- slag. „Ik was kapot, doodziek van die nederlaag. Ik voelde mij verantwoorde lijk voor die afgang'", zei Van Moer. Dat hij na het verlies tegen Nederland, de eerste in vijf WK-kwa- lificatieduels. de bons zou krijgen, had hij min of meer ingecalculeerd. Verwachtingen „Ik begrijp dat wel. Het was Holland. De ver wachtingen van de bond, pers, sponsors en suppor ters waren enorm. De ont goocheling na de wed strijd groot. Ik wist dat op mij zou worden gescho ten. Maar zo erg is het al lemaal niet. Ik zit al dertig jaar in het voetbal. Buiten vliegen na een nederlaag hoort erbij." Natrappen naar spelers of bond doet Van Moer niet. Wel oordeelt hij dat het ontslag op een elegantere manier had kunnen ge beuren. „Maandag was ik nog de hele dag op,het bondsbureau om de inter land tegen Noord-Ierland voor te bereiden. Toen was al bekend dat ik ontslag zou krijgen", vertelde Van Moer. „Dat gesprek had den ze mij kunnen bespa ren." Argumenten Eén van de argumenten voor het ontslag was zijn gebrekkige manier van communiceren. Van Moer: „Ik ben zoals ik ben. Ik had een visie", zegt hij. „Wilde die doordrukken en wilde niet al te veel vex-- klaren. Communiceren met bobo's, clubs en pers is mij niet op het lijf ge schreven. Ik kan dat al leen maar toegeven. Mis schien had ixiijn pa mij anders moeten maken." Belga van onze sportredactie BEEK-UBBERGEN - Adri van der Poels honger naar succes is nog altijd niet gestild. Ondanks zijn vele ovei-winningen ver schijnt de 37-jarige 'veteraan' zondag met slechts één doel aan de start bij de wereldtitelstrijd veldrijden in München. „De re genboogtrui moet om mijn schouders blijven, want ik ga zeker nog een jaar door", sprak de titelverdediger in Beek-Ub- bergen. Van der Poel lijkt onvex-slijt- baar. Twaalf jaar geleden debu- teei'de hij in München met een tweede plaats op het WK achter de Duitser Thaler. „Veldrijden is mijn passie. Dat is de enige ver klaring waarom ik het zolang kan volhouden.Na zijn eindze ges in de wereldbeker en de Su per Prestige-trofee geldt Van der Poel als dè favoriet op het parkoex-s in de Beierse hoofd stad. Na elf wereldkampioen schappen ligt de Rabo-x-enner niet wakker van de druk. „Door de jareri heen heb ik geleerd mij daar tegen te wapenen. Mijn prestaties in dit seizoen hebben mij alleen maar meer veiixou- wen gegeven." In tegenstelling tot Van der Poel pi'oberen Richard Gx-oenendaal en Wirn de Vos zich in een underdogpositie te manoeuvre ren. Bij het WK krijgt Groenen- daal na het missen van de nationale titel (De Vos), de we reldbeker en de Super Prestige- Trofee echter de laatste kans dit seizoen nog een hoofdprijs te pakken. Provinciegenoot De Vos komt pas de laatste wekexx in vorm. Door gezondheidsproblemen kende de VKS-renner een moei zame start. Toen hij in januari de nationale titel van Groenen- daal overnam, telde hij einde lijk weer mee. De renners hebben rijf dagen voor het WK nog niet over ploe- gentactiek gespx-oken. Vorig jaar ontstond aan de vooravond van de wereldtitelstrijd in Mon- treuil tweespalt in de ploeg. Een sluimerend conflict tussen Van der Poel en Groeriendaal kwam tot uitbarsting. De zoon van Rein Gx-oenendaal wilde niet voor Van der Poel werken. Hoe wel de twee ploegxnaten dit sei zoen vele keren om de ovexwin- rüng vochten, verwacht de Adri van der Poel (midden)) kijkt in Beek-Ubbergen toe als zijn concurrenten bij het wereldkampioenschap veldrijden Wim de Vos (links) en Richard Groenendaal hun krachten meten. foto Ed Oudenaarden/ANP wereldkampioen geen proble men. „We kijken wel wat er tijdens de koers gebeui't, daar zal alles van a fhangen. Iedereen is er zich wel van bewust dat de wereldkam pioen uit Nedexiand moet ko men. Die heibel is voxng jaar on nodig geweest. Tijdens de koers moet je beslissingen durven en kunnen nemen." Ook Gi'oenendaal zegt geen pro blemen te veiwachten. „We zul len wel zien hoe het gaat. Na- tuurlijk staat mijn eigen belang ook voorop. Als ik samen met Bramati op kop rijd, ga ik heus niet op de andere Nederlanders wachten als ik weet dat ik hem kan kloppen. Elk jaar dat ik de titel niet pak is een verloren kampioenschap. Met de regen- boogtrui maak je je onsterfelijk. Daar gaat het toch om." ANP van onze sportredactie BUENOS AIRES - Feyenoord is tijdens zijn trip door Argentinië in echt Zuid-Ameri kaanse sferen beland. Het elftal van Arie Haan leerde afgelopen nacht tijdens een 'vriendschappelijk' duel tegen River Plate hoe hard het er op de Ai-gentijnse velden aan toe gaat. Feyenoord verloor met 3-1, beëindigde de wedstrijd met acht man en zag ook bij de te genstander het gros van de spelers met geel en rood bekeurd worden. Zowel Ronald Koeman als de Tjechische jeugd-inteima- tional Jarda Paciorek, die met Feyenoord is meegereisd naar Zuid-Amerika, werd na rust uit het veld gestuurd. Koeman kreeg i-ood in de 85e minuut, Paciorek in de 86e. Kees van Wonderen had vijf minuten eei'der al met een blessure het veld moeten verla ten. Omdat de Rotterdammers door hun wisselspelers heen waren, kon Haan het 'achttal' niet meer aanvullen. Bij River Plate stonden op dat moment ook nog maar tien spelers in het veld en was de helft van het elftal al met geel bestraft we gens schandalige overtredingen op de Feye- nooi'dei's. Het zinderende duel, waarin de nieuwe aankopen Bustos Montoya en Edu- ardo Picun niet mochten opdraven, werd rechtstreeks op de televisie in Zuid-Ameri- ka uitgezonden en werd in het stadion van River Plate door xmim 20.000 toeschouwers bekeken. Ondanks de hectische taferelen vond Arie Haan het toch een leerzame en in teressante wedstiïjd voor zijn elftal. GPD VLISSINGEN - VC Vlissingen enHuib Meerman zijn er na di verse onderhandelingen uit De oefenmeester uit AiTxemui- den en de zondag-derdeklasser kwamen een contract van één seizoen overeen. Meexman was de laatste tweeëneenhalve sei zoenen als oefenmeester in dienst van zondag-vierdeklasser Domburg. De voormalige voetballer van Ax-nemuiden, VC Vlissingen en Kloetinge volgt Bert Pentux-y op, wiens contract niet werd vexiengd. VLISSINGEN - Kox-fbalvereniging Seolto uit Vlissingen heeft Harry van de Broeke vastgelegd als tx-ainer voor het vol gende seizoen. De Soubuiger, die de trainingen van de eerste en tweede selectie gaat verzorgen, is momenteel trainex-- /coach van Blauw-Wit uit Kloetinge. Van de Broeke krijgt André Filius als assistent naast zich. NIEUWEGEIN - De Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie (KNAU) x-oept deze week kandidaten op te solliciteren naar de vacante functie van bondscoördinator voor de wegatle- tiek. De oproep woi'dt eind deze week in het bondsorgaaxx Atletiek- wereld geplaatst. Uiterijk 1 maart moet de naam van de nieu we man bekend zijn. Sinds 19 december zit de KNAU zonder coördinator voor deze discipline. Bob Boverman was toen en kele maanden in functie, maar bleek bij een grote groep atle ten niet goed te liggen. De Unie besloot daax'op Boverman aan te stellen tot fulltime coördinator van het project Loopsport. ANP WIJK AAN ZEE - Vanavond staat het radioprogramma NOS- langs de lijn in het teken van 'praatschaak'. Internationaal grootmeester Vlastimil Hort, afgelopen zomer nog simul- taangever in Wissingen, zal het in deze xützending opnemen tegen de luisteraax-s. De presentatie, vanuit dorpshuis De Mo riaan in Wijk aan Zee, is in handen van Hans Böhm. De ope ningszet vindt kort na 20.00 uur plaats. Met behulp van een speciaal telefoonnummer kunnen luisteraars tijdens de uit zending meeschaken. Een twaalfkoppig telefoonteam zal de zetten van de bellex-s noteren. Uit de telefonische x-eacties wordt de 'gexniddelde zet' gevonden, waarop de grootmeester direct moet reageren. ROTTERDAM - Sparta-verdediger Jochem van der Hoeven gaat met onmiddellijke ingang naar Vitesse. De international van Jong Oranje verhuist voor bijna twee miljoen gulden naar Arnhem, waar voormalig Sparta-coach Henk ten Cate net in dienst is getreden. Van der Hoeven, één van de grotere talen ten bij Spax-ta. heeft gisteren het trainingskamp van de Kas teelclub in Spanje verlaten. Hij stond ook in de belangstelling van Sheffield Wednesday. MIDDELBURG - De Lions Clubs Walcheren houden zater dag 15 februari de jaarlijkse paren-bridgedrive waarvan de opbrengst is bestemd voor goedé doelen. Zowel clubbridgers als cursisten/thuisbxldgers kunnen ex-aan meedoen. Het eve nement vindt plaats in de aula van de christelijke scholenge meenschap Walcheren aan de Elzenlaan in Middelburg. Er is plaats voor maximaal 80 paren. De wedstrijd begint om 13.30 uur en duuxl tot ongeveer 17.45 uur. De inschrijving sluit aan staande vrijdag. De dingen die ik heb opgebouwd, zijn kapot gemaakt van onze verslaggever Marcel van der Kraan HENDRIK ID O AMBACHT - Sommigen hadden hem al een baan bij Ajax toebedeeld, an deren brengen zijn naam met zo ongeveer elke ambitieuze eredivisieclub in verband. Wim Jansen fronst dagelijks zijn wenkbrauwen, omdat hij sinds zijn terugkeer uit Japan met de gekste dingen wordt gecon fronteerd. „Nee," zegt de vooimalig tech nisch direkteur van Feye- noox'd, „ik ben helemaal niet met Ajax bezig geweest. Ik zat ook niet te wachten op een baan bij Vitesse, zoals Fx-ans Thijssen kennelijk vx-eesde. Ik ben op 3 januari teinggekomen uit Japan en heb even een rust pauze ingelast. Ik wil eerst eens lekker bijtanken. Als je twee jaar weg bent geweest, stort je je niet direct in het eerste de beste avontuur. Dan wil je de dingen eerst eens op een rijtje zetten." In het land van de rijzende zon heeft hij twee jaar al zijn ken nis en ervaring ovex-gedx-agen aan. de spelers van Sanfrecce Hiroshima. Ver weg van de westerse wereld, weg van de Kuip en mensen die hij niet meer kon ziexx of luchten, voel de hij zich samen met echtge note Cobie een gelukkig mens. „De tijd is voorbij gevlogen. Het is een mooie ei-varing in mijn loopbaan en in mijn leven. In juli had ik echter al aangege ven dat ik geen derde seizoen wilde blijven." J-League In de competitie boekte Jansen geen successen. In het bekei-- toernooi leidde hij zijn elftal twee keer naar de finale. Hij zag zichzelf niet als opbouw- of welzijnswerker in de J-Lea gue. Het Japanse voetbal kent een goed niveau, vei~keex*t niet meer in de ontwikkelingsfase. Dat de clubs zich hebben ge vuld met verzadigde topspe- lex-s uit Eux-opa en Zuid-Amei'i- ka die alleen nog de zakken willen vullen, is ook een mis vatting. Jansen: „Ben je gek! De mensen hebben er geen idee van hoe het Japanse voetbal in elkaar steekt. Het is een zware competitie. In de zomer spelen we door bij 35 tot 40 graden. Als je diie wedstx'ijden in de week hebt en ook nog vijf of zes uur moet reizen, dan is dat fy siek een enomie belasting." Voor velen was zijn veilrek naar het buitenland destijds een volslagen vexTassing, zoals ook zijn avontuur in Saudi Arabië met Leo Beenhakker menigeen versteld deed staan. Wim Jansen, ras-Rotterdam- mer en mister Feyenoord, die hoorde toch slechts op één plaats te zijn? In Rottexxlam- Zuid... „Die mensen kenixen mij dus niet goed. Ik neem mijn eigen beslissingen waarvan ik denk dat ze juist zijn. De men sen hebben vaak een heel ver keerde inschatting van mij. Ik weet heel goed wat ik doe en wat ik wil. Ik voer dat ook al- tij duit." Bloedend hart Het was ook de reden waarom hij in januari 1994 de deuren van de Kuip met een klap ach ter zich dichtsmeet. Had niets te maken met een gebrek aan liefde voor zijn club. Hij zou zich geen Feyenoox-der meer hebben gevoeld. Jansen, fel: „Ben je nou toch gek, zeg. Het was het tegenovergestelde. Ik ben met bloedend haxl vexdrok- ken bij Feyenoord. Ik wist wat er ging gebeuren en ik wilde daarvoor niet de verantwoor- delijkheid dragen. Ja, ik wist dat er x-otzooi ging komen als we doorgingen op een bepaalde manier Ik heb duidelijk aange geven wat er moest verande- ren, maar als anderen dan niet willen luistex-en en hun eigen weg willen bewandelen, dan wil ik daar niet in mee." „Ik ben weggegaan bij Feye noord omdat de voorzitter be slissingen naxn die ik niet zag zitten. In mijn ogen moest het contract met Van Hanegem niet worden vex*lengd. Van den Hexik wilde dat wel en deed dat ook. Er waren meer dingen die me niet aanstonden. Mensen hebben de voorzitter nog ge waarschuwd, dat ik op het punt sfond om te vexdrekken. Ik was het spuugzat. Ik wil ver- antwooi-delijk zijn voor mijn eigen daden, maarniet voor die van andei-en." - Dat maakt een terugkeer bij Feyenoord in de toekomst moeilijk? Jansen: „In de huidige situatie keer ik sowieso niet terug bij Feyenoord. Om pei-soonlijke i-edenen. Dat is voor honderd procent zeker." - Dan heeft men je dus veel pijn gedaan? Jansen: „Ja, wat dacht je dan? De dingen die ik had opge bouwd, hebben zij afgebroken. Dat doet pijn, hoor. Ik weet waaxmee ik bezig was en wat ik voor ogen had. Mijn werk was nog niet klaar. Het elftal moest nog verbeterd en uitgebouwd worden. Van den Herik had an- dere ideeën. Geen pi'obleem, hoor. Als hij het zo wil. Maar dan zonder mij." - Als Van den Herik zegt: 'sorry, Wim...' Jansen: „Nee. Daarwoor is er te veel gepasseei'd. Als je niet meer op iemand kan bouwen, kan je niet meer met die pei-- soon samenwerken. Zo simpel is dat. Dat is niet hax~d, dat is de x-ealiteit. Van den Herik heeft niet de beslissingen willen ne men die nodig waren in het be lang van de club. Ik wilde ze wel nemen. Ik wilde daaxwoor ook de verantwoording dra gen. Het publiek was dan over mij heen gevallen, niet over hem. Dus daarover hoefde hij niet in de war te zitten. Ieder- een roept dat hij de club heeft gered. Niet Van den Hex-ik, ook ik niet, maar de spelers hebben Feyenoord destijds gered. Het was de spelersgroep die ging presteren, die bekers ging win nen en kampioen wex'd. Van den Hei'ik en ik hebben alleen meegeholpen." Discipline Om de continuïteit, te bewaken en om nog meer successen met die spelersgroep te halen, moest Feyenoord niet van Jan- sens werkwijze afwijken. Hij hield van discipline, van een strakke ox'ganisatie. „De basis voor elk succes bij een club," zegt hij. Als die basis wegvalt, krijg je i'otzooi binnen een club. Hij beschouwde zich niet als boeman. „Iedere voetballer vreet wel eens wat uit. Bij elke club gebeuren dingen, maar je moet dat wel binnen de pex-ken Wim Jansen: „Discipline is de basis voor elk succes bij een club." houden en er tegen optreden. Dat is toch logisch?" „Van alles wat na mijn vertrek is gebeurd beschouw ik het uit- eensplijten van die spelers groep als iets dat mij diep heeft geraakt. En weet je om welke jongens in die groep het ging? Om de jongens die de waai'heid durfden te vertellen. Mag dat soms niet meei-? Hoor je dan opeens bij een bende? Echt, die groep was fantastisch. Als er iets gebeurde, kwam iedereen voor elkaar op. De kwaliteit van Feyenoord werd door de eenheid, door de verbonden heid gevoi-md. Nee, ik heb geen fotoCorVos/GPD rancune. De mensen die dat denken zien het verkeexxl. Ik heb zoveel leugens gehoord en gelezen. Kleine dingen waar van ik weet dat ze bedoeld zijn om mij te raken. Dat ik me dat aanti-ek. betekent alleen maar dat ik nog steeds Feyenooixler ben en om die club geef GPD Dammen Stand hoofdklasse: 1. PWG 's-Graven- polder 2 5-10 (57-23), 2. GZC 5-8 (52-28), 3. Tholen 5-7 (44-36), 4. BDV 5-6 (46-34), 5. Aagtekerke 5-4 (36-44), 6. Lammeren- burg 5-3 (34-46), 7. Souburg 5-2 (29-51), 8. Middelharnis 5-0 (22-58). Stand eerste klasse: -1. PWG 's-Gravenpolder 3 5-10 (58-22), 2. Middelburg 2 6-8 (57-39), 3. Gapinge 6-5 (46-50), 4. Lammerenburg 2 5-3 (34-46), 5. PWG 's-Gravenpolder4 6-2 (34-62). Stand tweede klasse: 1. Goes 2 5-7 (28- 12), 2. Aagtekerke 2 5-6 (21-19), 3. Oost- kapelle 5-6 (19-21),4. PWG 's-Gravenpol der 5 5-1 (12-28). Schaken Wijk aan Zee. Hoogovenstoernooi, grootmeestergroep A. negende ronde: Piket (Ned) - Lautier (Fra) 1/2-1/2, Tim man (Ned) - Sokolov (Bos) 0-1, Yer- molinski (VSt) - Van Wely (Ned) 1/2-1/2, Giek (Rus) - Short (Eng) 0-1, Salov (Rus) - Onitsjoek (Oek) 1/2-1/2, Nikolic (Bos) - II- lescas (Spa) 1/2-1/2, Granda Zuniga (Per) - Kortsjnoi (Zwi) 1-0. Stand: 1. Piket, So kolov 6 1/2, 3. Onitsjoek, Salov 5 1/2, 5. Granda Zuniga, Lautier 5, 7. Van Wely, Yermolinski 4 1/2, 9. Kortsjnoi, Timman 4, 11. Illescas, Nikolic, Short 3 1/2, 14. Giek 1 1/2. Grootmeestergroep B, zevende ronde: David (Lux) - Van der Wiel (Ned) 1/2-1/2, Cifuentes (Ned) - Nijboer (Ned) 1/2-1/2, Kalinin (Rus) - Riemersma (Ned) 1-0, Ba- crot (Fra) - Van der Sterren (Ned) 1/2-1/2, Dao(Vie) - Janssen (Ned) 0-1, Atalik(Tur) - Peng (Ned) 1-0. Stand: 1. Bacrot5 1/2,2. Atalik, Kalinin, Nijboer, Van der Sterren 4 1/2,6. Cifuentes 4,7. Dao, Van der Wiel 3, 9. David, Riemersma 2 1/2,11. Peng 2,12. Janssen 1 1/2. Sportprijsvragen Toto 04: Eerste prijs: geen winnaar, tweede prijs: 12 winnaars elk f. 659,10, derde prijs: 193 winnaars elk f. 102,40. Lucky Ten, trekking dinsdag 28 januari: 8-10-11-12-15-17-21 -23-32-34-35-36-37- 41-46-60-63-67-71-72. (onder voorbe houd). Squash Zesde speeldag SSP-competitie. Poule 1: Center Sports 1-Sieben 1 0-5, Center Sports 1-Sieven 3 2-3, Sieben 1 -Sieben 3 5-0, High Five 1-Sieben 2 4-1, Dynamic Squash 1-Sieben 2 4-1. Poule 3: Leysdream 1-High Five 3 0-5, Top Shot 2(D)-Dynamic Squash 1(D) 3-2, Top Shot 2(D)-Felix Janssens 1 4-1, Dynamic Squash 1 (D)-Feli Janssens 1 4-1, High Fi ve 1(D)-Topshot 1 1-4. Tafeltennis Hodonin. Europese liga, eerste divisie: Tsjechië - Nederland 1-4. Placha - Muller 16-21 21-14 22-20, Kasparkova - Keen 10- 21 13-21, Myskova - Noor 9-21 10-21, Plancha/Peluchova - Muller/Noor 21-7 15-21 15-21, Placha - Keen 10-21 16-21. Tennis Tokio. Vrouwen, 1,7 miljoen gulden. Eerste ronde: Schultz (Ned/8) - Dragomir (Roe) 5-7 6-46-2, Boogert (Ned) - Kijimuta (Jap) 6-2 4-6 6-4, Raymond (VSt) - Noor- lander (Ned) 7-5 6-7 7-5, Tanasugarn (Tha) - Zvereva (WRu) 6-2 6-1, Po (VSt) - Studenikova (Slw) 6-4 6-1, Sugiyama (Jap) - Dechaume-Balleret (Fra) 7-6 6-7 6- 4, Pizzichini (Ita) - Hiraki (Jap) 7-6 4-6 7-6, Davenport (VSt/6) - Wang (Tai) 6-1 6-2. Shanghai. Mannen, 540.000 gulden. Eerste ronde: Ullyet (ZAf) - Eltingh (Ned) 7-6 3-67-6, Flach (VSt) - Dosedel (Tsj) 6-4 6-4, Ran (Isr) - Pescosolido (Ita) 7-6 6-4, Nydahl (Zwe) - Sinner (Dui) 5-7 6-4 7-6, Golmard (Fra) - Bing (Chn) 7-5 6-3, De Wulf (Bel) - Matsuoka (Jap) 6-4 6-4, l^nowles (Bah) - Steven (NZe) 7-67-6, Gi- -melstob (VSt) - Mirnyi (Bel) 7-6 1-6, Sol- vès (Fral - Joyce (VSt) 6-7 7-6 6-4, Taran- go (VSt) - Owabuchi (Jap) 6-3 6-4, orodov (Oez) - Cherkassov (Rus) 7-6 1-6 7-5, Champion (Fra) - Olkovski (Rus) 6-3 7-6. Zagreb. Mannen, 700.000 gulden. Eerste ronde: Siemerink (Ned/3) - Vasek (Tsj) 6-3 5-7 6-4, Furlan (Ita) - Frana (Arg) 3-6 7-6 6-4, Rosset (Zwi/4) - Kroscko (Hon! 2-67-6 6-2, Voinea (Roe) - Gorriz (Spa) 7-6 6-3, Alami (Mar) -Tsjesnokov (Rus) 7-61- 6 6-1. Voetbal Amsterdam. Euro 6ix'is (zes tegen zes) Tweede dag. Groepsduels. Ajax - Liverpool 8-1. Doel punten Ajax: Litmanen 3, Babangida, Ro nald de Boer, Overmars, Musampa er Witschge. Liverpool: Redknapp. AC Mi lan - Glasgow Rangers 3-3. AC Milan Baggio, Eranio en Desailly. Rangers: Al bertz 2, Vierchowod (eigen doel). Eind stand groep: 1Ajax 3-7,2. AC Milan 3-5 3. Glasgow Rangers 3-4,4. Liverpool 3-0 Finale: Ajax - AC Milan 2-6. Ajax: Witsch ge, Frank de Boer. AC Milan: Baggio 2 Davids. Vierchowod, Savicevic, Over mars (eigen doel). Om derde plaats Glasgow Rangers wint shoot-outs met 4 3 van Liverpool. Portugal: G. Vicente-Porto 0-3 België, beker achtste finales: Charleroi Standard 2-2 nv. Standard wns. Oefenwedstrijden. Valencia. Valencia - Vitesse 0-2 (0-1) Doelpunten: Jochemsen en Makaay. Cyprus. Olympiakos Nicosia - FC Gronin gen 3-0 (1-0). Düsseldorf. Fortuna Düsseldorf - Rod; JC2-2 (1-1) Doelpunten Roda: Ooijer2. Fuengirola. Los Boligos - Sparta 1-4 (0-1 Doelpunten Sparta: Renfurm, Van de Laan, Addo, Krijgsman. Rabat. Le Far- NAC 1-2 (1-1) Doelpuntei NAC: Vidmar, Starevik. Wielrennen Zesdaagse van Berlijn. Eindstand: 1 Ludwig/Veggerby (Dui/Den) 357 punten 2. Baffi/Villa (Ita) 348, 3. Kappes/Wol (Dui) 314. VLISSINGEN - De dammer van Goes-Zierikzee Combinatii heeft in de vijfde ronde van d< Zeeuwse dameompetitie ziji tweede punt verspeeld. In een zeer spannende stxdjd te gen Lammerenburg kwam GZC niet vei'der dan GZC, dat met d remise nog in zijn handen moch knijpen. Aagtekei-ke won me 10-6 van Soubux-g. BDV vexpul verde MiddelhaiTiis met 14-2 PWG 's-Gi-avenpolder 2 woi met forse cijfers van Tholen, 12 4, en staat nu twee punten voo op GZC. In de laatste ronde spe len GZC en PWG 's-Gravenpol der 2 tegen elkaar Lammeren burg won de inhaalwedstx-ijd te gen BDV met 9-7. In de eerste klasse staat PWG 's Gravenpolder 3 een straatleng te voor op de rest. Middelburg won nipt van óapinge met 9-1 Gapinge won met forse cijfex- van PWG 's-Gx-avenpolder 4 10-6. 's-Gravenpolder 3 wo: met 12-4 van Lammex-enbun In de tweede klasse lijken d kansen voor de titel voor Aagte kei'ke 2 vei'keken na een fors nedeidaag tegen Oostkapelle: 7 1Goes 2 won met 8-0 van PW( 's-Gravenpolder 5.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 22