AANSTAANDE ZONDAG krant ZOT gasthuis STEGINK B.V. Geopend van 13.00 tot 17.00 uur Ik lees de in de klas koopjeszondag op het Dorpsplein 35 Koudekerke m6T constructie bankwerker/lasser Vedior VACATURES TEAMLEIDER H M/V PERSONEEL Delta Collegt Contractactiviteiten TIMMERLIEDEN Medewerker administratie (m/v) voor 32 uur Vedior VACATURES 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 18 JANUARI 19j "IZ" T?T>n A PROJEKT Zuidvlietstraat 120, Goes, tel: (0113) 21 29 34, fax: (0113) 21 63 09 tj m\T\. INTERIEUR Dorpsplein 35. Koudekerke, tel: (0118)55 12 05, fax: (0118) 55 II 24 Zuidvlietstraat 120. Goes, tel: (0113) 21 29 34, fax: (0113) 21 63 09 Dorpsplein 35. Koudekerke, tel: (0118) 55 12 05, fax: (0118) 55 11 24 Las- en constructiebedrijf HOMMEL V.O.F. Vraagt met spoed een allround Voor inlichtingen, vragen naar dhr. F. Hommel Haltestraat 86 4411 NH Rilland Tel. 0113-551553 Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. ASB U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (MA/): Algemeen Verkoopmedewerker. In de omge ving van Oostburg zijn wij op zoek naar een handige verkoper, die zelf standig kan werken en tevens in het bezit is van een rijbewijs-C. Naast de verkoopwerkzaamheden, dient u ook bereid te zijn om bestellingen af te le veren. Contactpersonen: Caroline Houmes en Marja Kielman. Timmerman. Heeft u een timmer/ bouwopleiding gevolgd en/of veel er varing met timmerwerkzaamheden, dan hebben wij regelmatig werk voor u. Contactpersonen: Lieneke de Wolf en Saskia Bakker. Technisch Tecnisch-/productiemedewerkers. Bent u op zoek naar werk, en in bezit van een VVA-I certificaat? Neem dan contact op met onze vestiging in Ter- neuzen. Contactpersonen: Lieneke de Wolf en Saskia Bakker. Werkvoorbereider. Vooreen relatie in de omgeving van Terneuzen zoe ken wij een werkvoorbereider met de opleiding MTS Electro. De werkzaam heden zijn o.a. inkoop en administra tie. Ervaring met het computerpro gramma Excel is een pre. Bent u ge motiveerd en bereid om te leren en op verschillende lokaties te werken in Zeeuws-Vlaanderen? Dan hebben wij werk voor u voor langere tijd. Con tactpersonen: Lieneke de Wolf en Saskia Bakker. (Hulp)electromonteurs. Heeft u een afgeronde Electro-opleiding (MTS/ HTS), ervaring in de electro en/of inte resse hierin aan het werk te gaan? Kom dan snel langs op onze vestiging in Terneuzen. Wij hebben regelmatig werk voor diverse projecten in Zeeuws-Vlaanderen. Contactper sonen: Lieneke de Wolf en Saskia Bakker. Administratief/commercieel Baliemedewerk(st)er. Voor een re latie in Oostburg zoeken wij een re presentatieve dame voor baliewerk zaamheden. Het betreft een functie voor circa 32 uur per week. Contact personen: Caroline Houmes en Marja Kielman. Voor meer informatie omtrent boven staande functies, kunt u contact opne men met: Vedior asb, Noordstraat 81, Terneuzen, telefoon: (0115) 618600. Vedior asb in Oostburg! In februari opent Vedior asb haar deu ren in Oostburg. Wij zijn nu al op zoek naar gemotiveerde productiemede werkers. Schrijf u daarom nu in en neem hiervoor contact op met Vedior asb in Terneuzen en vraag naar Caroline Houmes of Marja Kielman. Per februari wordt dit ons adres: Brouwerijstraat 1, Oostburg. Telefoon (0117)454760. Uiteraard kunt u zich nu ook al in schrijven, als u in een andere richting aan de slag wilt! The flexible workforce Gemeente Noord-Beveland De gemeente Noord-Beveland is ontstaan per I januari 1995 als gevolg van de gemeentelijke herindeling van de gemeenten Kortgene en Wissenkerke. De nieuwe gemeente telt circa 6900 inwoners. Noord-Beveland, gelegen m het centrum van Zeeland, is een aantrekkelijk woon- en werkgebied, waarbij ruimte, frisse lucht, strand en recreatieve voorzieningen trefwoorden zijn. De gemeentelijke organisatie bestaat - naast een stafbureau Personeel en Organisatie - uit 4 afdelingen, te weten Financiën. Algemene Zaken. Welzijn en Grondgebied. Voor de afdeling Algemene Zaken wordt gevraagd een medewerker bestuurszaken en voorlichting (m/v) in een fulltime dienstbetrekking van 36 uur per week. Functie-informatie: - het ontwikkelen, coördineren en verzorgen van een actief en eigentijds voorlichtingsbeleid; - het geven van algemeen advies over voorlichting en com municatie (intern en extern); - het verzorgen van publieks- en persvoorlichting, zonodig in overleg met de vakafdelingen; - het coördineren en begeleiden van inspraakgelegenheden en hoorzittingen: - het verzorgen van werkzaamheden ten behoeve van open bare veiligheid, zoals uitvoering van rampenwet, politieza ken en brandweer; - het mede opstellen van beleid, adviseren over vergunning verlening ingevolge de bijzondere wetten, gemeentelijke verordeningen, standplaats- en vergunningsbeleid. het afge ven van ontheffing Wegenverkeerswet en invalideparkeer- kaarten alsmede het verrichten van bijbehorende administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: - in het bezit van het diploma BA-AJZ (Bestuursambtenaar, Alg. Juridische Zaken) danwel een vergevorderde studie hiervoor; - ervaring met genoemde werkzaamheden; - goede contactuele en en sociale vaardigheden; - uitstekende redactionele vaardigheden met name vereist voor het voorlichtingsaspect; - beheersing van WP 6.0. Voorts wordt een collegiale, flexibele en klantvriendelijke instelling naast een flinke dosis enthousiasme verwacht. Het wonen binnen de gemeentegrenzen van Noord-Beveland ver dient aanbeveling. Salarisindicatie: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring wordt een bruto salaris geboden van minimaal 2.640,- per maand (aanloop schaal 6) en maximaal 4.387,r (functieschaal 7) bij een volle dige werkweek. Inlichtingen: Nadere informatie omtrent de functie kan worden verkregen bij het hoofd van de afd. Algemene Zaken, de heer J. L. v.d. Velde. Informatie omtrent de procedure, salaris en rechtsposi tionele aangelegenheden kunt u verkrijgen bij de stafmede werker P O, de heer C. H. Poortvliet, telefoon 0113-301553. Sollicitaties dienen uiterlijk binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te worden gezonden aan het College van burgemeester en wethouders van Noord-Beveland, Postbus 3,4484 ZG Kortgene. VERZORGINGSHUIS Het Goese verzorgingshuis Gasthuis zal in 1997 worden omgevormd tot zorgcentrum voor ouderen, hetgeen gepaard gaat met renovatie. De verzorgingshuiscapaciteit zal na renovatie bestaan uit 83 plaatsen. Daarnaast zullen 23 inleunappartementen beschikbaar komen naast de reeds aanwezige aanleun flat met 30 appartementen voor zelfstandige bewoning. In verband met het aanvaarden van een leidinggevende functie elders ontstaat per 15 maart a.s. de vacature van in fulltime dienstverband Functie-inhoud: geeft rechtstreeks leiding aan een-vijftiental verzorgende medewerkenden organiseert de uitvoering van taken op het gebied van verzorging op een afdeling van 40 bewoners bewaakt de kwaliteit van zorg onderhoudt contacten met bewoners, familie van bewoners en externe hulpverleners H assisteert medewerkenden, in voorkomende gevallen, bij verzorgende werkzaamheden. Functie-eisen: bij voorkeur diploma verpleegkundige A diploma middenmanagement ervaring in een soortgelijke functie is gewenst moet beschikken over leiding gevende en organisatorische capaciteiten sociale vaardigheid voor een respectvolle omgang met ouderen en hun relaties is vereist leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 40 jaar woonachtig in Goes of directe omgeving i.v.m. bereikbaarheidsdienst. Arbeidsvoorwaarden: salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO verzorgingshuizen PGGM pensioenregeling IZZ ziektekostenregeling. Procedure en informatie bij de selectieprocedure wordt afdelingspersoneel betrokken inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer W.J.J. Clarijs, zorgmanager, op werkdagen tussen 8.00 en 15.00 uur, telefoon 0113-214210 schriftelijke sollicitaties dient u vóór 29 januari 1997 te richten aan mevrouw E. van Driel-Blomaard, directeur, Kievitlaan 64, 4461 RB Goes de sollicitatiegesprekken zullen gehouden worden op 4 en 6 februari 1997. TECHNICUM UITZENDBUR0 Het buro gespecialiseerd in echt technische werk Wij zijn op zoek naar: ELEKTR0M0NTEURS in het bezit van VVA-1 voor een langdurig project in Borsele. BANKWERKERS in het bezit van VVA-1 voor een langdurig project in Borsele. Bel vanaf maandag voor meer informatie: TEL: 076 - 5229239 Oe stichting verleent diensten op het gebied van (ADL en HDL) verzorging in combina tie met opvoeding en (ADL en HDL) verzorging in combina tie met begeleiding aan kinde ren (en hun ouders) en vol wassenen (en hun familie/partner) met een licha melijke handicap. De dienstverlening gaat uit van het recht van de cliënt op zelfbeschikking en doet een beroep op de eigen verant woordelijkheid. de zelfred zaamheid en de zelfstandig heid van de cliënt en zijn of haar omgeving en vult deze. afhankelijk van de hulpvra gen. door middel van de dienstverlening aan. De dienstverlening kan. af hankelijk van de hulpvragen van de cliënt en zijn of haar omgeving. 24 uur per dag. 7 dagen per week. of gedeeltes hiervan, geboden worden. De dienstverlening op hel ge bied van wonen vindt voorna melijk plaats in. of vanuit: Kin der Gezinsvervangend Tehuis "de Tiende". Pensiontehuis "de Schans" en gezinsvervan gend Tehuis "de Ganzeves- te", alle te Goes, Woon-zorg- cenlrum "de Cavalier" te Ter neuzen en Woonvorm "de Wale" te Middelburg. De dienstverlening op het ge bied van dagbesteding vindt voornamelijk plaats in, of van uit. Aktiviteitencentrum Goes e.o. te Goes en Aktiviteiten centrum Zeeuwsch-Vlaande- ren te Terneuzen. Als gevolg van het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij voor het aktiviteitencentrum Zeeuwsch-Vlaanderen in Terneuzen contact met kandidaten voor de functie van Logopedist (m/v) voor gemiddeld 5 uur per week (met name op donderdag) Het aktiviteitencentrum Zeeuwsch-Vlaanderen in Terneuzen biedt dagbesteding en zorg aan volwassen mensen met een lichamelijke handicap. Een aantal van onze cliënten heeft als gevolg van niet- aangeboren hersenletsel stoornissen en beperkingen op het gebied van onder andere communicatie. De logopedist levert in samenwerking met overige disciplines een specifieke bijdrage aan het optimaliseren van de communicatiemo gelijkheden van cliënten. Functieinhoud: De logopedist participeert in zorgbesprekingen en levert op deze wijze een specifieke bijdrage in de totstandkoming van zorgplan nen. Naast de taken die hiermee verband houden, behoort het in samen werking begeleiden, organiseren, initiëren van activiteiten gericht op communicatie en training tot de functieinhoud. Nevendoel hiervan is het overdragen van kennis-, houdings- en vaardigheidsaspecten bij andere betrokkenen. Functieeisen: een afgeronde op de functie gerichte opleiding voor logopedie; kennis van en ervaring met bovengenoemde doelgroep (met na me afasie en dysarthrie); ervaring in het werken met groepen. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. Dagverblij ven en Tehuizen voor Gehandicapten. Het bruto-salaris per maand bedraagt, bij een 40-urige werkweek, minimaal 3.568,- en maxi maal 5.000,- (schaal 8) en is afhankelijk van uw praktijkervaring. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met mevrouw H. Aarts, logopediste, (tel. 0113-212020) of de heer R. J. Masclé, hoofd aktiviteitencentrum Zeeuwsch-Vlaanderen (tel. 0115-648148). Uw schriftelijke reactie graag, vóór dinsdag 28 januari 1997, richten aan aktiviteitencentrum Zeeuwsch-Vlaanderen, t.a.v. dë heer R. J. Masclé, Postbus 2160,4460 MD Goes. bezoekadres: beatnxlaan 15 postbus 2160. 4460 MD Goes tel (0113)21 59 40 fax. (0113) 25 02 05 j lichamelijk gehandicapten adolescenten en volwassenen Stichting Krant in dc Klas Tel. (020) 6647536 iedereen leest de krant altijd en overal VBO-opleiding tot succesvol vastgoedadviseur Het is druk op de vastgoedmarkt. Woningtransacties volgen elkaar in hoog tempo op. Goede zaken voor de vastgoedadviseur! Daarom gingen al 200 enthousiastelingen u voor: zij volgden de VBO-/CCHO-opleiding tot gediplomeerd vastgoedadviseur met succes! Een tweejarige praktijkgerichte opleiding voor een beroep met toekomst, gegeven door vakbekwame docenten, die zelf in de praktijk werkzaam zijn, dat alles wordt u geboden in de opleiding tot gediplomeerd vastgoedadviseur. De Vereniging Bemiddeling Onroerend Goed (VBO) en de Stichting Centrale voor Christelijk Handelsonderwijs (CCH0) staan borg voor een gedegen opleiding. Lesmodulen: Bouwkunde, Rechts- en Wetkennis, Economische, Administratieve en Commerciële Vaardigheden en Praktijkleer. Wanneer? Instroommogelijkheid 3 februari Vraag een gratis brochure met alle informatie aan, Tel. 0118 - 623951 Delta College Contractactiviteiten Hèt instituut met kwaliteitserkenning voor opleidingen aan profit en non-profit AANNEMINGSBEDRIJF VLISSINGEN Aannemingsbedrijf Stegink B. V. voert bouwwerken uit op het gebied van utiliteitsbouw, woningbouw, betonbouw, renovatie en restauratie. Daarnaast beschikken wij over een aparte afdeling service en onderhoud die o.a. onder deel is van TONED Totaal Onderhoud Nederland) en hiervoor het onderhoud van diverse landelijke winkelketens in ons werkgebied verzorgd. Het werkgebied beslaat de gehele provincie Zeeland, Goere Overflakkee en een gedeelte van West-Brabant. Wegens toename van de werkzaamheden zoeken wij Ervaren allround Aanmelden op kantoor of telefonisch, 0118-415080. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer W. Hengst Aannemingsbedrijf Stegink B.V. Paul Krugerstraat 263 4382 MH Vlissingen ZEEUWS CONSULTATIEBUREAU VOOR ALCOHOL EN DRUGS Bij het Zeeuwse Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD) werken plm. 50 mensen. Hulpverlening en verslavingsreclassering richten zich op drugs-, alcohol- en gokcliënten en zijn gesitueerd op drie regionale vestigingen. De afdeling preventie en het Centraal Bureau zijn gevestigd in Middelburg. Bij de afdeling preventie werken vijf mensen. De medewerkers van de afdeling verzorgen voorlichtingsbijeenkomsten over alcohol en drugs aan diverse beroeps krachten. De afdeling preventie heeft een documentatiecentrum, waar collega's van de eigen organisatie, beroepskrachten, maar ook algemeen publiek gebruik van maken. Het centraal bu reau bestaat uit de directie en ondersteunende diensten zoals de afdeling financiën, systeembe heer en receptie. Voor de afdeling preventie en een aantal ondersteunende werkzaamheden voor het centraal bu reau vragen wij per direct een enthousiaste, veelzijdige Doel van de functie: De administratief medewerker ondersteunt het hoofd van de afdeling en de andere leden van het preventieteam en beheert zelfstandig het documentatiecentrum. Daarnaast zal hij/zij ook in gezet worden voor taken op het centraalbureau. Belangrijkste taken: - secretariële ondersteuning van preventieteam: uitwerken van cursusprogramma's, verzorgen van de post. corrigeren van rapporten, afspraken verzetten/bevestigen - verzorgen van de agenda en verslaglegging van de vergaderingen - de zorg voor het documentatiecentrum - zelfstandig afhandelen van vragen om voorlichtingsmateriaal - receptietaken. Wij verwachten van u - zelfstandigheid - accuratesse - flexibele werkinstelling - een opleiding (havo/meao minimaal) in en ervaring met secretariaatwerkzaamheden - gedegen kennis van en ervaring met automatisering, waaronder tekstverwerking - uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - vaardigheden om een documentatiecentrum te beheren en te actualiseren - een respectvolle bejeging van klanten - zelfstandig opdrachten kunnen uitvoeren. Salariëring en arbeidsvoorwaarden - salaris afhankelijk van opleiding en ervaring minimaal 2.862,- en maximaal 3.8S l.- per maand bruto bij een full-time dienstverband - opname in PGGM pensioenfonds. informatie - Nadere inlichtingen omtrent dc functie kunnen worden verkregen bij mw. drs. M. A. Terweij, hoofd preventie en/of dhr. J. T. v.d. Broek directeur, tel. 0118-637640. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen (tot uiterlijk 5 februari) richten aan: het bestuur van het ZCAD, Postbus 85. 4330 AB Middelburg. Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. ASB U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V): Techniek Electromonteurs. Voor een relatie in Zeeland zijn wij op zoek naar electro monteurs met een LTS of MTS oplei ding. Werkervaring en een veilig heidsdiploma zijn een pre. Mocht u niet in het bezit zijn van een WA-1 diploma, dan toch graag uw reactie. Contactpersonen: Pim Zandee, vesti ging Goes of Leontine Korteweg, ves tiging Middelburg. Opmeter. Voor een organisatie op Noord-Beveland zoeken wij iemand met een MTS-Bouwkunde of Weg- en Waterbouwkunde, de opleiding hoeft niet afgerond te zijn. De werkzaamhe den bestaan uit het opmeten en op te- j kening zetten van percelen. Deze op dracht is voor een langere tijd. Con tactpersoon: Pim Zandee, vestiging Goes. Heeft u interesse in één van de boven staande functies, neem dan contact I op met de betreffende consulenten van: Vedior asb, Grote.M.arkt 12, 4461 AJ Goes, telefoon: (0113) 223220. Lange Noordstraat 24, 4331 CD Middelburg, telefoon: (0118) 623855. The flexible workforce

Provinciale Zeeuwse Courant | 1997 | | pagina 20