Veere verkoopt oude vismijn PZC De Lichtstraal korfbalkampioen Jaap van Belzen werd ereburger Arnemuiden CU Industrie Midden- en Noord-Zeeland had een goed jaar zeeland 18 Jachtclub betaalt ruim twee ton voor pand Kaai 14 weekenddiensten kerkdiensten activiteiten Uw avondwinkel gaat 's morgens vroeg aflopen. dinsdag 31 december 1996 van onze verslaggever Ab van der Sluis VEERE - De Jachtclub Veere wordt eigenaar van het pand Kaai 14. het huidige clubge bouw. Het bestuur heeft een ak koord bereikt met de gemeente Veere over de verkoop. Met de overeenkomst is een bedrag ge moeid van 210.000 gulden'. De gemeenteraad stemde maan dagmiddag in met de verkoop, maar verbond daaraan wel de voorwaarde dat als de bestem ming van het clubgebouw wij zigt in een horecabestemming de jachtclub een boete betaalt. Kaai 14 - het voormalige vis- mijngebouw - is nu nog eigen dom van de gemeente Veere. Het clubgebouw maakt deel uit van de huurovereenkomst tussen de jachtclub en het gemeentebe stuur. Op het gebouw rust de be- Motorvereniging mag crossen Ritthem bij van een medewerker RITTHEM - Motorsportvereni ging De Uitlaat mag blijven rij den op het crossterrein aan de Engelandweg in Ritthem. Dat blijkt uit een uitspraak van de Raad van State in Den Haag. De Wijkvereniging Nieuw- en St. Joosland was in beroep gegaan tegen de vergunning die de ge meente Vlissingen beeft ver leend aan de motorsportvereni ging. De wijkvereniging is van me ning dat de bewoners van de na bijgelegen woningen te veel overlast hebben van het geluid van de motoren. Het crossster- rein ligt aan de noordelijke rand van het industrieterrein Vlis- singen-Oost. Volgens de Raad van State gaat het om een gezo- neerd industrieterrein, wat be- tekenent dat de gemeente Vlis singen verplicht is een plan op te stellen om de geluidsoverlast van het hele industrieterrein op de nabijgelegen woningen te verminderen. Daarbij zal het crossterrein ook worden meege nomen. Tot die tijd voldoet de nu verleende vergunning, vindt het rechtscollege. Staatsbosbeheer houdt beheer Veerse Meer van onze verslaggeefster VEERE - Staatsbosbeheer blijft het beheer en onderhoud in het recreatiegebied Veerse Meer verzorgen. Wel zal de instantie dat voor veel minder geld doen dan aanvankelijk gepland, na melijk 250.000 gulden inclusief BTW. Het recreatieschap Veerse Meer had dit bedrag op de be groting uitgetrokken voor het onderhoud van de intensieve dagrecreatieterreinen. Als Staatsbosbeheer maandag niet was ingegaan op het nieuwe voorstel van het algemeen be stuur van het recreatieschap dan zou het schap beheer en on derhoud alsnog grotendeels in eigen beheer hebben uitge voerd. Het bijgestelde onder houdsplan van Staatsbosbeheer had een tekort van zeker 20.000 gulden op de begroting van het schap veroorzaakt. Dit zagen de leden van het algemeen bestuur niet zitten. Het was J. T. Laport (Goes) die als eerste voorstelde Staatsbos beheer een nieuwe optie voor te leggen. Regiohoofd Deltage bied ir. W. Z. van der Meer zegde nog tijdens de vergadering toe integaanophet voorstel. Alleen als Staatsbosbeheer hiermee niet akkoord was gegaan voelde Laport wat voor onderhoud in eigen beheer. Hij betwijfelde of het schap wel voldoende des kundigheid in huis heeft voor het onderhoud van de terreinen. Laport kreeg steun van L. Wisse (Noord-Beveland) en J. J. Huij- sen en van de voorzitter J. G. van Zwieten (provincie). Kwaliteit De vertegenwoordigers van Ar- nemuiden onder wie wethouder W. Bezemer, plaatsvervangend directeur van het schap, en de gemeente Veere waren in eerste instantie voorstander van on derhoud in eigen beheer. Beze mer sprak zijn vrees uit over de kwaliteit van de werkzaamhe den van Staatsbosbeheer. Re creanten betalen al zoveel en willen daarvoor kwalitatief goede voorzieningen zoals schone toiletten en gemaaid gras. Dit wordt nu ondervangen omdat er een lijst met kwali teitseisen zal worden opgesteld waaraan Staatsbosbeheer zich het komend jaar zal houden. Een derde optie van het dage lijks bestuur van het schap om eerst een analyse van de financi ële werkwijze van Staatsbosbe heer en de doelmatigheid van de organisatie te laten opstellen werd door iedereen van de hand gewezen. stemming 'openbare doelein den'. Het bestuur van de jachtclub heeft al enkele jaren geleden la ten weten het gebouw wel te willen kopen. Naar aanleiding daarvan vond een taxatie plaats. Daaruit bleek dat het ge bouw zonder horecabestem ming 220.000 gulden waard is. Als in het pand wel een horeca bedrijf gevestigd zou mogen worden, dan zou de waarde van het clubgebouw verdubbelen. Aan het pand is betonrot gecon stateerd. De verkoop is aan de orde ge weest in de gemeentelijke com missie Algemeen Bestuur. Een aantal commissieleden kon zich vinden in de verkoop mits de be stemming niet gewijzigd zou worden om de vestiging van een horecabedrijf mogelijk te ma ken. Nadat bleek dat de jacht club de taxatieprijs te hoog vond, werden de onderhande lingen opgeschort. Onlangs zijn die besprekingen weer opge pakt en is met name gesproken over de geconstateerde beton rot, Het bestuur van de jacht club wilde de prijs betalen als de gemeente het bedrag zou ver minderen om een reparatie te kunnen betalen. Na overleg met de Centrale Dienst Gemeente werken besloot het college tien duizend gulden minder te vra gen. Laatste De gemeenteraad van Veere had maandag - in zijn laatste verga dering - weinig moeite met de verkoop van Kaai 14. Wel be stond er verschil van mening over de boete die de club zou moeten betalen als het pand een horecabestemming zou krijgen. Met name het CDA wilde daar voor een minimumbedrag van 220.000 gulden. Na een stem ming bleek dat zeven van de elf raadsleden akkoord gingen met het collegevoorstel. Dat komt erop neer dat als de bestemming wijzigt er een taxatie plaats vindt en de meerwaarde van het gebouw wordt afgestaan aan de nieuwe gemeente Veere. De raad besloot verder akkoord te gaan met het voorstelvanBen W om geen toestemming te ge ven voor wijziging van het be stemmingsplan in Serooskerke. De firma Meulenberg had daar naar gevraagd om de bouw van een garagebedrijf benzine tankstation aan de Vrouwen- polderseweg mogelijk te ma ken. Het college is daar geen voorstander van, omdat er nog te veel onzekere factoren be staan, zoals de Dammenroute en de aanleg van de noordelijke rondweg bij Serooskerke. De gemeenteraad gooide de deur niet helemaal dicht. Zodra er meer duidelijkheid bestaat over de nieuwe rijksweg en rondweg staat het Meulenberg vrij een nieuw verzoek in te dienen bij de nieuwe gemeente Veere. van onze verslaggever Ab van der Sluis WESTKAPELLE - Team I van de Lichtstraal uit Westkapelle is maandagmiddag kampioen ge worden bij het inmiddels tradi tionele schoolkorfbaltoernooi op Walcheren. In de eindstrijd versloeg de ploeg team I van de Wegwijzer uit Serooskerke. De Lichtstraal nam drie prijzen in ontvangst: de wisselbeker, een bokaal om te houden en een gro te slagroomtaart die direct na de finale aan stukken werd gesne den en smakelijk werd veror berd. Aan het schoolkorfbaltoernooi in Westkapelle, georganiseerd door korfbalvereniging De Stormvogels, deden vijf scholen mee die in totaal twaalf teams afvaardigden. Vorig jaar deden nog 24 ploegen mee. „Zoutelan- de. Koudekerke en Biggekerke konden geen ploegen op de been brengen", aldus Helma Koets van de jeugdcommissie. „Men sen gaan steeds vaker tijdens de kersvakantie een paar dagen weg. Vooral kleine scholen kun nen dan moeilijk een team leve ren." De eindstrijd speelde zich dit jaar af tussen de Wegwijzer en de Lichtstraal. In een ongelijke strijd verloor de ploeg uit Se rooskerke met 6-1. De klap kwam hard aan, omdat het team van de Wegwijzer vorig jaar nog winnend uit de finale kwam. De verliezende ploeg kreeg een wat kleinere trofee en een zak met mandarijnen. Het korfbaltoernooi - dit jaar voor de 21e maal gehouden - is ooit opgezet om de korfbalsport meer bekendheid te geven. Koets: ,,En om meer leden te werven, maar meestal lukt dat niet. Erg is dat niet, de kinderen vinden het vooral gezellig. Ze vinden het altijd leuk om mee te doen." /-V v De Springplank uit Aagtekerke in de aanval tegen de Wegwijzer uit Serooskerke. foto Ruben Oreel Wethouder Jaap van Belzen houdt de plaquette omhoog die bij zijn ereburgerschap van Arne- muiden hoort. foto Ruben Oreel van onze verslaggeefster Nicole Kluijtmans ARNEMUIDEN - De onderkoning van de Ar- nemuidse gemeenteraad is opnieuw onder scheiden. Wethouder Jaap van Belzen is be noemd tot ereburger. Drie jaar geleden kreeg hij al een koninklijke onderscheiding voor zijn verdiensten. Hij was vijfendertig jaar raadslid en sinds 1972 wethouder. „Ik heb jaren geleden al eens gezegd: als Van Belzen stopt, houdt Ar nemuiden op te bestaan. Wat oorzaak en ge volg is, laat ik nu maar even in het midden", grapte burgemeester drs. H. Visser tijdens de laatste raadsvergadering voor de gemeentelij ke herindeling die maandag werd gehouden. En de gemeente Arnemuiden was niet meer.. Deze uitspraak deed de burgemeester om de ingrijpende gevolgen van de opheffing van de zelfstandige gemeente Arnemuiden aan te dui den. Een soortgelijke boodschap (En de zee was niet meer) prijkt op een steen in Emme- loord die veertig jaar geleden is geplaatst ter nagedachtenis van de inpoldering. Hier moest het water wijken voor het nieuwe land. de Noordoostpolder. Nu moet Arnemuiden plaats maken voor de grotere gemeente Middelburg. En het vissersstadje dat zich lang hiertegen heeft verzet doet dat nog steeds niet van harte. „De meerderheid beslist, of deze nu gelijk heeft of niet en zo moet Arnemuiden samen met Mid delburg. Misschien was Middelburg ook wel niet bestuurskrachtig genoeg en had het Arnemuiden nodig", aldus Visser. De burge meester die per 1 januari werkloos wordt vindt het besluit van Provinciale Staten onverstan dig. Hij wees op de grotere afstand tussen bur ger en bestuur. „Hoe groter de gemeente, hoe lager het opkomstpercentage bij verkiezingen. Helaas. Zo verdwijnt de betrokken burger uit onze democratie en blijft slechts de calculeren de burger over." C. Marijs, nestor van de raad, sprak voor de laatste keer over de 'roemruchte en veelbewo gen' geschiedenis van zijn geliefde stad Arne muiden. Over de stadsrechten die prins Willem van Oranje in 1574 verleende wegens de man haftige strijd tegen de Spaanse erfvijanden in de Tachtigjarige Oorlog. Een ontwikkeling die Middelburg destijds met lede ogen aanzag. „Daaraan komt overmorgen definitief een ein de", verzuchtte hij. „We hopen als kern Arne muiden een functie te vervullen als voorstad van de hoofdstad Middelburg. Een verrijking voor de nieuwe Zeeuwse hoofdstad, want ma ritiem gezien heeft Middelburg niet meer dan een paar tjalken, rondvaartboten en ja De Schorpioen." Zowel de burgemeester als de nestor van de raad stond stil bij de goede voorzieningen die zijn gerealiseerd zoals het veiliger maken van de wegen, de opknapbeurt van het Singelge- bied en de voltooing van het woonzorgcen trum. Daarnaast werd afscheid genomen van zes van de elf raadsleden die stoppen. C Ma rijs. W. Bezemer, B J. de Reu, A Damman,.! J. Siereveld gaan door als raadslid in Middel- burg. van onze verslaggever Ben Jansen MIDDELBURG - De industrie in Midden- en Noord-Zeeland heeft een goed jaar achter de rug. Ondanks ingrijpende reor ganisaties die bij enkele bedrij ven zijn (Koninklijke Schelde Groep) of worden (Hoechst Hol land) uitgevoerd, zijn de omzet ten bij de industrie in 1996 met 2,4 procent toegenomen. De werkgelegenheid groeide met 2,3 procent. De investeringen in de industrie gaven een stijging met 41,9 procent te zien. De jaarlijkse ERBO-enquéte van de Kamer van Koophandel Mid den- en Noord-Zeeland schetst dit beeld van de industriële sec tor. De enige negatieve ontwikke ling in de industrie deed zich voor in de export. Die daalde met 3,6 procent.-Deze afname komt geheel voor rekening van de grote bedrijven. Zij verwach ten deze teruggang in 1997 ove rigens weer goed te maken. De bouwsector in Midden- en Noord-Zeeland maakte in 1996 opnieuw een moeizaam jaar door. De omzetdaling van 3,3 procent vertaalde zich in een verlies van werkgelegenheid met 1,4 procent. Daarmee is de toename van arbeidsplaatsen in 1995 vrijwel tenietgedaan. In de bouw wordt volop geïnvesteerd: een stijging met 12,5 procent vergeleken met vorig jaar. Daaruit blijkt vertrouwen in de toekomst. Ook de winstver wachting duidt aan dat de bouwbedrijven niet bij de pak ken neerzitten. Ruim drie kwart van de bouwondernemingen re kent erop in 1996 winst te ma ken. Beduidend meer bedrijven verwachten volgend jaar met een positief resultaat af te slui ten. Omzet en werkgelegenheid in de detailhandel ontwikkelen zich in Midden- en Noord-Zee land gunstiger dan landelijk. In dit deel van Zeeland komen de bedrijven uit op een 2,4 procent hogere omzet (landelijk 1.9 pro cent) en op een groei van het aantal arbeidsplaatsen met 2,2 procent (landelijk 0,6 procent). Een forse daling van de export (met 31,4 procent) is er de oor zaak van dat de groothandel er dit jaar niet in is geslaagd de omzet op peil te houden. Die verminderde dan ook met 1,8 procent. Ondanks deze stagna tie inversteert deze sector flink (een stijging met 22,4 procent) en is de werkgelegenheid met 0,6 procent toegenomen. In de dienstverlenende bedrijfs tak vertoonden omzetten, werk gelegenheid en investeringen slechts geringe afwijkingen van de situatie in 1995. Alleen de omzetstijging van 10,7 procent viel in gunstige zin op. Op het gebied van omzet, werkgele genheid en export doen de klei nere bedrijven in deze branche het wat beter dan de grotere. Daar staat tegenover dat de gro tere dienstverlenende bedrijven meer plegen te investeren. Recreatie De toeristisch-recreatieve sec tor neemt in Midden- en Noord- Zeeland een belangrijke plaats in binnen de dienstverlening. Deze sector kende in 1996 welis waar een omzetdaling (net als landelijk te zien is), maar de werkgelegenheid groeide met 2,7 procent en de investeringen met 27,5 procent. Landbouw en visserij is de enige bedrijfstak in Midden- en Noord-Zeeland met duidelijk gereserveerde veiwachtingen voor de toekomst. De gematigde winstverwachtingen voor vol gend jaar en het lage investe ringsniveau (14,5 procent min der dan in 1995) zijn daar blijken van, De omzet in de landbouw en visserij is dit jaar 6,5 procent gedaald. Dinsdag 31 december en woens dag 1 januari CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Huisartsen: Vlissingen, woe. 0.00-24.00 uur: R. M. Thiadens, Zuiderbaan 23, tel. (0118)464633. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Middelburg, woe.: L.W. v.d. Meer, Bellinkplein 1, tel. (0118) 639933-Spreekuur 12.30- 13.00 en 17.30-18.00 uur. Gezondheidscentrum Middelburg- Zuid, Souburg, Nieuwland en Arne muiden, woe. 0.00-24.00 uur: J. Visser, Wachttoren 19, Middel burg, tel. (0118) 627664. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostkapelle, Serooskerke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: M. J. M. E. Mol, Dorpsstraat2, Oost kapelle, tel.(0118)581276. Domburg, Aagtekerke, Westkapel le, Meliskerke, Zoutelande, Koude kerke en Biggekerke, dï. 18.00-woe. 24.00 uur: A. A. v. d. Male, Duinweg 59, Zoute lande, tel.(0118)561282. Biggekerke en Meliskerke (artsen Bouwense en Stutterheim), woe.: B. Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggekerke, tel. (0118) 552190. Tandartsen: Walcheren din en woe: A.A. Paul, Doornenburg 31, Vlissin gen, tel. (0118) 478811. Spreekuur 11.00-12.00 uur. Patiënten tandarts P. van Malland;||| praktijknummer bellen. Verloskundigen: Vlissingen, din en woe: H. Klompe, tel. (0118) 471140. Middelburg, din. en woe.: S. K. Boot, tel. (0118) 639865. Dierenartsen: Landbouwhuisdieren: tel. (0118) 633803. Kleine huisdieren: A.L. Hoogveld en R.B.M. Meesters,:- Korte Noordstraat 61, Middelburg,: tel. (0118)637077. Spreekuur 11.00-12.00 en 17.0011 18.00 uur. Dierenartsen praktijk 'Oostkapelle: Oude Domburgseweg 33a te Oost- i>s kapelle, landbouwhuisdieren tel §1 (0118) 581443, gezelschapsdieren^ tel. (0118) 582985. Dierenarts A. Meijns, din en woe: Oostkapelseweg 12, Grijpskerke, tel. (0118) 593060. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: R. Roskam, Kelderweg 1, tel. (0118) rw 592838. Apotheken: Middelburg: Stromenwijk -'t Zand, Maasstraat p 56, tel. (0118) 635565. Vlissingen: Apotheek Singel, Singel 9, tel. (0118)412730. Thuiszorg: Walcheren: tel. (0118) 411877 (wijkverpleging); tel. 0118) 413880 (gezinsverz). Dinsdag 31 december en woens dag 1 januari Aagtekerke Nederlandse Hervorm de Kerk din. 19 ds. De Bruyn; Gere formeerde Gemeente din. 19.30 leesdienst, woe. 9.30 leesdienst; Arnemuiden Nederlandse Her vormde Kerk din. 19.30 ds. Voets; Gereformeerde Kerk din. 17 kand. Zaadstra, woe. 10 kand. Zaadstra; Biggekerke Nederlandse Hervorm de Kerk din. 20 ds. Manuputty; Domburg Nederlandse Hervormde Kerk din. 19 ds. V.d. Poll; Gapinge Nederlandse Hervormde Kerk din. 19.30 ds. V. Veen; Grijpskerke Ne derlandse Hervormde Kerk din. 19 ds. Den Braanker, woe. 10 ds. Den Braanker; Kleverskerke Nederland se Hervormde Kerkdin. 19dhr.Mur- re; Koudekerke Nederlandse Hervormde Kerk din. 19 ds. De Schipper; Meliskerke Nederlandse Hervormde Kerk din. 19 ds. Manu putty; Gereformeerde Kerk din. 19 ds. V.d. Zwan, woe. 10 ds. V.d. Zwan;Gereformeerde Gemeente din. 19.30 leesdienst, woe. 9.30 leesdienst; Middelburg De Morgen ster din. 19.30 ds. Koops, woe. 11 ds. Koops; Wijkgemeente Gerefor meerde Bond (Ontmoetingskerk) din. 19.30 ds.Wüllschleger, woe. 10 ds. Wüllschleger; Hofpleinkerk (SOW) woe. 10.30 ds. V.d. Berg; De Hoeksteen (SOW) din. 19.30 ds. Paulus; Vrijz.Herv./Remonstranten (Koorkerk) din. 19.30 ds. Brakema; Christelijke Gereformeerde Kerk din. 19.30 ds. Vogel, woe. 10 ds. Vo- gel;Gereformeerde Kerk Vrijge maakt din. 19.30 prof. Te Velde;Ge- reformeerde Gemeente (Centrum) din. 19 ds. Tanis, woe. 9.30 ds. Ta- nis;Middelburg-Zuid din. 19 lees dienst, woe. 9.30 leesdienst; Rooms-Katholieke Kerk Petrus-en Pauluskerk din. 19; Nieuw- en Sint Joosland Nederlandse Hervormde Kerk din. 18.30 dhr. Murre; Oostka pelle Nederlandse Hervormde Kerk 6 din. 19 ds. Den Hollander.Gerefor- f meerde Kerk din. 19.30 ds. Kip, woe. 3 10.30 ds. Den Hollander/ds. Kip; Ge- reformeerde Gemeente din. 19.30 ds. Paul, woe. 9.30 ds. Paul; Oost- Souburg Hervormd/Gereformeerd (Kanaalstraatkerk) woe. 9.30 dhr. Fluijt;(Oranjepleinkerk) din. 19 ds. Woltering, woe. 9.30 ds. V. Schaik, 19 mw. Keizer;Rooms-Katholieke fi Kerk Martinuskerk din. 19; Ritthem Nederlandse Hervormde Kerk din. 19 ds. Barmentlo; Serooskerke Ne derlandse Hervormde Kerk din. 19 ds. Bruin, woe. 10.30 ds. Warner;: Gereformeerde Kerk din. 19 ds. Warner; Sint-Laurens Nederlandse Hervormde Kerk din. 19 ds. Spanjer; Gereformeerde Kerk din. 19 kand. Zaadstra; Veere Nederlandse Her vormde Kerk din. 19 ds. Lukasse; Vlissingen SOW-gemeente Petrus- kerk din. 19.30 ds. Glashouwer; Open Hof din. 19.30 ds. Kalksma; De Schaapskooi din. 19 ds. De Nooij; Ter Reede din. 19 dhr. V. Leerdam; 't Christelijke Gereformeerde Kerk din. 19.30 ds. V.d. Wal, woe. 10 ds. V.d. Wal;Gereformeerde Kerk Vrij-1 gemaakt din. 19.30 ds. Mostert;Ge- reformeerde Gemeente din. 19.301 ds. Kattenberg, woe. 10 ds. Katten- berg; Volle Evangelie Gemeente (Beréa) woe. 10 dienst;Rooms-Ka- tholieke kerk Lieve Vrouwekerk din. 19; Vrouwenpolder Nederlandse Hervormde Kerk din. 20 ds. Penne- kamp; Gereformeerde Kerk Vrijge maakt din. 19.30 ds. Overweg; Westkapelle Nederlandse Her vormde Kerkdin. 19 ds. Spaans; Ge reformeerde Kerk din. 19 ds. Sinte; Gereformeerde Gemeente din. j 16.30 ds. Paul, woe. 9.30 leesdienst; Vrij Evangelische Gemeente din. 19 evang. Wals; ZoutelandeNeder- landse Hervormde Kerk din. 19 ds. Boekesteijn; MIDDELBURG vrijdag 3 januari: Ontmoetingscentrum Dauwendae- le, piraten-instuif voor kinderen van 4 tot 12 jaar, met onder meer knut selen, een quiz en een tentoonstel ling van de Stichting Kultureel Werk, 10.00-11.30 uur. Wijkgebouw Zuiderbaken, piraten-instuif als bo ven, 14.00-15.15 uur. Wijkgebouw Het Trefpunt, piraten-instuif als bo ven, 14.00-15.15 uur. Concert- en Gehoorzaal, nieuwjaarsreceptie van de Nederlandse Bond van Plat telandsvrouwen, 15.00-17.00 uur. dinsdag 7 januari: Ontmoetingscentrum Dauwendae- le, nieuwjaarsinstuif van het Aktivi- teiten Centrum Middelburg, 13.30- 16.00 uur. VLISSINGEN woensdag 1 januari: Boulevard Evertsen, nieuwjaars- snorkeltocht door het Duikteam Zeeland, 14.00 uur. maandag 6 januari: Repetitielokaal muziekvereniging Caecilia, A. Coortelaan, nieuwjaars bijeenkomst met muziek en huldi ging, 19.45 uur. frHiM'Hitiiliti zondag 5 januari: Manege De Gouwe Reijers, jeu de boulestoernooi van Pétanque Mid delburg, 10.30 uur. donderdag 2 januari: Sporthal De Belt, bowls voor 50- plussers, 10.00-16.30 uur. vrijdag 3 januari: Sporthal De Belt, sportinstuif voor j 50-plussers, 14.30 uur. Iets te melden? Schrijf, fax of bel de redactie van de PZC in Vlissingen, Oostsouburgseweg 10, 4380 AA, postbus 18, fax 0118-470102, tel. 0118-484470. MIDDELBURG Lezing- Archeologe drs. S. A G. Piras houdt woensdag 15 janua ri een lezing over Sardinië, een voetstap in de Middellandse 'Zee. De lezing begint om 20.00 uur in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg en wordt toege licht met dia's. Bij ons heeft u werkelijk alle tijd voor uw boodschappen. Rustig winkelen na een lange dag. Of nog even een snelle boodschap voor late trek of onverwachte visite. Het kan allemaal! Met ingang van 2 januari zijn wij dagelijks van 8.00 tot 22.00 uur en zaterdag van 8.00 tot 18.00 uur geopend. Dus elke avond koopavond en een lekker lange zaterdag Albert Heijn Miro Center Vlissingen: 1200 gratis parkeerplaatsen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 18