SPIRIT Zelfstandige MTS'ers met lef kunnen het vér schoppen! HBO-er Civiele Techniek v/m als projectleider bij Rijkswaterstaat, directie Zeeland Directoraat-Generaal Rijkswaterstaai GELOOF IN EIGEN KRACHT Mensen in Nood Wilhelm ig Bravenboer Scheers 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 DECEMBER 1996 In onze gloednieuwe fabriek in Moerdijk start over een jaar de productie van glazen flessen. De mensen (m/v) die dit productie proces gaan sturen en begeleiden zullen we zelf opleiden. Zo'n opleiding duurt ten minste 6 maanden. Niet hier in Nederland, maar in ons eigen trainingscentrum in Duitsland. En al kun je regelmatig een weekend naar huis, het lijkt ons niks voor mensen met last van heimwee. Jij hebt veel te bieden Inderdaad. Je hebt een MTS-diploma, liefst richting werktuig bouwkunde, elektrotechniek of procestechniek (maar een andere richting kan eventueel ook). Plus bij voorkeur al enige praktijkervaring. Je bent zelfstandig, werkt graag in een team met veel eigen verantwoordelijkheid. Kortom, je hebt veel te bieden. Waarom zou je dan per se bij Heye-Glas Nederland gaan werken? Ja, waarom zou je solliciteren? Denk even na. Een gloednieuwe fabriek waar glastechnologie op het hoogste niveau wordt bedreven. Er zijn ten minste zes maanden nodig om iemand als jij op te leiden. Met andere woorden: je doet waardevolle kennis op. Als je hier in vaste dienst komt (en dat kom je), ben je betrokken in de opstart fase van het productieproces. Logisch dat je daarna, als er meer mensen worden aangenomen, vooraan staat bij het verdelen van de teamfuncties. Jij hebt er immers verstand van. Bovendien: Je gaat werken in een vijfploegendienst, wat natuur lijk positieve gevolgen heeft voor je salaris. Verder kun je rekenen op een premiespaarregeling, pensioenverzekering en alle ruimte om je verder te ontwikkelen. Is het eigenlijk wel interessant werk? Ah, een kritische vraag. Duidelijk antwoord: Ja. In de modernste glasfabriek ter wereld wordt je samen met een stel teamgenoten verantwoordelijk voor een flink stuk van het productieproces. Je verzorgt zelf de besturing, bediening en controle van de installaties, inclusief kwaliteitszorg en -rapportage.Verder verhelp je storingen en voer je (preventief) onderhoud en ontwikkelprojecten uit. Wie is dat eigenlijk, Heye-Glas? Al bijna 200 jaar producent van glazen flessen en potten. Ontwikkelaar van technologie voor de glasproducerende industrie. Naar Nederland gekomen om samen met Heineken (je weet wel) als Heye-Glas Nederland bierflessen te produ ceren. Die worden door Heineken afgevuld en verpakt ten behoeve van haar vele exportmarkten. Later is uitbreiding met andere glasproducten natuurlijk mogelijk. Je komt dus werken bij een 'wereld'bedrijf dat je ook nog eens direct een vast dienstverband aanbied. Dus... Waar en hoe kun je solliciteren? Heye-Glas heeft Randstad verzocht de sollicitatieprocedure te begeleiden. Voor meer informatie kun je op werkdagen tus sen 09.00 en 12.00 uur bellen met Randstad in Zevenbergen: (0168) 33 03 II. vragen naar Frances Pas. Heb je interesse in een vaste baan met opleiding bij Heye-Glas Nederland, stuur dan binnen 10 dagen een brief met motivatie en c.v. naar Randstad t.a.v. Addy Pols, Markt 22A, 4761 CE Zevenbergen. HEYE-GLAS Rijkswaterstaat, een onderdeel van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult een cruciale rol ten aanzien van de (hoofd) infrastructuur van Nederland. Teruggebracht tot de essentie kent hij vier kerntaken: bescherming tegen overstromingen, de zorg voor Rijkswegen en Rijkswateren, duurzame en bruikbare watersystemen en verkeersveiligheid. Rijkswaterstaat luistert daarbij naar de maatschappij, aangezien deze niet alleen opdrachtgever, maar ook kritisch toeschouwer en gebruiker is. De organisatie moet daarom haar bijdragen leveren in een goede balans tussen sociaal-economische belangen en de eisen die veiligheid en milieu aan de inrichting van Nederland stellen. Een van de directies is de directie Zeeland. Deze directie is verantwoordelijk voor een breed scala van ontwikkelingen op het gebied van (auto)snelwegen en vaarwegen, van waterkeringen en havenbeheer, van waterhuishouding en oeververbindingen. Tevens heeft de directie Zeeland het beheer en toezicht op de Rijkswegen en de Rijkswateren. De zorg dus voor de infrastructuur in de regio Zeeland. Bij de directie werken circa 860 medewerkers. De hoofdafdeling Waterwegen, Havens en Scheep vaart is verantwoordelijk voor aanleg van en onder houd van verbetenngswerken aan havens en vaarwe gen. Als haar taak geldt globaal: de scheepvaart vlot en veilig te laten verlopen. Daartoe hoort ook de be diening van de bruggen en de - in aantal sterk toege nomen - sluizen. Voor de afdeling Nieuwe Werken (NWT) van de hoofdafdeling Waterwegen, Havens en Scheepvaart is een vacature voor een civieltechnisch medewerker in de functie van: PROJECTLEIDER vac.nr. 96/015 Uw standplaats is Middelburg. U komt te werken bij de afdeling Nieuwe Werken. Deze afdeling houdt zich voornamelijk bezig met voorbereiding, ontwerp en (begeleiding van) uitvoering van - zowel natte als droge - waterbouwkundige werken. Uw taken: Het leiden van Projecten, waaronder de voor bereiding van één of meerdere werken; het voeren van de directie UAV op uitvoering van werken of belangrijke onderdelen van grote werken; meewerken aan voorstudies en globale ontwerpen ten behoeve van haalbaarheidsonderzoeken; het geven van dage lijkse leiding aan medewerkers en het begeleiden van uitbesteed werk. Bijzonderheden: Er zijn een aantal functies beschikbaar, verdeeld over de "natte" en "droge" sector van de afdeling. Eisen ("droge" sector): HBO civiele techniek; ruime ervaring in voor bereiding, ontwerp en uitvoering m.n. op het gebied van wegen (aanleg en grotere verbeteringswerken); ervaring met geautomatiseerde ontwerp systemen (Autocad) is gewenst; kennis van RAW, RO(N)A, en UCA strekt tot aanbeveling; kennis en ervaring in overlegvormen. Eisen ("natte" sector): HBO civiele techniek; ruime ervaring in voor bereiding, ontwerp en uitvoering van weg- en water bouwkundige werken; ervaring op het gebied van geautomatiseerde ontwerpsystemen is gewenst; ken nis van RAM en UCA strekt tot aanbeveling; kennis en ervaring in overlegvormen. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 5.536,- bruto per maand, schaal 9 van het B.B.R.A. '84 (excl. 8% vakantietoeslag). Belangstelling? Voor meer informatie over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer ir. M. Meulblok, telefoon 0118 - 686344. Voor informatie over de arbeidsvoorwaarden kunt u contact opnemen met de heer F.S.C. Keerssemeeckers, tel. 0118 - 686306. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 17 dagen en voorzien van een curriculum vitae, richten aan: Rijkswaterstaat, Directie Zeeland Afdeling Personeelszaken t.a.v. de heer F. Keerssemeeckers Postbus 5014 4330 AK MIDDELBURG Uit het oogpunt van het personeelsbeleid van Rijkswaterstaat, worden ook vrouwen en leden van etnische minderheden, die aan de functie-eisen vol doen, uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat 'Wegwerpkinderen' worden ze genoemd, de zwerfkinderen van de wijk El Carlucho in Bogota. Hier groeide ik ook zelf op. Ik hoorde over 'n organisatie die alleen met lokale hulpverleners werkt: Mensen in Nood. Die snappen dat echte hulp het best tot zijn recht komt via mensen zoals ik. Ik zoek de kinderen op. geel ze warmte, onderdak, scholing en werk. Elke dag zie ik dat je dingen kunt veranderen met geloot in eigen kracht. Gabriël Guerra, coördinator zwerfkinderproject Bogota, Colombia Jjnntwekkcn 2 Possbas 78 4300 AB Zitrfkiee <Z> 0111 41S 8 81 Fa* 051! 414883 Maar kiest u wel snel, anders wordt het knijpen. Bestel op tijd. Dan heeft u ze op tijd Bekendmaking De voorzitter van het Sociaal Werkvoorzienings schap Dethon brengt hiermede ter kennis dat een openbare vergadering van het algemeen be stuur zal worden gehouden op donderdag 12 de cember 1996 des middags om 15.30 uur, in de vergaderkamer van DETHON, Mr. F. J. Haar man weg 33, te Terneuzen P. C. Hamelinck, voorzitter SPIRIT uitzendbureau zoekt voor diverse opdrachtgevers op Walcheren Elektromonteur m/v L.T.S.'er elektro, M.T.S.'er elektro of gelijkwaar dig in bezit van certificaat VVA-I. Zelfstandig wandgoten en stopcontacten aanleggen in een kantoorgebouw. Loodaieter/cv-monteur m/v Zelfstandig werkende kracht voor installatie- werk in voornamelijk de woningbouw. Administratief personeel m/v Regelmatig hebben wij interessante vacatures 'voor administratief personeel op MBO- of HBO- niveau. Financieel adviseur m/v Commercieel ingesteld persoon met HBO 'werk- en denkniveau voor financiële advisering van vermogende particulieren en bedrijven. Bloembinder m/v Zeer creatief persoon met gerichte opleiding en/of werkervaring. Werk op oproepbasis.s Iets voor u? Kom langs om in te schrijven of bel voor meer informatie met Femke Oudenhoven of Hans Scheers: 0118-430100. uitzendbureau Badhuisstraat 214381 LN Vlissingen DUBBELGLAS 10 jaar fabrieksgarantie concurrerende prijs subsidie op H.R. glas Vraag vrijblijvende informatie bij Zaamslag, Bedrijvenstraat 1 Tel. 0115-431692/431571 601 iedereen leest de krant altijd en overal. Bravenboer Scheers maakt deel uit van de Grontmij Groep, één van de grotere ingenieursbureaus in Nederland. Speerpuntactiviteiten zijn onder andere drinkwatervoor zieningen, projecten in de industrie, bouw management en onderhoud en beheer van gebouwen en installaties. Ondernemend werken in advies en techniek Bravenboer Scheers is een ondernemende organisatie op het gebied van advies en techniek. Wij adviseren, engineeren en dragen zorg voor de realisatie van projecten. De activiteiten richten zich met name op procestechniek installaties en bouw. Gezien de groei in bovengenoemde activiteiten zijn binnen onze vestiging in Terneuzen vacatures ontstaan voor: Projectleider Bouwconstructies m/v Vacaturenummer Z 350 71 96 01 Functie-inhoud: U maakt deel uit van de vakgroep Bouwconstructies die zich met name richt op de industriële bouw: leiding over multi-disciplinaire projecten in zowel ontwerp- als uitvoeringsfase; contacten onderhouden met opdrachtgevers, initiëren en coördineren van de werkzaamheden in de projectteams; zelfstandig invulling geven aan en verantwoordelijk voor de uitvoering van de u toegewezen projecten binnen vastgestelde budgetten, planningen en operationele richtlijnen; •schrijven van bestekken en maken van ramingen en begrotingen: controleren van resultaten van projectmedewerkers: bewaken van de vertaling van de wensen van de opdrachtgever in de resultaten: •verantwoording afleggen aan het hoofd van de vakgroep. Functie-eisen: opleiding op HBO-niveau of academisch niveau Bouwkunde met ten minste vijfjaar ervaring in een soortgelijke functie in de advieswereld; •kennis van gebouwinstallaties; beschikken over managementcapaciteiten en ondernemingsgeest. Inlichtingen: Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer PA Seen, telefoon (0115) 687000. HBO'er Werktuigbouw m/v Vacaturenummer Z 350 63 96 03 Functie-inhoud: U maakt deel uit van de vakgroep Werktuigbouw die zich met name richt op de waterwereld en de chemische en voedingsindustrie: ontwerpen van voornamelijk drink- en afvalwaterzuiveringsinstallaties en installaties voor de chemische en voedingsindustrie; dimensioneren van equipment en piping; aansturen van projectmedewerkers op de afdeling Werktuigbouw; •coördineren van het werktuigbouwkundige deel in projecten waar meerdere afdelingen bij zijn betrokken: maken van kostenramingen. Functie-eisen: opleiding op HBO-niveau Werktuigbouw met vijf tot tien jaar ervaring op het vakgebied Werktuigbouw, bij voorkeur opgedaan bij technische adviesbureaus; ervaring met softwarepakketten als AutoCAD, WordPerfect of MS-Word, Excel; bereid zijn cursussen te volgen; beschikken over leidinggevende capaciteiten of aantoonbare ervaring hierin; goede beheersing van technische kennis op het werktuigbouwkundige vlak. Inlichtingen: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer R.C. van der Rest, telefoon (oi 15) 68 70 00. Sollicitatie: Uw brief met CV en vermelding van vacaturenummer binnen veertien dagen na verschijnen publicatie richten aan: Bravenboer Scheers Terneuzen Afdeling Personeelszaken Postbus 55 4530 AB Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 40