aarends Daarom zoeken wij: Hoofd van de afdeling Planvorming m/v Waterschap Zeeuwse Eilanden ALL-ROUND SPUITER M/V ALL-ROUND PLAATWERKER M/V ERVAREN AUTOPOETSER M/V PROGRAMMEUR (m/v) ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v O outokumpu Start Bouw. De vaste basis voor flexibel werken. 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 9 NOVEMBER 1996 Het waterschap Zeeuwse Eilanden, een nieuw waterschap gevestigd In Goes, zorgt met zl|n bijna 400 medewerkers voor degeli)ke waterkeringen, onderhoud en veiligheid van buitenwegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambteli)ke organisatie is opgebouwd uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Stafafdeling. Aan het hoofd van deze organisatie staat de secretaris. Functie-informatie Het afdelingshoofd geeft direct leiding aan vijf medewerkers binnen de afdeling Planvorming en draagt zorg voor: -het effectief en efficiënt uitvoeren van de taken van de afdeling: -het formuleren en ontwikkelen van een integraal wegenbeheer en verkeersbeleid: -de totstandkoming en het onderhouden van beleidsnotities aangaande de gladheids- bestrijding. verkeersveiligheid, beplantingsplannen, rationeel wegbeheer e.d.: -de totstandkoming en het onderhouden van een eegen- Infbrmatiesysteem -het voorbereiden van het groot onderhoud, de daarbij behorende beleidsanalyses, en het onderbou wen en formuleren van randvoor waarden: -de advisering t.a.v. externe vac.nr. 96/13 (sector Wegen) De afdeling Planvorming is direct geplaatst onder de verantwoordelijkheid van het sectorhoofd Wegen en wordt geleid door het afdelingshoofd. De afdeling Planvorming heeft als doelstelling het ontwikkelen van beleid ten aanzien van de wegenzorg. De afdeling heeft daarbij o.a. als aandachtsterreinen het algemeen wegenbeleid, rationeel verhardingsbeheer, beplantingsbeleid, het houden van verkeersonderzoeken, optimaliseren van verkeersveiligheid, initiëren van nieuwe werken en het opstellen van de beleidsanalyses. rapporten en nota's: -het voeren van overleg met andere overheden en organisaties. Functie-eisen -wetenschappelijk opleidings- cq. werk- en denkniveau (civiele techniek/ wegenbouw/ verkeerskunde): -ervaring van tenminste 4 jaar in een soortgelijke functie: -leidinggevende capaciteiten: -aantoonbare affiniteit met beheer en onderhoudsaspecten; -algemene technische kennis op gebied van wegenbouw en verkeerstechniek; -uitstekende schriftelijke en mondelinge uitdrukkings vaardigheid: -het vermogen om zowel zelfstan dig als in teamverband te functio neren; -positieve en flexibele instelling; -woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het waterschapsgebied. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Algemeen Salariëring vindt plaats in aanloop niveau 11 (minimaal f 5.223,- en maximaal f 7.195,- bruto per maand) en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is vooralsnog schaal 12 (minimaal f 6.352.- en maximaal f8.201.- bruto per maand). Het niveau van de functie wordt te zijner tijd in het kader van een functiewaardering nader vastgesteld. Verder kent het waterschap de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen, toege spitst op de sector Waterschappen. Het waterschap is aangesloten bij de interprovinciale ziektekosten regeling (IZR). Informatie Informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer ir. J.C. Fillus. sectorhoofd Wegen (telefoon 0113-241239). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen tien dagen na verschijning van dit blad richten aan: Water schap Zeeuwse Eilanden, staf bureau Personeel Organisatie. Postbus 114, 4460 AC Goes, onder vermelding van het vacature nummer in de linkerbovenhoek van de enveloppe en de brief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd autoschade DIRK DRONKERSWEG -15 - GOES - TEL. 0113-215567 jammer dat ons werk, onzichtbaar is FOCWA GARANTIEBEDRIJF Ons bedrijf werkt volgens NEN-ISO 9002/ EN 29002 Op het gebied van autoschadeherstel zijn wij al meer dan vijftig jaar het toonaangevende bedrijf in de regio. Hiernaast zijn wij gespecialiseerd in de inbouw van airconditioning/schuifdaken en worden uiterst gecompliceerde aanpassingen aan auto's voor gehandicapten uitgevoerd .door goed gemotiveerde en enthousiaste vakmensen. Uiteraard staat hierbij het vertrouwen dat we onze klanten kunnen bieden centraal. Door het steeds toenemende werkaanbod zijn wij op zoek naar een Uw schriftelijke of telefonische reactie kunt u binnen 1 week richten aan: BAARENDS AUTOSCHADE, ta.v. P. Gelok, Dirk Dronkersweg 15, 4462 GA GOES, tel. (0113) 215567. Het heeft alleen zin om te solliciteren als u over de vereiste ervaring beschikt Neckermonn mookt deel uit von de Karstodt- organisatie, het grootste warenhuisconcern von Europo. Karstadt, gevestigd in Essen (Duitsland), telt circa 76.000 medewerkers en heeft een jaaromzet van 28 miljard DM. De werkmaatschappij Neckermonn Nederland in Terneuzen is in ruim 25 jaar uitgegroeid tot een dynamische onder neming met een steeds groeiende omzet. Met meer don 1 miljoen klanten behoort Neckermonn Nederland B.V. tot de grootste postorderbedrijven in Nederland. Al naar gelong het seizoen varieert het personeels bestand tussen de 220 en 270 medewerkers. Binnen de organisatie van Neckermonn Nederland B.V. is de divisie Automatisering, woaronder ressorteert de afdeling Systeem Ontwikkeling, verantwoordelijk voor alle outomatiseringsfuncties. hl NECKERMANN NEDERLAND B.V. Binnen de afdeling Systeem Ontwikkeling is een vacature ontstaan voor een voor 40 uur per week De werkzaamheden bestaan o.a. uit: Bestuderen en analyseren van functionele ontwerpen, danwel uitwerken tot functioneel ontwerp van gebruikersvraagstellingen. Opzetten van systeem-, programma- en gebruikersdocumentatie. Schrijven van programma's t.b.v. batch- en online systemen, aan de hand van de uitgewerkte analyse, gebruikmakend van meerdere programmeertalen (Cobol, ADS, SAS) en het ontwerpen van bestanden, rekening houdend met standaards en procedures. Opstellen c.q. aanmaken van testsets. Aanbrengen van wijzigingen en aanvullingen in bestaande programma's. Voor de informatievoorziening wordt gebruik gemaakt van IBM ES 9121/621 mainframe onder besturing van OS/390. De databases staan onder besturing van CA/IDMS. De juiste persoon voldoet aan het onderstaande profiel HIO of vergelijkbare opleiding. Goede kennis van de Duitse en Engelse taal. Bij voorkeur enige jaren ervaring in soortgelijke functie. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij zich vestigt binnen een straal van 30 kilometer rond Terneuzen. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer P. Verschueren, Hoofd Automatisering: (0115) 640550 Indien u belangstelling hebt voor deze functie, verzoeken wij u schriftelijk te solliciteren. Sluiting van de sollicitatietermijn is 14 dagen na verschijning van deze advertentie. Uw sollicitatie stuurt u, vergezeld van uw curriculum vitae, naar. NECKERMANN NEDERLAND B.V. t.a.v. Mevr M.A.R. Wassenburg, Manager Personeel Algemene zaken, Handelspoort 14538 BN Terneuzen. O De Finse multinational Outo- kumpu is één van de groot ste producenten van basis metalen ter wereld. In Zeeuws-Vlaanderen heeft Outokumpu twee staal- verwerkingsfabrieken. Outo kumpu Steel Processing BV en Finero BV. Bij Outokumpu Steel Processing worden rol len roestvast staal geknipt en gesneden op specificatie van de klant. Bij Finero wordt roestvast staalband omge vormd tot pijpen die vervol gens worden gelast en op lengte gezaagd. De fabrie ken bieden werk aan zo'n 120 medewerkers. Outokumpu is een jong, groeiend bedrijf met een modern arbeidsvoorwaar denbeleid. Veiligheid, milieu- en kwaliteitszorg nemen bin nen het bedrijf een belang rijke plaats in. Bij OUTOKUMPU STEEL PROCESSING BV zijn wij op korte termijn op zoek naar een Uw functie? U bent verantwoordelijk voor de salarisadministratie en voor een deel van de crediteurenadministratie van Outokumpu Steel Processing BV en Finero BV. U maakt deel uit van de afdeling Finance, die in totaal 6 medewerkers telt. Wat verwachten wij van u? een afgeronde MBA-opleiding of gelijkwaardig niveau, of studerende hiervoor; enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie; kennis van Lotus 1-2-3; kennis van SAP R/3 is een pré; een flexibele instelling; leeftijd vanaf 23 jaar. Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief en curriculum vitae binnen 7 dagen naar Outokumpu Steel Processing BV. t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 52, 4550 AB Sas van Gent. Base Metals Stainless Steel Copper Products Technology Tekenaar m/v Voor een relatie in Breda. Vereist: mts Energietechniek of Weg- en Waterbouw. Ook pas afgestudeerden. Handmatig tekenen, eventueel ervaring met Autocad. Ervaring op het gebied van ondergrondse infrastructuur in disciplines gas, water en elektra is een pre. Voor meer informatie: Start Bouw Breda, Maurits Kempees, rel. 076-531 41 50. Werkvoorbereider utiliteitsbouw m/v Taken: de voortgang bewaken van middelgrote en grote werken op grond van de planning. Signaleert knelpunten. Maakt manurenbegroting, materieelplan en bouwplaats inrichtingsplan. Toezicht op onderaannemers. Vereist: hts/mts Bouwkunde en enkele jaren ervaring. Voor meer informatie: Start Bouw Rotterdam, Ton van Bodcgom, tel. 010 - 4S0 64 22. Uitvoerder wegmarkeringen m/v Taken: bewaken voortgang van projecten, kwaliteit en veiligheid. Het onderhouden van contacten. Leiding geven aan uitvoerenden. Administratieve werkzaam heden. Vereist: mts of hts Weg- en Waterbouw. Ervaring in de uitvoering is een pre. U wordt intern opgeleid tot uitvoerder. Woonachtig in omgeving Den Bosch. Voor meer informatie: Start Bouw Eindhoven, Annemarie Stoop, tel. 040- 297 10 10. Start Bouw heeft volop werk voor iedereen die flexibel wil werken in de bouw. Administratief, technisch of uitvoerend. Voor die uitdaging kunt u kiezen... en op vaste basis. Start Bouw is de gespecialiseerde intermediair voor alle bouw- beroepen. In elke sector. Van burgerwerk tot woningbouw. En van utiliteitsbouw tot grond-, weg- en waterbouw. Met een netwerk van 12 vestigingen bestrijkt Start Bouw het gehele land. Verkoper binnendienst m/v Voor een relatie in Tilburg. Taken: bespreekt technische specificaties met klanten, maakt offertes en zorgt voor follow-up. Affiniteit met geautomatiseerde systemen. Vereist: hts W'eg- en Waterbouw of Bouwkunde met er varing. Voor meer informatie: Start Bouw Breda, Amber Tïtulaer, tel. 076 - 531 41 50. Constructeur m/v Voor een relatie in Goes. Vereist: hts- of tu-opleiding Constructie (Bouwtechniek). Ook pas afgestudeerden. Flexibele werkinstelling en góede contactuele eigenschap pen. Kennis van en ervaring met geautomatiseerde reken en tekentechnieken is een pre. Voor meer informatie: Start Bouw Breda, Nico Pentury, tel. 076 - 531 41 50. Projectbegeleider m/v Voor een aannemer in B8cU-sector in de regio Rotter dam. Taken: coördineren en plannen. Schakel tussen dc aannemer en de installatiebedrijven. Vereist: mts Bouw kunde of gelijkwaardig. Voor meer informatie. Ton van Bodegom, tel. 010 - 480 64 22. Werkvoorbereider m/v Voor een relatie in Tholen. Taken: detailplanningen ma ken en uitrekenen voor nieuwbouwprojecten in de vrije sector. Vereist: mts Bouwkunde met enige werkervaring. Moet zelfstandig kunnen werken. Voor meer informatie: Start Bouw Breda, Nico Pentury, tel. 0T5 - 531 41 50. Stratenmakers m/v Gemotiveerde mensen die flink willen aanpakken of met interesse om het vak te leren. Kandidaten met opleiding stratenmaker. Bij gebleken geschiktheid kans op vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Bouw Eind hoven, Annemarie Stoop, tel. 040 - 297 10 10. Technisch medewerker energietechniek m/v Taken: voorbereiding van projecten. Het begeleiden van een opstartend project. Vereist: mts Elektrotechniek rich ting Energietechniek. Werkervaring. Kennis van NEN 1010 en/of NEN 3140. Voor meer informatie: Start Bouw Eindhoven, Joost Koninkx, tel. 040 - 297 10 10. Wilt u meer weten over flexibel werken op een vaste basis via Start Bouw, bel dan voor meer informatie en andere functies 06 - 0594 (gratis).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 44