Jurist Justitie ALL ROUND MONTEUR Medewerker bibliotheek - AAA vüun AAM AMtr SERVICEMONTEUR legal (m/v) Zeeland p&hple De TWZ is op zoek naar jonge ingenieurs voor diverse technische projecten in Zeeland. Interesse? Bel, stuur je c.v. of kijk op Internet. Kansen in tijdelijk werk Thuiszorg Walcheren Algemeen Maatschappelijk Werk van Thuiszorg Walcheren Ik lees de krant in de klas ij leest de krant in de klas Wij lezen de krant in de klas ALL-ROUND ELEKTROMONTEUR m/v O outokumpu ZATERDAG 9 NOVEMBER 1996 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 21 Penitentiaire Inrichtingen Torentijd De Penitentiaire Inrichtingen "Torenti/d" worden gevormd door de Penitentiaire Open Inrichting "De Nederhofde Inrichting voor dagdetentie De Uiterton en de in januari 1995 ingebruik- genomen [gesloten] Penitentiaire Inrichting Torentijd 1 aken u beheert de inrichtingsbibliotheek, verzorgt de uitlening aan gedetineerden en personeel; geeft voorlichting aan gedetineerden en personeel over het aanbod van boeken en andere media; ondersteunt sociale en educatieve activiteiten in het totale takenpakket van de dienst Sociaal Kultureel Werk (SKW); verricht diverse bibliotheek-technische werkzaamheden. Ministerie van justitie Functie-eisen een bibliotheek- of aanverwante opleiding; ervaring in het (openbare) bibliotheekwerk. Salaris minimaal 2.506,- en maximaal 3.540,- bruto per maand gerekend naar een volledige werkweek (36 uur) Bijzonderheden het betreft een tijdelijke baan, ter vervanging van de huidige bibliotheekbeheerder, voor de periode van 15 december 1996 tot 15 mei 1997, mogelijk zal na deze periode een vacature ontstaan van 12 uur per week. Inlichtingen telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bi) dhr. P. A. Baaijens, hoofd SKW, te bereiken onder telefoonnummer [0118] 671822. Sollicitatiewijze schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen richten aan: mevr. D.P. Uijl, Afdeling personeelszaken, postbus 8064,4330 EB Middelburg Justitie: het juiste gewicht in de schaal Slangen voor hogedrukreinigers Handelsonderneming Van Beers Techniek B.V. Slabbecoomweg 38.4691 RZThofen lel 0166-603497 Ook op zaterdagochtend geopend van 8.00-12.00 uur ZEELAND SUPPLY GROEP De Zeeland Supply Groep levert vele jaren goederen en diensten aan bedrijven en instellingen. Zij levert o.a. persoonlijke beschermingsmiddelen, bedrijfskleding en technische produkten. Verder heeft zij een werkplaats, welke diensten en produkten levert op het gebied van o.a. hijstechniek, brandpreventie, valbeveiliging en veiligheidsdouches. Wegens vertrek van een van onze technische medewerkers hebben wij op korte termijn plaats voor een: De functie A In een inwerkperiode maakt U kennis met alle produkten en diensten in onze werkplaats A Daarna dient U zelfstandig keuringen en reparaties uit te voeren A Het vakgebied beslaat in eerste instantie hijstechniek en wordt in een latere fase uitgebreid naar andere vakge bieden zoals brandpreventie, hydrauliek en pneumatiek A Contact met klanten vormt een belangrijk onderdeel van de functie Het profiel Jk LTS-CMTS opleidingsniveau, bijv. autotechniek of werktuigbouwkunde A Standplaats: Terneuzen A Een techneut met inhoud M Een klantgerichte collega zonder "8 tot 5 mentaliteit" A Leeftijd tussen de 20 en 25 jaar Interesse? Stuur uw C V. met begeleidende brief binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie naar nevenstaand adres t.a.v. de heer E. de Pooter. (In onze sollicitatieprocedure werken wij samen met V&K PERSONEELSADVIESBUREAU) ZEELAND SUPPLY INDUSTRIAL STORES B.V. Postbus 175 4530 AD Terneuzen ZEELAND SUPPLY GROEP 01 1 5-6971 71 Carglass is wereldwijd dè specialist in het repareren en vervangen van autoruiten. In Nederland snel groeiend naar 45 filialen. Voor de regio Zeeuws Vlaanderen zoeken wij een zelfstandig opererend service monteur. CARGLASS F7 TAKEN monteren en repareren van autoruiten en het plaatsen van zonnedaken hoofdzakelijk de service "mobiel" verlenen binnen het werkgebied Zeeuws Vlaanderen meedraaien in de 24-uurdienst opdrachten ontvangen van en rapporteren aan de leiding van het filiaal Middelburg GEVRAAGD ruime autotechnische ervaring op LTS-niveau, als schademonteur of automonteur zeer zelfstandig kunnen werken representatief voorkomen en servicegerichte instelling woonachtig in het werkgebied, bij voorkeur in de directe omgeving van Terneuzen leeftijd 25-35 jaar F7 GEBODEN een boeiende, zelfstandige functie een prettige werksfeer binnen een snelgroeiend bedrijf een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoor waarden F7 INTERESSE? Bel (tijdens kantooruren) of schrijf naar: Carglass B.V., Jeroen Boschlaan 220, 5613 GD Eindhoven, t.a.v. dhr. J.L.C. Meuris, personeelsmanager. Tel: (040) 243 01 40. Onze opdrachtgever is een organisatie voor financieel-zakelijke dienst verlening. Met vestigingen in Gelderland, Utrecht, Brabant en Zeeland werken accountants, belastingadviseurs en juristen samen voor cliënten uit het midden- en kleinbedrijf en de agrarische sector. De juridische afdeling bestaat momenteel uit 5 juristen en een hoofd van de afdeling. De juristen zijn werkzaam op verschillende vestigingen en onder steunen de kantoren in hun eigen regio. Elke jurist werkt met een grote mate van zelfstandigheid, maar heeft uiteraard veel contact met de adviseurs uit de andere disciplines. Ook vindt er, zowel ad hoe als gestructureerd, overleg plaats tussen de juristen onderling. Door de aanhoudende groei van de vr< op dit moment ruimte voor een g om juridische dienstverlening is er het profiel: - tot 5 jaar all-round ervaring als jurist (bijvoorbeeld als advocaat, juridisch adviseur of bedrijfsjurist) - kennis van en ervaring met zaken op gebied van pacht, produktie- rechtcn, ruimtelijke ordening en milieurecht - afgeronde studie Nederlands recht, bij voorkeur keuzevakken op het gebied van agrarisch- en/of milieurecht - klantgericht (zowel naar in- als externe opdrachtgevers) - initiatiefrijk, pro-actief - flexibel, samenwerkingsgericht de propositie: - een gerenommeerd advieskantoor met een interessante cliëntenkring en uitstekende werksfeer - een gevarieerd aanbod aan juridisch werk waarin een grote mate van zelfstandigheid wordt geboden - een nauwe samenwerking met professionele collega's uit andere vakdisciplines - een functie waarin een jurist een unieke positie binnen de regio bekleedt - een salaris passend bij de functie en uitstekende secundaire arbeids voorwaarden geheimhouding: - wij garanderen u dat uw identiteit niet vrijgegeven wordt aan onze opdrachtgever of aan anderen zonder uw expliciete toestemming uw reactie - Uw brief en curriculum vitae kunt u richten aan Jelsma Partner b.v./legal People, t.a.v. mevrouw drs S.M. de Groot, Tesselschadestraat 4-12, 1054 £T Amsterdam. Wij ontvangen uw reactie graag voor 23 november a.s. search selectie van juristen Legal People bemiddelt advocaten, (kandidaat-) notarissen, fiscalisten en bedriifsjuristen. Legal People richt zich op hoogwaardige functies binnen de advocatuur, het notariaat, de financiële dienstverlening, handel en industrie. Legal People richt zich uitsluitend op juristen met 3 iaat of meer ervaring en voortreffelijke kwaliteiten, zowel in vakinhoudelijke als in relationele zin. Legal People hanteert de navolgende principes: - absolute discretie en vertrouwelijk advies naar individuele belang stellenden - objectieve voorlichting en advies aan bedrijven/ opdrachtgevers - onafhankelijke opstelling - doorgronding van zowel specifieke bedrijfscultuur als individuele eigenschap pen is essentieel voor succes - de zorgvuldige procedure dient ook vlot te zijn Legal People is een activiteit van Jelsma a) Company bv en jelsma <s? Partner bv. Idsma a) Company is lid van de OAWS. conformeert zich aan de Gedragscode. de Privacy Code en de voorwaarden verbonden aan haar vergunning voor arbeidsbemiddeling jf BA/A 91.04H2. jelsma cd Partner bv Tesselschadestraat 4-12 1054 ET Amsterdam 020-6125522 TECHNOVATIE WERKPLAATS ZEELAND Opent deuren voor bedrijven en technici Edisonweg 51 Postbus 87 4380 AB Vlissingen Tel. 0118-4792Q7 Fax 0118-465963 internet: http://www.HZeeIand.nl/~twz Top secretaresse met talenknobbel m/v Voor een productiebedrijf in Goes, zijn wij op zoek naar een top secretaresse met uitstekende beheersing van de Franse, Engelse, Duitse en Nederlandse taal. Voor deze functie is een VWO opleiding vereist, aangevuld met minimaal drie jaar secretaresse ervaring. Leeftijd is niet van belang. Deze fulltime functie biedt goede toekomst mogelijkheden. Bent u geïnteresseerd? Reageer dan snel. Informatie bij Esther Grootenboer, tel. (0113) 25 00 90, Goes, Piet Heinstraat 2b. Intercedent Technisch Personeel m/v Ter versterking van ons team van de vestiging Goes zijn wij op zoek naar een intercedent die gaat bemiddelen in de markt voor technisch personeel. Wij zijn op zoek naar een kandidaat met een HTS opleiding met aantoonbare commerciële "feeling" of naar een kandidaat met een commerciële HBO-achtergrond en affiniteit met de techniek. In beide gevallen zijn uitstekende communicatieve vaardigheden een must. Ben je geinteresseerd, neem dan zo spoedig mogelijk contact op Informatie bij Hans Pekaar, tel. (0113) 21 52 50, Goes, Piet Heinstraat 2b. /■V- J Si ->r randstad uitzendbureau In samenwerking met de gemeenten Middelburg en Vlissingen zal de afdeling Algemeen Maatschappelijk Werk van Thuiszorg Walcheren starten met twee Meldpunten Schuldhulpverlening. Met de instelling van de meldpunten wordt gestreefd naar een bundeling en afstemming van deskundigheden van de hulpverlenende instellingen, het zo vroeg mogelijk signaleren van problemati sche schuldsituaties en een verbreding van het hulpaanbod, om zodoende de cliënt een optimale hulplverlening te kunnen bieden. Ten behoeve van het Meldpunt Schuldhulpverlening zoekt het 1Een medewerker m/v voor 28 uur per week, standplaats Vlissingen; 2. Een medewerker m/v voor 20 uur per week, standplaats Middelburg. Beide functies zijn voor de duur van één jaar, waarna verlenging niet is uitge sloten. Functie-inhoud: De meldpuntmedewerker is verantwoordelijk voor de gang van zaken met betrekking tot het Meldpunt. Dit houdt in: het uitvoeren van de intakes, het opstellen van een voorlopig behandelings plan, het inbrengen van het voorlopig behandelingsplan in het Overleg Schuldhulpverlening; het vertalen van het behandelingsplan in een contract met de cliënt; het bijhouden van het registratieplan in een contract met de cliënt; het onderhouden van contacten met diverse bij de hulpverlening betrokken instanties; het uitvoeren van preventieve activiteiten. Functie-eisen: opleiding HBO-maatschappelijk werk; kennis van wet- en regelgeving m.n. op het gebied van schulden; affiniteit met en capaciteiten op het gebied van methodische schuldhulpver lening o.a. contracthulpverlening; een actieve, flexibele en resultaatgerichte instelling; goede beheersing van de Nederlandse taal; goede contactuele eigenschappen. Salaris: De CAO Welzijn is van toepassing. Informatie en sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u zenden tot en met 15 november 1996 aan: Thuiszorg Walcheren, t.a.v. de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323, 4330 AH Middelburg. Informatie over de functie kan ingewonnen worden bij de heer J. Kollaart, hoofd van de afdeling Algemeen Maatschappelijk Werk en Bureau Sociaal Raadslieden, telefoon: 0118-684000 of 0118-448844. Stichting Krant in dc KJas Joh. Vcrmccrstraat 14 1071 DR Amsterdam Tel (020) 6647536 O De Finse multinational Outo- kumpu is één van de groot ste producenten van basis metalen ter wereld. In Zeeuws-Vlaanderen heeft Outokumpu twee staal- verwerkingsfabrieken. Outo kumpu Steel Processing BV en Finero BV. Bij Outokumpu Steel Processing worden rol len roestvast staal geknipt en gesneden op specificatie van de klant. Bij Finero wordt roestvast staalband omge vormd tot pijpen die vervol gens worden gelast en op lengte gezaagd. De fabrie ken bieden werk aan zo'n 120 medewerkers. Outokumpu is een jong, groeiend bedrijf met een modern arbeidsvoorwaar denbeleid. Veiligheid, milieu- en kwaliteitszorg nemen bin nen het bedrijf een belang rijke plaats in. Bij FINERO BV zijn wij op korte termijn op zoek naar een Uw functie? Als elektomonteur verhelpt u elektrische en mechanische storingen. U houdt het volledige elektrische en mechanische machinepark in goede staat, en voert preventief onderhoud uit. Verder onderzoekt en analyseert u storingen en doet u voorstellen ter verbetering. Daarnaast behoort ook de uitvoering van diverse administratieve werkzaamheden tot uw takenpakket. Wat verwachten wij van u? een afgeronde opleiding MTS-Elektrotechniek of gelijkwaardig; enkele jaren vakgerichte ervaring; aanvullende opleiding of ervaring op mechanisch vakgebied; kennis van de Engelse taal; een flexibele instelling; leeftijd tussen de 20 en 30 jaar. Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief en curriculum vitae binnen 7 dagen naar Finero BV. t.a.v. afdeling personeelszaken, Postbus 52, 4550 AB Sas van Gent. Base Metals Stainless Steel Copper Products Technology

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 21