agu* <P ■Ms V HBO-ER OF ACADEMICUS MA/ Docent Biologie (m/v) CONSULENTEN (M/V) Vedior VROON M ED EW ERK( ST) ER 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 9 NOVEMBER 1996 TERNEUZEN De Hoop Terneuzen bv Postbus 19, 4530 AA Terneuzen Duitslandweg 2, 4538 BK Terneuzen tel (0115) 680911 De Hoop Terneuzen B.V. is toeleverancier van bouwmaterialen in de ruimste zin des woords en producent van betonwaren. De producten vinden hun toepassing in alle sectoren van de bouwwereld: weg- en waterbouw en woning- en utiliteitsbouw. De afnemers bevinden zich zowel op de professionele als de particuliere markt. Voor deze laatste groep exploiteert De Hoop Terneuzen B. V., via deelnemingen, een tiental Gamma en Karwei bouwmarkten. Onder de moedermaatschappij De Hoop Terneuzen B. V. opereren voorts diverse deelnemingen in Nederland, België, Frankrijk en Engeland. Op het hoofdkantoor in Terneuzen is het directiesecretariaat onder andere verantwoordelijk voor het onderhouden, stimuleren en coör dineren van de contacten tussen de deelnemingen en het hoofd kantoor. Binnen het directiesecretariaat komt een vacature voor een De medewerkers op het directiesecretariaat zijn belast met het uitvoeren van de taken zoals hierboven omschreven. Hierbij opereren zij als spil tus sen de deelnemingen en de Raad van Bestuur/Directie. Zij zijn het eerste aanspreekpunt voor de deelnemingen voor beleidsmatige zaken. Bij de nieuwe medewerker kan in de uitvoering van de werkzaamheden een accent liggen op de deelnemingen in de bouwmarktbranche. Functie-eisen: - bedrijfskundige/ bedrijfseconomische opleiding: - belangstelling voor en/of ervaring in de detailhandel, de distributieve dienstverlening en logistieke processen; - enkele jaren werkervanng; - zich thuis voelend in een commercieel gerichte werkomgeving; - analytisch vermogen; - goede communicatieve vaardigheden en uitstekend in staat om in team verband te werken; - woonachtig in de omgeving van Terneuzen of bereid zich in deze omge ving te vestigen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie tot uiterlijk 23 november 1996 zenden aan De Hoop Terneuzen bv. t a v. dhr. H. Suy. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mw. drs. A.H.C. Vereecken, hoofd directiesecretariaat. Buys Ballot College Het Buys Ballot College is ecu school voor voorbereidend beroeps- en alyemeen vormend onderwijs utin leerlingen in de schooltypen VBO. MAVO, flAVO. ATHENEUM, GYMNASIUM. Als Christelijke school loot het Boys Ballot College rich leiden door de BijheiDeze is rieluing-gevend voor hoor doen en loten. Dagelijks bezoeken 11500 leerlingen uit de regio Noord- en /uid-Bevelond en Schouwcn-Ditiveland liet BBC Naast het verwerven vun het diploma begeleidt de school de leerling hij de vonrheroiding op de maatschappij en hun persoonlijke ontwikkeling, liet BBC heeft de bedoeling zo dicht mogelijk bij de leerling te staan. Typerend hiervoor is de intensieve begeleiding van de leerlingen. voor 25 lesuren (schaal-10 functie). Deze functie betreft vervanging vanwege ziekteverlof en is reeds vacant. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij actief meewerken aan de vormgeving van het protestants christelijk onderwijs. Inlichtingen te verkrijgen bij: ir. S.J. bij de Vaate, lid Centrale Directie, tel. (0113) 21 30 10 (school) of (0113) 56 20 26 (privé). Sollicitaties, voorzien van referenties, z.s.m., doch uiterlijk binnen 7 dagen te richten aan: de Centrale Directie. t.a.v. ir. S.J. bij de Vaate, Postbus 219, 4460 AE Goes. Ch r i s l el ijke Scholengemeenschap voor VBO MAVO HAVO ATHENEUM GYMNASIUM Bbrgwkg 4 Postmis 319 4460 AE Gons Tb uï koon 0113-2131 Als onderdeel van Vendex - een internationale beursgenoteerde onderneming - bemiddelt Vedior asb in Nederland op het gebied van flexibele arbeid. De organisatie groeit snel, mede als gevolg van het feit dat steeds meer ondernemingen erkennen dat flexibele arbeid een belangrijke bijdrage levert aan het succes van een bedrijf. In de dynamische markt van Vedior asb wordt gewerkt met grote zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. We staan voor een persoonlijke benadering met korte beslissingslijnen. Een dienstverlenende instelling, een groot aanpassingsver mogen en goede communicatieve en sociale vaardigheden zijn kenmerkend voor onze werknemers. Hiermee geven zij invulling aan de groei van de organisatie en hun eigen ontwikkeling. In verband met uitbreiding van onze activiteiten in de regio's West-Brabant en Zeeland is Vedior asb op zoek naar Uw werk Als consulent bent u verantwoordelijk voor het onderhouden en uitbouwen van het klantenbestand en het werven van nieuwe opdrachtgevers. Relatie beheer - zowel telefonisch als persoonlijk - vormt daarbij een onlosmakelijk onderdeel. Daarnaast behoort ook de werving en selectie van uitzend krachten en het verrichten van de vestigings administratie tot uw taken. Onze eisen U heeft een opleiding op HBO niveau. Daarnaast heeft u minimaal 2 jaar aantoonbare verkoop ervaring in een dienstverlenende commerciële orga nisatie. U bent tussen de 23 en 30 jaar oud, in bezit van rijbewijs B(E) en woonachtig in bovenge noemde regio. Stuur binnen 10 dagen uw CV plus een korte brief met uw motivatie, onder vermelding van vacature nummer PZ/10/96/31 naar Vedior asb Beheer B.V., t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 77800, 1070 MT Amsterdam. The flexible workforce ASB AGU heeft zich ontwik keld tol een toonaange vende groothandels onderneming in de tweewieler- en sport- branche. In het assorti ment bevinden zich vele nationale en inter nationale topmerken, die veelal op basis van exclusiviteit worden gevoerd. Naast de binnenlandse afzet is ook de export van groeiende betekenis. De organisatie telt honderdvijfentwintig medewerkers en heeft vestigingen in Alkmaar. Amersfoort, Eindhoven. Groningen. Leiden en Sint Niklaas B). Binnen ons team van enthousiaste buitendienst medewerkers is op korte termijn plaats voor een: VERTEGENWOORDIGER ZUID-WEST NEDERLAND De taak bestaat uit het bezoeken van tweewieler- specialisten waar u ons totale onderdelenpakket, kledinglijnen- en nylonartikelen zult gaan verkopen. Voor de functie vragen wij: een afgeronde middelbare schoolopleiding; leeftijd tot 30 jaar; veel enthousiasme, inzet en collegialiteit. Ervaring in de buitendienst en kennis van de tweewielerbranche zijn duidelijke pluspunten. Woonachtig in- of bereidheid tot vestiging binnen het rayon is een voorwaarde. Wij bieden een aantrekkelijk salaris en een auto van de zaak, terwijl de overige voorzieningen uitstekend zijn te noemen. Een handgeschreven sollicitatiebrief, voorzien van pasfoto, kunt u sturen naar: AGU BV t.a.v. de heer N.A.M. Kraakman Koraalstraat 1 Postbus 29 1800 AA Alkmaar tel.072-54115-11 Zoekt u een nieuwe belastingconsulent in Vlissingen en omgeving? Al 40 jaar een betrouwbaar adres! ADMINISTRATIEKANTOOR LEGEMAATE Stadhuisplein 8 Postbus 5094, 4380 KB Vlissingen Tel. 0118-412129/412115 Eurovite Nederland B.V. Eurovite Nederland B.V. is een fabrikant van tegel- lijmen en voegmortels en daarnaast een nationaal en internationaal opererende groothandel van wand en vloertegels. Eurovite speelt op de markt waarin zij actiefis, een zeer prominente rol. In verband met een interne verschuiving zoeken wij voor spoedige indiensttreding een: Rayon Vertegenwoordiger - Accountmanager voor het rayon Zeeland. West-Brabant en Vlaanderen (B.) De functie zal ondermeer de volgende activiteiten omvatten: consolidatie van activiteiten bij bestaande contacten uitbreiding van productenpakket en omzet bij deze contacten acquisitie van nieuwe klanten Gevraagd wordt: goede contactuele eigenschappen een juiste mentaliteit om in teamverband te kunnen functioneren geduld en overzicht flexibiliteit en daadkracht opleidingsniveau mbo of gelijkwaardig enkele jaren ervaring strekt tot aanbeveling leeftijd 24-32 jaar woonachtig in West-Brabant U functioneert tezamen met collega's uit andere rayons onder een hoofdvertegenwoordiger. Geboden wordt: Een dynamische werkkring waarin u de mogelijkheid wordt geboden om u in teamver band binnen uw rayon zelfstandig en ongelimiteerd te ontwikkelen. Aldus kunt u in de stroom van de onderneming meegroeien en tegen uitstekende arbeids voorwaarden en in betrekkelijke vrijheid uw functie gestalte geven. Sollicitatie: Uw bij voorkeur handgeschreven sollicitatie kunt u richten aan: Eurovite Nederland B.V., Postbus 60, 6710 BB Ede. PORT ZÉLANDE Gron Dorado Port Zélande is één van de luxe bungalowparken van Gran Dorado Leisure N.V.. Port Zélande lelt 722 woningen, 14 horeca-gelegenheden, 6 winkels en uitgebreide sport- en recreatiemogelijkheden De genoemde faciliteiten zijn in eigen beheer. Op dit moment zetten ruim 250 medewerkers zich in voor de gasten van Port Zélande. Op jaar basis verblijven er ongeveer 250 000 gasten. De divisie Lodging is op zoek n time functies: ir dynamische persoonlijkheden voor onderstaande part- Receptionist(e) (104 uur per maand) De voornaamste werkzaamheden bestaan uit het in- en uitchecken van gasten, het advise ren bij en maken van nieuwe reserveringen voor gasten, bedienen van de telefooncentra les en alle overige communicatieapparatuur en het verzorgen van inkomende gastenpost Medewerk(st)er Zwembad (104 uur per maand) In deze functie bent u belast met het uitvoeren van de controle op de waterkwalitateit, het invullen van checklisten m.b.t. schoonmaak, waterbehandeling en technische gegevens, het toezicht houden op de gebruikers van de zwemfaciliteiten, het verrichten van alle voorko mende schoonmaakwerkzaamheden, het verzorgen van EHBO-diensfen Medewerk(st)er Sport Entertainment (69 uur per maand) De voornaamste werkzaamheden bestaan uit het geven van spelinstructies, alsmede het begeleiden en ten uitvoer brengen van alle sport- en entertainmentactiviteiten en hef ver richten van servicewerkzaamheden (bedienen en uitgifte buffet) in de sportbar. Wat verwacht Gran Dorado Port Zélande van u - Relevante opleiding - Enige ervaring in de sportieve, recreatieve- of toeristische sector - Zeer servicegericht en kwaliteitsbewust - Duitse en Engelse spreekvaardigheid - Diploma EHBO (medewerker zwembad/medewerker sport entertainment) Wij bieden een passend salaris en een goed pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden Wij zien uw schrifteli|ke reactie graag voor 15 november a s tegemoet Gran Dorado Port Zélande K. I Dorst-Mulder, Manager Personeelszaken Postbus 4000 3253 12 Ouddorp Voor mondelinge informatie kunt u contact opnemen met mevrouw K I. Dorst-Mulder, telefoonnummer 011 1 -674871 VROON B.V. te BRESKENS Is een rederij met een vlootbestand van circa 70 zeeschepen. De varende vloot bestaat uit bulkcarriers, tweendeckers, producten tankers, reefers, bevoorradingsschepen, carcarriers en schepen speciaal ingericht voor het vervoer van levend vee. Daarnaast zijn er drie schepen in aanbouw, te weten één veetransportschip en twee productentankers. Wegens vertrek van de huidige functionaris ontstaat op korte termijn de mogelijkheid tot plaatsing van een: CHEF WERKPLAATS en MAGAZIJNEN die ondermeer tot taak zal krijgen: het uitoefenen van toezicht op de werkzaamheden van monteurs, elektromonteurs, chauffeurs en magazijn- personeel (totaal 8 medewerkers): het beheer van gebouwen en werkplaatsen; het beheer van voor de wal liggende schepen: het beheer van magazijnvoorraden: het beheer en onderhoud van gereedschappen en gereedschapswerktuigen: het repareren en overhalen van motoren en pompen etc.; het beheer en onderhoud van bedrijfsauto's, vorkheftrucks etc.; het, in overleg met de Technische Dienst, organiseren van door eigen personeel uit te voeren werkzaamheden aan boord van de schepen. Functieeisen: leeftijd: 35-45 jaar; middelbare werktuigbouw-, scheepsbouw- of een vergelijkbare zeevaartopleiding; leidinggevende capaciteiten en bij voorkeur ervaring in een leidinggevende positie; woonachtig in Breskens of naaste omgeving; goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkings vaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal; kennis in het gebruik van computers strekt tot aanbeveling. In voorkomende gevallen kan het nodig zijn om 's avonds of in het weekend werkzaamheden te verrichten. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Nadere informatie betreffende deze vacature kunt u inwinnen bij het hoofd van afdeling shipmanagement, R. H. B. Rikken (tel. 0117-384910). Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie bin nen een week te richten aan: de directie van Vroon B.V. t.a.v. de heer L. Hoedemaker Postbus 28 4510 AA BRESKENS r Bij het bureau cultuur, sport en recreatie van de afdeling welzijn is plaats voor een voor 38 uur per week. Functie - het begeleiden, als ambtelijk secretaris en adviseur, van de Goese sportraad informatie: - het stimuleren en initiëren van het dagelijks en algpmeen bestuur van de sportraad - het ondersteunen van de activiteiten van de sportraad - het begeleiden van werkgroepen van de sportraad - het onderhouden van contacten met verenigingen en andere instanties op het gebied van sport en met beheerders en gebruikers van de sportaccommodaties - het adviseren en voeren van overleg over aangelegenheden op de beleidsterreinen van het bureau - het initiëren, begeleiden en ondersteunen van sport- en sportieve activiteiten, waaronder het overleg "sport en sociale vernieuwing" Functie- - een op de functie gerichte opleiding op mbo-niveau, bij voorbeeld de opleiding Sport en eisen: bewegen of Ambtenaar sport en recreatie - minimaal twee jaar ervaring met bovengenoemde werkzaamheden - organisatorische kwaliteiten en een inventieve en actieve werkhouding - redactionele, communicatieve en representatieve vaardigheden - een klantgerichte instelling Salaris: (bij een volledige werkweekAfhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring: - gemeente-ambtenaar 6 2640,00 - 4003,00 bruto per maand (aanloopschaal) -gemeente-ambtenaar 7 2972,00- f 4387,00 bruto per maand (functieschaal) De bij de gemeenten gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing Voorkeurs- Het streven van het gemeentebestuur is gericht op een ambtelijk apparaat dat een beleid afspiegeling vormt van de samenleving Gehandicapten in de zin van de Wet arbeid gehandicapte werknemers, vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren als zij menen aan de functie-eisen te vol doen. Overige Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure informatie Nadere informatie kan worden verkregen bij de chef van dè afdeling welzijn, de heer J.Adriaanse, telefoon 0113-249730 of de chef van het bureau cultuur, sport en recreatie, de heerA. van Nes. telefoon 0113-249739 Sollicitaties Uw brief kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118, 4460 MC Goes, onder vermelding van vacature nummer 2232.01. e naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 20