Museeuw wil ook wereldbeker Sabatini was beste van de rest JRelgische wereldkampioen start toch in Japans sluitstuk seizoen Twee leiders taalvoetbal Goes tegen Vlissingen Meer prijzengeld in WB skiën Villeneuve favoriet bookmakers Rottier doet mee aan Masters Axel Merckx in Beach Classic Ook Koeperman meldt zich af Kamsky naar Wijk aan Zee uitslagen Paard overleden Stewart in selectie VS Biljarttoernooi 's-Heerenhoek jn onze verslaggever red Segaar EN HAAG - Johan Museeuw eeft er maandenlang nee tegen fzegd. maar de regenboogtrui il morgen, zondag, toch te zien jn in het land van de rijzende jn. Niemand is veranderlijker an wielrenner Johan Museeuw, ij besloot na Parijs-Tours te oppen, liet zich de volgende ag ompraten en besloot een reek later wereldkampioen te ■orden. [et het regenboogshirt om de houders zei 's werelds beste jndagsrenner dat hij ernstige edenkingen had tegen het onderlijke sluitstuk van het ereldbekercircuit in Utsuno- ya. Museeuw zou er met Hein irbruggen, de bedenker van ft geforceerd in leven gehou- regelmatigheidsklasse- lent, nog eens een hartig oordje over spreken. Want een rielrenner laat je niet twaalf Mr opgevouwen in een vlieg- zitten voordat hij 250 kilo- leter moet wegtrappen, laar Museeuw ging toch. Wat ij hem het ene moment nee is, is it andere weer ja. Onder druk an zijn werkgever - altijd maar eer die druk waar hij na het iK over klaagde - rijdt de 31- ïrige Vlaming in de Japan Cup. ipplaus Lausanne, waar de interna- jonale wielerunie UCI zetelt, erd het besluit van de wereld- ampioen door Verbruggen met pplaus begroet. De man die de rijfelachtige eer toekomt de Ders in Japan te hebben be- acht. denkt met de aanwezig- eid van de koploper wellicht :jn gelijk te hebben gehaald, aat hem maar denken, ij afwezigheid van Museeuw au de eindzege van de Coupe u Monde in handen zijn geko- len van Andrea Ferrigato of üchele Bartoli. De Italianen ■jn ook nu nog niet kansloos, laar dan moet één van hen win- en en mag Museeuw niet bij de irste zes eindigen. )nzalig idee Jzien van deelname zou een raai protest geweest zijn tegen et onzalige idee van de UCI om londialisering van de wieler- aort te vertalen in een Japanse nale. De expansiedrift van de Cl liep eerder al stuk op de m an onze sportredactie i VLISSINGEN - Goes speelt zondag een oefen wedstrijd tegen derde klasser VC Vlissingen. Het duel op sportpark 't Schenge begint om 14.30 uur. Dauwendaele oefende donderdagavond in en te gen Breskens en won met 4-1. Halverwege de wed strijd leidde de thuisclub nog met 1-0, maar nadat trainer Piet Puijpe een aantal wissels had toege past was het Dauwendae le dat de lakens uitdeelde en via treffers van Edwin Leonhard (tweemaal), Henk de Nood en Danny Sandhobel naar 1-4 weg- i liep. Voor Breskens scoor- j de in de eerste helft Serge de Ruijsscher. Grand Prix des Ameriques in Canada, een prestigieus project dat te kostbaar bleek. Een meevaller is nog dat de Ja pan Cup op de Nederlandse te levisie voor iedereen te zien is. Dat was anders met Milaan- Sanremo, de GP Suisse (denieu we naam van het Kampioen schap van Zürich), de Clasica San Sebastian en vorige week nog de Ronde van Lombardije, die de uitzendrechten verkoch ten aan de hoogstbiedenden en dat was niet de EBU (European Broadcasting Union). In Neder land is de abonneezender Su persport. dat ook de uitzend rechten van de Ronde van Italië kocht, eigenaar geworden van vier genoemde wedstrijden. Daardoor kon slechts een zeer beperkt publiek de klassiekers volgen- Dat Verbruggen dat niet heeft kunnen voorkomen, mag hem worden aangerekend. Hij zal ongetwijfeld wijzen op de vrij heid van organisatoren de beel den te verkopen aan wie ze wil. Maar hij had als 'eigenaar' van de wereldbeker toch minimaal de restrictie moeten aanbren gen dat de wedstrijden door een groot publiek gevolgd moeten kunnen worden. Wielrennen is van het volk. Dat zal de UCI bin nenkort nog wel van de grote ploegsponsors vernemen. Geamuseerd Als het geen Italiaan is die de wereldbeker wint, dan is het een renner van een plo^g die met voornamelijk lires op de weg wordt gehouden: Johan Mu seeuw. In de klassiekers heeft hij het veeleisende Vlaamse wieler- volk het hele seizoen geamu seerd dan wel geïrriteerd. Hoe dan ook: hij heeft ze bézig ge houden. Het begon al in de Ronde van Vlaanderen die hij 'zeker' voor de derde keer ging winnen. Maar door materiaalpech op de Muur van Geraardsbergen moest hij de zege aan Bartoli la ten. Maar ook als hij wèl won was er discussie rond zijn per soon. Parijs-Roubaix werd niet beslist door de benen van de renners, maar door Mapei-di recteur Squinzi die via de draadloze telefoon verordon neerde dat Museeuw moest win nen en niet één van zijn ploegge noten en mede-koplopers Tafi of Bortolami. Tafi kreeg later in Parijs-Brus sel zijn beloning. Bortolami koos nijdig voor een contract bij Festina De dominantie van Ma- pei/GB in de klassiekers was verstikkend en zal volgend jaar vermoedelijk niet minder zijn. De 'Spaanse' tak (onder ande ren Olano en Fernandez Gines) is door een reglementswijziging die maximaal 22 renners per ploeg toestaat, gesaneerd. Met de bestaande Belgische kliek onder leiding van Mu seeuw en onder anderen de Ita lianen Ballerini, Tafi en straks ook Bugno. heeft ploegleider Patrick Lefèvere opnieuw een collectief in handen waarmee Johan Museeuw heeft aan een plaats bij de eerste zes voldoende voor de eindzege in het wereldbekerklassement. foto Ruben Oreel het prettig werken is. Mapei/GB liet ook nog iets over voor de an deren Het waren vooral de Ita lianen die profiteerden en een azuurblauw spoor van vernie ling door de wedstrijden trok ken. Vorig jaar scoorden ze vijftig procent in de grote klassiekers. Dit seizoen staan ze al op een percentage van zeventig Bij ze ven van de tien wereldbeker wedstrijden verscheen er een Italiaan op de hoogste trede. En vaak stond hij daar in gezel schap van één of meer landge noten. Italië behaalde, beperkt tot de eendagswedstrijden. meer dan een kwart van alle UCI-punten Hegemonie Gabriële Colombo (Milaan- Sanremo), Michele Bartoli (Ronde van Vlaanderen), Stefa- no Zanini (Amstel Goldrace), Nicola Minali (Parijs-Tours), Andrea Ferrigato (Leeds Clasic en GP Suisse) en Andrea Tafi (Ronde van Lombardije) heers ten in de wereldbekerwedstrij den. Pascal Richard, de winnaar van Luik-Bastenaken-Luik. is een Zwitser maar hij verdient zijn geld al jaren in Italië. Udo Bölts (Clasica San Sebastian) is de enige die geen binding heeft met Italië. Hij komt uit Duits land, het wielerland in op komst Uit die hoek zou wel eens de eerste serieuze aantasting van de 'blauwe' hegemonie kun nen komen (Jan Ullrich). Maar ook de klassiekers die dit seizoen géén deel uitmaakten van de wereldbeker werden ge wonnen door Italianen dan wel door renners die bij een ploeg uit dat land onder contract staan: de Belg Tom Steels won de Om loop Het Volk en Gent-Wevel- gem, Andrea Tafi Parijs-Brus sel. Lance Armstrong in de Waalse Pijl en Beat Zberg in Rund um den Henniger Turm waren de uitzonderingen. Tris tan Hoffman was de enige Ne derlander die zo nu en dan iets kon laten zien in de klassiekers. Hij won Dwars door België, werd twaalfde in Parijs-Rou- baix en vierde in Parijs-Tours. In de Japan Cup starten slechts twee Nederlanders. Erik Dek ker en Erik Breukink. Wereld kampioen Johan Museeuw geldt als favoriet. Als hij zich niet op het laatste moment be denkt. GPD MIDDELBURG - Tympaan 1 en Biezentrappers/Gerka Sport blijven de koplopers in de hoog te klasse van de zaalvoetbal- .•ompetitie bij de vrouwen. IVmpaan 1 behaalde een nipte 4 overwinning op Kloetinge 1 'ii Biezentrappers 1 zegevierde net 7-2 over Kloetinge 2. Kloetinge 1 - Tympaan 1 4-5: i'oor Kloetinge 1 scoorden Ca- iplien Slootmaker (2), Corina Eckhardt en Jacqeline van As- sphe. Judith Eckhardt (2), Nien- ke de Vries, Esther Kole en Na- ianja Schreuder schoten voor tympaan raak. Biezentrappers/Gerka Sport - Kloetinge 2 7-2: Doelpunten voor Biezentrappers van Jaco- len Moerdijk (3), Nancy Baha- doer (2) en Heidi Kallemein (2). De treffers van Kloetinge 2 wa rn van Judith Bruinooge en Kim Janse. Kloetinge 3 - Pubbles 1-0. Ta nara Jacobusse maakte het eni ge doelpunt. lympaan 2 - Jong Ambon 1-1: Jolanda Riemens scoorde voor lympaan; de tegentreffer was van Milena Lawalata. Miller Time - Tympaan 3 12-5: Karin Thiel had met zes goals bet grootste aandeel in de over winning van Miller Time; de an dere doelpunten waren van Diana van Wijngaarden, Eveli en Toutenhoofd en Joyce Arons lallen 2). Rebecca de Bruin (2). 'oyce Palm (2) en Natasja Hoo- jesteger doelpuntten voor lympaan 3. Argentijnse ex-tennisster kiest waarschijnlijk voor loopbaan in muziek van onze verslaggever René van Hattum ZWOLLE - Dat Gabriela Sa batini is gestopt met tennissen zullen vooral de mannen jam mer vinden. Natuurlijk sloeg de Argentijnse een hele knappe bal. maar Sabatini stond toch vooral voor zwoel Zuidameri kaans. De geur van de pampa's en het uitdagende van de tan go. Ze won maar één Grand Slaintitel, die van New York in 1990, maar ze bracht duizen den harten op hol. Eerlijk is eerlijk, wie de toer nooien afliep en zijn oren open had, kon horen dat het altijd mannen waren die 'nog even naar Sabatini wilden kijken'. Dat was dan niet voor haar zo markante, zwiepende fore-en backhands, maar voor haar wapperende lokken, donkere ogen, mooie benen en fraaie teint. Al was er ook een groep was die haar te mannelijk vond. Te stoer. Sabatini, uit eindelijk twaalf jaar prof en goed voor zestien miljoen gul den aan prijzengeld, had niet alleen de mooiste haardos, maar ook de breedste schou ders uit het vrouwencircuit. Wie in aanmerking wil komen voor een gezellige avond met 'the Queen of Harts' en een blind date op internet wil gooi en (http: //WWW.corel wtatour.com), moet het volgende weten: 'Mijn prins moet een goed li chaam hebben, een beetje ge spierd zijn, maar ook weer niet teveel. Hij moet groot zijn, donker haar hebben én een goed gevoel voor humor. Bo vendien moet hij van het be schermende soort zijn'. Die schets maakte ze toen ze 22 wasZe zei toen ook dat ze 2 7 of 28 jaar een mooie leeftijd vond om te trouwen. Op 16 mei werd ze 26. Of er al een meneer Sa batini aan zit te komen, is niet bekend. Voorlopig lijkt het er meer op dat ze via de popmu ziek terug zal keren bij het pu bliek. Ze schreef altijd al lied jes 'Op het strand gitaar spelen, dat is mooi', zei ze ooit tegen het Engelse Tennis Talk. Gabriela Sabatini's pr was goed, absolute wereldtop zelfs. Op de een of andere manier slaagde ze er in om het te doen voorkomen alsof ze samen met Graf jarenlang de dienst uit maakte in de tenniswereld. Dat was niét zo. In werkelijk heid speelde ze drie Grand Gabriela Sabatini, die in haar loopbaan 27 enkelspeltitels won, is niet meer te bewonderen in de top van liet wereldtennis. foto Jon Levy/EPA Slam-finales, waarvan ze er twee verloor, in 1991 in Londen en in 1988 in New York. Niet onverdienstelijk natuurlijk, maar toch veel minder dan ge neratiegenoten als Aranxta Sanchez, Monica Seles. Steffi Graf of Martina Navratilova Ze stond in '91 en '92 derde op de wereldranglijst, won 27 toernooien, maar echt de la kens uitdelen deed ze eigenlijk nooit. Er waren enkele top pers, en Sabatini was de beste van de rest. Dat gold zeker niet voor haar reclameactiviteiten. Waar Graf zich bijvoorbeeld liet strikken voor een okselfris de- odorantmerk bestormde Sa batini de wereld met twee ei gen parfummerken Ook in Nederlandse bushokjes keek ze lange tijd vanaf grote pos ters zwoel de wereld in met haar reebruine ogen. Boven dien werd ze de eerste speelster met een 'look-a-like' kinder pop in de winkels, opende ze de eerste vestiging van McDo nalds in Argentinië en ver noemde de Amerikaanse rozenkweker J. Benjamin Wil liams een oranje-rode roos naar haar. En er is geen tennis ster die tijdens toernooien zoveel bloemen op haar hotel kamer kreeg bezorgd als Ga briela Sabatini. Er waren por tiers die bijna bezweken onder de bossen. Bovendien werd ze overstelpt met huwelijksaan zoeken. Duizend stuks fanmail per week was niets bijzonders. Mooi circus Sabatini heeft het tennis altijd een mooi circus gevonden. 'Ik doe geen dingen omdat ze me opgedragen worden, ik moet erachter staan. Ik streef naar perfectie in alles wat ik doe,' vertelde ze het Nederlandse Tennismagazine een tijdje te rug. Daarom duurde het de laatste jaren ook zo lang voor dat ze na een wedstnjd op de persconferentie verscheen In trainingspak naar de de media en fotografen was er niet meer bij: ze moest altijd eerst langs de kleurpotloodjes, de kle dingkast en de föhn. Gabriela Sabatini voelde niets voor een afscheid met een vrije val naar de categorie grijze muizen van het circuit. Ze was dit seizoen gezakt tot plaats 29 op de wereldranglijst, waar ze vanaf 1986 onafgebroken in de top tien had gestaan Daarom was het de hoogste tijd om te stoppen. Ze sprak afgelopen donderdag in New York van een weloverwogen beslissing 'Doorslaggevend was dat ik me graag met andere dingen wil gaan bezighouden.' Vorige week speelde ze haar laatste wedstrijd. In Zürich verloor ze in de eerste ronde van Jennifer Capriati, 3-6 4-6. Wegens een spierblessure in de buik had ze het grootste deel van dit seizoen al gemist. Ze ontbrak op Roland Garros en Wimbledon. Op Flusing Me adow reikte ze met verder dan de derde en bij de Olympische Spelen in Atlanta verloor ze in de kwartfinales van Monica Seles. Wat ze precies gaat doen, zei Gabriela Sabatini niet. Ze is gek op dieren, maar is er niet zo handig mee. Ze had ooit een aap die op een ochtend zo maar dood in z'n kooi lag, haar vori ge hond electrocuteerde zich zelf en hamsters hielden het al helemaal niet lang bij haar uit. Ze zal dan ook niet in de voet sporen treden van Ivan Lendl en herdershonden gaan fok ken. Tussen het promoten van haar parfums door zal Sabati ni ongetwijfeld iets in de mu ziek gaan doen. GPD SOLDEN - De Internationale Ski Federatie (FIS) heeft het prijzengeld van de wereldbekercyclus met bijna zestig pro cent verhoogd. De skiërs kunnen op de pistes in totaal 6.4 mil joen gulden verdelen. De strijd om de diverse wereldbekers begint vandaag in Solden met een reuzenslalom voor vrou wen. De mannen komen morgen in actie. De FIS kondigde aan de veiligheidsmaatregelen te verscherpen. DPA LONDEN - Het Formule I-seizoen is nog niet voorbij of de Engelse bookmakers maken zich al druk over de volgende editie. Jacques Villeneuve is bij de gokkers favoriet voor de wereldtitel in 1997 De Canadees, dit seizoen tweede achter wereldkampioen Damon Hill, staat met een quotering van 6 4 genoteerd. De Duitser Michael Schumacher volgt met 2:1. De Engelsen hebben het vertrouwen in Hill volledig verloren. De Brit, die volgend jaar rijdt voor Arrows, staat negende met 50:1. SID AMSTERDAM - De Zilveren Kruis Masters, de afsluiting van het Nederlandse tennisjaar. krijgen steeds meer uitstraling. Vooral het deelnemersveld bij de vrouwen lijkt erg sterk. De Masters worden van 10 tot en met 15 december op de indoor- banen van Popeve GS in Amsterdam gehoudenOp de voorlo pige deelnemerslijst bij de vrouwen staan de namen van de beste twaalf tennissters van het moment. De lijst wordt aan gevoerd door titelverdedigster Brenda Schultz. Ook de uit Sint Jansteen afkomstige Stéphanie Rottier doet mee. Het mannentoernooi lijkt het zonder titelverdediger te moeten stellen Jan Siemerink ontbreekt van de nationale toppers, net als Richard Krajicek. Paul Haarhuis, Jacco Eltingh en Joost Winnink. Sjeng Schalken, momenteel de vierde Neder lander op de wereldranglijst, staat bovenaan de voorlopige deelnemerslijst. ANP SCHEVENINGEN - Axel Merckx start morgen, zondag, in de Beach Brinta Classic; een ATB-wedstrijd van Scheveningen naar Scheveningen. Coördinator Gerry van Gerwen strikte vrijdag de 24-jarige zoon van Eddy Merckx voor de moun tainbikerace van 56 kilometer lang, over strand, door de dui nen en over de openbare weg. Merckx moet het opnemen te gen onder anderen olympisch kampioen Bart Brentjens de Nederlandse ritwinnaars in de afgelopen Tour Michael Boo- gerd en Bart Voskamp, de Duitse revelatie van de Ronde van Frankrijk Jan Ullrich en diens landgenoot Erik Zabel. ANP DEN HAAG - Na Ton Sijbrands heeft nu ook Iser Koeperman afgezegd voor het WK dammen De 74-jarige heeft zich om gezondheidsredenen afgemeld. De veelvoudig kampioen ver diende zijn plaats voor Abidjan door het behalen van de Ame rikaanse titel Amman uit Ivoorkust vervangt hem. Rob Clerc is definitief Sijbrands vervanger. ANP WIJK AAN ZEE - Vice-wereldkampioen (FIDE) schaken Ga- ta Kamsky neemt volgend jaar deel aan het Hoogovens Schaaktoernooi. Naast Kamsky staat ook Vasill Invantsjoek, winnaar dit jaar, op de deelnemerslijst voor de 59e editie van 17 januari tot en met 2 februari 1997. Het toernooi heeft een gemiddelde rating van 2650 Elo-punten. Nederlandse deelnemers in Wijk aan Zee zijn Jan Timman, Jeroen Piket en Loek vanWely. ANP Biljarten Veghel. Nationale Masters drie banden, derde ronde: Groep A: Havermans - Van de Ven 2- 1Van der Smissen - Koorevaar 2-1 Havermans - Van der Smissen 2-1, Van de Ven - Kooreyaar 3-0. Eind stand: 1Van der Smissen 3-4 (6-3), 2. Havermans 3-4 (4-5), 3. Van de Ven 3-2 (4-5), 4. Koorevaar 3-2 (4-5). Groep B: Burgman - Habraken 2-1, Van de Looy - Breur 2-1, Burgman - Van der Looy 2-1, Habraken - Breur 2-1. Eindstand: 1. Habraken 3-4 <5- 4),2 Burgman3-4(4-5), 3. Breur3-2 (5-4), 4. Van de Looy 3-2 (4-5I Groep C: Arnouts - Van Manen 2-1, Van Kuijk - Nieuwenburg 3-0, Arnouts - Nieuwenburg 2-1, Van Manen - Van Kuijk 2-1 Groep D: Van Uum - Velt huis 2-1, Jaspers - Valentijn 2-1, Jaspers - Velthuis 3-0, Valentijn - Van Uum 3-0. Bridge Rhodos. Olympiade: mannen, groep B, 18e ronde: Nederland - In dia 18-12. 19e ronde- Nederland - Kenya 24-6.20e ronde: Noorwegen - Nederland 18-12. 21e ronde: Ne derland - Letland 15-15 22e ronde: Nederland - Turkije 16-14. Stand na 22 van de 35 ronden: 1 Israel 436,2. Italië 428, 3. IJsland 419, 4. Taiwan 413,10. Nederland 376 Vrouwen, groep A, 11e ronde: Ne derland - Nieuw-Zeeland 14-16.12e ronde: Nederland - Zweden 24-4. 13e ronde: Nederland - Pakistan 25- 5.14e ronde: Nederland - Hongarije 21-9.15e ronde: Nederland - Groot- Brittannië 22-8. Stand na 15 van de 21 ronden: 1. China 294, 2. Duits land 276, 3. Nederland 273,4. Zuid- Afrika 271. Handbal Schiedam. Vrouwen, Holland-toer nooi, derde dag. Turkije - China 27- 19, Nederland - Zwitserland 22-14 Sportprijsvragen Lucky 10 van vrijdag 25 oktober: 8 - 9-14-18-19-20-26-28-32-34-35 -39-56-58-62-63-65-69-71-74. (onder voorbehoud) Toto 43a: 1 Ajax-RKC X 2 Feyenoord - AZ X 3 Heerenveen - PSV X 4 NAC-Groningen X 5 Roda JC - Vitesse X 6 Sparta -Volendam X 7 NEC-FortunaS. X 8 Bologna-Fiorentina X 9 Verona - Lazio X 10 Cagliari - Inter 11 Zwolle-Helmond Sport X 12 Den Bosch-Heracles X Winnende rijtje: 1-1-2-3-3-2-3-1-2-3-1-1. Tennis Stuttgart Mannen, kwartfinales: Siemerink (Ned) - Ivanisevic (Kro/5) 6-3 7-6, Sampras (VSt/1) - Agassi (VSt/9) 6-4 6-1Halve finale: Sieme rink (Ned) - Sampras. Dubbelspel, kwartfinales: Haarhui- s/Eltingh (Ned) - Woodforde/Wood- bridge Quebec. Vrouwen, tweede ronde: Schultz (Ned/1- Arendt VSt) 6-4 3- 6 6-4, Likhovtseva (Rus) - Adams (VSt) 6-2 5-7 6-2, Po (VSt/4) - Miller (VSt) 6-2 3-6 6-0, Watanabe (VSt) - Inoue (Jap) 6-3 6-1. Voetbal Eerste divisie: FC Zwolle-Helmond Sport6- 1,DenBosch-Heracles3-2. Duitsland: Rostock-St. Pauli 3-1. Bremen-Leverkusenl -1. Belgie: Standard-AnderlechtO-1 Frankrijk: Auxerre-Lyon 7 - 0. Caen - Guingamp 0 -1, Bastia - Lens 0 -1, Lille - Monaco 1 4, Metz - Le Havre 1 - 2, Marseille - Nantes 0 - 1, Nice - Cannes 0 - 0, Rennes - Paris SG 2 -1 Strasbourg - Nancy 3 -1 Zaalvoetbal Eerste klasse vrouwen: Kloetinge 3 - Pubbles 1-0, Biezentrappers/Gerka Sport - Kloetinge 2 7-2, Kloetinge 1 - Tympaan 1 4-5, Tympaan 2 - Jong Ambon 1-1, Miller Time - Tympaan 3 12-5. Stand: Tympaan 1 5-15. Bie zentrappers/Gerka Sport 5-15, Kloe tinge 1 5-9, Tympaan 3 5-7, Kloetin ge 2 5-7, Pubbles 5-6, Kloetinge 3 5- 6, Miller Time4-3, Jong Ambon 4-1, Tympaan 2 5-1. AARHUS - Bij het internationa le springconcours in Aarhus is gisteravond het paard Wallach Calypso overleden aan een hart stilstand. Direct na de rondgang zakte de Hollsteiner van de Deen Morten Aarsen in elkaar. SID CHICAGO - Ernie Stewart (NAC) is opnieuw geselecteerd voor de voetbalselectie van de Verenigde Staten. Op 3 november spelen de Ame rikanen in Washington de eerste wedstrijd voor het WK van 1998 tegen Guatemala. In eerste in stantie zijn 24 spelers geselec teerd. Na het trainingskamp in Chula Vista (Californië) blijven er achttien over. AFP 's-HEERENHOEK - In eetcafé De Kroon in 's Heerenhoek wordt dit weekeinde de eerste toernooihelft gespeeld van de eindstrijd vierde klasse libre- klein van het biljartdistrict Walcheren De Bevelanden, De aanvangstijden van deze finale zijn: vandaag (zaterdag) en morgen telkens 12.30 uur. De slotronden staan voor 2 en 3 no vember op het programma.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 39