Ook in oefenduel geen vrinst voor Terneuzen -pzc Tour op maat voor Bjarne Riis Anderlecht loopt in op Standard Jan Siemerink jaagt toppers van de baan Districtsteam Zuid I behaalt finaleplaats Nieuwe ingreep knie Kluivert niet nodig sport 37 llassieke aanloop gaat over in uitputtingsslag in Pyreneeën en Alpen Rittenschema Tour'97 Boateng in beroep Derde zege handbalsters Bridge Olympiade in Nederland Romario tot juli '97 bij Flamengo Yankees nemen voorsprong TVM breekt contract Roux open Longo opnieuw tegen de klok Vinnie Jones in elftal Wales I 19! zaterdag 26 oktober 1996 an onze verslaggever its Bakker 4RIJS - Het krachtmens Bjar- Riis trok een brede grijns en ichte in de camera's. „Hel ordt een Tour voor klimmers et veel inhoud", zei de 32-jari- Deen in zijn eerste reactie op presentatie van het route thema, gisteren in Parijs. Voor nners dus van het kaliber Riis, Urich, Virenque, Zülle en in kgeval niet meer op het lijf ge- rhreven van Miguel Indurain. e aanloop is klassiek: met de tart in Normandië (Rouen) en in vlakke eerste week, maar aarna wijkt het schema af van eel vorige edities. Voor de 84e our de France krijgen de ren- ers eerst de Pyreneeën-ritten oor de wielen, daarna duiken onmiddellijk de Alpen en de ogezen in. heo de Rooij van de Rabo- ankploeg vond het een Tour iet twee gezichten. „Je moet en ploeg bouwen rond de klim- ers, anders heb je er niets te oeken. Ik zie op het eerste ge- icht ook maar weinig rustmo- lenten. Het begint wel vlak, aar het zijn lange ritten, die egenwoordig op topsnelheid lorden gereden.. Het opval lendste van deze Tour is de over gang tussen twee bergzones. Van de Pyreneeën naar de Al pen-ritten is geen tijd om te her stellen." Walter Godefroot (Telekom): „Ik kan me voorstellen dat Riis hier heel blij mee is. Hij is nor maal gesproken van alle tijdrij- ders de beste klimmer, dus op dit parkoers is hij de grote favo riet." Riis zelf tempert die ver wachtingen. „We krijgen ten slotte ook nog een lange, zware tijdrit op één dag van Parijs. Het zou kunnen dat daar pas de be slissing valt over de eindzege." Ondenkbaar Het wordt een Tour zonder In durain. Zo voorspelden de ken ners in het Palais des Congres, net buiten het hart van Parijs, waar gisteren voor meer dan duizend genodigden het 3900 kilometer lange parkoers be kend werd gemaakt. Manoio Saiz, ploegleider van Once, dat de vijfvoudige winnaar een gi gantisch aanbod heeft gedaan, was de enige die dat tegensprak. Voor andere ploegleiders is het ondenkbaar dat de stugge Spanjaard terugkeert in de koers die hem groot heeft ge maakt. Theo de Rooij: „Het wordt even slikken voor Indurain met zo veel bergen. Dat was in de afge lopen Tour niet zijn favoriete terrein." Walter Godefroot: „Miguel heeft niet meer de mo raal, hij is psychologisch verza digd. Wie met toprenners omgaat, weet wat dat betekent. Indurain zal de Tour nooit meer winnen." Weelde De ex-sprinter Godefroot ('de enige Belg die hier nog naam maakt') bekeek het profiel van de Tour'97 met een ongekend gevoel van weelde. De Telekoms werden vorig jaar eerst niet eens toegelaten. Ze gingen op een wild-card naar de Tour en kwa men er uit met de winnaar (Riis), de nummer twee (Ullrich) en de winnaar van de groene trui (Za- bel). De twee specialisten voor het hooggebergte zaten gisteren tijdens de perspresentatie op de voorste rij. Bjarne Riis zei: „Ik had het zelf kunnen bedenken met zo veel beklimmingen en zo'n zware laatste week." Jan Ullrich, met een jongenachtig oorbelletje, maar voor deze gelegenheid strak in het pak, keek wat on wennig de zaal in. Meer nog dan over de hoogte van de cols toon de hij zich opgetogen over de lengte van de twee tijdritten. De eerste in de twaalfde etappe Saint Etienne-Saint Etienne over 55 kilometer. De tweede over 62 kilometer op de voor laatste dag in Disneyland Het peloton krijgt één dag later al leen nog een kort slotritje (150 km) naar de Champs Elysées voorgeschoteld. PARIJS - Het rittenschema van de Tour de France 1997 ziet er als volgt uit: Zaterdag 5 juli: Proloog in Rouen (8 kilometer) Zondag 6 juli: le etappe Rouen-Forges les Eaux (192 km) Maandag 7 juli: 2e etappe St. Valery en Caux-Vire (262 km) Dinsdag 8 juli: 3e etappe Vire-Plumelec (217 km) Woensdag 9 juli: 4e etappe Plumelec-Le Puy du Fou (225 km) Donderdag 10 juli: 5e etappe Chantonnay-La Chatre (257 km) Vrijdag 11 juli: 6e etappe Le Blanc-Marennes (216 km) Zaterdag 12 juli: 7e etappe Marennes-Bordeaux (190 km) Zondag 13 juli: 8e etappe Sauternes-Pau (165 km) Maandag 14 juli: 9e etappe Pau-Loudenvielle (178 km) Dinsdag 15 juli: 10e etappe Luchon-Andorra (242 km) Woensdag 16 juli: 11e etappe Andorra-Perpignan (186 km) Donderdag 17 juli: rustdag in Saint Etienne Vrijdag 18 juli: 12e etappe Saint Etienne, tijdrit (55 km) Zaterdag 19 juli: 13e etappe Saint Etienne-l'Alpe d'Huez (204 km) Zondag 20 juli: 14e etappe Le Bourg d'Oisans-Courchevel (140 km) Maandag 21 juli: 15e etappe Courchevel-Morzine (217 km) Dinsdag 22 juli: 16e etappe Morzine-Fribourg (180 km) Woensdag 23 juli: 17e etappe Fribourg-Colmar (190 km) Donderdag 24 juli: 18e etappe Colmar-Montbeliard (164 km) Vrijdag 25 juli: 19e etappe Montbeliard-Dyon (172 km) Zaterdag 26 juli: 20e etappe Disneyland, tijdrit (62 km) Zondag 27 juli: 21e etappe Disneyland-Parijs (150 km) Het routeschema van de Tour de France van 1997 zoals dat gisteren in Parijs werd gepresenteerd. infographic ANP/Société de Tour de France Drie aankomsten bergop, 117 kilometer individueel tegen het uurwerk, twee verplaatsingen (één per TGV, één per vliegtuig), één rustdag en 27 cols van de tweede categorie en hoger Dat is de Tour van 1997 in vogel vlucht. Van de 21 etappes zijn er elf vlak, drie in het middenge bergte, vijf in het hooggebergte en twee tijdritten. De start in Rouen heeft een sym bolische betekenis. Het is de ge boortestreek van Jacques An- quetil, die veertig jaar geleden zijn eerste van vijf Tours op zijn naam bracht en tien jaar gele den is overleden Vijftien keer eerder kwam de Tour in Rouen. Gerrit Solleveld won de laatste keer (1990), Jan Raas in 1980. Alpe d'Huez Drie dagen blijft het Tourpelo ton aan de westkant van Parijs, daarna zakken de renners afvia Plumelec en La Chatre naar Bordeaux en een dag later naar Pau. De zwaarste Pyreneeënrit is die van Luchon naar Andorra over de Portet d'Aspet, de Col du Port en de Puymorens, met zijn 2407 meter de hoogste van deze Tour. Drie dagen blijft het pelo ton in de Pyreneeën rondrijden. Dan is er een verplaatsing per vüegtuig van Perpignan naar Saint Etienne. Het is de aanzet voor de tweede zware kracht proef, met een eerste etappe naar l'Alpe d'Huez, één naar Courchevel en naar Morzine. Via een oversteek door Zwitser land (naar Fribourg) gaat het verder naar Colmar, Montbelia- rd, Dyon en Disneyland. UCI-klassement De Tour wordt gereden door 22 ploegen van negen renners. De eerste zestien worden op 15 ja nuari aangewezen. Het zijn de ploegen die op dat moment het UCI-klassement aanvoeren. Dat aantal wordt eventueel aangevuld met Franse equipes die bij de eerste 22 van het klas sement staan. De rest van de ploegen wordt toegevoegd op 17 juni na de Midi Libre, de Ronde van Italië en de Dauphiné Libe- De Tour de France start op za terdag 5 juli met de proloog in Rouen en eindigt op 27 juli in Parijs. De totale afstand is 3870 kilometer. oor Edy de Witte 1RNEUZEN - In een oefen- iel met zondag vierdeklasser [oewacht kwam Terneuzen, it in competitieverband nog teeds op de eerste overwinning 'acht, gisteravond niet verder an een gelijkspel: 4-4. IJzen- ijke-Terneuzen 2 werd 7-0. laamslag en de reserves van L\el hielden elkaar in even- richt: 3-3. ioewacht-Terneuzen 4-4: Ter- leuzen had in het duel met Koe- racht over het algemeen het leste van het spel, maar was op- lieuw kwetsbaar in verdedi- end opzicht. Ook met Mike van ossum als laatste man moest e formatie van trainer Robbie e Muijnck vier tegentreffers ocasseren. 1-1 was overigens de uststand. Koewacht had in Mi- hel Nieuwelink zijn topscorer: ie spits trof driemaal doel. De ierde treffer kwam op naam an Reinbert Broos. Voor Ter- leuzen (dat Patrick Baumgarte ipnieuw een strafschop zag nissen) waren Mare de Kunder, 'atrick Baumgarte, Tom Nieu- velink en Barry van der Hooft ie doelpuntenmakers. Jzendijke-Terncuzen 2 7-0: IJ- endijke kon zich tegen Terneu- en 2 eindelijk eens aanvallend ntleven. Halverwege de wed- trijd was het al 5-0 en tenslotte werd het 7-0. Adrie van Haneg- hem scoorde in de eerste helft driemaal op rijwaarna ook Jel- le de Wilde en Randal de Jaeger van onze sportredactie ROTTERDAM - Arie Haan kan vanavond in de Kuip tegen FC Utrecht toch beschikken over George Boateng. Feyenoord te kende beroep aan tegen de schorsing van vier wedstrijden als gevolg van de rode kaart die hij tegen PSV opliep. „Omdat de verklaringen tegen strijdig zijn", zegt de Feye- noord-trainer. „Alleen degene die de beslissing moet nemen schijnt de trap van Boateng te gen Cocu te hebben gezien, maar verder niemand." Ook de waarnemer niet. De KNVB heeft althans geen verklaring ontvangen. Volgens Haan heeft Boateng verklaard dat hij is op gestaan en een losrukkende be weging heeft gemaakt, maar dat hij Cocu niet heeft getrapt. „De beelden geven hem gelijk", vindt Haan, „daarom hebben wij beroep aangetekend. Wij gaan uit van strafverminde ring." GPD 'an onze sportredactie -UIK - Anderlecht heeft gister- ivond het gal met koploper Standard Luik tot één punt te- uggebracht. De ploeg van Jan loskamp won de topper in Luik net 1-0. De enige treffer kwam tien minuten van internatio- lal De Bilde. Voor Standard was iet de vierde nederlaag dit sei- oen. )oor de overwinning kwam An- ierlecht op 23 punten, Stan- iard heeft er één meer. De twee iloegen worden achtervolgd loor Club Brugge en het verras- ende Moeskroen. Beide teams lebben 22 punten uit elf duels n komen dit weekeinde nog in ictie. )p de veertiende speeldag heeft iris Saint Germain de eerste nederlaag in de Franse competi tie geleden. Stade Rennes won thuis met 2-1 van de koploper. De verrassende uitslag gaf Mo naco en Auxerre de gelegenheid een stuk achterstand goed te maken. Guivarch was de grote man van Rennes tegen Paris SG. Hij maakte beide doelpunten, waarvan een uit een strafschop. Auxerre steeg naar de derde plaats op vier punten afstand van Paris SG door een indruk wekkend resultaat. De tegen stander van Ajax in de Cham pions League won met 7-0 van Olympique Lyon Monaco kwam op drie punten achter stand door met 4-1 Lille de eer- •ste thuisnederlaag toe te bren gen. ANP/AFP succes hadden. In de tweede helft voerden Jelle de Wilde en Maarten Schilders de score nog verder op: 7-0. Zaamslag-Axel 2 3-3: Omdat Zaamslag voor de rust met een aantal invallers aantrad, had Axel aanvankelijk lange tijd het beste van het spel. Het werd zo doende ook 0-1 en 0-2 door twee treffers van Peter Dankaert. Na de rust kon Zaamslag alsnog zijn stempel op de wedstrijd drukken en troffen achtereen volgens Peter Dees, Peter Jan sen en Nino van de Starre doel. In de slotminuut legde Ronald Seghers de 3-3 eindstand vast. Oefenvoetbal Het oefenprogramma, zoals dat gisteren in deze krant vermeld stond, is gewijzigd. Vandaag Hoek-SSV'65. Zondag: Axel- Philippine, Terneuzen-RCS en Vogelwaarde-HW'24 2, Alle wedstrijden beginnen om 14.30 van onze sportredactie SCHIEDAM - De handbalsters blijven het uitstekend doen op het Holland-toernooi. De ploeg van Bert Bouwer zegevierde gis teravond in Schiedam voor de derde keer op rij. Nederland versloeg het even eens nog ongeslagen Zwitser land met 22-14. Bij de rust was het verschil vier treffers. Marti- ne Hekman van E O was de productiefste speelster aan Oranje-zijde met zes treffers. Vijf daarvan kwamen tot stand uit strafworpen. Nederland startte voortreffe lijk. Met technisch hoogstaand handbal stond er snel een voor delige marge van acht treffers op het scorebord 9-1. Pas bij 10- 3 schrokken de Zwitserse speel sters wakker Het overwicht van Nederland verdween en de gas ten kwamen nog voor de rust te rug tot 10-6. In de tweede helft liep Neder land echter weer snel uit. De ploeg pakte de tegenstander agressief aan, hetgeen in de stand van 18-9 tot uitdrukking kwam. In de laatste tien minu ten viel Oranje terug. Toch bleef het verschil groot: 22-14. ANP Jan Siemerink is momenteel de schrik van de tennistop. fotoThomas Kienzle/ANP van onze sportredactie STUTTGART - Jan Siemerink is momenteel de schrik van de tennistop. In Stuttgart zette de Rijnsburger na Jevgeni Kafelnikov met Goran Ivanisevic de tweede speler uit de mondiale toptien aan de kant: 6-3 en 7-6. Als beloning van zijn goede spel mag de Nederlander het vandaag in de halve eindstrijd opnemen tegen 's werelds nummer één Pete Sampras. Siemerink - Ivanisevic was het duel tussen twee begenadigde linkshandige spelers. De Kroaat, nummer vijf van de wereld en de plaat singslijst in Stuttgart, kwam in de beginfase geen moment in zijn spel. Siemerink pakte cle set met 6-3. In de tweede raakte de Nederland se nummer 26 van de wereld, die woensdag in dezelfde hal nog als zevende eindigde in een lu dieke kartwedstrijd, met 3-1 achterop. Iva nisevic slaagde er echter niet in de voordelige marge te verzilveren. De Nederlander brak te rug en sleepte er vervolgens een tiebreak uit. In de beslissende game bleek Siemerink. on langs finalist in Wenen, opnieuw uiterst koel bloedig. Tegen Kafelnikov maakte hij bij een grote achterstand in de tiebreak zes punten op rij. Ivanisevic kreeg slechts vier punten achter zijn naam. Sampras is de volgende hindernis voor de Ne derlander. De Amerikaan speelde een rare eer ste set tegen zijn flamboyante landgenoot An dre Agassi, met zeven servicebreaks. Nadat Sampras de eerste reeks met 6-4 had gewon nen, was het verzet van Agassi verbroken „Ik weet niet wat er aan de hand was, maar alles ging in de tweede set perfect. André was volle dig uit de wedstrijd", verklaarde Sampras na de snelle overwinning. Het was de tweede ontmoeting tussen beide matadors in 1996. In februari versloeg Samp ras zijn landgenoot in de finale van San José Agassi kwam vrijdag door een break in de eer ste set op 2-1 Sampras liep vervolgens uit naar 4-2, zag de olympische kampioen door een kor te opleving weer terugkomen tot 3-4 maar pak te de set in 36 minuten met 6-4. Voor de tweede set had de nummer één van de wereld maar 21 minuten nodig. Pas bij 0-5 kon Agassi een opslagbeurt tot een goed einde brengen. Voor Sampras was het zijn twintigste overwinning op rij„Als mijn opslag loopt, ben ik nu eenmaal moeilijk te verslaan." De andere halve finale gaat tussen de Ameri kaan Michael Chang en de Duitse favoriet Bo ris Becker. Chang, nummer twee van de plaat singslijst. verloeg Marcelo Rios. De Chileen, die eerder Richard Krajicek versloeg, verloor met 6-4 en 6-3Door de nederlaag zijn de voor uitzichten van Rios op het bereiken van de ATP-finale in Hannover weer een stuk minder geworden. Becker had in zijn jacht op een startplaatsen de ATP-finale geen enkele last van de Zweed Magnus Gustafsson: twee keer 6-2. In het dubbel namen Paul Haarhuis en Jacco Eltingh revanche op Mark Woodforde en Todd Woodbridge voor het verlies in de eindstrijd van de US Open. Het Nederlandse duo won het duel in de kwartfinales met 6-2 1-6 6-2.ANP UTRECHT - De World Bridge Federatie heeft tijdens de ver gadering in Rhodos de organisatie van de Olympiade in 2000 toegewezen aan Nederland. Het evenement wordt in het MECC in Maastricht gehouden. De Bridge Olympiade is een vierjaarlijks georganiseerde wedstrijd voor landenteams Op dit moment nemen in Rhodos 115 teams uit 71 landen deel aan de tiende Olympiade. De Nederlandse bond heeft zich kandidaat kunnen stellen door een samenwerking met de ING-bank aan te gaan. ANP RIO DE JANEIRO - Romario speelt tot juli 1997 op uitleenba sis voor Flamengo in Brazilië. De club maakte de overgang van de spits gisteren rondRomario vertrok deze week met ru zie bij Valencia. Flamengo betaalteen huursom van 1,7 miljoen gulden. Mocht de Braziliaanse club de aanvaller definitief willen aantrek ken, dan dient het nog eens acht miljoen gulden naar Spanje over te maken Flamengo verdween donderdag overigens uit de strijd om de Zuidamenkaanse Super Cup De ploeg verloor met 1-0 van het Chileense Colo Colo. AFP ATLANTA - De New York Yankees hebben gisteren een voor sprong genomen in de World Series. In Atlanta wonnen zij de de vijfde van de best-of-seven series in negen innings met 1-0 van de Braves. De stand is nu 3-2. Nog een zege zijn de Yankees verwijderd van de officieuze wereldtitel. RTR PARIJS - TVM heeft het contract met de Fransman Laurent Roux opengebroken. De 23-jarige klimmer, die dit jaar onder meer twee ritten won in de Toekomstronde, had nog een ver bintenis tot eind volgend jaar. Hij en zijn werkgever plakten er nog een jaar aan vast tot eind 1998. Roux had ondermeer een aanbieding van Cofidis, de sponsor van de nieuwe wielerploeg van Cynlle Guimard, bij wie de jonge Fransman in 1994 als professional debuteerde. Toen in de kleuren van de inmiddels opgeheven Castorama-ploeg. ANP MEXICO - Jeannie Longo doet vandaag in Mexico-stad op nieuw een poging in bezit te komen van het werelduurrecord. De 38-jange olympisch kampioene op de weg staakte eerder deze week na ruim een hal f uur haar poging, omdat de wind te hard blies op de olympische wielerpiste. Het record is smds 17 juni 1995 met 47,411 kilometer in handen van de Britse Yvon ne McGregor. AFP CARDIFF - Bondscoach Bobby Gould van Wales heeft Vinnie Jones opgeroepen voor de WK-kwalificatiewedstrijd op 9 no vember tegen Nederland. Jones, die bij Wimbledon ook met Gould werkte, verwierf vooral faam doorzijn wangedrag. Hij kreeg in zijn carrière al meer dan tien rode kaarten In april maakte Jones voor het laatst deel uit van de nationale selectie. Wales won toen een vriendschappelijk duel met 2-0 van Zwitserland. Ook Ryan Giggs is terug. Hij miste de thuiswedstrijd tegen Nederland (1-3) wegens een schorsing. Bondscoach Guus Hiddink maakt zijn selectie op maandag 4 november bekend. RTR/ANP Belgische verdediging. Hij nam alle treffers van Zuid 1 voor zijn rekening. De jongste Duitse leeftijdsgroep komt vandaag, zaterdag, uit in Ulvenhout tijdens de finale van een sterk bezet toernooi. In de oudere leeftijdsgroep plaatste het team van Zuid 1 zich met overtuiging. De nieuw gevorm de districtsploeg versloeg eer der deze week Nicderrhein met 9-1 en deed dal gisteren tegen de stugge Belgen nog eens dunne tjes over. Nadat de zuidelijke districtsselectie binnen elf mi nuten op een 1-3 achterstand was gezet, zegevierde het dis trict Zuid 1 met 6-3. Dat was vooral te danken aan de inbreng van veel spelers van PSV Zonder de van Terneuzense Boys afkomstige Jean-Philip Becht in de basis boog Zuid 1 die achterstand moeiteloos om in een overwinning. De voor NAC spelende Christian Dos Santos tekende met een hattrick voor een gelijke stand (3-3), die nog voor rust dank zij de sterke spits Cor Prein (PSV) in een 4-3 voor sprong werd omgezet. Na de hervatting liep het Nederlandse district tot ontreddering van de Belgische begeleiders uit naar een afgetekende 6-3 overwin ning. door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Voor de Duitse voetbaljeugd was het gisteren tijdens het internationale jeugdtoernooi in Terneuzen een meer dan geslaagde middag. De Duitsers kwamen zelf niet in ac tie en genoten van een rustdag. De selectie van Niederrhein ver maakte zich (op initiatief van voetbalvereniging Terneuzen) in een subtropisch zwembad en met een boottocht over de Wes- terschelde. De Duitse selectie onder veertien jaar profiteerde bovendien in sportief opzicht van de misstap die België ten koste van het Nederlandse dis trict Zuid 1 maakte. In de oude re leeftijdsgroep plaatste het team van Zuid 1 zich voor de fi nale, vandaag in Ulvenhout. België verloor gisteren in de jongste leeftijdscategorie van Zuid 1 (met 3-2), nadat eerder tegen Duitsland was gelijkge speeld. De Belgen, die meer dan verdienstelijk partij gaven en zelfs meer dan één helft, na een aanvechtbare arbitraire beslis sing, met tien man stand hiel den. werden pas in de slotfase van de ontmoeting met Neder land verslagen. De voor PSV uitkomende Jasja Takak was een ware plaaggeest voor de van onze sportredactie AMSTERDAM - Patrick Klui vert hoeft niet voor de tweede keer onder het mes. De kwets bare knie, zo is gebleken uit de scan, ziet er volgens de medici 'goed uit'. De spits van Ajax kan zonder belemmeringen verder werken aan zijn terugkeer op topniveau. De medische staf besloot de lin kerknie van Kluivert opnieuw te laten onderzoeken omdat er verdacht lang vocht in het ge wricht bleef zitten. Gevreesd werd dat er toch weer een scheurtje in de meniscus was ge slopen. In april was er al een klein stukje van de meniscis weggeknipt. Een simpele in greep, maar het herstel vergde vreemd genoeg maanden. En nog steeds is de spits niet hele maal klachten vrij. Gisteren kreeg Kluivert de uit slag van de scan. Er waren geen afwijkingen geconstateerd. Peter Hoekstra mag maandag het ziekenhuis verlaten na een knie-operatie. Het is zeer de vraag of de linkerspits dit sei zoen nog in actie komt Het her stel kan zes tot twaalf maanden duren. Hoekstra beschuldigde vorige week Rein van den Hoo- genband, elubarts van PSV, in direct van de zware blessure. Van den Hoogenband zou met zijn eortisonenspuiten de knie 'kapot' hebben gespoten. De arts ontkende het gebruik van cortisonen niet, maar stelde dat het in het geval van Hoekstra volkomen verantwoord was. Bovendien was de linkerspits eind vorig jaar gekeurd en in or de bevonden door de medische staf van Ajax. Danny Blind, die eerder aan de lies werd geopereerd, moet zich eveneens op volgend kalender jaar richten. De aanvoerder staat nog minstens twee maan den buitenspel. Ook Jari Litma- nen (achillespees) is voorlopig nog niet fit. GPD FINISH PARIJS EuroDisney Colmar Montbéliard St. Etienne -■ Courchevel L'Alpe d'Huez Sauternes 14 juliA j 178 km ^Loudenvièlle PY R E/N E EE N f Andorra anp - bron: Socisté du Tour de Fran< START ROUEN 17 juli j Rustdag l

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 37