PZC kunst cultuur 11 uit in zeeland Sim Bolus Clown Slimpie Prikkels Bonte Bonje Circus Swing Sim Bolus Net-Echt Heksentoren Distant Voices Ines Contreras Theaterorgel Hans de Booij Theatermakers Beets Brothers Trinnety Vertel liz Woudenberg Interprovinciaal Zeventig Screaming Triebensee Stef Bos Bluesroute Bottum David Murray Zang Folkconcert Musical Sessieband Bettelstudent Tineke Schouten Drumworkshop Flying Embryo's Goed ontbijt Sin Alley Hardcore Easy Aloha's Heiion Jeugdshow Geraerts/Hashimoto woensdag 23 oktober 1996 Woensdag Poppentheater Sim Bolus speelt van middag (woensdag) de kindervoorstel ling Joris en Reuzeneus in het Ambachts centrum in Goes (14.00 uur). Het betreft een nieuwe bewerking door Hans van der Haar van het verhaal van de schrijver Janosh, compleet met een nieuw decor en nieuwe poppen. Het the ma van de voorstelling is het overwinnen van angsten. Clown Slimpie van Slim Jeugdtheater uitTiel geeft vanmiddag (woensdag) een voorstelling in De Vroone in Kapelle (14.00 uur). Deze show draagt de titel De verjaardag van Slimpie. Hij wil er dan ook samen met de kinderen een groot feest van maken. Daarbij raakt hij in allerlei situaties ver zeild. Clown Slimpie zal de kinderen (van 4toten met 12 jaar) veelvuldig bij hetpro- gramma betrekken. Muziektheater Lieve Jan komt vanmid dag (woensdag) met de voorstelling Prikkels naar de Bolwerkzaal van de Stadsschouwburg in Middelburg (14.00 uur). Anke Kranendonk, artistiek leidster en oprichtster van de groep en tevens be kend door haar rol van buurvrouw in de VPRO-jeugdserie Buurman Bolle, gaat in deze voorstelling met behulp van liedjes uit het internationale repertoire en de Ne derlandse dichtkunst op zoek naar het as sociatieve gedrag bij kleuters. Samen met de zangeres Marjan Linnenbank komt zij tot een intieme voorstelling die de zintuigen prikkelt en de grote en kleine vragen van het kind deelt. Bonte Bonje heet het theatraal muziek programma dat Samba Salad vanmid dag (woensdag) brengt in de grote zaal van de Stadsschouwburg in Middelburg (15.30 uur). De groep Samba Salad, die in 1978 werd opgericht door Herman Link en Rita Iny, wil pret maken en tegelijk een stevig swingend muzikaal programma op de planken zetten meteen bontecombinatie van humor, muziek en show voor de jeugd van 5 tot 12 jaar. vid Murray (tenorsax) en Cornel Roches ter (drums) en de Nederlandse gitarist Jan Kuiper. The Sultans of Swing geven vanavond (woensdag) een jazzconcert in de Con certzaal in Zierikzee (20.00 uur). Dit gezelschap wordt gevormd door vier groten van de jazz van de lage landen: de pianisten Louis van Dijk en Cor Bakker, Frits Landesbergen op vibrafoon en Ed win Corzilius op bas. Donderdag Poppentheater Sim Bolus geeft donder dagmiddag een extra voorstelling van Joris en Reuzeneus in het Ambachtscen trum in Goes (14.00 uur). Danseres Mirjam Bos behoort tot de nieuwe theatermakers die vrijdagavond te zien zijn in het Vestzaktheater in Vlissingen. foto Ton van Til Het Nut Noord-Beveland opent het sei zoen vanmiddag (woensdag) met de kin dervoorstelling Circus door Fred Fred Star in Onder de Toren in Wissenkerke (15.00 uur). Circus is een combinatie van variété show en een spannend verhaal voor kin deren van 4 tot 12 jaar, met de sterkste man van heel België, een prinses uit de Stille Zuidzee, de Lange Armen Fanfare en nog veel meer. Defamilievoorstelling Heksentoren door Patricia Suer is vanmiddag (woensdag) te zien in het Zuidlandtheater in Terneu- zen (15.00 uur). Ruim zeventien jaar maakt Patricia Suer poppen, figuren, objecten en attributen die zij mee laat spelen in haar verhalen. Deze keer gaat het over een mysterieuze toren op het wad met vliegende vrou wen, bezems en kwallentaart. Het ver haal is gebaseerd op het boek De Heksen toren van Hans Dorrestein en Annemarie van Haeringen. dochter trouwt met een man die in geen enkel opzicht onderdoet voor de domi nantie van haar vader. Alleen de jongste dochter weet zich van het verleden los te weken. Distant Voices is een collage van tekst, muziek en beweging. Vrijdag Peter Zegveld en Beatrice van der Poel spelen donderdagmiddag de voorstel ling Net-Echt voor kinderen vanaf 6 jaar in de grote zaal van de Stadsschouwburg in Middelburg (15.30 uur). Het gaat over een stokoude man, die ver geefse moeite doet zijn verkilde huis en hart een beetje op te warmen. Hij denkt aan betere tijden, toen een vrouw hem in vuur en vlam zette en hij jaloers werd vanwege haar passie voor een baby. Er gebeurt van alles: kroonluchters zwiepen aan het plafond, eieren dansen op tafel en er rijdt een kinderwagentje met in houd op eigen kracht de openstaande deurtjes van een roodgloeiende kachel binnen. 't Beest in Goes heeft donderdagavond de theatercollage Distant Voices door De Wetten van Kepler op het programma staan (20.30 uur). De voorstelling is geïnspireerd op de film Distant Voices, Still Lives van de Engelse cineast Terence Davies, waarin deze her inneringen ophaalt aan zijn jeugd in Li verpool. Centraal staat de periode dat zijn vader sterf, de man die tijdens zijn leven het hele gezin tiranniseerde met zijn drift en woedeaanvallen. Het stuktoontde on begrijpelijke trouw en loyaliteit van de moeder die zich schikt in haar lot. De zoon, strijdend voor zijn vaders liefde en waardering, blijft achter met een onver vuld verlangen naar respect. De oudste Ines Contreras y su Grupo Flamenco zijn vrijdagavond te zien in de Stadsschouw burg in Middelburg met een flamenco programma (20.00 uur). De voorstellingen van flamencodanseres Ines Contreras kenmerken zich door de flamenco puro, waarin emotie nooit ver loren gaat in ongecontroleerde uitbar stingen, maar op ingetogen wijze een doorleefdheid uitdraagt die voelbaar is. Ines Contreras inviteert jaarlijks flamen co-artiesten uit het buitenland om haar tijdens haar tournee te vergezellen. De groep kent een bezetting van twee gita risten, twee zangers, een danser en een danseres. De Engelse organist Dudley Savage geeft vrijdagavond een concert op het Compton-theaterorgel in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg (20.00 uur). Savage werd reeds in 1938 aangesteld als organist van de Royal Cinema in Ply mouth en zijn eerste radio-uitzending da teert van 1936. Sindsdien heeft hij veel concerten gegeven voor de BBC op het Compton-orgel in St. George's Hall in Londen. Hij brengt een programma van puur populaire muziek. Hans de Booij staat vrijdagavond op de planken van het Arsenaaltheater in Vlis singen met zijn soloprogramma Norm (20.15 uur). Schertsend steekt hij de draak met de schandalen die overal de kop opsteken, zowel in Nederland als in België. Ook de sterke band die Hans met de zee voelt, komt tot uiting in de nieuwe nummers. Maartevens zal hij oudere hits zingen, zo als Thuis ben, Annabel en Een vrouw als jij- De serie Nieuwe Theatermakers opent vrijdag met jazz, toneel en moderne dans op één avond in het Vestzaktheater in Vlissingen (20.15 uur). Gitarist Jesse van Ruller, de eerste Euro pese winnaar van de prestigieuze Thello- nious Monk Award '95, geeft een jazzcon cert. Het 'aanstormend danstalent' Mirjam Bos gaat een soort gevecht met ziochzelfaan in haar danssolo X over ver warring en gedrevenheid. Haar lichaam wil alle kanten op, maar haar geest pro beert die opstandige ledematen echter te beteugelen. Rutger Le Poole, student aan de toneelschool in Amsterdam, speelt tenslotte Jezus van Oldenzaal, geschre ven en geregisseerd door Theu Boer- mans: De conciërge van de Akademie voorWoord en Gebaar uit Oldenzaal ver telt op ironische wijze over zijn leven en werk. En over zijn reis als begeleider van de selectiecommissie die de voorstellin gen voor het jaarlijkse Theaterscholie- renfestival moet selecteren. Die reis bete kende een keerpunt in zijn bestaan... Het Nederlandse jazzkwartet Beets Bro thers geeft vrijdagavond een concert in de Prins van Oranje in Goes (20.00 uur). Beets Brothers werd in 1983 geformeerd rond de drie broeders Beets: Marius Beets (1966, contrabas), Alexander Beets (1968, saxofoon) en Peter Beets (1971, piano). In Goes zijn zij in gezelschap van de beroemde Amerikaanse drummer Jeff Hamilton, die optrad met onder an deren Oscar Peterson en Monty Alexan der. Afgelopen maandagavond werd de nieuwe cd gepresenteerd van Peter en Marius, featuring Jeff Hamilton. De Beets Brothers brengen goed in het gehoor lig gende populaire jazz. In jongerencentrum Trinnety in Kapelle speelt vrijdagavond de band After the Party (22.00 uur). De leden van deze formatie keren terug naar hun punk/rock-roots. Zaterdag Vrijdagavond begint het wintervertel- programma Vertelliz in de Steen met Op vleugels gedragen in De Steen aan de Beestenmarkt in Goes (20.00 uur). In de kleine, intieme zaal (naast 't Beest) brengt de Dame die Vertelt verhalen uit de gehele wereld, waarin vogels en ande re gevleugelden een hoofdrol spelen. Tij dens de vertelling zullen op de tafeltjes in dezaalsculpturen in bronsen keramiekte zien zijn van de Goese kunstenares Frida van Overbeeke-Verschuur. Helmert Woudenberg brengt zijn vertel theatersolo Milarepa, De Torenbouwer vrijdagavond in het Zuidlandtheater in Terneuzen (20.00 uur). Het betreft een vervolg op Woudenbergs solo Milarepa, waarin het vooral draaide om de jeugdjaren van deze beroemde Ti betaanse volksheld die leefde in de elfde eeuw. Hij krijgt een opleiding in dezwarte magie en begaat een grote misdaad: het ombrengen van veertig mensen die een bruiloft vieren, om in naam van zijn moe der wraak te nemen op zijn oom en tante. Aan het begin van Milarepa, De Toren bouwer wordt de hoofdfiguur gekweld door verschrikkelijke schuldgevoelens vanwege die moordpartij. Hij gaat op zoek naar een geestelijk leraar die hem tot inzicht en bevrijding zou kunnen bren gen. Het hoofdthema van deze geheel op zichzelf staande voorstelling is de con frontatie tussen de leermeester Marpa en de leerling Milarepa. In de Concertzaal in Zierikzee wordt za terdag het vierde Interprovinciale Ama teurtheaterfestival gehouden (14.00 uur). Het festival vindt plaats in het kader van de culturele samenwerking tussen de provincies Oost-Vlaanderen, West- Vlaanderen en Zeeland. Na het wel komstwoord door de Zeeuwse gedepu teerde drs G. L. C. M. de Kok en de presen tatie van regisseurs en groepen begint om 14.30 uur de eerste voorstelling: Poe try in Morion, een poëziecollage in thea trale vorm door Toneelkring Werkgroep 66 uit Brugge-Sint Pieters. Om 15.45 uur beginnen scènes uit Houd me vast van Jules Feiffer door de jongerenopleiding van de Zeeuwse amateurtheaterschool De Ambitie. De middag wordt om 16.30 uur besloten met een forumgesprek on der leiding van Ali Pankow. Het avond programma begint om 19.30 uur met De Beer van Anton Tsjechov door toneelver eniging Voor God en de Evenmens uit Hamme. De deelnemers aan de spelop- leiding van de Zeeuwse amateurtheater school De Ambitie spelen vervolgens om 20.30 uurTe Laat voor Geluk van Neil Si mon, Het festival wordt om 21.20 uur af gerond in een forumgesprek onder lei ding van Ali Pankow. De jaren zeventig herleven zaterdag avond muzikaal in sporthal De Eenhoorn in Oostburg (19.30 uur). Daarvoor wordt zorg gedragen door de Twilight Road Show, Hank the Knife and the Jets, Nick Mackenzie en als hoofdact de Engelse band Mud. De popgroep Screaming Meaning is vrij dagavond te beluisteren in Porgy Bess in Terneuzen (20.00 uur). Stef Bos brengt zijn theaterconcert Schaduw in de Nacht vrijdagavond in schouwburg De Maagd in Bergen op Zoom (20.15 uur). Stef Bos is enige jaren geleden doorge broken met de hitsingel Papa. Hij is in middels breed erkend als zanger, compo nist, tekstschrijver en vertaler. Opvallend in zijn repertoire zijn de ingetogenheid, de poëtische kracht van zijn teksten en de strijd tussen het verstand en het gevoel, waarbij het de emotie is die het sterkste overkomt. In Schaduw in de Nacht, liet hij zich inspireren door zijn fascinatie voor Zuid-Afrika. Het Joseph Triebensee Ensemble geeft zaterdagavond een lustrumconcert in de St. Jacobskerk in Vlissingen (20.00 uur). Dat lustrum slaat op het feit dat Rotary Vlissingen voor de vijfde maal een Na jaarsconcert heeft georganiseerd, waar van de baten ditmaal ten goede komen aan hetschoon-waterproject in een groot gebied rond Purwokerto (Midden-Java) en aan de restauratie van de Sint Jacobs kerk. Het Joseph Triebensee Ensemble telt zeventien hout- en koperblazers, on der leiding van dirigent Jeroen Weierink. Als solisten treden op de cellist Jean De- croos en de.saxofonist Arno Bornkamp. Het programma vermeldt werken van Jacques Ibert, Jean Francaix, Darius Mil- haud en W. A. Mozart. Elf cafés in de binnenstad van Goes staan vrijdagavond in het teken van de blues route (21.30 uur). Keith Dunn (USA) is te beluisteren in de Bocht van Guinea, B.B. &The Bluesfacto- ry in De Post, Rodi Dean in La Strada, Mambo Chillum (B) in De Joker, Julian Sas in De Pompe, Peter de Vries Joris Lutz in De Snor, Rude Mood in Pubbles, Dr Rhythm in Bolsjoi, Eddon's Corner (B) in De Vrijbuiter, Bulldose Blues Band in Midcity, Dynamites in Kelderbar Januari en The Juke Joints in de Bocht van Gui nea. De muziek stopt om drie uur. Het Vestzaktheater in Vlissingen heeft zaterdagavond het toneelstuk Bottum op het programma staan (20.15 uur). Het betreft een bewerking van de gelijk namige BBC-comedy door De Lachende Traan met Sjoerd Pleijsier, Ben Ramakers en Filip Bolluyt. In de Kloveniersdoelen in Middelburg is zaterdagavond het David Murray Jazzk- wintette beluisteren (20.30 uur). Medewerking aan ditconcertverlenen de Amerikanen Odean Pope (tenorsax), Da- waardevolle prijzen in de wacht gesleept. Momenteel is zij hoofdvakdocente piano aan het Utrechts Conservatorium. Het programma zal bestaan uit werken van Fauré (Sonate), Sjostakovitsj (4 Preludes) en Beethoven (Frühling sonate). De christelijke gemengde zangvereni ging Eén in Geest en Streven geeft zater dagavond ter gelegenheid van het 50-ja- rig bestaan een jubileumconcert in de Grote Kerk in Veere (20.00 uur). Medewerking verlenen Manon Meijs op viool, een strijkersensemble, het Zeeuws Koper Ensemble, het Smalstads Man nenkoor uit Sint Maartensdijk en Rien Balkenende aan de vleugel. Uitgevoerd worden werken van onder anderen Da Palestrina, Gallus, Praetorius, Pachelbel, Mozart, Ewald, Bruckner, Brahms en Schubert. Het geheel staat onder leiding van dirigente Bea Zwadlo. De operette Der Bettelstudent wordt za terdagavond uitgevoerd in het Zuidland theater in Terneuzen door de Opera van Krakau (20.00 uur). Het verhaal speelt zich afin 1704 tegen de achtergrond van de Poolse vrijheidsstrijd ten tijde van de overheersing van de Sak sen. Overste Ollendorf (een Saks) wil zich wreken op de door hem begeerde aristo crate Laura. Zij heeft hem namelijk op een bal voor schut gezet. Hij vraagt de gevan genen Simon en Jan hem te helpen door zich als rijke vorsten voor te doen... Der Bettelstudent is geschreven door de componist Karl Millöcker en in 1882 in Wenen voor het eerst opgevoerd. Tineke Schouten brengt haar revue Lach Vegas zaterdagavond in schouwburg De Maagd in Bergen op Zoom (20.15 uur). De deelnemers aan de drumworkshop laten zaterdagavond in 't Beest in Goes horen wat ze hebben geleerd (21.00 uur). De cursus drummen werd in samenwer king met de Stichting PopmuziekZeeland gegeven op vier dinsdagavonden, onder dekundige leiding van de drummers Pe ter van Liere en Alvin Manuhuwa. De band The Flying Embryo's staat zater dagavond op het podium van De Piek in Vlissingen (22.00 uur). De groep legt zich toe op pretpunk en brengt veel eigen werk ten gehore, afge wisseld met bewerkte nummers en co vers van onder meer Toy Dolls, Sex Pis tols, Dead Kennedy's en U.K. Subs. Maar ook smartlappen, folksongs en drinklie- PMSi OU f deren komen aan bod. The Flying Em bryo's nemen hun eigen voorprogram ma mee: The Fucking Virgins. Deze band speelt veel eigen materiaal wat neigt naar hardcore. Het Arsenaaltheater in Vlissingen is zon dagmiddag gereserveerd voor een folk concert (15.00 uur). Daarvoor zijn uitgenodigd de Engelse singer/songwriter Robb Johnson en de Belgische groep Orion, die keltische mu ziek brengt. Het Nederlands Kindertheater staat zon dagmiddag met de musical De wereld van Mathijs in de Prins van Oranje in Goes (15.00 uur). De voorstelling, gespeeld door jongeren van 12 tot 18 jaar, gaat over het vergeten kind in onszelf en het vergeten kind Ma thijs, een dromer die met bomen, bloe men en dieren praat. Tekst van Manja Siebrecht, muziek van Erikvan derWurff. De Grandpa Nick Sessieband geeft zon dagmiddag het eerste concert van dit seizoen in het Schuttershof-café in Mid delburg (17.00 uur). Pascal Jacobse, zanger van Blof en Jack Daniels, is nu ook als vaste sessiemuzi kant aan de band toegevoegd. Het reper toire van de groep is voor een groot deel nieuw, met nummers van onder anderen Joe Cocker, Steely Dan, Tower of Power, Marco Borsato en Tom Jones. Dinsdag Het toneelstuk Een goed ontbijt is dins dagavond te zien in het Zuidlandtheater in Terneuzen (20.00 uur). Een voorbije liefdesrelatie waarin per soonlijke passie en politieke overtuiging compleet met elkaar verweven zijn. Dat is het centrale thema van Een goed ontbijt, het nieuwste stuk van de Britse schrijver David Hare waarin Catherine ten Brug- gencate schittert naast Peter Faber. De re latie tussen Tom en Kyra - een rijke on dernemer en zijn werkneemster - kwam drie jaar geleden abrupt tot een einde toen zijn echtgenote de verhouding ont dekte. Na haar dood is de man zichzelf niet meer. Volgens zijn zoon is Kyra de enige die kan helpen. De regie berust bij Berend Boudewijn. Het jazzquartet Plusfour veraangenaamt dinsdagavond het verblijf in De Mug aan de Vlasmarkt in Middelburg (21.00 uur). De band bestaat uit: Ed de Poorter (klari net), Ru Tollenaar (piano), Tony Wesdijk (bas) en Adrie van Wijngen (drums). Brogum in Zierikzee heeft zaterdag avond de Belgisch/Nederlandse band Sin Alley op bezoek, met in het voorpro gramma de Zeeuwse formatie Les Chou- choux (22.00 uur). Sin Alley heeft een voorkeur voor psy- chobilly, rock roll, surf en sixtiespunk. De podiumact wordt als spectaculair en humoristisch omschreven. De groep be staat uit Ruben Block (gitaar), Alain van den Brande (bas), Johnny Zuidhof (drums) en Martine van Hoof (zang). In het voorprogramma zorgt Les Chou- choux voor Ierse folk, Louisiana Cajun en Zydeco, gebracht door Marnix Dalebout (zang, percussie, mondharmonica en tin whistle), José van den Boomgaard (zang en percussie), Frank Balkenende (gitaar en zang), Niek van Raaij (harmonika), Theo Helder (bas en zang) en Collin Hoondert (drums en percussie). Het jongerencentrum Kalashnikov in Terneuzen staat zaterdagavond in het teken van een hardcore-concert met de groepen Rat Patrol en Teenage Warning (22.00 uur). In de Botte Hommel in Bergen op Zoom kan men zaterdagavond kennismaken met The Easy Aloha's (22.00 uur). Het betreft Bas Albers en Gerard Jans sen, twee revolutionaire deejays. Hun grote liefde betreft obscure, vreemde muziek of gewoon mooie muziek uit alle denkbare stijlen: soul, r&b, easy listning, pornodeuntjes, maar ook jungle en hip schromen zij niet. Kortom, de Easy Alo ha's draaien gewoon weird grooves. Verwacht Zondag Het Helion-kwartet geeft zondagoch tend een koffieconcert in het Belfort van Sluis (11.00 uur). Dit kwartet bestaat uit Elly Ko^mels (vi ool), Clara Brouwer (viool), Petra Flipse (altviool) en Greetje Buytendijk (cello). Alle vier de dames maken ook deel uit van het Zeeuws Orkest. Irene Moors en Carlo Boszhard van Te- lekids komen zondag met hun jeugds how Carlo en Irene op de Gezellige Toer naar schouwburg De Maagd in Bergen op Zoom (13.30 en 16.00 uur). Met gek doen, liedjes en goocheltrucs be trekken zij de kinderen nauw bij wat er op het podium gebeurt. Theadora Geraerts en Kyoko Hashimoto verzorgen zondagmiddag in Porgy Bess in Terneuzen het Open Haard Con cert (15.00 uur). Theadora Geraerts behaalde na een in ternationale vioolstudie verschillende prijzen met als kroon de hoogste Neder landse muziekonderscheiding: De Ne derlandse Muziekprijs in 1989. Ook de Japanse pianiste Kyoko Hashimoto is in ternationaal geschoold en heeft diverse WOENSDAG 30 OKTOBER: Poppenthea ter Sim Bolus met Joris en Reuzeneus in het Ambachtscentrum in Goes (14.00 uur) Cabaretduo Lebbis en Jansen in Stads- schouwbug in Middelburg (20.00 uur) DONDERDAG 31 OKTOBER: Ballet van Vlaanderen met Sacco Vanzetti in Stadsschouwburg in Middelburg (20.00 uur) Herman Finkers in Zuidlandtheater in Terneuzen (20.00 uur) VRIJDAG 1 NOVEMBER: Familievoor stelling Jungle Book in Concertzaal in Zierikzee (19.00 uur) Kindervoorstelling Hamlet in Arsenaal- theater in Vlissingen (19.30 uur) Danstheater The Third Person in Stads schouwburg in Middelburg (20.00 uur) Ensemble Le Goüt Étranger in Engelse Kerk in Middelburg (20.00 uur) Goese Operette Vereniging in de Prins van Oranje in Goes (20.00 uur) Hans Dorrestijn in 't Beest in Goes (20.30 uur) Gevarieerd concert in De Brug in Colijns- plaat (20.00 uur) MuziektheatergroepZenga in DeZaete in Verseke (20.00 uur) Toneelspel Optisch bedrog in De Vossen- kuil in Oud-Vossemeer (20.15 uur) Herman Finkers in Zuidlandtheater in Terneuzen (20.00 uur) Orgelconcert Donato Cuzzato in Grote Kerk in Terneuzen (20.30 uur) The kids are allright in De Piek in Vlissin gen (21.00 uur) ZATERDAG 2 NOVEMBER: Kindervoor stelling Verborgen Laatjes in Stads schouwburg in Middelburg (15,00 uur) Organiste Margreeth Chr. de Jong &Thu- redrecht Cantorij in Nieuwe Kerk in Mid delburg (20.00 uur) Paul van Kemenade Kwintet in Klove niersdoelen in Middelburg (20.30 uur) Otis Redding III in Arsenaaltheater in Vlis singen (20.15 uur) Zeeuwse Komedie met Kras in Vestzak theater in Vlissingen (20.30 uur) Goese Operette Vereniging in de Prins van Oranje in Goes (20.00 uur) Hans Dorrestijn in 't Beest in Goes (20.30 uur). Muziekvereniging Euterpe in De Stenge in Heinkenszand (20.00 uur) Herman Finkers in Zuidlandtheater in Terneuzen (20.00 uur) La Traviata in De Maagd in Bergen op Zoom (20.15 uur) Jammah Tammah en Son of blob in Botte Hommel in Bergen op Zoom (21.30 uur) The Boldini's in De Piek in Vlissingen (22.00 uur) ZONDAG 3 NOVEMBER: Daniel Speer Trombone Consort in Het Markiezenhof in Bergen op Zoopm 12.00 uur) Familievoorstelling Moby Dick in Stads schouwburg in Middelburg (15.00 uur) Zigeunergroep Ando Drom in Arsenaal theater in Vlissingen (15.00 uur) Zeeuwse Komedie met Kras in Vestzak theater in Vlissingen (15.00 uur) Familievoorstelling De gelaarsde kat in Zuidlandtheater in Terneuzen (15.00 uur) Pianoconcert Marianne Boer in In den Wouwfluit in Wouw (16.00 uur) DINSDAG 5 NOVEMBER: Ro Theater met Bedrog in Stadsschouwburg in Middel burg (20.00 uur) Gitarist Harry Sacksioni in Zuidlandthea ter in Terneuzen (20.00 uur)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 11