Nieuw dieptepunt voor Zaamslag Corn Boys blijft winnen in de zaal Johan en Addie Pichal onder indruk bij afscheid Biljarten niet altijd in fluisterstille sfeer Oud Sluis blijft toonaangevend De Meeuwen heeft geen moeite met ploeg van De Lobel Koploper weer foutloos Royale zege Terneuzense jeugd B-junioren ten onder tegen RKC Herstel van Terneuzense Boys C-junioren blijven winnen BKC Breskens niet tevreden uitslagen [door Wim de Vos j ZAAMSLAG - Vorig seizoen streed Zaamslag bijna de gehele Icompetitie tegen degradatie. Dit jaar werd de selectie door de komst van enkele spelers in de breedte behoorlijk uitgebreid en leken de Zeeuws-Vlamingen een rustig seizoen tegemoet te gaan. De opleving die de ploeg enkele weken geleden kende was van korte duur. De over winningen tegen VCK en Co- lijnsplaatse Boys kregen geen vervolg en er volgden weer ne derlagen met als dieptepunt de thuiswedstrijd van zaterdag te gen De Meeuwen. De eindstand, 0-4, sprak voor zich. Voor Zaamslag lijkt deze com petitie dan ook een kopie van vorig seizoen te worden: degra datievoetbal. Nu mocht trainer Jan de Lobel zaterdag als ex cuus aanvoeren dat een aantal spelers ontbrak. Laatste man Martin van Overdulve, midden velder Mare Cornelissen, de ge vaarlijke aanvaller Alex Meijer (allen geblesseerd) en Jerry van Toor (vakantie) waren niet van de partij. Bovendien moest Zaamslag vroeg in de wedstrijd de balvaardige middenvelder Jürgen Meijer geblesseerd het veld zien verlaten. Tegenover het ontbreken van een aantal vaste krachten stond zaterdag wel de terugkeer van Kees de Putter. Het Zaamslagse enfant-terrible had zich de moeilijkheden van trainer Jan de Lobel aangetrokken en bood zich aan om weer mee te spelen. De Putter werd ingezet als laat ste man maar voordat hij de or ganisatie achterin ook maar naar zijn hand kon zetten keek Zaamslag al tegen een achter stand aan. Doelman Sjaak Pau- lusse liet een kopbal van Wim Jobse los waarna Johnny Wisse er als de kippen bij was om voor 0-1 te zorgen. Kort daarop zorgde zelfs Michel Melis met een afstandsschot voor 0-2 en was de wedstrijd fei telijk al gelopen. In de tweede helft werd Kees de Putter naar voren geschoven waardoor Zaamslag enige tijd onder de druk van De Meeuwen uit kon komen. De Putter stond ook aan de basis van de mooiste Zaamslagaanval maar de inge vallen Nino van der Starre tikte die mogelijkheid naast. In het restant van de wedstrijd strooi den Wilfred Krijger en Wim Jobse met beiden nog één treffer alleen nog maar meer zout in de Zaamslagse wonden. Zaamslag-De Meeuwen 0-4 (0- 2). 6. Wisse 0-1, 37. Melis 0-2, 68. Krijger 0-3, 81. Jobse 0-4. Scheidsrechter: Cor Bakker (Terneuzen). Aantal toeschou wers: 75. HULST - In de eerste klasse wouwen van de bedrijfsvolley- balcompetitie in Hulst bleef Za- Iman Sport ook op de zesde speeldag ongeslagen. Dat was vooraf ook de verwachting, om dat de huidige nummer één van de ranglijst het onderaanstaan- de CVC 1 als tegenstander trof. Via 15-1, 15-2 en 15-4 werd het ook héél gemakkelijk 3-0. jVan Waterschoot en WC Rho- dos 1, Zaman's belangrijkste concurrenten voor de eerste plaats, kwamen hun wedstrij den heel wat moeilijker door. Tegen De Fikser moest Van Wa terschoot zowaar tweemaal tot het uiterste gaan om aan de goe de kant van de score te blijven: 15-13, 15-13 en 15-7. En WC Rhodos moest Foto van Damme zelfs de winst in de laatste set toestaan: 15-9,15-11 en 10-15. Ook voor WC Rhodos 2 was er overigens niet de maximale winst: tegen Ferket en de Maat werd het achtereenvolgens 15- 5,1-15 en 15-11 en dus 2-1. In de tweede klasse bij de vrou wen moest Cerestar zijn eerste verliespunt in zes wedstrijden incasseren. Verantwoordelijk daarvoor was L'Entree: 2-1. Jong Morres, dat met 3-0 Tence versloeg, kon zodoende een puntje dichterbij komen. Mannen Bij de mannen bleef in de eerste klasse WC Rhodos koploper door een 3-0-zege op CVC Dool- aege: 15-2, 15-10 en 15-13. Stuntmarkt en Smash 2000 ga ven daar echter niets aan toe en wonnen beide eveneens met 3-0, Stuntmarkt van De Sterre (15— 4, 15-2 en 15-4) en Smash 2000 van Luctor Banden 2 (dat on voldoende spelers tot zijn be schikking had en daarom regle mentair met driemaal 15-0 verloor). In de tweede klasse mannen liet Bradax opnieuw een punt lig gen tegen Luctor Banden 2. Om dat Ambulo met 3-0 van het Reynaertcollege won betekende dat stuivertje wisselen aan de kop van de ranglijst. Scheidsrechter Cor Bakker, ex-ZaamsIagspeler, volgt ingespannen het duel tussen Zaamslag en De Meeuwen. foto Charles Strijd door Aector Doorns SAS VAN GENT - De positie van het zaal voetbalteam Corn Boys/De Graafif is in de derde klasse van het zaalvoetbal regio Zeeuws-Vlaanderen onaantastbaar geble ven. De Sasse ploeg boekte in de derby tegen De Gravin zijn vijfde overwinning (5-3) op rij. Daardoor verstevigde De Graaff zijn koppositie. In Sas van Gent bood De Gravin meer dan behoorlij ke tegenstand, maar de inzet bleek niet voldoende om de koploper van de winst af te houden. Lex Janse nam drie van de vijf doelpunten voor zijn rekening. Martin Calfsvel en Manuel Dhondt scoorden de overige treffers voor De Graaff. Bas van Waes, Willem Bauwens en Gamal Nouali waren productief bij de Westdorpenaren. De naaste concurrent Fiat/Maas liet een punt (3-3) liggen tegen ZVH/Morres 2. GTI-IZV 8-3: Bennie Maes scoorde maar liefst vijf keer tegen een zwak spelend IZV, dat nog verre van compleet is. Roger Platj ouw, Bennie van den Brande en Patrick Freijzer zorgden voor de hoge score: 8-3. IZV had in Patrick de Bruin, Nico Mahu en Carlo Picavet zijn doelpuntenmakers. Van Haperen-ZVH/Morres 3 3-2: Een ge- lijkopgaand duel. Toch was de winst niet onverdiend. Hennie Rouw werd matchwin naar. Mohamed Anbar en Ruud Lijsenaar scoorden de overige doelpunten. Evert Dop- hemont en Jochem van Leeuwen waren ver antwoordelijk voor de Hulsterse doelpun ten. HKC-Wentzler/Pauwels 5-8: Bij de rust was de strijd al beslist. Wentzler nam een 0-6 voorsprong. Menno Sandrini (2), Bram van de Brink, Hans Stoffijn en Johan Plamont scoorden voor HKCHet bleek niet voldoen de, want de ploeg uit Hulst behaalde via treffers van WimDelaere (3), Mark Staal (3), Peter Vael en Patrick Vonk de terechte zege. Rons Hair Fashion-Gemeente Terneuzen 3- 6: Gemeente Terneuzen behaalde via doel punten van Alex Dehulsters (3), Hans de Klerk, Edo Lucieer en Piet de Blaeij de te rechte winst. Jan-Willem van Boom (2) en Johnny Dieleman scoorden voor Rons Hair Fashion. ZVH/Morres 3-Fiat/Maas 3-3: De Terneu- zense ploeg gaf een 1-3 voorsprong door doelpunten van Bas van Hoeve, Frans Scheele en Wim de Blaeij uit handen. Via treffers van Boudewijn Rietjens (2) en Fabi an du Puy kwam Morres langszij: 3-3. h- door Eddy van der Hooft 2; 1- TERNEUZEN - Verrast en ook een beetje verbouwereerd ke ken Johan en Addie Pichal op, toen zaterdagavond een heren en een damesfiets de kantine van de voetbalvereniging Ter- neuzen werden binnen gereden. Zoveel belangstelling en waar dering hadden beiden ook niet verwacht bij hun afscheid na bijna dertig jaar trouwe dienst. Het grootste deel van die tijd stond het echtpaar achter de bar in de kantine, Johan was boven dien vele jaren lid van het be stuur en jeugdbestuur. „Snel uitgerekend", zei voorzitter An ton Hermus in zijn toespraak, „moet er in al die jaren zeker drie miljoen gulden door jullie handen zijn gegaan. Jullie wa ren voor de vereniging daarom méér dan gewaardeerde krach ten." Stapje terug Voorzitter Anton Hermus van Terneuzen overhandigt Johan en Ad die Pichal de fietsen als blijk van dank voor hun lange staat van dienst voor de vereniging. foto Charles Strijd Johan en Addie Pichal vonden het dit jaar tijd worden om een stapje terug te doen. Niet meer achter maar hooguit vóór de bar, hoewel beiden nog wel ver antwoordelijk blijven voor de inkoop. „We nemen afscheid van jullie als kantinebeheerders", zei An ton Hermus tijdens de door ve len bezochte receptie nog. „Niet als verenigingslid. We hopen jullie nog vaak terug te zien." van onze sportredactie OOSTBURG - Het is weer het oude liedje in het West Zeeuws- Vlaamse recreatieve zaalvoet bal. Oud Sluis, al vele malen kampioen, blijft maar winnen. Dat ondervond ook RVS/Enge- laar, dat met 3-1 werd geklopt. Bovendien verspeelt de concur- rentie zoals gebruikelijk weke- j lijks punten aan elkaar, waar- j door Oud Sluis al vroeg in de competitie riant aan de leiding gaat. De strijd aan de kop in de C- poule blijft spannend. Telepost I handhaafde de koppositie door Chez René met 11-4 kansloos te laten. De Grote Kaasboer volgt goed na de benauwde 2-1-zege tegen Wolf. JJ Opties was met 6- 2 de meerdere van De Zwart en Golden River hield zich met 4-3 nipt l'Equipe van het lijf. Vooruit plaatste zich als eerste team bij de laatste vier in de strijd om de beker in het KNVB- Zaviozaalvoetbal. In de kwart finales waren de Bressiaanders met 10-5 duidelijk te sterk voor Groosman/Casuals. In de regu liere competitie pakte Bron de eerste punten door met 5-4 van Rabo Aardenburg/Eede te win nen. In de vierde klasse van de zaal voetbalcompetitie in het rayon Terneuzen moest ZW De Rid der zijn eerste verliespunten in vier wedstrijden incasseren. De zo voortvarend begonnen kop loper kwam tegen het verras send sterke Adhanco niet verder dan een 4-4-gelijkspel. De voorsprong van De Ridder op Dow 2 bedraagt zodoende nog maar één punt. Bovendien naderde Kota Radja tot op twee punten door een 8-3-zege op Crunchtime. Daarna volgt Wit te Boussen/de Bruin nog op drie punten. Onderaan de ranglijst boekten TES'92 en Maas Afbouw be langrijke overwinningen. TES versloeg Smit Sportprijzen met 5-4 en Maas Afbouw was met 6- 5 net even te sterk voor Dow 3. De verliezer van de week was zodoende Crunchtime, dat van de vijfde plaats terugviel naar de achtste. In de zaalvoetbalcompetitie van het rayon Hulst is het team van De Ruijter als enige nog onge slagen. De Ruijter bracht vorige week De Beule de eerste neder laag toe (6-3) en gaat met de maximale score uit vier wed strijden aan de leiding, 't An- ker/Schelfout en Première/Za- man 2 totaliseerden evenveel punten, maar hadden daarvoor een wedstrijd meer nodig. Première/Zaman 2 was op schot tegen The Corner (8-0) en 't Ros Beyaart drukte De Bree/De Kroon vaster op de laatste plaats: 7-3. De grootste score kwam op naam van De Zaak. Door een 11-0-zege op De Rei zende Man werd de tweede zege van het seizoen geboekt. De Zaak nestelde zich daardoor in de middenmoot. Regioklasse In de regionale klasse voor vrouwenploegen verrasten De Vlaamse Ladies met een gelijk spel tegen Biezentrappers 3. De Belgische debutant hield de nummer twee van de ranglijst op 3-3. Biezentrappers 2 verste vigde de leiderspositie door een 3-1-overwinning op het laag ge klasseerde team van Theo de Vliegher. V J Frank Wiskerke, bekend als restauranthouder, maar minder als biljarter, was een van de kleurrij- ke deelnemers in de openingsronde van het Grand Prix-toernooi. Hij verloor nipt van Eric Grijp. foto Charles Strijd Start Grand Prix driebanden KOT Terneuzen door Jan Roovers TERNEUZEN - KOT Terneu zen. Krijt Op Tijd, nou en... Een biljartclub als zovele, maar in de regio Zeeuws- Vlaanderen toch een begrip voor de biljartsport. Met een paar Europese organisaties naam gemaakt. En op dit mo ment - de start was vrijdag avond - bezig om het zeven tigjarig bestaan op te sieren met een Grand Prix drieban den in clublokaal Racketcen trum Terneuzen. Een respec tabele organisatie derhalve. Wat de accommodatie betreft houdt het overigens op met het bljartgedeelte. De rest moet met de nodige korrels zout worden genomen. De jachthond Annabel laat zich op deze openingsavond her haaldelijk horen en poolbil- jarters zorgen ook niet be paald voor de fluisterstille ambiance die de sport ken merkt. Voor de rest gaat het er zeer gemoedelijk en gastvrij aan toe. De meeste acteurs die op de eerste avond zijn opge roepen ervaren het sfeertje als 'ontspannend'. Maar daar gaat het in deze Grand Prix in eerste instantie natuurlijk niet om. Omdat de organisatie het knock-out- systeem hanteert, is winnen belangrijk. KOT-bestuurder Bram van de Linde die - van wege de vele verdiensten voor de club - het toernooi mag openen, kan na de nederlaag tegen Cees Wissel junior (9-10 en 6-10) worden opgeroepen voor 'tellen en schrijven'. Kanshebber vooraf Jan Her mes wordt vervolgens tot toe schouwer gedegradeerd door Ton Koomen, die na 1-1 in sets, in een verdedigende par- tij(10-9 in 18 beurten) door stoot naar de tweede ronde. En de prijskamper Eric Grijp schakelt met de nodige moeite Frank Wiskerke uit en zet te vens een Belgische opening op stapel. Dat gold nog niet voor Johnny de uiclt, die weliswaar de eer ste set tegen de oude maestro en Zeeuws-Vlaams biljartpio- nier Rein Dieleman met 10-8 op zijn naam brengt, maar daarna geconfronteerd wordt met de nog altijd aanwezige klasse van de 70-jarige biljar ter uit Terneuzen. Romain Goethals geeft het Belgische optreden verder kleur door een moeizame 2-0 overwinning op Jo Mortier van De Smickel, Barry Dal- linga verrast daarna drieban- denspecialis Rob Claerhoudt, die een delegatie van de Hul ster vereniging De Smickel aanvoert (toch gekomen na dat eerdere negatieve berich ten in de pers niet op zijn club bleken te slaan en een verhel derend gesprek de boycot van de baan hielp). Dion Bergmans plaatst zich na de 2-0 zege (twee keer tien punten in evenveel beurten) in het rijtje kanshebbers en or ganisatie-voorzitter Ronnie de Waal logenstraft tegen Kees van der Kooy de stelling dat de basis voor succes ner gens anders ligt dan bij trai nen en nog eens trainen. De Waal komt nog maar zelden aan de tafel, maar 2-0 en de hoogste toernooiserie tot nu toe (zes caramboles) schake len Van der Kooy wel van ver dere deelname uit. Belg Albert Lacante besluit de openings sessie met een 2-0 zege op Louis de Vos. Partijen voor de 2e ronde Grand Prix: vrijdag 25 oktober. 19.00 uur: E. van Damme-A. de Maat, J. Veraart-J. Sanderse. 20.00 uur: J. de Maat-M. Albicher, E, de Croo- ck-L. de Koning. 21 uur: A. de Feij- ter-K. Meertens, G. Roets-L. Dal- linga. TERNEUZEN - In de derde divisie voor A-junioren boekte Terneuzen zaterdagmiddag na vier gelijke spelen en twee ne derlagen zijn eerste overwinning. Tegen de nummer laatst. Oranje Wit, werd het 9-1 na een 4-1-ruststand. De Zeeuws- Vlaamse ploeg kwam al heel vroeg in de wedstrijd op voor sprong en was daarna zoveel sterker dat het met de regelmaat van de klok kon scoren, Jeroen Hofman, Anrico van Hecke en Timmy Louwiesse schoten elk tweemaal raak, Dennis de Kra ker, Chris de Bruin en Joost de Ruysscher elk eenmaal. Oranje Wit scoorde tegen toen het 0-3 was. TERNEUZEN - In de tweede divisie voor B-junioren moest Terneuzen BI op eigen veld zijn meerdere erkennen in RKC Waalwijk. De ploeg van Cor Pijpelink was veel minder op dreef dat in de voorgaande weken en verloor met 1-2. Halver wege de wedstrijd was het al 0-2. Daarna drong 'Terneuzen nog wel aan, maar dat resulteerde slechts in één tegentreffer. Jairo Jandroep was voor Terneuzen de doelpuntenmaker. TERNEUZEN - in de derde divisie voor B-junioren herstelde Terneuzense Boys B1 zich knap van de 0-2-nederlaag van vo rige week tegen Baronie. Op eigen veld werd het hooggeklas- seerde Middelburg BI een 1-1-gelijkspel afgedwongen. Al heel snel in de wedstrijd scoorde Veli Eryürük 1-0 en daarna had de thuisclub lange tijd het beste van het spel. Na de her vatting echter zette Middelburg aan voor een offensief dat tien minuten voor tijd in 1-1 resulteerde. BREDA - In de hoofdklasse voor C-junioren was Terneuzen Cl zaterdagmiddag opnieuw sterk op dreef. In Breda werd SAB Cl met 4-1 verslagen. Remco van Gils, die laatste man is, maar ook topscorer, trof opnieuw een keer doel. Terneuzense Boys Cl had in deze klasse een mindere dag en verloor in Ou denbosch met 0-3 van het onderaanstaande VES'35. BRESKENS - Van de drie Zeeuws-Vlaamse korfbalploegen kwam alleen BKC Breskens in actie. Aan het 6-6 resultaat uit tegen TOP 2 hield de ploeg geen goed gevoel over. Omdat de score bij beide ploegen niet echt op gang kwam konden de ver dedigingsvakken vrijwel moeiteloos overeind blijven. „Maar het was ook allemaal te hard", zei Karin Kolijn, de Terneuzen se die overigens wel van een stevig partijtje houdt. Bij de rust 4-3 voor de thuisploeg, na 6-6 werd door beide ploegen het punt veilig gesteld. Score BKC: Frans Verplanke 2, Anita de Rittei' Piet Fieret, - invaller - Jacco Fenijn en Michiel Roest. Biljarten Grand Prix driebanden KOT Ter- neuzen. Eerste ronde: A.van de Lin- de-C.Wissel jr. 0-2, A.Koomen-J. Hermes 2-1, E. Grijp-F. Wiskerke 2- 0, R, Dieleman-J. de Quick 2-1, R. Goethals-J. Mortier 2-0, R. Claer- houdt-B. Dallïnga 0-2, D. Bergmans- F. Heijens 2-0, R. de Waal-K.v.d- .Kooy 2-0, A. Lacante-L. de Vos 2-0. Trimlopen Axel, Broodje Benloop: 13 kilome ter. Mannen: 1. H. van de Griendt (Hoek), 2. M. Warrens (Kloosterzan- de), 3. D, van de Veire Oostakker, 4. P. Jansen (Sluiskil), 5. I. Mees (Zei- zate). Vrouwen: 1. T. Vermeersche (Sas van Gent). 5.7 kilometer: Mannen: 1. V. Verle- ijssen (Aalst), 2. D. Kint, 3. C. van Im- mersee (Hulst). Vrouwen: 1. H. Vink (Westdorpe). 2. C. de Vliegher (Koe wacht). 3 kilometer: 1. E. Franckaert (Sint- Jansteen), 2. R. de Bock. (Westdor pe). Vrouwen: 1. L. Wouterse (Hulst). Jeugd. 500 meter: Jongens: 1. T. Wouterse '(Hulst). Meisjes C. de Dijcker (Hulst). Volleybal Bedrijfscompetitie Hulst: Eerste klasse mannen: CVC Doolaege-VVC Rhodos 0-3, Luctor Banden-Smash 2000 0-3) en De Sterre-Stuntmarkt 0-3. Tweede klasse mannen: ABN/Amro-De T roubadour 0-3, Van Westen-Rijk bv 3-0, Ambulo-Rey- naertcollege 3-0 en Brandax-Luctor Banden 2 2-1. Eerste klasse vrou wen: Broomchemie-SC Morres 2 1- 2, Voorwaarts-SC Morres 1 3-0, WC Rhodos-Foto van Damme 2-1, WC Rhodoso 2-Ferket en de maat 2-1, Van Waterschoot-De Fikser 3-0 en Zaman Sport-CVC 3-0. Tweede klasse vrouwen: Cerestar-L'Entree 2-1, Wentzler Pauwels-'t Hoeksken 2-1, Tence-Jong Morres 0-3, De Sterre-Jong Morres 2 en Total de Beule-SC Morres 3 0-3. De standen: Eerste klasse mannen: 1WC Rhodos 6-152. Stuntmarkt 6- 12 3. Smash 2000 6-11 4. Luctor Banden 6-8 5. CVC Dollaege 6-5 en 6. De Sterre 5-1. Tweede klasse mannen: 1. Ambulo6-152. Brandax 6-15 3. De Troubadour 6-11 4. Van Westen 6-10 6. Reynaertcollege 6-9 7. Luctor Banden 2 6-3 8. ABN/Amro 6-2 en 8. Rijk bv 4-1. Eerste klasse vrouwen: 1. Zaman Sport 6-18 2. Van Waterschoot 6-16 3. WC Rho dos 1 6-14 4. WC Rhodos 2 6-13 5. De Fikser 5-10 6. SC Morres 2 6-9 7. Voorwaarts 6-8 8. Foto van Damme 5-6 9. Ferket en de Maat 4-3 10. Broomchemie 6-2 11. CVC 1 5-1 12. SC Morres 1 6-1. Tweede klasse vrouwen: 1. Cerestar 6-17 2. Jong Morres 1 5-14 3. Jong Morres 2 6-12 4. Wentzler'' Oauwels 6-10 5. 't Hoeksken 5-9 6. Van Wesemael 5-9 7. SC Morres 3 6-9 8. L'Entree 6-9 9. Tence 6-6 10. De Sterre 6-6 11. Total de Beule 6-1 en 12. CVC 2 5-0. Recreatieve competitie Sas van Gent: Vrouwen, eerste klasse: Place du Marché-SwagemakersO-3 (9-15, 2-15, 8-15); C Line-Gilderakkers 0-3 (5-15, 6-15, 2-15). Stand: De Door zetters 3-9; Peters Cleaning 3-9; Gil- derakkers 3-7; Swagemakers 3-3; C Line 4-3; Cerestar 2-2; Place du Mar- ché4-0. Tweede klasse: Savok 3-Philippine 2 2-1 (15-6, 11-15, 15-8); Caravans Knape/De Sterre-Savok 2 0-3 (4-15, 0-15,3-15). Stand: Savok2 4-12; SA- vok/De Block 3-9; Philippine 4-6; Sa vok 3 3-5; Philippine 2 4-1; Knape/De Sterre 4-0. Gemengd, eerste klasse: Garage Bode 2-C Line 3-0 (15-4, 15-9, 15-9); Garage Bode-Savok/Outokumpu 1- 2 (10-15, 15-10, 9-15). Stand: Gara ge Bode 2 3-7; Savok/Outokumpu 3- 6; C Line 4-5; Acke 2-3; C1000 Jan sen 2-2; Knape/De Sterre 3-2; Gara ge Bode 3-2. Tweede klasse: Aster-Philippine 0-3 (10-15, 3-15, 1-15); Eetcafé 't Stre- mijn-Gilderakkers 21-2(15-7,11-15, 6-15); C1000 Jansen 2-Savok 2 2-1 (15-12, 15-7, 14-15); Fabricom-Gil- derakkers 0-3 (4-15, 9-15, 8-14). Stand: Philippine 5-13; Fabricom 5- 11; Gilderakker 4-10; Savok 2 4-7; Jansen 2 5-7; Aster 3-3; Swagema kers 4-3; Gilderakkers 2 4-2; 't Stre- mijn 4-1. Mannen: Aster-Citroën Wisse 0-3 (13-15,7-15, 5-10); HAS-Savok 2 3-0 (15-9, 15-11, 12-11), Stand: Savok 2 4-8; Savok 3-6; HAS 4-6; Wisse 3-5; Aster 4-1. Zaalvoetbal Rayon Hulst: 't Ros Beyaart-De Bree/De Kroon 7-3; De Reizende Man-De Zaak 0-11; De Beule-De Ruijter 3-6; De Driehoek-'t An- ker/Schelfout 0-3; Den Dullaert-De Meerpaal/DLC 1-3; Premiere/Za- man 2-The Corner 8-0. Stand: De Ruijter 4-12; Premiere/Zaman 2 5- 12; 't Anker/Schelfout 5-12; Rabo bank 4-10; De Beule 4-9; Necker- mann/Stuntmarkt 4-9; ZVH/Morres 4 4-9; De Zaak 3-6; Meerpaal/DLC 4- 6; ING bank 4-6; Van der Poel/Ros Beyaart 4-6; De Reizende Man 4-6; Den Dullaert 5-6; De Driehoek 4-4; ZVH/Morres 5 3-1; IZV 2 4-1; The Corner 4-0; Restaurant La Place 4-0; De Bree/De Kroon 5-0. Regioklasse vrouwen: De Bruintjes- Eggermont 0-2; Peters Cleaning- IZV 5-0; De Vlaamse Ladies-Biezen- trappers 3 3-3; Theo de Vliegher- Biezentrappers 2 1-3. Stand: Bie zentrappers 2 5-15; Biezentrappers 3 5-10; De Bruintjes 5-9; Slagerij Eg- germont 5-9; De Vlaamse Ladies 5- 7; IZV 5-3; Theo de Vliegher 5-3; Pe ters Cleaning 5-2. Rayon Terneu zen: Vierde klasse: Dow 3-Maas Af bouw 5-6, ZW De Ridder-Ahanco 4- 4, Kota Radja-Crunchtime 8-3 en TES'92-Smit Sportprijzen 5-4. De stand: Vierde klasse: 1. ZW De Ridder4-102. Dow 24-9 3. Kota Rad ja 4-8 4. Witte Boussen/de Bruin 4-7 5. TES'92 1 4-7 6. Maas Afbouw 5-5 7. Adhanco 4-4 8. Crunctime 4-4 9. Smit Sportprijzen 5-3 en 10. Dow 3 4-1. Oostburg, Orevo. Poule A: Oud Sluis-RVS/Engelaar 3-1; Markt 15- OBS/Erasmus 0-2; De Boemerang- La Porte d'Or 2-2; Sunset Boule vard-Valentine 3-2; Francke Sport- Texaco/'t Krikje 2-2. Poule B: Bon Ami-Meeusen 5-2. Poule C: De Grote Kaasboer-Wolf 2- 1l'Equipe-Golden River 3-4; JJ Op- tics-De Zwart 6-2; Chez René-Tele- post 4-11. Standen. Poule A: Oud Sluis 6-12; Francke Sport 7-9; Valentine 5-7; Texaco/'t Krikje 6-7; OBS/Erasmus 6-6; La Porte d'Or 6-6; RVS/Engelaar 6-5; Sunset BoDlevard 7-5; De Boe merang 7-4; Markt 15 5-3; Steke- linck 5-2. Poule B: 't Hart van Sluis 5- 10; Delta 6-10; Woittiez/Omnisport 5-8; Du Commerce 5-8; Traas 5-6; ABN/Amro 5-4; De Wielewaal 5-4; De Rode Leeuw 4-3; Bon-Ami 5-3; Gemeente Oostburg 4-0; Meeusen 6-0. Poule C: Telepost 6-11; De Grote Kaasboer 6-9; Wolf 6-7; Van Looy 5- 6; JJ Opties 5-6; Golden River 6-6; Van de Sande 6-6; De Zwart 6-6; Rie- mens 5-4; Chez René 5-4; Jopie Sluis 6-2; l'Equipe 6-1. Oostburg, Zavio. beker kwartfinale: Groosman/Casuals-Dooruit 5-10. Competitie: Rabo Aardenbur- g/Eede-Bron 4-5. Stand. De Zeemeeuw 3-9; De Dikke van Dale 3-9; Leenhouts3-4; Bron 2- 3; Bon-Ami 3-3; Groosman/Casuals 2-1; Verduin 3-1; Rabo Aardenbur g/Eede 3-1. Zeeuws-Vlaanderen derde klasse: GTI-IZV 8-3; De Graaff-De Gravin 5- 3; Van Haperen-ZVH/Morres 3 3-2; HKC-Wentzler/Pauwels 5-8; Rons Hair Fashion-Gemeente Tern. 3-6; ZVH/Morres 2-Fiat/Maas 3-3. Stand: 1.Corn Boys/De Graaff 5-15 (31-14), 2. Fiat/Maas afbouw 4-10 (17-10), 3. GTI 4-9 (24-15), 4. Wentzler/Pau- wels 5-9 (34-30), 5. ZVH/Morres 2 4- 7 (20-17), 6. HKC 4-6 (18-17), 7. De Gravin 4-6 (12-12), 8. Gemeente Tem. 4-6 (13-14), 9. Rons Hair Fas hion 5-6 (33-25), 10. Dow 4-3 18-17), 11. ZVH/Morres 3 4-3 (11-17), 12. Van Haperen 4-3 (8-29), 13. IZV 5-0 (18-43).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 33