Dick Jaspers leert relativeren EDC laat gemengde gevoelens achter Kloetinge nieuwe koploper in eerste klasse zaalvoetbal Biljarter probeert nu vooral zorgeloos te leven Tijssens klopt Ceulemans uitslagen van onze verslaggever Karei Pleunis SINT WILLEBRORD - Het toernooi is nog steeds prestigi eus, al heeft het door de vetes in de biljartwereld veel aan glans ingeboet. Om die reden bestaat de cyclus om de Wereldbeker driebanden dit jaar ook maar uit drie toernooien. Deze week werd in cultureel centrum De Bussel in Oosterhout het spits afgebeten. Dan volgt Seoul (Ko rea) en de finale wordt begin de cember in het Turkse Istanbul afgewerkt. Neerlands hoop is opnieuw Dick Jaspers. De 31- jarige master uit Sint Wille- brord werd twee jaar geleden tweede achter de schier onge naakbare Zweed Torbjorn Blomdahl. Bovendien eindigde hij tweemaal als derde. Hij lacht, de aanstaande vader. Een beetje zuinig, dat wel. Tijdens de grand prix van Rot terdam uitgeschakeld door Rai- mond Burgman met een moyen ne van niet eens 0.6. Vroeger, dan verdween hij na zo'n 'dra ma' in een diepe put, of zocht hij ver van huis, de eenzaamheid op van een hotelkamer. Nu even niet. De realiteit: nog drie we ken. Andrea, de echtgenote van Dick Jaspers, is uitgerekend wanneer de Masters, het niet- erkende Nederlandse kampi oenschap driebanden, in volle gang is. Dick Jaspers zal zijn titel daar verdedigen, al wil hij „dolgraag bij de bevalling zijn. Want dat is iets heel moois, iets heel bijzon ders. Een wondertje, bijna niet te vatten. Mensen die apathisch tegenover zoiets staan, die zijn voor mij niet normaal." De biljartwereld heeft de eer steling van Dick en Andrea langzaam 'groter zien worden'. Zelfs nu nog, zo kort voor de ge boorte, volgt de Duitse haar man naar elke wedstrijd. „Kan het kind alvast wennen aan het geluid van de klos, de carambo le", lacht ze. Zoon of dochter? „Zeg ik niet, nou ja, zelf weten we het natuurlijk al een tijdje, maar we willen het tot geboorte voor onszelf houden. Dutch Open Voorafgaande aan de Masters wordt in Oosterhout echter de Wetsteijn Dutch Open World Cup gespeeld. Dick Jaspers is Dick Jaspers: „Gaat het fout, dan gaat het maar fout." ook daar titelverdediger. Vorig jaar versloeg hij er in de finale de Zweed Torbjorn Blomdahl, de nummer één van de wereld. Een voortreffelijke start, die in het Duitse Halle, Antwerpen eh Istanbul echter niet een zodanig vervolg kreeg dat hij zich voor het eerst in zijn loopbaan kon laten huldigen als wereldbeker winnaar. Derde werd hij, achter opnieuw Blomdahl, de meest re gelmatige van allemaal, en de oude vos Raymond Ceulemans. Die, ondanks zijn 59 jaar, overi gens ook dit jaar weer tot deel nemers behoort. Met Ceulemans noemt Jaspers meteen maar het biljartmonu ment van de twintigste eeuw. Mister Honderd kondigde vorig jaar zijn afscheid aan als we reldbekerspeler. Zijn taak als manager van de BWA, de orga nisatie van professional drie- banders, zijn leeftijd... Maar hij is er dus gewoon weer bij Jas pers is daar niet ongelukkig mee. „Ik ben blij dat Raymond toch weer speelt. Hij laat z'n hart spreken. Dat hij zijn woord breekt, daar zit ik niet mee. Hij kan blijkbaar nog steeds geen stap terugdoen, dat is hem niet kwalijk te nemen." Tovenaars Met Blomdahl duidt Jaspers op de meest getalenteerde van alle 'tovenaars'. „Je kunt jezelf wat wijsmaken, maar Torbjorn staat nu al jaren aan de top. Hij is ge woon de beste, de meest regel matige. Hij is niet voor niets vijfvoudig winnaar van de we reldbeker. Al had hij vorig jaar in Istanbul twee keer geluk. Zo wel de halve als de finale had hij kunnen verliezen. In dat geval was Ceulemans eerste gewor den." Vijf wereldbekers; het zou tot een bepaalde verzadiging kunnen leiden bij Blomdahl. Jaspers: „Nou, daar geloof ik dus niets van. Torbjorn etaleert nog steeds dat gretige, hij is kei hard, traint heel veel en leeft voor zijn sport. Vorig jaar heeft hij trouwens niet zoveel gewon nen, maar hij kwam overal wel erg ver." Jaspers won wel veel. Negen toernooien schreef hij op zijn naam. Verder stond hi] ook nog eens in drie verloren finales. In de competitie kwam hij aan een algemeen moyenne van 1.772. Enorm hoog. Dit seizoen ver gaat het hem allemaal wat min der. Het is zelfs de vraag of zijn nieuwe team - Horecabon Haar lem - het redt in het eerste jaar eredivisie. Momenteel staat het onderaan met één schamel puntje. foto Willem Mieras Jaspers: „Voor de nummers drie en vier van ons team, Arno Pe terson en Martijn Vet, is dit ni veau misschien nog net even iets te hoog gegrepen. We hadden gehoopt ergens onderaan in de middenmoot mee te draaien, maar dat valt dus vies tegen. Die lage klassering legt nu ook een enorme druk op me. Ik moet al mijn partijen winnen. Degrade ren? Denk ik niet aan, ik weet niet wat het is. maar het moet een uiterst vreemde gewaar wording zijn." De Haarlemse club heeft het hoofd echter nog niet in de schoot gelegd. De Deen Tonnv Carlsen speelt in de tweede helft van de competitie vijf of zeven duels, en zelfs de Zuid-Koreaanse Amerikaan Sang Lee overweegt om enkele keren naar Haarlem over te ko men. Jaspers zegt de competitie („Ze zijn daarin Haarlem ook zo vreselijk enthousiast") belang rijk te vinden, maar aan de we reldbeker- en grand prixtoer- nooien kent hij een grotere waarde toe. Niettemin relati veert hij momenteel ook die eve nementen. „Gaat het fout in de wereldbeker, dan gaat het maar fout. Ik kan er niet mee zitten. Ik word steeds gemakkelijker, re lativeer alles. Je kunt er toch niets aan veranderen. Ik weet wat ik ervoor doe, hoe serieus ik leef voor mijn sport. Elk jaar probeer ik mijn spel te verrijken met nieuwe oplossingen. Maar ik ben geen robot. Sommige mensen schijnen dat tegen woordig van de betere drieban- ders te denken. Men begrijpt niet hoe moeilijk dit spelletje is. Ze zien moyennes van twee, soms van drie. Dat versterkt de indruk dat de moeilijkheids graad niet zo hoog zou liggen. Nou, laat zij die dat durven te beweren maar eens een keu vastpakken." Verwijten Jaspers speelt onbevangen in het toernooi in Oosterhout. Hij ziet wel waar het schip strandt. Maar mocht het onverhoopt snel misgaan, dan zegt-ie zich zelf niets te zullen verwijten. „Ik verkeer niet in topvorm, dat is zo. Vorm moet je opbouwen. In Ahoy had ik graag iets van een stijgende lijn in mijn spel willen ontdekken. Nou, in het geheel niet dus. Geen gevoel, geen concentratie. Terwijl dat juist mijn sterke punten zijn. Ik kan me normaal gesproken he lemaal afsluiten voor de buiten wereld. Nu schijnt dat even niet te lukken. Daarom koester ik to taal geen verwachtingen. Als je zo slecht speelt als ik deed in Ahoy', hoefje ook op niets te re kenen. Maar ik heb vaker in een dip gezeten. Niets dus om me zelf druk over te maken. Ik moet niet, moeten is bijna altijd slecht. Of vaak is moeten niet goed." Of zijn tegenvallende presteren wat te maken heeft met de aan staande geboorte van zijn kind? „Weet ik niet, ik heb nog nooit in zo'n situatie verkeerd. Maar het zou natuurlijk best kunnen, het lijkt me niet eens onlogisch, ik denk zelfs dat het heel normaal is "GPD Tijd dringt voor manager Kees Bal bij het vinden van nieuwe sponsor van onze verslaggever Koen de Vries MIDDELBURG - Het enthousiasme kende weinig grenzen. Nauwelijks twee jaar geleden ontstonden de plan nen voor de oprichting van een echte Zeeuwse top-amateurploeg. Onder ling wantrouwen en oude vetes wer den begraven, de Erotic Discount- -ploeg zag het levenslicht. Opgericht in september 1994, rijdt de formatie dinsdag 8 oktober 1996 in Hulst voor het laatst op Zeeuwse bodem. Een bloem in de knop gebroken. Op 21 januari 1995 waren Eric Ver- eecken, Michel Rommers en Jeroen van Hoorn de eerste vertegenwoordi gers van de EDC-formatie. Zij verde digden de paars-witte kleuren tijdens een veldrit in Zwolle, de eerste wed strijd van dat jaar voor de topcompe- titie. Hoewel in Zeeland, en dan vooral in Zeeuws-Vlaanderen, vele ambitieuze plannen al met een goed glas waren beklonken, moest de ploeg buiten de provincie zijn plaats nog veroveren. De grappen waren daar niet van de lucht. Niet alleen vanwege de ambiti euze tekst op de shirts ('simply the best'), maar ook door de branche waaruit de sponsor afkomstig was. Met 'jullie krijgen zeker in natura uit betaald', kreeg zelfs de impopulairste supporter de lachers op zijn hand. De initiatiefnemers tot de oprichting van EDC (Joop de Jonge, hoofd sponsor en wielerliefhebber. Ap den Doelder, die lang geleden ook wieler vereniging Zeeuws-Vlaanderen op richtte, en enkele anderen) wilden vooral het Zeeuwse wielrennen op een hoger niveau brengen. Patrick Tol- hoek uit Yerseke was de laatste aan sprekende professional geweest maar alles wat daarna kwam, blonk alleen uit bij het rondjes rijden om de kerk. Er werd niet hardop geroepen dat de tijden van Raas en Priem moesten te rugkeren, maar er werd zeker aan ge dacht. EDC zou voor de Zeeuwse renners een opleidingsinstituut moeten worden en tevens een springplank naar de profwereld. Als ploegleider werd Goesenaar Rinus Verboom aange trokken, een man die zijn sporen al had verdiend. Hij had ondermeer de nationale en Amerikaanse vrouwens electie onder zijn hoede gehad. Ver boom bij zijn aantreden: „Wij willen een professionele amateurploeg op poten zetten." Enthousiast Iedereen was enthousiast. Ook be stuur en ploegleiders van de twee al bestaande Zeeuwse teams. Ze ston den met graagte renners af aan EDC, met het oog op het hoger gelegen doel: het bevorderen van de Zeeuwse wie lersport. De start was volgens verwachting. In Zwolle kwamen niet alleen twee Zeeuwse renners aan het vertrek Ver- eecken en Rommers), maar ze pres teerden ook redelijk. En met Zeeuwen als Peter Mol, Antoine Goense, Pa trick van Passel, Vital Timmermans. Franklin Klaasse en Johan van Scha- ik, verliep het debuutseizo'enheel aar- dig. Het echte succes werd echter gebracht door een niet-Zeeuw: Louis de Ko ning uit Zwartewaal. Hij had een zes jarig profavontuur achter de rug en werd door Verboom op 14 februari 1995 ingelijfd. De Koning won twee klassiekers, de Gasbeltoer en de Ron de van Overijssel, en bracht EDC daarmee op de vijfde plaats in de eindklassering van de topcompetitie. Over EDC werden geen grappen meer gemaakt, de ploeg had in een seizoen een prominente plaats in het Neder landse amateurwielrennen veroverd. Taakverdeling Achter de schermen trokken echter al wolken voor de zon. Rinus Verboom had grote onvrede met de manier waarop hij het technisch beleid moest uitvoeren. Hij moest zich steeds voor het bestuur verantwoorden, terwijl hij juist verregaande bevoegdheden wilde. Hij was niet anders gewend. Verder vond Verboom de taakverde ling binnen de organisatie slecht. Te vaak kreeg hij te veel dingen op zijn bordje die hij helemaal niet zag zitten. En dan had hij problemen met de dub belrol van Joop de Jonge, hoofdspon sor en voorzitter van de stichting Be vordering Zeeuwse Wielersport, de organisatie die de ploeg bestuurde. Na een interview in de PZC. eind septem ber, waarin Verboom zijn hart luchtte, was het gedaan met de ploegleider. In zijn kielzog verdwenen in de loop der tijd steeds meer renners. De een omdat hij niet met de nieuwe ploeglei der (Hans Vogelaar uit Steenbergen) door een deur kon; een ander omdat hij nog geld tegoed had; een volgende omdat hij het wat rustiger aan wilde gaan doen, terwijl weer een ander prof werd. Uiteindelijk stapten negen van de veertien renners op, onder wie Jo han van Schaik, Vital Timmermans, Eric Vereecken, Peter Mol, Edward Farenhout, Antoine Goense, Casper van der Meer en Louis de Koning, Laatstgenoemde pas na een lang pro ces van loven en bieden, aantrekken en afstoten. Op 23 november 1995 werd bekendgemaakt dat De Koning zou bijtekenen, in januari dat hij dat juist niet zou doen. De Zuid-Hollan- dertekende uiteindelijkbij Giant/Lö- wik, waartegen de leiding van Erotic protesteerde: De Koning had zijn naam op de behoudlijst laten zetten en kon dus niet weg. Welke berichten er daarna allemaal ook in de pers ver schenen, het deed het wielrennen in elk geval geen goed. Uiteindelijk be sliste de KNWU dat De Koning bij Giant/Löwik mocht rijden, mits hij Erotic een afkoopsom van 4750 gul den zou betalen. Overigens liggen De Koning en het be- drijf Erotic Discount Centre nog steeds met elkaar overhoop. De Ko ning eist zijn 4750 gulden terug, EDC eist een flink geldbedrag omdat de renner uit Zwartewaal zijn werkver- plichtingen onvoldoende zou zijn na gekomen. Op niet al te lange termijn zal de rechter zich over deze al maan den vóórslepende zaak uitspreken. Doodzonde Achteraf gezien was het doodzonde dat De Koning niet meer bij Erotic reed: hij won het nieuwe seizoen ne gen aansprekende koersen, waaron der vijf klassiekers. Volgend jaar rijdt De Koning voor TVM van Cees Priem. Op 26 januari van dit jaar trad er daarom een vertimmerde en bijna on herkenbare EDC-formatie aan bij de presentatie in Hotel-restaurant Au Port te Philippine. Aan het begin van het tweede en naar later bleek laatste seizoen, bleek dat er van het Zeeuwse cachet niet veel meer overgebleven was. De ploegleider uit Goes was weg, waarvoor er een uit Steenbergen in de plaats kwam. Van de vijftien renners kwamen er slechts vier uit Zeeland. Later kwam daar Patrick Tolhoek uit Yerseke nog bij, maar zijn plaatsge noot Franklin Klaasse - aanvankelijk erkend als een groot talent - viel weg. En dan was er de inbreng van John van den Ameele, die als t weede ploeg leider ging fungeren. Van den Ameele hield in juni de eer echter alweer aan zichzelf. De prestaties van de ploeg waren aan het begin van het seizoen aan de ma gere kant, maar naarmate het seizoen vorderde ging het steeds beter. In de laatste klassieker, de GP Wieier Re vue, was EDC dank zij ereplaatsen van Marcel van der Vliet, Michel Stobbelaar en Nico Vuurens zelfs de beste ploeg. Een laatste stuiptrek king, zo bleek: op 22 augustus was het besluit tot opheffing van de wieler ploeg van Erotic Discount Centre ge nomen. In april werd al duidelijk dat er iets niet goed zat. Onkostenvergoedingen werden niet meer betaald, renners kregen geen premies meer. Toen be kend werd dat directeur Joop de Jon ge bij EDC ontslag kreeg, kwam de aap uit de mouw. Het bedrijf zag sportsponsoring eigenlijk niet zitten. Op 12 juli liet EDC weten het sponsor bedrag voor het derde seizoen te wil- Januari 1995. Vrolijke gezichten bij enkele renners en ploegleider Rinus Ver boom (tweede van rechts) van de pas opgerichte Erotic Discount-ploeg. foto Charles Strijd len verminderen, in augustus gaf men te kennen van het driejarig contract af te willen. Voortbestaan Kees Bal, manager van de wieler ploeg, liet weten zich bij deze beslis sing neer te leggen. Een kort geding van de stichting tegen de sponsor zou het voortbestaan van de ploeg alleen maar in gevaar brengen. Het zou het zoeken naar nieuwe sponsors blokke ren en het in stand houden van een professionele amateurploeg verhin deren. EDC beloofde alsnog aan alle financiële verplichtingen van het tweede seizoen te voldoen, de stich ting kon op zoek naar nieuwe spon sors. In de eerste week van oktober is Bal twee serieuze sponsors op het spoor. Met een ervan heeft hij afgelopen week gesproken, met de ander zit hij komende week om tafel. De meeste renners die het afgelopen seizoen voor EDC reden, hebben beloofd nog even te wachten voordat ze op zoek gaan naar een nieuwe ploeg. Mocht Bal slagen, dan heeft hij een krachttoer verricht. Hij heeft een race tegen de klok gewonnen en een heer lijk geurtje over de kwalijk riekende dampen van het laatste jaar uit de EDC-stal weten te verspreiden. door Hans Hollestelle MIDDELBURG - Kloetinge is de nieuwe lijstaanvoerder van de eerste klasse zaalvoetbal in Zuid I. De formatie van Ronald Bun zegevierde met 8-1 over Groene Ster Maroc. De drie Bra bantse koplopers van vorige week staan nu op een gedeelde tweede plaats samen met ZVH- /Morres op één punt achter lei der Kloetinge. ZVH/Morres re kende in eigen huis af met het Brabantse Hulshoff (4-3) en Za- vio/Sporthuis De Cocq bleef met 5-2 de baas over de andere Brabantse rivaal Nomi. Biezen- trappers stuurde Jongepier Sport met een 9-5-verlies naar huis. De Landbouw haalde fors uit tegen Zuidwest Negen. De Vlissingers gingen met maar liefst 11-3 de boot in. SVSW- /Kiaassen Tweewielers haalde de eerste punten binnen door de 3-2-overwinningop Matisse. De Landbouw - Zuidwest Ne gen 11-3: De uitslag had nog veel hoger kunnen zijn maar in het begin van de wedstrijd zat het de thuisclub een beetje te gen. Even na rust keek Zuidwest Negen al tegen een 6-2-achter- stand aan. De ploeg gaf zich snel gewonnen. Doelpuntenmakers: Harm van Dijk, Jacco Bekenes, Rien Leyte, Marco Borghart, Gert-Jan de Groene (allen 2) en Jon Herselman. Klaas van Bel- zen scoorde drie keer tegen. Biezentrappers - Jongepier Sport 9-5: De thuisclub was sterker en zette dat ook om in doelpunten. Net na rust was er al een 7-1 voorsprong opge bouwd. In de slotminuten kwa men de bezoekers nog wel terug maar de afstand was te groot. Ronnie de Vos (4), Johan Beu lens (3), Leon van Zaltbommel en Fred Velkers scoorden voor Biezentrappers De doelpun tenmakers van Jongepier Sport waren Egon Kok (3), Ronald Aamoutse en Pieter den Hol lander. Zavio/Sporthuis De Cocq - No- mi 5-2: Een spannende partij waarin op de helft van de wed strijd de thuisclub met 2-1 voor stond. Het werd tenslotte een verdiende zege voor de ploeg uit Aardenburg Harry Riemens. Jan Cools (2), Robin Buitendijk en Mario de Vreeze waren de doelpuntenmakers voor de Zeeuws-Vlaamse titelhouder. Groene Ster Maroc - Kloetinge 1-8: Groene Ster Maroc is danig verzwakt in vergelijking met vorig seizoen. De debutant in de hoogste klasse zaalvoetbal heeft nog geen enkel winstpunt kunnen noteren. Er wordt te in dividualistisch gespeeld; het collectief ontbreekt. Bij Kloe tinge liep het beter. Na een 2-0- voorsprong bij rust liep de ploeg uit naar een forse 8-1 zege. Hans Wattel leverde met 4 goals het grootste aandeel in de Kloetin- ge-zege. Stpffel Biesterbosch en Diederik Hiensch scoorden bei den 2 keer. Kalid Akhiyad redde de eer. SVSW/Klaassen Tweewielers - Matisse 3-2: Beide partijen wa ren nog zonder winstpunten. In een spannende en gelijkop- gaande partij probeerden beide teams daarin verandering te brengen. SVSW was de gelukki ge. Aart Joziasse. René Schreu- der en Theo Davidse schoten voor SVSW raak. Gerard Tibbe en Ronnie Proos scoorden tegen. ZVH/Morres - Hulshoff 4-3: Er werd op het scherp van de snede gespeeld maar de scheidsrech ter hield de wedstrijd goed in de hand. Boudewijn Rientjes hield Morres in de race waarna de Brabanders toch met 3-1 voor kwamen. Jean-Paul Eggermont (2x) en Kees de Putter (lx) brachten ZVH de volle winst. Programma, maandag, Sport- punt Zeeland, Goes: 20.20 uur Trimlopen pas volgende maand VLISSINGEN - De Natuurloop in Cadzand en Axel-Terneu- zen-Axel, twee trimlopen die gisteren werden aangekondigd, worden niet dit weekeinde ge houden, maar pas in november Kloetinge - Zavio/Sporthuis Dc Cocq, 21.15 uur Matisse - Groe ne Ster Maroc; Rucphen: Nomi - Hulshoff; Wouw: TerRijpkincar - Biezentrappers; woensdag 9 oktober, sporthal Baskensburg, Vlissingen: 20.20 uur Zuidwest Negen-SVSW/Klaassen Twee wielers, 21.15 uur Jongepier Sport - De Landbouw. OOSTERHOUT - Bij het eerste wereldbekertoernooi drieban den in Oosterhout blijft John Tijssens verbazen. De biljarter, die uitkomt voor Party service Oekenburgh uit Rilland ver sloeg gisteren Raymond Ceule mans. Een dag eerder klopte Tijssens het Turkse wonderkind Semih Sayginer met 3-0 en gisteren versperde de 28-jarige Tijssens de oude meester Ceulemans de weg naar de kwartfinales, Ceu lemans is achter Blomdahl toch nog steeds de nummer twee van de wereld. Tijssens over zijn opmerkelijke prestatie: „Nou, de laatste we ken speel ik anderhalf gemid deld. Ik kan dus iedereen klop pen, zelfs dit toernooi winnen. Dat heeft Rini van Bracht uit eindelijk ook gedaan.Last van zenuwen had hij niet. „De druk lag bij Ceulemans en niet bij mij Hij kwam 2-0 achter, ik niet." Of Tijssens nu verder wil bij de BWA, de organisatie van profes sionele driebanders? „Nee, want als ik er in Seoul tijdens de kwalificatie uit zou vliegen, wie betaalt dan mijn onkosten. Ik heb niet eens een sponsor." ANP Monsterscore in zaalvoetbal AXEL - De Axelse zaal voetbalcompetitie is dit jaar van start gegaan met vijftien ploegen. Out- okumpu vormt als nieu weling een welkome aan vulling van deze groep, daar twee teams, Pooter- /Koole (gestopt) en De Ridder (Terneuzense com petitie) zijn weggevallen. Zeldenrust Steelant Col lege en Lindenhof spelen dit seizoen onder een nieuwe naam. Nieuwkomer Outokumpu kreeg van routinier Ratje toe meteen voetballes: 14—1 Jaap Klein gaf met zeven doelpunten zijn vi sitekaartje weer af. Wer ner de Koeyer (3x)Ronnie van de Velde (2x). Tim van Beest en Paul Dimmers completeerden de 14-klapper. Eddy Lauri redde de eer voor het fa- brieksteam Gemeente huis/Van Waes verraste door treffers van Mark Witte en Richard Burky het team van gemeente Axel. Theo Leeraert maakte het enige Axelse doelpunt. Maradonna Juniors versloeg de naaste con current van het afgelopen seizoen, Disco Love, met nipte cijfers: 4-3. V-Déco overklaste Broomchemie: 10-1. Primus Pluym be haalde een krappe over winning op ZSC: 3-2, Ma rine Service (10-1 winst tegen Doelder Hout) en Cijsouw Roeland (9—3 ze ge op De Lindenhof) haal den de buit gemakkelijk binnen. Na de voorronden voor de beker van Axel zijn er nog acht teams over die elkaar volgens een k.o.-systeem gaan bestrijden: Engel hard, Maradonna Juniors, Gemeente Axel, V-Déco. Marine Service, Doelder Hout, Disco Love en Pri mus Pluym. Bridge Vierde wedstrijd eerste clubcom petitie bridgeclub Luctor: Groep A: 1 echtpaar Hamelink, 2 Ramondt- -Biesbroeck, 3 echtpaar Sandrini. Groep B: 1 Van Stee-Hamelink, 2 Van de Dries-Verscheliing, 3 Den Doelder-Visser. Groep C: 1 Van Op- dorp-Fermont, 2 Mackaay-Folmer, 3 echtpaar Vogels. Trimloop Tussenstand Bakkerij Van Strien Runners Criterium (na drie wed strijden). Lange afstand mannen. Sen.: 1 P. Jansen (Sluiskil), 2 R. Bek kers (Sluiskil), 3 T. de Bot (Koe wacht), 4 H. van Tatenhove (Ter- neuzen), 5 A. van Goethem (Terneu- zen). Vet. A: 1 R. van Acker (Nieuw- -Namen), 2 H. Hamelink (Sas van Gent), 3 C. Verhage (Zaamslag), 4 R. Neve (Sint Jansteen), 5 J. den En gelsman (Terneuzen). Vet B: 1 J. Hinneman (Terneuzen), 2 H. Scher- beijn (Terneuzen), 3 W. van de Heij den (Kieldrecht), 4 J. Locht (Terneu zen), 5 E. Behiels (Gent). Vet. C: 1 A. Warrens (Kloosterzande), 2 L. de Visser (Terneuzen), 3 F. de Feijter (Axel) Vet. D: 1 P. Spruit (Terneu zen), 2 F. de Decker (Terneuzen), 3 D. Verhelst (Zaamslag). Vet. E+: 1 R Verhaeghe (Gent), 2 C. Roose (Ter neuzen). Lange afstand vrouwen: 1 A. Diele- man (Sas van Gent), 2 T. Heerent- hals (Terneuzen), 3 T. Vermeersch (Sas van Gent). Midden afstand mannen sen.: 1 R. Rammeloo (Gent), 2 T. Bunt (Hulst), 3 F. Piepers (Terneuzen). Vet. A: 1 P, de Groen (Philippine), 2 R. van Hoecke (Terneuzen), 3 P Picavet (Hulst). Vet. B: 1 H. de Loos (Terneu zen), 2 J. Geelhoedt (Terneuzen), 3 A. Maes (Terneuzen). Vet. C: 1 C. de Rooy (Terneuzen), 2 P de Waal (Westdorpe), 3 G. Goole (Zuiddor pel. Vet. E+: 1 U. Lippens (Lochris- tiel. Midden afstand vrouwen: 1 H. Vink (Westdorpe). Korte afstand, mannen: 1 H. Sar- neel (Sas van Gent); vrouwen: 1 C. Bom (Terneuzen). Jeugd, jongens: 1 M. Verhage (Zaamslag); meisjes: 1 I. Bijvank (Westdorpe).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 63