Werkt fence A A II FORTE 1 €(1 RGZi A. assistent begeleid(st)er B. assistent begeleid(st)er Geef 's voor diabetes, v v r met het oog op de toekomst uitzendbureau PERSONEEL van doorn dakspecialist b.v. DAKDEKKERS/LEERLING DAKDEKKERS Kansen in tijdelijk werk -ir randstad uitzendbureau KOLE HOLDING Ergotherapeut v/m 38 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 5 OKTOBER 1996 Bravenboer Scheers maakt deel uit van de Grontmij Groep, dat met 2.800 medewerkers één van de grotere ingenieursbureaus van Nederland is. Speerpuntactiviteiten zijn onder andere drinkwatervoorzieningen, projecten in de industrie, bouwmanagement en onderhoud en beheer van gebouwen en installaties. Werken in Advies Techniek Bravenboer Scheers is een ondernemende organisatie op het gebied van advies en techniek. Wij adviseren, engineeren en dragen zOrg voor de realisatie van projecten. De activiteiten richten zich met name op procestechniek installaties en bouw. Gezien de belangrijke groei in bovengenoemde activiteiten zijn binnen onze vestiging in Middelburg vacatures ontstaan voor de functies van: Projectleider E-utiliteit m/v Vacaturenummer: Z 340759604 Functie-inhoud: U maakt deel uit van de discipline Gebouwinstallaties die zich met name richt op de Zeeuwse en Brabantse utiliteitsbouw: leiding over multi-disciplinaire projecten in zowel ontwerp- als uitvoeringsfase; •contacten onderhouden met opdrachtgevers, initiëren en coördineren van de werkzaamheden in de projectteams: zelfstandig invulling geven aan en verantwoordelijk voor de uitvoering van de u toegewezen projecten binnen vastgestelde budgetten, planningen en operationele richtlijnen; verantwoording afleggen aan het hoofd van de vakgroep/groepsleider discipline. Functie-eisen: opleiding op HBOniveau Elektrotechniek, aangevuld met vakgerichte cursussen zoals installatie, communicatie- en beveiligingstechniek; •ten minste vijfjaar ervaring in een soortgelijke functie in de advieswereld; •beschikken over managementcapaciteiten en ondernemingsgeest; •kennis op het gebied van werktuigkunde is een pré. Projectleider klimaatinstallaties m/v Vacaturenummer: Z 34075 96 05 Functie-inhoud: U maakt deel uit van de discipline Gebouwinstallaties die zich met name richt op de Zeeuwse en Brabantse utiliteitsbouw: •leidingover multi-disciplinaire projecten in zowel ontwerp- als uitvoeringsfase; •contacten onderhouden met opdrachtgevers, initiëren en coördineren van de werkzaamheden in de projectteams; zelfstandig invulling geven aan en verantwoordelijk voor de uitvoering van de u toegewezen projecten binnen vastgestelde budgetten, planningen en operationele richtlijnen; •verantwoording afleggen aan het hoofd van de vakgroep/groepsleider discpline. Functie-eisen: •opleiding op HBO-niveau Werktuigkunde, aangevuld met vakgerichte cursussen zoals HIT en TWL; •ten minste vijfjaar ervaring in een soortgelijke functie in de advieswereld; beschikken over managementcapaciteiten en ondernemingsgeest; kennis op het gebied van elektrotechniek is een pré. Projectleider Bouw m/v Vacaturenummer: Z 340 75 96 06 Functie-inhoud: U maakt deel uit van de discipline Bouwkunde/Bouwconstructies die zich met name richt op de Zeeuwse en Brabantse utiliteitsbouw: •leiding over multi-disciplinaire projecten in zowel ontwerp)- als uitvoeringsfase: contacten onderhouden met opdrachtgevers, initiëren en coördineren van de werkzaamheden in de projectteams: •zelfstandig invulling geven aan en verantwoordelijk voor de uitvoering van de u toegewezen projecten binnen vastgestelde budgetten, planningen en operationele richtlijnen; •verantwoording afleggen aan het hoofd van de vakgroep/groepsleider discipline. Functie-eisen: •opleiding op HBO-niveau of academisch niveau Bouwkunde; ten minste vijf jaar ervaring in een soortgelijke functie in de advieswereld; •kennis van gebouwinstallaties; •beschikken over managementcapaciteiten en ondernemingsgeest. Constructeur beton/staal m/v Vacaturenummer: Z 340 7596 07 Functie-inhoud: U maakt deel uit van de discipline Bouwkunde/Bouwconstructie die zich met name richt op de Zeeuwse en Brabantse utiliteitsbouw geheel zelfstandig ontwerpen van beton- en staalconstructies van zeer gevarieerde utiliteitsbouwprojecten en het maken van bestekken en begrotingen hiervoor; •het gehele traject door blijft u verantwoordelijk voor de uitwerking; bewaken van de planning van de onder uw verantwoording uit te voeren projecten. Functie-eisen: •opleiding op HBO- of TU-niveau Bouwkunde of Civiele Techniek, aangevuld met specifieke constructiecursussen; ten minste vijfjaar werkervaring op constructief gebied: ruime kennis van bouwkunde en ervaring in mono- en multidisciplinaire projecten; •goede contactuele en sociale vaardigheden; •werkervaring met moderne rekentechnische en CAD-systemen. Inlichtingen: Voor nadere informatie over bovenstaande functies kunt u zich wenden tot de heer K Padmos, telefoon (0118) 65 25 00. Sollicitatie: Binnen veertien dagen na verschijnen van deze publicatie met CV en vermelding van vacaturenummer. Bravenboer Scheers Middelburg Afdeling Personeelszaken Postbus 7060 4330 GB Middelburg ij Bravenboer Scheers stichting zorg lichamelijk gehandicapten t.b.v. kinderen, adolescenten en volwassenen vraagt voor haar kinder-gezinsvervangend tehuis "de Tiende" in Goes t.b.v. het project trainen in wonen een voor gemiddeld 30 uur per week en een voor gemiddeld 16 uur per week "Trainen in wonen" is een nieuw 24-uurs zorgaanbod van de stichting ten behoeve van vier lichamelijk gehandicapte jongeren in de leeftijd van 17 tot 24 jaar. Het gaat om een project van 3 jaar. De start van dit project is gepland op 1 november 1996. De functie geldt voor de duur van het project, met de verwachting van continuering. Het doel van de functie is dat een bijdrage wordt geleverd aan het werken naar het zo zelfstandig mogelijk kunnen wonen en functioneren van de deelnemers. Functie inhoud: De assistent begeleid(st)er biedt adl-hulp en werkt, onder verantwoordelijkheid van de coördinerend begeleider en begeleider, aan de leerdoelen van de jongeren die vastgelegd zijn in het individuele zorgcontract, in het stramien van zorg op afroep en begeleiding op afspraak. Functie eisen: minimaal een afgeronde Ibo-opleiding, gericht op het werken in verzorgende beroepen; praktijkervaring in het werken met lichamelijk gehandicapte mensen; bereidheid tot bijscholing; een minimumleeftijd van 21 jaar; zelfstandig en in teamverband kunnen werken; een werkhouding die gekenmerkt wordt door afstand kunnen bewaren, flexibiliteit, geduld en doorzettingsvermogen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomst de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Het brutosalaris per maand bedraagt bij een dienstverband van 40 uur per week, afhankelijk van uw werkervaring en/of huidige inschaling, maximaal 3.421,- (schaal 4). Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Thijs Schaapman, hoofd van "de Tiende" of Jan Riemens, coördinerend begeleider woontraining, telefoon 0113-236100. Indien u in aanmerking wilt komen voor deze functie verwachten wij dat uw schriftelijke reactie uiterlijk 14 oktober a.s. in ons bezit is. Sollicitaties graag richten aan de sollicitatiecommissie van "de Tiende", Postbus 2160, 4460 MD in Goes. Graag in uw brief vermelden of u voor functie A. en/of B. in aanmerking wilt komen. Reeds ingezonden reacties op bovenstaande vacatures worden in deze procedure opgenomen. Diabetes (suikerziekte) kan leiden tot complicaties, als bv oogaandoeningen. Dit kan leiden tot slecht ziendheid of zelfs blindheid. Onderzoek moet zorgen voor betere behandelmethoden of zelfs genezing voor diabetes en bijkomende complicaties. Geef het onderzoek dat extra zetje in de rug Giro 5766 Bank 70.70.70.805 c,r C VOOR ge&Ietes Diabetes Fonds Nederland, Tel. 033 - 46 22 055 mm Multi-mediaal computerdeskundige Voor een relatie in Zeeland zoeken wij met spoed iemand met ervaring in Computer Based Trainingen, voor langere tijd. In deze functie ont wikkelt u zelfstandig trainingen en instructies door middel van geavanceerde audiovisuele en interac tieve computertechnieken voor toepassing op mul timediale PC's. Heeft u een HBO of gelijkwaardig opleidingsniveau en ervaring met Authorware. Toolbook of andere computerondersteunende trai ningssystemen. bel dan voor meer informatie met Inge van der Linden, 0118-629658. Projectleider SAP/ SAP-specialisten Voor het invoeren en begeleiden van een op SAP gebaseerd informatiseringssysteem bij een van onze relaties zoeken wij op korte termijn per sonen met ervaring in een of meerdere modulen van het SAP-pakket. Het betreft hier een baan voor langere tijd. Wij denken aan personen met een HBO-informatica opleiding en minimaal 5 jaar ervaring met applicaties op basis van geïntegreer de pakketten voorde totale bedrijfsautomatisering. Verder heeft u goede contactuele eigenschappen en gaat u te werk vanuit een klantgerichte benadering. Informatie bij Inge van der Linden, 0118-629658. Lange Geere 12.4331 LX Middelburg. Telefoon 0118-629658 Wij zijn dealer van hoogwaardige petrochemische producten voor onderhoud en reparatie van motoren en transmissies. Onze afnemers zijn garages, fleetowners en aanverwante bedrijven. Voor Zeeland zoeken wij een T0PVERK0PER M/V die als handelsagent de verkoop van onze producten verder wil stimuleren en uitbreiden. Wij bieden u: De mogelijkheid om in een groeiende markt, met uitste kende producten, als zelfstandig ondernemer een goed inkomen op te bouwen. Een beschermd rayon met een bestaande klantenkring en aantrekkelijke financiële voorwaarden. Een intensieve begeleiding en een prettige werksfeer. Hebt u: Bewezen een goede verkoper te zijn? Commercieel en technisch inzicht? (kennis van de auto branche strekt tot de aanbeveling). Kunt u op alle niveaus onderhandelen? Hebt u ondernemerszin en vindt u het een uitdaging om een eigen bedrijf op te bouwen? Dan bent u waarschijnlijk de man of vrouw die wij zoeken en willen wij graag nader kennis maken. Stuur uw sollicitatie of bel naar Forté West-Brabant/Zeeland Gouwstraat 24 4847 RD Teteringen Tel.: 076-5873208, fax 076-5717458. Hft NiaiillU'J Bergsebaan 67, 4726 SC Heerle-Wouw is een middelgroot bedrijf dat gespecialiseerd is in het bouwen van staalconstructies voor utiliteits bouw, waterbouwkundige staalwerken en kranen bouw. In verband met een toenemende vraag naar onze kwaliteitsproducten is een uitbrei ding van ons personeelsbestand noodzakelijk. Daarom vragen wij: - CONSTRUCTIEBANKWERKERS - C02-LASSERS - OPERATOR VOOR CNC-GESTUURDE BOORSTRAAT Schriftelijke of telefonische sollicitaties kunt u richten aan: De Kok Staalbouw B.V. Postbus 82, 4724 ZH Wouw Tel. 0165-303756, fax 0165-304084 T.a.v. de heer J. L. P. de Kok. dakbedekkingen onderhoud van dakbedekkingen burgelijke- en utiliteitsbouw Krabbendijke - Veldhoven - Veenendaal - Naarden Postbus 28, 4413 ZG Krabbendijke Vraagt voor spoedige indiensttreding: Wij vragen: minimale leeftijd van 18 jaar. in het bezit van rijbewijs BE. bij voorkeur in het bezit van certificaat Veiligheid I. enige kennis van bitumineuze materialen strekt tot aanbeveling. Wie bieden: een contract voor bepaalde tijd; bij goede motivatie en inzet mogelijkheid tot vast dienstverband; salaris conform bitumineuze dakdekkers C.A.O; een prettige werksfeer; mogelijkheid tot het volgen van cursussen op vakgebied. U kunt binnen twee weken uw handgeschreven sollicitatiebrief voorzien van C.V. sturen naar bovenstaand adres, t.a.v. de heer C.Teunis. Indien u meer informatie wenst kunt u telefonisch contact opnemen via kantoor 0113-502330 of auto 06- 53241974. Bejaardenverzorgende m/v Zoekt u afwisselend werk in de gezondheidszorg? Dan kunt u direct aan de slag. Wij hebben werk voor gediplomeerde bejaar denverzorgenden bij diverse insteliingenin Zeeuws-Vlaanderen. Het betreft werk op oproepbasis. Graag zien wij uw reactie tegemoet. Informatie bij Babs van der Graaf, tel. (0115) 61 44 88, Terneuzen, Herengracht 9. mik Rijksweg 3a, 4421 JJ Kapelle Knie Holding verzorgt de bedrijfsadministratie voor de dochterondernemingen Kole Transport. Kole Rozenburg en Dingemanse Aanhangwagens. Wij hebben plaais voor een ADM. MEDEWERK(ST)ER voor 8 uur per week (indien nodig meerdere uren). Functie: de funciie omvat alle voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: kennis van bedrijfadminstratie. ervaring mei computers is een pré. Informatie en sollicitatie: voor informatie kunt u contact opnemen met mevr. J. Paauwe, telefoon 0113-342020. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan onderstaand adres. KOLF: HOLDING, POSTBUS 12, 4420 AA KAPELLE stichting revalidatie-geneeskunde zeeland De Stichting Revalidatie Geneeskunde-Zee- land (RGZ) heeft tot doel het bestaande net werk van revalidatiegeneeskundige activitei ten in de provincie Zeeland te optimaliseren en uit te bouwen. Het netwerk bestaat op dit moment uit: - de unit 'Lindenhof' (poliklinische volwassenenrevalidatie) te Goes; - de unit 'de Wielingen' (poliklinische kinder- en volwassenenreva lidatie) te Terneuzen - de unit 'Reigerbos' (poliklinische kinderre- validatie) te Goes; - verder vindt consultatie en medebehande ling door revalidatieartsen in de Zeeuwse ziekenhuizen, verpleeghuizen en enkele (orthopedagogische) kinderdagverblijven plaats. In de nabije toekomst zal de functie klinische revalidatie te Goes worden gerealiseerd. In verband met uitbreiding zoeken wij voor ons fonkel nieuwe, goed geoutilleerde kinderrevalidatiecentrum 'Reigerbos' een enthousiaste voor gemiddeld 20 uur per week, voor onbepaalde tijd. De omvang van deze functie kan in de toekomst toenemen. Wij bieden je: - een prettige, collegiale werksfeer binnen een enthousiast behandelteam; - werkzaamheden vol afwisseling en dynamiek; - een werkplek temidden van twee enthousiaste collega ergotherapeuten; - een werksituatie die gekenmerkt wordt door duidelijkheid en korte communicatielijnen, dankzij de kleinschaligheid van ons centrum; jouw werk omvat o.a. de volgende taken: - het onderzoeken, behandelen en begeleiden van poliklinisch kinderen met alle binnen de revalidatie voorkomende ziektebeelden, op basis van indicatie stelling door de revalidatiearts; - het participeren in een multidisciplinair behandelteam, dat gecoördineerd wordt door de revalidatiearts; - het onderhouden van contacten en het samenwerken met ouders en direct betrokkenen bij het kind, waaron der scholen en eerstelijns voorzieningen; - het adviseren van voorzieningen en aanpassingen in het kader van o.a. de WVG, de AAW en t.b.v. zorg verzekeraars; - het samen met collega-ergotherapeuten verder vorm geven aan de afdeling ergotherapie en het bijdragen aan de verdere ontwikkeling van het behandelbeleid. Wij verwachten van jou: - het diploma ergotherapie en bewijs van bevoegdheid; - dat je zowel zelfstandig als inter disciplinair kunt werken; - sterke affiniteit met het werken met kinderen; - zo mogelijk aanvullende scholing zoals NDT, de SI, of de cursus Wonen. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris wordt bepaald volgens FWG-50 en is mede afhankelijk van ervaring. Nadere informatie over deze vacature kun je op maandag tot en met donder dag verkrijgen bij de heer B. Henderik- se, unit-manager kinderrevalidatie centrum 'Reigerbos' in Goes, telefoon 0113-236800/236802. Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan mevrouw J. D. G. Langendijk, personeelsfunctionaris, 's-Gravenpol- derséweg 114a, 4462 RA te Goes. Wij zien je reactie graag uiterlijk 17 oktober 1996 tegemoet, zodat de eerste selectiegesprekken kunnen plaatsvinden op 31 oktober 1996. Na een eventuele tweede ronde selectiegesprekken vindt de aanstellingskeuring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 38