Routinier De Pooter optimistisch Loeki Govers roemt goede sfeer bij Hulst Volleyballers simpel naar ruime winst J Twee Zeeuwse teams in tweede divisie Zaalvoetbalploeg Corn Boys op dreef Minderhoud sterkste Zeeuw op NK surfen Maar waterpoloërs De Schelde denken niet aan promotie uitslagen door Aector Dooms TERNEUZEN - Maarten de Pooter speelt al 20 jaar onafge broken waterpolo. De 30-jarige Terneuzenaar begint zaterdag aan zijn vijftiende seizoen bij de mannen van zwem- en poloclub De Schelde. Üit ervaring weet hij het niveau van het mannen- team goed in te schatten. „De eerste klasse van het district is voor ons het hoogst haalbare. Vorig jaar eindigden ,we in de middenmoot. Nu denk ik wel aan een hogere klassering, maar promotie zit er niet in. Dat hoeft ook niet zonodig." De Pooter baseert zijn hogere verwachtingen op de goede prestaties in de voorbereiding, maar wellicht nog meer op de uitbreiding van de selectie met de komst van drie poloërs uit Sas van Gent en Breskens. Zo zijn Mark Remery en Danny Soetens gekomen van Bruinvis en van Scheldestroom vroeg Bram van de Heuvel - een neef van Maarten de Pooter - over schrijving aan naar de Terneu- zense zwem- en poloclub. „Ze hebben het voordeel dat ze goed kunnen zwemmen. Ze missen weliswaar nog ervaring, maar met hun snelheid kunnen ze het de tegenstander lastig maken. In elk geval zijn we in de breedte versterkt. Een plaats bij de top 3 is niet uitgesloten", denkt De Pooter optimistisch. Zeven jaar zitten de mannen van De Schelde al 'vastgeroest' in de eerste klasse van het dis trict Zuid. De eerste drie seizoe nen eindigde het in de top, het kampioenschap bleek te hoog gegrepen. De selectie bleef al die jaren nagenoeg in tact en dat is ook de kracht van het team. De Pooter: „De sfeer is uitstekend. We hebben een echte vrienden- ploeg. Anders zouden we het niet zolang met elkaar volhou den." De mannen van De Schelde spe len al die jaren tegen Brabantse en Limburgse ploegen. Maarten de Pooter voelt daarom wel iets voor een overgang naar een an der district. „Wehebben dit jaar een verzoek ingediend om in een ander district te worden inge deeld. Dat is niet gelukt. Alles blijft bij het oude. Ik vind dat jammer, want het lijkt me leuk om eens andere tegenstanders te ontmoeten. Nu ziet men steeds dezelfde gezichten en elk zwem bad ken ik zo langzamerhand van binnen en van buiten." De Pooter is midvoor, de moei lijkste en zwaarste positie bij waterpolo. De zware dekking kan een midvoor slopen. Hij moeten scoren of zorgen dat zijn opponent er met een persoonlij ke fout voor twintig tellen uit gaat, waardoor van de overtal- situatie kan worden geprofi teerd. Afgaande op de resulta ten in de bekerduels, zegt De Pooter. „Ik heb het gevoel dat het absoluut beter gaat dan vo rig jaar. Daarnaast ziet het er goed uit voor cle toekomst. De jeugd komt eraan, zodat het be langrijk is dat we dit niveau kunnen vasthouden. Dit jaar zullen er regelmatig jeugdspe lers in de thuiswedstrijden wor den ingepast." Jeugdtrainer Cees Rijnhout kan bovendien in het zwembad De Honte de coaching overnemen van Kees van Hou welingen, die als speler onmisbaar is voor de ploeg. De Pooter wil voorlopig niet van opgeven weten. Water polo vormt voor hem een ideale uitlaatklep. Hij moet weieens een training verstek laten gaan, want zaken gaan nu eenmaal voor. Hij runt samen met zijn broer José, ook waterpoloër, het familiebedrijf Oliehandel De Pooter. „Ik moet het daarom van jaar tot jaar bekijken Selectie heren: Ronald Bril (doel man), Willy de Blaeij, Cees van Hou- ivehngen, Bram van de Heuvel, Ed dy Lambert, Maarten de Pooter, José de Pooter Mark Remery, Jeroen Rijnhout, Freddy Simpelaar, Danny Soetens. Voor de junioren (district jeugd A) en adspiranten (kring) van De Schelde begint zaterdag ook de competitie. De mannen van Schel destroom (Breskens) debuteren in de derde klasse van de Kringcompe titie, waarin Bruinvis (Sas van Gent) in de tweede klasse uitkomt. Vrouwen De waterpolosters van De Schelde hebben na de vrijwilli ge degradatie van vorig j aar hun plaats weer ingenomen in het district. Volgens Pascal Bakker, die samen met de van een her nia-operatie herstelde Ria van der Hooft de coaching op zich neemt, moet de ploeg zich ge makkelijk in de tweede klasse kunnen handhaven. „Het ni veauverschil is niet zo groot." Behalve Bakker en Van dei- Hooft zijn Colinda Keesom en Marouschka Wijffels nog over- (door Jan Roovers TERNEUZEN - De demonstra tie waarmee het volleybalteam van Peugeot Dees Sport deze week in de Bevobo-competitie tegenstander Foaks opzij zette, maakte andermaal duidelijk dat de ploeg vele maten te groot is voor de 'concurrentie'. Tot voor een paar seizoenen was de ontmoeting tussen beide teams altijd een spannend gebeuren, in recente duels is daar geen sprake meer van en davert Dees ook over deze tegenstander heen. De 15-3,15-4 en 15-2 cij fers deze Deek zeggen genoeg over het krachtsverschil. Micha Acke, Cees Kosten, Gui- do de Rechter, Piet Rieteco, Jan en Ko de Ruijter en Jan Schut demonstreerden in een niet af latende show zoveel technische en tactische hoogstandjes dat Foaks bijna geneigd was daar voor te applaudisseren. Het bleef bij felicitaties achteraf, voor het publiek was het puur genieten. Naast deze 'vergeelde' topper werden er ook nog een paar ech te opgevoerd. In 1B bijvoor beeld, waar V&V en De Pannen- schuur zij-aan-zij strijd leveren om de titel en promotie. De rechtstreekse confrontatie le verde een 2-1-overwinning op voor V&V (15-8, 10-15, 15-11), dat daarmee de tegenstander van de leiding verdrong. De ploeg van Beldo, die na de de gradatie uit de hoogste afdeling werd gezien als een serieus kasnhebber in deze klasse, kan die verwachting niet inlossen omdat het team door een drietal zware blessures met personele problemen worstelt. Voor de tweede keer op rij kreeg de ploeg een strafpunt voor niet voltallig opkomen. In 2 A is Foto Neelemans letter lijk en figuurlijk van slag. Nu werd zelfs van de Dow-reserves verloren. De topontmoeting in 3A tussen VC Schelde en PSOVZ 2 werd overtuigend door de politiesporters gewon nen. Waterpoloër Maarten de Pooter: „We hebben redelijke vooruitzichten op een plaats in de top 3." foto Peter Nicolai Volleyballers IJVC mikken op handhaving in de derde divisie door Peter van Kouteren HULST - Loeki Govers gold ja ren geleden als een belofte en verzekerde zich als volleybal ster van een plaats in de selectie van Jong Oranje. De inmiddels 25-jarige speelster van Morres- /Hulst, die afkomstig is uit Vlij men, volleybalde zes jaar in de eerste divisie. Ze gaf daarna de voorkeur aan een maatschappe lijke carrière, maar meldde zich vorig seizoen aan bij Morres- /Hulst. Govers pakte de draad weer op, maar had tijd nodig om weer in het ritme te komen. „Ei genlijk ben ik pas vanaf de zo mervakantie weer terug op mijn eigen niveau", stelt ze aan de vooravond van haar tweede jaar in Hulst vast. Ze werd vorig seizoen niettemin als een versterking begroet, om- dat ze in de jonge ploeg van Morres/Hulst met al haar erva- I ring een belangrijke inbreng 24 ij zou kunnen hebben. LoeM qq Govers profileerde zich ook als een sturende kracht, die de veel- ZVH met Zeeuwen op bezoek bij Hulst VLISSINGEN - De vol leyballers van Morres- /Hulst, VVS'92 en IJVC treffen zaterdag 2 novem ber in de tweede ronde van het landelijke bekertoer nooi sterke tegenstan ders. De drie Zeeuwse mannenploegen ontmoe ten een team uit de SNS- League, de voormalige eredivisie. Morres/Hulst speelt thuis tegen Rentokil/ZVH, dat onder anderen de Zeeu wen Timo Dijkgraaf en Martijn Dieleman in de selectie heeft. Het Vlis- singse'WS'92 neemt het in eigen huis op tegen Al- com/Capelle. Het naar de derde divisie gepromo veerde IJVC uit Ijzendijke ontvangt in Oostburg Dimplex/Ekspalvo. De vrouwen van Morres- /Hulst spelen in de tweede ronde thuis tegen Dim plex/Ekspalvo, dat even eens in de tweede divisie uitkomt. al bescheiden Zeeuwse jeugd probeerde te inspireren. Met El- ly deTheije, Cindy van Goethem en de van de Belgische ereklas- ser gekomen Anniek Eeckha- oudt wordt er ook komend sei zoen veel van haar verwacht. „Wij zullen de kar moeten trek ken", beseft ze. „Zeeuwse meis jes zijn dikwijls heel erg be scheiden, ik weet ook niet wat dat is hoor. Ze komen bijvoor beeld altijd in het weekeinde naar huis. Begrijp me goed: dat is heel mooi voor onze ploeg, maar toen ik studeerde, volley balde ik waar ik mijn studie volgde. Als ik zin had, ging ik 's zondags dan nog even naar huis." Loeki Govers ontpopte zich al vroeg als een talentrijke volley balster en drong als speelster uit het kleine Vlijmen door tot Jong Oranje. „Het was toen min of meer een eis om hogerop te gaan spelen", vertelt ze. „Ik heb één jaar in de tweede divisie ge speeld, bij Nashua in Geldrop. In dat jaar deed ik eindexamen voor de HAVO. Dat haalde ik natuurlijk niet. Daarna heb ik drie jaar in de eerste divisie bij WC gespeeld. Toen ik een labo rantenopleiding ging volgen, ben ik naar Leto Print in Roo sendaal gegaan." Leuke dingen Om vervolgens haar studie af te ronden, trok de buitenaanval- ster naar Parijs, waarna ze ver volgens één jaar in Amsterdam werkte. „In Parijs miste ik het volleybal absoluut niet", weet ze nog. „Daar waren zó veel an dere leuke dingen om te doen. Toen ik in Amsterdam werkte, heb ik Werner Tak leren kennen. Op den duur heb ik mijn baan daar opgezegd en ben ik met Werner hier naartoe gekomen." Eenmaal in Pluist raakte ze weer besmet met het volleybalvirus. Loeki Govers trainde mee en verwierf zich een plaats in de eerste selectie van Morres- /Hulst, dat vorig seizoen in de tweede divisie debuteerde. „Ei genlijk ben ik pas vanaf de zo mervakantie weer terug op mijn oude niveau", geeft ze eerlijk toe. „Ik speel graag op de vleu gel. Dat betekent dat je veel moet lopen. Ik moet het van mijn snelheid en springen heb ben. Kwalitatief hadden we vo rig seizoen een behoorlijke groep. Een jonge groep meiden, met ups en downs. Ik herkende dat wel vanuit mijn eigen tijd. De ene keer speel je geweldig, de andere keer is het niks." In de aanloop naar een nieuwe competitie geniet ze van de be tere sfeer, die er onmiskenbaar heerst. „Er wordt met veel meer plezier getraind", stelt ze vast. „Anniek Eeckhaoudt is een ech te sfeermaakster. Ze heeft in België nog met Elly de Theije ereklasse gespeeld en is een aan winst voor de ploeg. Het is al leen jammer dat Annemarie Fermont, onze spelverdeelster, voor lange tijd geblesseerd (schouder) is. Daphne Buysse en Fieke Verschueren proberen dat nu over te nemen. Als ze zó blij ven spelen, dan denk ik dat we zeker hoger eindigen." Savok De vrouwen van Savok debute ren dit seizoen in de derde divi sie F. De Sasse ploeg wordt ge traind door Richard van Acker. De oefenmeester zag Magdalein Barth en Miranda de Bakker af haken, maar weet zijn selectie versterkt door de komst van Marjolein Weemaes (opnieuw begonnen), Jacqueline Diele man (Voorwaarts) en José Wintjens, die in Limburg erva ring opdeed in de tweede en der de divisie. Met tien meiden in de selectie moeten we het vooral van de breedte hebben", beseft de trai ner. „We hebben speelsters ge noeg om mee voor de dag te ko- Loeki Govers: „Zeeuwse meisjes zijn dikwijls erg bescheiden." foto Peter Nicolai door Peter van Kouteren VLISSINGEN - De Nederlandse Volleybalbond (Nevobo) werd ook in de aanloop naar het seizoen '96-'97 geconfronteerd met terugtrekking van teams uit de competitie. De mannen van VVS'92 profileerden daarvan en spelen vanaf zaterdag met Mor res/Hulst in de tweede divisie C. Beide teams treffen elkaar half november. De vrouwen van Morres/Hulst beginnen aan hun tweede seizoen in de tweede divisie C. De competitie in. de derde divisie F begint meteen met een derby tussen de vrouwen van VVS'92 en nieuwkomer Savok uit Sas van Gent, Bij de mannen in deze klasse spelen drie Zeeuwse teams: debutant IJVC, Wea/Mévo'80 en WS'92 2. Ook in deze klasse staat zaterdag een derby op het programma. In Vlissingen speelt het tweede team van WS'92 tegen Wea/Mevo'80. De indeling van de diverse klassen: Mannen, tweede divisie C: Morres/Hulst. WS'92, Sovicos, Alcom/Capelle 2, Mikro Electro/SR, Euromail/Radius, Rijnmond 2, To- negido/Voorburg, US 2, Hands Up, Gemmi/K, De Schalmers. Derde divisie F: WS'92 2, Wea/Mevo'80, IJVC, Rijnmond 4, Sliedrecht Sport 2, Tivoc, De Schalmers 2, Interkontact, De Zebra's, Atak'55, Mikro Electr/SR 2, Gavok. Promotieklasse: Mytilus, WS'92 4, Morres/Hulst 2, WS'92 3, ARdito. Scheldesport, Mvtilus 2, De Kikkers, Dynamo'70, De Sterre, Savok. Eerste klasse: Mytilus 3, Morres/Hulst 3, WS'92 5, IJVC 2, Voorwaarts, BOK, De Kikkers 2, Dynamo'70 2, Ardito 2, Savok 2. Tweede klasse: Mytilus 4, CVC, VVS'92 6, Ardito 3, Scheldesport 2, BOK 2, Dynamo'70 3, De Sterre 3, Savok 3. Vrouwen, tweede divisie C: Morres/Hulst, Sovicos, Sarto/Pellikaan, To- negido/Voorburg, Fitplan Gildevaart/Vrevok, Inter Rijswijk, Dim plex/Ekspalvo, De Schalmers, VTC Woerden, Sliedrecht Sport 2, Zovoc, Gepidae. Derde divisie F: Savok, WS'92, Jupiter, Den Bosch'78, Radius, WC 3, Voko,Smash'75, Mikro Electro/SR 2, Donki Sjot,TDK/Brevok2, Odulp- hus. Promotieklasse: Morres/Hulst 2. Morres/Hulst 3, WS'92 2, VVS'92 3, Scheldesport, BOK. De Kikkers. Dynamo'70, Dynamo'70 2, Sgravo. Eerste klasse: WR, CVC, Ardito. Ardito 2, IJVC, Delta, BOK 2, Mytilus, De Sterre, Savok 2. Tweede klasse: WR 2, WS'92 4, IJVC 2, Scheldesport 2, BOK 3, Dyna mo'70 3. gebleven van de goede periode onder trainer Cees Rijnhout. „Ik verwacht dat ook Rowena Wit kamp terug zal beginnen", zegt de 30-jarige routinier. Vorig sei zoen stopte een aantal polos- ters. Er is nu een nieuwe jongere groep gevormd, van wie zeven meisjes afkomstig zijn van Bruinvis en Scheldestroom. Co linda Keesom traint de adspi ranten om te waken over de ta lenten. Pascal Bakker kijkt dan ook met de nodige belangstel ling uit naar het eerste competi tieduel tegen Daphnia uit Hoe- Selectie dames: Pascal Bakker, Sil via van Belleghem, Ilona Damen, Martine den Dekker, Patricia Groe- neveld, Ria van der Hooft, Jolanda Jansen, Colinda Keesom, Karin de Letter, Heike Schauwvlieghe, Queeny Tieleman, Evelyn Verplan- ke, Eline Velgersdijk, Mirjam Wei- mar, Rowena WitkampMarouschka Wijffels, Sandra Zegers door Aector Dooms TERNEUZEN - De zaalvoet balcompetitie in de derde klasse regio Zeeuws-Vlaanderen geeft na drie speeldagen al een verte kend beeld te zien. Twee duels in Hulst werden uitgesteld, omdat de zaal niet beschikbaar was. In Terneuzen zorgde Dow voor een uitschieter (8-0) tegen Van Ha peren. Fiat/Maas bleef ook in zijn tweede wedstrijd ongesla gen (4-2) tegen Gemeente Ter- neuzen. Koploper Corn Boys- /De Graal'f maakte indruk (10- 3) tegen Wentzler/Pauwels. De score van de dag kwam op naam van Rons Hair Fashion te gen IZV. De Hoekse ploeg won met 17-7, maar dat had vooral te maken met de tegenstander. IZV verscheen slechts met drie veld- spelers en een doelman binnen de lijnen. Robert van de Kévie voert dankzij zijn acht treffers de topscorerslijst aan. Jan Mier as overtrof zichzelf met vijf doelpunten, terwijl Bert Knol (3) en Mark Michielsen het doel- puntenfestival compleet maak ten. Gemeente Tern.-Fiat/Maas 2-4: Maas was sterker en wonver- diend. Bij de rust (1-2) was nog van alles mogelijk, maar daarna stelde Maas orde op zaken Het was zelfs aan Gemeente-doel man Tom de Klerk te danken dat de score niet hoger uitviel. Nu bleef de productie beperkt tot drie doelpunten van Jean Doorns en een treffer van Hans Zegers. Alex Dehulsters en Edo Lucieer scoorden voor Gemeen te. VanHaperen-DowO-8: „De jon ge spelers hebben elkaar gevon den", zei aanvoerder Gerard van der Ven na afloop. Zelf scoorde hij één keer. De overige treffers werden gemaakt door Jan Willem Tangelder (3), Bu lent Akmese (2), Mark de Pooter en Eelco Libbenga. Van Hape ren kwam er niet aan te pas. Corn Boys/De Graaff-Wentz- ler/Pauwels 10-3: Een collectief sterke thuisclub was niet te stuiten. De Graaff maakte zijn titelaspiraties waar. De dubbele cijfers kwamen tot stand via Martin Calfsvel (4), Lex Janse (2), Christof de Beule (2), Hans van de Boom en Marc Maes. Pe ter Vael (2) en Harold de Rijk scoorden tegen. door Frans Kraak ZANDVOORT - In de laatste wedstrijd om het Nederlands Kampioenschap surfen heeft de organisatie eindelijk een vol waardig programma kunnen af werken. Nederlands kampioen windsurfen werd Ramses Land man, mede door zijn overwin ning in de wave performance. Het laatste weekeinde in Zand- voort is voor Lennard Minder houd uit Hoek, Stefan Gideonse uit Veere en Christian Sandee uit Vrouwenpolder moeilijk verlopen. Gideonse, die tot dit weekeinde nog uitzicht had op een plaats bij de top-vijf, ging nog wel re delijk goed in de slalom waar hij twee keer de finale poule haalde en twaalfde werd in de slalom. Minderhoud haalde ook twee keer cle slalomfinale, maar deed dat een stuk beter en werd in to taal zesde. Voor Sandee verliep de slalom op zaterdag moei zaam en eindigde daar als derde junior in de middenmoot van het klassement. Jacques van der Hout won de slalom met over macht. De wave-performance op de laatste NK-dag was voor velen een verrassing, maar de organisatie zag z'n hiermee z'n kans schoon om het zeer slechte seizoen af te sluiten met een offi cieel kampioenschap race en wave. Met name Gideonse zag hiermee z'n kansen op een top positie slinken, omdat dit dui delijk z'n minst goede discipline is. Hij werd dan ook gelijk in de eerste ronde uitgeschakeld. Met Minderhoud en Sandee ging het aanmerkelijk beter. Minderhoud maakte met diver se loops en transitions het er het beste van en moest pas in de der de ronde nipt buigen voor wa vecrack Erik Troostheide. Ook Sandee kwam drie ronden ver, zij het ietwat gelukkig in de tweede ronde, omdat zijn tegen stander z'n schouder brak, San dee werd uitgeschakeld in de wave door latere winnaar Ram ses Landman. Doordat er na maar twee geldige wedstrijden de wave performance flink doortelde in de einduitslag is Ramses Landman Nederlands kampioen windsurfen gewor den, gevolgd door Edwin Junge en Jacques van der Hout en Len nard Minderhoud als beste Zeeuw op een zesde plaats De belangrijkste discipline race, waaronder course en slalom vallen, is gewonnen door Van der Hout, met Minderhoud op een achtste en Gideonse op een dertiende plaats. Sandee werd tweede junior jeugd in de disci pline race achter Ben van dei- Steen. men. Er is een goede sfeer en er is heel goed getraind. In het begin van de oefencampagne werd er slecht gepresteerd, maar inmid dels zijn er een aantal dingen qua positie en tactiek veran derd. Ik heb er alle vertrouwen in dat we erin blijven. Mannen De mannen van Morres/Hulst staan na een sterk seizoen in de tweede divisie C voor een nieu we uitdaging. De formatie van Jan Schut miste vorig jaar op een haar na promotie naar de eerste divisie en geldt na de te rugkeer van Martin Roodzant als één van de te klopppen ploe gen. Roodzant moet met Werner Tak een scorend blok vormen. Martin Ferket, die uit het derde team aan de selectie is toege voegd, geldt eveneens als een sterke blokkeerden Trainer Jan Schut kon in de voorbereiding zelden met zijn sterkste ploeg aantreden. Niettemin heeft Schut goede hoop op een sterke competitie. Voor IJVC staat het seizoen in de derde divisie F in het teken van handhaving. Onder leiding van trainer Piet Ritico was het op treden in de beker, afgelopen za terdag, een opsteker. Tegen het eveneens in de derde divisie uit komende Jupiter werd met 3-2 gewonnen. IJ VC zag Mischa Ac ke naar De Sterre vertrekken. Ed Wiersum is herstellende van een knie-operatie en zo goed als zeker tot de winterstop uitge schakeld. Met een smalle selec tie staat IJVC, dat eerder ook in de derde divisie uitkwam, dan ook voor een zware opgave. Atletiek Prestaties Zeeuws-Vlamingen in Parijs-Versailles (16,3 km): Man nen: A. Maes (Terneuzen) 1.09.28, C. Verhage (Zaamslag) 1.10.11, R. de Waal (Terneuzen) 1.12.23, A. van Goethem (Terneuzen) 1.13.13, L. Kouijzer (Koewacht) 115.30, C. Ver- buyt (IJzendijke) 1.16.29, A. Matt- heijssen (Kloosterzande) 1.19.12, P. de Groene (Philippine) 1.19.52, J. van de Vossenberg (Terneuzen) 1.20.04, H. van de Bergen (Kuitaart) 1.21.08, D. Verhelst (Zaamslag) 1.21.10, R. van Hoecke (Terneuzen) 1.22.22, M. Rijckaert (Axel) 1.23.02, J. Jansen (Terneuzen) 1.29.00, M. de Jager (Sint Jansteen) 1.29.04, G. van Remoortere (Oostburg) 1.29.12, F. van Remoortere (Oost burg) 1.29.14, A. Boone (Klooster zande) 1.29.40.E. Leenknecht(Axel) 1.31.00. Vrouwen: T. Heerenthals (Terneuzen) 1.28.41, M. Raymakers (Axel) 1.39.30. Biljarten Oosterhout. Kwalificatietoernooi open Nederlands kampioenschap driebanden. Halve finale: Peterson - R, Nicodem 2-1 (14-15,15-8,15-9), J. Nicodem - De Bruijn 2-1 (6-15, 15-8,15-4), Van Manen-Tijssens 1-2(12-15,15-2,7- 15), Forthomme - Van de Looi 2-1 (15-14, 12-15, 15-11). Finales, win naars naar hoofdtoernooi: J. Nico dem - Velthuis 0-2 13-15,2-15), Tijs sens - Forton 2-0 (15-3, 15-3), Forthomme - Seung Park 1-2 (15-6, 11-15, 8-15). Sportprijsvragen Lucky 10 van woensdag 2 oktober: 5-6-11-14-15-21-25-30-33-34- 41 - 43 - 44 - 56 - 62 - 63 - 66 - 69 - 70 - 72. (onder voorbehoud). Duitse midweeklotto. Trekking A: 7 - 17 - 18 - 26 - 31 - 32. Reservegetal: 21. Trekking B: 10- 17 -26-27 -32- 39. Reservegetal: 47. Supergetal len: 3 en 2. Spel 77:4 1 06 1 36. Su per 6: 7 0 9 0 7 4. (onder voorbe houd) Joyce (VSt) 7-6 6-4, Frana (Arg) - Dreekman (Dui/8) 6-34-67-5. Twee de ronde: Olhovski (Rus) - Fredriks- son (Zwe) 7-5 6-2, Rusedski (GBr) - Stafford (ZAf) 7-6 6-4. Leipzig. Vrouwen, 720.000 gulden. Tweede ronde: Sukova (Tsj) - Hab- sukova (Slow/8) 7-5 6-7 6-2, Daven port (VSt/5) - Schett (Oos) 6-4 7-5, Majoli (Kro/3) - Farina (Ita) 6-4 6-2, Magdalena Maleeva (Bul/6) - Appel- mans (Bel) 6-3 6-4, Wiesner (Oos) - Smith (GBr) 6-16-2. Voetbal Eerste divisie: Heracles - Dordrecht 900-1 (0-0).65.DeRomijn0-1 (straf schop). Scheidsrechter: Van Dijk. Toeschouwers: 1965. Gele kaart: Plug (Dordrecht 90). Volleybal Terneuzen. Bevobo-competitie: VC Schelde-PSOVZ 2 0-3, Havenschap- Philips 1-2, B&S-Dow 3 0-3, Foaks 3- VV Philippine 0-3, TeVoRe-DeltanO- 3, Voorwaarts/Wim de Waal-Peu- geot Dees 2 0-3, Foaks 4-Gysouw Optiek 3-0, Aster 2-Gemeente 2 2-2, Peugeot Dees-Foaks 3-0, V&V-Pan- nenschuur 2-1, Foto NeeleDans- Dow 2 1-2, Artland Artland 2-Ra- bobank0-3, CIS-Aster 3-0, Artland Artland-VC Notabene 0-3, Garage Vervaet-Foaks 2 1-2, Beldo-De PooterO-3(regl.) Standen: 1A:Peu- gèot Dees 4-12, CIS 5-11, Dow 5-7, VC Notabene 5-7, Foaks4-6, Artland Artland 5-4, Aster 4-2.1B: V&V 4- 10, De Pannenschuur 4-9, Foaks 2 4- 7, De Hoop 5-7, De Pooter 4-6, Gara ge Vervaet 5-5, Beldo 5-0. 2A: NHI- Opleidingen 4-9, Foto Neelemans 5-9, Deltan 5-8, Echo Audio 4-7, PSOVZ 4-5, Dow 2 5-5, TeVoRe 5-3. 2B: Peugeot Dees 2 6-14, Rabobank 4-9, Voorwaarts/Wim de Waal 5-7, Visser&SmitHanab4-6, Gemeente 4-6, Artland Artland 24-4, Deltan 2 5-2. 3A: PSOVZ 2 5-13, VC Schelde 5-9, Foaks 4 4-8, Cysouw Optiek 5-6, Havenschap 5-5, Philips 4-4, Schel desport 4-3. 3B: VV Philippine 5-14, Dow34-10, URS4-8, Aster25-5, Ge meente 2 5-4, B&S 4-3, Foaks 3 5-2. Tennis Zaalvoetbal Lyon. Mannen, 1,3 miljoen gulden. Eerste ronde: Siemerink (Ned) - Pioline (Fra/6) 7-6 (7-4) 7-5, Boetsch (Fra) - Medvedev (Oek) 6-2 6-4, Woodruff (VSt) - Muster (Oos/1) 6-3 6-3. Tweede ronde: Enqvist (Zwe/5) - Pozzi (Ita) 6-3 6-3, Rios (Chi/4) - Till- ström (Zwe) 6-3 6-1, Kafelnikov (Rus/2) - Korda (Tsj) 6-4 6-3, Gus- tafsson (Zwe) - Stich (Dui/8) 6-3 6-7 6-2. Dubbelspel, eerste ronde: Wibier- /Winnink (Ned) - Hlasek/Forget (Zwi/Fra/2) 6-4 6-3. Singapore. Mannen, 665.000 gul den. Eerste ronde: Krajicek (Ned/2) - Bruno (Ita) 7-6 6-3, Black (Zim/7) - Regio Zeeuws-Vlaanderen: Ge meente Terneuzen-Fiat/Maas af bouw 2-4; Rons Hair Fashion-IZV 17-7; Zwaantjes/Van Haperen-Dow 0-8; Corn Boys/De Graaff-Wentzler- /Pauwels 10-3. Stand derde klasse: 1. Corn Boys/De Graaff 3-9 (23- 11),2. Fiat/Maas afbouw 2-6 (9-3), 3. De Gravin 2-6 (7-2), 4. Rons Hair Fas hion 3-6 (26-14), 5. HKC 2-3 (9-7), 5. GTI 2-3(11-10), 6. ZVH/Morres 2 2-3 (11-11), 7. ZVH/Morres 3 2-3 (9-11), 8. Dow 3-3 (16-13), 10. Gemeente Tern. 3-3 (7-11), 11. Wentzler/Pau wels 3-3 (14-22), 12. De Zwaantjes- /Van Haperen 2-0 (2-15), 13. IZV 3-0 (12-27).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 35