HVV sloopt ook muur Koewacht Axel kan geen vuist maken op eigen veld Paul de Kort mist titel op enkele millimeters Winst voor Hoek en Terneuzense Boys Veel doelpunten in zaalvoetbal Sluis Terhole boekt derde overwinning op rij Voortvarende start volleybalkampioen Trainer Stoutjesdijk heeft lak aan mopperend publiek 'f* uitslagen van onze medewerker Aector Dooms HULST - Wie stopt HVV'24 in de race naar het kampioenschap van de vierde klasse? Die vraag komt waarschijnlijk nog te vroeg, maar in de beginfase van de competitie heeft de titelfavo- Kansloos verlies Blue Diamonds TERNEUZEN - Kampioen Gent bleek in de Belgische rugby- competitie duidelijk een maatje te groot voor Blue Dia monds. De Terneuzense rugby club verloor op eigen veld kans loos met 38-0. Bij de rust werd de schade (10-0), dank zij twee Gentse try's, nog enigszins beperkt gehouden. In de tweede helft gaf de titelkandi daat uit Belgie de thuisclub geen schijn van kans meer en liep door vijf try's en vier benut te conversies uit naar de 38-0- score. De Belgische scheidsrech ter Luc Derveeuw floot nage noeg een foutloze wedstrijd. riet toch al aangetoond op basis van een surplus aan kwaliteit voor dit niveau wedstrijden ge makkelijk naar de hand te kun nen zetten. Ook Koewacht slaagde er gisteren niet in om de Hulstenaren het lastig te ma ken. Pas in de slotfase van de wed strijd toonde Koewacht meer durf, hetgeen resulteerde in het eerreddend doelpunt (3-1) van Johnny Lensen. Voor het overi ge hanteerde Koewacht een be houdende speelwijze, maar dat woog niet op tegen de kwalita tief sterkere Hulstenaren. HW'24 had niet eens zijn beste vorm nodig om Koewacht zijn wil op te leggen. Bij de 3-0-voor sprong werd plichtmatig de wedstrijd uitgespeeld. Natuur lijk wees HW-trainer Ko Stoutjesdijk achteraf naar de ge miste kansen, waardoor de score hoger had moeten uitvallen. Stoutjesdijk had in die fase. hal verwege de tweede helft, overi gens nog een verrassing in petto. Hij wisselde een van zijn betere spelers, Pierre Withagen. Dat werd niet alleen door de Braban der zelf maar ook door het pu bliek niet in dank afgenomen. De logischer wissel - Norbert Baart voor Harm Rietjens die kort daarvoor twee opgelegde kansen had gemist - bleef ach terwege. Mopperen Stoutjesdijk had er achteraf een vreemde verklaring voor. „Ik wilde eigenlijk Harm Rietjens ■wisselen. Dat heb ik niet gedaan, omdat het publiek maar bleef mopperen. Dan maak ik ze liever nog kwader door Withagen te wisselen. Zo zit Stoutjesdijk nu eenmaal in elkaar." HVV tegen Koewacht waren in het verleden derby's die tot op het scherpst van de snede wer den uitgevochten. Het waren vooral de confrontaties tussen de technisch betere Hulstenaren en de veel energie vretende Koe wachtenaren, waarbij het pu bliek vaak lang in het ongewisse bleef over de afloop. Die ingrediënten leken ook gis teren op voorhand aanwezig. Zo had het duel een familiair tintje met de familie Rietjens, die aan beide kanten flink was vertegen woordigd. Koewacht-trainer Rudie Rietjens. de grensrech ters Theo en Freddie Rietjens, de voetballers Harm en Dennis - spelend voor HW en zoons van Freddie - en neef Danny Vlas- senrood, spelend voor Koe wacht hebben familiebanden met elkaar. Een heet voetbalmiddagje bleef uit, want na het vroege doelpunt van Dennis Rietjens hadden de toeschouwers al huiswaarts kunnen gaan. Alleen de vraag met hoeveel doelpunten verschil HW zou winnen bleef overeind. Dat vormde ook een smetje op het spel van de geelblauwen, want de score viel pover uit. Koewacht was met duidelijke bedoelingen (een gelijkspel) naar Hulst gekomen. Vanuit een gesloten verdediging, met veel spelers achter de bal. de aanval len van HW zien te ontregelen. Voor de spitsen Harm Rietjens. Dennis Rodrigo en Pierre Witha gen was er aanvankelijk geen ruimte in het zestienmeterge bied van Koewacht, maar HVV bezit nog andere wapens. Een van die wapens is de vrije trap van Dennis Rietjens. De laatste man schoot van net bui ten het strafschopgebied de thuisclub naar een 1-0-voor- sprong. De bal stuiterde over de gestrekt liggende Koewacht doelman Pol van de Vijver tegen de touwen. Koewacht bleef na de achterstand volharden in de voorzichte speelwijze. Het ont brak de ploeg van trainer Rudie Rietjens bovendien aan felheid en strijdlust. Het was daarom geen toeval dat de gele kaarten aan de kant van Hulst vielen. HW behield het initiatief, maar kon niet de echte bressen in de afweer van Koewacht vinden. HW hoefde na de voorsprong ook niet zo nodig. Pas na een af gekeurd doelpunt van Withagen (buitenspel) werd er even over geschakeld naar een hogere ver snelling. Op slag van rust scoor de Edwin Martens na een vloeiende aanval op aangeven van Harm Rietjens 2-0. Toen was van onze medewerker GROENENDIJK - Eén caram bole besliste gisteren over winst en verlies in het biljart kampioenschap tweede klasse driebanden van het district Zeeuwsch-Vlaanderen. De slot- partij tussen Fred Ballegeer en lokaal favoriet Paul de Kort eindigde in een 25-24 overwin ning voor Ballegeer, die daar mee de nieuwe titelhouder van het seizoen 1996-1997 in deze spelsoort wordt. In eigen huis - de werkelijk meer dan fraaie accommodatie van zaal Molenhof in Groenendijk - keek verliezer De Kort na afloop tegen een zwakke slotdag aan. Na een sterke reeks was de GBC- speler in de zesde ronde onderuit gegaan tegen George. Mahu, maar sneuvelde andere kans hebber Fred Ballegeer ook tegen Pierre Levrier. Beide nederlagen zorgden voor een climax, temeer daar in de al lerlaatste sessie de titelkandida ten tegenover elkaar kwamen te staan. Ballegeer wist daarin de zenuwen het beste onder con trole te houden en wist zich bij 25-22 bijna zeker winnaar. De la tere kampioen zou toch nog met het zweet in de handen komen te zitten, want in de gelijkmakende beurt verzamelde zijn tegen stander nog één keer alle krach ten. Het werd 25-23, en bij 25-24 en een 'te maken' stootbeeld was Paul de Kort heel dicht bij de re mise en de titel. Het gelijkmakende punt kwam er echter niet. op luttele millime ters miste De Kort 25-25 en rest ten hem alleen de troostprijzen van een gewestelijke uitzending - samen met Ballegeer - in Sas van Gent op 1, 2 en 3 november èn de hoogste toernooiserie. En Fred Ballegeer...hij maakte eens temeer duidelijk dat pas op de streep de prijzen worden ver deeld. Een stereotiep beeld uit de wedstrijd HW-Koewacht. Een HW'er, omringd door spelers van Koewacht, vuurt op het vijandelijke doel. foto Peter Nicolai Verdiende winst voor Moerse Boys: 0-2 van onze medewerker Lucien Roelandt AXEL - Ook in hel tweede thuisduel van het seizoen is Axel er niet in geslaagd de pun ten in eigen huis te houden. Na de 0-1-nederIaag tegen Vlissin- gen verloor de oranje-witte bri gade van trainer Rinus Zegers nu met 2-0 van Moerse Boys. Ge zien het vertoonde spel voor de kamp wisseling, een verdiende overwinning voor de Braban- Axel krijgt versterking van onze medewerker AXEL - Axel-voorzitter Van Gremberghe verwacht komen de zondag een belangrijke ver sterking te kunnen presenteren. De preases denkt dat de over schrijving van de Anderlecht- UEFA-speler Enzo Dimartino nog deze week rond komt. „Enzo is een technisch zeer be gaafde speler, die zich bij de UE- FA's van Anderlecht zowel als middenvelder als spitsspeler heeft bewezen. Ondertussen is hij verhuisd naar Axel en is hij door Anderlecht vrij gegeven. De overschrijving lijkt mij een formaliteit. Het zou ons beslist niet slecht uitkomen, want zo'n speler kunnen we op dit moment best gebruiken." ders. Axel had na de thee een duidelijk veldoverwicht, maar opnieuw bleek dat het spel ma ken niet de sterkste kant van de thuisclub is. Rinus Zegers: „Ik ben zeker niet ontevreden over de inzet van mijn spelers, maar in hande lingssnelheid schoten we duide lijk tekort. Er was duidelijk spra ke van kwaliteitsverschil. Voor al voor de rust werden we langs alle kanten voorbij gelopen. Bij balverlies kwamen we daardoor telkens in de problemen. Ik kan dan ook niet ander zeggen dat die jongens verdiend hebben ge wonnen." Axel leed inderdaad veel balver lies. Vooral Job Zwegers. de an ders zo betrouwbare spelverde ler. leek het af en toe op een ac- coordje met de tegenstander te gooien. Wat de rust in de Axelse defensie bepaald niet ten goede kwam. De terugkeer van de van een knieoperatie revaliderende Danny Pauwels wordt aan de Axelse watertoren met verlan gen tegemoet gezien. Voorzitter en elftalleider Willy van Grem berghe: Danny straalt rust en gezag uit en is daardoor in staat om anderen beter te laten spe len Gelukkig verloopt de revali datie voorspoedig zodat zijn te rugkeer waarschijnlijk niet lang op zich zal laten wachten." Axel startte met een veldover wicht. Maar op een schot van Joep Frusch na. dat door de voortreffelijke doelman Roland Jacobs onschadelijk werd ge maakt, leverde dit overwicht in de eerste tien minuten geen en kel gevaar op. Voor Moerse Boys, vooraf getipt als kam pioenskandidaat maar met een nederlaag en een gelijkspel slecht gestart, het sein om het heft in handen te nemen. Snelheid Al snel bleek dat de verdediging van de thuisclub tegen de drie razendsnelle en balbehendige Brabantse spitsen van Marok kaanse afkomst. Hamid Daoudi, Badre Kossih en Said Haddonck in snelheid vele tellen tekort kwamen. Zo draaide Haddonck zijn tegenstander Ivan Colet zo dol als een tol. Hij bediende in de zeventiende minuut Barry Gom- mers op maat. Axels sluitpost Carlo de Dec- kere kon slechts met een uiter ste krachtsinspanning een ach terstand voor zijn ploeg voorko men. Enkele minuten later was het middenvelder Richard Driessens die Badre Kossih een niet te missen kans bood, maar gelukkig voor de reeds gepas seerde De Deckere kon aan- voeerder Harald Verschuren de bal nog uit de doelmond koppen. Ondanks dit overwicht hadden de bezoekers toch de hulp van hun gastheren nodig om rond het half uur op voorsprong te ko men. Een van de schaarse vloeiende aanvallen van de thuisclub werd door de goed mee opgerukte Rob Zwegers met een ziedend schot besloten, maar weer bewees Roland Ja cobs zijn niet geringe klasse door het leer uit de uiterste be nedenhoek te stompen. Uit de hierop volgende hoekschop stond Zwegers weer op de juiste van onze medewerker TERNEUZEN - De beide Zee u ws-VI aamse tweedeklas sers in het vrouwenvoetbal ken den een succesvolle competitie- dag. Terneuzense Boys rondde het bezoek aan Stedoco 2 af met :en 0-2 overwinning. Hoek was in eigen huis met 2-1 te sterk voor Ter Leede 2. Stedoco 2-Terneuzense Boys 0-2 - Een sterker Terneuzense Boys kreeg in de eerste helft genoeg kansen, maar kwam in eerste in stantie niet verder dan enkele malen de paal te raken. Op aan geven van Saskia de Bock was Inge Suy halverwege die eerste helft wel succesvol: 0-1 Na rust kwam Stedoco wat meer opzetten en toonde zich gelijk waardig. Het kwam echter niet verder dan een schot, op de lat. In de slotfase, waarbij werkvoetbal de boventoon voerde, was het opnieuw Inge Suy die na een pass van Tamara van Boven voor de verdiende 0-2 winst zorg de Hoek-Ter Leede 2 2-1 - Hoek speelde een prima eerste helft, Dat werd na twintig minuten be loond. toen José de Wit knap Al- bertine Reijns alleen voor de keepster zette. De Belgische be nutte het buitenkansje opti maal. 1-0. Diezelfde Reijns zorg de ook voor 2-0, toen ze goed de diepte werd ingestuurd door An- nemiek de S.teur. In de tweede helft zakte Hoek weg. een euvel dat al eerder viel te constateren. Ter Leede rook de kans en kwam al na vijf minu ten tot 2-1 terug na een blunder van de keepster. Hoek werkte daarna keihard, kreeg zelfs de betere kansen maar kon de wed strijd niet meer controleren. Het bracht de terechte overwinning niet meer in gevaar. - I V.f 0 Axel-speler Job Zwegers (rechts) in duel met tweespelers van Moerse Boys. foto Peter Nicolai plaats, maar nu was het clubge noot Jordy van Bunderen die een treffer in de weg stond. En of dit nog niet voldoende was verleende thuisclub-grensrech ter Rinus Verhelst, tot verbazing van de thuisclub en vreugde van de bezoekers, zijn medewerking aan Moerse Boys om op voor sprong te komen. Met een wilde trap bracht Joy Jochems de bal in het bezit van de in buitenspel staande Said Haddonck. Het vlagsignaal van Verhelst bleef uit, zodat Hadonck alleen op De Deckere kon afgaan en gemak kelijk de bordjes op 0-1 kon schieten. Dat men ook op eigen kracht in staat was te doelpunten bewees de ploeg uit Zundert vijf minu ten voor de rust. Joy Jochems stuurde Reggie van Tiggelen in de diepte en uit diens voorzet plaatste de geheel vrijstaande Richard Driessens het leer ach ter De Deckere; 0-2. Vlak voor rust kreeg Ivan van de Vijvere nog een uitstekende kans om Axel terug in de wed strijd te brengen. Alleen voor de doelman wist Van de Vijvere niets beters te doen dan de bal naar de cornervlag te schoppen. Na de pauze ging Axel resoluut van start, wat in de tweede mi nuut al leidde tot een geweldige kans voor Gino van de Broecke. Maar de voor de falende Jochem Marcus in het veld gekomen middenvelder schoot de bal in het Axelse bos in plaats van het doel. De thuisclub bleef daarna nog wel sterker, maar het waren de bezoekers die nog het dichtst bij een doelpunt kwamen. Job Zwegers verspeelde tot, twee maal toe onnodig de bal aan Ha mid Daoudi, maar beide keren redde Carlo de Deckere be kwaam. van onze medewerker OOSTBURG - Oud Sluis heeft de leiding genomen in het recreatief West Zeeuws- Vlaams zaalvoetbal. Texaco/'t Krikje, dat in de aanvangsfase de eerste plaats met het team uit Sluis deelde, werd reso luut met 7-2 teruggewezen. Francke Sport rukte door een 5-2-zege tegen het nog puntloze RVS/Engelaar op naar de tweede plaats. La Porte d'Or en Valentine deelden de punten. In poule B stond het duel tussen de gepro moveerde teams Du Commerce en 't Hart van Sluis op het programma, "t Hart van Sluis bewees dat de aangetrokken ver sterkingen hun doel niet gemist, hebben en won probleemloos met 4-1. Delta werd knap koploper na de royale 9-2-overwin- ning op De Rode Leeuw Ook ABN/Amro wist het net te vinden: 10- 1 tegen Meeusen. Traas was met 3-1 te sterk voor Gemeente Oostburg en Woit- tiez'Omnisport bleef nog zonder puntver lies door De Wielewaal met 2-1 te kloppen. De Zwart gaat in poule C aan de leiding na de afgetekende 5-0-overwinning tegen 1'Equipe. Chez René weet zich in de ongekende luxe van middenmoter na de 4-0 winst tegen Golden River. JJ Opties kwam met 6-3 tot de eerste winstpartij tegen Jopie Sluis. Wolf bleek met 3-2 de meerdere van Van Looy, Van de Sande bleef tegen Riemens met 4-3 net aan de winnende hand. ZAVIO In het KNVB-zaalvoetbal werden in Oost burg de laatste bekerwedstrijden in de poule afgewerkt. ABAB, De Dikke van Dale en Groosman/Casuals drongen van uit poule C met gelijk aantal punten door tot de kwartfinale, wat het einde voor Bron betekende. Het eindigde puntloos onderaan. Ook bekerhouder De Cocq, vrijgesteld van spelen in de poules, weet zich verzekerd van een plaats bij de laat ste acht. de niet fitte Angelo Verbraeken al uitgevallen met een dijbeen blessure. Moeilijke hoek In de tweede helft leek HVV, on der aanvoering van uitblinker Carlo Blommaert, op weg de marge te vergroten. Dat lukte al leen Withagen, die uit een moei lijke hoek de stand naar 3-0 tilde. Vervolgens liet Harm Rietjens twee kansen binnen een minuut onbenut. Martens trof nog een keer de paal en daarna kabbelde het duel naar zijn einde. Alleen Johnny Lensen profiteerde nog van concentratieverlies bij de thuisclub. De aanvaller reageer de in de slotfase attent op een voorzet van Patrick Boone: 3-1. Stoutjesdijk vond dat zijn ploeg vrij goed had gespeeld. „Men moet niet vergeten dat HVV met verdedigend ingestelde tegen standers te maken heeft. Geloof me. ik verwacht dat we nog ge makkelijke wedstrijden zullen krijgen waarbij de uitslagen ho ger zullen uitvallen", zei de HW- trainer. van onze medewerker TERNEUZEN - Terhole boekte gisteren in de zesde klasse B van het amateurvoetbal zijn derde overwinning op rij. In Lamswaarde bleef de ploeg van trainer/speler Ivo Wouters in de streekderby tegen SDO aan de goede kant (1-2) van de score. In de eerste helft kwam een ster ker SDO door een doelpunt van Martijn Verbrugge verdiend op een 1-0-voorsprong. Na rust viel Wouters in en dat bleef niet zon der gevolgen. De trainer/speler scoorde de gelijkmaker (1-1) Door een doelpunt van Dennis Jonkheim werd door Terhole zelfs de volle buit (1-2) gepakt. RIA won zijn tweede thuiswed strijd met ruim verschil (4-1) van Nieuw Borgvliet. In de zesde klasse A gaven Biervliet (9-0 te gen Volharding), met zes doel punten van Pascal Wedage en Schoondijke (10-0 tegen Cort- gene) het enorme krachtsver schil goed weer. Groede bleef te gen Zonnemaire steken op 1-1. Zesde klasse A Biervliet-Volharding 9-0 - De tegenstander behoort tot éen van de zwakkere broeders. Bier vliet n£m bij de rust al ruim (5-0) afstand. Pascal Wedage nam de eerste vier doelpunten voor zijn rekening. In de tweede helft scoorde de aanwinst van Bier vliet nog tweemaal. Jurgen Jir los Hooreweghe had met drie tref fers ook zijn aandeel in de 9-( 731 overwinning. Cortgene-Schoondijke 0-10 Het klasseverschil werd uitge I drukt in dubbele cijfers. Frank Steijaert (3), Claude Cornelis (3) Mark Praas (2), Norbert Willem.' en trainer/speler Willy de Jaeger waren verantwoordelijk voor de zware nederlaag van de Beve- landse ploeg. Groede-Zonnemaire 1-1 - De Zeeuws-Vlamingen begonnen te slap aan de wedstrijd. De onder schatting van de tegenstander kostte een doelpunt van Peter Simons. De 0-1-achterstand bij de rust werd pas een kwartier voor het einde weggewerkt (1-1) door John Oetelaar. In de slotfa se werden nog paal en lat ge raakt, zodat Groede twee pun ten verspeelde. Zesde klasse B RIA-Nieuw Borgvliet 4-1 Beide teams waren aan elkaar gewaagd. Gamal Nouali zette d< thuisclub op een 1-0-voorsprong r j bij de rust. De Brabanders kwa- y men uit een vrije trap op gelijke hoogte: 1-1. RIA-doelman Jur gen Zoolandt stopte vervolgens een strafschop. Dat bleek de om mekeer, want vlak daarop scoor de Georgie de Block 2-1. In de slotfase liepen de Westdorpena- ren door treffers van Nouali en Gerben Dierickx nog uit naar een ruime 4-1 winst. DE van onze medewerker HULST - Op de tweede speel dag in de eerste klasse mannen van de bedrijfsvolleybalcompe- titie in Hulst was Stunlmarkt opnieuw goed voor een 3-0-over- w inning. De titelverdediger trof CVC Doolaege als tegen stander en won dat duel met achtereenvolgens 15-1, 15-10 en 15-11. Luctor Banden 1. op papier de belangrijkste concurrent var. Stuntmarkt. morste zijn eerste punt. De nummer twee van dt ranglijst ging tegen De Sterre in de derde set onderuit (13-15), na dat het er in de eerste en tweede alles van weg had dat ook dat duel in 3-0 zou eindigen: 15-7 en 15-6. WC Rhodos kwam opnieuw niet tot de volle winst. Tegen Smash 2000 werd het in de eerste en tweede set weliswaar 15-14 en 15-6, maar daarna sloeg de oppo nent hard toe: 4-15 en 2-1 in de totaalstand dus. In de tweede klasse mannen is er geen enkel team meer zonder puntverlies. Brandax en het Reynaertcollege gaan na twee speeldagen gezamenlijk aan de leiding, met elk één verliespunt. Daarna volgt Ambulo met- een achterstand van één punt. Vrouwen In de eerste klasse vrouwen kan zowel Zaman Sport als WC Rhodos 1 terugkijken op een vlekkeloze start. Beide teams wonnen al tweemaal met het grootst mogelijke verschil. Za man Sport was deze week met 3- 0 te sterk voor WC Rhodos 2 (15- 14,15-7 en 15-2) en WC Rhodos 1 liet weinig heel van CVC 1: 15-1, 15-2 en 15-6. Van Waterschoot, de kampioen van verleden jaar, haakte bij de koplopers aan door een 3-0-zege op Broomchemie: 15-12, 15-8 en 15-3. In de tweede klasse bij de vrou wen dicteren Cerestar Benelux, Jong Morres 1 en Jong Morres 2 voorlopig de strijd om de eerste plaats. Geen van drieën leed tot nu toe al een verliespunt. ten rug Cyi Biljarten Groenendijk. Districtskampioenschap 2e kl. driebanden. Uitslag: 1. F. Balle geer (Hof van Eede) 12-0.519-5,2. G. Ma- hu (Ons Vermaak) 10-0.605-6 (prom.), 3. P. de Kort (GBC) 10-0.548-7, 4. P. Levrier (De Smickel) 8-0.537-7 (prom. voorw), 5. C. van Meelen (GBC) 6-0.463-5, 6. R. Wiemes (Concordia) 4-0.467-4. 7. J. Jo- siassen (De Smickel) 4-0.444-3,8. A. Buit (DOW) 2-0.492-6. Trimkoersen Criterium Nieuw-Hulst: 1. Th. van de Velde, Rijsbergen, 2. H. Slabbekoorn, Kapalle, 3. P. Bolssens, Kieldrecht, 4. R. Meijer, Putte, 5. E. Vereecken, Hulst, 6. R. van Etten, Hulst, 7. K. Beenhakker, 's- Heer Arendskerke, 8. L. Weststrate, Goes, 9. P. Picavet, Hulst, 10. J. West strate, Yerseke. Bedrijfscompetitie Hulst. Eerste klasse mannen Luctor Banden 1-De Sterre 2-1, CVC Doolaege-Stuntmarkt 0-3 en WC Rhodos-Smash 2000 2-1 Tweede klasse mannen: Luctor Banden-Reynaertcol- lege 0-3, De Troubadour-Brandax 0-2 en Van Westen-Ambulo 0-3. Eerste klasse vrouwen: Broomchemie- Van Waterschoot 0-3, Zaman Sport-VVC Rhodos 2 3-0, CVC 1-VVC Rhodos 1 0-3, De Fikser-Voorwaarts 3-0, Ferket en de Maat-SC Morres 2 3-0 en Foto van Dam me -SC Morres 1 2-1 Tweede klasse vrouwen Cerestar-Van Wesemael 3-0, Van Wesemael-Tence 2-1, 't Hoeksken- ZS team 3-0, Jong Morres 2-SC Morres 3 3-0, Jong Morres 1-L'Entree 3-0 en CVC 2-De Sterre 0-3. Zaalvoetbal Voetbal A-junioren, derde divisie: DFC-Zwart Wit'28 3-2, Oranje Wit-lnternos 2-34, Pa- pendrecht-ONA 1-4, RCS-Kapelle 7-1, SVV-HOV 1-1, Terneuzen-Halsteren 1-1. B-junioren, tweede divisie: FC Den Bosch-Excelsior 0-0, Dordrecht'90-Ter- neuzen 0-2, Feyenoord B2-Spartaan'20 0-0, NAC-RKC 5-1Ado Den Haag-SVV 2- 3, Alphense Boys-Sparta 0-3. B-|unïo- ren, derde divisie HVCH-Terneuzense Boys 4-0. Desk-Baronie 4-2, TSC-RCS 1- 7. RBC-Middelburg 5-0, Longa-VOAB 4- 1, Wilhelmina-Zigo 3-0. Standen. A-junioren, derde divisie: 941 RCS 3-9 2. DFC 3-9 3. SVV 3-7 4. Halste ren 3-7 5. HOV 3-4 6. Zwart Wit'28 3-3 7. ONA 3-3 8. Internos 3-3 9. Terneuzen 3-2 10. Oranje Wit 3-1 11. Kapelle 3-1 12 Pa pendrecht 3-1. B-junioren, tweede divi sie: 1. NAC 3-9 2. FC Den Bosch 3-7 3. SVV 3-7 4. Sparta 3-7 5 ADO Fen Haag 3- 6 6. Spartaan '20 3-4 7. RKC 3-3 8. Ter- neuzen 3-2 9. Feyenoord B2 3-2 10. Dordrecht'90 3-1 11 Excelsior 3-1 12. Al phense Boys 3-0. B-junioren, derde divi sie: 1 RCS 3-9 2. RBC 3-9 3. Middelburg 3-6 4. Lonag 3-6 5 HVCH 3-6 6. Wilhel- mina 3-6 7. Terneuzense Boys 3-3 8. Ba ronie 3-3 9. Desk 3-3 10. VOAB 3-1 11 Zigo 3-1 12. TSC 3-0. Volleybal Recreatieve competitie Sas van Gent. Mannen Savok 2-Citroèn Wisse 3-0 (15- 13,15-6,13-10). Vrouwen, eerste klasse C Line-Place du Marché 3-0 (15-4, 15-1, 15-8), Gilderakkers-Cerestar Benelux 1- 2 (10-15, 15-13, 7-13), Swagemakers-De Doorzetters 0-3 8-15, 12-15, 10-11). Tweede klasse: Savok/Johan de Block- Philippine 2 3-0 (15-5,15-1,15-3), Savok 2-Philippine 3-0 (15-7, 15-11, 15-2). Ge mengd, eerste klasse- Garage Bode 2 Garage Bode 3-0(15-7,15-2,15-2), Acke- Caravans Knape/De Sterre 3-0 (15-8. 15- 7,12-10). Tweede klasse- Gilderakkers2- Aster 0-3 (1-15,12-15,13-15), Philippine- Swagemakers-3-0 (15-12. 15-3, 15-8). C1000 Jansen 2-Eetcafé 't Stremijn 3-0 (15-4, 15-4, 15-4), Savok 2-Fabricom 0-3 (12-15, 6-15, 9-15) Toernooi Voorwaarts (Axel), mannen: 1. CIS, 2. IJVC, 3. Mytilus, 4. Voorwaarts. Vrouwen 1. Voorwaarts, 2. SC Morres, 3. Savok 2,4. Gilderakkers. Bedrijfscom petitie 1B/2A: 1 Deltan, 2. DOW 2, 3. Te vore, 4. Savok. 2B/3A 1 Deltan 2, 2. Vis ser en Smit. 3. Voorwaarts/Wim de Waal, 4 Savok aspiranten Rayon Hulst: ZVH/Morres 4-Premiere/ Zaman 2 4-2, De Bree/De Kroon-De Beule 3-10, De Meerpaal'DLC-Restau- rant The Corner 8-2. 't Anker/Schelfout- Den Dullaert 6-3, Neckermann/Stunt- markt-ING bank 6-2, Restaurant La Place- Ros Beyaart 1-7. Rayon Terneuzen, vierde klasse: Witte Boussen/de Bruin-Crunchtime 2-2, TES'92 1-Adhanco 1-6 en Smit Sport- prijzen-Maas Afbouw 5-2. Vijfde klasse: Melk Bier-Terneuzen 2 4-4, Atoom Boys-Gemeente 2 1-4, Terneuzen Bon ded Stores-Café Bee 5-14, De Leugen- boom-Dow 4 8-2, Terneuzen 2-Dow 4 7- 1Melk Bier-Atoom Boys 3-6, Café Bee- Gemeente 2 3-3 en TES'92 2-Terneuzen Bonded Stores 5-5. Standen. Vierde klasse: 1. Witte Bousen de Bruin 2-4 2. Crunctime 2-4 3. De Rid der 1-3 4. Adhanco 2-3 5, Smit Sportprij- zen 2-3 6. Dow 3 1-1,7. Kota Radja 1-18. Maas Afbouw 2-1 9. TES '92 1 2-1 10. Dow 2 1-0. Vijfde klasse. 1. De Leugen boom 4-10 2. Café Bee 4-7 3. Atoom Boys 4-6 4. Terneuzen 2 4-6 5. Terneuzen Bonded Stores 4-5 6. Gemeente 2 4-5 7. Dow 4 4-1 8. Melk Bier 4-1. Oostburg, Orevo. Poule ALs Porte d'Or- Valentine 1-1, Francke Sport-RVS/En- gelaar 5-2, Oud Sluis-Texaco/'t Krikje 7- 2. Poule B ABN/Amro-Meeusen 10-1, Traas-Gemeente Oostburg 3-1, Du Commerce-'t Hart van Sluis 1-4, Woit- tiez/Omnisport-De Wielewaal 2-1, Delta- De Rode Leeuw 9-2. Poule C: Van Looy- Wolf 2-3, Riemens-Van de Sande 3-4, JJ Optics-Jopie Sluis 6-3, l'Equipe-De Zwart 0-5, Chez René-Golden River 4-0. Staden, poule A: Oud Sluis 3-6, Francke Sport 3-5, OBS/Erasmus 3-4, Texaco/'t Krikje 3-4, Markt 15 2-3, Valentine 2-3, La Porte d'Or 3-2, Stekelinck 3-2, De Boe merang 4-2, Sunset Boulevard 4-1, RVS /Engelaar 2-0. Poule B: Delta 4-8, 't Hart van Sluis 3-6, Woittiez/Omnisport 2-4, De Wielewaal 3-4, Du Commerce 3-4, Traas 4-3, ABN/Amro 2-2, Bon-Ami 2-1, De Rode Leeuw 2-0, Gemeente Oost burg 2-0, Meeusen 3-0. Poule'C Tele- post 3-6, De Zwart 4-6, De Grote Kaas boer 3-5, Wolf 4-5, Chez René 3-4, Van de Sande 4-4, JJ Opties 3-3, Van Looy 3- 2, Riemens 3-2, Jopie Sluis 4-2. Golden River 4-2, l'Equipe 4-1 Oostburg, Zavïo. Beker poule C: ABAB- De Dik!'van Dale 3-4, Bron-Groosman/ Casual. P-6, Groosman/Casuals-ABAB 1 - Do Dikke van Dale-Bron 4-0, Bron- ABAB 1-7, Groosman/Casuals-De Dikke van Dale 3-1 (ABAB, Groosman/Ca- suals en De Dikke van Dale geplaatst voor de kwartfinale).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 30