Complimenten voor sterk Hoek Luctor profiteert optimaal van misser Ernst de Putter AZVV opnieuw met lege handen Breskens onderuit bij een bikkelhard spelend Philippine Terneuzen Al houdt koploper op remise: 1-1 Trimkoers voorziet in van Hulst behoefte Komt er een einde aan de hegemonie van de ploegen uit de Bollenstreek? laat pi motj )uw i da 1 rich rtge ?idd aal. Zaaltoppers spelen gelijk van onze verslaggever Richard Thannhauser KATWIJK - John Bravenboer genoot zaterdagmiddag van zijn cluppie. De voorzitter van Hoek leefde intens, maar be heerst mee op de tribune in Kat wijk. Overtredingen van zijn iloeg („Niets aan de hand, scheids") wuifde hij weg en na een goede redding van André de Letter was hij vol lof over de van Terneuzen afkomstige doel man. „Ach", zei hij even later tijdens een moment van bezin ning. „let maar niet op mij, want ik ben niet objectief." Ker Kwestro, toen er een diepe bal vanuit het achterveld kwam. Terwijl Jacky Lambert de bal met het hoofd verlengde, was Nijskens al gestart en kwam hij oog in oog met doelman Van Duijn te staan. De goalie van Katwijk greep vervolgens naar de voeten van Nijskens. die daardoor ten val kwam. Het le verde Hoek een strafschop op. die door Lambert werd benut. Twee belangrijke spelers namen zaterdag plaats op de tribune. Geert de Poorter (revaliderend na een knie-operatie) en Patrick Naudts (rugblessure) werden echter nauwelijks gemist. Het geen een meevaller was. want vooraf had voorzitter John Bra venboer er een hard hoofd in. „Die twee zijn erg belangrijk voor het elftal. Daarom ben ik al tevreden als we hier een puntje pakken." Hoofdrol Het werden er drie en dat was de verdienste van het hele elftal, waarin doelman André de Letter een hoofdrol vertolkte. De Let ter, die de voorbereiding door vakantie miste maar inmiddels zijn concurrent Mario Harte naar de reservebank heeft ver bannen, speelde een bijna fout loze wedstrijd. Slechts één keer zat hij mis. Hij verkeek zich op een mislukte voorzet van Jan Lijst en moest daardoor snel enkele passen achteruit om de bal te vangen. Dat lukte, maar vervolgens tui melde hij met bal en al achter over in het doelnet. In een reflex drukte hij het leder naar voren. „Doelpunt", riepen spelers en supporters van Katwijk. Maar scheidsrechter Breugel durfde die beslissing niet te nemen en ging af op het advies van zijn grensrechter, die niet eens op de achterlijn stond. De vlagger bleef stokstijf staan, waardoor Breugel De Letter het spel liet hervatten met een uittrap. „Het was geen doelpunt", was De Letter resoluut in zijn oor deel. „Op het moment dat ik naar achteren viel, duwde ik de bal meteen naar voren. De scheidsrechter en de grensrech ter hebben het dus goed gezien." Reddingen De Letter verrichtte zaterdag een handvol goede reddingen. Zo dook hij moedig op de bal die voor de voeten van Katwijks topschutter Zwaan lag. En even later tikte hij met een zweefduik een hard en zuiver afstands schot van John van der Meer over de lat. „Die bal zag ik niet meteen komen, maar ik kreeg op het laatste moment mijn hand er tegenaan." De Letter is volledig geïnte greerd in het elftal „Als je net in het team staat, kijk je vooral naar de kwaliteiten van de ver dedigers die voor je staan. Ach terin zit het bij ons wel redelijk in elkaar. Dan ga je zelf een stuk gemakkelijker spelen." Het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Breugem be groette hij met een zucht van verlichting. „Een knap resul taat." En: „Ik denk niet dat veel ploegen dit jaar in Katwijk zul len winnen." Daarin kan hij wel eens gelijk hebben. Aan de an dere kant was de zege zaterdag de verdienste van zijn eigen elf tal. Dat vond ook Marco de Ridder. De linksbuiten van Katwijk, die weinig in te brengen had tegen Etwin Dek. roemde de Zeeuws- Vlaamse ploeg. Hij kwam ook tot een opmerkelijke ontboeze ming. „Deze klasse werd in het verleden altijd beheerst door de ploegen uit de Bollenstreek. Die tijd is misschien wel voorbij. Dit Hoek behoort zeker tot de top pers in deze klasse, maar dat had ik niet anders verwacht. Een elf tal met veel ervaring, spelers die in Belgie op het hoogste niveau hebben gevoetbald. Néé, mij heeft het met verrast dat Hoek hier zo sterk voor de dag kwam." Slim Routine heeft Hoek inderdaad voldoende, maar in het elftal dat zaterdag aantrad tegen Katwijk speelde maar één man die een serieuze loopbaan in het prof voetbal achter de rug heeft: An- gelo Nijskens. De 33-jarige aan valler speelde in de hoogste Bel gische klasse (Lokeren, Charle roi) en in de Duitse Bundesliga (Bayer Uerdingen), maar sleet zijn laatste jaren bij bescheiden derdeklassers (Alemannia Aa chen en Haasdonk). De sleet zit er inmiddels op, het geen aan zijn spel te zien is. Maar op bepaalde momenten bewijst hij dat hij het spel wel degelijk kan lezen. Zo kroop hij in de 56e minuut van de tweede helft slim weg achter de rug van zijn bewa- AXEL - Paul van Kouteren is als trainer aan zijn vierde sei zoen begonnen bij AZW. Nim mer kende hij echter een desa streuzere start als deze voet baljaargang. Nul uit drie zijn de kille cijfers die er op uit duiden dat AZW een moei zame competitie staat te wachten. Personele proble men waren er zaterdag de oor zaak van dat Van Kouteren zijn ploeg in een fantasiesa menstelling het veld in moest sturen tegen het evneens zwak gestarte VVC'68 uit Halsteren. Ondanks een surplus aan inzet kon AZW de nederlaag niet ontlopen: 0-1. Vooral in aanvallend opzicht was AZW zaterdag gehandi capt. Het aanvallend ingestel de trio Jaap den Doelder, Jac- co Koekoek (beiden gebles seerd) en Jacco de Koeijer (werkzaamheden) ontbrak op het appèl, waardoor Jochem van Leeuwen en Marco Bolle- man naar de frontlinie werden gestuurd. „Dat is een behoor lijke aderlating. Je moet dan toch gaan schuiven in de op stelling", aldus Van Kouteren, die voorts nog steeds geen be roep kan doen op de geschor ste doelman Johnny Dieleman en de van een langdurige bles sure revaliderende Eric Wiel- and. Kortom, personele problemen voldoende bij AZW. Boven dien verwacht Van Kouteren dat hij binnenkort Eric Deij zal moeten missen. De solide ver dediger begint een eigen zaak. „Ik verwacht dat Deij daar door straks ook weg zal val len." Na de slecht verlopen opening van de competitie startte AZW de confrontatie met WC'68 furieus. Dat resulteer de al in de openingsminuut in een schot op de binnenkant van de paal van Jochem Ga- jewski. Twinitg minuten lang kon AZW daarna de wedstrijd dicteren. Omdat mogelijkhe- ir'y AZVV'er Angelo van Dorselaer legt aan voor een voorzet in het duel met WC. Jochem Gajewski (links) kijkt toe. foto Peter Nicolai den uitbleven, namen de Bra banders het initiatief over. Vooral Marco de Jongh was een voortdurende plaag voor de AZW-verdedigers. Probleem voor de bezoekers was echter dat ook zij aanval lend onmachtig waren. De Jongh en ook Patrick van Kaam zochten het doel steeds op de verkeerde plaats, zodat AZW in de eerste helft vrij eenvoudig op de been bleef. In de blessuretijd was de thuis club zelfs dicht bij een treffer Marco Bolleman werd vlak buiten het strafschopgebied onderuit gehaald, waarna de vrije trap van Eric Deij met een schitterende reflex door doel man Gerwin Hoek uit de bo venhoek werd geranseld. Ook in de tweede helft bleef het spelbeeld gelijk aan het slot van de eerste WC'68 was en bleef de betere ploeg. Rond het halve uur in de tweede helft leefde de wedstrijd op door een offensief van WC. dat AZW ongeschonden overleefde. Nog wel. Marco de Jongh. al twee keer dicht bij een doelpunt, leidde het doelpunt in. AZVV'er Freddy Bakker haal de De Jongh binnen de beruch te lijnen onnodig onderuit. Van elf meter faalde aanvoerder Marco Ernest van WC niet: 0- 1. Het lauwe slotoffensiefle van AZW haalde niets meer uit. AZW-VVC'68 0-1(0-0). 76. Ernest 0- 1. Scheidsrechter M. Boone (Kruinin- gen). Aantal toeschouwers: 100. Gele kaarf Ernest (WC'68). van onze medewerker Jan Roovers PHILIPPINE - Met dezelfde wa pens waarmee een week eerder Steen tijdens een adembene mende wedstrijd gevoelig met 1- 5 werd onderuit gehaald, bracht Philippine gisteren op eigen veld het nog ongeslagen Bres kens de eerste nederlaag toe. Na een bij vlagen te hard - maar ze ker niet onaantrekkelijk - duel stapten de 'mosselmannen' met de volle winst van het veld, 1-0. Heel Philippine inhaleert mo menteel het succes van een ploeg, die het handelsmerk van de trainer uitdraagt. Ruud Cor nells was als speler nooit vies van een stevige aanpak, de ma nier waarop zijn selectie tekeer gaat verraadt de hand van de huidige oefenmeester. De aan slagen die zijn pupillen in het eerste kwartier op de ledematen van de tegenstander loslieten vonden, uiteraard, geen bewon dering bij Breskens' trainer Puype, maar hadden wel het beoogde effect. Cornelis: „We zijn inderdaad niet kinderachtig, spelen recht voor zijn raap. Als dat binnen het toelaatbare blijft, heb ik daar geen moeite mee." Collega Puype dacht daar toch anders over en verweet arbiter Cees Floren dat hij onvoldoende was opgetreden tegen het 'bik kel werk' waarmee de thuisclub zijn elftal van meet af aan pro beerde te intimideren en daar nog in slaagde ook. Piet Puype had overigens ook Ruime zege voor zaalvoetballers HULST - De zaalvoetballers van Van der Gucht deelden in de tweede klasse van de regio Zeeuws-Vlaanderen een gevoe lige tik (5-1) uit aan Premiere Zaman Sport. Van der Gucht speelde in de eer ste en enige competitiewedstrijd van de tweede klasse tactisch sterk en gedisciplineerd Daar was de veelvuldig aanvallende tegenstander niet tegen opge wassen. Vooral doelman Alex Lourensen was bij de tegenaan vallen van Van der Gucht een belangrijke schakel in de op bouw. De uitblinkende sluitpost stond aan de basis van veel doel punten. die op naam kwamen van Ingmar Hoefnagels (2). Ed win Martens (2) en Piet de Visser. Maarten Thomas redde de eer voor Premiere Zaman. kritiek op zijn eigen team: „We speelden heel lang te statisch, kwamen in feite maar zelden aan opbouw toe." Als excuus mocht hij het gemis van een paar bepa lende spelers (Tonnie van Voo- ren. Robbie Buitendijk) aanvoe ren. Feit bleef echter dat Philip pine het duel niet alleen onge schonden wenste door te komen, maar ook voor de punten durfde te gaan. De wijze waarop is daarbij van minder belang. Het accent ligt duidelijk op 'niet verliezen', ten slotte het enige dat telt. Aanval lend en attractief voetbal komen daarbij op de tweede plaats. Uit het oogpunt van bedrijfsvoering begrijpelijk. Het elftal van aanvoerder Harry Vermeire heeft die missie vanaf de start van de competitie goed opgepakt. Na knullig verlies in de openingswedstrijd tegen Sluiskil heeft de ploeg zich in middels in de subtop gemeld. Wie dat vooraf durfde te ver wachten werd toch een beetje meewarig aangekeken. Zonder dat er bij Philippine nu direct een Hosanna-stemming heerst beseffen spelers, supporters en bestuur inmiddels dat de 14- koppige selectie zeker niet ge doemd is tot degradatievoetbal. Knokker Want...het mocht dan net aan de schreef zijn. na het verstoren van de opbouw bij de tegenstander bleek Philippine ook genoeg voetballend vermogen op de mat te kunnen leggen. Puype heeft Breskens al eerder zover gekregen en daardoor werd een decor geschapen waarin welis waar de beide doelmannen lang niet in actie hoefden te komen, maar de wedstrijd toch een hoge amusementswaarde kon boe ken. Met de bezoekers als de be ter voetballende ploeg, de thuis club als fanatiek knokker en de routiniers als rustpunten. Het aanzien alles waard. Meer nog in het tweede part waarin beide doelen beurtelings wel in gevaar kwamen en Philip pine de - niet onverdiende - overwinning greep uit een vrije trap van Erwin Pielaat die door Breskens-middenvelder Serge Nothen van richting werd veran derd. waardoor doelman Knol kansloos was, 1-0. In de resterende twintig minu ten belegerde Breskens het doel van de tegenstander, maar slaagde er niet in om langszij te komen. Uit een van de schaarse counters werd het nog bijna 2-0 door Schieman, maar dat zou echt teveel van het goede zijn ge weest. In duel om de onder de korf tijdens de derby Luctor-Zaamslag. De ploeg uit Terneuzen won met 10-8. Terneuzense korfballers nipt langs Zaamslag van onze medewerker Jan Roovers TERNEUZEN - Een paar we ken geleden ontmoetten de korfbalploegen van Luctor uit Terneuzen en Zaamslag el kaar in de strijd om de afde lingsbeker. Zaamslag won dat prestigeduel toen met 10- 9. Zaterdag leverde de her kansing - nu wel voor de pun ten - een 10-8-overwinning op voor Luctor, dat, anders dan in het bekertreffen, nu wel op volle sterkte binnen de lijnen kwam. De revanche kon echter niet overtuigen. Nu geeft een derby vaak geen juiste krachtsver houdingen weer. Niet zelden wordt een beroep gedaan op de mysterieuze krachten in de sport. Zaamslag, 'op papier' de mindere, deed dat met allure. Gelegenheidsaanvoerder en trainer/speler Frank Janssens liet zijn vak - het andere taalde hopeloos - dermate goed draaien dat de thuisploeg nooit echt kon loskomen. Bijkomende factor was dat bij Luctor Peter Durink, Monique Dellebeke i na een goede junio- rentijd geen progressie meer in haar spel i en Lianne Hame link niet echt in de wedstrijd zaten en Marjolein Wisse goed werd 'opgevangen' door Moni que de Roov. Al met al bete kende dat, dat de score maar matig aantikte. Nadat Michel Groenheyde en Alita de Put ter hadden geopend (1-1) brachten de dubbele scores van Ruben Karei. Ernst de Putter en Mirjam Simons, de beste speelster van Luctor, de wedstrijd echt op gang en bleef Luctor steeds aan de goe de kant van de score. Na de be nutte 'stip' van Ernst de Put ter gingen de ploegen bij 5-4 rusten. Na 5-5 in de tweede helft leidde arbiter Johan Wisse een straf- worpenfestival in. Niet mmder dan zeven overtredingen op rij achtte Wisse zwaar genoeg voor de zwaarste sanctie Na dat de kruitdampen en de emoties over de twee opeen volgende missers van Durink waren opgetrokken liet het scorebord 8-7 in Luctors voor deel zien, Na 9-8 (doelpunten van Durink en 'man van de wedstrijd' Frank Janssens) zou de gemiste 'stip van Emst de Putter hèt fatale moment van de wedstrijd worden. „Bij 9-9 zouden we beslist niet kansloos zijn geweest en had de tegenstander mogelijk net dat tikje gekregen dat ons aan de winst had kunnen helpen", keek Janssens op die cruciale misser terug. Nu incasseerde Zaamslag de teleurstelling en kreeg door het doelpunt van Carlo Hamelink 10-8) geen kans meer om nog een keer te rug te komen. Scores Luctor: Peter Durink 3. Mirjam Simons 2. Carlo Hame link 2. Ruben Karei 2 en Mi chel Groenheyde. Scores Zaamslag: Ernst de Putter 4. Frank Janssens 2. Alita de Putter en Pieter Ha melink. BKC In de eerste klasse A maakte BKC Breskens een slechte beurt door thuis tegen KVK niet verder te komen dan 6-6. „Zeer matig, vooral aanval lend lieten we het afweten' veroordeelde trainer/coach Ronald Kraayeveld de wan prestatie van zijn ploeg. Sand ra de Reu. Anita de Ritter. Ka rin Kolijn. Piet Fieret. Jerry van Haneghem en Frans Ver- planke scoorden. TERNEUZEN - In de vierde klasse van de landelijke zaalvoet balcompetitie (rayon Terneuzen) zijn ook Witte Bousen/de Bruin en Crunchtime niet langer zonder puntverlies. In hun onderlinge duel kwamen de nummers twee en drie van de rang lijst een 2-2-gelijkspel overeen. Winst was er voor zowel Adhan- co als Smit Sportprijzen. Adhanco speelde de teleurstelling van de 2-3-nederlaag tegen Witte Boussen van zich af door TES'92 1 met 6-1 te verslaan en Smit Sportprijzen gaf Maas Afbouw in feite geen schijn van kans: 5-2. In de vijfde klasse heeft De Leugenboom meteen al een voorsprong genomen op de rest van het veld. De koploper kwam deze week twee keer in actie, won één keer (met 8-2 van Dow 4) en speelde ook één keer gelijk imet 5-5 tegen Terneuzen Bonded Stores). Alleen Café Bee. dat imponeerde met een 15-4-overwinning op Terneuzen Bonded Stores, kan De Leugenboom enigszins volgen. Nieuwe zege voor zaalvoetballers HULST - Met een overtuigende 10-3 zege op De Bree/De Kroon boekte het zaalvoetbalteam van De Beule de tweede opeenvol gende overwinning in de zaalvoetbalcompetitie van het rayon Hulst. Ook de ploegen van ZVH/Morres 4 en Neckermann/ Stuntmarkt kwamen voor de tweede keer tot een zege. Een aantal ploegen kwam vorige week in Hulst nog maar voor de eerste keer in actie. De Meerpaal/DLC kende een voortvarende start. Tegenstander The Corner werd naar een kansloze 8-2 ne derlaag gespeeld. Restaurant La Place. De Bree/De Kroon en ING bank bleven ook in hun tweede wedstrijd met lege han den. Bedrijfsteam verrast eersteklassers TERNEUZEN - Het volleybaltoernooi van Voorwaarts kreeg zaterdag een verrassende winnaar. De mannen van CIS spelen in Terneuzen in de eerste klasse A van de bedrijfscompetitie en kwamen in het toernooi in Axel uit tegen de in de eerste klasse van de Nevobo spelende ploegen van IJVC. Mytilus en Voor waarts. CIS. met onder anderen de gebroeders Ypma en Wim Boeije in de gelederen, bleef deze teams verrassend voor. De vrouwen van Voorwaarts eisten eveneens de toernooizege op. De ploeg van de organiserende vereniging bleef SC Morres. Sa- vok 2 en het in de Sasse recreatieve competitie spelende team van Gilderakkers voor. In de klassen voor bedrijfsploegen leg de Deltan met zowel het eerste als tweede team beslag op de eerste plaats. Volleyballers geven visitekaartje af SAS VAN GENT - De mannen van Savok 2 gaven vorige week hun visitekaartje af in de recreatieve volleybalcompetitie van Sas van Gent. De ploeg is na een onderbreking van één jaar terug in de competitie en vierde de rentree met een overwin ning. Citroën Wisse, dat vorig seizoen lange tijd uitzicht had op de titel, werd met 3-0 verslagen. Savok 2 ontdeed zich in een aantrekkelijk duel in de slotfase van de eerste en derde set van een taaie tegenstander, die - alle inspanningen ten spijt - met lege handen naar huis kon. Zo trok Savok 2 in de openingsset met 15-13 aan het langste eind. Na een overtuigende 15-6 zege in het tweede bedrijf werd de derde set beslist door het tijdsig naal. Savok 2 leidde op dat moment met 13-10. De vrouwen van Cerestar en Gilderakkers (eerste klasse) waren aan elkaar ge waagd. Cerestar, dat wederom als titelkandidaat wordt beuwd, besliste het duel in zijn voordeel (2-1). maar moest daar voor tegen een goed draaiende tegenstander alle zeilen bijzet ten. C-Line (3-0 tegen Place du Marché) en De Doorzetters (3-0 tegen Swagemakers) begonnen in deze klasse eveneens met een overwinning. Slippens verbetert record AMSTERDAM (ANP) - Robert Slippens heeft, zaterdag het Ne derlandse uurrecord wielrennen achter de derny overgenomen van Ronald Rol. De pas 19-jarige renner uit Opmeer kwam op de baan van Sloten in zestig minuten met gangmaking tot een afstand van 56 kilometer, 902 meter en 16 centimeter. Rol vestigde eerder op de dag het eerste uurrecord achter de derny. De 34-jarige renner uit Broek op Langendijk legde 54 kilometer, 396 meter en 51 centimeter af. van onze medewerker TERNEUZEN - In de derde di visie van het landelijk junio renvoetbal kwam Terneuzen Al zaterdagmiddag op eigen veld een 1-1-gelijkspel overeen met koploper Halsteren. Die eind stand was bij de rust al bereikt. Hoewel vooraf enige vrees ge koesterd werd voor de nog onge slagen tegenstander, had Ter neuzen van meet af aan het bes te van het spel. Halverwege de eerste helft counterde Halsteren echter naar 0-1. maar nog voor de rust werd het 1-1 toen Timmy Louwiesse in het strafschopge bied onderuit werd gehaald en de spitsspeler zelf de penalty verzilverde. Ook na de hervat ting had Terneuzen het beste van het spel. maar met name Timmy Louwiesse liet een aan tal opgelegde kansen onbenut. Op de derde speeldag in de twee de divisie behaalde Terneuzen BI zijn eerste overwinning. Uit tegen Dordrecht'90 werd het 0-2, na een ü-0-ruststand. Dordrecht'90 was in de eerste helft de (ietsi betere ploeg, maar na de hervatting was er van meer evenwicht sprake. De tweede helft was nauwelijks drie minuten oud toen Roel Alberti uit een voorzet van Jordi Bakker raak kopte: 0-1. In de slotfase, juist toen de thuisclub aan wilde zetten voor een offensief, ont snapte Jairo Jandroep aan de buitenspelval en scoorde de ver dediger 0-2. Voor Terneuzense Boys BI was in de derde divisie voor B-junio- ren zaterdagmiddag geen succes weggelegd. De Terneuzenaren verloren in Heesch met ruim ver schil van HOVC: 4-0. De thuis club was in alle opzichten de meerdere van de ploeg van trai ner Ko de Fouw en drukte dat al voor de rust in de score uit (3-0). Onmiddelijk na de hervatting werd het zelfs 4-0 en dreigde een grote afstraffing HOVC nam toen echter gas terug en drong niet verder aan. van onze medewerker HULST - Vier renners kwamen zaterdag in het trimcriterium van Nieuw-Hulst op de finish af gestoven. Ex-prof Theo van de Velde uit Rijsbergen was de rapste van het groepje, dat in de slotronde van een aantrekkelij ke wedstrijd was geformeerd en dat van deze hernieuwde ken nismaking van de Hulster buurt met de wielersport een bijzon der geslaagd nummer maakte. Na een aantal jaren warfrin Hulst geen wedstrijden kende, werd in de jaren vqftig in Nieuw- Hulst de basis gelegd voor een nieuwe wielerperiode. Dat liep uitstekend, maar diende in feite alleen als een springplank - de organisatoren van de buurtver eniging waren het daar helemaal mee eens - voor het kermiscrite- rium in het centrum van de stad. Cees van Amsterdam won des tijds de eerste uitgave daarvan, maar Nieuw-Hulst bleef wieler- minded. En de Zeeuws-Vlaamse wielertrimbond haakte dan ook gretig in op het verzoek om in de buurt een koers voor trimmers te organiseren. Noch Nieuw- Hulst. noch de tnmbond zullen spijt hebben van dit initiatief. Want het kwalitatieve sterke trimpeloton zorgde zaterdag voor een uiterst aantrekkelijk heroptreden. Goesenaar Leo Weststrate was de eerste solist die op het 1600 meter lange stratenparkoers zijn partijtje blies. Hij mocht die rol even blijven spelen en het ap plaus van een talrijk opgekomen publiek in ontvangst nemen. Na dat Weststrate tot de orde was geroepen liepen Theo van de Velde. Huib Slabbekoorn en - lo kaal favoriet - Peter Picavet vanaf half koers parade. Een se rieuze opvoering die een zestal bewoog tot een achtervolging, waarin Eric Vereecken en Rinse van Etten de toon zetten. Maar alle inspanningen ten spijt kon den de zes niet allemaal de sprong naar de spits van de wed strijd maken In de laatste ronde slaagden alleen Bolssens en Meijer daar in, maar toen had den ze zoveel gegeven dat ze in de sprint kansloos waren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 29