19 Strandcross is van hoog niveau I Spikes geven atleet Jan de Bart meer grip op modderig parcours H.I4D,ai.in.ii Luc Cornelissens doet goede zaken y MB -trf iIf IIBBK Ploegen 't Zand herstellen zich van zwakke start sport Richard Leeuwesteijn en Piek Cruson spelen hoofdrol in het Vlissingse zand li miuLfi M w t JêstÊfiZ- Wmi T MAANDAG 23 SEPTEMBER 1996 jan onze verslaggever iichard Thannhauser [LISSINGEN - De Vlissingse jlrandcross begon gisteren zo'n jrie kwartier te Iaat, omdat de waterstand minder snel daalde |an was voorspeld. Het was liet de enige tegenslag, die de tijwilligers van MSV De Uit at te verwerken kregen. Want |e na de pauze gestaag vallende egen joeg vele toeschouwers laar huis. Dat was jammer, lanl de elfde editie van de (trandcross was er eén van loog niveau en - gelukkig - zon- |er noemenswaardige ongeluk- fooral de strijd in de ko- igsklasse 250/500 cc was er in van ongekende schoonheid, 'eliswaar was Ton van Grins- n in de tweede manche onge- akbaar: achter hem werd fel istreden om de ereplaatsen, jp de rechte stukken werd vol [as gegeven, de bochten werden laarscherp aangesneden. En de icrobatische kunsten die de top- lers moesten vertonen om ach terblijvers te passeren, maakten jan deze met 98 crossers sterk 'zette wedstrijd een heerlijk ihouwspel. Op elk deel van het •cuit viel wel wat te zien, al ko len veel toeschouwers positie bij le eerste bocht op het circuit. Valpartijen Pe start van zo'n grote groep rij- Jers vraagt immers om proble- hen. Je ziet het al een paar mi- luten voor de cross, als de heren [ijders zich opstellen achter het Itarthek. Nerveus trachten de lijders een goede positie te krij- |en. zodat ze vrijwel ongehin derd door de concurrentie de prste bocht kunnen nemen, foor de meesten gaat die vlieger ehter niet op. Zeker niet als de inellere starters zich verkijken lp de steile en scherpe trechter, vaar ze induiken. Het gevolg: valpartijen en een enorm opont houd voor zo'n vijftig deelne mers, die op slag kansloos zijn foor een topnotering. De beste rijders in deze klasse la- |en zich niet gek maken. Zeker liiet de Brabantse prijsrijders Ton van Grinsven, Anton van de wetering en Mark Vorsten- posch. Van Grinsven was con stant met een eerste en tweede plaats en greep de eindzege. In het geweld hielden de Zeeuwen pch knap staande. Vooral Ri- chard Leeuwesteijn liet zien, dat Van der Wekken Hen Van Strien delen de winst van onze medewerker ep Triou RILLAND-BATH - Erik van der jWekken en Joris van Strien deelden de winst in de 250/500cc klasse tijdens de wedstrijden ivan de Mc Rilland. Bij de 60cc (tvas Joeri van Liere matchwin- flaar met twee manche-over- jlvinningen, hetzelfde gold voor jk.,4jde Belg Depet bij de 80cc. Bij de ^-debutanten gingen de series naar Patrick Potter en Freddy Zee-Blaas, de finale werd gewonnen lci®poor De Raaymaker. zk24re eerste manche van de 250/ 600cc kende een spannend ver- loop. Van Strien, Van der Wek- lpcen en Den Hollander namen al ;el afstand en begonnen aan ;en spetterende strijd om de eer- ite plaats. Van Strien leidde ?anaf de start, maar Van der Wekken maakte het hem moei- De ommekeer kwam onver vacht. Op de hoogste spring- ichans van het circuit ging het out voor Van Strien. Kort na len achterblijver zette hij aan Voor de sprong, maar tijdens het ïeerkomen kwam hij met hem in KJtsing. Van der Wekken pakte ie leiding over en stond die niet neer af. Den Hollander werd weede. Van Strien zevende, n de tweede manche nam Van Jtrien weer de leiding, met op- ïieuw Van der Wekken als naas- e belager. Nu ging Van der Wek ten in de fout en Den Hollander lam de tweede stek over en itond die niet meer af. Van itrien pakte de winst. Van der Wekken finishte als derde. Jij de 125cc stond een groot aan- tal gastrijders achter het star- ïek, die ook de manches be- leersten. In de eerste manche idde Wilfried Simons van start lot finish. Achter hem was het een fel duel tussen Joey Moer land. Arjo Verhage en Nicolay Postma. Rondenlang wist Ver hage Postma achter zich te hou den maar halverwege moest hij och afgeven. Verhage moest de [ashandle nog behoorlijk open- lraaien om een oprukkende jCasper Ovaa achter zich te hou- len. n de tweede manche nam Ovaa topstart, maar Postma ver- Irong hem na drie ronden en [reep de zege. Achter hem bezet- in Ovaa en Simons de overige idiumplaatsen. •ij de jeugd stonden er vijftien "- en 80cc-rijders achter het iek, die gezamenlijk van start ingen. Nogmaals bleek hoe sterk de Kapellenaar Joeri van '.iere op het moment is. Op zijn Icc-machine gaf hij iedereen iet nakijken terwijl met name in pe eerste manche ook Gregory le Nooijer een klasse-prestatie ïeerzette door eveneens op een löcc machine de tweede plaats overall te bezetten. Beste 80cc- rijder werd de Belg Depet. hij nog steeds progressie maakt. Met zijn vierde plaats in de eer ste manche legde hij de basis voor een fraaie eindnotering. Omdat hij de tweede omloop als zevende voltooide, eindigde hij als vijfde en was daarmee de bes te Zeeuw. Bekend terrein „Het ging lekker", zei de Vlissin- ger, die weer een stapje verder is dan een jaar geleden. „Toen was ik zevende. De Strandcross is natuurlijk ook bekend terrein voor mij, want ik heb er nog geen één (Vlissingen beleefde giste ren de elfde editie) gemist. Mijn doel is om 'm een keer te winnen. maar dat zat er nu niet in. Er doen hier natuurlijk goeie gas ten mee, die bovendien beschik ken over grote sponsors en pri ma materiaal. Daarnaast moet je ook een beetje geluk hebben." Leeuwesteijn 126) is een man met ambities, maar kent ook zijn be perkingen. „Ik heb gelukkig een paar prima sponsors, maar de grote vis heb ik nog niet aan de haak geslagen. Komt omdat mo torcross hier minder leeft dan bijvoorbeeld in Brabant. Toch zie je dat het ook daar minder wordt. Een aantal circuits is al gesloten, vanwege de steeds strenger wordende milieuwet- ten." In de schaduw van Leeuwesteijn maakten nog twee Zeeuwen goede sier. Herman van den Bosch uit Koewacht werd min of meer verrassend achtste, waar mee hij Erik van der Wekken uit Zierikzee net voorbleef. Van der Wekken zat in beide manches net achter de Zeeuws-Vlaming. Hoofdrol Mag de meeste aandacht uit gaan naar de 250/500 ccook de 4- takt'enduro/off-the-road-klasse is geliefd bij het publiek, giste ren vóór de regenbui zo'n 15.000 in getal. Het zware geronk van de 4-takten klinkt als muziek in de oren. En de blauwe walm van de uitlaatgassen wordt door de liefhebbers geïnhaleerd als een geurige parfum. In deze catego rie was een hoofdrol weggelegd voor Piek Cruson uit Breskens. Zijn zesde plaats in de eerste manche overtrof hij in de twee de. Door als vierde te finishen, bezette hij in het eindklasse ment dezelfde positie. Een pri ma resultaat voor een crosser, die zich voornamelijk richt op de 125 cc. „Vierde worden in mijn eerste Strandcross. Nee. mij hoor je niet klagen. Het ging boven ver wachting". zei Cruson. Waarom hij nu pas debuteerde in hét mo- Arno Ruttinger uit Goes werd zevende in de klasse 125 cc. foto Ruben Oreel torcross-evenement van Zee land? „In voorgaande jaren bleef ik weg. omdat ik bang was voor blessures. Er zitten niet alleen veel crossers in de baan: het ni veauverschil tussen de deelne mers is erg groot. Bovendien is het zoute zand slecht voor de motor. Aangezien ik thuis een 250'er met kenteken had staan, koos ik voor deze klasse. Deze machine kan ik na de wedstrijd in alle rust uit elkaar halen. Mijn 125 cc-motor heb ik steeds nodig voor de wedstrijden in de Belgi sche BLB-MCB-competitie Richard Mutsaers uit Schijndel won beide manches met over macht. De winnaar, ooit een groot talent, schreef zich overi gens pas enkele dagen geleden in. „Ik was eigenlijk gestopt met motorcross", zei hij. „Vorige week reed ik voor het eerst dit seizoen een clubcross en die won ik. Vandaar dat ik besloot om de Strandcross te rijden. Dat het meteen zo goed ging.. Kennelijk ligt deze wedstrijd me wel." Rake klappen Dat ook de rijders in de 125 cc hun mannetje staan, nam Jarno Meijer wel heel erg letterlijk. De Amsterdammer, die vierde werd in het eindklassement, kreeg het vlak voor de start van de tweede manche aan de stok met een concurrent. Over en weer vielen rake klappen. „Ach. het stelde niks voor", verklaarde Meijer la ter. „Dat gebeurt wel vaker." Of hij inmiddels alweer de vrede heeft getekend met zijn 'rivaal'. „Nee, maar daar zie ik het nut ook niet van in." De 125 cc werd een prooi voor Willem Brands uit Zeijen, die met zijn Honda twee keer als eer ste onder de finishvlag doorreed. Arjan Franken uit Bosschen- hoofd. een vaste klant op de Vlis singse Strandcross, werd in beide manches tweede. Arno Ruttinger uit Goes (zevende) was de beste Zeeuw. De jeugdklasse 60/80 cc. die de buteerde op het Vlissingse strand, werd eenm prooi voor Bosschenaar Joey van de Beek. Hij bleef Axelaar Dion Verhulst voor. Verhulst, die in de eerste manche Van de Beek had ge klopt, moest zijn rivaal in de tweede omloop voorrang verle nen. Omdat beide crossers 97 punten verzamelden, was de to- taaltijd over beide manches be slissend. Van de Beek had daar in een voordelige marge van bij na 12 seconden. door Edith Ramakers Net nadat de bieten uit de aarde waren getrokken, werd het Zeeuws-Vlaamse ter rein aan de atleten prijsgege ven. Het was de Heikantcross, die alles van een heroïsch ge vecht in zich had. Op het hele parcours kon ternauwernood een egaal, laat staan droog stukje ondergrond gevonden worden. „In Heikant was het afzien. Overal lagen plassen en als je geluk had, was er nog een begaanbaar paadje langs een sloot te vinden. In de PZC heeft zo'n acht jaar geleden nog een foto gestaan van Ri- nus Meier. Hij was in een plas een van zijn spikes aan het zoeken", zegt Jan de Bart, at leet uit Baarsdorp. Zonder spikes, de atletiek- schoen met de scherpe punten of pinnen, was je verloren in een wedstrijd als de Heikant cross. „Daar hoefde je niet na te denken over lange, korte, scherpe of stompe punten. Het enige dat gold was hoe langer, hoe beter. Zeker als het gere gend had." In die tijd was Jan de Bart (37) een van de belangrijkste kan didaten voor de eindzege van de zwaarste cross van Zeeland. Met zes forse punten onder de voorvoet en meestal twee on der de hiel kon je tijdens 'het moddergevecht' het beste in balans blijven. „Zodra ik mijn spikes aanhad, dacht ik 'nu kan de wedstrijd beginnen'. Dat is het belangrijkste attri buut van de atleet. Ik merkte dat toen ik eens mijn spike tij dens een cross verloor. Ik was eerste j aars-senior, de modder zoog zo sterk, dat mijn spike in de blubber achterbleef." En als dat gebeurde, was je vrijwel stuurloos. Frank Koo- man, vroeger ook een begena digd atleet, had er een handig heidje op bedacht. Veteraan Jan Wagenmakers uit Oostka- pelle verkoopt sinds jaar en dag sportartikelen en fietsen. Hij verhaalt van Koomans uit vinding. „Met een ijzerdraadje om zijn wreef verankerde hij de spikes aan zijn voet. Tegen woordig is dat niet meer nodig. De spike is sterk verbeterd. De hielkap van de schoen is ron der en hoger gemaakt, waar door de voet beter in de spike past. Een andere reden is dat die parkloopjes van tegen woordig niet te vergelijken zijn met een Heikantcross.'' Jan de Bart: „De spike heeft een andere waarde gekregen." Atletiek heeft iets van zijn charme ingeboet, vindt Wa genmakers. „En daarmee be doel ik het belang van een goede keuze van de spikespun- ten. Ik idealiseer het verleden niet, want anders zou ik niet zo veel van de gouden spikes van Michael Johnson (olympische kampioen op de 200 en 400 me ter) kunnen genieten. De spike heeft een andere waarde gekre gen." Cultus Want met het verdwijnen van de gravelbanen, werd de cultus rond de spikespunten minder groot. Op puntige nopjes kan praktisch elke moderne kunst- stofbaan betreden worden. Uitzonderingen blijven er, zo als de atletiekbaan in Atlanta Tijdens de Olympische Spelen kwamen de atleten er achter dat er op de dunne toplaag be ter op naaldjes dan op botte puntjes gelopen kon worden. Maar de meeste kunststotba- nen hebben eenzelfde verende ondergrond. De keuze voor de baanspikes wordt tegenwoor dig door de disciplines of de mode ingegeven. Merlene Ot- tey loopt in zwarte spikes met een gouden 'wing' en haar atle- tiekoutfït en haarband zijn af- gestemd op de lijn van haar loopschoenen. Bob Kennedy, de Amerikaanse 5000 meterlo per heeft een spike met een ge le en rode kant. Zeker wat functionaliteit be treft, laat de atleet zich leiden door de discipline. De crosser heeft een steviger type spike nodig dan de sprinter Een speerwerper is gebaat bij hiel- punten en de steeple chaser heeft spikes met een geperfo reerde neus om het water uit de schoen terug te laten lopen. Jan Wagenmakers: „Ik heb een beperkt assortiment. Voor de hoogspringspike met hielpun- ten stuur ik de atleten door naar de specialist in Haarlem en dat is Ruud Wielaert. de oud Nederlands kampioen hoog springen. Iedere serieuze wed strijdatleet moet toch op het beste uit zijn." Jan de Bart. die als baanatleet Nederlands juniorenkampioen op de 1500 meter en 3000 meter is geweest, was een gedreven atleet die een vast ritueel voor de wedstrijd volgde. „Voor de wedstrijd liep ik altijd een paar rondjes op het gravel om te voelen hoe stevig het was. Als ik dan op het laatste moment besloot om langere punten - 12 millimeter bijvoorbeeld in plaats van 9 - te nemen, dan klopte mijn hart in mijn keel. Die spikespunten zaten soms foto Willem Mieras zo vast dat ik ze er met geen mogelijkheid uitkreeg. Ik ben daardoor een aantal keren de baan opgegaan met te weinig of ongelijke punten onder mijn spikes Die spanning is ver dwenen." Na afloop bleek het ook geen sinecure om een nieuwe punt in te draaien. Het gravel had zich in alle voegen genesteld. „Maar ook zaten die punten vaak zo vast, zelfs als ik ze van tevoren met vaseline had inge smeerd. Als ik ze wilde verwis selen, kreeg ik die punten al leen met de bankschroef los." In de cross vindt Jan de Bart de grootste uitdaging Daarin kan hij varieren in de lengte en scherpte van de pinnen. „Elke cross loop ik op spikes. Zelfs als er asfalt in het parcours is opgenomen. Ik kies voor stom pe punten. Waarom0 Die houtsnippers laten zich met scherpe punten te gemakkelijk oppikken," van onze medewerker VLISSINGEN - De eerste di visie-teams van 't Zand heb ben na de nederlagen in de openingsduels allebei het goede spoor gevonden. Bei den teams reikten tot een ge lijkspel. al zag het daar in beide gevallen halverwege niet naar uit. 't Zand 2 won in de derde divisie met 6-4 van Luto, terwijl SAR 72/Kom- buis met dezelfde cijfers bij TOGB won. 't Zand-Hoonhorst 2 5-5 Belust op revanche, kreeg het vrouwenteam in de ope ningswedstrijden opnieuw een forse dreun te verwer ken. Julia Salamony en Na omi Schelfhout verloren af getekend van Kiekenbos en Baas. Hoewel Mariska Goor- machtig daarna knap haar eerste wedstrijd van dit sei zoen won. was het terug brengen van de achterstand maar van korte duur. Het dubbel moest na twee gelijk- opgaande games in de derde worden prijsgegeven en ook het tweede enkelspel van Schelfhout leverde geen winst op. Na de pauze verscheen er 'een ander team' achter de tafel. Salamony speelde nu wel met vertrouwen en bracht de stand op 2-4. Hoe wel Goormachtig daarna nog wel nipt haar meerdere in Baas moest erkennen was het slotaccoord voor de Mid delburgsen. De 2-5 werd met drie achtereenvolgende ze ges alsnog omgebogen in een gelijkspel. 't Zand-Hoonhorst. Salamony- Kiekenbos 19-21 10-21. Scheïl- hout-Baas 21-19 15-21 10-21, Goormachtig-Van Hal 21-11 21- 13. Salamony/Goormachtig-Kie- kenbos/Baas 19-21 22-20 11-21, Schelfhout-Kiekenbos 17-21 12- 21. Salamony-Van Hal 21-16 22- 20, Goormachtig-Baas 19-21 18- 21. Schelfhout-Van Hal 21-10 21- 17. Goormachtig-Kiekenbos 21- 1721-18, Salamony-Baas 21-1221- 15. STI/Westa-'t Zand 5-5 Na de verwachte nederlaag tegen kampioenskandidaat Sloun Interieur ging 't Zand in Limburg op zoek naar her stel. De opening beloofde veel, maar na de winst van Jan Henk Bomhof en Kalun Yu en de drie gamesneder laag van Riny Kasse stokte het ritme. Bomhof en Yu ver loren voor het eerst een dub bel en die nederlaag werkte door: 2-2 in plaats van 1-3. Kopman Daan Sliepen - net als Yu jeugdinternational - won zoals verwacht van Bomhof, maar de nederlaag van Yu tegen Rob van Lier was niet gepland 't Zand vochten zich echter terug. Via zwaar bevochten zeges van Kasse - twee keer winst met zeer gering ver schil - en Bomhof werd toch nog een gelijkspel uit het vuur gesleept. Yu bleef ook tegen Sliepen met lege han den STIAVesta-'t Zand. Van Lier- Bomhof 12-21 13-21. Sliepen- Kasse 20-22 21-15 21-8. Janssen- Yu 13-21 18-21. Van Uer/Sliepen- BomhoC'Yu 21-17 12-21 21-18. Sliepen-Bomhof 21-16 17-21 21- 14. Van Lier-Yu 21-16 21-10. Jans- sen-Kasse 16-21 23-21 20-22. Slie pen-Yu 21-18 21-23 21-16. Jans- sen-Bomhof 21-9 12-21 18-21. Van Lier-Kasse 19-21 20-22 In de derde divisie vrouwen trok MZ net aan het kortste eind tegen Rijnsoever 2. Na een slecht begin il-5-achter- stand). lukte het de schade in het tweede deel toch nog beperkt te houden. Iris Hui- bregtse won na een slecht begin twee keer Ilse Burgs en Simone Visser wonnen beiden één keer. De mannen van 't Zand won nen wel in de derde divisie. Tegen het Tilburgse Luto bleven Zuidweg, Veijgen en Louws constant aan de goede kant van de score, maar kon geen grote afstand worden genomen. Ton de Wit bleek te moeilijk te klop pen en omdat ook nog het dubbel werd verspeeld, bleef de teller op 6-4 steken. SAR 72/Kombuis deed het in dezelfde klas eveneens goed. Bij TOGB in Berkel en Ro denrijs waren vooral Johan en Wim 't Hooft goed op dreef. Johan won twee maal en Wim bleef ongeslagen. Een treetje lager wonnen de mannen van Arnemuiden ook hun tweede duel bij Pa- pendrecht. Zowel Mijnsber- gen, Van Roo als Krappen scoorden daarbij twee maal. Het tweede vrouwenteam van MZ moest thuis tegen Amstelveen 3 diep buigen. Ondanks veel derde games, slaagde alleen Sonja Ba- rends er in om tegen te sco ren. De landelijke jeugdteams speelden zonder uitzonde ring spannende wedstrijden. Het eerste jongensteam van 't Zand kwam na een 3-0-ach- terstand toch nog langszij tegen Waalwijk. Het tweede jongensteam van de Middel burgse club zorgde voor een zelfde resultaat tegen Nileta 2. De meisjes van 't Zand le den een nipte nederlaag te gen DOV. Kapo Yu bleef on- van onze medewerker Lucien Roelandt AXEL - Een week geleden reed Luc Cornelissens op het con cours van zijn eigen club Hulst nog als een beginneling. Zater dag in Axel, waar door de Zeeuws-Vlaamse ruiters en amazones het buitenseizoen werd afgesloten, was de ruiter uit Nieuw-Namen spekkoper. Cornelissens schreef met Impo sant Star de klasse M-klassiek op zijn naam. In de klasse I. toonde hij zich in een wedstrijd met vastgestelde tijd de beste. Ook in de klasse B won Corne lissens in combinatie met Fore ver de hoofdprijs. Luc Cornelissens: „Ik heb er geen verklaring voor. Mijn paar den kunnen het. maar zelf was ik vorige week niet bij de les. Ik reed zelfs een keer een verkeerd parcours. Zo'n lesje heb je blijk baar eens nodig, want vandaag liep het als een trein." In de klasse Z ontbrak het Ilyo de Loos aan concurrentie, maar wat de stylist uit Hulst met Na dir liet zien, dwong toch bewon dering af. Bram Wattel voelde met zijn technische, maar ste vige parcours de Zeeuwse kam pioenscombinatie weer aardig aan de tand. Maar De Loos door stond met zijn zes-jarige hengst de proef van de parcoursbouwer uit Vrouwenpolder bekwaam In het klassiek parcours haalde de Oranjeruiter-combinatie geen splinter van het houtwerk. In de wedstrijd met vastgestelde tijd scoorde de 24-jarige De Loos met zijn paard met gemak twintig punten. De Loos: „Op het hippische op leidingscentrum in Deurne heb ik tijdens mijn stageperiode op heel wat gerenommeerde stallen gewerkt. Maai zo'n goed paard als Nadir heb ik nergens onder het zadel gehad. Het is ook fan tastisch hoe hij zich ontwikkelt Pas zes jaar en nu al zoveel ver mogen. Je voelt hem met de week nog sterker worden. Bo vendien heeft hij geweldig veel plezier in zijn werk. dat merk je aan zijn speelse gedrag tussen de hindernissen. Het is nu zaak om Nadir niet te overvragen." „Als het goed gaat. heeft een ei genaar nogal eens de neiging om je te dwingen met zo'n paard ie dere week een wedstrijd af te werken", verklaart De Loos. „Gelukkig denkt Van Avermate (de eigenaar van Nadir) er net zo over als ik. Dus krijgt Nadir weer een paar weekjes rust. En nu maar hopen dat de eigenaar ook bij zijn standpunt blijft en dit paard nooit verkoopt, want dat zou een enorm verlies voor de Zeeuwse springsport betekenen. En natuurlijk ook voor mij." In het klassiek parcours klasse L leverde Carolien de Munck een uitstekende prestatie door be- roepsruiter Sancho Voermans achter zich te laten. In de bar rage tikte de amazone uit Zuid- dorpe met Emforosa wel een balk uit de lepels, maar Sancho Voermans kreeg met Jasculack in de beslissende rit negen straf- punten aan zijn broek. Ilyo de Loos miste de beslissende ronde, omdat in het basisparcours zijn paard Imperator weigerde, waardoor de combinatie meteen was uitgeschakeld. In de dressuur leverden Tinie Scheele en haar dochter Elke op merkelijke prestaties. De onder wijzeres uit Overslag mocht zich met Machruss bij de paarden klasse Ml sinds lange tijd tij dens de prijsuitreiking weer eens als eerste opstellen. Elke. na afwezigheid van een aantal jaren, startte op de schimmel van haar moeder bij de pony's in de klasse B (grote maat) en eiste meteen de hoogste eer voor zich op. In de klasse Z toonde Natasja Hertogh zich met Wagner de beste. De veearts-assistente reed de schimmel naar het goede totaal van 194 punten. Precies tien punten meer dan Petra de Feyter uit Axel. die met Vamp tweede werd Sibylle Burm werd met Elegant derde. De 181 pun ten waren voor de amazone uit Kapellebrug ook nog voldoende voor een winstpunt. In de twee de proef ging de oranje rozet met 182 punten naar Nicole Vaes met Ivan Deux. Haar clubgenote Pe tra de Feyter wist andermaal be slag te leggen op de tweede stek. En ook de derde plaats kwam weer in handen van Sibylle Burm.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 19