Terneuzen snelle achtervolger Jeroen Francke matchwinnaar voor RCS 1 PZC 15 Arno Wauters niet te stuiten in derby Vieuwland en GPC zijn de koplopers Middelburg boven verwachting Arnemuiden niet te stoppen voor pover WHS: 0-5 Renesse is na zege leider vijfde klasse sport tare de Kunder pareert kritiek tegen Longa: 2-2 MAANDAG 23 SEPTEMBER 1996 in onze verslaggever its Bakker JRNEUZEN - De onverbeter- ke optimist bleek toevallig de j lorzitter te zijn. Anton Her- 5 us daalde in de rust van Ter- 8 uzen-Longa de tribunes af, i3 reef zich in de handen en stel- vast: „Wat een heerlijke 1 »tje voetbal hè?" Hoezo heer- Het was vervelend en oer- ai tot dan toe en geen wonder it het scorebord ook nog op 0-0 3-2 ond. Maar wellicht was het 3-2 n vooruitziende blik geweest, wedstrijd kreeg plotseling rn wending en stond na de rust dI van de scoringskansen. Ter- suzen-Longa werd terecht 2-2. et scoreverloop tekende zich af nnen een tijdsbestek van acht lerverende minuten. Terneu- n liep twee keer een achter land op en sloeg twee keer ra- ndsnel terug. Mare de Kunder 3-3^oorde eerst zelf en zette even de inkomende Patrick aumgarte vrij voor het doel. et was een korte opleving van aanvallers, die kennelijk niet tijd het krediet krijgen dat ze irdienen. V'67- d Wil oe komt het toch dat uitgere ed die twee spitsen zo snel ootstaan aan gepeperde kri- ?k. Patrick Baumgarte komt et terug van een lange kwak- ilperiode en heeft nu alweer eel dreiging in zijn spel. En are de Kunder is altijd al een «Ier geweest die in één mo- ent een wedstrijd beslist. Rob- ics 2 e de Muynck, de trainer, kan at kennelijk beter inschatten 3 3 an de eigen aanhang. 3-3 Iiscussie o viel er in de bestuurskamer an het Zuidersportpark - waar e kenners zich ophouden - in de ïst een vermakelijke discussie beluisteren. „Waarom laat hij [are de Kunder staan? Hij heeft og geen bal geraakt", sprak de isider in het gezelschap licht erwijtend. „We hebben toch jelers achter de hand die wel iherp zijn?" Tsja, de kenners. ?ie durfde de trainer nog iets te erwijten, toen Terneuzen door vee momenten van De Kunder e score toch nog gelijk had ge- rokken. iobbie de Muynck, in zijn eerste iar bij een redelijk hoog spelen- leclub: „Ik weet ook wel dat we - '33hog niet vloeiend spelen, dat het in de organisatie achterin nog 3 hapert." Maar de trainer ziet ook 7- 4 3- 1 progressie. Zo sterk als in de tweede helft tegen Longa had hij zijn elftal dit jaar nog niet zien spelen." Het resultaat was al leen uiterst pover. Terneuzen speelde in zijn derde wedstrijd voor de derde keer gelijk. De Muynck: „Het schiet niet echt op, als je in de top wilt spelen." Voor die sobere start zijn wel verklaringen te vinden. Hubert van den Hemel maakt een min dere periode door en eist daar door minder ballen op. Hij zou na het vertrek van Dennis Rietjens een meer bepalende rol moeten spelen, maar heeft de balans tussen verdediging en aanval nog niet kunnen vinden. Snelle spitsen Daarnaast is er achterin te veel onrust bij counters van de tegen stander. Als Terneuzen op schuift over de middenlijn, is de organisatie gebrekkig. Longa speelde dat een paar keer goed uit met zijn snelle spitsen. Kees Hoyen - voor rust in de zone ste vig aangepakt door Michel de Ridder - ontsnapte daarna en kele keren aan zijn bewakers. De technicus kwam drie keer alleen voor de goal, maar scoorde beide treffers uit een scrimmage na een hoekschop. Alles speelde zich af in een korte periode na de rust. Longa. dat na twintig onafgebroken jaren in de hoofdklasse nu twee keer is ge degradeerd, schoot het eerst uit zijn slof. Voorstopper Menno den Dekker redde eerst op de doellijn (twaalfde minuut), vijf minuten later werd Terneuzen uitgespeeld. Kees Hoyen zorgde voor 0-1. Een onvergeeflijke misser van Longa-keeper Van Boxtel zette de partijen weer in evenwicht. Hubert van den Hemel bracht een vrije trap vanaf het midden veld voor het doel, de keeper liep onder de bal door en De Kunder kon inkoppen: 1-1. Kees Hoyen schoot - drie minuten later - zijn ploeg weer naar een voorsprong. En Terneuzen sloeg onmiddel lijk terug. Mare de Kunder zette met een schijnbeweging een te genstander in de wind, bracht de bal voor het doel en Patrick Baumgarte kon ongehinderd in koppen: 2-2. Terneuzen-Longa 2-2 (0-0): 17 Hoyen 0-1,19. De Kunder 1-1, 23. Hoyen 1-2, 25. Baumgarte 2-2. Scheidsrechter P. van Loenen (Oost-Souburg). Aantal toeschouwers: 400. Mare de Kunder (hier gestopt door doelman Van Boxtel had een belangrijk aandeel in het gelijkspel van Terneuzen. foto Peter Nicolai Vogelwaarde verslaat IJzendijke: 6-0 van onze medewerker Jos van Belzen VLISSINGEN - Het eerste tegendoelpunt dit seizoen was gelijk goed voor een neder laag bij Breskens. Door de 1-0 nederlaag in en tegen Philippine zag de ploeg van Piet Puype zowel HVV als Sluiskil, die beiden wel wonnen, drie punten uitlopen. Vogel waarde bleek aardig op schot: via een half dozijn doelpunten werd afgetekend van IJzendijke gewonnen. Vogel waarde-IJzendijke 6-0: Zoals de uit slag al doet vermoeden, was er sprake van eenrichtingsverkeer. IJzendijke miste en kele belangrijke spelers. In de eerste helft was het Arno Wauters die via een zuivere hattrick de helft van de produktie voor zijn rekening nam. Na de rust liep Vogel waarde verder uit via doelpunten van Ste ven Clippelaar, Robin Oppeneer en weer Arno Wauters. Domburg-Luctor'88 1-0: Een aantrekke lijk duel, voor zo'n 150 toeschouwers. Een technisch beter Domburg tegen een op het scherp van de snede spelend Luctor'88. De eerste helft werd zonder doelpunten afgesloten. Een kwartier voor tijd bracht André Coomans de thuisploeg op voorsprong na een slecht verwerkte vrije trap van Ko Brand. Ondanks een spannend slotkwartier kwam daar geen verandering meer. VValcheren-Sluiskil 1-3: Door blessures gedwongen speelde de thuisclub met een zeer jong verdedigingsblok. Danny de Vries verschalkte met een boogbal de te ver voor zijn doel opgestelde Walcheren- goallie: 0-1. Twee doelpunten van Niki de Wolff brachten de gasten op een veilige voorsprong. Met nog 35 minuten te spelen lieten de gasten de teugels wat vieren. Pas vijf minuten voor het eindsignaal kon Christiaan Vrijenhoek voor Walcheren de eer redden. Hansweertse Boys-Steen 1-1: Een gelijk- opgaande eerste helft werd afgesloten met een 1-0 voorsprong voor de thuisclub door een doelpunt van Ron Krijger. Na de her vatting een beter Steen dat echter niet meer dan één keer wist te scoren via Wer ner Bisschop. In de laatste minuut stond de paal nog een onverdiende overwinning voor de thuisclub in de weg HW'24-Koewacht 3-1 (2-0). 10. D. Rietjens 1-0,45. Martens 2-0, 58. Withagen 3-0,82. J. Lensen 3-1. Scheidsrechter E. Bogaert (Goes). Gele kaart: D. Rietjens, Leendert- se, beiden HVV'24. Aantal toeschouwers: 350. Philippine-Breskens 1-0 (0-0). 69. Nothen 1-0 (e.d.). Scheidsrechter: C. Floren (IJzen dijke). Gele kaart: J. de Jongh en E. Pie- laat (Philippine). Aantal toeschouwers: 200. •HEERENHOEK - Patrijzen iaat na zondag weer met beide lenen op de grond. Door verlies p eigen veld tegen RCS zakte e koploper af naar de midden- noot. Een aantrekkelijke wèd- Irijd was de Zeeuwse derby al- erminst. De twee ploegen had- len de grootste moeite met het ladde, natte veld. )e partij werd gekenmerkt door fegglijdende ballen. De vleu- konden maar moeilijk be- peeld worden, omdat elke lange extra ver doorschoot, onbe- eikbaar voor de voorhoede. In e tweede helft kregen beide iloegen meer controle over deze loeilijkheid, maar tot hoog- laand spel kwam het niet. 1atrijzen verspeelt koppositie in Zeeuwse derby: 0-1 an onze verslaggever Christian Vos Wel waren er mooie individuele acties, meestal uitgevoerd door de spitsen van RCS: Onno Doe- land, Frank van de Male en Je rome Riverola. Uit één zo'n actie kon Martin Janse in de 78e mi nuut aan de linkerkant doorbre ken. Hij gaf een voorzet op maat naar invaller Jeroen Francke, die de bal tussen de benen van keeper Rudy Blommaert door in het doel mikte: 0-1. Trainer Cees van de Linde van Patrijzen gaf toe dat er niets viel af te dingen op de overwinning van RCS. „We waren niet agres sief genoeg. We hebben zelf maar één echte kans gecreëerd. Dan moetje een beetje geluk hebben en dat hadden we dus niet. RCS kreeg meer kansen. Dan win je terecht." RCS kwam nog drie keer alleen voor keeper Rudy Blommaert te staan, maar de doelman was in een uitstekende vorm. Hij hield zijn ploeg door een aantal fraaie reddingen in de wedstrijd. Uitblinker aan de kant van Pa trijzen was weer eens Henk van de Brink. Hij won bijna al zijn duels en verijdelde daarmee me nige aanval van RCS. Vos, aanvoerder en spelmaker van de thuisploeg, zat minder in de wedstrijd. Wist hij in de eerste' helft op het middenveld nog de lijnen uit te zetten, in de tweede helft was hij veel minder aanwe zig. Daardoor kreeg RCS meer de overhand op het middenveld en konden de spitsen veelvuldi- ger bediend worden. Patrijzen-RCS 0-1 (0-0). 78 Francke 0- 1 Gele kaart: C. de Jonge (Patrijzen). Riverola en Vujovic (RCSi. Scheids rechter A. Woerkom (Dordrecht) Aantal toechouwers: 200. fLISSINGEN - GPC en Nieuw- and gaan - na overwinningen p Apollo en Vrederust - alleen an de leiding in de vierde klasse an het zaterdagvoetbal. Opval- end is de zwakke seizoenstart an Nieuwdorp. ZSC liet zijn eer ste winst glippen (3-3 tegen )SE) en Brouwershaven won pnieuw in de 4e klasse B. .adzand-SVD 6-0: Arjen den likken en Angelo Martle zorg- voor een 2-0 ruststand. De mdstand werd bereikt via tgim Cenala (2x) en Angelo fartle (2x). SPC-Apollo 4-1: Binnen de mi- iuut stond GPC op voorsprong, en voorzet van Johan Tuin i'erd in eigen doel gewerkt. Mar- o Schroevers maakte nog voor 2-0. Apollo drong na rust aan en zag Leen Offermans sco- en. Rob Hooreman zorgde met twee treffers voor de ruime nnst. lorssele-Waarde 1-0: Een doel- )unt voor de rust van Teun Ka- else was voldoende voor de vol- e winst. trabbendijke-Spui 0-2: De eer ste overwinning voor Spui, die door Wim de Feyter en Patrik Bogaart nog voor rust tot stand kwam. Meuwland-Vrederust 4-0: Nieuwland had weining moeite met Vrederust. De doelpunten waren van Robin Thiel, Cees Janse, Mike van Kleef en Hans Schotman (strafschop). ZPR'84-Nieuwdorp 2-1: Van Meer tekende voor 1-0 en Joost Polderdijk kon op slag van rust een gelijkmaker scoren. Vlak voor tijd tekende Gocun voor de niet verdiende ZPR winst. Chrislandia-Mevo 1-2: Chrislan- dia kwam voor rust op 1-0 door Polak. Mevo was de tweede helft sterker. Errat Kortic drukte het overwicht uit door twee keer te scoren. Klundert-Duiveland 2-1: Joop Westdorp had Duiveland voor rust op 0-1 gebracht, maar in de tweede helft scoorde Klundert binnen een minuut twee keer, waardoor de verdiende winst in Klundert bleef. ZSC-DSE 3-3: ZSC liet een bij rust opgebouwde 3-0 voorsprong (Messemaker, Heyboer en Kie- senberg) na rust onnodig verlo ren gaan. Er was een rode kaart voor Eric Jan Elenbaas. Stavenisse-Brouwershaven 1-4: Brouwershaven was sterker en won verdiend. William Smits kon scoren toen Andre Goud zwaard. Peter de Haan en Dirk van Splunder Brou al op 0-3 had den gezet. Van Splunder scoorde nog uit en strafschop. Alliance-Smerdiek 1-6: Gert J an van Ham. drie keer Niels Ha- ge en twee keer Remi Potappel zorgden voor de afgetekende overwinning. Hoedekenskerke-Unitas'30 1-6: Scheidsrechter Hiefje viel bij een 0-1 stand uit. waarna Hoede- kenskerke-grensrechter Frans Jessen het karwei van Unitas mocht afmaken. Hij zag zijn team pas bij 0-6 door Jan Wijn horst tegenscoren. Camiel Rentmeester (links) verloor met Patrijzen de wedstrijd tegen RCS. foto Pieter Honhoff Vlissingen grossiert in kaarten tegen Unitas van onze medewerker Jos van Belzen VLISSINGEN - De verwachtin gen waren niet hoog gespannen, maar Middelburg blijft het goed doen in de derde klasse. Na drie speeldagen wordt de koppositie gedeeld met Unitas'30. dat in een te harde wedstrijd van Vlis singen wist te winnen. RCS blijft door een 0-1 overwinning op Pa trijzen in het spoor van de koplo pers. Zierikzee verliet de laatste plaats. Middelburg-Virtus 2-0: Een ver diende overwinning voor de thuisclub. Ondanks kansen voor beide partijen schoot Pascal van de Berg pas een minuut voor rust zijn ploeg vanaf 20 meter op voorsprong: 1-0. Kort na de her vatting was het Mark Roose die de voorsprong verdubbelde. Tu- ran Dogan werd. voor de tweede keer dit seizoen, vroegtijdig door de scheidsrechter uit het veld gestuurd. Na wat onvriendelijk heden over en weer mocht Do gan samen met tegenstander Robert Borst vertrekken. Zierikzee-Beek Vooruit 3-2: Beek Vooruit kwam op voor sprong door een benutte penal ty Leon Hendriks en John van de Have brachten de-stand bij rust op 2-1. De Brabanders ston den toen overigens nog maar met tien man op het veld. Zierik zee leek in veilige haven, toen Van de Have voor 3-1 zorgde. Nog in dezelfde minuut kwam Beek Vooruit echter terug tot 3- 2. weer vanaf elf meter. Patrick Roggeband, de veroorzaker van beide strafschoppen, werd na twee keer geel naar de kleedka mer gestuurd. De drie punten bleven in Zierikzee, mede door een gemiste penalty van Martin der Vries, die eerder wel al twee maal succesvol was van elf me ter. Unitas'30-Vlissingen 2-1: Een aardige wedstrijd tussen twee aanvallende ploegen, die echter werd ontsierd door een tiental Goes pakt een kostbaar punt TERHEIJDEN - Goes heeft in de uitwedstrijd tegen Terheij- den een kostbaar punt gehaald. De zondag-eersteklasser sloot het duel tegen de als hard bekend staande Brabanders met 1-1 af. Dit keer konden de spelers het onderling echter goed vin den. Scheidsrechter Van Leeuwe hoefde slechts één gele kaart uit te delen. Goes kwam al in de negende minuut op een voor sprong. toen Clarence Pahlad een voorzet van Ron Brusket van dichtbij inschoot: 0-1. Het antwoord van Terheijden kwam snel In de 21e minuut scoorde Marco Bierens 1-1. Na de hervat ting had Goes twee keer pech toen paal en lat. werden geraakt. Terheijden was daarna nog dicht bij de zege. maar de scheids rechter keurde een Brabants doelpunt af wegens hands Hij keurde ook een treffer van Clarence Pahlad af wegens buiten spel. Terheijden-Goes 1-1 (1-1). 9. Pahlad 0-1.21 Bierens 1-1. Aantal toeschouwers: 150. Scheidsrechter F.J.M van Leeuwe (Etten- Leur). Gele kaart: Brusket (Goes). Vrouwen Oostkapelle winnen OOSTKAPELLE - De vrouwen van Oostkapelle begon matig aan de wedstrijd tegen Oliveo. Door Aija Bogaard werd wel een 0-1 voorsprong genomen, maar na een uur stond de stand 1-1 In het laatste half uur namen de Zeeuwen afstand: uit voorzet ten van Janneke Jacobse scoorden Astrid Adriaanse )2xi en Miranda Cijvat. Janita Davidse schoot vlak voor het eind een vrije trap in. Gravezande en Vlissingen gelijk VLISSINGEN - De vrouwen van Gravezande wierpen nogal wat fysieke kracht in de strijd. Dat bekwam Vlissingen vooral in de eerste helft matig. Door een strafschop en een frommel goal kwam de thuisclub na 50 minuten zelfs op een 2-0 voor sprong. Bianca Bomer scoorde dan haar eerste doelpunt voor de Vlissingen dames en Sonja van Eenenaam kon in de laatste minuut nog een punt redden Middelburg-junioren gelijk VLISSINGEN - NAC nam bij de A-junioren tegen Middelburg na een half uur wel een voorsprong, maar een fraaie Middel burg-aanval werd vlak voor de rust afgerond door Stefan Win- teim. Waar trainer De Nooyer in de voorgaande wedstrijden treurde over gemiste kansen, peurde zijn aanval na de rust bin nen 20 minuten uit drie kansen drie doelpunten. Ze kwamen van Khaled Boufrahi. Gaza Ambiti en Thuran Kizilarslan. NAC scoorde vervolgens binnen de minuut 4-2. De Middelbur gers bleken daarna nog niet in staat om een wedstrijd controle rend uit te spelen, want NAC kwam in het laatste kwartier te rug van 4-2 tot 4-4. Middelburg liet dus nodeloos punten ligger Van de Ketterij mag toekijken VLISSINGEN - Scheidsrechter Harold van de Ketterij kon het zelf ook niet meer bevatten. De falende KNVB-computer had hem voor zaterdag twee wedstrijden toegekend. Hij was aange wezen voor Yerseke-Oostkapelle en Middelburg Al-NAC Al. Hoewel zijn voorkeur uitging naar het fluiten in Yerseke. werd hij door aansteller Adrie de Willigen belast met de Middelburg se wedstrijd Toen hij daar zaterdag aankwam, bleek ook col lega Peter Goovers uit Loon op Zand aanwezig, die zijn na-aan stelling van een collega van De Willigen had gekregen. Volgens de reglementen mocht deze scheidsrechter aan de wedstrijd beginnen. Harold van de Ketterij mocht slechts toekijken. van onze medewerker VLISSINGEN - WHS was véél te zwak voor Arnemuiden (0-5) in de tweede klasse van het zater dagvoetbal. Arnemuiden gaat nu alleen aan de leiding. Middel burg en SSV'65 hielden elkaar in evenwicht, waardoor de Middel burgers na drie wedstrijden nog altijd geen doelpunt tegen heb ben. WHS-Arnemuiden 0-5: WHS ein digde met negen man, omdat Ar thur de Jonge en doelman Jaap Verhoef na rust uit het veld wer den gestuurd. Het sterkere Ar nemuiden had het ook wel gered tegen elf man. Jacco Moerdijk - in de eerste - en Jacky de Smit. Ronnie van Belzen. Dies van de Ketterij en Johny Crucq in de tweede helft tekenden voor de doelpunten. Kapelle-Rillandia 1-1: Pas in de laatste minuut kon Edwin Inde- wey de verdiende gelijkmaker scoren. Wilfried van den Dries had na rust Kapelle op voor sprong gebracht. De beide doel mannen bleken daarna in goede vorm. 's-Heer Arendskerke-Seroos- kerkc 3-2: Arendskerke had de- gele kaarten, waarvan de meeste voor spelers van Vlissingen. Uni tas kwam op voorsprong door twee doelpunten van Corné Sui- kerbuijk. eén voor en eén na de rust. Ondanks een numerieke minderheid (Renato Dijkstra kon na twee keer geel de kleed kamer opzoeken) kwam Vlissin gen toch nog terug. Kort voor tijd bracht J ackie Blijlevens de 2- 1 op het scorebord. Axel-Moerse Boys 0-2 (0-2). 29. Said Haddonck 0-1. 40. Richard Driessens 0-2. Scheidrechter: P. de Kleijn (Udeni. Aantal toe schouwers: 150. Gele kaart: Gi- no van de Broecke (Axel). Johan Jochems en Hamid Daoudi grootste moeite om de winst vei lig stellen. Frank Goedegebuure scoorde wel al na zes minuten. Michel Louwerse (1-1) en Ri chard de Jager zorgden ervoor, dat het na 14 minuten al 2-1 stond. Pas een half uur na rust kon Wim Goedegebuure met een schitterende vrije trap voor een ruimere marge zorgen. Vlak voor tijd scoorde Eric van Rijswijk nog voor Serooskerke. Bruse Boys-Dauwendaele 3-3: Na 96 minuten maakte Arjan Human nog gelijk, waarmee hij Dauwendaele aan een verdiend gelijkspel hielp. Eric Bleiji had voor rust tegen de verhouding in Bruse Boys op een voorsprong gebracht, door Arjan Human en René de Nooyer werd het na rust eerst 1-2, waarna Jacob van den Berge en Peter Willemse de stand weer op 3-2 brachten. Tot in blessuretijd dus, waardoor het spec takelstuk terecht geen winnaar kreeg. SSV'65-Middelburg 0-0: De voorhoede van SSV kreeg wel enkele kansen, maar Middel burg bleek sterker dan ver wacht. De topper werd daardoor teleurstellend afgesloten op 0-0. van onze medewerker VLISSINGEN - Renesse is via een 0-2 overwinning bij Robur alleen aan de leiding gekomen in de vijfde klasse van het zondag voetbal. Zeelandia moest na een doelpuntrijke wedstrijd twee punten afstaan aan Corn Boys. Hulsterloo wacht ook na de 1-0 nederlaag tegen Graauw nog al tijd op de eerste zege. Hoofdplaat-Sluis 2-2: In de eer ste helft wist Sluis via enkele goed uitgevoerde counters een 0- 2 voorsprong te nemen. Trainer speler Bert Wilting en de gevaar lijke aanvaller Peter Splits wa ren de doelpuntenmakers. Voor Hoofdplaat scoorde Robby Jonkman 1-2 vanaf de penalty stip. Bart de Smit tekende voor de verdiende gelijkmaker. Robur-Renesse 0-2: Een hard maar sportief duel. De thuisclub begon sterk, wat tot twee goede kansen leidde in de beginfase. Daarna was het Renesse dat zijn stempel op de wedstrijd wist'te drukken. Na de hervatting bracht een doelpunt van Mischa van de Hoek de gasten verdiend op voorsprong. Ondanks een wat meer aandringend Robur werd de eindstand bepaald op 0- 2 door een eigen doelpunt van René de Kok. Aardenburg-Oostburg 3-2: Een gelijkopgaand duel met twee ge zichten. In de eerste helft nam Oostburg een 0-2 voorsprong door doelpunten van Matty Be- kooij en Brian Verhulst. Na de rust brachten twee doelpunten van Erik de Rijke de thuisclub eerst langszij, waarna Mare Bu- zeijn voor een voorsprong zorg de. Oostburg kon niet de veer kracht opbrengen om nog terug te komen. Clinge-Lewedorpse Boys 0-0: In een matte partij voetbal, die zich voornamelijk op het midden veld afspeelde, wisten beide par tijen niet te scoren. Clinge mocht zich beroepen op een licht veldoverwieht Er werd eenmaal geel getrokken: voor tijdrekken... Corn Boys-Zeelandia 3-3: De eerste helft was voor een sterk Zeelandia. dat de tegenstander met aanvallend voetbal tege moet trad. Twee doelpunten van Ronald Pruijsers zorgden voor de verdiende 0-2 ruststand. In de tweede helft kwam de sterkere thuisclub langszij via twee doel punten van Marc Maes. Vijf mi nuten voor tijd leek Zeelandia toch met winst naar huis te gaan toen Mare vel Krant voor 2-3 zorgde. Een minuut later was het weer Maes die met zijn derde doelpunt de uitslag op 3-3 bracht. Graauw-Hulsterloo 1-0: Een wedstrijd met veel gezichten. In het eerste kwartier waren de ploegen aan elkaar gewaagd. De volgende vijftien minuten waren voor Hulsterloo. wat onder an dere bleek uit vijf corners op rij. Het laatste gedeelte van het eer ste bedrijf was weer voor de thuisclub. De doelpunten waren echter schaars. Pas acht minu ten voor tijd bracht een treffer van Joost Mangnus de thuisclub op 1-0, tevens de eindstand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 15