Patrijzen vormt hechte eenheid Gele trui geeft Fabio Baldato vleugels Te weinig wind tijdens WK-surfen Taartenloop prooi voor Belg Ivan Mees Verrassende score in volleybal Terneuzen Trainer Cees van der Linde ziet tegenstander Vlissingen als titelkandidaat Raymond Ceulemans biljart in Rilland bridge uitslagen van onze verslaggever Christian Vos s-HEERENHOEK - Patrijzen kent dit seizoen een droomstart. Na de uitschakeling van Kloe- tinge in de strijd om de dis trictsbeker, werd in de eerste competitieronde Beek Vooruit met maar liefst 5-0 verslagen. Cees van der Linde, de trainer van Patrijzen, maant echter tot voorzichtigheid. „Na één wed strijd kun je nog niets zeggen. We krijgen nog genoeg moeilij ke wedstrijden." Die van mor gen, tegen Vlissingen, is zo'n lastige klus. Van der Linde verwacht bij voor baat problemen tegen Vlissin gen. De tegenstander, volgens hem favoriet voor de titel, heeft gewoon betere spelers. „Als je kijkt naar wat daar rondloopt, dan zou je ons weinig kans ge ven. Maar we zijn een moeilijke ploeg om tegen te voetballen. We blijven vechten tot het einde. Op die manier hebben we al meer goede teams verslagen." De reputatie van lastige tegen stander heeft de club pas sinds kort. Vroeger werd Patrijzen vaak aangeduid als grijze muis. Tegenwoordig kan geen ploeg meer om de mannen uit 's-Hee- renhoek heen. Dat hebben ze be reikt door te bewijzen dat een voetbalploeg beloond wordt naar de hoeveelheid werk die zij verzet. „Iedereen kent zijn taak en voert die uit. We weten alle maal wat we niét kunnen. Daar kom je verder mee dan met al leen maar weten watje wèl kan." Voetbal leeft in 's-Heerenhoek. Er staat elke thuiswedstrijd veel publiek langs de kant. En ook als het eerste elftal uit speelt, wordt het steevast gevolgd door een vaste kern supporters. Dat 'dorpsgevoel' is ook in het team terug te vinden. De 51-jarige Van der Linde, die halverwege het seizoen '94-'95 naar Patrijzen kwam. is van mening dat dit de kracht van het team is. „Het zijn allemaal vrienden van elkaar, die ook al jaren samen spelen. De sfeer is perfect en dat is onze basis. Als je alleen kijkt naar de voetballende kwaliteiten zijn er veel betere clubs in deze klasse, maar we kunnen iedereen ver slaan door ons als een eenheid te presenteren." Het doel voor dit seizoen blijft bescheiden: handhaving „We kunnen in deze klasse blijven, mits de selectie niet uitgedund wordt door blessures en schor singen. Het is niet mogelijk om zomaar een paar junioren mee te laten spelen. Dat gat is te groot." Zo heeft Patrijzen geen A-junio ren. Als alles mee zit moet er volgens Van der Linde, die zelf in Oude- lande woont, dit jaar wel een pe- riodetitel inzitten. „Vorig jaar hebben we één doelpunt te wei nig gemaakt om de periode te pakken. We zijn nu extra gemo tiveerd. Dat is ook nodig, want als de gedrevenheid wegvalt, blijft er ook niet veel over. We hebben niet iemand die even de wedstrijd voor ons kan beslis sen. Als we niet met z'n allen kei hard werken, houdt het op." Dat de ploeg constant bij de les moet blijven, was ook te zien in de wedstrijd tegen Beek Voor uit. Weliswaar trof Patrijzen vijf keer doel, maar volgens Van der Linde had het minstens acht of negen keer raak kunnen zijn. De trainer, die onder meer aan Kloetinge en Luctor'88 leiding heeft gegeven, was ontevreden over het veldspel. „We werden nonchalant. We hoefden niet meer te werken en daardoor heb ben we veel kansen laten liggen. Die 5-0 is eigenlijk nog een ma gere uitslag." Tegen Vlissingen kan Van der Linde geen beroep doen op drie spelers. Wilfried Claessens heeft last van zijn enkel. André Pie- ters heeft een zweepslag en Ran dy Delivorias heeft zijn sleutel been gebroken. „Als er nog meer spelers wegvallen, komen we echt in de problemen." Cees van der Linde, trainer van Patrijzen, zet morgen tegen Vlissingen werklust tegenover kwaliteit. foto Ruben Oreel van onze medewerker Frans Kraak NORDEREY - Gebrek aan wind bedierf het WK windsur fen voor productieboards, dat bij het Duitse waddeneiland Norderney werd afgewerkt. Een wereldkampioen leverde de titelstrijd niet op, omdat door de ongunstige weersom standigheden geen officieel klassement kon worden opge maakt. Voor Stefan Gideonse uit Veere was het WK toch suc cesvol, want in de officieuze eindrangschikking, opge maakt na slechts twee geldige course-slalomraces, bezette hij de twaalfde plaats. Bernd Flessner uit Duitsland werd eerste. De tweede Zeeuwse deelnemer, Lennard Minder- houd uit Hoek, werd 27e. Het WK begon spectaculair met een slalom in de hoge gol ven, veroorzaakt door de zo merstorm, die enkele dagen eerder had gewoed. Gideonse werd in deze slalom al na de eerste beurt uitgeschakeld. In de dagen voorafgaande aan het WK had hij vijf dagen ziek op bed gelegen. Dit ongemak kostte hem vijf kilo lichaams gewicht en was tevens een aan slag op zijn conditie. De slalomwedstrijd kon overi gens niet tot een einde worden gebracht. Het veel te kleine or ganisatieteam liet de 150 deel nemers uit 22 landen (verdeeld over vier klassen) op slechts één wedstrijdbaan varen. De wedstrijd duurde hierdoor te lang. Aan het eind van de dag werd de slalom afgebroken. De intentie was om de wedstrijd later in de week te voltooien, maar door windgebrek was dit niet mogelijk. Aan het einde van het WK kon er pas weer gestart worden voor de course-slalom, waarbij op één dag zeven races afge werkt werden. De organisatie besloot steeds net voor het ein de van een race of deze geldig was. Dit in verband met de windlimiet. In de twee wel gel dige races behaalde Gideonse een zesde en een 23e plaats, ter wijl hij in de zeven races gemid deld rond de 15e plaats surfte. Vertrouwen Voor Gideonse was zijn preste ren een duidelijke indicatie dat er nog steeds progressie in z'n surfen zit. De aansluiting met de internationale top is nu ge maakt. Dit geeft vertrouwen voor de komende tijd. Over twee weken moet hij zijn natio nale titel marathonsurfen verdedi gen in het Rondje om Texel. Bovendien is Gideonse nog steeds in de race om kampioen van Nederland te worden. Hiervoor moet nog een wed strijd gevaren worden. Als toetje lonkt een startbewijs voor de World-Cupwedstrijd in Scheveningen in oktober. Voorwaarde is dat Gideonse in de top-drie van het NK eindigt. Italiaanse sprinter boekt in Vuelta twee etappezeges op rij MARBELLA (ANP) - Nooit eer der in zijn zesjarige carrière als broodfietser stak Fabio Bal dato (28) twee armen tegelijk in de lucht. Gisteren deed hij het voor het eerst na zijn winst in de zevende etappe in de Ronde van Spanje. Het was dan ook bijzon der moment voor de Italiaan uit de MG-formatie. Zijn tweede achtereenvolgende overwin ning had hij vooral te danken aan de leiderstrui. Die had hem extra kracht gegeven. Net als op donderdag was Bal dato in de rit van Malaga naar Marbella over 171.1 kilometer de snelste in de massasprint. Ach ter hem gleden zijn landgenoten Lombardi en Sciandri als twee de en derde over de streep. In het klassement vergrootte Baldato. dankzij de bonficatieseconden aan de meet, zijn voorsprong op Jalabert. Het verschil bedraagt nu 22 seconden. Voor het eerst in de Ronde van Spanje moest een berg worden beklommen: de Alto de Ojen, tweede categorie. Geen zware, maar wel een lastige. Te lastig in ieder geval voor vier van de zes Nederlanders. Alleen de TVM'ers Hoffman en Den Bak ker bleven in het eerste peloton. Blijlevens, Nijboer, Cordes en Van Hees wijk kwamen op ruim een kwartier achterstand bin nen. in de tweede groep. De Alto de Ojen zorgde, na 97 ki lometer, voor een breuk in het peloton. Onder aanvoering van Bugno, ploegmaat van Baldato. reed een groep van negentig ren ners weg. Voorop lagen de Italia nen Zanette en Conté, die al na vijftig kilometer waren ont snapt. Hun vlucht duurde hon derd kilometer. Nadat het twee tal was achterhaald, brak An- dersson uit. De Zweed uit de Te- lekomformatie hield tot vijf kilo meter voor de streep stand. Op een hellinkje blies hij zich op. Rominger probeerde het, Casa- grande deed nog een poging, maar de toppers kwamen niet weg. Aan de kop van het peloton van onze verslaggever VLISSINGEN - Biljartcentrum Jacobs krijgt morgen (zon dag) vanaf 13.00 uur opnieuw hoog bezoek. In het kader van de driebandencompetitie in de eredivisie speelt veelvoudig wereldkampioen Raymond Ceulemans met zijn team Van Donge De Roo in de accommodatie te Rilland. Van Donge De Roo. regerend landskampioen, is te gast bij Party Service Ockenburg, de ploeg die dit seizoen een gooi doet naar een positie in de middenmoot van de sterkste drie bandencompetitie van de wereld. Voor Ockenburg komen ondermeer de Belgen Forthomme en Spoormans in actie. Teamgenoten van Ceulemans zijn zijn landgenoot Caudron en de Nederlanders Havermans en Broeders. door Hans Vergoed Twee van de drie paren die Nederland in oktober aan staande zullen vertegenwoordi gen op de Olympiade op het ei land Rhodos. presteerden in het Modalfa Top 12-toernooi, dat enkele weken geleden in Am sterdam plaatsvond, naar beho ren: Van der Neut-Paulissen en Jansen-Westerhof eindigden als tweede en derde. Minder goed verging het de Mo- dalfa-spelers De Boer en Muller. Zij waren vrijwel continu aan de staart van de ranglijst te vinden en eindigden uiteindelijk als tiende. De echte scherpte was er niet. zoals moge blijken uit on derstaande spellen uit de voor laatste ronde, waarin Jansen- Westerhof de tegenstanders wa ren: Oost gever, NZ kwetsbaar. Met De Boer-Muller NZ en Jansen- Westerhof OW was het biedver- loop: Oost pas - Zuid een harten - West doublet - Noord twee kla- noord vb43 s? b3 <C>9 hb9874 west oost ah102 £9765 v ^984 O hvb432 010876 103 zuid £8 £av vah107652 O a5 £>652 diagram 1 ver (niet forcing) - Oost twee schoppen - Zuid drie harten - West vier schoppen - Noord dou blet (in de roos) - Oost pas - Zuid vijf klaver - West en Noord pas - Oost doublet, einde. Tegen vijf gedoubleerde klavers startte Oost met ruiten 7 voor dummy's Aas. Een kleine klaver was via Noords Heer voor Oosts Aas, die schoppen 9 terugspeel de voor Wests Heer. Ruiten Heer werd vervolgens door Noord ge troefd. Wubbo de Boer taxeerde het spel nu verder goed: harten Boer naar het Aas, waaronder dus bij West de Vrouw viel en troef na. waardoor alleen klaver Vrouw nog verloren ging: een down, plus 200 voor OW. was echter goed voor een verlies van 31 imps voor NZ. Aan een tafel mocht Zuid vier harten spelen en maken een schoppenslag en twee klaversla gen gingen verloren wat NZ het lieve sommetje van plus 61 imps opleverde. Verder gingen OW twee keer in vier gedou bleerde schoppen door het ver lies van twee troefslagen en twee rode Azen een down en mochten OW twee keer tien slagen maken in een ruitendeelscore, daar Noord in het eindspel aan een in gooi in schoppen niet kon ontko men. zodat slechts een schop penslag verloren ging. Op het volgende spel verzuimde Muller de kans op grote winst: Noord gever, niemand kwets baar. Na passen van Noord en Oost opende Muller in de derde hand met een harten en gaf Wes terhof (West) hun informatie doublet. De Boer (Noord) redou bleerde en Jansen bood een SA noord b93 <?43 o a765 ab109 west oost a742 v10 s? 6 "s? h b97 o v98 <>hb032 hv653 £74 zuid £h865 av10852 04 <£>82 voor dummy's Aas en klaver Boer werd door Oost getroefd met de 9 en door Zuid over ge troefd met de Vrouw. Een kleine schoppen was via Noords 9 voor Oosts 10, die ruiten Heer terug speelde, getroefd door Zuid. waaronder West de Vrouw depo neerde. De situatie was nu al dus: Zuid is aan slag en mocht nog twee slagen verliezen. Met open kaarten is de oplossing simpel: Zuid moet schoppen Heer na spelen en de verdediging is machteloos: meer dan schoppen diagram 2 met het Oost-spel. Twee narten van Zuid volgden, West paste en Noord bood twee SA. gedou bleerd door Oost. Zuid liep weg naar drie harten, dat, na twee maal pas. opnieuw door Oost ge doubleerd. het eindcontract werd. Tegen drie gedoubleerde harten startte Westerhof met klaver Heer voor Noords Aas. Muller begon goed door een kleine har ten naar de 10 te spelen en speel de klaver terug voor Wests Vrouw. De ruiten 8-switch was noord b3 <v>4 <>76 £lo west oost a74 v n?hb o 9 ób103 65 zuid £86 a85 o <2? diagram 3 Aas en een troefslag krijgen OW niet meer. Had Muller dit aan ta fel moeten vinden? Ik denk het wel, het was namelijk zijn enige maakkans en gezien het bied- verloop kon hij Oost op een punt of tien taxeren: harten Heer. Boer en ruiten Heer. Boer kon hij gezien het spelverloop al in de Oost-hand plaatsen, zodat Oost dus heel goed schoppen Vrouw kon bezitten. De speelwijze, die Muller koos in de diagram-po sitie opnieuw een kleine schop pen uit de hand naar de Boer - was dus gedoemd te mislukken. Zo maakte Piet Jansen schop pen Vrouw en krijgt Westerhof schoppen Aas nog: een down, plus 100 voor OW. goed voor der tien imps. Had Muller echter zijn contract gemaakt, dan had de plus 530 NZ liefst 53 imps opgeleverd! Kortom. De Boer-Muller demon streerden in Amsterdam een matige vorm. maar hopelijk keert de inspiratie tijdig terug. De oefeninterland tegen Frank rijk - afgelopen weekeinde in Noordwijkerhout gespeeld en door Nederland gewonnen toonde in elk geval een verbete ring. Volgende week meer over deze ontmoeting. van onze medewerker WESTDORPE/TERNEUZEN - De Taartenloop van de Hydro Agri Runners is gewonnen door een Belg. Ivan Mees uit Zelzate bleef in de slotfase de sterk lo pende Henk Hamelink voor. Op de atletiekbaan in Terneuzen liep Eric Goossen een uitsteken de Coopertest. Voor eigen pu bliek legde de Scheldesporter in twaalf minuten maar liefst 3925 meter af. In de druk bezochte Taarten loop van de Hydro Agri Runners (175 deelnemers) brak plaatse lijk favoriet Rob Bijvank al snel de wedstrijd open. De Westdor- penaar, uitkomend op de 6,2 ki lometer, demarreerde uit het pe loton en de enige, die direct rea geerde, was Mattie Buijsse. Hij volgde op een kleine honderd meter, maar slaagde er niet in om de achterstand op Bijvank goed te maken. Achter het duo aan kop zette Ivan Mees de achtervolging in. Onwetend van het feit dat Bij vank en Buijsse slechts één rondje zouden lopen, leek het voor de Zelzatenaar de enige kans om op de 13,2 kilometer nog in aanmerking te kunnen komen voor de zege. Toen Mees zijn voorgangers zag uitstappen, lag hij onverwacht op kop in de wedstrijd. Nog geen kilometer verder kreeg hij gezel schap van Henk Hamelink. die vanuit het peloton naar de kop was doorgestoomd. De Sasse- naar werd echter niet beloond voor zijn inspanningen, want in de tiende kilometer verhoogde Mees het tempo, waardoor Ha melink moest afhaken. Groot werd het gat niet tussen de num mers één en twee, maar in zijn karakteristieke stijl met de kleine pasjes behield Mees zijn voorsprong tot aan de finish. Bij de vrouwen zegevierde Trees Vermeersch uit Sas van Gent op de 6.2 kilometer. Op de langste n afstand was Vermeersch' plaats- genote Addie Dieleman de grote H favoriet. Zij viel echter uit. In|j een lange sprint met trainings- - maatje Nora de Pooter besliste Tanneke Heerentals de strijd om de eerste plaats in haar voor deel. Coopertest Tijdens de Coopertest van AV Scheldesport zette Eric Goossen een uitstekende prestatie neer. De Scheldesporter startte met een hoog tempo en sloeg al snel een gaatje ten opzichte van de rest van het veld. Het ging zelfs zo goed met de Terneuzenaar dat het er halverwege de race nog om ging spannen of het club record, met 4000 meter neerge zet door Angelo Obrie, eraan zou gaan of niet. Dat gebeurde uit eindelijk net niet. Goossen sneu velde op 75 meter van de magi sche vier-kilometergrens. Zo'n 200 meter achter de win naar besliste Sjaak Luteijn de strijd om de tweede plaats met Edwin de Jaeger, nipt in zijn voordeel. Bij de vrouwen ging het er span nend aan toe. Petra Rasenberg en Els den Hamer bleven bij el kaar in de buurt en in die strijd liepen ze steeds verder weg van de rest van het veld. Thuisloop- ster Rasenberg won uiteinde lijk: met haar 3050 meter liep ze in twaalf minuten 25 meter meer dan haar concurrente. De zusjes Christel en Mireille de Koeijer uit Biervliet leken naai een gezamenlijke overwinning bij de meisjes te lopen. Met hel eindschot in het verschiet wist Christel echter geringe afstand van Mireille te nemen. Beider, eindigden met 2830 en 2825 me ter nog voor de snelste jongens. <23 :e m« nllOi Lste sleurde Bugno voor zijn ploeg maat in het geel. Baldato kraakte, maar haakte niet af. „Als ik niet met het geel om mijn schouders had gereden, had ik het tempo niet kunnen volhouden", zei de winnaar, die zag dat Sciandri in de laatste ki lometers er vandoor ging. Drie keer eerder in de ronde probeer de hij op die manier de zege te pakken, maar voor de derde keer werd hij teruggepakt. Baldato passeerde hem aan de linker kant, „Ondanks mijn moeilijk heden op die laatste helling, beet ik door. Daarom was ik ook zo blij met die zege. Normaal steek ik altijd éen arm de lucht in. maar deze overwinning geeft me zoveel bevrediging. Ik deed in een opwelling beide armen omhoog." Etappezege Sergej Ivanov LE GRAND BORNAND AFP) - De Russische wielrenner Sergej Ivanov heeft de tiende etappe in de Ronde van de Toekomst ge wonnen. In de Alpen-etappe van Aigueblanche naar Le Grand Bornand over een afstand van 138,5 kilometer nam de Span jaard David Etxebarria de gele leiderstrui over van de Belg Glenn D'Hollander. TERNEUZEN - In de hoofdklas se van het Terneuzense bedrijfs- volleybal is het team van Foaks meestal goed voor een hoge po sitie op de ranglijst. Deze week leed de Foaks-ploeg niettemin verlies met 1-2 tegen VC Nota- bene, het geesteskind van de in middels naar Brabant vertrok ken Peter Bakker en de snelste stijger ooit in deze Bevobo-com- petitie. Na een aantal titels op rij maak te de van oorsprong 'notabele' ploeg een paar seizoenen terug zijn opwachting in de hoofdklas se en heeft zich daar inmiddels van meer dan lijfsbehoud verze kerd. Niet in het minst omdat het team jaarlijks werd ver sterkt. een dwingende eis om op hoofdklasseniveau te kunnen blijven meedoen. Van de oorspronkelijke selectie is dan ook nog slechts één speler over, de rest komt uit volleybal kringen. Het bleek meer dan ge noeg om Foaks met 2-1 (15-11, 9- 15 en 15-3) naar de nederlaag te spelen. Opmerkelijk in deze jaargang is verder dat in de zes Bevobo- klassen een groot aantal ploe gen aan elkaar gewaagd is. Vol gens competitieleider Ronald de Waal staat er dan ook één van de meest boeiende seizoenen op stapel. De uitslagen geven hem voorlopig gelijk: in de tweede ronde werden vorige week elf van de zestien duels afgesloten, met een 2-1 uitslag en deze wed was het niet anders. Aardige prestaties werden deze week genoteerd voor De Pan nenschuur. Scheldesport, URS en W Philippine. Het viertal zette de tegenstander telkens met 2-1 opzij. Atletiek Hydro Agri Taartenloop, Westdor- pe; 13.2 km. mannen: 1.1 Mees (Zel zate) 46.43. 2. H Hamelink (Sas van Gent) 46.58: 3. J David (Koewacht) 48.15. 4. P. van Waes (Aardenburg) 49.02; 5 A. Vernaeve (Westdorpei 49.37; 6. D. ApersfSt Jansteen) 50 07: 8. P. de Waal (Westdorpei 50.27; 9 J den Engelsman (Terneuzen) 50.31; 10. J. de Caluwé (Overslag) 50 42. Vrouwen: 1. T. Heerentals (Terneu zen) 1.09.21: 2. N de Pooter (Axel) 1 10.08. 6.2 km. mannen: 1. R. Bijvank (West- dorpel 22.28. 2 M. Buijsse (Assenede) 22.38; 3. A. den Hartogh (Sluiskil) 22.48; 4 A. Lippens (Axel) 24.08; 5. E. Vink (Westdorpei 24.17 Vrouwen: 1. T. Vermeersch (Sas van Gent) 26.00; 2 A Goethals (Wachtebeke) 29.01; 3. H. Vink (Westdorpei 32.39. Jeugd, 2 km, jongens 1. E. Goud swaard (Terneuzen) 6.01; 2. A Wee- maes (Westdorpei 6.02; 3. R. de Waal (Hulst) 6 03. Meisjes: 1L. Lammens (Westdorpe) 6.31. 2. T. Lammens (Westdorpei 6.46; 3. J. Cocu (Westdor pe) 6.48 Coopertest AV Scheldesport, Ter neuzen; mannen 1 E. Goossen (Ter neuzen) 3925 meter; 2. S. Luteijn (Oostburg) 3735; 3. E. de Jaeger (Axerl) 3700, 4. H. van Tatenhove (Terneuzen) 3550; 5 J. van Leeuwe (Sluis) 3535; 6 A. van Goethem (Ter neuzen) 3465; 7. N Klapwijk (Axel) 3400; 8. C. Verhage (Zaamslag) 3365; 9. S. den Hamer (Hulst) 3360. 10. R. Reyngoudt (Terneuzen) 3320. Vrouwen: 1. P. Rasenberg (Terneu zen) 3050: 2. E. den Hamer (Hulst) 3025; 3 A. Weemaes (St. Jansteen) 2750; 4. M. Doorns (Terneuzen) 2715; 5 G Hendriks (Terneuzen) 2600. Jon gens 1 J. Luteijn (Oostburg) 2800; 2 M. Verhage (Zaamslag) 2715; 3 S. van Damme (Terneuzen) 2630; 4 N van Erk (Terneuzen) 2450: 5. J Goossen (Terneuzen) 1810. Meisjes 1 C de Koeijer Biervliet i 2830; 2 M de Koeijer (Biervliet) 2825: 3 P Stams (Terneuzen) 2775. 4 A. de Vhegher (Hulst) 2710; 5. S. Maenhout (Terneu zen) 2640 (29). Pijnenburg-Van der Sanden 40- 35 (50), De Bruin-Van der Sanden 40- 38 (46). Pijnenburg-Bongers 40-35 (43). Stand: 1. Pijnenburg 2-4. 2. Bon- gers 2-2 1,042), 3 De Bruin 2-2 (0,853), 4. Van der Sanden 2-0 Sportprijsvragen Toto 37A. Eerste prijs: geen winnaar Tweede prijs: geen winnaar uerae prijs: 7 winnaars, elk bruto 1230,20. Luck v Ten, vrijdag 13 september: 1-7- 13-16-18-19-25-27-31-43- 47-48-53-59- 65-66-69-74-76-78. (onder voorbehoud) Voetbal Duitsland, Bundesliga: Dusseldorf- Rostock 0-2, Bremen-Bochum 5-1. 1 Volleybal Honolulu. World Grand Prix. Vrou wen: Verenigde Staten-Nederland 3- 1. Bedrijfscompetitie Terneuzen: Poaks-VC Notabene 1-2, De Pannen- schuur-De Pooter 2-1, Deltan-NHI 0- 3, Peugeot Dees 2-Gemeente 2-1. Peugeot Dees-CIS 3-0, V&V-Garage Vervaet. 3-0, Echo Audio-Dow 2 2-1, Rabobank-Deltan 2 3-0, Dow-Aster2- 1De Hoop-Foaks 2 2-1, Scheldesport- VC Schelde 2-1, Gemeente 2-URS 1-2. Foaks 4-Philips 1-2, Cysouw Optiek- PSOVZ 2 1-2, B&S-Foaks 3 2-1. W Philippine-Aster 2 3-0. Standen: IA: Peugeot Dees 2-6, CIS 3- 5, VC Notabene 2-4, Foaks 2-4, Dow 3- 3, Aster 2-2, Artland Artland 2-0. IB: V&V 2-6, De Pannenschuur 2-5, De Hoop 3-4, de Pooter 2-3. Garage Vervaet 3-3. Foaks 2 2-2. Beldo 2-1. 2A: NHI-Opleidingen 3-7, PSOVZ 2-5. Foto Neelemans 2-4, Echo Audio 2-3, Dow 2 3-3. TeVoRe 2-1. Deltan 2-0. 2B: Rabobank 2-5, Peugeot Dees 2 3- 5. Gemeente 2-3, Voorwaarts 2-3, Vis ser Smit Hanab 2-3. Artland&Art- land 2 2-3. Del tan 2 3-2 3A: PSOVZ 2 3-7. VC Schelde 3-6. Phi lips 2-3, Havenschap 2-3, Foaks 4 2-3, Scheldesport 2-2, Cysouw Optiek 2-1 3B: VV Philippme 3-8. Dow 3 2-4. B& S 2-4. Gemeente 2 2-2. URS 2-2, Foaks 3 3-2. Aster 2 2-1 Biljarten Tilburg. Masters-toernooi drieban den, voorronde. Groep A: Martens-Wilkowski 40-27 (39 beurten). Van Beek-De Bruijn 40- 33 (36), Martens-Van Beek 40-29 (40). Wilkowski-De Bruijn 40-34 (48) Stand: 1 Martens 2-4,2 Van Beek 2-2 (0.908), 3 Wilkowski 2-2 (0,770), 4. De Bruijn 2-0 Groep B: Gieskens-Meijer 40-32 (51). Keur-Kok 40-35 (61). Gieskens-Keur 40-36 (52). Meijer-Kok 40-32 (53) Stand: 1. Gieskens 2-4, 2. Meijer 2-2 (0.755). 3 Keur (0,673). 4. Kok 2-0 Groep C: Van Leeuwen-Van den Brande 40-12 (24), Zwiers-Otten 40-28 (34). Van Leeuwen-Zwiers 40-37 (53). Otten-Van den Brande 40-38 (47) Stand 1 Van Leeuwen 2-4, Zwiers 2-2 (gem 0.895), 3. Otten 2-2 (0,839). 4. Van den Brande 2-0. Groep D: Bongers-De Brum 40-24 Wielrennen Ronde van Spanje, zevende etappe. Malaga-Marbella: 1 Baldato (Ital 4 08 54. 2 Lombardi (Ita). 3 Sciandn (Ital. 4. Jalabert (Frai, 5. Apollonio (Itai 29 Hoffman, 33. Den Bakker, 118 Nijboer 15.41,145 Van Heeswijk, 163. Cordes, 164. Blijlevens Algemeen klassement: 1 Baldato 30.33 02. 2. Jalabert 0.22. 3. Lombardi 0 26,4 Werner<Dui)0 44,5 Pavanello (Itai 0 50, 40 Den Bakker 2 31. 48 Hoffman 8 14. 98. Blijlevens 16.57, 123 Nijboer 24 38, 129 Van Heeswijk 25 54. 137 Cordes 33.36. Ronde van de Toekomst. Tiende etappe, Aigueblanche-Le Grand Bornand: 1. Ivanov (Rus) 138,5 km in 4 17 44. 2 Rover (Can) 0.15, 3 Etxe barria. Algemeen klassement: 1. Et xebarria 45 00 17, 2. Ivanov 1 02, 3 D'Hollander 3.02 De Italiaan Fabio Baldato met in zijn wiel de Spanjaarden Inigo Cuesta en Javier Ilodriquez Pascual. foto EFE Mondelo/Reuters

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 56