A MET PIT -es PERSONEELS FUNCTIONARIS gitpl PERFECTA CMV stichting ter weel ziekenverzorgenden m/v Kansen in technisch werk 80Q collega's zijn op zoek naar: 21 INTERNATIONAL 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 14 SEPTEMBER 199& Christelijke Scholengemeenschap Walcheren (l)VBO, MAVO. HAVO, ATHENEUM en GYMNASIUM met vestigingen in Middelburg en Vlissingen Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs op Walcheren roept sollicitanten (m/v) op voor de volgende functies a. DOCENT(E) GODSDIENST b. TECHNISCH ONDERWIJSASSISTENT(E) Vacature a: In de sector havo/vwo ontstaat een vacature wegens zwangerschapsverlof voor de periode 4 oktober 1996 tot februari 1997. De vacature omvat 12 wekelijkse lessen, betreft een S-10 functie en vraagt een Ie of 2e graads bevoegdheid Vacature b: In de sector havo/vwo is wegens ziekte een vacature technisch onderwijsassistent. De werkzaamheden betreffen het demonstreren van proeven en assisteren bij de practica biologie. De vacature omvat ca. 17 klokuren per week en betreft een S-5 functie Een diploma amanuensis of vergelijkbare opleiding evenals enige ervaring strekken tot aanbeveling Inlichtingen worden verstrekt door dhr I Geschiere, wnd. sectordirecteur havo/vwo, overdag te bereiken onder telefoonnummer (0118) 652110, Elzenlaan 4 te Middelburg. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij overeenkomstig de identiteit van de school willen functioneren. Sollicitaties dienen uiterlijk 23 september 1996 in het bezit te zijn van de Centrale Directie. Deze kunnen worden gericht aan dhr. J. ter Welle, lid Centrale Directie, Postbus 541, 4330 AM Middelburg De CSW is een school voor bijzonder onderwijs met een christelijke identiteit. De CSW wil de leerlingen voorbereiden op het leven in een snel veranderende samenleving, die behoefte heeft aan vrede, welzijn, werk en inzet voor de naaste. Het is voor medewerkers een uitdaging om aan het onderwijs een kwalitatief goede inhoud te geven. Zij proberen dit doel te bereiken door een sfeer te schep pen, waarin leerlingen zich thuis voelen en gekend weten, waar aandacht is voor begeleiding en waar men respect heeft voor elkaar. Stichting Ter Weel is een organisatie die twee gekombineerde verpleeghuizen omvat en een verzorgingshuls in Goes; in Rilland j is een verpleeghuis voor 80 psycho geriatrische en 34 somatisch zieke bewoners, in Krabbendijke is sinds mei 1994 een verpleeghuis voor 30 psycho-geriatrische (2 units) en 30 somatisch zieke bewoners (2 units). Er bestaat een samenwerkingsverband met verzorgingshuis Nieulande te Krabbendijke. Over ongeveer 2 jaar zal Ter Weel Rilland sluiten en zal de nieuwbouw in Goes in gebruik genomen worden. Voor de verpleeghuizen in Rilland en Krabbendijke zijn we op zoek naar (op oproepbasis) Het betreffen funkties voor onbepaalde tijd, op basis van een nul-uren-overeenkomst. Funktie-eisen - diploma ziekenverzorgende, nieuwe stijl; - in Ter Weel worden hoge eisen gesteld aan de kwaliteit van zorg en dus ook aan persoonlijke aandacht voor onze bewoners en patiënten: een hulpvaardige en dienstverlenende instelling is dan ook een must; - flexibiliteit in te werken uren ('s morgens, 's middags, 's avonds en in het weekend). Salaris Salariëring vindt plaats volgens FWG-schaal 35, maximum uitloop tot f 3.781,- bruto per maand "bij een full-time dienstverband. De CAO-Ziekenhuiswezen is niet van toepassing op deze oproep- overeenkomst. Inlichtingen Informatie over deze vakature en mogelijkheden met betrekking tot de werktijden kunt u verkrijgen bij de heer G. van Schelt, manager bewonerszorg Ter Weel Rilland, telefoonnummer 0113-551451 en voor Ter Weel Krabbendijke bij de heer J. Dieleman, manager bewonerszorg. telefoonnummer 0113 - 503070. Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 24 september a.s. richten aan de afdeling P O, Postbus 285, 4460 AR Goes. Deze advertentie verschijnt tegelijkertijd intern en extern. Loodgieter m/v Voor een van onze relaties op Goeree-Overflakkee zijn wij op zoek naar een zelfstandige loodgieter. Heeft u een technische opleiding en ruime ervaring in dit vakgebied, kom dan zo spoedig mogelijk langs. Het betreft een baan voor een langere periode. Informatie bij Jeanet Tanis, tel. (0187) 48 70 99, Middelharnis, Beneden Zandpad 11a. Cv-monteur m/v Voor een installatiebedrijf op Goeree-Overflakkee zijn wij op zoek naar een zelfstandig, ervaren medewerker voor het aanleggen, repareren en vervangen van cv-installaties. Ervaring in deze branche is noodzakelijk. Bent u geïnteresseerd in een baan voor lange tijd, reageer dan zo spoedig mogelijk. Informatie bij Jeanet Tanis, tel. (0187) 48 70 99, Middelharnis, Beneden Zandpad 11a, Automatiseringsmedewerker m/v Voor een relatie in Middelburg zijn wij op zoek naar een ervaren helpdeskmedewerker. Er moeten problemen worden opgelost die voortkomen uit het omzetten van bestanden naar Windows 3.11. Bovendien wordt van u verwacht dat u de nazorg voor uw rekening neemt. Het betreft een baan voor lange tijd. Informatie bij Astrid Steijns, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Elektromonteurs m/v Voor diverse projekten in de omgeving van Goes zijn wij op zoek naar ervaren elektromonteurs.Het betreft hier zowel korte karweien als werk voor zeer lange tijd. Wij zijn op zoek naar mensen met een MTS-Elektro diploma of een LTS-E diploma aangevuld met een aantal jaren relevante werkervaring Informatie bij Hans Pekaar, tel. (0113) 21 52 50, Goes, Piet Heinstraat 2b. Servicemonteur ibv MTS- Elektro m/v Voor een bedrijf in de regio Terneuzen zijn wij op zoek naar een servicemonteur met een MTS-Elektro diploma en ervaring in CV- luchtbehandeling en/of meet- en regeltechniek. Het betreft een project voor lange tijd met kans op een vast dienstverband Informatie bij Erwin de Vries, tel. (0115) 69 79 79, Terneuzen, Herengracht 9. Autocad tekenaar m/v Heeft u een MTS-Wtb opleiding en ervaring in tekenwerk met Autocad 12 op het gebied van piping? Dan hebben wij een full time baan in de regio Terneuzen, Informatie bij Erwin de Vries, tel. (0115) 69 79 79, Terneuzen, Herengracht 9. Monteurs ibv veiligheidsdiploma m/v Bent u een flexibel inzetbare monteur, in het bezit van een veiligheidsdiploma en beschikt u over de nodige werkervaring, dan hebben wij momenteel, en in de toekomst zeer regelmatig, werk voor u. Vanaf maandagmiddag bent u van harte welkom om u in te laten schrijven. Informatie bij Mirjam Buntsma, tel. (0118) 41 00 51, Vlissingen, Badhuisstraat 50. JSS&tfal ~ir randstad uitzendbureau Vihamij B.V., Koninklijke Maatschappij Hamburger B.V. en Twickel B.V. (behorende tot de Symbiose Groep) zijn landelijk werkende groothandelaren in de volgende branches: - sanitair - centrale verwarming - hang- en sluitwerk, ijzerwaren, gereedschappen - elektronisch installatiemateriaal - dakbedekking - non-ferro metalen - horeca-grootkeuken - bouwmaterialen - keukens Zij hebben vestigingen in: Amersfoort. Amsterdam, Arnhem. Assen. Bergen op Zoom, Capelle a'd IJssel, Delft, Deventer, Drachten, Eindhoven, Emmen, Enschede, Geleen, Goor, 's-Gravenhage, Groningen, Haarlem, Harderwijk, Heerenveen, Heerlen. Helmond, Hengelo, Den Bosch, Hoogeveen, Hoogezand, Leeuwarden, Lichtenvoorde. Lochem, Nijmegen, Oldenzaal, Oosterhout, Sassenheim, Sneek, Spijkenisse. Terneuzen, Tilburg. Utrecht, Veenendaal, Vlissingen. Weert. Wormerveer. Zutphen, Zwolle. VIHAMIJ vraagt voor haar filialen te VLISSINGEN een aankomend COMMERCIEEL MEDEWERKER/ SCHOOLVERLATER m/v t.b.v. de technische groothandel. Tot de werkzaamheden behoren o.a. telefonische en balieverkoop, voorraadbeheer en kredietbeheer. Functie-eisen: - leeftijd tot 30 jaar - commerciële instelling en een sterke ondernemingsgeest - de wens om t.z.t. zelfstandig als "ondernemer" te werken - bereidheid tot het volgen van een branche- en artikelkennis-studie - enthousiasme en een flexibele instelling - enige ervaring bij voorkeur bij bouw markt, technische-, bouwmaterialen- of ijzerwarengroothandel strekt tot aanbeveling - klanten bezoeken na een ruime inwerkperiode. Opleiding: HEAO-CE, HTS, MDS, MTS of een vergelijkbare opleiding. De juiste kandidaten kunnen bij gebleken geschiktheid aangesteld worden als commercieel medewerker. Overigens zijn er in de organisatie uitstekende doorgroeimogelijkheden naar functies als filiaalchef, vertegenwoordiger, accountmanager en verkoopleider. Kandidaten, die niet alleen een job zoeken, maar vooral voor een carrière gaan, schrijven binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met vermelding van opleiding en ervaring aan; VIHAMIJ B.V. T.a.v. afd. Personeelszaken Vacaturenr. W9604 Postbus 5169, 6802 ED Arnhem morres meubelbedrijven bv te Hulst, Zeeuws-Vlaanderen, met een ervaring van bijna 90 jaar in de meubelbranche, is uitgegroeid tot één van Europa's grootste meubeldetaillisten. In een constant innoverende wereld staat ook morres meubel niet stilDoor de laatste trends op de voet te volgen weet zij haar ruim I miljoen klanten steeds weer een actueel en 1 t compleet interieur te biedenniet alleen d.m.v. het superdikke meubelboek, maar ook in haar, ruim 17 voetbalvelden grote, showrooms. Taakomschrijving: I. ADMINISTRATIEVE WEEKENDKRACHTEN Voor ons afhaalkantoor. Trefwoorden: Klantvriendelijk en representatief. .vangen van klanten, afhandelen van betalingen, inplannen huurbussen, etc... Kennis van de Franse taal is een pre. 2. CONTROLEURS Taakomschrijving: Voor ons afhaalcentrum. Trefwoorden: Klantvriendelijk en handig, ptrole en afhandelen afhaalartikelen, controle huurbussen, etc... 3. CONTROLEURS Taakomschrijving: Voor ons expeditiecentrum. jtfwoorden: Nauwgezet en aanpakke^ wjcontrole verzending gocdateffe laden 4. MAGAZIJNMEDEWERKERS Woor de diverse magazijnen. Trefwoorden: Praktisch ehfiéxibel. Taakomschrijving: Contrmjtlocatmrtihelen-aan- en afvoer artikelen naar de diVerfb cent^en showrooms, etc... Het bezit van een heftruckdiploma is een pre. Functie 2,3 en 4 zijn full-time dienstbetrekkingen, waarin regelmatig weekenddiensten worden - gedraaid. Een flexibele instelling, alsqpk het weiken in groepsverband, is uiteraard van graat I; belang. Ervaring in één van de functies %een extra aanbeveling, maar een specifieke opleiding h§ niet vereist Een gedegen interne opleiding zorgt ervoor dat u alle facetten van de functie tot in de purMjpsgaat beheersen. Wij bieden u een goede positie in een ken arbeidsvoorwaarden in overeenstemming zijnI werkklimaat con stond, sterk expanderend bedrijf, waarbij de |het functieniveau. Een plezierig en inspirerend keren ons aanbod. Schrijf ons dan een uitgebreide sollicitatiebrief en st marree meubelbei ta.v. Mr. J. Goosen - hoofd j Postbus 22 4S60 BB HUI U kunt er van verzekerd zijn dat wij uw sollic'rtai Voor meer inlichtingen kunt u zich wenden tot de I uur deze vóór 28 september 1996 aan: drijven bv personeelszaken ertrouwelijk zullen behandelen. j. Goosen, telefoon: 0114-388120. morres meubel z eeuws-vlaanderen 10046 HBO-er met een praktische, zakelijke inslag Perfecta International in Goes is een gezonde Nederlandse onderneming, die de merken Bison, Velpon en Glnton pro duceert en op de markt brengt. Naast deze bekende lijm- en afdichtingsproducten, worden soldeer- en smeermiddelen onder het merk CFS geproduceerd en verhandeld, zowel in Nederland als internationaal, met eigen vestigingen in België, Duitsland, Spanje en Frankrijk Verder worden de producten geëxporteerd naar het Verre en Midden Oosten. Perfecta International heeft 200 medewerkers Voor deze onderneming zoeken wij een Personeelsfunctionaris In deze nieuioê functie ondersteunt u het lijn management van de hoofdvestiging in Goes en de buiten landse vestigingen bij het opstellen en uitvoeren van het personeelsbeleid. Met name de operationele kant van het personeelswerk en het intern opzetten van de P&O-functie zal veel van uw aandacht vragen. Concrete aandachts gebieden zijn werving en selectie, opleiding en training, personeelsregistratie, mede ontwikkelen van het arbeids voorwaardenbeleid en de informatievoorziening naar het management. L' onderhoudt contacten met onder meer 0111', adviseurs voor werving en selectie, pcrsoneelb Amsterdam. Breda, Doorn. Groningen s-Hertogenhosi I bedrijfsverenigingen. Arbodienst. GAK en uitzendbureaus. U rapporteert aan de Algemeen Directeur. Voor deze functie zoeken wij een jonge (vanaf 27 jaar) professional die meer zelfstandigheid en ver antwoordelijkheid zoekt en toe is aan een tweede loop baanstap. Uw opleiding is op HBO-niveau, bijvoorbeeld richting personeelsmanagement en/of bedrijfskunde. U beschikt over enige jaren ervaring en bent bekend met geautomatiseerde gegevensverwerking. U onderscheidt zich verder door een zakelijke instelling, organisatorisch en be drijfseconomisch inzicht en een integere werkwijze. U bent communicatief sterk, beheerst het Engels goed en voelt zich thuis in zowel een commerciële als een productie- gerichte omgeving. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen te richten aan de heer drs. R. Dijkman van GITP, Sophïastraat 22, 4811 EK Breda, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen (076-5225333) Een individueel assessment programma kan deel uitmaken van de selectieprocedure opleiding en training, management siricht. Nijmegen. Rotterdam. Tilbu

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 40