HOLTY Jta^ provinciale courant ^£!^guseptEMBER PETER V HOLLAND BRAX ARROW NIEUWE COLLECTIE DAM 15-19, ZIERIKZEE deurloo deurloo Mode Agnes Mode Havenpark 30 Zierikzee tel.: 0111-416234 de toon. Voortdurende ontwikkelingen op stoffengebied zorgen voor een nog betere kiualiteit! Uiteraard neemt het draagcomfort en gebruikersgemak toe. (o.a. strech- stoffen). De medewerkers van Van Geesbergen Mode heten u van harte zvelkom! Holty Fashion Dam 15-19 Zierikzee tel.: 0111-412816 Ruiten, visgraten, tweed, grafische motieven, heel veel zakken, heel veel ritsen. Technische materialen met glans, en strech coatings, naast de traditionele materialen als tweeds, laken, mohair, angora. Dierprints, total-looks van tzvee/driedelige pakken. Dit is de mode van 1996 in vogel vlucht. Agnes Mode heeft stretch broeken van bijv. Canoe. Johrno, in zowel effen kleuren als geruit. Mooie sweaters, pull-overs van bijv. Papayo, Cotton Club, Blue Seven. Ook voor feestjes heeft Agnes Mode 2-delige pakjes en hele vlotte rokjes, jurkjes met blazer, korte jasjes van de 7}ierken Mopy, Pzazz, BC BG. Voor de mannen is er spor tieve mode van Canoe en Scabetti. Ook de collectie jassen is dit jaar weer prachtig. Holty Fashion heeft dit najaar een vrouwelijk sportieve collectie in huis. Veel gebruikte materialen zijn imitatie bont en strech. Mooie accentkleuren als lichtgroen en camel worden gecombineerd met rustige warme basiskleuren. Het sil houet is vaak lichaamvolgend maar door het gebruik van strech-materialen is het draagcomfort groot. U zult uzipersoonlijke smaak herkennen bij Holty Fashion. Onze mode-adz'iseuzes zullen u graag helpen bij het maken van uw keuze. Verton Schoenen Havenplein 13 Zierikzee tel.: 0111-412488 In onze zaak staan weer een zeer gevarieerde collectie exclusieve modeschoenen met pasvorm en een uitgebrei de collectie tassen klaar. Vele varianten van de pump spelen de hoofdrol dit seizoen. Vooral spiegel-ideeën, vierkante neuzen lak combinaties komen voor. Daarnaast is er een grote groep sportieve laarsjes en schoenen die uitgevoerd zijn in mibuck en glad leer met iets dikkere sportieve zolen. Dit alles in de modekleuren zzoart, blauzv, bruin, oranje bruin, groen en bordeaux. U ziet het, bij ons kunt u altijd iets moois vinden. Ons vakkundig verkoopteam staat graag voor u klaar! Wij nodigen u hartelijk uit om eens kennis te maken met de meest uitgebreide, exclusie ve schoenenzaak van Zeeland. Deurloo Mode Mol 7 Zierikzee tel.: 0111-414555 Deurloo Jeans Mol 5 Zierikzee tel.: 0111-414555 Bij Deurloo Mode bent u omgeven door casual merken als Camel, Tenson, Cottonfield, Marco Polo, Paul Shark en ziele andere. In gepaste sfeer kunt u zich koes teren met merken als Gardeur, Baumler, Harold, Carl Gross, Boss en niet te vêrjfeten een collectie van Melka in het midden-prijssegment met broeken, colberts en vele jacks. Tevens heeft Melka schitterende overhemden. Samen met John Miller. Le Dub en andere maakt dit het aan bod zeer compleet. Belangrijk is het paradepaardje van LEVIS, de 501, maar ook de andere modellen van Levis zijn niet zveg te denken. Nieuw is de 501 in de kleur toupe. Ook vindt u bij ons merken in de midden-prijsklasse, zoals WRANGLER. Wij hebben jeans in een scherpe prijsklasse van ons speciale huismerk. Hiervan kunnen zvij het merk niet noemen uit concurrentieoverzveging. Voorbeeld: volzvassen jeans f49,90 en junior jeans f29,95. Vele sportieve merken leveren hun "tops" om de collectie compleet te maken. U vindt tevens bij Deurloo Jeans de schoenencollectie van TIMBERLAND. Deurloo Sport Schuithaven 2-4 Zierikzee tel.: 0111-412298 Veel aandacht is er in de collecties voor voetbal, tennis en skisport. De a.s. zointercollectie is jong ogend en casual. Heel belangrijk zijn de "LIFESTILE" merken als Simmerstyle, Oxbozv en Chiemsee. Kenners noemen de TENSON collectie "technisch" vanwege de waterafstotende en ademende eigenschap pen. Zo zal ook SALOMON tussen de ski-merken voor Deurloo Sport de belangrijkste zijn. Misschien tot op de piste? Van Geesbergen Mode Appelmarkt la Zierikzee tel.: 0111-412347 Kleur blijft een belangrijk element. Duidelijke kleur- groepen als blauwen, roden, bruinen en groenen zetten deurloo

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 48