Politiebureau gaat tegen vlakte van schoolgebouwen PZC Industrieterrein in de belangstelling zeeland Pand in Vlissingen over enkele jaren overbodig door komst districtsbureau Middelburg moet zelf kerkdiensten weekend diensten Gemeente pakt hinder woonwagenkamp aan Montgomerylaan aan ZATERDAG 24 AUGUSTUS 1996 w 18 van onze verslaggever VLISSINGEN - Het politiebu reau aan de Molenstraat in Vlis singen gaat over enkele jaren tegen de vlakte. Dat gebeurt als Scooter gestolen MIDDELBURG - Op de Potten bakkerssingel in Middelburg is vrijdagmiddag een zo goed als nieuwe scooter ter waarde van ongeveer vierduizend gulden ge stolen. Het vervoermiddel is van het merk Aprilia. Ook de helm van de eigenaar en een regenjas werden ontvreemd. van onze verslaggever MIDDELBURG - De gemeente Middelburg wil harder gaan op treden tegen de vermeende overlast van het woonwagen kamp aan de Montgomerylaan. Als de politie een overtreding constateert, wordt er voortaan direct proces-verbaal opge maakt. Als dat herhaaldelijk gebeurt, kan de gemeente be stuursdwang toepassen. Omwonenden klagen al jaren over lawaai van het kamp en over de illegale bedrijfsactivitei ten die er zouden plaatsvinden. Vorig jaar april zegde de ge meente toe maatregelen te zul len nemen. Dat gold toen ook voor het kamp aan de Benelux- laan. waar onder meer caravans werden gesloopt. De overlast aan de Beneluxlaan is kort daarna opgehouden, maar omwonenden van de Montgomerylaan zijn van me ning dat er in hun buurt nog al tijd niets is veranderd. Bij de po litie en de gemeente komen re gelmatig klachten binnen. „Ie dereen erkent het probleem, maar niemand doet er iets aan", zegt een van de omwonenden, die anoniem wenst te blij yen. Er wordt onder meer geklaagd over lawaai, het sleutelen aan auto's en de opslag van schroot. „Voordat we kunnen optreden, hebben we eerst een aantal pro- Zondag 25 augustus 1996Aagtekerke Nederlands Hervormde Kerk 10 ds. De Bruyn, 19 ds.Van der Poll; Gere formeerde Gemeente 9.30 en 19 ds. Zippro, 141eesdienst;Arnemuiden Ne derlands Hervormde Kerk 9.30 ds. Voets, 15 ds.Wüllschleger; Gereformeerde Kerk 9.30 en 19 ds. Bijman; Volle Evangelie Ge meente (Immanuel) 10 dienst- ;Biggekerke Nederlands Her vormde Kerk 10 ds. Boekesteijn- .Dishoek Rooms-Katholieke kerk Emmauskerk 10;Domburg Nederlands Hervormde Kerk 10 ds. Van der Poll. 19ds. De Bruyn; Rooms-Katholieke kerk zat. 19;Gapinge Gereformeerde Kerk 10 dhr. Grashof:Grijpsker- ke Nederlands Hervormde Kerk 10 ds. Den Braanker, 19ds. Lingen; Gereformeerde Kerk 10 ds. Ridder;Hoogelande Chris tengemeenschap 10 mensenwij- dingsdienst;Kleverskerke Ne derlands Hervormde Kerk 9.30 ds. Van der Linden;Koudekerke Gereformeerde Kerk 9.30 ds. De Haan (HA); Geredja Kristen Maluku Selatan di Belanda 12 Pdt.Papilaja-Alfons; Der Boede 10.30 ds. V.d. Wal;Melis- kerke Nederlands Hervormde Kerk 10 ds. Manuputty; Gere formeerde Kerk 19 ds. V.d. Zwan; Gereformeerde Gemeen te 9.30 en 19 ds. Venema, 14.301eesdienst;Middelburg: Concert-en Gehoorzaal 10 ds. Luijk; Niemoe Kerk (SOW) 9.30 ds. Wijnands; Wijkgemeente Ge reformeerde Bond (Nieuwe Kerk) llds. Wullschleger, 18.30 ds. Voets; Ontmoetingskerk 9.30 ds. Elseman; Hofpleinkerk iSOW< 9.30 ds Paulus. 14.30 ds.Schelhaas; De Hoeksteen iSOWi 9.30 ds. Schelhaas; Eglise Wallonne 10.45 past. Chardard; Engelse Kerk 19 ds. Smit; Vrijz- .Herv.(Remonstranten Koor kerk) 10 mw.Lunenburg-Moret; Christelijke Gereformeerde Kerk 9.30 en 16.30 ds. Vogel; Ge reformeerde Kerk Vrijgemaakt 9.30 en 16.30 ds.Wiersma; Gere formeerde Gemeente (Centrum) 9.30 en 18.30 ds.Tanis, 14 lees- dienst; Middelburg-Zuid 9.30 (HA) en 19 ds. Kleppe, 14 ds.Zip- pro; Gereformeerde Gemeente in Ned. (Westerkerk) 9.30,14 en 18.30 dienst; Evangelisch-Lu- therse Gemeente 10 mevr. Pas- ma-v.d.Berg; Leger des Heils 10 br. Castel; Zevendedags-Adven tisten (Doopsgezinde kerk) lOBijbelstudie, 11 dhr. Engler; Baptisten Gemeente 10 br. Fa briek; Pinkstergemeente 11.30 dienst; Evangelie Gemeente (De Wijngaard,CTS) 9.30 dienst; Betrapt met stiletto op zak MIDDELBURG - De politie heeft donderdagavond bij de Abdij in Middelburg een acht tienjarige jongeman uit die plaats aangehouden, omdat hij in het bezit was van een stiletto. het nieuwe districtsbureau van de Walcherse politie in gebruik is genomen. Naar verwachting gebeurt dat in 1999. De toekom stige koper van het oude politie bureau en de bijbehorende grond is de Vlissingse woning stichting Basco, die het totale gebied tussen de Molenstraat, het Waaigat, de Bakkersgang en de Breestraat opnieuw wil ont wikkelen. De Walcherse politie verhuist over enkele jaren naar het toe komstige veiligheidscentrum dat verrijst aan de Stromenweg in Middelburg. De districtspoli tie komt daar onder één dak met de Regiopolitie Zeeland, de Re cessen-verbaal nodig", reageert M. Frensel. medewerker be stuurszaken bij de gemeente. Tot nu toe bleef het steeds bij waarschuwingen. „Maar waar schuwen heeft slechts een tijde lijk effect." Pas als er herhaalde lijk proces-verbaal wordt opge maakt, kan de gemeente over wegen bestuursdwang toe te passen. „Er is hier helemaal niets aan de hand!", reageert een bewoonster van het kamp, die evenmin haar naam kwijt wil, verontwaardigd. „Ik zie toch zelf dat er helemaal geen werkzaamheden zijn. Er ligt hier nog geen kruimel ijzer." Het enige dat er volgens haar op het terrein gebeurt, zijn activi teiten zoals het hakken van hout, het verwisselen van een wiel of het repareren van een vrachtwagen. „Maar als er er gens in de buurt herrie is, komen ze altijd gelijk bij ons." De kampbewoonster wijst voor al beschuldigend naar de ge meente. die in de jaren tachtig drie kleine kampen in woonwij ken heeft aangelegd. „Wij kun nen er toch niets aan doen dat ze ons midden tussen de burgers hebben geplaatst? Steeds zeg gen we: geef ons een andere plek of zet ons terug op het oude kamp. Maar wij hebben maar te accepteren wat de gemeente zegt." Volle Evangelie Bethel Kerk (geb.'t Zand) 16dienst; Rafaél gemeenschap Eleos 9.30 dienst; Rooms-Katholieke Kerk Petrus- en Pauluskerk 10; De Hoeksteen 11.30; Huize St. Willibrord zat. 17;Nieuw- en Sint Joosland Ne derlands Hervormde Kerk 9 ds. Barmentlo;Oostkapelle Neder lands Hervormde Kerk 10 ds. Den Hollander; Gereformeerde Kerk 10 ds. Kip; Gereformeerde Gemeente 9.30 en 15 ds. Pau- l;Oost-Souburg Hervormd/Ge reformeerd (K anaals traatkerk) 9.30 ds.Woltering; De Zoute Vie ver 19 ds. V. Schaik; Geredja Kristen Maluku Selatan di Be landa 17 Pdt.Papilaja-Alfons; Nieuw-Apostolische Kerk 9.30 en 16 dienst; wo 20dienst; Rooms-Katholieke Kerk Marti- nuskerk 10;Ritthem Neder lands Hervormde Kerk 10.30 ds. Barmentlo;Serooskerke Neder lands Hervormde Kerk 10 ds. Bruin (HA); Gereformeerde Kerk 10 ds. V.d. Berg, 19 ds. Pau lus; Sint-Laurens Nederlands Hervormde Kerk 10 ds. Spanjer; Gereformeerde Kerk 10 kand. Zaadstra, 19 ds. Kip;Veere Ne derlands Hervormde Kerk 9.30 ds. Pennekamp; Vlissingen SOW-gemeente St.-Jacobskerk 9.30 ds. Baas (HA); Open Hof 9.30 ds. Glashouwer; De Schaapskooi 9.30 ds. De Nooij; Ter Reede 19 dhr. V. Leerdam; Ziekenhuis Walcheren 10 ds. V. Buiren; Christelijke Gerefor meerde Kerk 9.30 leesdienst, 16.30 ds. V.d. Wal; Ge reformeerde Kerk Vrijgemaakt 9.30 en 16.30 ds.Storm: Gerefor meerde Gemeente 9.30 en 16 leesdienst; Doopsgezinde Kerk 9.30 ds. Rijken; Hersteld Apost- .Zendingsgemeente 10 en 17 dienst; Anglicaanse Kerk i kapel zeemanshuis Scheldepoort) 10.30 Morning Prayer; Zevendedags-Adventis- ten (herv.kerk O.Souburg) 9.30dhr. Engler. 10.30 bijbelstu die: Pinkstergemeente 15 pred. De Grood; Pinkster gemeen schap Shalom (W.Souburg) 14.30 br.Quist; Volle Evangelie Gemeente (Beréa) 10 dienst; Apostolisch Genootschap 9.30 dienst: wo 20dienst; Kerk van Jezus Christus van de Heiligen derlaatste dagen 10 dienst; Christelijk Centrum Zeeland (Faradayweg) 10.30dienst; Rooms-Katholieke kerk Lieve Vrouwekerk zat. 19, zon. 9.30; Open Hof 11.15; Ter Reede zat. 17;Vrouwenpolder Nederlands Hervormde Kerk 10 ds. Lukasse; Gereformeerde Kerk 19 ds. Pen nekamp; Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt 9.30 en 14.30 ds.Overweg;Westkapelle Ne derlands Hervormde Kerk 9.30 en 19 ds. Spaans; Gereformeer de Kerk 9.30 en 14.30 ds. Hal- sema; Gereformeerde Gemeen te 9.30. 14 en 18.30 ds. VanDie- ren; Vrij Evangelische Gemeen te 9.30 br. Verduijn;Zoutelande Nederlands Hervormde Kerk 9.30 ds. Van der Zwan; Rooms- Katholieke kerk 10; gionale Brandweer Zeeland, de stadsgewestelijke brandweer Vlissingen-Middelburg, de Cen trale Post Ambulancevervoer en het Rode Kruis. De verhuizing van de Walcherse politie betekent dat de bureaus in Vlissingen en Middelburg (aan de Achter de Houttuinen) worden afgestoten. Volgens de richtlijnen van het Regionaal College moeten de panden eerst te koop worden aangeboden aan de respectievelijke gemeenten. Vlissingen heeft onlangs als eer ste een aanbod ontvangen. In Middelburg zal te zijner tijd het zelfde gebeuren. Plan Het Vlissingse college van bur gemeester en wethouders heeft Welzijn Ouderen zet bezoekdienst weduwen op touw VLISSINGEN - De Stichting Welzijn Ouderen in Vlissingen begint in oktober een bezoek dienst voor weduwen en we duwnaars. De bezoekdienst zorgt ervoor dat alle weduwen en weduwnaars van 55 jaar en ouder drie a zes maanden na het overlijden van de partner be zocht worden. Doel ervan is luisteren, zodat zij niet blijven steken in het rouwproces. De Stichting Welzijn Ouderen in Vlissingen is daarvoor naarstig op zoek naar enkele vrijwilligers. Zij moeten bereid zijn deel te ne men aan een cursus en maande lijkse begeleidingsgesprekken te voeren met andere vrijwilli gers. Scholing en begeleiding zijn in handen van een deskundi ge. De cursus wordt gegeven op donderdagmiddagen van 14 tot 16.30 uur in het Theo van Does burgcentrum aan de Brouwe- naarstraat in Vlissingen. De eer ste cursus vindt plaats op 5 sep tember. Presentatie SKW MIDDELBURG - De stichting Sociaal Kultureel Werk Middel burg geeft op zaterdag 14 sep tember een presentatie over het werk dat zij verricht. Van 11.00 tot 18.00 uur staat zij op de Vis markt in Middelburg om uitleg te geven over jongerenwerk, wijkgericht werk en het activi teitencentrum. De presentaties zijn doelgroepgericht. van onze verslaggever MIDDELBURG - De grondver- koop van industrieterrein Ar- nestein in Middelburg zit in de lift. Dit jaar is al ongeveer vier hectare verkocht. Dat leverde de gemeente meer dan twee mil joen gulden op. Mr. H. E. Schild, afdelingshoofd economische ontwikkeling en grondzaken, verwacht dit jaar in totaal vijf a zes hectaren te kunnen verko pen. Ter vergelijking: in 1993 bracht de grondverkoop in Ar- nestein nog maar een half mil joen gulden op. De belangrijkste aankopen ko men voor rekening van trans portbedrijf Wielemaker uit Kou- dekerke. Die kocht begin dit jaar twee hectare en later nog eens eenzelfde oppervlakte. Op dat laatste perceel wordt opslag ruimte gebouwd, een nieuwe ac tiviteit van het bedrijf. Met buurman Hercules is een lang durig contract gesloten. Wiele-. maker zit in afwachting van de oplevering van de nieuwbouw momenteel tijdelijk op een an dere locatie in Arnestein. Recen telijk verkocht de gemeente nog een stuk grond aan constructie bedrijf M S uit Westkapelle en aan een bestratingsbedrijf uit Arnemuiden. Het bestaande perceel van Wie lemaker is inmiddels verkocht aan Van Ouwerkerk. zand- en grindhandel die hierdoor een ex tra loswal krijgt aan het Arneka- de politie laten weten op korte termijn nog geen antwoord te kunnen geven op het aanbod. De dienst stadsontwikkeling is wel onmiddellijk gevraagd 'met spoed' een stedebouwkundig plan voor het gebied te presente ren. Pas als dat gereed is, kun nen B en W een beslissing ne men. De bedoeling is dat Basco het gehele gebied gaat ontwikkelen. „Als dat zou kunnen, zou dat heel plezierig zijn", beaamt Bas- co-directeur A. Raas. De wo ningcorporatie heeft vorig jaar al de voormalige kleuterschool Het Mezennest aan de Bakkers gang gekocht. Het gebouw naai. Een ander stuk is verkocht aan transportbedrijf Van Keu len uit Biggekerke. „Je ziet dat sprake is van een domino-effect op Arnestein. Bedrijven zien op eens groeimogelijkheden", zegt Tina Rouwendal. medewerkster bedrijvenacquisitie en economi sche promotie. „Het is blijkbaar een trend aan het worden. Er wordt meer en meer geïnves teerd in Arnestein." De aankoop van Wielemaker en daaraan gekoppeld de uitbrei ding van Van Ouwerkerk en de verhuizing van Van Keulen te kent volgens mr. Schild en Rou wendal de kracht van een regio naal bedrijventerrein. „De Mid delburgse Bedrijvenclub stimu leert de onderlinge samenwer king. Als men elkaar kan gebrui ken, moet men dat eigenlijk ook doen. Die onderlinge relaties worden enorm gestimuleerd", aldus Rouwendal. Zo werkt bij voorbeeld 85 procent van de be drijven op Arnestein samen in een beveiligingsproject. Een aantal jaren geleden klaag den de ondernemers op Arne stein over de slechte bereikbaar heid van de bedrijven en de ar moedige uitstraling van het ter rein. Mr. Schild erkent dat het gemeentebestuur het bedrijven terrein een beetje aan haar lot heeft over gelaten. „We zijn zelf ook niet altijd even alert ge weest." Daarin is volgens hem - mede dankzij de verbeterde con tacten met het bedrijfsleven - wordt nu verhuurd aan Emergis, die het tijdelijk gebruikt voor de dagopvang van ex-psychiatri sche patiënten. Basco heeft ook een optie op het aangrenzende speelterrein aan het Waaigat. Basco werkt samen met de ge meente Vlissingen aan een ste- debouwkundige visie voor het gebied, waarbij ook het terrein van het politiebureau wordt be trokken. Raas: „Het is heel ge schikt voor woningbouw, met deels senioren woningen, want daarvoor is de belangstelling in de binnenstad groot." Ongelukkig Behoud van het politiebureau - een ontwerp van de architect verandering gekomen. Volgens Rouwendal ontsnapt op dit mo ment weinig aan de aandacht van het gemeentebestuur. „De contacten zijn nu zo dat wij bij wijze van spreken op de hoogte zijn van elke loszittende tegel." Op dit moment is in Arnestein nog ongeveer vijfendertig hec tare grond beschikbaar. Een aantal ontwikkelingen is al in gang gezet. Zo bouwt het ge meentebestuur op de Waldam- meweg een nieuwe buitendienst en gaat het Openbaar Lichaam Afvalverwijdering Zeeland (OLAZ) er een milieustraat bou wen. De resterende hoeveelheid grond moet voldoende zijn voor de komende vijf a zes jaar. Mr. Schild verwacht een toename van de belangstelling op het mo ment dat de Dammenroute en het aquaduct onder het Kanaal t Fietser (71) ernstig gewond VLISSINGEN - Een 71-jarige fietser uit Vlissingen is donder dag ernstig gewond geraakt bij een aanrijding. De man reed op de Burgemeester van Woelde- renlaan in zijn woonplaats en kreeg op de kruising met de Sloeweg geen voorrang van een 25-jarige automobilist uit Mid delburg. Het slachtoffer is met ernstig hoofdletsel opgenomen in het ziekenhuis. Luyt en evenals het Middelburg se bureau rond 1970 gebouwd - lijkt uitgesloten. „Het staat er nogal ongelukkig", vindt Raas. „Het is ook niet echt een gebouw waarmee je iets kunt doen. De enige mogelijkheid is een kan toorfunctie, maar ik denk niet dat daar belangstelling voor is." De politie zal niet helemaal ver dwijnen uit de centra van Vlis singen en Middelburg. Beide ste den krijgen in de binnenstad een balie, waar de politie in elk geval tijdens de openingstijden van de winkels altijd 'aanspreekbaar' is. Ook wordt het mogelijk er aangifte te doen. Waar de steun punten precies worden ge plaatst, is nog niet bekend. Ruben Oreel door Walcheren gereed is. Met de aanleg daarvan wordt naar verwachting in 1999 begonnen. MIDDELBURG - De gemeente Middelburg moet de komende jaren zelf geld bijleggen om te kunnen investeren in haar schoolgebouwen. Burgemees ter en wethouders verwachten wel inkomsten uit de verkoop van leegstaande en leegkomen de schoolgebouwen, maar zelfs met dat geld er bij is de bijdrage die de gemeente van het rijk krijgt niet hoog genoeg om alle kosten te dekken. B en W gaan voor 1998 uit van een bedrag van 300.000 gulden. Dat is voor al nodig om de aanstaande fusie tussen de Stedelijke Scholenge meenschap Middelburg (SSGM) en De Wellinge te bekostigen. De scholenfusie tussen de SSGM (mavo-havo-vwo) en De Wellinge (vbo) moet, zoals ge meld. op 1 augustus volgend jaar een feit zijn. Vooruitlopend daarop gaan de besturen van beide scholen op 1 januari 1997 samen. Aan de voorbereidingen van de fusie wordt al tweeënhalf jaar gewerkt. Als de Middelburg se gemeenteraad ermee akkoord gaat. ondertekenen B en W en het Wellinge-bestuur op dinsdag 10 september een intentie verklaring. De bedoeling is dat de activitei ten van De Wellinge worden on dergebracht in een nieuw ge bouw op het terrein van het SSGM. Aanvankelijk leek nieuwbouw veel te duur en kwam de suggestie op tafel om de CTS Klarenbeek aan de Ge neraal Eisenhowerlaan te ver bouwen. Uit recente berekenin gen blijkt echter dat 'de totale kosten van nieuwbouw verge lijkbaar lijken te zijn met de to tale kosten van de vernieuw bouw van de CTS Klarenbeek', zo schrijft het college in een voorstel aan de gemeenteraad. Bij nieuwbouw kan het school gebouw ook beter op de wensen van de school worden afgestemd en zijn de kosten van de exploi tatie lager. B en W vragen de raad daarom in te stemmen met het ondertekenen van een inten tieverklaring voor de fusie, met daarbij een sterke voorkeur voor nieuwbouw op het SSGM-ter- rein. De plannen hebben echter ge volgen voor de andere schoolge bouwen in de gemeente. Vanaf 1 januari 1997 komen de rijksgel- den voor onderwijshuisvesting direct bij de gemeente terecht. Het college schat in dat dat bud- Man vernielt ruit snackbar VLISSINGEN - Een 39-jarige Vlissinger is vrijdagmiddag aangehouden nadat hij een ruitje had vernield in een snackbar in de binnenstad. Volgens de politie was de aanlei ding, dat de man na het kopen van een ijsje het wisselgeld niet in zijn hand kreeg aangereikt. Hij werd zo boos dat hij een raam van het ijsloket aan diggelen sloeg. Het schadebedrag is onbe kend. Tegen de dader is proces verbaal opgemaakt. Ouderencursus eenzaamheid VLISSINGEN - De derde avond van de cursus die de stichting Welzijn Ouderen Vlissingen houdt over omgaan met een zaamheid bij ouderen wordt niet gehouden op 23 oktober, zoals gemeld, maai' op 16 oktober. De overige data blijven ongewij zigd; op 2, 9 en 16 oktober vindt de cursus plaats in het Theo van Doesburgcentrum van Vlissin gen. Jeugdwerk - De stichting Kerkelijk Jeugdwerk Oost- en West-Souburg opent aanstaan de maandagavond haar nieuwe seizoen met een ballonnenwed strijd. Kinderen kunnen zich van kwart voor tot kwart over zes inschrijven in het jeugdhonk Guusuus in Oost-Souburg. Daarna gaan de deelnemers naar de Karolingenburcht, waar de ballonnen worden gelost. Ver volgens kiest, tussen half zeven en zeven uur, een heteluchtbal lon het luchtruim. get onvoldoende zal zijn om ti voldoen aan de lopende vei plichtingen en 'derhalve in dè eerste jaren evenmin nieuwe In. vesteringen zal toelaten'. 0o|( verkoop van leegkomendj schoolgebouwen levert niet ge noeg op om alles te kunnen be. kostigen. Om toch een grote in, vestering zoals nieuwbouw op het SSGM-terrein te kunnen doen, moet de gemeente er dm zelf geld in stoppen. De gemeenteraad bespreekt he; collegevoorstel en de intent:», verklaring in zijn vergaderiq van maandag 9 september. ft openbare bijeenkomst wordt ge. houden in het stadhuis van Mid delburg en begint om 19.30 uui CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Huisartsen: Vlissingen, zat. 0.00-24.00 uur; W. van Ouwerkerk, Gerbrandj straat 6, tel.(0118)465498, zon. 0.00-24.00 uur: A.M.M, Ter meer en F. A. van den Berg, Ro senburglaan 1, tel. (0118) 465253 Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30 18.00 uur. Middelburg, vrij. 17.00-zal. 23.00 uur: P. de Doelder, Bel- linkplein 1, tel. (0118) 639933. zat. 23.00-zon. 23.00 uur: M. A. de Vries en K. Prins, Herenstraat 18, tel. (0118)639933. Spreekuur 12.30-13.00 en 17,30 18.00 uur. Gezondheidscentrum Middel burg-Zuid, Souburg, Nieuw land en Arnemuiden, P. Kodde Oude Vlissingseweg 13, Middel burg. tel.(0118)615810, zon. 0.00-24.00 uur: J. F. M. Ber gen, Kanaalstraat 89. Oost-Sot burg, tel. (0118) 461500. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30 18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostkr pelle, Serooskerke, Vrouwen polder, Veere en Zanddijk: R van Tol, Markt 36. Veere, té (0118)501271. Domburg, Aagtekerke, Westka pelle, vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: F. van Eede, de Casembroot straat 24, Westkapelle, tel. (0118 571234. Meliskerke, Zoutelande, Kou- dekerke en Biggekerke, vrij 18.00-zon. 24.00 uur: A.A. val der Male, Duinweg 59, Zoutelan de, tel.(0118)561282. Biggekerke en Meliskerke (arl sen Bouwense en Stutterheiml vrij. 18.00-ma 08.00: B. Bouwen se, Valkenisseweg 14, Biggeker ke, tel. (0118) 552190. Tandartsen: Walcheren: R. P. Reddingius Singel 26, Vlissingen, tel. (0118 412644. Spreekuur 11.00-12.00 uur. Pa tiënten tandarts P. van Ma! land: praktijknummer bellen. Verloskundigen: Vlissingen, vrij. 09.00-ma. 09.W uur: H. Hament, tel. (0118 471140. Middelburg, vrij. 20.00-zoa 20.00 uur: S. K. Boot, Segeersir. gel 120, tel. (0118) 639865. Dierenartsen: Landbouwhuisdieren: tel (0118)633803. Kleine huisdieren: E. v. d. Ax ker, Kanaalstraat 3, Oost-Sou burg, tel. (0118) 460860. Spreekuur 11.00-12.00 en 17.00 18.00 uur. Dierenartsen praktijk 'Oostka pelle': Oude Domburgsewe! 33a te Oostkapelle, landbouw huisdieren tel. (0118) 581443, ge zelschapsdieren tel. (0118 582985. Dierenartsenpraktijk Melisker ke: R. Roskam, Kelderweg 1, tel (0118)592838. Apotheken: Middelburg: L. v. d. Boogert Vrijlandstraat 79. tel. (0118 627471. Vlissingen: Apotheek Singel Singel 9, tel. (0118)412730. Thuiszorg: Walcheren: tel. (0118) 4118"" (wijkverpleging); tel. 0118 413880 (gezinsverzorging). Donderdagmiddag zijn wij gesloten, maar... dat maken wij zaterdag ruimschoots goed! Wij hebben iets te vieren: de verbouwing van ons hoofdkantoor is afgerondIn verband met activiteiten rondom de ope ning zijn al onze vestigingen donderdag 29 augustus vanaf 12.00 uur gesloten. Maar op zaterdag 31 augustus bent u van harte welkom op ons OPEN HUIS, van 10.00 tot 16.00 uur, aan de Lange Zelke 1 in Vlissingen. Gewone bankzaken zijn aan staande zaterdag op ons hoofdkantoor niet mogelijk, maar... we stelden een aantrek kelijk programma voor u samen. Meer weten? Kijk dan op donderdag in deze krant. Rabobank Walcheren-Zuid Het transportbedrijf Wielemaker pleegt nieuwbouw aan de in aanleg zijnde Ampèreweg op Arnestein. foto Toename grondverkoop op Arnestein Het politiebureau aan de Molenstraat in Vlissingen zal over enkele jaren plaats maken voor woning bouw. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 18