Supercarstitel voor Ko Kasse Terneuzense Boys verrast Sluiskil: 4-2 Marteijn slaat toe tegen Rutger Pesch Koewacht beste in Spui HVV verplettert Vlissingen Vogelwaarde op doelsaldo naar zege in Terhole Nieuwdorper wint ook laatste race op circuit Valkenswaard Trimmer Rob Meijer snelste in Noordstraat Terneuzen 2 wint toernooi Schoondijke Matig Goes zegeviert in Heinkenszand over 's-Heer Arendskerke van onze medewerker Henk de Winter VALKENSWAARD - De Nieuw- dorpse rallycrosser Ko Kasse heeft zaterdag op het Valkens- waardse Eurocircuit de laatste race van de compactcars ge wonnen en daarmee het Neder lands kampioenschap in deze klasse op zijn naam geschreven. Het is voor Kasse, rijdend met een Citroën AX Gti zijn vijfde Nederlandse titel (inclusief twee kampioenschappen in de 2- CV cross). De uit Vrouwenpol der komende Jos Boone werd tweede in deze klasse. Hoewel hij een redelijke voor sprong had op zijn naaste con currenten was Kasse gespannen voor de race. Een zesde plaats was minimaal nodig om zijn titel veilig te stellen. Na drie verreden manches was hij zeker van een plek op de voorste lijn van de start-grid. Naast de Belgen Christian Heck en Etienne van den Branden, viel de spanning van hem af. De rally crosser uit Nieuwdorp pakte gedecideerd de leiding en reed zonder proble men naar zijn vierde overwin ning op het Eurocircuit dit jaar. „Vlak voor de finalerace was ik al vrij zeker van mijn zaak. Dit kon ik gaan winnen en zonder al te veel risico kon ik met een la gere plaats genoegen nemen. Ik had een goede start en kon de ra ce controleren", sprak een opge luchte Kasse na afloop. De enige coureur die de Nieuw dorper nog van zijn derde rally- crosstitel afkon houden was Jos Boone. Boone, op de tweede rij van start gegaan, werd in de be slissende finale-race om het kampioenschap door een van de finalisten tegen een betonnen rand geduwd. 'Getorpedeerd', noemde Boone het en wist met veel schade aan de voorzijde van zijn auto de race te vervolgen. Hij finishte wel op de laatste plaats. Kasse was toen al verze kerd van de titel. In strijd om het Europees kam pioenschap werd gisteren een race gehouden. Daar kon Boone, vorig jaar nog goed voor twee overwinningen, ook al geen pot ten breken. Door problemen met de auto haalde Boone na drie manches niet eens een plek in de B-finale. Ook Kasse niet, maar hij zorgde in de tweede manche wel voor spektakel. De Nieuw dorper werd in die manche aan getikt door de Brit Ian Brooks en verdween op zijn dak in de zandbak naast het circuit. De schade bleek mee te vallen en vijf minuten later stond Kasse alweer aan de start. Wedstrijdleider Frans Kaiser besloot Kasse voor die manche uit te sluiten, omdat hij van de rechte lijn na de start was afge weken. „Ik stond van achteren en moest om die Brooks heen", was het verweer van Kasse die echter geen gehoor vond bij de wedstrijdleiding. Met nog maar één tijd (een derde) op de klok ken, die van de eerste manche, zag het er even somber uit voor Kasse. In de derde manche draaide hij nog een zesde tijd in zijn klasse, goed voor een plaats op de tweede startrij. De Oostenrijker Manfred Beck, leider in het EK, vertrok van de beste startpositie en ging als eer ste van start, gevolgd door Kas se. Gedurende de race kwam daar geen verandering meer in. Beck won zijn vijfde EK-race Tennisser uit Slijkplaat sterkste in Sint-Jansteen van onze medewerker Michel Verberkmoes SINT-JANSTEEN - Patrick Marteijn uit Slijkplaat is win naar geworden van het 15e Open Bellamy Tennistoernooi in St-Jansteen. Marteijn ver sloeg in de finale Rutger Pesch uit Rozenburg in drie sets: 6-2, 6-7 en 6-2. In de Cl-finale won Patrick Vervaet uit Klooster- zande in een zinderend drie setter van Reggie Bun. Patrick Marteijn stond voor de tweede keer in de finale van een B-toernooi deze zomer. Eerder had hij in Oostburg van Tim van Veldhoven verloren. Deze keer was het dus wel raak voor Marteijn. Tegen Rutger Pesch kende Marteijn in de eerste set geen problemen. Pesch maakte onnodig veel fouten en dus ging de eerste set probleemloos naar Marteijn: 6- 2. In de tweede set liep Mar teijn uit naar een 4-2 voor sprong. Toen het in die game 40-0 werd voor Marteijn leek de strijd be slist. Toch slaagde Pesch er in om de game naar zich toe te trekken, waardoor de stand 4-3 werd in plaats van 5-2. Op een 6- 5 voorsprong liet Patrick Mar teijn twee matchpoints onbe nut. De tie-break moest dus de beslissing brengen. In deze tie break was Pesch de betere spe ler, waardoor er een beslissen de derde set moest komen. In de derde set begon Marteijn weer beter te spelen en liep hij snel uit naar een 4-1 voor sprong. Deze keer gaf Marteijn het niet meer uit handen: 6-2. Marteijn was na afloop blij dat hij toch de derde set weer naar zich toe wist te trekken. „In de eerste set ging het erg gemak kelijk, maar op het eind van de tweede set zat ik er conditio neel doorheen. Gelukkig kon ik in de derde set weer een tandje bijschakelen, zodat ik hem onder druk kon zetten." In de Cl-finale bleek Patrick Vervaet net iets te sterk voor Reggie Bun. Vervaet, die het vooral moet hebben van zijn harde groundstrokes, ging voortvarend van start. De eer ste set won hij met 6-3. In de tweede set ging Bun het spel vertragen, waardoor er meer fouten in het spel van Vervaet kwamen. De beslissende derde set kon beide kanten op. Ver vaet redde het via een 7-3 winst in de tie-break. In de C2-finale was Alexander B au wens oppermachtig. In de finale kreeg tegenstander Gino Roctus slechts drie games: 6-2, 6-1. Verder waren er toernooi- overwinningen voor: F. Vlas- senrood (HE/D1), W. Herre- wegh (HE/D2), R. Roelandt (HE/E), E. Picavet (DE/Dl), T. Vernimmen (DE/D2) en C. de Klerk (DE/E). Patrick Marteijn slaat een forehand in zijn finalepartij tegen Rutger Pesch. foto Charles Strijd Breskens bezig aan uitstekende voorbereiding van de medewerker TERNEUZEN - In de reeks van oefenwedstrijden, die dit week einde op de Zeeuws-Vlaamse voetbalvelden werden gespeeld, verraste Terneuzense Boys met een 4-2 overwinning in en tegen Sluiskil. Breskens imponeerde opnieuw met een ruime zege: 5-1 tegen Alliance. Sluiskil-Terneuzense Boys 2-4: Terneuzense Boys was op alle fronten de meerdere van Sluis kil, dat al na dertig seconden te gen een achterstand opliep en die in het vervolg niet meer te boven kwam. Halverwege de wedstrijd had Terneuzense Boys al een 0-3 voorsprong genomen en nadien werd het ook nog 0-4 vooraleer Martin van den Bos sche tweemaal kon tegenscoren. Aubrey Curran trof tweemaal doel voor de Terneuzense zater dag-derdeklasser en Roy Scheele en Peter Landa elk een maal: 2-4. Breskens-Alliance 5-1: Evenals tegen Oostkapelle (3-2) bleek Breskens ook tegen Al liance al ver in de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen te zijn. De zondag vierdeklasser had tegen de Roosendaalse te genstander twintig minuten no dig om op gang te komën, maar was daarna niet meer te stuiten. Bij de rust was het 3-1 en na ne gentig minuten 5-1. Mark Boeck- hout zette Breskens met twee treffers op 2-0 en nadat Martin de Bot tegen had gescoord was het Robin Buitendijk die voor 3- 1 zorgde. In de tweede helft ga ven Mark Boeckhout en Essad Osmanovski het overwicht van Breskens nog meer vorm: 5-1. Corn Boys-Zaamslag 1-3: Corn Boys kon tegen Zaamslag veel minder indruk maken dan eerder in de week tegen Bres kens (2-1). Dit keer verloren de Sassenaren met 1-3. Lange tijd ging het duel overigens gelijk op en pas na een uur spelen kon Alex Meijer de score openbre ken. De spitsspeler van de be zoekers had daar bovendien een strafschop voor nodig. Manuel Dhondt zorgde daarna voor 1-1, maar via Alex Meijer en Peter Jansen trok Zaamslag de winst uiteindelijk niet-onverdiend naar zich toe: 1-3. Steen-Clinge 3-0: Steen was overwegend sterker dan streekgenoot Clinge en won terecht met 3-0. Nadat zowel Werner Bisschop als Mark Strij- donk een uitgelezen mogelijk heid om de thuisclub op voor sprong te brengen onbenut had gelaten, was het halverwege de eerste helft Wouter de Nijs, die de openingstreffer op zijn naam schreef. Na de hervatting werd de marge verder vergroot door doelpunten van Eddy van den Bosch en Gino Vink. Clinge kon daar aanvallend heel weinig te genover stellen. Philippine-Zomergem 0-4: Tegen het Belgische Zomergem leed Philippine gistermiddag zijn eerste nederlaag in de voor bereiding op het nieuwe voetbal seizoen. Qua veldspel waren de Zeeuws-Vlamingen (die een aan tal spelers moesten missen) niet eens zoveel minder dan de Belgi sche derde klasser (provinciaal), maar het was de grotere slagvaardigheid die de doorslag gaf. Voor de rust scoorden Guy van Durmen en Björn de Rijke 0- 1 en 0-2 en in de slotfase van de wedstrijd werd het nog 0-3 en 0-4 door goals van -opnieuw- Guy van Durmen en Jan de Pree. AZVV 2-Graauw 2-6: In de eerste helft was nog sprake van een wedstrijd, waarin beide ploegen elkaar in evenwicht hielden. Na de rust echter was Graauw zoveel sterker dan AZW 2 dat de bezoekers uitein delijk ruim wonnen. Patrick Kint opende voor de thuisclub in de eerste helft de score uit een strafschop, waarna Ronald Vael voor de gelijkmaker zorgde. Daarna scoorden beide spelers nog eens. In de tweede helft was het scoreverloop als volgt: 2-3 en 2-4 Ronald Vael, 2-5 Dennis Buijs en 2-6 Joost Mangnus. Groede-Terneuzen 3 6-5: Zondag-zesde klasser Groede speelde tegen het derde elftal van Terneuzen in aanvallend op zicht een goeie partij, maar was verdedigend vaak te kwestbaar. Na een 3-2 voorsprong bij de rust resulteerde dat in een nipte 6-5 overwinning. Voor Groede scoorden Jan van Belois (vier maal), Gert-Jan van de Broecke en Eric. Sijsenael. De doelpun tenmakers voor Terneuzen 3 wa ren Peter Vermast (tweemaal, waarvan een keer uit een straf schop). Rudie Pastoor, William Harte en Eddy van de Bunder. De laatste deed dat in eigen doel. RCS'er Onno Doeland maakt zes goals in één helft van onze medewerker VLISSINGEN - HVV'24 en RCS boekten dit weekeinde opvallen de uitslagen tijdens hun oefen wedstrijden. De ploeg uit Hulst liet van Vlissingen weinig heel: 1- 8. RCS bereikte dezelfde uitslag tegen VCK. Grote man was On no Doeland met zes doelpunten, alle gemaakt in één helft, Vlissingen-HVV'24 l-8:De ruime overwinning van de bezoekers werd onder meer verkregen dankzij drie strafschoppen. Den nis Rietjens scoorde drie keer vanaf de stip en pakte vervol gens ook nog een velddoelpunt mee. Harm Rietjens nam twee treffers voor zijn rekening en Carlo Blommaert en Edwin Mar tens, maakten de acht vol. Bij oen stand van 0-2 scoorde Mar cel Ririhena tegen. RCS-VCK 8-1: Onno Doeland scoorde zes keef en dat ook nog binnen 45 minuten. VCK had in de doelpuntloze eerste helft nog wel de besta kansen gehad. Na de rust mocht RCS voetballen en dat leidde tot het dozijn tref fers van Doeland. De andere twee doelpunten van RCS wa ren van Jeroen Francke. Jacco Jansen scoorde bij een 2-0 stand tegen. Kloetinge-VES'35 3-1: In de strijd om de derde plaats in het toernooi van VES was Kloetinge heel wat succesvoller tegen deze le klasser dan afgelopen donder dag tegen derde klasser BSC. Het was ook heel wat vriendelij ker. Jeffrey van de Velde en Arjo den Dekker, Olger van Panhuys zorgden voor een 3-0 voor sprong. Pas vijf minuten voor tijd kon VES wat terugdoen. Zwaluwe-Dauwendaele 0-3: Een prima spelend Dauwen- daele was duidelijk sterker dan collega tweedeklasser Zwaluwe. maar kon het overwicht door Rene de Nooyer; Edwin Leonard en Robin van de Velde (straf schop) pas in de tweede helft tot uitdrukking brengen. Zeeland Sport-Middelburg (zat) 4-2: Opgetogen gezichten in Vlis singen. Dennis de Graaf, geko men van Walcheren, gaf in deze oefenwedstrijd zijn visitekaartje af, door drie keer te scoren voor Zeeland Sport. Arjan Jeras had de Middelburgers nog wel op 0-1 gezet. Marcel Kalter tekende voor 4-1 en Ronald van der Hey- den voor 4-2. Serooskerke-Middelburg(zon)2- 2: Vooral op het eind van de wed strijd was Middelburg sterker, zodat Serooskerke nog blij mocht zijn met het gelijkspel. Turan Dogan had de Middelbur gers op 0-1 gebracht, waarna Re- né Wondergem en Cees-Pieter Geschiere Serooskerke de be zoekers op voorsprong zetten. Jan de Rijke scoorde 2-2. ODIO-Walcheren 2-4: Het sterk gewijzigde Walcheren, dat liefst zeven spelers uit zijn eerste se lectie zag verdwijnen, won dank zij een sterke eerste helft ver diend in Ossendrecht. Door Frank Theunissen en Vincent de Rijke was het bij rust al 0-2. Na rust kwam ODIO nog terug door Jan van de Poel en een eigen doelpunt van Daniel van Rijs wijk. Vervolgens miste de Rijke eerst een strafschop om daarna nog een keer te scoren. Een vol gende strafschop voor Walche ren werd door Iemke Kuyper be nut, waarna ook ODIO nog een strafschop om zeep hielp. Een speler van Koewacht wordt belaagd door drie spelers van AZVV. van onze medewerker SPUI - De finale van het Groot Axel-toernooi leverde zaterdag een verrassende winnaar op. Niet de gedood verfde favoriet AZVV mocht na afloop de wisselbeker in ontvangst nemen, maar zon dag-vierdeklasser Koe wacht. Dat won de eindstrijd met 2-0. Helaas voor Koe wacht kleefde er aan de winst wel een smetje: het duel duurde maar zeventig minu ten, omdat scheidsrechter Paul Vink er toen de brui aan gaf. Overigens werd Axel derde en Spui vierde. Anders dan vooraf verwacht werd kon AZW nauwelijks zijn stempel op het duel met Koewacht drukken. De zon dag-vierdeklasser speelde brutaal op de aanval en voor kwam met een voorbeeldige inzet dat AZVV zich een veld- overwicht kon creëren. Koewacht trok in de eerste helft het duel naar zich toe. Carlo van Gremberghe wist terecht de score te openen. Nog voor rust werd het 2-0 door een doelpunt van John ny Lensen. Die tegenslag was AZVV te veel. De ploeg van trainer Paul van Kouteren raakte geïrriteerd en reageer de zich vooral af op scheids rechter Paul Vink. Halver wege de tweede helft vond die het genoeg en floot hij voortij dig af, „spuugzat" van het ve le 'commentaar op zijn leiding. Axel. dat met 11-1 won, was in de strijd om de derde plaats vele malen beter dan Spui. Dat deed niettemin tot 2-1 goed mee. Als verzachtende omstandigheid kon aange voerd worden dat het meer dan een half uur met één man minder had moeten spelen omdat Michel Fieret wegens commentaar op de leiding uit het veld gezonden werd. Hoe dan ook: op Axels scorings drift stond geen maat. Bij de rust was het al 6-1 en tenslotte werd het 11-1. Voor Axel scoorden Joep Frusch en Gi no van de Broecke elk drie maal, Jochen Marcus twee maal en Mark la Grand (uit een strafschop). Jordi van Bunderen en Harold Verschu ren elk éénmaal. Het doel punt van Spui kwam op naam van Fieret. van het seizoen. Kasse staat nog maar op twee overwinningen. Alleen theoretisch is er nog een kans, dat Kasse zijn achterstand in de komende drie races voor het Europees kampioenschap kan inhalen. NOORDSTRAAT - Robbie Meijer uit Putte is gisteren win naar geworden van criterium van Noordstraat voor wieier- trimmers. Na een geslaagde vlucht met de Belg Patrick Bolssens was Meijer, zaterdag ook winnaar in Oost-Souburg, de rapste in de eindsprint. An ton Jansen sprintte in de B/C- categorie naar de overwinning. De organisatie moest het in het hoofdnummer met slechts vijf tien renners doen. Maar de ma gere opkomst werd ruimschoots goedgemaakt door de vele ont snappingen die voor een leven dige wedstrijd zorgden. Van Dij- ke uit Tholen en Geelhorst uit Nijmegen vormden het eerste vluchtkoppel. Nadat ze werden ingelopen reed Hulstenaar Rin se van Etten een tijdje voor de groep uit. Maar echt menens was het toen Patrick Bolssens een serieuze ontsnapping op gang bracht en - na een tien kilometer lange ach tervolging - steun kreeg van Robbie Meijer, De twee leiders bleken daarna mans genoeg om alle aanvallen af te slaan. Nadat Bolssens zich zeker wist van de leïdersprijs was» Meijer op de streep de rapste. Het peloton van de B/C-catego- rie zag al vroeg in de koers een viuchtgroep van negen renners van zich weg rijden en kon daar na geen hergroepering meer tot stand brengen. Middelburger Anton Jansen klopte op de streep good-old Wil van Helvoirt en Wim Wielhouwer. Ko Harms leidde het peloton over de finish. van onze medewerker SCHOONDIJKE - Niet Aarden burg, maar het tweede elftal van Terneuzen is gisteren win naar geworden van het Molen- kreektoernooi van voetbalver eniging Schoondijke. In de fi nale versloeg Terneuzen 2 Aar denburg met 4-1. In de strijd om de derde en vierde plaats reken de Schoondijke af met Hoofd plaat: 7-2. Terneuzen 2 was bijna de gehele wedstrijd beter dan Aarden burg. dat zich weliswaar een re delijk aantal doelkansen creëer de maar voor de goal veel min der slagvaardig was dan de te genstander Tonnie Buzeijn bracht Aardenburg al vroeg in de wedstrijd op voorsprong, maar het technisch overwicht van Terneuzen resulteerde nog voor de rust in 1-1 en 1-2 door doelpunten van Robbie Ver mast en Menno den Dekker. In de tweede helft, toen Terneu zen 2 het duel helemaal naar zijn hand zette, waren het Robbie Vermast en Freddy de Ruyter die de score opvoerden naar 4-1. Dat was ook de eindstand. Schoondijke-Hoofdplaat (7-2) was een wedstrijd met een vreemd scoreverloop. Voor de rust nam Hoofdplaat een 2-0 voorsprong, maar in de tweede helft zette Schoondijke die om in 7-2. Robbie Jonkman scoorde twee keer in de eerste helft, maar onmiddelijk na de hervatting werd het 1-2 en 2-2 door doelpun ten van Norbert Willemsen en Claude Cornelis. Toen Frank Steijaert vervolgens ook nog eens voor 3-2 zorgde gaf Hoofd plaat zich gewonnen. Met het oog op het bekerduel van mor genavond (dinsdag) tussen beide ploegen deden de bezoe kers geen stap teveel meer en werd Schoondijke niets meer in de weg gelegd. Frank Steijaert scoorde 4-2, Claude Cornelis maakte de vijfde en zesde treffer en Norbert Willemsen schoot 7-2 van onze medewerker VLISSINGEN - Trainer Jack Schipper van 's-Heer Arends kerke was na de met 1-0 verlo ren finale van het toernooi in Heinkenszand meer tevreden dan zijn winnende collega Hugo Barends van Goes. Ondanks het groot aantal afwezigen bij Arendskerke, onder anderen Walter de Kok en Frank en Wim Goedegebure, werd de ploeg niet weggespeeld en dat was al heel wat. Er lonkte zelfs een gelijkspel, maai' op het eind van de wed strijd had Arendskerke geen ge luk toen eerst Jongepier de bal op paal tikte en even later Marco Goedegebuure met een prachtig afstandsschot de lat trof. Goes had in de tussentijd ver zuimd de na een kwartier verkre gen 1-0 voorsprong van Serge Berrevoets na rust uit te bou wen. Doelman Smeding van Arendskerke, die een sterke in druk maakte, stopte daartoe on der meer een zwak ingeschoten strafschop van Clarence Pahlad en Serge Berrevoets faalde voor open doel. Tien man Het laatste kwartier moest Goes met tien man verder, omdat de teruggewisselde Ron Brusket onder druk van toernooidirec teur Cees Goedegebuure weer van het veld werd gestuurd door scheidsrechter Bruynooge. De gewisselde Berrevoets stond toen echter al enige minuten on der de douche en een verse kracht bleek niet meer beschik baar. De organiserende vereniging Heinkenszand pakte terecht de winst in de strijd om de derde plaats. De thuisploeg speelde te gen een bijzonder zwak Patrij zen. Vlak voor rust kon Ron Ko- le de via Martijn van Liere opge lopen achterstand nog wel weg werken, maar met twee doelpun ten van Ermo Cappon stelde Heinkenszand de derde plaats veilig. Nienavoc opent volleybalseizoen TERNEUZEN - De volleybal vereniging Nienavoc uit Nieuw- Namen houdt morgen (dinsdag) in sporthal 't Zwaantje in Ter neuzen het jaarlijkse toernooi. Voor deze opening van het re creatieve volleybalseizoen heb ben zestien teams ingeschre ven. Door toernooileider Guust de Waele zijn die als volgt in de twee poules ingedeeld. Poule 1: Nienavoc, Sinatra's, Artland Artland 2, PSOVZ 2, Gem. 1.70, Hulsterloo, Rabo en Philips. Poule 2: Havenschap, Gemeente 2, Terneuzen 1, 2 en 3, De Sterre, Serlippens en ZWN. De eerste wedstrijden in beide poules be ginnen om 19.30 uur, om 23.30 uur zijn de winnaars bekend. van onze medewerker TERHOLE - Het tiende Groot Hontenisse-voetbaltoernooi is gistermiddag gewonnen door Vogelwaarde, vóór Hontenisse, dat op doelsaldo tweede werd, Terhole en SDO. Het was voor de vierde maal dat Vogelwaar de op de eerste plaats eindigde. Het toernooi bestond zoals ge bruikelijk uit een halve competi tie met wedstrijdjes van twee maal vijftien minuten, 's Mor gens om elf uur gingen Terhole en Vogelwaarde van start, rond vier uur was Vogelwaarde-Hon- tenisse het laatste duel. Voor aanvang van de finale la gen de kaarten duidelijk: beide teams wisten op dat moment een totaal van vier punten ach ter hun naam, met dat verschil dat het doelsaldo van Vogel waarde (2-0) iets beter was dan dat van Hontenisse (2-1). Vogel waarde had dus genoeg aan een gelijkspel. Hontenisse moést winnen. Dat laatste gebeurde niet. Vogelwaarde hield zijn de fensie dertig minuten lang geslo ten en de stand daarmee in even wicht: 0-0. In een doelpunteloos gelijkspel waren voordien ook Terhole- Hontenisse en SDO-Vogelwaar- de geëindigd. Gescoord werd er slechts in de duels tussen Ter hole en Vogelwaarde (0-2 door doelpunten van Arno Wauters, uit een strafschop, en Guido Gelderland), Hontenisse-SDO(2- 1) en SDO-Terhole (0-1). Eindstand: 1. Vogelwaarde 3-5 (2-0), 2. Hontenisse 3-5 (2-1), 3. Terhole 3-4 (1-2). 4. SDO 3-1(1-3). Van der Weijde tweede in ultra-loop GELDROP - Jan van der Weijde uit Kapelle is als tweede vete raan geëindigd in een ultra-loop over twaalf uur in het Brabantse Geldrop. Zeventig lopers zorg den voor een internationaal deelnemersveld. In twaalf uur legde de Belg Paul Dekkers de grootste afstand af: iets meer dan 150 kilometer. Jan van der Weijde liep in twaalf uur 122 kilo meter.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 23