Machtsblok Azzurri triomfeert Nygaard: voetbalhart van goud Jan Siemerink verliezend finalist Feyenoord houdt miljoenen van Trustfull in kas [ndrea Ferrigato sterkste in sprint met Sciandri [an Ullrich laat WK schieten Brunen grijpt weer naast overwinning in Tour Féminin et EEDS (ANP) - De frustraties iti jten kennelijk diep. Max ciandri voelde weinig voor de nö uldiging na de Leeds Classic. i nummer twee achter de Ita- e^aan Andrea Ferrigato liet ook officiële persconferentie :ke oor wat die was. De Italiaan net een Engelse licentie was liep teleurgesteld. Begrijpe- ijk, want in bijna drie weken ijd miste de 29-jarige opnieuw een hoofdprijs na de olympisch wielerwedstrijd, die hem slechts brons opleverde achter Pascal Richard en Rolf Sören- sen. De weigering zich op het podium te melden kostte Sciandri een boete van ruim 2500 gulden en tien punten in mindering in de stand om de wereldbeker. Scian dri. geboren in het bij Leeds gele gen Derby, maar opgegroeid in REIBUltG (SID) - Jan Ullrich eeft besloten de wereldtitel- Irijd wielrennen in Lugano te jten schieten. )e nummer twee van de laatste ,onde van Frankrijk blijft ook eg uit de Ronde van Spanje. De luitser heeft als laatste grote loei het Kampioenschap van lürich. komend weekeinde. Daarna doe ik in september raarschijnlijk nog enkele crite riums en dan is het over. Dan ga ik op vakantie naar Californië", zei hij zondag. Ullrich won in de Tour de France op de voorlaatste dag de indivi duele tijdrit. Hij gold als een gro te kanshebber voor de wereldti tel tijdrijden. In 1994 veroverde de 22-jarige renner uit de Tele- kom-formatie brons in die disci pline. CARCASSONNE (ANP/ AFP) - Yvonne Brunen heeft zondag in de Tour Féminin voor de derde keer genoegen moeten nemen met de twee de plaats. In de vijfde etap pe over 95 kilometer van Saint-Orens-de-Gameville en Carcassonne won ze de sprint van het peloton. De ritzege ging naar Italiaanse Alessandra Cappelloto. Ze kwam met een voorsprong vijf seconden als eerste over de streep. Debbie Mansveld finishte als vijfde. De Fran- (pcaise Jeannie Longo be hield de leiding in het alge meen klassement. Brunen eindigde in de eerste en tweede etappe van de Ronde van Frankrijk voor vrouwen eveneens als twee de. In de tweede rit verover de de drievoudig Nederlands kampioene de gele leiders trui. Ze raakte het tricot kwijt aan de Duitse Teuten- berg. De trui zit nu om de schou ders van Longo. De Italiaan se Fabiana Luperini deed za terdag in de vierde etappe een aanval op de leidende positie van de olympisch kampioene. Luperini won de rit met twee cols van de 3e categorie en de beklimming van de Tourmalet. Haar winst van twee minuten en 29 seconden op Longo, die als tweede eindigde, was echter niet voldoende om de leiding in het algemeen klas sement over te nemen. De achterstand van Lupe rini bedraagt nog één mi nuut en 31 seconden. Meike de Bruijn is de beste Neder landse in het. algemeen klas sement. Ze staat twaalfde op tien minuten en dertien se conden. NEW HAVEN (ANP) - Jan Siemerink heeft hel tennis toernooi van New Haven niet op zijn naam weten te brengen. In de finale kwam voor de 26-jarige Rijnsbur ger het einde na een fraaie reeks overwinningen op on der meer Richard Krajicek (kwartfinale) en de Zuid- Afrikaan Wayne Ferreira (halve finale). De als tiende geplaatste Nederlander was niet opgewassen tegen de even oude Amerikaan Alex O'Brien, die als nummer 169 van de wereld een wild card had gekregen: 6-7 4-6. De voormalige studenten kampioen van de Verenigde Staten (in '92), die zich op de campus van de Yale Univer sity in zijn element voelde, stond voor het eerst in zijn loopbaan in de eindstrijd van een ATP-evenement. O'Brien ontving een cheque van 255.000 gulden. De finale vergde een uur en 42 minu ten. Het was de tweede keer dit jaar dat Siemerink, 32e van de wereld, een finale haalde. In juni, kort voor Wimble don, won hij het grastoer- nooi van Nottingham door een slotzege op de Australiër Sandon Stolle. Het was de tweede „scalp" in de pro floopbaan van Siemerink, die zeven jaar geleden be gon. In 1991 beleefde hij de primeur in Singapore. Hij was nog vijf keer verliezend finalist. Dat overkwam Sie merink in Wenen 1991Mar seille (1993) en vorig jaar in Amsterdam, Long Island en Basel. Cruciaal Siemerink was niet in zijn beste doen, lang niet zo goed op dreef ook als zaterdag in de halve finale tegen de als vierde geplaatste Ferreira. Toen was het serve-en-volley van Siemerink een lust voor het oog, ook al verloor hij dan de tweede set (6-3 3-6 6- 3). Hij rende als een dolle hond over de baan en kreeg zelfs open doekjes van de Zuid-Afrikaan. De zevende game van de derde set was cruciaal. Siemerink kwam 0- 40 achter en werkte in totaal vijf breekpunten weg. Fer reira pakte daarna gedesillu sioneerd geen game meer. O'Brien, twee jaar geleden 82e van de wereld als per soonlijk record, maar eind vorig j aar afgegleden naar de 210e plek, is met een scherp oplopende grafiek bezig. De tennisser uit Amarillo. Te xas rekende in de halve fina les voor de tweede keer in ruim een week af met de hard slaande Australiër Mark Philippoussis: 7-6 6-7 6- 4. In Cincinnati won O'Brien, voormalig student aan het prestigieuze Stan ford. zonder setverlies. In de kwartfinales van New Haven zette hij niemand minder dan de Rus Jevgeni Kafelni kov opzij. Vermoeid „Ik geloof in mijn kans op de toernooizege", zei O'Brien voor de finale. „Ik sta nu op een behoorlijk niveau te spe len." De Amerikaan trof een ietwat vermoeide Siemerink op de baan. De Nederlander had zaterdag in de zinderen de hitte twee keer aan moe ten treden. Met de Zuid-Afri kaan Ellis Ferreira verloor hij in de halve finale van het dubbelspel van Byron Black uit Zimbabwe en de Cana dees Grant Connell (7-6 4-6 3- 6). Siemerink verloor meteen zijn eerste servicegame, on der meer door twee dubbele fouten, maar wiste die break in de volgende game alweer uit. In de tiebreak verzuimde Siemerink toe te slaan. Hij kreeg een setpunt op 6-5 maar verloor met 6-8. De grootste handicap van Sie merink was een haperende eerste service. Hij sloeg slechts 45 procent in tegen de Amerikaan 75 procent. Tegenover acht aces van Siemerink stonden zes dub bele fouten. In de tweede set ging het lan ge tijd gelijk op. Toch kwam alleen Siemerink een paar maal in de problemen. In de negende game sloeg O'Brien toe. Hij forceerde een door braak en serveerde na 15-30 de partij uit. Het betekende voor O'Brien zijn eerste toernooizege in het ATP-circuit. Het brengt hem in elk geval terug bij de top-honderd van de wereld. Siemerink speelt de komen de week bij wijze van gene rale repetitie voor de US Open in Long Island. Daar verloor hij vorig jaar de fi nale van Kafelnikov. Dit keer is de Nederlander vier de geplaatst, achter Chang (VSt). Kafelnikov en Rene- berg (VSt), Italië, verklaarde later te moe te zijn geweest voor de plichtple gingen. „Ik heb het meeste werk verzet. Ik was te uitgeput voor al dat gedoe", zei hij. „Ferrigato was sterker. Ik kon niet meer." De Italiaan, normaal niet opge wassen tegen Sciandri in een sprint, had in de finale gemerkt dat zijn vluchtmakker zwakker dan gebruikelijk was. „Hij was nerveuzer dan ik van hem ge wend ben. Ik heb daarvan gepro fiteerd door vroeg aan te gaan. Dat had hij niet verwacht." In de Ronde van Frankrijk speelden de Italianen voor hun doen dit jaar een bescheiden rol. Alberto Elli was in het algemeen klassement de beste op ruim 26 minuten op de vijftiende plaats. Van de 62 - de grootste delegatie- in Den Bosch gestarte Azzurri bereikten uiteindelijk veertig het eindpunt in Parijs. Met slechts drie ritzeges op zak: Ci- pollini, Podenzana en Baldato. Relatief gezien weinig. Zou de hegemonie van het Ita liaanse wielrennen tanende zijn, werd hardop afgevraagd. Het antwoord liet niet lang op zich wachten. Neen. Na een betrek kelijke rustige periode na de Tour meldde de Squadra zich weer nadrukkelijk aan het front tijdens de zomerklassiekers. Verleden week mislukte de coup in de Clasica San Sebastian. De Duitser Udo Bölts was in een kopgroep van zes. vier Italianen en een Fransman te slim af. Bij de eerste tien klasseerden zich echter zeven renners uit Italië. Onder hen Andrea Ferrigato. In de Baskische visserplaats ein digde de 26-jarige wielrenner als achtste. Zondag in Leeds onder streepte de voormalige student filosofie uit Schio in het gebergte van Veneto zijn goede vorm van de laatste weken. Zijn eerste overwinning van importantie sinds zijn debuut bij de profes sionals in 1991. Zijn zesde in to taal. De Belg Johan Museeuw fi nishte als derde en breidde zijn voorsprong in het WB-klasse- ment op de Italiaan Stefano Za- nini met 25 punten fors uit. Ontsnapping Sciandri en Ferrigato waren tij dens de eerste van drie plaatse lijke omlopen (acht kilometer) in Leeds aan de haal gegaan. Ze maakten deel uit van een kop- groepje van acht - de Italianen Fincato, Rebellin, Tafin en Bar- toli, de Belg Museeuw en de Amerikaan Armstrong - dat was gevormd tijdens de tweede be klimming van de Holme Moss. Achter het duo wilde of kon nie mand van de zes achtervolgers het initiatief nemen. Armstrong kon niet omdat Sciandri zijn ploegmakker is, Museeuw zag dat het goed zat met het oog op het verstevigen van zijn leiderspositie en deed geen trap te veel, Fincato mocht ook niet, want Ferrigato is team genoot. Rebellin en Bartoli ston den alleen, wantTafi moest in de buurt van kopman Museeuw blijven. Het gaf de twee vluch ters alle gelegenheid het duel on derling uit te vechten. Ferrigato gaf Sciandri, vorig jaar winnaar in zijn geboortestreek, geen kans in de strijd om de eerste plaats. En de Nederlanders? Met zeven verschenen ze aan de start. De eerste werd gesignaleerd op ruim zes minuten van de win naar. Dat was Maarten den Bak ker. Danny Nelissen had zich bij de eerste beklimming van de Holme Moss nog van voren laten zien in gezelschap van de Ita liaan Pistore in een poging de vroege vluchter Roscioli te ach terhalen. Dat waren de enige noemens waardige feiten van de kleine Oranje-delegatie, die kennelijk de goede draad die tijdens de Ronde van Frankrijk is opge pakt, weer stilaan aan het kwij traken is. In tegenstelling tot de Italianen, die zondag opnieuw met zeven landgenoten bij de eerste tien werden opgemerkt. mm Andrea Ferrigato versloegin de eindsprint zijn medevluchter Sciandri. foto Paul Barker/AP Benefiet voor Deense oud-voetballer trekt in Alkmaar vol stadion ALKMAAR (ANP) - Eigenlijk ging het za terdagavond in de Alkmaarderhout op nieuw doodgewoon om geld. Zoals inmid dels gebruikelijk in de voetballerij, waarin transfersommen en jaarsalarissen op straat liggen. Waardoor er geen plaats meel is voor straatvoetbal, passeren en passie. Dat was dus wel anders, zaterdag in Alk maar. Nederland heeft een niet al te mooie historie met afscheids- en benefietwedstrijden. Meestal kun je over de tribunes fietsen. De Alkmaarderhout leek zaterdag even in En geland te liggen. Daar waar 'testimonials' kassuccessen zijn. Het Alkmaarse respect betrof Krysten Nygaard. ooit een dure Deen op de begroting van de gebroeders Mole naar. Maar een mens met een voetbalhart van goud. Krysten Nygaard speelde in 10 seizoenen 363 wedstrijden voor AZ. De Deense links- poot maakte deel uit van het Alkmaarse stuntteam, dat in 1981 kampioen werd. Een jaar later verdween hij naar Nimes. waar hij ook na zijn voetballoopbaan bleef hangen. Nygaard werd golfleraar. Tot hij twee jaar geleden een ongeluk maar ternauwernood overleefde. Een stuk ijzer doorboorde de voorruit van Nygaards auto en liet weinig- heel van het gezicht van de voormalige voet baller. Nygaard lag 14 dagen in coma, had een zwaai- hersenletsel. De overlevingskansen waren klein, de overlevingsdrang echter groot. De Deen loopt voor op elk revalidatie- schema. Zijn wil te winnen werd verruild voor de wil het bed voor een rolstoel in te wisselen. Vervolgens wilde hij krukken en nu schuifelt hij al zonder rond. De vooruitgang in wonderbaarlijk, maar er is nog veel mis aan het gestel van Nygaard. Voor het herstel daarvan was geen geld meer. En daarom kwam AZ zaterdag in ac tie. Veertien jaar na zijn vertrek naai- Nimes bleek dat Alkmaar Nygaard niet was verge ten. Bolle buik Met 11.000 toeschouwers zaten de tribunes vol. Met 35 spelers waren ook de reserveban ken bezet. Op het veld stonden volgevreten, voormalige vedetten. Met bolle buik, maar met een groot hart. En soms met vochtige ogen. AZ's kampioenselftal van 1981 stond tegen over een AllStar team. met Deense en Ne derlandse vrienden van Nygaard. Hoven- kamp. Tol. Kist, Metgod, Van Rijnsoever, Vosmaer, Peters en Van Hanegem tegen over Lerby, Arnesen, Elkjaer-Larsen, Hen- ning Jensen, Thijssen, Van Breukelen en Willy van de Kerkhof. Ze waren er allemaal voor Nygaard. De buikjes hobbelden 2 x 40 minuten. En dat was voor velen minstens 2 x 20 minuten te veel. AZ kwam dankzij doelpunten van Tol, Peters en Vosmaer met 3-0 voor. Voor de in ternationale sterrenmix scoorden vervol gens Thijssen en Jaan de Graaf: 3-2. Die uitslag was niet belangrijk. Een andere wel. AZ-voorzitter Dick Scheringa kondigde met trots aan 300.000 gulden voor Nygaard verzameld te hebben. Dat was veel. En het werd de Deen ook allemaal iets te veel. Hij stamelde: „Deze dag wordt een nieuw begin. Met deze prachtige ervaring kan ik weer lang vooruit. Dit steunt me enorm. Zo veel vrienden, zo mooi. zo leuk." Spelerspot Veldrijder De Vos ontslagen DEN HAAG (ANP i - Wim de Vos is door zijn Belgische werkge ver Espace Card op staande voet ontslagen. De Brabantse veldrijder zou zonder opgaaf van redenen zijn weggebleven bij enkele kermiskoersen in Belgie. De Vos heeft de Vereniging van Beroepswielrenners (VVBW) in de arm genomen om de be slissing juridisch aan te vechten. De Vos zou de wedstrijden hebben gemist door een darminfectie. De Vos tekende op 1 maart van dit jaar een contract tot maart 1998 bij de Belgische ploeg, die zich vooral toelegt op het mountainbiken eti veldrij den. De Nederlander koos voor de kleine formatie, omdat hij daar de meeste zeggenschap had over zijn eigen programma. „Op dat programma had ik zelf de wedstrijden in België gezet, die me nu mijn ontslag hebben opgeleverd. Ik rijd graag in de zomermaanden op de weg. Na een etentje heb ik echter last gekregen van een darminfectie, waardoor ik iets minder dan normaal op de weg actief ben geweest. In overleg met de ploeg- arts heb ik bewust enkele wedstrijden laten schieten. Dit ont slag komt dus bij mij nogal vreemd over", verklaart de renner. De Vos kreeg zijn ontslag wegens werkweigering per fax aange reikt. „Omdat ik me niet bij ploegleider Ferdinand Bracke had afgemeld, was de reden. Ik wist niet eens dat die man ploeglei der was geworden. Tot juli regelde ploegarts Mouton alle wed strijden en contracten. Een echte ploegleider was er niet eens. Inwoners Atlanta: Spelen fantastisch ATLANTA (SIDi - De inwoners van Atlanta vonden de Olym pische Spelen in hun stad fantastisch. In een enquête sprak 93 procent van de bevolking haar grote tevredenheid uit over het evenement. Opiniepeiler Leo Simonetta. die het onderzoek deed, was ven-ast doordat resultaat. „Na de bomaanslag en de alom bekende organisatorische problemen hadden we met een veel bescheidener rapport rekening gehouden." Ook het orga nisatiecomité (ACOGi. dat van alle kanten onder vuur werd genomen, kreeg een opvallend positieve waardering. 86 pro cent van de ondervraagden was van mening dat het ACOG goed werk heeft geleverd. Als opvallendste sponsor van de Spe len werd, hoe kan het ook anders, Coca Cola genoemd: 68 pro cent koos voor de softdrankfabrikant. Nike, geen officiële sponsor van de Centennial Games maar wel prominent aanwe zig, was met 4,4 procent tweede. Europese titel stayers voor Podlesch FORST (DPA) - De Duitse wielrenner Carsten Podlesch heeft zaterdag in Forst de Europese titel voor stayers veroverd, Hij legde in de finale achter gangmaker Christian Durst, eveneens uit Duitsland, in een uur een afstand van 68,4 kilometer af. De Zwitser Richi Rossi werd achter de Duitser Helmut Baur twee de, als derde eindigde de Oostenrijker Roland Königshofer achter zijn landgenoot Karl Igl. De Nederlandse inbreng in de wedstrijd was gering. Gangmaker Bruno W-alrave loodste de Italiaan Sabino Cannone naar de vierde plaats. Renner Ro nald Rol eindigde achter Sam Mooy met een achterstand van drie ronden als zevende van de acht deelnemers. Corrie de Bruin dicht bij record EINDHOVEN (ANP) - Corrie de Bruin is zaterdag tijdens de Philips Games in Eindhoven op het onderdeel kogelstoten dicht in de buurt van haar nationale record gekomen. De 19-ja- rige atlete uit Hardinxveld haalde een afstand van 18 meter en 8 centimeter. Dat was slechts acht centimeter onder het re cord. In haar serie stootte De Bruin ook nog 18,03 en 17.95 me ter. „Ik wil proberen dat record dit najaar nog een keer te ver beteren", zei ze. In het discuswerpen kwam ze bij haar eerste poging tot 62,36 meter. Eerder dit jaar bereikte De Bruin bij de Gouden Spike in Leiden 63,14 meter waarmee ze de limiet voor de Olympische Spelen van Atlanta haalde. Op de spelen wist ze zich echter niet voor de finale te plaatsen. Concurrente Jac queline Goormachtigh, eveneens Atlantaganger en evenmin finalïste, kwam met de discus tot 58,70 meter. Iïcck stoot kogel naar 16.05 meter BEVEREN Tijdens atletiekwedstrijden in het Belgische Be- veren heeft Hulstenaar Ivan Beck zijn persoonlijk record bij het kogelstoten verbeterd. De 26-jarige atleet die uitkomt voor hetTilburgse Attila verbeterde metzijn prestatie van 16.05 me ter tevens het clubrecord. Tevens verdiende Beek een beker voor de beste atletiekprestatie van de dag. De jury roemde daarbij vooral de serie die Beek neerzette. Achtereenvolgens wierp hij 15.91, 15.40. 16.02, 16.05. 16.04 en 15.97. De recette van zaterdag was 75.000 gulden. Een loterij, met gesigneerde shirts van Van Basten, Rijkaard, Gullit en Nygaard, had 12.500 gulden opgeleverd. Daarnaast was er veel geld gevraagd voor de tv-beelden, die ook in Denemarken zullen worden uitgezon den. Hovenkamp verdiende een donatie van de supportersvereniging van AZ door scheidsrechter Bep Thomas „door de stok ken te spelen." Maar bovenal was er die ton van AZ-hoofd- sponsor Frisïa, het bedrijf van voorzitter Scheringa. „Het initiatief was prachtig, dat bedrag moest de mensen over de streep trek ken." En dat lukte. Ook bij de verwende voetbalprofs van nu. De AZ-selectie spande zich zaterdag in loten te verkopen. Daar naast werd de spelerspot geplunderd. Scheringa meldde het trots. Trotser dan „zijn eigen tonnetje". „Dit is langzaam mijn club aan het worden. Vroeger was AZ een club van de elite, nu van het volk. We zijn één grote familie aan het worden", aldus de sui keroom. De stichting „vrienden van Nygaard" gaat het verworven geld in Nederland beheren. Scheringa maakte met de fiscus de afspraak dat er geen belasting over hoeft te worden betaald. „Al dit geld wordt besteed aan de medische kosten van Kristen." Nygaard schudde handjes, zijn vrienden pinkten traantjes. De voetballerij toonde za terdag z'n mooiste gezicht. Natuurlijk draaide het zaterdag weer meer om het geld dan om de bal. Maar voor één keer was dat volkomen terecht. I van onze verslaggever Marcel van der Kraan SHEFFIELD/ROTTER DAM - Feyenoord zal het transferbedrag, dat het voor Orlando Trustfull heeft geïncasseerd, niet direct in vesteren in nieuwe spelers. Sheffield Wednesday heeft een bedrag van bijna 2,5 miljoen gulden op tafel ge legd voor de middenvelder, die het laatste jaar over hoop lag met de technische leiding van de Rotterdamse club. Haan: „Direct investeren heeft geen zin. Voor dat be drag kunnen we immers ook niet de 'topper' halen die we zo graag zouden willen heb ben. Daarom is het beter het bedrag apart te zetten en over een poosje toe te slaan." Trustfull vliegt vandaag naar Engeland om zijn trans fer naar Sheffield Wednes day af te ronden. De twee voudig international kan een contract voor drie sei zoenen ondertekenen. Sa men met zijn echtgenote Quinty gaat hij ook een huis uitzoeken. Sheffield Wednesday, de club waar ook Regi Blinker speelt, wachtte lang voordat het het licht op groen zette voor de Feyenoorder. Trust full moest in het geheim meetrainen en speelde don derdag in Sheffield nog een proefwedstrijd waarin de technische leiding een defi nitief oordeel over hem wil den vellen. In een oefenduel tegen de regionale amateur club StockSbridge speelde Trustfull onder de naam 'Ryan Twerton' mee. Geheime stage Feyenoord liet blijken dat het in alle opzichten wilde meewerken aan het vertrek van Trustfull. De Rotter dammers stemden" zelfs toe in de geheime stage van de speler, die tegen de ama teurs een doelpunt maakte en voor het oog van duizend supporters een goede indruk achterliet. „Iedereen vroeg zich af wie die Ryan Twerton was," zegt manager Pleat. „Na een uur wisten wij ge noeg en mocht hij van het veld." Volgens Pleat, die deze zo mer vergeefs de Italiaan At- tilio Lombardo trachtte te kopen en nog 12 miljoen heeft te besteden, is Trust full niet de grote aankoop waarop het publiek bij Shef field Wednesday zit te wach ten. Pleat: „Het probleem is dat de mensen in Engeland hem niet kennen. Maar ik hoop dat hij gauw laat zien wat voor kwaliteiten hij heeft. Want we zijn ervan overtuigd dat er een grote voetballer in deze jongen schuilt. Hij heeft niet voor niets het Nederlands elftal gehaald." Trustfull zal pas over enkele weken zijn debuut maken bij Sheffield. Hij heeft door een hardnekkige liesblessure bijna de gehele voorberei ding van Feyenoord aan zich voorbij moeten laten gaan. De trips naar Kazachstan, Alicante en de eerste wed strijd in de Kuip tegen Gre- mio gingen allemaal aan Trustfull voorbij. In die fase liet hij zich bij de Amster damse fysiotherapeut Ri chard Smith behandelen, Daarom wil hij eerst zijn con ditionele achterstand inha len. Belangrijk Trustfull moet bij Sheffield Wednesday achter de spit sen gaan spelen. Een positie die hij de afgelopen seizoe nen bij Feyenoord ambieer de. Regi Blinker: „De spelers van Sheffield vroegen zater dag allemaal aan mij hoe goed Orlando is. Ze weten echt niet wat hij kan en wie hij is. Ik wel natuurlijk en heb ze verteld dat hij wel eens een heel belangrijke speler voor ons kan worden," Blinker werd zaterdag in de thuiswedstrijd gekozen tot 'man of the match'. Hij be reidde beide doelpunten voor tegen Aston Villa (2-1) en mocht na afloop een le vensgrote fles champagne in ontvangst nemen. Pleat: „Regi steekt met zijn techni sche vaardigheid ver boven de anderen uit. Hij is heel be langrijk aan het worden voor deze club." Kristen Nygaard (rechts) ontmoet één van zijn oude voetbalvrienden: Kees Kist. foto Hans van Weel/GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 13