Van Scheppingen niet te stuiten Erkenning? Ik ga voor de sport Hoofdklasse opent met Zeeuwse derby Rasenberg favoriet in ronde Haamstede Erik Breukink ziet geen winstkansen Manchester United wil Patrick Kluivert 21-jarige tennisser naar halve finale op Open NK Nederland schenkt aan Olympic Aid 1,4 miljoen uitslagen Excelsior ruim langs DFS AMSTERDAM (ANP) - Lieve Dennis is sinds kort Dennis „the menace". De schrik van menige gearriveerde tennisser. Giste ren baande de 21-jarige speler met het „onwijs grote zelfver trouwen" zich op zijn „eigen" Amstelpark een weg naar de halve finales van de Grolsch Open. Carlo Moya, een beul van een kerel, negentien jaar pas en de snelste stijger onder de Spanjaarden, moest er met 7-6 (11-9) 6-2 aan geloven. Het ging iets moeizamer dan de dag tevoren tegen Moya's land genoot Berasategui. De eerste opslag kwam niet goed door. maar met zijn tweede en met zijn vlakke, diepe forehands oefende van onze verslaggever MIDDELBURG - Op de eerste speeldag van de nieuw gevorm de hoofdklasse A van het zater dagvoetbal krijgt Zeeland met een een derby voorgeschoteld. Veere, nieuwkomer in de hoog ste klasse, speelt zaterdag 7 sep tember thuis tegen Hoek. De club uit Zeeuws-Vlaanderen werd vorig jaar kampioen in de eerste klasse B. Kloetinge begint met een zware uitwedstrijd. De ploeg die zich vorig jaar verrassend wist te handhaven op het hoogste ni veau moet op bezoek bij Scheve- ningen. De Zuid-Hollanders wer den twee maanden geleden alge heel amateurkampioen van Ne derland. Op 28 september staat de twee de Zeeuwse derby op het pro gramma. Kloetinge speelt dan thuis tegen Veere. De wedstrijd Kloetinge-Hoek staat voor za terdag 2 november op de kalen der. Programma eerste twee speeldagen in de hoofdklasse A: 7 september: Katwijk-Heerjansdam, ASWH- Rijnsburgse Boys, Veere-Hoek, FC Lisse-Achilles Veen. Kozakken Boys- Noordwijk. Schevemngen-Kloetin- ge. ARC-Quick Boys 14 september: Kloetinge-Kozakken Boys, Quick Boys-Scheveningen. Noordwijk-FC Lisse. Achilles Veen-Veere, Hoek- ASWH. Rijnsburgse Boys-katwijk en Heerjansdam-ARC. van onze medewerker BURGH-HAAMSTEDE - De ze ventiende wielerronde van Burgh-Haamstede voor elite- en neo-amateurs brengt vandaag (zaterdag) in Burgh-Haamstede een keur van criteriumspecia listen aan de start. Niet minder dan zestig inschrijvingen heeft het wielercomité voor deze uit gave binnen en verwacht wordt dat op het laatste moment ook nog wordt bijgeschreven. Het elite-gezelschap dat om 19.00 uur op pad wordt gescho ten voor een wedstrijd over 80 ki lometer zit barstensvol win naars van eerdere criteriums in Zeeland en Brabant. Organisa tor Teun van de Zalm verwacht echter dat Bob Rasenberg, die de vijftiende en zestiende uitga ve op zijn naam bracht, de te kloppen man zal zijn. Kandida ten om die trilogie te verstoren zijn er echter genoeg. Naast een Middelkamp-afvaardiging on der aanvoering van Francois Franse telt het deelnemersveld tal van kleppers die met de hoofdprijs aan de haal kunnen gaan. Namen als Wilfried Bas- tiaanse, Dennis Brehm, Edward Fahrenhout, Wilfred Geijs, An- toine Goense, Peter Heeren, John van de Klooster, Nico van de Klundert, John Leijs, Dennis Mesu, Peter Mol garanderen niet alleen een boeiend wielergala maar zijn stuk voor stuk ook in staat om met succes naar de overwinning te grijpen. Start en finish zijn gelegen bij hotel Bom. Van Scheppingen zoveel druk uit dat de Spanjaard er uiteinde lijk onder bezweek. Een niet ge ringe prestatie, want Moya. die in München een einde maakte aan de 38 partijen durende zege reeks van Thomas Muster. heeft zich inmiddels bij de dertig bes te tennissers van de wereld ge schaard. Sjeng Schalken, die toch doorgaat voor de meest be lovende van de nieuwe Neder landse lichting, verloor driemaal van hem: in Estoril, Hamburg en Stuttgart. Van Scheppingen heeft veel weg van Schalken. Ook hij bouwt zijn aanvallen het liefst op van uit het achterveld. Hij is daarbij echter iets wendbaarder. Met zijn forehand slaat hij uit de backhandhoek met grote vaart en precisie zowel cross als langs de lijn. Heel agressief vond Moya dat en heel onvoorspelbaar. Uitserveren De partij kwam tot leven in de tiebreak van de eerste set. Moya kreeg bij 6-4 en 7-6 setpunten. Op twee ervan kon hij het zelf uitserveren. Het lukte hem niet. Van Scheppingen bleef furieus doorslaan en creëerde zichzelf kansen. Het was uiteindelijk op het derde setpunt dat hij met een tweede service de set bin nenhaalde. In de tweede had de Spanjaard het wel gehad. Van Scheppingen kwam in de kortst hiogelijke tijd met 4-0 voor alvorens zichzelf het gebruikelijke dipje in winr nende positie te gunnen. Het einde was majestueus; Moya werd van links naar rechts ge jaagd. „Ik moet wel proberen het tem po over te nemen. Hoeveel risi co's ik daarbij ook loop. Anders ga ik er tegen deze jongens af", legde Van Scheppingen uit. De inwoner van Wilnis heeft er een gewoonte van gemaakt niet ver der te kijken dan zijn volgende tegenstander. Het is Younes El Aynaoui, een lange, op dunne benen staande Marokkaan aan wie met name Paul Haarhuis slechte herinneringen bewaart. Zwaarder dan Van Scheppingen het heeft gehad, kan het niet meer worden. In de halve finales van het Amsterdamse evene ment is alleen Francisco Clavet als geplaatste speler over. De Spanjaard zegevierde zes jaar geleden bij de Dutch Open, toen nog op het Melkhuisje in Hilver sum, als lucky loser. Aan de mogelijke gevolgen van zijn Amsterdamse avonturen denkt de Nederlander nog maar even niet. „Als ik goed speel ko men de punten vanzelf wel." De plaats in de halve finale levert in elk geval ruim 23.000 dollar op. Met de bonuspunten mee is zijn puntenwinst in vier dagen ge groeid met 117. Gevoegd bij de 301 die hij tot dusverre bezat, brengt hem dat bij de eerste 110 spelers van de wereld. Daarmee zou hij direct worden toegelaten tot de US Open. De inschrijving voor dat evenement is echter een week geleden gesloten, zo dat Van Scheppingen daar kwa lificatie zal moeten spelen. Dennis van Scheppingen heeft gisteren de halve finales bereikt van het open Nederlands tenniskam pioenschap. foto Juan Vrijdag/ANP door Cees Olsthoorn Het is een vierjaarlijks terug kerend spektakel. Net als de Olympische Spelen. De handel en wandel in pins. Speldjes in alle soorten en maten, begeerd door mensen in alle soorten, maten en leeftijden. Het is big business. Alleen Monica Seles moet er niks van hebben. Ik ben hier niet om te handelen in speldjes, schreeuwt de tennisster vanaf de billboards in Atlanta. Maar verder doet iedereen het. Chel sea Clinton, de dochter van Hil lary en Bill, filmster Demi Moore en oud-olympisch turn- kampioene Mary Lou Retton. Zelfs Antonio Samaranch, de president van het IOC. geeft pins als een welkomsgift aan zijn bezoekers. Zonder speldjes tel je blijkbaar niet mee. Veel mensen hebben ze keurig gerangschikt op hun pet. shirt of aan een koord dat om hun nek bungelt. Anderen sieren hun oren ermee op en eentje had zelfs een pin door z'n neusvleugel geprikt. De echte freaks kopen niet, ze ruilen. Ze kiezen een plek bij het Olympisch Stadion en sho wen trots hun vaak imponeren de verzameling. Zoals Keith Benson, een vijftiger uit Nieuw- Zeeland. die er vier jaar gele den in Barcelona ook bij was. Sport interesseert hem weinig, wat hem aantrekt in het evene ment is de sfeer. En natuurlijk de spanning in zijn zoektocht naar nieuwe, uitzonderlijke ex emplaren. In deze wereld ben ik een vreemdeling, want ik heb niks met speldjes. Tijdens de Spe len zijn ze alleen handig om ie mand om te kopen. Het is echt verbazingwekkend wat je met een pin voor elkaar kunt bok sen. Deuren die normaal geslo ten blijven gaan open, de bu schauffeur is plotseling wel be reid een tussenstop te maken of tien minuten eerder te ver trekken. in plaats van eens in de twee dagen word je prullen bak twee keer per dag geleegd, in het restaurant hoefje ineens niet te betalen voor je koffie en de security-mevrouw zegt met een stralende lach dat je mag doorlopen. Wij hebben geen speldjes mee gekregen. Maar de groene caps blijken een prima alternatief. Temidden van de pins worden onze honkbalpetten nog als een bijzonderheid gezien. Ik heb de laatste dagen zelfs al een stuk taart bij de koffie ge had... Veel belangstelling voor para-olympische ploeg Nederland door Monique de Knegt ATLANTA - „Echt geïnte greerde Spelen worden naast elkaar gehouden en niet na el kaar. Maar goed, daar ga ik niet over". Premier Wim Kok verwelkomde de paralympi sche ploeg gisteren in Atlanta en liet bij die gelegenheid met een blijken wat hij er van vindt dat beide evenementen niet tegelijkertijd worden ge houden. Terwijl de Nederlandse olym pische ploeg zich opmaakt voor vertrek uit Atlanta, war men hun gehandicapte cole- ga's zich op voor de paralym pics. Zo'n honderd sporters en begeleiders wandelden of hink ten gisteren de aankomsthal in, gevolgd door 48 rolstoelers. Breedgeschouderde rolstoe lers en boomlange volleybal lers in trainingspakken geven interviews aan Amerikaanse media. Zwemsters doen hun trainingsschema's uit de doe ken en de voetballers laten zich fotograferen met 'Blaze'de mascotte van Olympische Spe len voor gehandicapten. De vermoeide Nederlandse ploeg leek verrast door de be langstelling. Behalve premier Kok en staatssecretaris Terp stra was er veel aandacht van de Amerikaanse media voor de aankomst van de eerste para- olympische ploeg. Wheeler Iwan van Breemen (26) uit Beesd heeft zich alvast in de bloemenkas van zijn broer voorbereid op het warme, vochtige klimaat in Atlanta. „Op een rollerbank. Het is saai om zo een paar uur te trainen, maar wel effectief." De breed geschouderde Van Breemen komt op één van de meest po pulaire onderdelen uit van de paralympics: het rolstoelrij den. „Het mooie van wheelen is dat het op zo'n hoog niveau staat. Acht jaar geleden deden lopers en wheelers ongeveer even lang over de marathon, nu zijn wij met een wereldrecord van één uur en twintig minuten veel sneller. Ik train nu zes keer in de week twee uur. maar ei genlijk is dat niet meer vol doende. Maar ja, ik heb ook nog een full-time baan." Het rolstoelrijden heeft in te genstelling tot andere onder delen van de paralympics geen valide tegenhanger. De atleten worden nooit geplaagd met vergelijkingen. Het is zelfs de vraag of valide mensen die plaatsnemen in een rolstoel be tere resultaten kunnen berei ken dan invalide. „Wheelen als nieuwe olympische sport. Dat zou pas mooi zijn." Van Bree men won op de Spelen in Seoel goud op de tien kilometer en gaat nu voor een medaille op de 1500 meter, tien kilometer en marathon. Voor volleyballer Johan Ree kers (38) uit Enschede zijn het de vierde Spelen en hij verze kert dat hij alleen maar komt om te presteren. „Ontmoeting? Erkenning? Ik ga puur voor de sport. Het spelpeil is interna tionaal enorm omhoog gegaan. Ik train twaalf tot vijftien uur in de week en ga hier voor goud". Syreeta van Amelsvoort (15) uit Den Bosch fietst elke och tend twintig kilometer op weg naar twee uur zwemtraining. Daarnaast zijn er maandelijks centrale trainingen van vier uur per dag in Veenendaal. ATLANTA (ANP) - De Neder landse regering heeft gisteren 1,4 miljoen gulden bijgedra gen voor Olympic Aid, het hulpprogramma van Unicef voor kinderen in oorlogsgebie den. Premier Kok overhandig de de cheque van 800.000 dol lar in het Holland House te At lanta aan Johann-Olav Koss, viervoudig olympisch schaatskampioen. ambassa deur voor Olympic Aid. De Nederlandse regering stop te evenveel geld in het fonds als de Noorse overheid twee jaar geleden bij de Olympische Winterspelen van Lillehammer deed. Koss begreep waarom Nederland voor hetzelfde be drag als Noorwegen koos. „Ne derland wilde niet opnieuw verliezen." Olympic Aid wil 21 miljoen dol lar bij elkaar brengen. In Atlan ta voert Koss al actie zolang de Olympische Spelen duren. Hij heeft daar al zo'n negen mil joen bij elkaar gehaald. In het Holland House kreeg de donatie van de regering grote mentale ondersteuning. Prins Willem-Alexander was er. mi nister Weijers van Economi sche Zaken, staatssecretaris Terpstra van Sport, oud-minis ter van Financien Ruding. An ton Geesink. het bestuur van NOCNSF en Andrew Young, co- voorzitter van ACOG. het orga nisatiecomité van de Olympi sche Spelen in Atlanta. De Australische Alex Sauvage (1) en de Britse Tanni Grey tijdens hun demonstratie van de 800 meter rolstoelrijden in Atlanta. foto EPA Erik Breukink, 32, uit Rheden. is net voor de tweede keer vader gewor den. Vandaag rijdt hij de in dividuele tijdrit. Het onder deel was ooit zijn speciali teit. .Als ik bij de eerste tien rijd, ben ik zeer tevreden. Alle tijdrijders van de wereld zijn hier. In de Tour zat ik er niet goed bij in de tijdritten." ..Twaalf jaar geleden was ik ook aanwezig in Los Ange les. Atlanta verschilt daar niet zoveel van. De eerste week zaten we buiten het olympisch dorp, toen had ik niet het idee met de Spelen bezig te zijn. Nu in het olym pisch dorp wel. De veilig heidsmaatregelen zijn een stuk strenger dan twaalf jaar geleden. Het kost hier ontzettend veel moeite het dorp in en uit te komen. Dat ging in Los Angeles een stuk gemakkelijker. Toen was het ook nog niet zo massaal, was de sfeer een stuk gemoedelij ker." „Het enthousiasme van het publiek is nog net zo groot als destijds in Los Angeles. Wielrennen zal in Amerika altijd een kleine sport blij- ven. nooit die aandacht krij gen als basketbal of honk bal, maar tijdens de Olympi sche Spelen vinden de Ame rikanen alles mooi en prach tig. Bij de wegwedstrijd ston den ze massaal langs de kant, voor elke renner te ap- plaudiseren. Ook voor de renner die met grote achter stand zijn best deed de finish te halen." ..Het was best wel moeilijk hier naar toe te komen. Ik kwam op zondagavond te rug uit de Tour de France, op maandag werd Kelly gebo ren en een dag later ging ik al weer voor twee weken van huis. Ik heb elke dag contact met mijn vrouw. Alles gaat gelukkig goed met de kleine. We hadden ons er al op inge steld. maar gemakkelijk is het niet." Afleiding is hier wel genoeg. Alleen is het jammer, dat we als sporter zo moeilijk kaar ten kunnen krijgen voor an dere sporten. Ik had donder dag graag naar het atletiek gegaan. De race van Mi chael Johnson was geweldig. Prachtige sport. Ik ben wel bij de bronzen medaille van de hockeysters geweest. Vanavond wil ik nog naar het atletiek, morgen hoop ik de finale van de volleybal lers mee te maken. Ik hoop dat die jongens goud pak ken." BURGH-HAAMSTEDE Eerste-divisieclub Excelsior heeft DFS uit Burgh-Haamstede gisteren niet gespaard. De sateliet- club van Feyenoord won het oefenduel op Schouwen-Dulve- land met 2-12. Bij rust was het al 1-5. De Rotterdamse doelpun ten werden gemaakt door Remco Heerkens i4x), Michiel Sol (2x>. All Fatouchi (2x), Ferrie de Haan en Guillermo van Ber- kum. Marco van de Zande schoot voor DFS in het eigen doel. Voor tweehonderd toeschouwers scoorden Richard Eerdmans en Anco Dekker voor de thuisclub. Excelsior speelt de komen de dagen nog tegen Kloetinge. SKNWK en Middelburg. Anspach zet opmars voort NIEUWERKERK - Erik Anspach heeft zich in het mannenen- kelspel geplaatst voor de BI-finale van het Gruttepikkerstoer- nooi. Gisteren versloeg de tennisser uit Krimpen aan den IJs- sel Michel Vermeeren in twee sets. De cijfers spraken duidelij ke taal: 6-1 6-2 De tweede halve finale staat voor vandaag op het programma. Vanmiddag om half vijf treft Nieuwerkerker André Goedegebure, Haarlemmer Ben Spee. In het vrouwe nenkelspel won Cynthia Westerweel haar tweede partij. Lydia Wisse trok de eerste zet nog naar haar toe (4-6). maar ging in de twee daaropvolgende toch ten onder: 6-3 6-2. Westerweel speelt morgen in haar laatste partij tegen Lianne de Loof. die in de poule van vier ook al twee keer tot winst kwam. In het toernooi van Dauwendaele deed het vrouwendubbel E. Goedbloed/E. van der Sluis goede zaken in de C2-categorie. Het koppel Sukel /Van der Morst werd met 6-3 en 6-4 verslagen. Goed resultaat Zeeuws B-team NIEUWDORP - Het Zeeuws B-juniorenelftal heeft een uitste kende prestatie geleverd tegen de leeftijdsgenoten van PSV. In Nieuwdorp eindigde het voetbalduel in 2-2. De Eindhovenaren namen via een treffer van Cor Prein de leiding, maar J air Land- roep (Terneuzen) bracht de stand weer in evenwicht. De twee de voorsprong verkreeg PSV door een eigen doelpunt van de Zeeuwen. Rosanno Acton (Goes) tekende vervolgens voor de gelijkmaker: 2-2. Vlissingen-Zeelandia morgen VLISSINGEN - De wedstrijd Vlissingen-Zeelandia wordt niet, zoals gisteren in deze krant gemeld, vanmiddag gespeeld, maar morgenmiddag (zondag). Het duel in Vlissingen begint om 14.30 uur. Enkel Mahlas zwaar gekneusd NIEUWDORP - De Griek Nikos Mahlas is minimaal twee we ken uitgeschakeld. De nieuwe spits van Vitesse, die donderdag in de oefenwedstrijd tegen Hoek al na drie minuten gebles seerd uitviel na een botsing met Leo Kayser, heeft een zware kneuzing aan zijn enkel opgelopen. Dit bleek gisteren nadat in de privé-kliniek Klein Rosendael. nabij Arnhem, foto's waren gemaakt van het gezwollen gewricht. Na de behandeling ver trok Mahlas overigens naar de Kretense hoofdstad Heraklion om zijn verhuizing naar Arnhem af te ronden. Jordi dreigt Ajax mis te lopen MANCHESTER (ANP) - De Spaanse voetbalbond dreigt het debuut van Jordi Cruijff voor Manchester United, vanmiddag tegen Ajax. te dwarsbomen. De Engelse kampioen wacht nog op de vrijgave van de aanwinst die voor ruim 2 miljoen gulden van Barcelona overkwam. Manchester en Ajax nemen dit weekeinde deel aan het Umbro-toernooi in Nottingham. Mana ger Alex Ferguson had Jordi dan willen presenteren aan het Engelse publiek. Cruijff jr. traint sinds donderdag bij de kam pioen. Recette Super Cup naar goed doel ZEIST (ANP) - De opbrengst van de wedstrijd om de Super Cup gaat met ingang van dit seizoen naar een goed doel. Op 18 augustus openen landskampioen Ajax en bekerhouder PSV het voetbaljaar '96/'97 met de wedstrijd om de beker, die boven dien een nieuwe naam krijgt. Jos Staatsen, voorzitter betaald voetbal van de KNVB, maakt maandag bekend naar welke twee doelen het geld gaat. NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Manchester United heeft se rieuze interesse voor Patrick Kluivert. Louis van Gaal heeft dat gisteren in Nottingham be vestigd. De Engelse kampioen zou bereid zijn ruim 41 miljoen gulden voor de Amsterdamse aanvaller te betalen. De Ajax-coach liet vrijdag na drukkelijk weten Kluivert niet kwijt te willen. Zeker niet na het vertrek van Kanu. „Voor al onze spelers is belangstelling, maar we willen niemand meer verko pen. Zeker Kluivert niet. Hij is onze belangrijkste aanvaller. Maar elke speler heeft zijn prijs. Ik geloof nooit dat een voetbal ler 41 miljoen gulden waard kan zijn, maar als iemand dat biedt, zullen we erover nadenken Kluiverts contract met Ajax loopt nog één jaar door. Volgend jaar juli kan hij transfervrij ver trekken. „Maar eigenlijk hopen we hem snel over te halen bij te tekenen", aldus Van Gaal. Manchester United is op jacht naar een grote naam nadat de Engelse kampioen er niet in slaagde Alan Shearer vast te leg gen. De topscorer van het EK en van Blackburn Rovers koos op het laatste moment voor concur rent Newcastle, dat daarvoor een recordbedrag van 38 miljoen gulden neertelde. Ajax is in Nottingham voor het Umbro-toernooi. Vandaag speelt de Nederlandse kam pioen tegen Manchester United. Van Gaal gaf in dat kader een persconferentie. Daarin liet hij weten ongerust te zijn over de ontwikkelingen in het Europese voetbal. „Wij hebben onlangs Kanu aan Inter verkocht. Hij is in de laatste vijf zo'n beetje de 20e speler die van Nederland naar Italië verhuist. Dat is niet goed voor het Italiaanse voetbal en met Engeland dreigt het de zelfde kant op te gaan. Met al die buitenlandse spelers wordt er te weinig aan de opleiding van de eigen jeugd gedaan." Tennis Amsterdam. Mannen, Grolsch Open. 800.000 guldenEnkelspel. kwartfinale Van Scheppingen (Ned) - Moya (Spa/5) 7-6 6-2, Voinea (Roe) - Dosedel (Tsj) 7-6 7-5, El Aynaoui (Mar) - Gumy (Arg) 6-4 6-3, Clavet (Spa/6) - Mantilla (Spa/3) 6-4 6-3 Indeling halve fihales: Voinea - Clavet, Van Scheppingen - El Ayna- Dubbelspel, kwartfinales Hansen- Dent/Middleton (VSti - Dosedel/Ulih- rach tTsji 7-5 6-3, Bergh/Waite (Zwe VSti - Ekerot/Noteboom iZwe/Ned) 2-6 6-1 6-4 Los Angeles Mannen, 520.000 gul den.Tweede ronde: Stolle (Ausl Sie- merink (Ned/5) 6-3 6-7 6-2, O'Brien (VSt) Enqvist (Zwe/3) 6-4 4-6 7-5, Edberg (Zwe/6) - Stark (VSt) 6-2 7-6, Draper (Aus) -Joyce (VSt) 6-4 1-6 6-0 Indeling kwartfinales: Krajrcek <Ned/2i - Bjorkman (Zwe). Chang (VSt/1) - Pes- cosohdo (Ita). O'Brien - Stolle. Ed berg - Draper Toernooi Dauwendaele te Midc^l- burg.HD C2 P Kamstra/S. van der Wal- H. Koops/E.Goedbloed 6-4 6-3, D. Groot Koerkamp/P. de Jong-M. Blankenburg/ R. Wolst 6-3 6-1, DD C2 E Goedbloed/E. van der Sluis-A. Sukel/A. van der Most 6-3 6-4 HE DlW Maranus-P. de Jong 6-2 6-3, E. Harting- P. Meulpolder w.o. (blessure Meulpol- der), R. de Kraker-J. Walsarie 6-1 6-3. HD Dl: F Hubregtse/J P Sukel-E. Roelse/R. van der Meule 6-4 2-6 6-3. GD D1 N van Bellen/C. van Belzen-W Joosen/A. Cal- jouw 6-3 6-3, M. van Capelle/L. Lam- booy-R. Androchte/P. Joossen 6-4 6-3, F. Meulpolder/P. Meulpolder-A. van Gorsel/R. Kouveld 6-2 6-3 HE D2 A Hoogenboom-PP Voois 6-4 6-1, A Hoogenboom-M.P. Corstanje 6-3 3-6 6- 1 HDD2 H. van Arkel/P Wouters-R Pe- ralta/F. Toorop 4-6 6-4 7-5, A Lamers/T Timmerman-M. Mahassan/F wieland 6-0 6-1. GD D2. M. Bergs E. Kaay-J. Paauwe.W. Hoek 6-1 6-2. Nieuwerkerk. Gruttepikkerstoernooi- HE BI E Anspach-M. Vermeeren 6-1 6-2. DE C1 C Westerweel-L. Wisse 4-6 6-3 6-2 HDC1 C Pollemans'D Both-R van der Vrie/R. van Slee 7-6 6-3. DD Cl C de Waal/C. Roda-M. Anspach,M. van Rijswijk 6-2 6-2 GD C1 L de Loof/R. de Waal-M van Bergen/J de Vos 4-6 6-4 7- 5. HE C2 J Folmer-P. Schuiten 3-6 7-6 6-0 HD C2: P. Vrij/P Wijermans-J.D Huijser/F Verspeek 6-3 7-6. GD D1J. en T van Gelder-B en J. de Vos 6-0 §-3, J. en E de Koning-J en R. Vermeulen 6-3 6-3. HE Dl M. Fomer-R. Renger 5-7 7-5 6-2. HE D2 J Lems-E. van Dijke 6-1 6-0, D. Pantekoek-M Vreeke 6-3 6 4. S Eve- raers-S. Kodde 6-3 1-0 Iw o I DE D2 M Slootmaker-M. Citroen 6-1 6-4, S. Bur- gel-l. Nijhoff 6-3 4-6 6-2. GD D2 C. en J Reijngoudt-S. Moerman/J Tierie 6-4 2-6 6-2, H Stols/H. Doeleman-Huisman/ Huisman 4-6 7-5 6-1. Voetbal Belgie Eendracht Aalst-Anderlecht 0-0. Zwitserland. Aarau-Lugano 4-0. Vriendschappelijk.Borger FC Gronin gen Racing Santander 0-4. Helders elf tal - Utrecht 1 -4. TOP - Sevilla 0-1 Fortu ne S. - Real Sociedad 2-2 Helmond Sport - Hapoel Tel Aviv (Isr) 1-0. Gouda (4e klasse) - Sheffield Wednesday 0-12. 8linker scoort twee keer

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 35