Interesse Natuurmaand valt tegen De energie van het water Onderzoek zwarte fase historie Z-Vlaanderen Feesten Kuitaart en Hengstdijk: vermaak voor elk PZC Warm pleidooi voor het behoud van het industrieel erfgoed Havenfeesten steeds groter Amnesty tevreden na benefietconcert zeeland 00 Organisatie toch tevreden Volgend jaar aansluiting bij VW-activiteiten MAANDAG 1 JULI 1996 van onze verslaggever OOSTKAPELLE - Hoewel de activiteiten rond de zaterdag beëindigde Zeeland Natuur maand niet meer toeristen heb ben getrokken, is de organisatie tevreden. Voorzitter S. Minnes van de kerngroep die de natuur maand organiseerde zei in Oost- kapelle niet de illusie gehad te hebben dat binnen een paar maanden de organsatie op rol letjes zou lopen. Met name de belangstelling voor de arrange menten bleef achter. De Zee land Natuurmaand zal daarom in '97 aansluiten bij de promo tionele activiteiten van de pro vinciale VVV. De Zeeland Natuurmaand is vol gens Minnes een middel bij uit stek gebleken om natuurorgani saties en toeristisch-recreatieve instellingen bij elkaar te bren gen. „Het leidde ertoe dat men moest nadenken over eikaars belangen." Hij betoogde dat met de Zeeland Natuurmaand een prima programma is neergezet voor toeristen die meer willen dan alleen strand, zee en zon. „Ik ben ervan overtuigd dat de Na tuurmaand heeft bijgedragen aan het verbeteren van het imago van Zeeland. Zeeland heeft ook een andere kant en juist die kant hebben we willen laten zien. De seizoensverlen ging is niet gehaald. Dat zal een kwestie van jaren zijn." Vooral de excursies bleken in trek bij de bezoekers/deelne mers van de Zeeland Natuur maand. Grote publiekstrekkers waren een tocht door de Hooge Platen voor de kust van West- Zeeuws-Vlaanderen en een on derwatertocht ('de natte Hiswa') van de duiksportverenigingen. Daarnaast kregen de activitei ten van het toeristisch-educatief centrum Oranjezon in Oostka- pelle veel aanloop. De arrangementen liepen slecht, aldus Minnes. Dat zal in '97 an ders moeten. „Ondernemers wa- ZIERIKZEE Gift Het Juliana Welzijn Fonds heeft de Stichting Welzijn Ouderen Schouwen-Duiveland in Zierikzee een bijdrage toege kend van 1250 gulden. De bij drage is bestemd voor de aan schaf van een koersbalspel en een bingomolen voor de bewo nerscommissie van Steen- zwaenshof. ren daar blijkbaar wat voorzich tiger mee. Ze hebben een beetje de kat uit de boom gekeken. De publiciteit kwam ook een beetje vroeg in het seizoen. We zullen daarom volgend jaar meer met de provinciale VW moeten mee gaan. Wegens tijdgebrek is het daar dit jaar niet van gekomen." De informatiekrant zal in '97 voor een deel ook in het Duits opgesteld worden. Daarvan was dit jaar geen sprake. Minnes: „Wij vinden dat als je iets in het Duits aanprijst, je excursies ook in het Duits moet begeleiden. Ie mand moet dan ook in de Duitse taal kunnen uitleggen wat voor soort plantje je ziet." De stichting VMC in Middelburg heeft opdracht gekregen te on derzoeken hoe de activiteiten van de Zeeland Natuurmaand zijn bevallen. In oktober is het verslag klaar. Minnes zei bij de afsluiting niettemin dat de na tuur een prima thema is om het imago te verbeteren. „Ik zie de toekomst positief tegemoet en reken op minstens dezelfde in breng van de organisaties. We hebben nu iets op de rails gezet dat het verdient verder uit te groeien naar één van de vaste waardes in toeristisch Zeeland." Jutter Het Zeeuws Biologisch Museum in Oostkapelle, waai' de Natuur maand werd afgesloten, werd za terdag verrast met een rolstoel waarmee gehandicapten ge makkelijk door bos en strand kunnen rijden. De stoel - De Jut ter - is eenvoudig te duwen door dat hij is voorzien van gele bal lonbanden. Directeur drs. B. W. van de Hoef kreeg de stoel van de Zeeuwse Stichting voor Ge handicaptenbeleid. die het be nodigde geld weer had gekregen van de 'Vrouwelijke Handwer ken', een instelling die al sinds 1838 produkten verkoopt die ze zelf maakt. De Jutter is te leen bij het museum. Van de presidente van de Wal- cherse afdeling van Soroptimist International, mevrouw mr. M. M. C. van de Kraats, kreeg het Zeeuws Biologisch Museum een cheque van 1500 gulden. Het bedrag is bedoeld voor de vlin dertuin. Elk jaar ondersteunt de afdeling een regionaal project. Soroptimist International is we reldwijd de grootste service-or ganisatie van vrouwen met meer dan 100.000 leden in 114 landen. De Walcherse tak telt vijfenveer tig vrouwen. foto Peter Nicoiai Eregaste Ada Kok betreedt als een van de eersten het gloednieu we sportcomplex De Eenhoorn in Oostburg. van onze verslaggeefster OOSTBURG - Oud-zwemster Ada Kok voelde zaterdag het 'sji-gevoel' door haar aderen stromen. De eregaste bij de ope ning van sportcomplex De Eenhoorn in Oostburg haalde er de Chinese filosofie bij om aan te geven dat van water een 'on- tieglijke energie' uitgaat. De aanwezig heid van het nieuwe zwembad, de Wes- terschelde en de Noordzee vrijwel op eén plek, kan volgens haar alleen maar bete kenen dat topsporters voortaan uit Zeeuws-Vlaanderen komen. Kok was zaterdag niet de enige die zo en thousiast was over de jongste aanwinst van de gemeente Oostburg. Wethouder C. Bolijn-Hertzberger en projectontwikke laar N. Boussen spraken zich ten over staan van de genodigden lovend uit, maar zij verhulden niet de moeizame weg die is afgelegd om tot het resultaat te komen. Niet alleen in de gemeente Hontenisse is namelijk veel gebakkeleid over renovatie of nieuwbouw, ook in Oostburg is jaren lang gesproken over een opknapbeurt van De Veerhoek. Net toen alles rond leek te zijn, kwam daar de toenmalige wethouder De Feyter met ontwikkelaar Witte Bous sen De Bruin op de proppen. „Die had het in zijn hoofd gehaald om een compleet nieuw sportcomplex te bouwen", memo reerde Bolijn. „En hij kon het zo mooi ver tellen dat we er allemaal zijn ingetrapt." Scepsis Het oog was op de locatie van De Veer hoek gevallen, toen het bureau er niet in slaagde een stuk grond aan de andere kant van Oostburg te verwerven. Het ter rein naast de Albert Heijn was volgens Boussen perfect voor de nieuwe super markt Unigro. Ook al haakte die in een la ter stadium af en ondanks de aanvankelij ke scepsis van de aannemer, zette Bous sen de ruil 'Ik de grond en een bestem mingswijziging. jullie een nieuw sport complex', toch door. Dat het resultaat er mocht wezen, bewe zen de turnsters van Turn '87. Zij hielden een uitgebreide trampoline-demonstra tie. Daarna toog het gezelschap naar bui ten om de onthulling van het glazen naambord bij te wonen. Vanaf half twaalf was het de beurt aan de inwoners van de gemeente Oostburg om binnen een kijkje te gaan nemen. Daar wachtte hen een ac tief programma. OOSTBURG - De Stichting Re gionale Geschiedbeoefening Zeeland en de Heemkundige Kring West-Zeeuws-Vlaande- ren gaan een onderzoek doen naar de sociaal-economische si tuatie van West-Zeeuws-Vlaan- deren tussen 1840 en 1850. De Heemkundige Kring zoekt nog enkele vrijwilligers die aan het onderzoek willen meewerken. Heikantse dorpsraad wil snel geld voor het dorpsplan HEIKANT - De dorpsraad Hei kant is duidelijk ontevreden over de uitwerking van het dorpsplan. Voorzitter J. van Damme acht het 'vanzelfspre kend en tot de verantwoorde lijkheid van het college van burgemeester en wethouders van Hulst behorend' om te zor gen voor financiële reserverin gen die de concrete realisering van het dorpsplan mogelijk moeten maken. Het dorpsplan werd al in 1994 door de raad vastgesteld De dorpsraad stelt dan ook voor op de gemeentebegroting zo snel mogelijk geld te reserveren voor de realisering van dit dorpsplan. De raad vindt dat hij te vaak te horen heeft gekregen, dat finan ciële middelen ontbreken om Heikant tegemoet te komen. Als dat niet op korte termijn veran dert, vindt de dorpsraad de op stelling van een dorpsplan en het ter zake gevoerde en nog te voeren overleg een verspilling van tijd en energie. Vandaag, maandag, zal de dorpsraad in het gemeenschapscentrum 't Heike met het college van burge meester en wethouders rond de tafel gaan zitten om duidelijk heid te krijgen over het toe komstperspectief voor het dorpsplan. De bijeenkomst be gint om 20.00 uur. Man kwam goed weg bij ongeval TERNEUZEN - Een 25-jarige man uit Terneuzen kwam zater dagnacht rond drie uur goed weg bij een eenzijdig ongeval op de Rooseveltlaan in Terneuzen. De man raakte bij het nemen van een bocht de macht over het stuur kwijt en belandde in de bosschages aan de kant van de weg. De bestuurder kwam met de schrik vrij. Struiken en auto werden vernield. De periode 1840-1850 staat te boek als een zwarte fase in de ge schiedenis van de streek. De landbouw had het moeilijk, de prijzen daalden en boeren had den onvoldoende werk om vaste krachten in dienst te nemen. De werkloosheid onder arbeiders was groot. Bovendien waren de lonen in de landbouw nergens zo laag als in Zeeuws-Vlaanderen. De armoede onder de arbeiders nam nog verder toe toen in 1845 de aardappeloogst mislukte. Het gevolg was dat steeds meer mensen een beroep deden op de armenfondsen of zich bezig gin gen houden met inbraken, afper sing en bedelarij. Zeeuws-Vlaan deren gold als een bijzonder on veilig gebied, waarin grote so ciale onrust heerste en sprake was van toenemende criminali teit en gering schoolbezoek. Voor 2,8 procent van de West- Zeeuws-Vlaamse bevolking bood emigratie uitkomst. Tus sen 1840 en 1849 vertrokken 649 inwoners, vooral uit Cadzand en Groede, naar Noord-Amerika. Onderzoeksfase 1 omvat speur werk in de gemeentelijke archie ven van de achttien voormalige gemeenten. De stichting wil ge gevens boven water krijgen over de bevolking, de armenzorg, het onderwijs en de hoofdelijke om slag. In de tweede onderzoeks fase worden de cijfers uitgebreid met kwalitatieve gegevens, on der meer uit de notulen van de gemeenteraden en colleges, be- drijfsboekhoudingen en recht bankverslagen. Ook de versla gen van de gouverneur, het pro vinciebestuur en de Commissie van Landbouw worden nageplo zen. van onze verslaggever GOES - Wees voorzichtig met het industrieel erfgoed, betoog de de Goese architect Maarten van Doom zaterdagmiddag op de Dag van de Architectuur. „Het heeft ons iets te vertellen over het verleden en zegt iets over een belangrijke fase van de mensheid. De Industriële Revo lutie heeft zoveel op z'n kop ge zet dat het goed is een restant hiervan te kunnen blijven her kennen." Filosofischer: „Men sen die het verleden niet kennen, begrijpen het heden niet." Van Doorn sprak tijdens een de bat over het industrieel erfgoed in het Goese stadhuis. Het debat was georganiseerd ter gelegen heid van De Dag van de Archi tectuur, die tevens het startsein is van het Jaar van het Indus trieel Erfgoed in Zeeland. Initia tiefnemers zijn de Stichting OHa (Overleg Hedendaagse Ar chitectuur) en de BNA (Bond voor Nederlandse Architecten). Behalve de discussie hadden het OHa en de BNA zaterdag een 'expo-box' neergezet op de Gro te Markt, gevuld met materiaal over het Zeeuws industrieel erf goed. Deze box is vanaf van daag, maandag, tot en met vrij dag 19 juli te bekijken in de bi bliotheek aan de Oostwal in Goes. Verder werd een program maposter uitgedeeld aan het pu bliek. Gedeputeerde G. L. M. C. de Kok, ook aanwezig bij het de bat, kreeg halverwege de bijeen komst in het stadhuis, dezelfde poster nog eens officieel over handigd. Beschermd Duidelijk was dat Van Doorn een warm pleitbezorger is van het behoud van het industrieel erfgoed. „Jonge bouwkunst wordt vaak nog niet wettelijk beschermd", voerde hij aan. En: „In de vijftig jaar na de oorlog is er meer gesloopt dan in de twee duizend jaar daarvoor," Ge zorgd moet worden dat indus trieel erfgoed een functie krijgt, benadrukte de architect. „We moeten werken aan een maat schappelijk draagvlak." Volgens wethouder Charles Linssen van Goes doet de ge meente 'op z'n minst' haar best. Maar de huidige samenleving moet het ook zelf opbrengen, be toogde hij. Peter Nijhof. vice- voorzitter van het landelijk pro ject Industrieel Erfgoed, zei al een draagvlak te signaleren. Maar: „Als het gemeentebe stuur niet wil, kun je 't verge ten." En lukt het niet bepaalde gebouwen te bewaren: „Docu menteer het dan tenminste." Oud-Hollandse spelletjes waren enkele van de activiteiten die voor de broodnodige variatie zorgden tijdens de Terneuzense Havenfeesten. foto Charles Strijd TERNEUZEN - De Terneu zense Havenfeesten ontwik kelen zich steeds meer tot Terneuzense Feesten. Ze be perken zich niet meer tot de voormalige veerhaven al leen. De winkels mogen voor taan alle zondagen open en dat was de meeste winkeliers niets te veel gezegd. Daar door bleven de bezoekers niet zo lang hangen op het feest terrein. Ze wilden immers ook nog de Noordstraat en Steenen Beer in. De Terneuzense Havenfees ten hadden zaterdag net als de andere evenementen in de streek last van wind, regen en koude. De luchtballon steeg niet op met windkracht ze ven, de deltavlieger moest een noodlanding maken om te voorkomen dat hij het water inkukelde en ook de roeiers, darters en marktkooplieden lieten het die dag enigszins af weten. De Veronica Road show daarentegen was goed ■voor enkele honderden bezoe kers. En op de vraag van pre sentator Gijs Staverman wie het ondanks de regen de hele middag zou volhouden, klonk toch nog instemmend gekrijs. De damesgroep Mo'Yoy werk te geroutineerd een scala aan dansbare soul-nummers af. De duiker in het grote aqua rium vond dat extra beetje water niet erg. Nat was hij toch al. Voor de rondvaart- tochten was zaterdag weinig belangstelling, al waren er ook mensen die het juist een hele ervaring vonden om eens met storm te water te gaan. De leden van General Army Green Foundation hadden het beter bekeken: ze ver scholen zich in hun eigen mili taire voertuigen. Toen kleur rijk vuurwerk de avond had afgesloten, ging de muziek in de tent nog even door. Zondag bleef het droog en dus togen duizenden inwoners van Zeeuws-Vlaanderen naar de Scheldeboulevard. De ver keerschaos was compleet. Au tomobilisten vertikten het om in de parkeergarage te gaan staan en zetten hun voertuig veel liever in de berm van de weg. Eén kop-staart- botsing was het gevolg. De doorstroming werd nog eens belemmerd door de vele voet gangers die zonder te kijken de weg overstaken. Variatie Voor het eerst stond er dit jaar een tweede tent opgesteld voor hotel/restaurant l'Es- caut en dat was zondagmid dag met de Zeeuwse zanger Sjakco de Braai een ware pu bliekstrekker, meer dan de tent op de dijk. Nieuwe onder delen als de demonstraties oude ambachten, de oud-Hol landse spelletjes voor de kin deren en de Camel Trophy Roadshow zorgden voor de nodige variatie tussen de voorspelbare springkussens, kermisattracties en markt- kraampjes. De twee rond vaartboten en de helicopter waren voortdurend in bedrijf. Organisator P. Oppeneer durfde zondagmiddag eigen lijk geen schatting te geven van het aantal bezoekers, maar hij denkt dat de Haven feesten de tienduizend toch wel hebben gehaald. Hij is in elk geval dik tevreden en heeft zaterdagnacht voor zichzelf al bedacht dat er vol gend jaar meer slecht weer- voorzienignen en meer activi teiten rondom de scheepvaart moeten komen. Nu de winke liers toch meeprofiteren van de drukte, kunnen ze volgend jaar ook best een duit in het zakje doen, vindt hij. Dan kan er pas echt sprake zijn van Terneuzense feesten. Drie gewonden bij aanrijding KOEWACHT - Drie inzittenden van auto's zijn zaterdag g wond geraakt bij een aanrijding op de Emmabaan in Ko wacht. Een 64-jarige man uit Stekene reed rond half acht ov de Emmabaan van Heikant naai' Koewacht. Toen hij de H( straat wilde inslaan, reed hij iets te ver door en ging, om c bocht toch te kunnen maken, op de linker weghelft rijde Daarbij had hij niet in de gaten dat hem een 24-jarige autom bilist uit Aardenburg tegemoet kwam. Een frontale botsir was het gevolg. De man uit Stekene en zijn 63-jarige passagiere liepen hoofi wonden op. De 25-jarige passagiere uit Aardenburg raakte oc gewond aan het hoofd en had last van een pijnlijke schouder De ademanalyse wees uit dat de Stekenaar bijna twee keer c toegestane hoeveelheid alcohol op had. Beide auto's werde totaal vernield. Politie pakt drankrijders TERHOLE/TERNEUZEN - Een bestuurder uit Zele (Belgi kreeg vrijdagnacht een dagvaarding en een rijverbod mee na; huis, omdat hij te veel had gedronken. De politie snapte hei op de rijksweg bij Terhole, met drieënhalf keer de toegestar hoeveelheid alcohol achter de kiezen. Ook een 27-jarige automobilist uit Hoek moest vrijdagnacl zijn rijbewijs inleveren omdat hij teveel alcohol op had. De ma werd rond vijf uur op de Binnenvaartweg in Terneuzen aang houden. Hij blies 595 microgram alcohol per liter lucht, ruil tweeënhalf keer de toegestane hoeveelheid. Een 36-jarige Axelaar kreeg eveneens een dagvaarding m« naar huis. Hij werd gepakt op de Hoofdweg in Terneuzen bleek iets meer te hebben gedronken dan geoorloofd, maar c politie pakte hem toch harder aan, omdat het niet de eersl keer was dat hij met een slok op werd betrapt. Vandalen leven zich uit op kerk OOSTBURG/HULST - De Nederlands Hervormde Kerk aa de Volderstraat in Oostburg is zaterdag het doelwit geworde van vandalen. Van de kerk sneuvelden enkele ruiten. De sch de is niet bekend. Een 42-jarige inwoner van Hulst heeft zaterdag aangifte g daan van vernieling van een ruitenwisser en antenne van zij auto. De wagen stond de voorgaande nacht in de Grote Bagi nestraat in Hulst. Onbekenden probeerden zaterdagnacht aan de Langeweg i Breskens twee lantaarns van de sokkel te krijgen. De dadei zijn er waarschijnlijk niet in geslaagd, want de eigenaar van c lampen trof deze zondag vernield aan. Een personenauto aan de Egelantierlaan in Cadzand moe; het zaterdagnacht eveneens ontgelden. De buitenspiegel va de auto werd afgebroken. Bromfiets van twee mille gestolen HULST - Een zwarte bromfiets van het rnerk Puch is zaterdaj nacht tussen half twaalf en half twee gestolen vanaf de Hou markt in Hulst. De bromfiets met het verzekeringsplaatje TLV 321 was ongeveer tweeduizend gulden waard. In de nacht van vrijdag op zaterdag werd ook een bromfie gestolen uit de Dijkstraat in Terneuzen. De brommer stond o slot. Uit de Schumannstraat in Terneuzen verdween diezelfc nacht een fiets. De toegang tot de tuin waarin de fiets ston was niet afgesloten. van een r~edewerker HENGSTDIJK/KUITAART - Ondanks de minder gunstige weersomstandigheden heeft de bevolking van de Hontenisser gemeentekernen Hengstdijk en Kuitaart het afgelopen week einde in groten getale deelgeno men aan de festiviteiten in haar woonplaats. In Hengstdijk ging vrijdag avond met de 'Ontdek de ster wedstrijd' het midzomerfeest van start. In een goed gevulde feesttent genoot het publiek van acht optredens. Zaterdagmid dag bemanden hobbyisten een dertigtal kraampjes, zowel op straat als in de kerk. Na een uur tje moesten de stands op straat evenwel een droog onderkomen zoeken. Met een minivoetbal- toernooi, een rommel- en snuffel- markt, een bingo, spelletjes en volksspelen was er vermaak voor jong en oud. De Hulster volksmuziekgroep Ambras verzorgde 's avonds in de feesttent een optreden. De opbrengst van dit midzomer feest komt ten goede aan het on derhoud en behoud van de plaatselijke Heilige Catharina van Alexandrié kerk. De Zeeuws- Vlaamse serviceclub Kiwanis deed hiervoor ook nog een duit in het zakje en overhandigde het feestcomité 1500 gulden. Zon dagmiddag namen veertig men sen deel aan een afsluitende gaaibolwedstrijd in combinatie met een warm- en koud buffet. Driekamp Kuitaart vierde voor de tweede keer de Kuitaartse feesten. Vrij dagavond bekampten tien groe pen elkaar tijdens een drie kamp. Deze strijd was gebaseerd op winterse spelen. De brand weer van Hontenisse creëerde een schuim-sneeuwterrein, waar de deelnemers met skiën, sneeuwdragen en ijspegelvan- gen zich in winterse sferen waan den. Na afloop was er in de feest tent een druk bezochte après-ski feest met muziek van een disc- jockey. De groep van de Calewie- ters kreeg hier de overwinnings- trofee van de driekamp uitg reikt. Zaterdag vermeldde h programma allereerst een kif derochtend met een clown, pi nyrijden en een ballonnenwefj strijd, 's Middags was er een sl niorenmiddag met meezingej op muziek van de Sariono's. Hé Jumbo Trio verzorgde de mii ziek tijdens de dansavond. B zondag begon met een vrijmarlj en 's avonds vormde het optr( den van Gert en Hermien hé sluit- en tevens klapstuk van d Kuitaartse feesten. Bromfietser aangereden SEROOSKERKE(S) - Bij ees aanrijding op de kruising Si rooskerkseweg/Delingsdijk bj Serooskerke is zaterdagavori een 20-jarige bromfietser uit Zi| rikzee licht gewond geraakt. D Zierikzeeënaar reed over de Si rooskerkseweg, stopte niet vod het. rode licht en werd aangerl den door een 74-jarige automfl bilist uit Vlissingen. De bron] fietser moest worden doorverwf zen naar een arts. Beide voertd gen liepen schade op. IJZENDIJKE Zomeravondconcert - d Stichting Hervormd Kerkgj bouw IJzendijke verzorgt vrj dag 5 juli een zomeravondcoj cert in de Nederlandse Hervorrj de Kerk in IJzendijke. Anni Vandenbussche van de Vlaams opera, vocaal ensemble D Troubadours en een mannei koor van leden uit het Groot Gi mengd Koor IJzendijke brenge) een gevarieerd programma. E worden onder meer liederen va Brahms. Schumann en Verdi te gehore gebracht. Ook staan delen uit operettes van Strau) en songs uit musicals van Gersl win en Bernstein op het pri gramma. De concertavond b* gint om 20.00 uur. Kaarten zij te koop bij de kerk en het kaïi toor van de ABN/AMRO in IJ zendijke. OOSTBURG - Honderd tot hon derdvijftig jongeren trotseer den vrijdagavond de regen bij een benefietconcert voor Am nesty International in Oost burg. Zij genoten van de optre dens van de plaatselijke en re gionale bands Purify, Good for Nothing, Nothing Gained, The Ballerina Pimps, Jos Milan en The Who/The Rolling. Voor de gelegenheid was een podium ge plaatst op de sportvelden aan de Baljuw Veltersweg. Het popconcert had een tweele dig doel: jongeren kennis laten maken met het werk van Am nesty en actie voeren voor de vrijlating van het zesjarige jon getje Panchen Lama, de beoog de opvolger van de Tibetaans geestelijk leider Dalai Lama. i De organisatie, de jongerei groep van Amnesty Wes' Zeeuws-Vlaanderen, telde aa het eind van de avond 1700 gu den opbrengst ten behoeve va Amnesty. Ook kon zij die avon in één keer vijftig brieven in on vangst nemen, gericht aan d Chinese regering. Amnesty-lid Leo Ruytenburg ij dik tevreden over het popcon eert. De optredens waren waf hem betreft zo geslaagd, dat hj een tweede editie volgend jaaf of zelfs het uitbouwen van ha benefietfestival tot een jaarlij la evenement niet uitsluit.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 26