Mijn muziek doet leven PZC kunst cultuur 11 uit in zeeland WOENSDAG 26 JUNI 1996 1 André Rieu: Iedere avond tot een succes maken, dat is mijn droom. Het wonder herhaalt zich: als aange kondigd wordt dat Andre Rieu voor twee avonden neerstrijkt in de Grote Kerk in Veere verdwijnt de voor raad lege stoelen als sneeuw voor de zon. In minder dan geen tijd loopt het publiek aan de kassa tegen het bordje 'uitverkocht' op en wordt er een reser velijst aangelegd voor het geval er plek ken vrij of bij komen. Vijfenzestig gul den entree is voor morgen en overmor gen voor twee keer duizend bezoekers geen probleem. Als ze de maestro en zijn orkest maar kunnen zien en horen. De stormloop op concerten van de firma Strauss en Co begon een paar jaar terug. En de driekwartsmaat is nog lang niet vol. Naast het Nederlandse volk laat ook het buitenland zich met graagte meesle pen. Van alle kanten wordt stevig ge trokken aan de royale haardos van de 46- jarige Maastrichtenaar. Een avondje Rieu in het Chassetheater in Breda heeft meer weg van een feestje dan van een plechtig muzikaal treffen. Een lokale dropfabrikant heeft in ruil voor een stellig interessant bedrag de theaterruimte met de naam Vencozaal mogen opsieren, maar de aandacht van een aantal bezoekers gaat toch eerder uit naar zo'n fraai doosje chocolade Rieu- viooltjes, waarbij een zachte pralinevul ling is inbegrepen in het bedrag van aan schaf: 12,50 Een suppoost spreekt zijn verbazing uit. „Er komen mensen die we anders nooit in de schouwburg zien". Het publiek dat wordt gekenmerkt door een opvallend grijze duiven-gehalte betreedt bijna glunderend de zaal. Nu zullen ze het be leven. Samendrommend voor de deur van de zaal worden de laatste nieuwtjes uitgewisseld. ..Ik heb gelezen dat de broers van Andre jaloers op zijn succes zijn", weet iemand vanuit de pulpbla- den. ..Het is wel leuk hoor. zo'n optre den". merkt een ander naar binnen- schuifelend op, „maar het is toch alleen maar een broodspeler".Nog veel man nen zeg", stoot een mevrouw haar vrien din aan. En die antwoordt: „Dat lijkt maar zo omdat wij alleen zijn". Als het doek open gaat moeten de toe schouwers eerst even bekomen van het podiumvullend tafereel. Beheerst door een met veel jonge gezichten opgesierd orkest, met in de eerste linie de dames in wijdvallende, glimmende gewaden ach ter sierlijk gekrulde muziekstandaards. De heren zijn gevat in een decor van ge drapeerde gordijnen. De Stehgeiger neemt breed glimlachend het woord. Hij stelt zijn gehoor voor samen een avond door te brengen in het Wenen van toen. In grote lijnen tekent Rieu de sfeer waar in daar de concerten werden geconsu meerd: zittend op een deken op de grond, de kouwe kip en de laatste nieuwe relatie binnen handbereik, de blik ge richt op de kiosk met de muzikanten. Het wordt een ongedwongen vertoning. Er valt geen ijs meer te breken. Het pu bliek is thuis al gesmolten. De mensen zijn uit en dat willen ze ook weten. Al bij de eerste tonen van de Frühlungsstim- menwalzer beginnen in de rijen al heel wat hoofden zachtjes me te wiegen. La ter zal daar stevig neuriewerk bij komen, soms uitmondend in een spontane sa menzang, of uitbundig gelalalal een be kend werkje als de Veleta. De Radetzky- marsch wordt stampvoetend en met rit misch geklap begeleid Lachen De zaal geniet met volle teugen. En gela chen wordt er ook. Daarvoor zorgen niet alleen de orkestleden met hun muzikale fratsen en kleine verkleedpartijen, zoals we die kennen van de op vele tv-netten uitgezonden katerverdrijvende concer ten op de eerste januari, vlak na het 'Za lig en geloekig nieuwjaar' van de paus. Rieu zelf ontpopt zich als een entertai ner. Met zijn droge conferances klopt hij de vrolijke stemming verder op. Om het allemaal goed te kunnen vojgen advi- 'seert de maestro de bezoekers allemaal een rij naar voren op te schuiven. „En daar vooraan op het balkon ook". Het wordt een ongeregeld zootje als de or kestleider wil weten waar het publiek zoal vandaan komt. Door elkaar heen roepend wordt de halve plaatsnamen- kaart van Brabant en Limburg over hem uitgestort. „U komt- uit Terheijden? Ligt dat in Nederland". Als blijkt dat een celliste uit het orkest het ook goed doet als buikdanseres weet het publiek het zeker: Rieu geeft gewoon een knalfuif. Is het vreemd dat er na de vertolking van walsen, polka's en ope- rettemelodïeën geen beschaafd applaus klinkt, maar dat er wordt gejuicht en ge roepen. Als door een wesp gestoken ve ren concertgangers na de slottonen van de meest populaire werken uit hun stoel overeind om staande hun bijval te betui gen en arm in arm de reprise van een nummer mee te maken. Rieu zelf duizelt niet meer van het suc ces. „Het klinkt", formuleert hij na af loop van de voorstelling, „misschien hoogmoedig, maar het is overal hetzelf de liedje. Ik denk dat de mensen het fijn vinden om ook tijdens een avond met klassieke muziek heerlijk uit te zijn. Nor maal bestaat zo'n avond uit heel stil op je stoel zitten en vooral niet kuchen Bij mij gaat het er heel anders toe Het is in derdaad nieuw om de klassieke muziek op een heel andere manier te brengen. Ik denk dat ik voor een enorm publiek de poort naar de klassieke muziek heb ge opend". De aanstichter van dat alles is blij met de gevarieerde leetijdsopbouw van zijn publiek. Tot zijn gehoor behoren net zo goed jeugdigen en middenmoters. En natuurlijk is daar ook de oma van 85 die niet meer kan lopen maar door de familie naar het optreden wordt toegedragen. De maatschappelijke ladder is breed vertegenwoordigd. Rieu: ..We krijgen Marie met de kalebas, zoals wij in het zuiden de vrouw uit het volk noemen, in de zaal maar ook de hart-chirurg" De natie valt in twee delen uiteen, de een sluit de gedreven musicus uit Limburg warm in de armen en de ander spuugt 'm spontaan uit en roept dat die man de erfenis aan klassieke muziek net zo plat walst als hij doet met het bierblikje in de tv-reclamespot. Rieu neemt er schou derophalend kennis van. De meeste cri ticasters zijn bij zijn weten nooit bij hem in de zaal geweest. „Laat ze zich eerst eventjes komen documenteren en zeg dan iets. Nu blijven het vooroordelen. En voor de rest: iedere artist heeft mensen die met hem weglopen en anderen zeg gen: ik walg van die vent. Dat bljf je toch houden". Inmiddels loopt circus Rieu als een trein. Met uitzondering van de zondag en maandag is het orkest nagenoeg alle da gen van de week in de weer. Vooral in Ne derland en België. Duitsland begint nu ook flink te lopen, er wacht een tournee door Amerika. Australië hangt voortdu rend aan de lijn en ook Zuid-Afrika wil Rieu graag hebben Van de cd Strauss en Co zijn er - nog nooit vertoond in Neder land - 800.000 exemplaren verkocht. En nu zit er een mooie romantische plaat aan te komen. Andrë Rieu is door dat sukses niet met het hoofd in de wolken geraakt. „Ik ben helemaal mezelf gebleven. Maar je hebt natuurlijk wel te maken met randver schijnselen. Ik werk met bodygards en mensen die van alles voor me regelen. Dat is gewoon nodig En verder krijg ik veel liefdesbrieven. Ook brieven van mensen, die door de manier waarop ik de muziek breng het leven weer zien zit ten". Of hij in de Grote Kerk in Veere ander maal de mensen van hun stoel kan krij gen? „Ik ben benieuwd", klinkt het neu traal. Voor de entourage is Rieu niet be nauwd. „Ik kan net zo goed in een open wei spelen Als je maar een band krijgt met het pubbliek. Dan vergeten ze waar ze zijn. Het is mijn droom om iedere avond die ik verzorg tot een succes te maken. Als dat er niet meer is, als ik niet meer zenuwachtig ben voor een optre den hoeft het van mij niet meer. Het is dodelijk om verplichte nummers af te draaien. Ik heb lang genoeg in symfonie orkesten gezeten om te weten dat dat niet mijn bedoeling was". Jacques Cats Woensdag Sim Bolus Poppentheater Sim Bolus speelt vanmid dag (woensdag) de kindervoorstelling Jo ris en Reuzeneus in het Ambachtscen trum in Goes (14.00 uur). Jazzgala De Vlissingse Turn Vereniging (VTV) zorgt vanavond (woensdag) voor een jazzgala in het Arsenaaltheater in Vlis- singen (19.00 uur). Zo'n veertien jazzdansgroepen van de ver eniging zullen één of meer dansnummers uitvoeren die de laatste maanden werden ingestudeerd. Er staan in totaal 24 optre dens op het programma. Donderdag Miniconcert De klarinettist Janos Kooien en de pia nist Jos Vogel geven donderdagmiddag een miniconcert in de Koorkerk in Mid delburg (15.00 uur). In het kader van het Lange Jan-Project is weer iedere donderdagmiddag een mini concert te beluisteren in het Abdijkerk complex. Zomeravondzang De Evangelische Omroep komt donder dagavond in het kader van de Zomer- avondzangvierdaagse naar de Nieuwe Kerk in Middelburg (20.00 uur). Deze vierdaagse houdt in, dat er op vier plaatsen in het land koor- en samenzang- manifestaties worden gehouden, waarbij men kan luisteren naar koren uit het land en zelf kan meezingen met de bekende geestelijke liederen. In Middelburg, derde in de rij, werken mee het christelijk ge mengd Drechtstedenkoor Praise Him uit Dordrecht, het christelijk mannenkoor Sliedrecht, Ab Brouwer op trompet en Pieter Heykoop op orgel. Martin Zonne- nberg heeft de algehele leiding en de pre sentatie berust bij Heieen van Dijk. Er worden radio-opnamen gemaakt. Zomeravond Het Vocaal Ensemble Sint Laurens, on der leiding van Hans van de Broeke, geeft donderdag een zomeravondconcert in de Catharinakerk in Zoutelande (20.00 uur). André Rieu André Rieu Orkest brengen donder dagavond het programma Wiener Melan ge in de Grote Kerk in Veere (20.00 uur). Dit zwierig en feestelijk concert in een Weense ambiance wordt gegeven in het kader van 700 jaar Veere. Arie Keijzer Arie J. Keijzer, organist van de Grote Kerk in Dordrecht, geeft donderdag een concert in de Nieuwe Kerk in Zierikzee (20.00 uur). Hij speelt werken van Bach, Couperin en Widor en twee eigen composities. Vrijdag Live uitzending Het Dijktheater in Vlissingen doet vrij dagmiddag twee uur lang dienst als loca tie voor de live uitzending van het pro gramma Met Twee van BRTN-radio 2 (13.00 uur). Er worden optredens verwacht van Frank Galan, Pop in Wonderland, Sofie, Peter van Laet. Peter de Koning, CB Milton en Marco Borsato. Bij slecht weer wordt uit geweken naar het Arsenaaltheater. EMM De muziekvereniging EMM Serooskerke geeft vrijdagavond een concert in de tuin van de hervormde kerk in het Walcherse Serooskerke (19.45 uur). Het programma vermeldt werken als Friends for live, Marche de la cavalerie Ar- dennaise, Morricone's melody en Chu- rumbelerias. André Rieu André Rieu Orkest brengen ook vrij dagavond het programma Wiener Melan ge in de Grote Kerk in Veere (20.00 uur). Dameskoor Het Westkappels Dameskoor en de brass band OKK geven vrijdagavond het tradi tionele dubbelconcert in de hervormde kerk in Westkapelle (20.00 uur). De muzikale leiding is in handen van Leon Bours en Ronnie de Rooij en de pianobe geleiding berust bij Marcella Simons. De Ambitie De volwassenenafdeling van de Zeeuwse Amateurtheaterschool De Ambitie speelt vrijdagavond nogmaals de voor stelling Te laat voor geluk in het Vestzak theater in Vlissingen (20.30 uur). In deze voorstelling, naar De Goede Dok ter van Neil Simon, wordt de kijker mee genomen naar de wereld van het Oude Rusland. In een tiental taferelen maakt men kennis met een groot aantal persona ges die op zoek zijn naar hun ultieme of iets minder ultieme geluk. De meeste blij ken dat niet te kunnen vinden, zelfs al is dat maar zo iets simpels als het verlost worden van een heftig ontstoken kies. De regie was in handen van provinciaal to neeladviseur Ron Lubbersen, die daarbij de beschikking had over dertien vrouwen en één man. De spelers schieten razend snel van rol naar rol, van vrouw naar man, van grote tederheid naar heftige woede, van beheerste controle naar onbeheers bare waanzin en van gevoelige stiltes naar gezang. Met deze produktie sluiten de cur sisten van De Ambitie een tweejarige op leiding af. Eduard Flipse In zaal Onder de Toren in Wissenkerke wordt vrijdagavond met een concert de dirigent Eduard Flipse herdacht (20.00 uur). Het is dit jaar honderd jaar geleden dat Eduard Flipse in Wissenkerke werd gebo ren, Aan het herdenkingsconcert wordt medewerking verleend door de Wissen- kerkse muziekvereniging Apollo. Rock Brutus, gevestigd in het jongerencen trum Trinnety in Kapelle, staat vrijdag avond in het teken van de rock (20.30 uur). Het spits wordt afgebeten door de band Screaming Meaning, een enthousiaste jonge rockformatie die hedendaagse har drock speelt. Vervolgens betreedt de har drockband Brimste met podium met har drock medio jaren tachtig, zoals nummers van Twisted Sister, Rose Tattoo, ZZ Top en AC/DC. Jack en Daniël Het duo Jack en Daniël is vrijdagavond te beluitseren in café De Concurrent in Vlissingen (22.00 uur). De twee leden van de succesvolle Zeeuwse band Blof luisteren een reünie van Con current-gangers op. Zaterdag Straattheater Het Straatfestival in Vlissingen begint zaterdag met de Internationale Straat theaterdag in het centrum van de stad (12.00 uur). Tot 23.30 uur kan men artiesten en groe pen aantreffen zoals: Palo q'Sea uit Co lombia, David Cassel uit Canada. Green Fools uit Canada. Lex Maes uit Vlissin gen. Le La Les uit Engeland. Full Tilt uit Engeland. Mark Vis uit Engeland. Reys- buro Zwaardekoper uit Nederland, De Blauwe Brigade uit Nederland. Jason Ma verick uit Engeland. Leapin Louie uit Amerika. The Untouchables uit Australië. Cie Chantier Möbel uit Frankrijk, Chrome uit Australië, Ronald van Rillaer uit Bel gië, Les Pietons uit Frankrijk en Via Plas- tica uit Oostenrijk. Nederlands Animatie op niveau bevindt zich uitsluitend op de Nieuwendijk. Het Arsenaalplein wordt tussen 12.00 en 17.30 uur in beslag geno men door Travelling Brass met medewer king van Etropole Brassband uit Bulga rije, Vassourinhas de Olinda uit Brazilië. Kladderadatsch uit Nederland en Aru- bian Brassband uit Aruba. Zomertruuk HitRadio Veronica's Grote Zomertruuk staat zaterdag bij de voormalige veerha ven van Terneuzen (14.00 uur). Tijdens de tweeëneenhalf uur durende show. die gepresenteerd wordt door Gijs Staverman, zijn er live-optredens van het damestrio Mo'yoy en De Havenzangers. De Zomertruuk beschikt over een uitklap baar podium van 10 bij 25 meter. The Bridge Op het scoutingterrein onder de brug over het Kanaal van Gent naar Terneu zen bij Sas van Gent wordt zaterdag voor de vijfde maal het festival Rock Around The Bridge gehouden (17.00 uur). De Zeeuwse formatie Busted betreedt als eerste het podium met tal van bluesstij len. maar ook pure rock. Stevig gitaar- werk van de eveneens Zeeuwse band Ja ke's Thing is rond 18.20 uur te verwachten. Uit West-Zeeuwsch-Vlaanderen komt Dark Yellow Morning Piss (DYMP) en maakt vanaf 19.40 uur een stevige menge ling van allerlei stijlen rock, metal, rap en grunge. De Zeeuwse groep Sound Circus staat om 21.00 uur op het programma en beweegt zich op het terrein van techno metal, classic hardrock en dergelijke. South West Blues, ook Zeeuws, brengt vanaf 22.20 uur een smeuïge combinatie van blues en rock. Het festival wordt om 24.00 uur besloten door de Nederlandse gi taarband HaMo Venray met zanger Henk Koorn. Swingavond Het open jongerencentrum Midgard in Middelburg heeft zaterdag een swing avond met dj's en dance-music in combi natie met 110 Volt Stress op het program ma staan (20.00 uur). Het vijf-koppige 110 Volt Stress is een ge legenheidsformatie. bestaande uit leden van 110 Volt Lovers en Distress. De techno- dance-muziek van 110 Volt Lovers wordt daardoor versmolten met de rock-muziek van Distress, wat leidt tot gitaarrifs. ijle synthesizerklanken, X-file samples en jungle breakbeats. Drum Corps In sportpark de Hoghe Hilt in Zoutelande wordt zaterdagavond een Internationaal Drum Corps Festival gehouden (20.00 uur). Aan deze derde voorronde van de Neder landse Drum Corps kampioenschappen wordt deelgenomen door Jong Jubal, Jo- han Friso, Joint Adventure, Schlossgar- de, West Coast Sound, Wolper Löwen, Blue Spirit, Starriders en Blue Eagles. De Ambitie De volwassenenafdeling van de Zeeuwse Amateurtheaterschool De Ambitie speelt, ter afronding van een tweejarige cursus, zaterdagavond voor de laatste maal het toneelstuk Te laat voor geluk in het Vestzaktheater in Vlissingen (20.30 uur). Orgelconcert Rinus Verhage en Piet Westhoeve geven zaterdagavond een vierhandig orgelcon cert in de hervormde kerk in Sommels- dijk (20.00 uur). Er is gekozen voor muziex uit de achttien de en negentiende eeuw. Op het Meere-or- gel worden werken gespeeld van G. F. Handel. J. S. Bach, Kellner en Hesse. Easy tune Easy tune acts van Blitz staan zaterdag avond op het programma van de Stads- danszaal in Middelburg (23.00 uur). Verder zijn er easy tunes door Poulus en dance (tunes) door Jan-Willem. Zondag Barbershopkoor Het damesbarbershopkoor Sea Sound Singers uit Vlissingen geeft zondagmor gen een koffieconcert in het Belfort te Sluis (11.00 uur). Het koor telt 43 leden en werd reeds vijf keer Nederlands kampioen. Op het pro gramma staan nummers als San Francis co Bay Blues, I'am a star. Gospel medley. Who's sorry now, The white cliffs of Dover, Second hand man en Rhythm of life. Bar- bershopmuziek is steeds vierstemmig en wordt gezongen zonder begeleiding. Manhuistuin Het Manhuistuinconcert in Goes komt deze zondag voor rekening van het Zeeuws Mannenkoor (12.00 uur). De ingang van de Manhuistuin bevindt zich bij het poortje in de Zusterstraat of het hek in het Schuttershofgebied. Bij slecht weer wordt uitgeweken naar de Grote Kerk. Straatfestival Het Straatfestival in Vlissingen kent zon dag activiteiten op verschillende loca ties (14.00 uur). In het Dijktheater treedt Vis Plastica op met de uit vijftien performances bestaan de voorstelling Genetic Material, een an dere dan die die tijdens de Straattheater dag werd gespeeld. Reysburo Zwaardeko per, een theatergezelschap dat zich bezig houdt met het vertellen van verhalen voor kinderen, speelt Zout op het Arsenaal plein. De Blauwe Brigade, te zien in het centrum, is een rondtrekkende familie, met een gezamenlijke passie: Theater!, zo als het optreden dan ook is genoemd Théatre Ranelagh van Valerv Keft en Ma- dona Bouglione uit Frankrijk zorgt vanaf 15.00 uur in het Arsenaaltheater voor cir cusspektakel met De weg naar Sienna De zondag wordt om 22.00 uur besloten met een optreden in het Bellamypark van de Schotse band Rock. Salt and Nails, die zich niet strikt houdt aan de regels van traditionele folk en rock. Party De feestelijkheden rondom de molen ter gelegenheid van de Kuitaartse Feesten worden zondagavond besloten met een Finale Party (21.30 uur). Hieraan wordt meegewerkt door The King-Van Zanten en ter afsluiting (om 22 45 uur) het Nederlandse duo Gert en Hermien. Maandag Straatfestival Het Straatfestival in Vlissingen wordt maandagavond voortgezet met vier op tredens (20.00 uur). De formatie Aquadrant, bestaande uit de Zeeuwen Piet Verpoorte izang. gitaar, basi. Marius Roeting (zang. gitaar, bas. mandoline) en Maarten Willemse (viool, mandoline, zang) en de Limburger Ron Janssen (trekzak), speelt folktrock) op het Arsenaalplein. Met een warme stem en een verrassende manier van gitaarspelen brengt de in Senegal geboren Habib Koité met zijn band Bamada Malinese muziek in het Bellamypark. Théatre Ranelagh vertoont (om 20.30 uur) in het Arsenaal theater nogmaals het circusspektakel De weg naar Sienna. De ambassadeur van de rumba wordt Papa Wemba uit Zaïre wel genoemd, die met de groep Molokai om 22.00 uur de maandagavond besluit in het Bellamypark. Dinsdag Marktconcert De organist Kees van Eersel geeft dinsdag een Marktconcert in de Grote Kerk "\n Goes (12.30 uur). Carillon Stadsbeiaardier Sjoerd Tamminga be speelt dinsdagmiddag gedurende een uur het carillon van de Grote Kerk in Goes (13.30 uur). Straatfestival Op tal van locaties wordt ook dinsdag avond het Straatfestival in Vlissingen voortgezet (20.00 uur). The Gateshead M.B.C Youth Orchestra uit Engeland geeft een concert in de Sint Jacobskerk. met op het programma werken van onder anderen Grieg, Ellis. Haydn. Vivaldi en Purcell. Op het Arse naalplein is de Projekt 1 Big Band te be luisteren, een big band die bestaat uit de meest getalenteerde muzikanten uit Zee land en deze avond Eric Vloeimans, de meest getalenteerde trompettist van Eu ropa. als speciale gast heeft. Het Dijkthea ter vormt het platform voor de uit zes vrouwen bestaande dansgroep The Chol- mondeleys met de voorstelling Car. die zich afspeelt in, op en rond een Saab 9000, als een symbool, dat kan uiteenlopen van lustobject tot uiting van macht. Annie Be- rini solo met z'n vieren heet het program ma dat Annie De Formica's vanaf 20.30 uur brengen in het Arsenaaltheater en dat een ode wil zijn aan de Fouryo's, een zang groep die successen vierde aan het eind van de jaren vijftig en begin jaren zestig. Tenslotte zorgen de Easy Aloha's en The Trebel Spankers vanaf 21 00 uur voor zo merse muziek in het Bellamypark. Verwacht WOENSDAG 3 JULI Poppentheater Sim Bolus met de kindervoorstelling Joris en Reuzeneus in het Ambachtscentrum in Goes 14.00 uur) Muzikale rondwandeling OKK in Westka pelle (19.30 uur) Straatfestival in Vlissingen met Foreign Affairs op het Beursplein 19.00 uuri; Va ra's Kindersongfestival op het Arsenaal plein (19.30 uuri: Blof in het Bellamypark (20.00 uuri; Le Temps Fort Théatre in het Arsenaaltheater <20 30 uur); Sierra Mae- stra op het Arsenaalplein (21.00 uur) en Van Dik Hout in het Bellamypark (22.00 uur) DONDERDAG 4 JULI Beiaardconcert Eddy Mariën op Grote Kerk in Goes 19.30 uur) Straatfestival in Vlissingen met Mariachi Tierra Caliente op het Arsenaalplein (19.30 uuri. Mobilae 70/95 in het Bellamy park (20.00 uuri. De Daders in het Arse naaltheater (20 30 uuri; Telder op de Oranjedijk (20.30 en 22.30 uur) en Walter Trout Band in het Bellamypark (22.30 uuri VRIJDAG 5 JULI: Straatfestival in Vlis singen met Perfume de Salsa op het Arse naalplein (20.00 uuri; Magic Frankie The Blues Disease op de Nieuwendijk (20.00 uur); Company Fiat Lux in het Arse naaltheater (20.30 uur) en Telder op de Oranjedijk (20.30 en 22.30 uur) Classic House Party in de Stadsdanszaal in Middelburg (24.00 uuri ZATERDAG 6 JULI: Straatfestival in Vlissingen met De Blauwe Brigade in het centrum 14.00 uuri. Telder op de Oranje dijk 15.30 en 20 30 uuri; Foreign Affairs op de Nieuwendijk (16.00 uur) en het Beurs plein (19.00 uuri; Ons genoegen en Delta- band-in het Dijktheater (19.30 uuri. Maria chi Los Reyes op de Nieuwendijk (19.30 uur), Company Fiat Lux in het Arsenaal- theater (20.30 uur) en Teatro Nucleo in het Bellamypark (22.30 uur) Organist Andreas Meisner in hervormde kerk in Kapelle (20.00 uur) MAANDAG 8 JULI Kindertheater Ron Ronell in De Parel in Domburg (19.00 uur)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 11