Pascal Appeldoorn maakt indruk Voordeeltjes helpen Gideonse weinig Jubileum weekeinde Mc Rilland succes Jo Kuijs doet een stap terug Cindy Vermue steel show in Hansweert sport 16 Voormalig nationaal amateurkampioen sterkste in Arjaan de Schipper Trofee MAANDAG 17 JUNI 1996 van onze verslaggever Peter van den Belt GOES - Organisatoren van wielerwed strijden hopen op grote winnaars. Dat staat mooi op het visitekaartje. Met Pascal Appeldoorn heeft de Arjaan de Schipper Trofee geen slecht begin ge maakt. De voormalig Nederlands kam pioen bij de amateurs won zaterdag de eerste editie van de nieuwe wielerwed strijd over 189 kilometer met start en finish in Goes. Twee jaar geleden had het weinig ge scheeld of Appeldoorn had niet meer ge fietst, Na zijn nationale titel bij de ama teurs bleef het door hem gewenste en verwachte profcontract uit. Daar baal de de renner uit Velden van De race fiets, zo stelde hij. zou hij nooit meer aanraken. Appeldoorn liet zich echter weer op de fiets praten en heeft de lol in zijn sport inmiddels hervonden. Dat hij naast ple zier in het fietsen ook nog steeds over talent, doorzettingsvermogen en kracht beschikt, bewees de 25-jarige Limburger zaterdag. In de straten van Goes boekte hij zijn tweede seizoens zege. Zijn winst is volgens de renner mede te danken aan de ploeg, waarin hij sinds dit jaar voor rijdt: Piels-Sphinx-Bade- rie. ..Een beetje wilde ploeg. Iedereen kan zijn eigen gang gaan. We reden hier eigenlijk voor de premies, want het is hier beter verdienen dan in de meeste andere wedstrijden, maar toen ik een maal op kop zat. voelde ik me sterk en besloot voor de winst te gaan. Het duur de echter nog wel een tijdje voordat ik zeker wist dat ik ging winnen Pas toen ik het doek van de laatste kilometer zag, geloofde ik erin." Tegenwind Appeldoorns prestatie kreeg extra glans omdat de wedstrijd zwaai- was ge weest. Vanaf het begin werd er hard ge reden. De combinatie van dat hoge tem po en de tegenwind zorgde er al vroeg in de wedstrijd voor dat een flink peloton aan renners, zo'n man of dertig, de grote groep moest laten gaan. Franklin Klaasse uit 's-Gravenpolder en rijdend voor wielervereniging Zeeuws-Vlaanderen, was na vijf kilome ter de eerste die moest lossen „Een ge middelde van 40 of 45 kilometer kan hij aan, maar als het tempo rond de vijftig ligt, moet hij er gelijk af. Hij moet nog veel leren", stelde ploegleider Ab Ver- planke, die in de beginfase ook de Nieuw-Zeelander Glenn McLeay al in een kansloze positie wist. De winnaar van de Hart van Brabant-Trofee heeft angst voor het rijden in een grote groep en werd daar, net als vorige week in het Zeeuws-Vlaams Wielerweekend, de du pe van. Ook het vroege lossen van ge routineerde renners als Mario van Vlim- Pascal Appeldoorn: „Pas toen ik het doek van de laatste kilometer zag, geloofde ik in een overwinning." meren en Johnny Dauwe (die later weer aansluiting vond), waren blijken van het pittige karakter van de koers. Ook voorin gebeurde er in de beginfase van alles. Na enkele schermutselingen scheidden na zo'n zestig kilometer koers elf renners zich af. De groep, met daarin onder anderen Johan van Schaik, Dennis Mesu, Jeroen van Hoorn en Dennis Brehm, kreeg een maximale voorsprong van anderhalve minuut. Een op drift geraakt peloton had de vluchters bij kilometerpaal 113 echter weer opgeslokt. Vlakebrug De stilte duurde maai' even. De 75 cou reurs, die toen nog in de wedstrijd wa ren, deden het alleen bij de ravitaille ring in 's-Gravenpolder rustig aan. Op de Vlakebrug werd vervolgens een se rieuze schifting doorgevoerd. Dertien renners knepen er tussenuit. Zeven an deren vonden kort daarop nog aanslui ting. De twintig - later negentien omdat Frank Holmes een lekke band kreeg - pakten in korte tijd een voorsprong van twee minuten op de verbrokkelde res ten van het peloton. Peter Mol, Johan van Schaik, Antoine Goense, Patrick van Passel, Theo Akkermans en Michel Stobbelaar waren in de kopgroep de vertegenwoordigers van de Zeeuwse ploegen. Deze zes en elf anderen reageerden niet toen Appeldoorn en Remko Noorder- meer er zestig kilometer voor de finish vandoor gingen. Dat verraste de twee vluchters niet. Noordermeer: „In die groep wilde niemand op kop rijden. Het was allemaal zo lauw. Ik wilde wel met Appeldoorn mee. Het aanvallen zit nou eenmaal in mijn karakter." Tot hun eigen verbazing kon het twee tal, twee jaar terug nog ploeggenoten, vrij eenvoudig een minuut voorsprong nemen. Dat kwam onder meer doordat er bij de achterblijvers een hoop onenig heid was. Johan van Schaik: „Het was nog lang. Iedereen dacht: die twee pak ken we nog wel terug. We zagen er uit eindelijk nog maar één. Achteraf dus een verkeerde inschatting." Jeroen Lenting uit Delft, die tweede werd, had bovendien gezien dat de sa menwerking bij de achtervolgers ver te zoeken was. „Teveel mensen sloegen hun beurt over. Dat werkt dus niet." Ook EDC, met drie man vertegenwoor digd in de kopgroep, wilde niet rijden. Ploegleider Jan-Paul van den Ameele: „Wie zijn wij om de anderen terug te brengen. Als we dat doen, verliezen wij ook. Ik heb de jongens daarom maai- ge zegd dat ze het alleen moesten probe ren. Dat ging ons nog aardig af. Boven dien had Theo Akkermans slechte be nen en juist hij was onze troef." Remco Otten zelfverzekerde winnaar van surfmarathon op Veerse Meer van onze verslaggever Peter van den Belt KAMPERLAND - De zestiende editie van de Ronde van het Veerse Meer. een marathon over zestig kilometer, kreeg gisteren vrijwel de hele Nederlandse surftop op het water. In de per soon van Remco Otten uit Schiedam kon gisteren, op het eind van de middag, een zelfver zekerde winnaar gehuldigd worden. „Het zou niet gewoon zijn als ik onder deze omstan digheden niet had gewonnen", verklaarde Otten na de uithou- dingsproef die hem meer dan vijf uur op het water had gehou den. „Ik ben full-time met mijn sport bezig. Dat geeft mij een voor sprong op de andere deelne mers. Het enige probleem was. dat ik de laatste twee jaar niet meer met zon groot zeil had ge varen. Dat was even wennen", stelde Otten. die gewoon is met een zeil te surfen dat een opper vlakte heeft van 7.5 vierkante meter. In Veere was negen toege staan. Dat was al een gelimiteer de grootte, want tot voor kort mocht er met nog ruimer mate rieel uitgerukt worden. Voor wie een surfwedstrijd goed wil volgen, zijn een verrekijker en een boot handige hulpmidde len. Zo kan er over het water ge speurd worden naar surfers in verre verten. Nog geen makkelij ke opgave, want in tegenstelling tot andere sporten is het speel veld niet vrij van hinderlijke ele menten. Zeilboten, rondvaart boten, motorboten en recreatie surfers laveren tussen de deelne mers door. Boeien Boeien zijn dan handige bakens. Tussen Kamperland en Geers- dijk lagen er twee en de afstand tussen de twee keerpunten be droeg zo'n vijftien kilometer. De markeringspunten moesten door de 36 surfers dus twee keer gerond worden. De route tussen de boeien was vrij te kiezen, maar lag bezaaid met hindernis sen: Strekdammen en ondiep ten bijvoorbeeld. Daar liep me nig deelnemer op vast en hoe duidelijk de organisatie de boeien ook had aangegegeven, er was één deelnemer - een Belg - die het keerpunt bij Geersdijk had gemist en was doorgevaren richting sluizen bij Katseveer, Gokken Surfen blijkt ook een beetje gok ken, met de wind als inzet. Giste ren rees de twijfel onder de deel nemers over de te gebruiken plank: raceboard of rondbo- dem? Stefan Gideonse uit Veere koos voor een raceboard, waar de meeste andere kanshebbers aanvankelijk voor een rondbo- dem leken te kiezen. Race boards hebben voordeel bij een stevige bries, rondbodems gaan sneller als de wind het praktisch af laat weten. Wisselen van plank was alleen toegestaan bij het startpunt. De deelnemers kwamen daar maar één keer langs. Voor aanvang hield de wed strijdleiding de mogelijkheid open. om bij te weinig wind, de wedstrijd in te korten tot dertig kilometer. Dat zou gebeuren als na drie uur surfen nog geen deel nemer halfweg koers was. Een maal op het water bleek die op tie niet gelicht te hoeven wor den. De surfers die aanvankelijk met een rondbodem het water opkwamen, wisten toen niet hoe snel ze weer naar de kant moes ten om nog voor de start hun ra ceboard te pakken. Briesje Een briesje stak op. maar er stond echter niet zoveel wind dat de zware jongens onder de surfers zich in hun element voel den. Er moest zeker tussen Arne- muiden en Geersdijk veel 'ge pompt' worden. Dit houdt in dat de surfers constant met hun zeil moeten bewegen om wat wind te vangen. Dit kost veel kracht, wat de wedstrijd er weer een stuk zwaarder op maakt. Het voordeel van de plank viel voor Gideonse dus weg. restte nog het parkoers, dat hij op zijn Stefan Gideonse uit Veere werd gisteren vijfde in de Ronde van het Veerse Meer. duimpje kende Maar vanaf de start ging het niet al te lekker met de Veerse surfer. Natuurlijk hield hij ach wel staande tussen de toppers, maar zijn achter stand op de nummers één en twee bedroeg na zo'n twintig ki lometer wedstrijd al vijftien mi nuten. „Dat was nogal veel. Ik had problemen met mijn spieren en mijn conditie. De eerste ron de stond er nauwelijks wind, dat was dus behoorlijk werken", al dus Gideonse, die uiteindelijk vijfde werd. Otten, samen met Fabian Otto uit Ter Aar vanaf het begin aan de leiding, voelde zich op het licht golvende water van het Veerse Meer niet echt thuis. Dat maande hem in de eerste om loop tot voorzichtigheid. „Ik wist niet hoe hier de wind was en hoe je het makkelijkste kon sur fen. Gelukkig kwam Fabian Ot to snel aan de leiding. De eerste foto Pieter Honhoff ronde ben ik daarom maar ach ter hem blijven surfen. De twee de omloop wist ik wat me te wachten stond, toen ben ik uit gelopen." Hij vertelt het alsof het van een leien dakje ging en wellicht was dat ook wel zo. De 24-jarige sur fer uit Schiedam is regerend we reld- en Europees kampioen in de raceboard-klasse. De Euro pese titel hoopt hij in augustus in het Spaanse Cadiz te proion- van onze medewerker lep Triou RILLAND - Naast vele felicitaties en cadeaus, tracteerden de motorcrossers de Mc Rilland tijdens het jubileum- weekeinde op een passende wijze. Met een grote opkomst en prachtige wed strijden waarin om de eerste tot de laatste plaats fel werd gevochten, ga ven ze de jubilerende vereniging en het talrijke publiek een prachtig weekein de. Zaterdag vormden de wedstrijd om het supercrosskampioenschap van Zee land (de eerste in een serie van zes) het hoogtepunt. Omdat deze klasse open staat voor rijders van I25cc en hoger, was een voorspelling vooraf moeilijk te maken. Goesenaar Arno Ruttinger was vooraf bij velen favoriet maar het zat hem zaterdag niet mee. Een slechte start waardoor hij als laatste vertrok gooide roet in het eten van de Goese naar. De Belg Kenny de Bruijn kwam als eerste door en kreeg Kees den Hol lander als voornaamste tegenstander. Rondenlang ontspon zich een span nend duel. Maar ook Manuel Priem, die een minder goed start had. kwam half weg de wedstrijd opzetten en opende de aanval. Thijs hield stand en pakte de ze ge;, Priem wist Den Hollander nog van de tweede plaats te verdringen. Ruttin ger wist na een fantastische inhaalrace toch nog terug te komen naar een vijfde plaats. Bij de 80cc overheerste Jurgen Wybo. hij dubbelde in een van de manches het complete veld. De 60cc werd gewonnen door Joeri van Liere, Martin Hane- maaijer triomfeerde bij de debutanten. Op zondag stond er een 'normale' mo torcross op het programma en ook nu weer werd er bijzonder hard gestreden. Om het publiek aantrekkelijke wed strijden te geven was besloten om de 125cc en de 250/500cc samen te laten vertrekken maar wel apart te klasseren. De eerste manche werd overheerst door Arjen Franken uit Bosschenhoofd. Met zijn 125cc machine gaf hij iedereen het nakijken en won met overmacht, ver rassend tweede werd Arjo Verhage uit Aagtekerke. Erik Polderman en Wim van der Einden vochten een prachtig duel uit bij de 250cc, wat Van der Ein den in zijn voordeel besliste. De tweede manche werd een kopstart voor Eric Polderman. Franken kwam slecht uit de start maar rukte heel snel op naar het achterwiel van Polderman. Rondenlang joeg hij de Vlïssinger op, maar die gaf geen krimp. Op vijf ronden voor het einde sloeg bij Franken de pechduivel toe: einde wedstrijd. Ook Wim van der Einden kon Polderman niet meer bedreigen. Van de 125cc-rij- ders had Arjo Verhage na het uitvallen van Franken zich op de tweede plaats genesteld en de Aagtekerkenaar liet zich niet, meer verdringen. In een per fecte stijl reed hij zo naar de dagover winning. Bij de debutanten reed Pa trick Potter naar de overwinning, Les ley Ubels kwam in deze klasse ongeluk kig ten val en moest met een dubbele beenbreuk naar het ziekenhuis. De 60cc ging naai- Joeri van Liere. Broer Twan won de 80cc. foto Willem Mieras Van Passel, vierde in de eindrangschik king en daarmee de beste Zeeuws in de koers, vond wel dat de ploeg eerder had moeten reageren. „Maar met nog zestig kilometer verwacht je echt niet dat ze voorop blijven. Die Appeldoorn moet verschrikkelijk goed geweest zijn. En het beste was er bij mij ook wel af. Ik had 's morgens nog gewerkt, was om kwart voor zes opgestaan. Dat begon ik wel te voelen." Na honderdzeventig kilometer wed strijd ging bij Noordermeer het licht uit. Hij mocht van Appeldoorn nog de laat ste premiesprint winnen (en daarmee driehonderd gulden incasseren), maar toen hield de man uit Rockanje het voor gezien. „Een gebrek aan trainingsar- beid. Ik kom kilometers te kort. Ik zei Pascal dat hij maar alleen verder moest gaan. Ik ben blij dat hij het nog gered heeft." van onze verslaggever GOES - Ondanks de karren vrachten lof, een geweldige koers en een vrijwel perfec te voorbereiding treedt Jo Kuijs terug als voorzitter van de stichting Arjaan de Schipper Trofee. De 60-ja- rige inwoner van 's-Heer Abtskerke blijft overigens wel aan als bestuurslid. „Ik ben in de aanloop naar deze wedstrijd op vakantie naar Indonesië geweest. Daardoor heb ik een maand van de voorbereiding ge mist. Dat is toch wel veel. Ook volgend jaar ga ik in de ze periode op vakantie. Het lijkt me daarom beter dat ie mand anders de functie van voorzitter op zich neemt", al dus Kuijs. Als tweede argument noemt hij zijn leeftijd. „Ik voel me nog geen ouwe vent, maar ik merk toch wel dat het tem po, waarin momenteel ge werkt wordt, aan de hoge kant is. Bovendien is het. om een optimale organisatie te houden, belangrijk dat er een voorzitter is die nog een x-aantal jaren mee kan." Bij Kuijs overheersten zater dag na de finish gevoelens van trots en opluchting. Op luchting omdat alles gelo pen was zoals de organisatie het zich had gewenst en trots omdat de eerste editie met een een geweldige winnaar opleverde. Niet alleen was de wijze waarop Pascal Appel doorn won indrukwekkend; de man uit Velden is ook nog eens een renner van naam. Twee jaar terug was Appel doorn bijvoorbeeld nog Ne derlands kampioen bij de amateurs. Goed ontvangen Door renners, juryleden, ploegleiders en andere vol gers werd de eerste editie van de Arjaan de Schippet Trofee goed ontvangen. Vol gens hen is het parkoers mooier dan dat van de Ron de van Midden-Zeeland e.. de organisatie is zeker gelijk waardig. Natuurlijk ligt hei na zo'n perfecte eerste uit voering in de bedoeling dat de wedstrijd een vervolg krijgt. Kuijs: „Het liefst zou" den we op de internationale kalender komen. Dan kun nen we nog meer buitenland se ploegen aantrekken. Maar daar zit een prijskaar tje aan. Teams uit Italië en Frankrijk moet je nou een maal reis- en hotelkosten vergoeden. Gelukkig heb ben we goede sponsors. En vrijwilligers zijn natuurlijk ook nodig. Vandaag waren er honder den in touw. Zonder hun me dewerking begin je helemaal niets." Net als zijn voorzitter was ook vice-voorzitter Adrie de Winter meer dan tevreden „We krijgen nu niets dan lol over de wedstrijd, maar we moeten niet vergeten dat hei de renners zijn geweest die de wedstrijd hebben ge maakt.'^ Over de opvolging van Kuijs heeft De Winter al nage dacht. „We moeten ons in tern nog beraden, maar mij mogen ze daarvoor vragen." geren. Dat hij daar weer tot de favorieten behoort, bevestigde hij vorige week, toen hij in een wedstrijd in Engeland alle favo rieten versloeg. De Olympische Spelen in Atlan ta gingen net aan Ottens neus voorbij, omdat hij te weinig voorbereidingstijd had om zich in te stellen op de Olympische klasse. Over vier jaar in Sydney, moet zijn revanche komen. „Ik neem driejaar om me op die Spe len voor te bereiden." Viltstift In het sterke deelnemersveld kon Gert-Jan Nieuwenkamp zich niet met de top meten. De Veerenaar had voorafgaande aan de wedstrijd het parkoers nog wel met vette viltstift op zijn arm getekend. Een hulpmiddel dat hem weinig steun geboden had. „Ik heb er eigenlijk niet eens naar gekeken. Maar met zo'n lange wedstrijd kan het wel handig zijn. Op het eind ben je behoorlijk vermoeid, dan wil je wel eens iets vergeten. Dan is zo'n tekening een goede steun." Zijn vijftiende plaats viel Nieu wenkamp daarom nogal tegen. „Want ik wist bij de strekdam men precies hoe ver ik kon gaan. En mensen die hier niet zo vaak surfen nemen een veiliger route." Gelijktijdig met de zestig kilo meter werd ook de dertig kilo meterrace gevaren. Jan de Muyer prolongeerde hier zijn ti tel. Monique Dijs werd tweede. Ook zij evenaarde daarmee haar prestatie van vorig jaar. van onze medewerker Lucien Roelandt HANSWEERT - Sandy den Ex- ter loonde zich op het concours hippique van de Ruiterclub Zuid-Beveland duidelijk de sterkste springruiter. In de klasse Z stuurde de amazone uit Kortgene de schimmel Gentle man naar de eerste plaats. Bo vendien eiste Den Exter met In The Mood de tweede stek voor zich op. Het was echter niet Sandy de Exter die op de Gedempte Slui zen in Hansweert de meeste aan dacht voor zich opeiste. Die ging uit naar de pas twaalfjarige Cin dy Vermue. In de klasse B, met 25 combinaties erg sterk bezet, bleek de Heinkenszandse in combinatie met Fair Lucky One te sterk voor haar meer gerouti neerde concurrenten. Cindy Vermue onderstreepte haar niet geringe aanleg met twee foutloze omlopen. Zij was hiermee tevens de enige met een blanco strafblad in de klasse B. Dat was overigens geen schande voor Vermues achtervolgers, want de Brabander Pieter van der Horst had nu niet bepaald de fraaiste parcoursen bedacht. Te lange lijnen en bijna onmogelij ke wendigen zorgden voor nogal wat fouten. Penningmeester Ma- scha Bustraan: „We hebben een bijna compleet nieuw bestuur. Dan wordt zo iemand je aanbe volen. Gezien de klachten over het parcours misschien een min der gelukkige keus." Cindy Vermues naaste concur rent Benno van Gilst bleef met Installateur in de beslissende ronde overigens ook keurig van het houtwerk. Maar door een weigering kreeg hij drie straf- punten aan zijn broek. De even eens tot de barrage doorgedron gen Luc Cornelissens uit Nieuw- Namen haalde met de hengst Prince For Ever een balk naar het gras en moest genoegen ne men met de derde plaats. Binnendoortje Van de deelnemers van de klasse L wisten zeven combinaties tot de barrage door te dringen. Jam mer dat ook hier de opstelling van de hindernissen de ruiters geen enkele gelegenheid bood om via een gewaagd binnen doortje extra tijdwinst te boe ken. Eerste foutloze barrage klant Richard Kamermans: „Technisch is er weinig tijdwinst te halen. De ruiters met een ruim galopperend paard liggen hier in het voordeel. Let maar op, mijn tijd (38.4) is absoluut niet vol doende voor de winst." Kamermans kreeg al snel gelijk. Zijn leiderschap met Veerse- dam's Iron Jack duurde slechts twee minuten, want- de na hem -startende Lilian de Kort stuurde Jojo in een tijd van 37.9 foutloos naar de finish. Maar ook de ama zone uit 's-Heerenhoek werd al snel onttroond. Piet Huige stuurde de met veel techniek, maar ook met een enorme galop begaafde Iliandiene P in de fa belachtige tijd van 37.9 door het parcours. Wat voor Huige en zijn springkanon de zoveelste over winning betekende. Sjaak van Doesselaar bewees met Joris wel dat het nog sneller kon (34.4), maar tikte in de haast een balk uit de lepels. Dressuur In tegenstelling tot het springen werd er in de dressuur erg goed gepresteerd. Vooral Laurens van Lieren bleek in supervorm verkeren. Het veertienjarig lent uit Schore stuurde in i eerste proef Dimitri naai- hi iedere ruiter tot de verbeeld sprekende totaal van 210 p ten. Dat het niveau hoog i bleek wel uit de punten van overige prijswinnaars. DeB dase Martha Zuiderent metli kaapte met 202 punten de tw de plaats voor de neus vanJl Nijssen met Hurricane (19Si haar tweelingzusje Ina Nijss met Ikarus (196) weg. Ook in de tweede proef te: Van Lieren zich met de donk bruine Alfredo-nazaat de be En ook nu weer diende Mail Zuiderent, ditmaal met Vi zich aan als naaste concura De Kwadendamse Anri Phernambuqcq werd met C( le een goede derde. In de klasse Z werd evens hoog gescoord. In de eerste g ging hier de winst naar Aa miek van der Horst (Bergen Zoom) met Filou, die meth 191 punten Eppo Roovers) Jappeloupe vijf puntjes a bleef. De Zeeuwse Indoorb pioene Christian van Dorssd werd met de fraaie zwarter Harvy met 184 punten derde. Marjan van Dijk tooricie zich! Enanda met 185 punten sterkste in de tweede proetC Marjan Jumelet had niets tel gen. De amazone uit Bruid veroverde met Albert H me. punten de tweede plaats en haar winstsaldo weer met punt stijgen. Dik tevreden toonde zich' Lianne Wielemaker overb viervoeter Giana. De ama uit Koudekerke het met dei rie twee keurig afgewerkte? ven zien. Het leverde haart keer een eerste plaats, i winstpunten en promotie) de klasse Z op. Peter Rottier voldoet aan verwachtingen van onze medewerker SAS VAN GENT - Peter R<* heeft gisteren de hoog ges nen verwachtingen van supportersschare voll waargemaakt. De motoren uit Axel won in Sas vanl beide manches bij de sen» 125cc. De Souburger Ca Ovaa maakte op de Axelsei te, waar de conditie van de ten door de hoge tempera en het extreem zware zan cuit zwaar op de proef wer steld, met zijn tweede pl achter Rottier het Zeeuwse ces compleet. Bas Gijsel reed bij de beB 125cc naar een tweede p! Hij heeft zijn aanleg beslist van vreemden: vader Henk bij de Juniors 250/500cc zevi Bij de Inters 250/500cc catf! B mocht Dave van Hoepen een derde plaats in de eindi schikking op een geslaagd treden terugzien. Ook Dl Schelleman hield zich f staande. De Axelaar werdl Nieuwelingen 125cc zesde. Bij de Juniors 125cc haald win van Tatenhove een v plaats in de eindrangschik Bresiaander Piet Crusons in deze klasse met een ze» plaats enigzins teleur. A van Damme uit Zuiddorpe negende.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 24