Taelman op herhaling Hoek ambassadeur gemeente Terneuzen PZC Simpelaar haalt limiet WK Sidney Hendrikse verder in Reynaert-toernooi te Fair en Ursus beste iloegen uit afdelingen Terneuzen neemt afscheid van Ottens sport 15 \lulstenaar wint met Werner Tak duo-volleybaltoernooi Sas van Gent janavond Boekweitronde Ruime afvaardiging naar NK-wielrennen uitslagen MAANDAG 17 JUNI 1996 jjn onze medewerker bmr van Kouteren GENT - Hij is al enige gestopt als actief volley- maar traint nog altijd één de week mee met de man- van Morres/Hulst. 35-jarige William Taelman ji Hulst is nog altijd bezeten unhet spelletje en kan zich als ander opladen voor een Ctmoeting, waarin eer op het pel staat. Taelman, die volgend ly 25 jaar lid is van Morres/ won het duo-volleybal toernooi van sas van Gent in 1989 met Guido de Beule en ging dit jaar op herhaling. Aan de zij de van Werner Tak schreef hij het toernooi op zijn naam. Met spelers als Michel Everaert, Rini Boutens en Martin Rood- zant kent de erelijst van het duo volleybaltoernooi in Sas van Gent een aantal tot de verbeel ding sprekende winnaars. Het driedaagse evenement heeft in veertien jaar een goede naam opgebouwd en kon ook dit jaar weer 130 ploegen inschrijven. Die kwamen van vrijdagavond tot en met zondagmiddag in di verse categorieën tegen elkaar uit. William Taelman en Werner Tak schreven het toernooi bij de mannen op het hoogste niveau op hun naam. Het tweetal uit Hulst voelde elkaar goed aan en was in de finale een maatje te groot voor Harry van Putte en Erwin Lambert: 11-5,11-4 en dus 2-0. Werner Tak, twee jaar geleden nog uitkomend voor TDK/Bre- vok, maar in het afgelopen sei zoen de dragende kracht van Morres/Hulst, schreef het toer nooi in de categorie 'gemengd' eveneens op zijn naam. De on danks zijn jonge leeftijd ervaren Zeeuws-Vlaming won met Ka- thelijn Verschueren (Morres/ Hulst) voor de derde achtereen volgende keer. In de finale ver sloeg het duo uit Hulst het ver rassend tot de eindstrijd doorge drongen Belgische koppel Van de Putte/Roose twee keer erg overtuigend: 11-2,11-2. Bij de vrouwen op het hoogste niveau werd de hegemonie van Hulst-spelers doorbroken dooi de Belgen Borms/Van Medegael. Zij versloegen in de eindstrijd Kim de Booij en Daphne Buijs- se. die een goed toernooi met verlies in de finale afsloten: 11-4, 11-8. De strijd op districtsniveau was vooral boeiend bij de mannen. De IJVC-spelers Ed van Wier- sum en Jos de Clerck drongen na een voorr&nde en winst in de jsn onze medewerker niDDORPE - Vandaag, maan- L wordt de 26e Boekweitron- Zuiddorpe verreden. was dit amateurwielercri- (triumeén van de aansprekend- (icivedstrijden van het Zeeuws- flaamse wielerseizoen. Anno 1$ is de Boekweitronde een oódale koers geworden. Drganisator Henry de Mul zit jar niet echt mee. Hij weet ook jat die oude tijden niet zullen televen. De financiële moge- ftheden laten die 'uitspattin- niet meer toe. De complete Rationale amateurtop stond bit aan het vertrek in Zuiddor pe. Zo'n koers trok duizenden toeschouwers. Nu zijn het vooral de regionale toppers, die het deelnemersveld bemannen. Onder de aanvoe ring van Patrick van Passel (in middels al een paar overwinnin gen achter zijn naam) kan dit pe loton echter voor een aantrekke lijke wedstrijd zorgen op het snelle parkoers. Op de bijna vier kilometer lange omloop moeten de renners slechts éénmaal echt in de remmen; de overige boch ten zijn eenvoudig te nemen. De Boekweitronde van Zuiddor pe gaat vanavond om 18.45 uur van start; de afstand bedraagt 90 kilometer. en onze medewerker [LIST - In de hoogste klasse nn het Rabo Reynaert tennis- Bemooi klopte Paul Hendrikse st duidelijke cijfers Timothy Psppe. Hierdoor plaatste Hen- fciksezich voor de halve finale, narin hij uitkomt tegen Onno nn Quekelberghe, die in een iriesetter Guido van Poecke lersloeg. Bij de vrouwen Cl-ca- Ifforie won Sophie van Dieren- fcnek haar eerste poulewed- irijd van Wendy de Schepper. Sul Hendrikse was met 6-1 6-2 aldelijk de betere dan Timothy "oppe. Hendrikse speelde dege- jk tennis en probeerde vooral !e backhandkant van Poppe op te zoeken. Poppe, wiens service normaalgesproken een sterk wa pen is, maakte veel onnodige fouten. Sophie van Dierendonck won haar eerste poulewedstrijd met 6- 4 en 6-3 van Wendy de Schepper. Van Dierendonck klopte haar tegenstandster door de ballen in hoog tempo vanaf de baseline te spreiden. De Schepper kon dit tempo net niet bijbenen, alhoe wel ze behoorlijk tegenstand bood. De eerste verrassing van het toernooi kwam op naam van Alain Hiel. Hiel versloeg in deDl- categorie de als tweede inge schatte William Goethals met 4- 6 6-1 en 6-2. IJVC-koppel Ed van Wiersum (links)/Jos de Clerck werd tweede in Sas van Gent. foto Charles Strijd kruisfinales door tot de eind strijd. Daarin namen de Zeeuws- Vlamingen het op tegen de Bel gen De Wagemaker en Brandt, die het toernooi vorig jaar met winst afsloten. De bekeken spe lende Vlamingen trokken in de eerste set de winst naar zich toe 11-6) en bogen in het tweede be drijf net op tijd een achterstand (7-9) om in winst: 11-9. Bij de vrouwen op dit niveau heersten de teams van Savok. Sonja Gelderland en Marjolein Weemaes wonnen in de winnaar spoule in een halve competitie alle wedstrijden met overtui ging. Anneke Dieleman en Mag- dalein de Badt (beiden Savok) legden achter het Belgisch kop pel Geelhoedt/Kerkhove beslag op de derde plaats. Nelli Cooman staakt jacht op limiet van onze verslaggever PORT ZELANDE - Nelli Coo man geeft haar pogingen om deel te nemen aan de Olympi sche Spelen vrijwel zeker op. De inwoonster van Nieuwerkerk ondervindt te veel hinder van een rugblessure om een serieuze poging te doen de limiet voor de 100 meter te halen. Cooman werd begin dit seizoen geope reerd aan een hernia. Drie weken geleden deed Coo man in Hengelo bij de Adriaan Poulen Memorial een eerste po ging de limiet voor Atlanta (11.20) te halen. Met 12.30 bleef ze ver van die tijd verwijderd. Toen dacht de Nieuwerkerkse nog niet aan opgeven. Deze week kreeg ze echter opnieuw last van haar rug. „Ik ga eerst naar de dokter, voordat ik een beslissing neem", liet ze zater dag in Port Zelande weten, waar ze het startschot loste voor een wedstrijd over tien Engelse Mijl. „Maar ik neem geen enkel risico. Mijn gezondheid komt op de eer ste plaats." Cooman liet in het vakantiedorp weten het limietenstelsel maar niks te vinden. „Wanneer je je in grote wedstrijden bewijst, moet dat genoeg zijn. Die limieten worden vastgesteld door van die hoge heren die ook wat te doen willen hebben. Gelukkig heb je in Zeeland niet van die mensen." mende woorden tijdens goed bezochte kampioensreceptie isnonze medewerker ?;;ervan Kouteren HOEK - Het werd gepresen- n een klein pakje, maar ioorhet bestuur van HSV Hoek «middellijk gekoesterd als een lijzonder en origineel ge- saenk. Het door de selectie van iel Nederlands elftal gesigneer- ttshirt met het inmiddels ver- Ealedijde rugnummer vier, dat fchn Bravenboer tijdens de impioensreceptie van Hoek lit handen van Kees Blomaard nocht ontvangen, zal voor al- lijdeen mooie herinnering blij- ttn. Omdat het uniek is. Zoals ook de titel, die Hoek in de eer ste klasse (tot dit seizoen de Itoogste klasse van het zater- dagvoetbal) realiseerde. Hoek vierde dat kampioenschap up het allerhoogste amateurni- rcau uitbundig en deed het za terdagavond tijdens een goed tezochte receptie nog eens dun- etjes over. De vijftien jaar gele ien ingeslagen route naar top- wtbal in Zeeland heeft bewe en dat Hoek met een sterk be en beleid de juiste afslag genomen. „De gemeente imeuzen kan zich geen betere Qbassadeur wensen dan de «balvereniging Hoek", vond £s Blomaard. „Voorzitter, u at kapitein van een prachtig inp. En de koers die dat schip is goed." Bravenboer maakte er ïd geheim van dat voor hem een droom was uitgekomen. „Er is vaak gezegd dat de eerste klasse B de klasse van de armoe de was. Maar ik ben ervan over tuigd dat wij met een voltallige selectie hoge ogen hadden ge gooid voor het algemeen kam pioenschap van de zaterdag- clubs." Uitdaging Waar de loftrompet over zoveel inzet in alle geledingen van de club werd gestoken en het voor bije seizoen uitvoerig de revue passeerde, werd tijdens een hap je en een drankje vanzelfspre kend uitvoerig ingegaan op de indeling voor volgend seizoen. Hoek komt dan met Kloetinge en Veere uit in de hoofdklasse A, waarin gerenommeerde clubs als Quick Boys, Katwijk, Noord- wijk, Kozakken Boys en Scheve- ningen tot de tegenstanders be horen. „Een uitdaging", keek Jo- han Ballegeer vooruit. „Ik heb alle klassen, wat uitslagen en klassering betreft, het afgelopen seizoen gevolgd. Als je toch ziet welke ploegen er straks tegen el kaar spelen. Als het de bedoe ling was om een sterke klasse te maken, dan zijn ze daarin zeker geslaagd." De trainer toonde zich overigens blij met het grote aantal nieuwe en voor hem onbekende tegen standers. „Want dezelfde ploe gen. dat vind ik niks. Maar Kat wijk, Scheveningen, Quick Boys: dat zijn ploegen, die een stapje verder zijn dan Hoek. Wij maken het nog mee dat we niet genoeg spelers hebben om in de eindronde te spelen. Dat zou bij Scheveningen nooit gebeuren. Daar zitten drie, vier spelers op de bank, die gelijkwaardig zijn aan de mensen die spelen. Dat is een groeiproces. Ik denk ook dat Hoek in dat opzicht op de goede weg is. Er worden in elk geval ge noeg inspanningen geleverd om tot een brede selectie te komen. We zullen volgend seizoen zeker elke wedstrijd op het scherp van de snede moeten spelen. We zijn het nu aan ons imago verplicht om het ook volgend seizoen goed te doen." Om in de nieuwe competitie op alle fronten goed voor de dag te komen, wordt achter de scher men nu al hard gewerkt. „We spelen topvoetbal", deed Jo Vandeputte namens de Stich ting Promotie HSV Hoek een be roep op de vele sponsors. „Maar dat kost veel geld." John Bra venboer: „We krijgen een ac commodatie. die geschikt is om in de hoofdklasse van het ama teurvoetbal te spelen. Van de ge meente Terneuzen komt daar voor echter geen geld beschik baar." De gemeenteraad is wel akkoord gegaan met privatisering van de voetbalvereniging en heeft daar voor een bedrag van een 530.000 gulden beschikbaar gesteld. Daarnaast rekent de club op een goede opbrengst van een super- loterij. waarvoor duizend loten van 150 gulden per stuk aan de man moeten worden gebracht. Met de baten moeten de kosten van een ingrijpende renovatie worden gedekt. Zo zijn er inmid dels al nieuwe velden ingezaaid en is er ruimte gecreëerd voor een extra trainingsveld, dat eveneens van verlichting is voor zien. De tribune wordt uitge- gnonze medewerker fêiNKENSZAND - Afgelopen fekeinde werd op de voetbal elden van Ileinkenszand en 88 een tweetal finale- Wmooien afgewerkt om het ^pioenschap van Nederland afdelingskampioenen. Zo- If!de zaterdag, als de zondag noen kwam uit de Zeeuw- voorronde. Op zaterdag won «Fair van de afdeling Gouda «innaar van voorronde in wdekerke) met ruim verschil "°Pzondag kwam na een span- en kwalitatief beter toer- w' het Rotterdamse Ursus 'oorrondewinnaar in Middel- gfials winnaar uit de bus. Zeeuwse competitieleider '3 Broekhoven had zaterdag £makje en reikte een beetje ^de prijzen uit aan Be Fair. v"~ pioen van het voorronde- toernooi Zuid-west Nederland. De Goudse ploeg won overtui gend en een matig toernooi ken de weinig spanning. Zondag was er heel wat meer spektakel. De eerste wedstrijd had scheidsrechter Peter van Loenen de handen al vol. Twee rode kaarten en een vechtpartij ontsierden de partij tussen het Amsterdamse SDZ en SCP uit Nijmegen. De spanning werd op gevoerd. omdat na twee ronden alle wedstrijden gelijk waren geëindigd en in de laatste partij won Ursus met 2-0 van SCP en bleef het Groningse Blauw Geel (vlak voor tijd met tien man na weer een rode kaart) op 2-1 ste ken (na een 1-0-achterstand) te gen SDZ. zodat strafschoppen op het nippertje overbodig ble ken en amateurbestuurder Jos Heutink toch meteen de prijzen kon uitreiken. van onze medewerker Sjaak Sinke MANNHEIM - Erwin Simpelaar, junior atleet van de atletiekvereniging AV'56 uit Goes, heeft in het Duitse Mannheim deelname aan het WK voor junioren in Sydney (Australië) verdiend. Met het kogelstoten verbeterde de 18-ja- rige CIOSjstudent zich naar een afstand van 16 meter en 55 centimeter. Met deze prestatie schrapte Erwin Simpelaar met een het Zeeuwse mannenrecord van Ivan Beck (16.26 meten uit de boeken. Met het discuswerpen deed Simpelaar het nog eens dunnetjes over. Hij vestigde opnieuw een Zeeuws record met 50 meter en 18 cen timeter. waarmee hij het record uit 1989 van zijn trainer Bert de Jonge uit de boe ken schrapte. „Ik voelde het al een paar weken aanko men", vertelde Simpelaar na zijn uitste kende prestaties. „Op trainen ging het zo makkelijk, dat de resultaten wel moesten komen. Ik reken er nu een beetje op dat ik met de kogel in de komende maanden in de buurt van de zeventien meter kom." De eerste stoot met de kogel plofte neer na 15 meter en 94 centimeter, de tweede na 16.44 meter. „De derde poging was niet perfect", analyseerde Simpelaar. „Maar met 16.55 meter wel 5 centimeter over de limiet voor uitzending naar het WK." Op zijn tweede specialiteithet discuswer pen. ging Simpelaar maar liefst vijf keer over zijn persoonlijk record heen. De eer ste worp zat daar met 47 meter en 66 centi meter nog onder. De tweede zeilde naar 49.12 meter, de derde overschreed de bar rière van 50 meter: 50.08 meter. Via 50.10, gooide Simpelaar in de laatste worp 50.18 meter, waarmee hij het Zeeuws record uit 1989, van zijn trainer Bert de Jonge, met zestig centimeter verbeterde. Met het ticket voor Sydney in de achter zak pakt Simpelaar de zaken komende zo mer zo mogelijk nog serieuzer aan: „Veel trainen en vroeg naar bed." Op 14 augus tus vertrekt hij naar Australië. Komende zaterdag neemt de atleet deel aan de wed strijden om de Gouden Spike in Leiden en een dag later is het gouddelven op de Ne derlandse jeugdkampioenschappen in Hoorn. Titels Scheveningen en Baronie URK'BREDA (ANP) - Scheveningen en De Baronie strijden binnenkort om de landstitel voor de voetbalamateurs. Scheve ningen veroverde zaterdag het kampioenschap bij de zaterda- gamateurs door Urk in Urk met 4-1 te verslaan De Baronie behaalde de zondagtitel door een zwaar bevochten thuiszege op Appingedam (3-2). Scheveningen leidde bij rust met 1-0. De doelpunten kwamen op naam van oud-prof Danen (2) en De Jager (2). Voor Urk scoorde Jacob Wakker. De overwinning maakte Scheveningen onbereikbaar voor Urk en Hoek. de beide andere kampioenen in de hoofdklassen. De Baronie ver sloeg Appingedam in een tumultueuze wedstrijd met 3-2. Met tien man boog Baronie in de sotfase een 1-2-achterstand om: 3- 2. Korfballers SSS winnen in Goes GOES - SSS uit Wageningen is winnaar geworden van de zes tiende editie van het korfbal toernooi van TOGO. De club uit Wageningen verwees ONDO uit 's-Gravenzande naar de twee de plaats, na het nemen van strafworpen. Het organiserende TOGO had lange tijd kans om de wisselbeker in eigen prijzen- kast te mogen zetten, maar een nederlaag tegen SSS deed de ploeg de das om. De Goese ploeg werd uiteindelijk derde. Voor waarts en Deurne, de twee Belgische ploegen, vielen wat tegen. Ze eindigden respectievelijk als vierde en vijfde Bij de Al-ju- nioren was het Middelburgse Swift het sterkst. Op het Goese sportpark Het Schenge kwamen 55 teams op het veld. van ve teranen tot welpen. Nationale titel Willv Goetheer VLISSINGEN-Willv Goetheer uit Oud-Sabbinge is in Ede Ne derlands kampioen schieten klein kaliber geweer 100 meter lig gend geworden. De Zuid-Bevelandse schoot 585 punten bij el kaar, ruim voldoende voor de titel. Goud en zilver voor Jannie Schot BARENDRECHT - Jannie Schot van Delta Sport uit Zierikzee is in Barendrecht Nederlands kampioene geworden op het ko gelstoten in de categorie vrouwen D50. Met de winnende stoot van 11 meter en 69 centimeter verbeterde Schot het Neder lands record met 32 centimeter. De discusworp van 26 meter en 68 centimeter bezorgde de Zierikzeese een zilveren plak. Club genote Greetje Smit pakte het brons op de 800 meter voor vrou wen D45, in een tijd van 2 minuten en 51.24 seconden. Hermien Roggeband (Delta Sport) bleef bij de vrouwen D35 steken op de zesde plaats in de finale 200 meter in een tijd van 28.84 secon den. van onze medewerker TERNEUZEN - Henk Ottens nam tijdens het feest van de voetbalvereniging Terneuzen passend afscheid van de zon dagtweedeklasser. De scheiden de trainer uit Breskens kreeg samen met zijn vriendin Annet, als blijk van waardering voor de prestaties van de afgelopen twee seizoenen, van de spelers en het bestuur een driedaagse reis naar Euro-Disney in Parijs aangeboden. Voorzitter Anton Hermus prees in zijn toespraak Ottens. „Zijn grote kracht was de motivatie. Onder Henk Ottens heeft Ter neuzen twee seizoenen succes gekend. Eerst het kampioen schap in de derde klasse. En dit jaar zijn we in de tweede klasse heel dicht bij promotie ge weest." Henk Ottens zag ook de toe komst van de club rooskleurig in. „Terneuzen haalt grote suc cessen dank zij trainers uit West- Zeeuws-Vlaanderen." Hij stak daarmee zijn opvolger Robbie de Muijnck. ook afkomstig uit Breskens. alvast een hart onder de riem. De vertrekkende spelers uit de eerste selectie, de doelmannen André de Letter (Hoek) en Franklin de Kunder (IJzendij- ke>. Dennis Rietjens (HW'24). Jacco de Braai (Sluiskil) en Mark la Grand (Axel) kregen een cadeaubon. Pascal Meerman wint in België VOORDEGEM - Atleet Pascal Meerman van AV'56 heeft een 800 meter-wedstrijd in het Belgi sche Voordegem gewonnen. Meerman liep van start tot finish aan kop en zette een tijd van 1.55.43 seconden op de klokken. Clubgenote Maaike van Dijk won de 800 meter bij de meisjes B. Zij liep na 2.21.81 seconden over de streep. William de Blok van RKHAV werd met een tijd van 51.13 seconden vierde op de 400 meter. Hulstenaar Ivan Beek, uitkomend voor Atilla uit Tilburg, kwam op het onderdeel kogelstoten tot een afstand van 15.18 meter. van onze verslaggever GOES - De drie Zeeuwse wielerploegen zijn komende zon dag mei dertien renners vertegenwoordigd op het Neder lands kampioenschap wielrennen voor amateurs en profes sionals in het Limburgse Meerssen. Voor de ploeg van het Erotic Discount Centre komen Marcel van der Vliet, Mano Lubbers. Henk van Hees en Michel Stob belaar in actie. Van Theo Middelkamp verschijnen Frangois Franse, Antoine Goense, Walter Schmid en Wilfred Geijs aan de start. Wielervereniging Zeeuws-Vlaanderen stuurt de profs Davy Dubbeldam en Johnny van Cadzand en de ama teurs Peter Mol, Johan van Schaik en Edward Farenhout naar Meerssen. breid, waardoor de capaciteit van driehonderd naar 540 zit plaatsen wordt vergroot. De be staande kleedkamers worden verbouwd en dienen straks als bestuurskamer/sponsorhome. dat twee keer zo groot wordt als de huidige ruimte voor de geld schieters. Het huidige onderko men voor sponsors wordt bij de kantine getrokken. Voorts wordt het aantal parkeerplaat sen aanzienlijk vergroot. John Bravenboer: „Als er één club is die kan privatiseren, dan is het Hoek wel. De betrokkenheid van de vrijwilligers hier is enorm groot." Rabo Reynaert Tennistoernooi, DE Cl: 5. van Dierendonck-W. de Schepper 6-4, 6-3. W. de Schepper-A. Dinnessen 6-3.7- 6. DE C2' le ronde: M van Broeck-C. Ver munt 6-3. 6-4. B. Vlaeminck-J Verhae- gen 6-4, 6-2. F. Kool-S. Neve 6-4. 6-4. DE Dl: 1e ronde: E. Dieleman-C. Bracke 6-3, 6-1. DED2- Ie ronde: C Bun-W. Schouten 6- 2, 6-2. T. Vereecken-S. de Witte 7-6, 6-4. 114 finaleIde Kock-E. Wilking6-7,6-4,6- 0. T Vernimmen-B. Brouwer 6-0, 6-0. DE E M Bogaert-C. de Klerk 4-6, 3-6 HE B2: 1/4 finale: R. van Remortel-R. de Witte 3-6. 6-4, 6-2. O. van Quekelberghe- G. van Poecke 5-7. 7-6,6-2. P. Hendrikse- T. Poppe 6-1, 6-2. HE C1: 1e ronde: T. Huis-I. Wouters 6-3, 5-7, 6-4. K. Kommers-J. de Bakker 6-3, 6- 1 R. Bun-M van Jole 6-2, 6-4.1/4 finale: P. van Poecke-N. van Poucke 6-1, 6-4. HEC2: Ie ronde: A. Nonnekes-H. van de Voorde 6-3,6-3. A. Van der Sloot-J. Heye 6-1, 6-0. 2e ronde G. Roctus-J. Antheu- nis 6-2,6-2. R. Neve-N. Van der Starre 7- 6, 7-6. B. Ysebaert-M. van Jole 6-3, 6-1. J de Bakker-F Vlassenrood 4-6, 7-5,6-4. HE Dl: Ie ronde: J Saman-E. Hirdes 1- 6, 6-3, 6-3. A. Hiel-W. de Roeck 6-3, 6-3. 2e ronde E Schelfhout-P. d'Hooghe 6- 4, 7-6. T. de Rijk-J. Boes 6-4,1-6, 7-5. M. Baart-M.de Block 7-5. 6-0 D de Block-P. van Halteren 2-6, 6-4, 7-6. E. Houg-M Triest 6-3, 6-3 R. Vael-W. Bouwens 6-3, 4-6, 6-3. A Bergsma-J. Smet 7-5, 4-6, 6- 4. A. Hiel-W Goethals 4-6. 6-1, 6-2. HE 35: 1e ronde. F. Lammens-J. Kouij zer 6-2, 6-3 A. van Doeselaar-J. Hermes 6-1,6-2. H de Letter-R. de la Ruelle 6-2,6- 3. W. Stofferis-W. Verschueren w o E van Tatenhove-A. de Burger 6-2, 6-2. S Neve-B Knibbeler 6-3, 6-3 H. Van der Klooster-F de Rijk 7-5, 4-6, 6-4. HE D2: le ronde H van Dorsselaer-T. Verwer 7-5, 6-4. H. Nanninga-E. Rïngoot 6-2, 6-0. W Stofferis-R. de Saegher 6-2, f-6 H Verstraeten-P. Aarssen 6-0,6-4 J. Schuttkowski-A. Nijs 3-6,6-3,6-1. G. Van der Zalm-M de Bat 6-0,6-1 C.Millenaar- P de Roeck 6-7, 6-1, 6-0 P Boddaert-G. Huisman 6-3, 6-3. S Jeangout-S Heisz ier 6-0, 6-4. A. van Huffel-J Bolssens 6-2, 2-6, 6-3. D Beuzenberg-P de Bie 6-2. 6- 3. HE E le ronde A. de Nijs-J. Van der Ha 6-1, 6-1. R. van Puyvelde-R. Mulder 6-0, 6-0. L. Staiujew-H. Scheers 6-4, 6-1. DDC2:1 e rondeVerhaegeniVerhaegen- Doens/De Groene 6-2, 6-4. DD D2: le ronde Bun/Nanna-Triest/ Wouters 6-3, 6-4. Dieleman/Schouten- Morcus/De Nijs 7-6,6-1. Heyens/Verwer- Cleyman/De Schrijver 6-1. 6-2. 1/4 fi nale Dieleman/Schouten-Delforge/Fas- saert 6-2, 6-3. HD Cl: 1e ronde; HuisA/an Poecke-De Belie/Van Poucke 6-2, 3-6, 6-4 HD C2: 2e ronde: Delforge/Van Hoye-De Clercq/Knibbeler 6-4; 7-6. Bauwens/Ne- ve-Van Puymbrouck/Vlassenrood 6-4,7- 5. HD DV 1e ronde: Kindt/Smet-Billiet/ Lammerts 4-6, 6-3, 6-3, Michels/Rompa- Kouyzer/De la Ruelle 1-6, 7-6, 6-1. Cley- man/Triest-Eshuis/Reinarz 6-3, 6-3. 2e ronde: Nachtegael/Nanna-Kindt/Smet 6- 2, 4-6, 6-2. HD D2: le ronde Post/Statujew-Her- mans/De Nijs 6-1, 6-3. Van Huffel/Ver- straeten-Van Eck/Verstraeten 6-4, 6-3. GD CV le ronde: Visser/Neve-Van Die- rendonck/De 8ot 7-6, 3-6, 7-5. GD C2: 2e ronde. Adriaansens/Pypelink- Verhaegen/De Kort 6-4, 7-5. GD Dl1 e ronde Schanssema/Van Jole- Van Tatenhove/d'Hooghe 6-4, 3-6, 6-4 Bracke/De Block-Strooband/Van der Walle 6-2, 6-0. Van Dijk/Van Dijk- Steyaert/Agterhuis 6-2, 7-6. Van Tigge- len'Barneveld-Everts/Everts 6-3, 6-3. 2e ronde Bleyenberg/Epskamp-Schans- sema Van Jole w.o. GD D2 1e ronde. Wouters/Willaert- Fransse/Bolssens 6-4, 7-5. - J t /t£» Hl Hoek-voorzitter John Bravenboer (links) is zeer verguld met het shirt dat Kees Blomaard, oud-voorzit ter van de KNVB afdeling Zeeland, hem overhandigd heeft. f°to Charles Strijd

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 23