Voetbal moet wijken voor fiets Wielerwedstrijd moet nog naam maken ]ohnny van de Klooster is een veelbelovende amateur Expositie wielrennen in museum Den Bosch Deelnemerslijst De Schipper Trofee Vrijspraak voetballer na grove overtreding Turnbond zoekt een opvolger voor Ming rön onze verslaggever FnisBakker LEWEDORP - Hij was net twee ««ken amateur. Johnny van de Klooster (24reed mee in de kop- «roep in Axel en keek in de fi- nale onwennig om zich heen. Ifje zijn de sprinters, welk wiel mofSt hij kiezen? Hij wist het met en fietste onbevangen naar jeeindstreep. Peter Heeren, een specialist in het criteriumwerk, iron de lange eindsprint. Twee u.profrenners bleven ver ach- ler. En wie werd daar net ver jagen in de sprint? Johnny van je Klooster. Voor velen een on tkende, twee weken daarvoor jog trimmer en nu gewoon mee jjet de besten. Zo snel kan het gaan. De 24-jarige Bevelander is nu Kertwee weken verder. Hij reed jet Wielerweekend niet uit. aaar verbaasde zaterdag wel al le volgers met een prachtige slassering na twee disciplines, fooral zijn tijdrit was indruk- rekkend: 33e op 52 tellen van de iinnaar. „Zondag ben ik afge stapt". vertelt hij. in de aanloop iaar weer een aardige kracht meting. „Het was voor het eerst jat ik een koers met alle topa cteurs reed en ik ga mezelf niet jverde kop rijden. Ronald de Jong. zijn ploegleider bij Middelkamp: „Ik heb hem nu vier weken in de ploeg. Hij heeft zich wonderbaarlijk snel aange past en kan uitgroeien tot een heel sterke amateur. Hij is het type van FranQois Franse, sterk, veel inhoud, maar nog brutaler. Je moest hem zaterdagavond in die tijdrit door de bochten zien vliegen." De veelbelovende debutant kan dan ook voorlopig op een vaste plaats rekenen. Zaterdag rijdt hij in de Arjaan de Schipper-tro- fee een thuiswedstrijd met Mid delkamp. Vooralsnog doet hij dat in dienst van de ploeg. Ro nald de Jong ziet winstkansen in de prestigieuze wedstrijd. „Ik heb eens gekeken wat er komt. De echte top is er niet. Wij heb ben jongens die dit aankunnen: Mario van Vlimmeren, Frangois Franse, die kunnen het afmaken in zo'n wedstrijd. Johnny van de Klooster? Ik ken nog niet al zijn mogelijkheden, maar hij ver baast me elke week meer." Zo vreemd is dat ook weer niet, want eigenlijk heeft Johnny van de Klooster nog nooit alles op één sport gezet. „Ik heb altijd ge voetbald bij 's-Heer Arendsker- ke en deed het wielrennen er in de zomer bij", vertelt hij zelf. „Mijn buurman, die zelf trimmer was, heeft me overgehaald om ook te gaan fietsen. Ik reed mee vrouw) er een aanmoedigings- Maar het fietsen was bijzaak, in trimkoers in het dorp. Het was premie op zette, anders had ik Johnny van de Klooster haalde dat mijn vriendin (nu mijn nooit uitgereden." als voetballer bij's-Heer Arends- DEN BOSCH (ANP) - Bidons, Drillen en klassementstruien ran wielrenners uit een grijs Ftrleden zijn te zien tijdens een «positie in het Noordbrabants Museum in Den Bosch. Een foto ran de Brabander Gerrit Schul- ;e, die op een lekke achterband snetappe in de Tour de France «int, historische opnamen van Him van Est en Wout Wagt- inans worden getoond op de ten- loonstelling die ter gelegenheid Fan de start van de Tour de France in Den Bosch wordt ge- louden. De tentoonstelling over het Ne derlandse aandeel in de Tour is tot stand gekomen in samenwer king met het Nederlands Sport museum in Lelystad, waar zij jan 20 juli tot en met 1 septem ber is te zien. De expositie, die uit ongeveer honderd voorwer pen bestaat, brengt een periode van zestig jaar Nederlandse Tour-geschiedenis in beeld. Als startdatum is 1936 gekozen. Dat jaar namen voor het eerst Neder landers deel aan de Ronde. De presentatie omvat de fietsen waarmee werd gereden, docu menten, fotoalbums, kaarten, helmen en zelfs etenzakjes. Het merendeel van de voorwerpen is afkomstig uit de privécollecties van wielrenners, onder wie Schulte, Van Est. Rini Wagt- mans, Jan Janssen, Joop Zoete- mek, Gerrie Knetemann, Henk Lubberding, Jacques Hane- graaf, Erik Breukink, Gert-Jan Theunisse, Jean-Paul van Pop- pel en Jeroen Blijlevens. De Tour start op zaterdag 29 ju ni; de expositie loopt van 15 juni tot en met 14 juli. Johnny van de Klooster maakt zich na het Wielerweekend op Schipper-trofee. thuiswedstrijd in de Arjaan de foto Dirk-Jan Gjeltema kerke op jonge leeftijd het eerste elftal en maakte onder trainer André van de Broek de twee op eenvolgende promoties mee. Hij bleef evenwel ook vorig jaar op twee gedachten hinken. Als trimmer was hij inmiddels rede lijk bekend door zijn overwin ningen in de EPZ-klassieker en (dit jaar) het Zeeuws tijdritkam pioenschap en de Omloop van Zeeuws-Vlaanderen. „Ik begin nu sterk te twijfelen", zegt de Bevelander, die samen met zijn vader een loodgieters- bedrijf runt. „Fietsen gaat me steeds beter af. maar de combi natie met voetbal kan eigenlijk niet. Ik heb deze winter nog ge woon met het eerste meege speeld. Het omschakelen van voetbal naar de fiets gaat wel. andersom niet. Dan heb je eerst wekenlang stijve benen en geen snelheid." Zwabberen Zijn talent als wielrenner is on miskenbaar. maar nog lang niet ontwikkeld. „Toen ik pas be gon", zegt hij, „was ik een gevaar voor anderen. Als het nog maar ging regenen, voelde ik dat mijn wiel ging zwabberen. Maar die eerste koersen reed ik op de ra cefiets van mijn vader." Twee jaar geleden brak hij door als trimmer, ook al was de super trimmer Patrick Tolhoek hem meestal te snel af. Af en toe waren er ook tegensla gen. Vorig jaar ('ik trainde wei nig. omdat ik op punt van trou wen stond') brak hij zijn sleutel been en was hij weken uit de rou latie. Niettemin kwam zijn car rière in een stroomversnelling. „Ik begon steeds meer koersen te winnen en met weinig training steeds beter te rijden. Toen heb ik me al snel voorgenomen: als het zo goed blijft gaan. word ik amateur." Zijn debuut mag dan indruk wekkend zijn. op training heeft de Middelkamper al een paar keer zwarte sneeuw gezien „Het is wel even wennen nu. Ik heb nog nooit zulke lange wedstrij den gereden en veel trainen heb ik ook nooit gedaan. Het moet altijd nog even na het werk ge beuren. Maar nu moet het wel. Ik heb vorige week woensdag een dag getraind met Francjois Fran se voor het Wielerweekend. Dat is verschrikkelijk afzien voor me. Ik ben er twee dagen niet goed van geweest en heb daarna twee dagen geen fiets aange raakt." 'ioed gevulde prijzenpot maakt Arjaan de Schipper Trofee aantrekkelijk uan onze verslaggever SOUBURG - De organisatie van de Arjaan de Schipper Trofee, die morgen (zaterdag) voor het eerst wordt verreden, wil snel naam maken met de open wed strijd voor amateurs. Naast een goede organisatie wordt daar om ook een tweede belangrijk wapen in de strijd gegooid: Geld. Met een prijzenpot van ruim 10.000 gulden stijgt de koers financieel ver uit boven mdere wielerwedstrijden in dezelfde categorie. De wedstrijd met een totale lengte van 189 kilometer, met start en finish in Goes, is in het leven geroepen omdat de Ronde van Midden-Zeeland sinds twee jaar geen startgelegenheid meer biedt aan amateurs. In de orga nisatie van de 'klassieker' zitten mensen, die in het verleden hun sporen in de wielerwereld ruim verdiend hebben, zoals Maaike en Adrie de Winter uit Souburg. Uiteindelijk is de Arjaan de Schipper Trofee een veel grotere wedstrijd geworden dan aan vankelijk werd beoogd. „We wil den eerst een klein rondje rijden, zo'n beetje de route van de EPZ- trimklassieker en dan langza merhand uitgroeien tot een gro ter evenement", stelt Adrie de Winter. „Met de sponsoring ging het echter zo voortvarend, dat we de route hebben uitgebreid. Zo zijn we al vijf jaar ingelopen op de eigenlijke planning." Meest opvallend in de Arjaan de Schipper Trofee zijn de opge waardeerde tussensprints, waarvan er zes in het parkoers zijn opgenomen. „Die spurts, in Lewedorp, Borssele, Schel- deoord, 's-Heerenhoek, Hans- weert en Yerseke, kleden we goed aan. Het is niet zomaar een witte streep die ergens onopval lend wordt getrokken", zegt Adrie de Winter, vice-voorzitter KV Zeeuws Vlaanderen 1 Edward Farenhout - Peter Mol 3 Johan van Schaik 1 Glenn McLeay 5 Danny Schout 6 Jan Mare Dagevos ZRTCTheo Middelkamp 1 Francois Franse 8 Wilfred Geijs 9 Mario van Vlimmeren 10 Antoine Goense U Dennis Mesu 12 Johnny van de Klooster Dotic Discount Centre 1) Patnck van Passel 15 Michel Rommers 16 Nico van de Klundert 1" Marcel van der Vliet 18 Michel Stobbelaar '9 Jeroen van Hoorn ücmaria Victrix 20 Patrick de Boor 21 Patrick Kops 22 Han Moy 23 Ton Slippens 24. Thijs Vermarken 25. Arke Visbeek PRC Delta 26 Remco den Boer 2> Remco Brouwers 28 Emiel van Dijk 29 Jan Goedendorp 30 Ad van der Maden 31 Jarno van Wingerden 'illebrord Wil Vooruit 22 John den Engelsman 33 Erwm Kistemaker 3t Eddy Schurer 35 Serge Guns 36 Wilco Maas 32 John Leys Roosendaal 38 Maikel GrofTen 39 R Gabriels 60 G. Gerritsen R. Pasteunmg J2 B. van Schilt 63 R Goorden *5CDe Zuidwesthoek kR. Douglas E de Dreu k P de Grave 6' P Metzke 66 A. Paantjes !9 K. Suljkerbuijk 3* Kerseland Perry Adriaans van het bestuur en belast met de portefeuille renners/karavaan. „De tussensprints worden ruim van te voren aangekondigd en van toeters en bellen voorzien. Ik verwacht dat het publiek daar echt op afkomt. De route is ook zo gekozen dat toeschou wers veelvuldig stukken kunnen afsteken. Wie wil, kan de renners twaalf keer langs zien komen." Vette premies De strijd bij de zes tussensprints moet gewaarborgd worden door de vette premies die per keer te verdienen zijn. De eerst aanko mende per sprint krijgt 300 gul den. de tweede 200 en de derde 100. De Winter: „De bedragen, die voor tussensprints in een klassieker mogen worden uitge trokken, staan nergens beschre ven. We profiteren van een la cune in de regelgeving van de wielerbond." Voor een vroege eenzame vluch ter kan de Arjaan de Schipper Trofee lonend worden. Wie van begin tot eind op kop rijdt, in casseert zes keer 300 gulden en de 600 piek die voor de winnaar zijn uitgetrokken. Samen zo'n slordige 2.400 gulden. Het geld is een lokkertje voor de renners, die van De Winter best eens iets met hun dure hobby mogen verdienen. Helemaal ge slaagd is de opzet niet, want te vreden over het deelnemersveld kan hij niet zijn. „Ik had graag Louis de Koning en zijn ploeg aan de start gehad. En ook de ploegen van Foreldorado en Dextro." De reden dat de organisatie niet op zijn wenken wordt bediend, is de sterke concurrentie van an dere wedstrijden. Zo staat Parijs- Roubaix voor neo-amateurs op het programma en rijden er veel renners de Ardense Pijl (een ver plichte A-wedstrijd in België). In Nederland snoepen de Hoy-klas- sieker en de Omloop van de Krimpennerwaard een groot deel van de renners af. De Win ter: „Bovendien rijden de cou reurs vanaf begin maart al klas siekers, die willen rond deze tijd graag naai- de criteriums om wat centen te verdienen. Toch vind ik dit. een week voor het NK. een goede datum. Zo ontlopen we bijvoorbeeld de concurrentie van de voetbalcompetities. We moeten ook nog naam maken. De renners kennen de wedstrijd nog niet, maar dat gaat zeker ko men." 51 Ronald Adraans 52. Roger Halin 53. Frank Meuffels 54. Rya Velter 55. Pascal Watervoort ZW Sauna Diana 56. Johnny de Rijke 57. Henk van Hees 58. Fabian van de Hoorn 59 Marc van Hees 60 Erik de Crom 61. Jack Vriends DRC De Mol 62. Jason Schouton 63 Emile Maas 64 Björn Schilperoord 65 Marco Scholten 66 Frank Klarenbeek 67 Wim Bunnik De Hoekse Renners 68 Enk Bos 69 Glenn Holmes 70. Remco Noordermeer 71 Tommy Post 72. Rob Sienders 73. Marcel van der Vliet Sphinx-Piels-Baderie 74 Marc van Orsouw 75 Marcel Remijn 76. Pasacal Appeldoorn 77 Matthe Pronk 78 Martijn Lust 79. Martijn van Hest De Spartaan 80 Ton Koppers 81 Rob Lenting 82 Han Spies 83 Roel van Schalen 84. Peter Gieskens 85 Arjan Noordam Van Vliet-WEBA 86. Patrick Barendse 87 Maurice Barendse 88 Bart Alloblas 89 Pieter Stenger 90. Ronald van de Tang 91 André van de Reep Het Zuiden 92. Jeroen Kooij 93 Detlef van Oevelen 94. Nick Doornen 95 Ronnie van de Ven 96 Roy Kömsser 97 Mare Gerritsen TWC De Kempen: 98 Jeroen van Happen 99. Maikel Groffen 100 Bart Gouwenberg 101 Peter Clayton 102 Nathan Russel 103. Arno van Hattem Int. Cycling Team (Bel) 104. Danny van der Massen 105. Bart Speelman 106. Wim do Glaz 107 Jummy Roelandt 108 Wim van der Spiegel 109. Wikner Bmayne 19. WSC Ooslakker-Lochristi (Bel) 110. Kort Nevalekeneer 111. Knstof Muis 112. Peter Schoonjans 114 Gunther van den Bossche 115. E. van den Bossche 116. Bob Verschonen 20. WSC Hoop op Zegen (Bel) 117 Guy Rooms 118 WornerWuyts 119 Guy Smet 120 J de Blok 121 Joeri Verbruggen 122 Gino de Munck 21. Pom Deli-Peugeot (Bel) 123 Johhny Dauwe 124 n.n.b 125 n.n.b 126. n.n.b 127 n.n.b 128 n.n.b 22. Kingsnorth (GBr) 129 Oliver Penny 130 Sam Quinn 131 James Cambridge 132. Darryn Medhurst 133 André Sutter 134 NickHewes 23. Int. Cycling Team Aus) 135 Sebaastian Rudkm 136. Ricky Lanyon 137 Jeremy Dunning 138 Danny Massouras 139. Corey Johnson 140 Ben Sherwell 24. Int. Cycling Team (Can) 141 Basse Clément 142. Grant Maclntyre 143 Phil Schurp 144 Tim Kilcullen 145 Mike Lamb 146 Shawn Farion 25. Norges Cvkleforbund (Noo) 147 Slig Kristiansen 148 Hans-Peter Enkstad 149 Terje Bjerkely Geesink draagt olympisch vuur UTRECHT (ANP) - Anton Geesink draaft volgende week dins dag met de olympische vlam door New York Het Nederlandse IOC-lid heeft het stukje Times Square op Broadway toegewe zen gekregen. De Utrechter loopt mee op uitnodiging van BCD Holdings uit Utrecht. Deze groep ondernemingen is sponsor van de estafetteloop met het olympisch vuur door de Verenig de Staten. Er zijn meer dan 10.000 lopers ingeschreven. BCD trad onlangs toe tot de Vrienden van Anton Geesink. een stich ting die de activiteiten van het IOC-lid ondersteunt. Supersonics langs Chicago Bulls SEATTLE (ANP) - Seattle Supersonics hebben de finale van de NBA met minstens één wedstrijd verlengd De basketbal lers versloegen in de vierde wedstrijd de Chicago Bulls met 107- 86 en behaalden hun eerste overwinning in de best-of-seven serie. De Bulls leiden deze serie met 3-1Nate McMillan was de grote inspirator van de eerste zege van de Supersonics. De van een heupblessure herstellende guard maakte in het vierde duel zijn rentree. In 13 minuten maakte hij acht punten, gaf drie assists en produceerde drie rebounds „Hij was fantastisch sprak George Karl, coach van Seattle over McMillan. „Hij geeft de andere spelers vertrouwen." Met 25 punten was Shawn Kemp topscorer aan de kant van Seattle. Aan de kant van de Bulls, die de eerste drie duels overtuigend wonnen, maakte Mi chael Jordan weliswaar de meeste punten: 23. Handballers V&L zwaar gestraft BUNNIK (ANP) - De tuchtcommissie van het Nederlands Handbal Verbond (NHV) heeft de trainer van V&L. Pim Riet broek. een schorsing van een halfjaar opgelegd. Speler Rutger Sanders moet zes wedstrijden aan de kant blijven Daarnaast kreeg V&L een geldboete opgelegd van 1000 gulden. De club gaat tegen de straf in beroep V&L kreeg de straffen naar aan leiding van de incidenten die ontstonden na afloop van de tweede playoff-wedstrijd tegen E&O. V&L verloor de wedstrijd en daarmee ook de landstitel. De tuchtcommissie achtte het bewezen dat Rutgers scheidsrechter Van Dongen heeft gesla gen, waardoor de arbiter op de grond viel. Ook Rietbroek mengde zich in het incident. Volgens de tuchtcommissie heeft de coach zich onbehoorlijk gedragen. Anke Huber in vrouwentoernooi ROSMALEN (GPD) - Wat de organisatie in Rosmalen bij de mannen maar niet lukt. blijkt bij de vrouwen een vrij simpele zaak Toernooidirecteur Jacques Kloppert kreeg gisteren de bevestiging dat Anke Huber. de huidige nummer vijf van de wereld, komende week op de tennisbanen van het Autotron in actie komt. Daarmee kent de eerste editie van de 'Wilkinson Lady Championships' vijf deelneemsters uit de top-vijftien. Eerder hadden de Kroatische Iva Majoli (4>. de Bulgaarse Mag- dalena Maleeva (10). Brenda Schultz-McCarthy (12) en Aman da Coetzer uit Zuid-Afrika 15) hun komst al toegezegd. Naast Schultz bestaat de Nederlandse inbreng bij het nieuwe evene ment voor de vrouwen uit Miriam Oremans. Kristie Boogert en Petra Kamstra Arbitragezaak Jalink op 24 juni ROTTERDAM (ANP) - De arbitragezaak van voetballer Nico Jalink tegen zijn club Sparta komt maandag 24 juni voor de arbitragecommissie van de KNVB De speler is al geruime tijd in conflict met de Rotterdamse eredivisieclub. Jalink heefteen contract getekend bij NAC. terwijl Sparta zegt dat club en spe ler een mondelinge overeenkomst hebben bereikt over een nieuw contract. Volgens voorzitter van de spelersvakbond VVCS Theo van Seggelen vraagt Jalink. indien de KNVB Spar ta gelijk geeft, om ontbinding van het contract. Rechter: opzet niet bewezen ZUTPHEN (GPI)) - Het blijft vooralsnog onduidelijk of het met een sliding opzettelijk on deruithalen van een tegenstan der in een voetbalwedstrijd strafrechtelijk kan worden aan gepakt. De Zutphense recht bank heeft zich over die vraag niet meer gebogen nadat ze „we gens te veel twijfels omtrent de opzet" tot vrijspraak had beslo ten in de zaak tegen Longa-ver- dediger Oolthuis uit Lichten voorde. Oolthuis werd ervan verdacht op 18 september 1994 in een wed strijd in Neede. de aanvaller Or- delman opzettelijk met een sli ding te hebben neergehaald. Or- delman liep daarbij een drievou dige beenbreuk op. Oolthuis heeft steeds gezegd wel degelijk te bal te hebben willen spelen Officier van justitie mr. A. Lu- nenborg eiste veertien dagen ge leden. toen de zaak diende, we gens opzet een voorwaardelijke gevangenisstraf van drie weken met een proeftijd van twee jaar en een boete van 750 gulden. De Zutphense rechtbank had echter sterke twijfels over opzet en besloot tot vrijspraak. Maar dat wil nog niet zeggen dat het tot een veroordeling zou zijn ge komen als de rechtbank niet dat soort twijfels had gehad „Over de vraag of een dergelijke actie op zich strafbaar zou zijn hebben wij ons niet meer gebogen zo verklaarde desgevraagd recht bankpresident mr. H.W. van Harreveld gisteren na het uit spreken van het vonnis. Officier van justitie mr. Lunen- borg liet weten eerst de com plete tekst van de uitspraak te willen bestuderen alvorens een beslissing te nemen of hij in ho ger beroep gaat. Veertien dagen geleden stelde hij dat er eigen lijk paal en perk zou moeten worden gesteld aan het toepas sen van slidings in het amateur voetbal. „Juist uit verkeerd uit gevoerde slidings ontstaan de meest ernstige blessures", zo gaf hij aan als reden voor deze pri meur in de Nederlandse recht spraak. Het was de eerste keer dat een handeling tijdens een voetbalwedstrijd juridisch werd vervolgd. UEFA verlaagt boete Bayern NYON (AFP) - De commissie van beroep van de Europese voetbalbond UEFA heeft een geldstraf van ruim 80.000 gul den, die 22 april was opgelegd aan Bayern Munchen, verlaagd tot ruim 27.000 gulden. De winnaar van de UEFA-cup kreeg de boete omdat Duitse supporters zich tijdens de halve finale-wedstrijd tegen Barce lona in Nou Camp hadden mis dragen. Bayern ging in beroep tegen de straf, waarna de UEFA besloot dat de club niet geheel verantwoordelijk te stellen voor de daden van haar supporters. De fans hadden bengaals vuur ontstoken en rookbommen naast het veld gegooid. Secretaris Maaike de Winter (links) en vice-voorzitter Adrie de Winter van de Stichting Arjaan de Schipper Trofee. „We moeten nog naam maken." foto Dirk-Jan Gjeltema DEVENTER (GPD) - Liu Ming, de persoonlijke trainer van de turners Alexander en Christian Selk, heeft besloten zijn con tract met de Koninklijke Neder landse Gymnastiek Bond (KNGB) niet te verlengen. De verbintenis van de-» Chinees loopt per 1 oktober van dit jaar af. Volgens voorzitter Wil Uij lenbroek van de sectie wed strijdsport van de KNGB is de bond verrast door bet plotselin ge voornemen van Ming. Een beoogde opvolger is er nog niet. „Maar er zijn alternatieven ge noeg. Wij zoeken iemand die in het profiel past." Ming heeft vijfjaar gewerkt met de nationale selectie, waarvan de laatste maanden als coach van de Deventer turn-broers. Ming vindt dat hij zijn ambities als trainer in Nederland niet kan waarmaken Hij wil hogerop en keert daarom terug naar China. „Het Nederlandse turnen staat stil: er is geen enkele ontwikke ling meer." Mings beslissing om niet meer terug te keren als coach bij de KNGB heeft niets te maken met de onwerkbare situatie op het nationaal trainingscentunn Pa pendal. liet hij weten. Ming is evenmin uitgekeken op de broers Selk. „Ik heb geen proble men, niet met de Selks en zelfs niet met de bond." Binnen de turnbond is er geen 'discussie' over het al dan niet opvullen van de vacature, liet Uijlenbroek weten. De mannen- ploeg drukt zwaar op de begro ting van de KNGB De ploeg krijgt van de bond ruim een ton meer dan de vrouwenselectie. Eén van de oorzaken ligt in het aantal trainers Uijlenbroek ver zekerde dat de bond per se een nieuwe trainer wil aantrekken en wees de suggestie dat de man- nenploeg het maar met een coach minder moet doen reso luut van de hand. „Er is geld voor Ming, dus is er ook geld voor een nieuwe trainer Alexander Selk. die het jammer vindt dat Ming vertrekt, voor ziet problemen wanneer de bond besluit om Ming niet te vervan gen „Hernandez (de huidige bondscoach, red) kan 's och tends nooit aanwezig zijn. gezien zijn verplichtingen elders. Dat gat moet opgevuld worden met een goede trainer."

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 27