Commissie contra voorstel B en W Promotiefilm speelt in op unieke karakter van Hulst Gasleiding van 13 km lengte PZC Keuze ziekenhuismodel bepalend voor Antonius Honderd en nog nooit ziek geweest 'Wijk-zwembad' moet zich houden aan milieu-eisen Initiatiefnemers leggen basis voor dorpsraad Cadzand zeeland 20 Verkeersveiligheid gebaat bij aanleg trottoirs in straat Hoofdplaat Terneuzen wil kermis nieuw leven inblazen DONDERDAG 30 MEI 1996 van onze verslaggever OOSTBURG - De leden van VVD. CDA en D&T in de ge meenteraadscommissie in Oostburg vinden dat er maatre gelen genomen moeten worden om de verkeersveiligheid in de Van de Muijssenbergstraat in Hoofdplaat te verbeteren. M. van Dainme uit de Van de Muijs senbergstraat meldde woens dag tijdens een vergadering van de commissie planologie dat er door het ontbreken van trot toirs parkeerproblemen zijn in een deel van de straat. Van Damrne voerde woensdag het woord tijdens de commissie vergadering. omdat B en W geen gehoor hadden gegeven aan het verzoek van de bewoners van de Van de Muijssenbergstraat om het bouwplan aan te passen. De Terneuzen wil onderzoek naar privatisering zwembaden TERNEUZEN - Het dagelijks bestuur van Terneuzen is van plan binnen afzienbare tijd een onderzoek te laten instellen naar de privaliseringsmoge- lijkheden van de gemeentelijke zwembaden De Honte en Zaam- slag. Met name het bad in Zaamslag kost de gemeente jaarlijks veel geld. De PvdA had het college van B en W gevraagd andere ex ploitatiemogelijkheden voor beide baden te onderzoeken. Op welke termijn een gewijzigde ex ploitatie-opzet te verwachten valt is nog niet bekend. Wandeltocht - De Zeeuwse Wandelsport Bond houdt zater dag 29 juni een wandeltocht 'Rondom Sluis' Startplaats is sporthal De Vliete aan de Vlees- houwerijstraat in Sluis. De lo pers voor de 30 kilometer ver trekken hier tussen 8 en 10 uur. voor de 20 kilometer tussen 10 en 12, voorde 10 en 5 kilometer star ten de wandelaars tussen de 12 en 14 uur. Het Rode Kruis neemt de verzorging voor zijn rekening en elke 6 kilometer staan er rust- posten waar men iets kan eten of drinken en het toilet kan bezoe ken. De route voert door de mooie omgeving van Sluis met zijn karakteristieke oude gebou wen. trottoirs zijn uit het plan ge schrapt en één van de voor naamste redenen voor dat be sluit was de behoefte onder de kopers aan diepere kavels. Het college heeft in een notitie te kennen gegeven geen reden te zien het bouwplan aan te pas sen. B en W stelden onder meer dat de weg conform het bestem mingsplan zes meter breed is en dat voor het project Duurzaam Veilig West-Zeeuws-Vlaanderen een gemiddelde wegbreedte van 5,5 meter geldt. Van Damme verklaarde dat uit metingen is gebleken dat de weg slechts 5.51 meter breed is en dat op een deel van de weg zeer moeilijk geparkeerd kan wor den. Door het ontbreken van trot toirs is er voor automobilisten, die hun auto niet midden op de weg willen laten staan, nauwe lijks ruimte voor het openen van het portier. Noordzijde Het WD-raadslid J. Provoost toonde begrip voor de bezwaren van de bewoners van de Van de Muijsssenbergstraat. ..Regeren is vooruitzien verklaarde Pro voost. „Daarom is het misschien Hobbymarkt in Zuidzande ZUIDZANDE - In Zuidzande wordt zaterdag een hobby- markt gehouden. Een aantal Zuidzandenaren toont op ini tiatief van de dorpsraad tussen tien en vier uur in en om de kerk hobby's. Kinderen komen met hun post zegel- en flippoverzameling, er is werk te zien van een amateur kunstschilder. een beeldhouwer en een houtsnijder. In de loop van de dag komt het spinnewiel in beweging voor een demon stratie spinnen. Er worden pop pen, gemaakt van natuurlijk materiaal, tentoongesteld. Men kan zien hoe drie-dimensionale kaarten en kaarten waarop zand is verwerkt, worden gemaakt en er worden sieraden vervaardigd. De plaatselijke tuinclub Klaver tje Vier geeft tuintips en houdt een geranium-groeiwedstrijd. Een Bosnische vrouw laat men sen proeven van haar oliebollen. De hobbymarkt heeft als ex traatjes koffie (met een wafel), zitjes en een carrousel voor de al lerkleinsten zinvol een andere indeling te kie zen voor de kavels aan de noord zijde van de straat, zodat er ruimte komt voor de aanleg van een trottoir." Het D&T-raadslid A. Baarends verklaarde dat een meerderheid van zijn fractie eveneens voor stander is van het aanbrengen van een stoep Ook het CDA- raadslid H Lippens was die me ning toegedaan. sSf""' s "H?" De Gasunie is begonnen met het aanleggen van een gasleiding tussen Axel en Hoek. foto Charles Strijd TERNEUZEN - De Gasunie is begonnen met de aanleg van een 13 kilometer lange gasleiding tussen het verdeelstation van de gasleverancier in Axel en de nieuwe Elsta-warmtekrachtcentrale op het Dow- terrein bij Hoek. Voor de aanleg van de voedingsleiding van de centrale moet een flink deel van de Zeeuws-Vlaamse Kanaalzone letter lijk en figuurlijk op de schop worden ger nomen. Vanaf het Dow-terrein volgt de leiding deels het spoorwegtracé Dow-Sluiskil, vervolgens steekt de gaspijp onder het ka naal Gent-Terneuzen door. waarna hij een tracé volgt langs de rijksweg en Tractaat- weg richting Axel. Op dit moment zijn 60 medewerkers van de Gasunie en aanne mersbedrijven bezig met graafwerkzaam heden en installatiewerken in de streek. Constructie-manager C. Weetink van de Gasunie hoopt dat tegen 1 oktober de lei ding in de grond zit. Tegen die tijd moet ook het reduceerstation dat bij de Elsta- centrale gebouwd wordt gereed zijn. Dit station moet, als de leiding in gebruik is. er voor zorgen dat de druk in het leiding net wordt teruggebracht, zodat het aange leverde gas tegen een juiste druk in de centrale kan worden gebruikt. De kosten van het totale project komen uit op onge veer 15 miljoen gulden. Het nieuwe leidingnet staat los van de plannen van DELTA Nutsbedrijven en de Gasunie om andere nieuwe leidingen door Zeeuws-Vlaanderen te trekken. Zo hoopt het Zeeuwse nutsbedrijf samen met Norsk Hydro een 50 kilometer lange gastrans- portleiding aan te leggen in 1997-1998 tus sen Zeebrugge en Sluiskil, waardoor Noors en Brits aardgas richting regio kan worden gevoerd. De Gasunie koestert - met het oog op de toenemende concurren tie - soortgelijke plannen. Weetink denkt dat de Gasunie in staat is om een leiding voor Brits gas al in 1997 te kunnen aanleg gen tussen Zeebrugge en Noord-Brabant. Ook deze leiding zou gedeeltelijk Zeeuws- Vlaanderen doorkruisen. van onze HULST - Wanneer Hulst niet snel de bakens verzet, dan ver liest de stad haar unieke karak ter op de recreatieve landkaart van Zeeuws-Vlaanderen. De nieuwe winkeltijdenwet en de Europese integratie zetten Hulst als koopstad onder druk. De Reynaertstad krijgt te ma ken met een toenemende con currentie van andere koopcen tra in Zeeuws-Vlaanderen. Vlaamse steden en van de over kant. Hulst moet meer dan ooit ge bruik maken van de identiteit van de stad. de cultuurhistorie en de natuurlijke omgeving. Het vestingstedenproject is hiertoe een belangrijke aanzet. De zon- dagopensteliing van winkels en de aanwezigheid van horeca zijn niet meer alleen voldoende om klanten te trekken. Die boodschap kreeg de ge meente Hulst woensdagavond van directeur T. Maenhout van het Toeristisch Bureau Zeeuws- Vlaanderen. Zij sprak bij de pre sentatie van de promotiefilm van Hulst in het stadhuis haar bezorgdheid uit over het ver dwijnen van 'de leidinggevende positie van Hulst als koopcen trum'. Koopjesjager Volgens haar kwamen Belgen vooral naar Hulst om de ver schillen in btw. prijzen, ruime openingstijden en verkrijgbaar heid. „Maar de tijd dat vele Vla mingen naar Hulst kwamen voor tien kilo boter of de beste bol kaas is voorbij. De koopjesja ger bestaat nog wel, maar zal van minimaal belang worden. Door een verdere Europese inte gratie zullen de prijsverschillen steeds kleiner worden en zullen naar de toekomst toe minimali seren." Maenhout wees in dit verband ook op de invoering van één Europese munt en de inter nationalisering van winkelke tens als Blokker en Giraffe. Volgens haar wordt de toegan kelijkheid van de winkelomge ving steeds belangrijker. „In de file staan en geen goede beweg wijzering leiden tot onnodige ir ritaties." Hulst moet ook zoeken naar mogelijkheden voor uit breiding van het gebied waaruit zij haar klanten haalt. Bezoe kers zijn immers bereid om 75 ki lometer enkele reis te rijden om een dagje uit te kunnen zijn in Hulst, zo is onderzocht. Behalve een gevarieerd win kelaanbod. zijn ook voldoende ontspanningsmogelijkheden voor kinderen van belang. Maenhout denkt daarbij aan een bewaakte crèche en een recrea tieteam voor de oudere kinde ren. Daarnaast zijn het autoluw maken van de binnenstad, bij voorbeeld door een parkeerver bod op zondagen af te kondigen, het creëren van een boodschap- pengebied aan de rand van het van onze verslaggever TERNEUZEN - Dit najaar zul len het provinciebestuur, dezie- kenhuisgroep Zeeuws-Vlaande ren en OZ-zorgverzekeringen gezamenlijk gaan bepalen welk ziekenhuismodel voor Zeeuws- Vlaanderen tot ver na de eeuw wisseling van toepassing kan zijn. Dal besluit wordt geba seerd op het advies van drie wij ze heren, die deze week op dracht gekregen hebben om een onderzoek in te stellen naar de meest gewenste ziekenhuis structuur voor de streek. Het onderzoek kost een ton en wordt betaald door de zieken- huisgroep en de verzekerings maatschappij. De provincie zorgt voor ambtelijke onder sleuning. Woensdagavond legden zieken huisdirecteur G. Ramaekers. ge deputeerde G de Kok (volksge zondheid i en E Boer. directeur van OZ-Zorgverzekenngen uit waarom zij een commissie van wijzen de onderzoeksopdracht hadden verstrekt. Voor de zie- kenhuisgroep is het van belang om duidelijkheid te krijgen over de gewenste organisatievorm. „Al is het alleen maar om een he leboel onrust in- en extern te voorkomen", zei Ramaekers. De ziekenhuisgroep kampt al ja ren met budgettaire-problemen. Rijkskortingen en het aanbie den van zorg op meerdere loca ties werken die moeilijkheden in de hand. Een ander zieken huisaanbod. met een andere rol voor het Antoniusziekenhuis in Oostburg. zou een substantieel deel van de problemen kunnen oplossen. Is duidelijk hoe het Zeeuws-Vlaamse ziekenhuismo del er het beste zou kunnen uit zien. dan kan de provincie naar het Rijk toe adviseren hoe er moet worden omgegaan met de bouwinitiatieven die de zieken huisgroep Zeeuws-Vlaanderen bij gedeputeerde De Kok heeft ingediend. Nu een beslissing ne men over miljoeneninvesterin gen zou. zo meende De Kok. niet verstandig zijn als later blijkt dat het huidige ziekenhuismo del. niet stand kan houden. De zorgverzekeraar wil van zie kenhuisgroep in feite weten of zij in staat is om in de nabije toe komst kwalitatief goede zorg kan bieden aan haar clienten te gen een concurrerende prijs. De laatste jaren is met name de con currentie van zorgverstrekkers in België erg toegenomen, parti culier verzekerden profiteren daar in toenemende mate van, maar het is niet uitgesloten dat dit in de toekomst ook mogelijk is voor fondsverzekerden. Het Verdrag van Maastricht zou. zo gaf Boer aan. „ook kunnen gaan leiden tot een vrij grensverkeer voor de gezondheidszorg." Kortom, alledrie de opdrachtge vers hebben zo hun redenen om een onafhankelijke club van des kundigen een onderzoek te laten verrichten naar het gewenste ziekenhuismodel zodat zij, op basis van het advies van de wij zen (de Tilburgse professor A. de Roo, voormalige WVC-directeur R. Greve en KPMG-directeur J. de Beeri hierover een beslissing kunnen nemen. Nadrukkelijk zal in het onder zoek gekeken worden naar de positie van het Antonius-zieken- huis in Oostburg. Of dat zieken huis de poorten sluit is voorals nog een vraag. Ramaekers: „De opdracht richt zich, als het om Oostburg gaat. naar de (nieuwe) mogelijkheden voor de locatie, op activiteiten buiten de deur - zoals die nu ook al opgepakt worden samen met bijvoorbeeld Thuiszorg- en op strategische samenwerking." centrum en het benadrukken van de vestingwallen onmisbaar in het uitbuiten van de aantrek kelijkheid van Hulst. Zij pleitte in dit verband voor meer samen werking tussen de partijen (in clusief VVV) én meer promotie. Die oproep was voorzitter T. Mattheeuws van ondernemers vereniging Hulst Reynaertstad en burgemeester A. Kessen uit het hart gegrepen. De promotie film was immers een product van de samenwerking tussen ge meente en ondernemers. Video Omdat de centrale hal van het stadhuis lastig te verduisteren is. weken de aanwezigen voor de vertoning van de videoband uit naar bioscoop Koning van Enge land. Daar kregen zij een twintig minuten durende aaneenscha keling van beelden te zien over Hulst als koop-, woon-, werk-, historische vesting- en Rey naertstad. Ook de landelijke en landschappelijk waardevolle ge bieden en dorpskernen flitsten in een hoog tempo aan de kijker voorbij. Na deze première kre gen inwoners van Hulst de gele genheid om de film. die wel wat wegheeft van het tv-programma 'Ontdek je Plekje', te bekijken. De video, gemaakt is door Kin- tech Video uit Kapellebrug. wordt in een oplage van vijfhon derd verspreid. Een deel ervan is bestemd voor de promotie van Hulst op beurzen en bedrijven- contactdagen en als relatiege schenk. Een verkorte versie wordt - voorzien van een licht achtergrondmuziekje - continu op een televisiescherm in het stadhuis vertoond. De band a 25 gulden wordt verder te koop aangeboden aan toeristen en an dere belangstellenden. KOEWACHT Taptoe - De afdeling Axel van het Rode Kruis sluit zaterdag 1 juni de viering van het 50-jarig jubileum af met een taptoe op het Kerkplein in Koewacht. Aan het muziekfestijn nemen deel de gezelschappen Axelerando. Eendracht Maakt Macht uit Koewacht, het majorettenpelo- ton en showkorps Thalia en de christelijke drumfanfare Hosan na. Tijdens de taptoe worden op het plein korte demonstraties verzorgd door Rode Kruisvrij- willigers en leden van de Axelse Lotus-groep. Het muziekevene ment begint om 19.30 uur. Mevrouw J. van Pamelen-Veraart uit Oostburg vierde woensdag haar honderdste verjaardag. foto Charles Strijd van onze verslaggever OOSTBURG - Honderd jaar? \ls je de Oostburgse J. van Pa melen-Veraart voor de eerste keer ziet, zou je nooit geloven dat ze er werkelijk al zoveel ja ren op heeft zitten. Toch bereik te ze woensdag de magische grens en kan ze zichzelf een eeuwlinge noemen die nog fris in haar vel zit. Het was een drukte van jewelste op de receptie in het Verzor gingscentrum De Burght in Oostburg. Velen waren op het 'verjaardagsfeestje' van de hon derdjarige gekomen. Ook de Oostburgse burgemeester J. Kruize was van de partij. „Ko men die allemaal speciaal voor mij?" Een beetje onder de in druk van de vele felicitaties liet mevrouw Van Pamelen-Veraart alles over haar heen komen. Ze genoot met volle teugen van alle aandacht rond haar persoontje. Het eerste levenslicht zag ze in van onze verslaggever TERNEUZEN - De kermissen in Terneuzen leveren de stad de laatste jaren te weinig op. Vol gens burgemeester en wethou ders van de Scheldestad is dit vooral te wijten aan twee war me zomers en evenzoveel natte lentes en, zoals de exploitanten van kermisattracties zelf aan voeren, een toenemende lasten druk bij de burger die zijn geld liever aan iets anders besteed dan aan kermissen. B en W van Terneuzen willen nu onderzoek in hoeverre de Ter- neuzense kermis (in voor- en na jaar) nieuw leven in geblazen kan worden. Mogelijkheden zijn een eventuele verplaatsing van de Markt naar een andere loca tie en een openstelling van de at tracties op zondagen. Over deze zaak zal op termijn nog overleg plaatsvinden met de exploitan ten. Vooralsnog wil het college overi gens de kermis wel op de Markt houden. Ook na de reconstructie van het plein. Mocht echter de behoefte bestaan om meer ruim te te bieden voor attracties - dé manier om meer inkomsten te verwerven - dan zal het beschik baar stellen van een terrein bui ten de Markt nader bekeken worden. van onze verslaggever CADZAND-BAD - De vereni ging van eigenaren in de Wijk de Brabander in Cadzand-Bad komt er niet onderuit om het zwembad in het vakantiepark aan te passen, zodat de voorzie ning voldoet aan de eisen ge steld in de Wet hygiene en vei ligheid zwemgelegenheden (WHVZ). Bij controle van het bad bleek dat een aantal zaken niet con form de regels was. Er ontbrak een kijkglas in een filterinstalla tie en ook kon de controleur bij het zwembad geen debietmeter vinden. Reden voor de provin ciale inspectiedienst om de ver eniging van huiseigenaren te vragen passende maatregelen te nemen. De vereniging nam hier mee geen genoegen en tekende bezwaar aan tegen de provin ciale interventie. Het zwembad, zo meenden de huiseigenaren, moest worden beschouwd als een privé voorziening en viel als zodanig niet onder een voorzie ning waarvoor de Wet HVZ van toepassing is. De vereniging stelde in het be zwaarschrift verder dat aan de kwaliteit van het zwemwater en het onderhoud van het bad se rieus aandacht wordt besteed. Gedeputeerde staten hebben het bezwaarschrift gisteren on gegrond verklaard, omdat zij van mening zijn dat er geen spra ke kan zijn van een privé-bad dat niet aan de wettelijke richt lijnen moet voldoen. Baden die ter beschikking staan van bewo- nersgroepen moeten wel dege lijk aan die eisen voldoen. Daar naast wordt opgemerkt dat de vereiste technische voorzienin gen op een eenvoudige en rela tief goedkope manier aan te brengen zijn. Terneuzen zegt nee tegen eigen klachtenbureau TERNEUZEN - Burgemeester en wethouders van de gemeente Terneuzen zijn niet van plan om een gemeentelijke klachtenre geling in het leven te roepen. Ook is het college niet van zin om klachten over het gemeente lijk functioneren in handen te geven van de Nationale Om budsman. Een dergelijke mogelijkheid be staat. maar het dagelijks be stuur vindt dit een te kostbare zaak. Afhandeling van één klacht door de ombudsman kost gemiddeld tussen de 1500 en 2000 gulden. D66 in Terneuzen had onlangs om een gemeentelijke klachten regeling gevraagd. Eerder, in 1993, had het gemeentebstuur al eens nadrukkelijk gesteld niets voor een eigen klachtenbureau te voelen. Steenbergen. Maar in 1920 ver ruilde ze het Brabantse land voor het Zeeuwse Schoondijke. Driejaar later trouwde ze met de man van haar leven. Uit het hu welijk werden vier zonen en twee dochters geboren. De kost ver dienden ze in de landbouw. Met een klein boerenbedrijfje kon den ze de kop net boven water houden. „Je weet hoe dat gaat. Keihard werken voor weinig geld. Mijn moeder is een enorm sterke vrouw, ze is nog nooit ziek geweest zegt één van haar zo nen. Toen de kinderen de deur uit wa ren en ze het wat rustiger aan gingen doen, werd Oostburg hun woonplaats. Nu woont mevrouw Van Pamelen-Veraart in het Oostburgse Verzorgingscen trum. Regelmatig komt de fami lie een kop koffie halen bij oma. Maar ondertussen is haar kroost flink uitgebreid met acht klein kinderen en tien achterkleinkin deren. van onze verslaggever CADZAND - Enkele sceptici hadden hun twijfels over het nut van het oprichten van een nieuwe bestuurslaag, maar van de circa dertig aanwezigen was het merendeel positief over het plan opnieuw een dorpsraad in het leven te roepen voor Cad zand en Cadzand-Bad. Initia tiefnemers Sander de Putter en Conny Almekinders willen vóór één juli een nieuwe bijeen komst beleggen en hopen dat het dan tot de oprichting van het dorpsorgaan komt. Tien jaar geleden ging de dorps raad van Cadzand ter ziele we gens gebrek aan animo onder de bewoners. Het D&T-raadslid De Putter en dijkgraaf Almekinders van Het Vrije van Sluis vonden het echter met het oog op het project Duurzaam Veilig West- Zeeuws-Vlaanderen, de herin richting van de kust en andere ontwikkelingen, gerechtvaar digd opnieuw een belangenver eniging op te richten. Zelf willen ze geen zitting nemen in de dorpsraad, omdat ze al allerlei andere taken vervullen. Ze ho pen dat andere kandidaten zich aanmelden voor het trekken van de kar. Een eerste bijeenkomst woens dagavond in het Zwingebouwtje in Cadzand werd door circa der tig mensen bezocht. De meeste aanwezigen reageerden positief op het voorstel en gaven te ken nen ook op een volgende bijeen komst te verschijnen. De sug gestie vanuit de groep om een vertegenwoordiger van een suc cesvolle dorpsraad uit te nodi gen voor die vergadering werd Stremming VLISSINGEN - De grote sluis in Vlissingen is van maandag 3 juni 7.30 uur tot vrijdag 7 juni 22.00 uur gestremd in verband met het wisselen van de buitendeu ren. Door een misverstand is in de PZC van 29 mei aubusievelijk gemeld dat de stremming be trekking zou hebben op de sluis in Veere. Automobilist reed 41 km te snel HULST - De politie in Hulst hield woensdagochtend een snelheidscontrole op de Zoute- straat in de Reynaertstad. In to taal passeerden 233 voertuigen de radarapparatuur, 32 automo bilisten reden te hard. De hoogstgemeten snelheid be droeg 91 kilometer per uur. Ter plaatse is 50 kilometer toege staan. door de initiatiefnemers overge nomen. Het is de bedoeling dat dan ook een afgevaardigde van de gemeente aanwezig is. De voormalige dorpsraad heeft 63 gulden en 30 cent nagelaten. Als het daadwerkelijk tot de op richting van een nieuwe dorps raad komt. kan over dat geld worden beschikt. Drankrijder AXEL - De politie in Axel hield woensdag een 19-jarige automo bilist aan op de Vaartwijk. De man bleek bij controle te veel al cohol te hebben genuttigd. Een ademanalyse wees uit dat hij bij na tweemaal de toegestane hoe veelheid alcohol in het bloed had. Het leverde de jeugdige Axelaar een dagvaarding op en een rijverbod voor drie uur. Auto bekrast met hakenkruis SAS VAN GENT - Een inwoner van Sas van Gent deed woens dag namens een Duits familielid aangifte van vernieling aan zijn auto. De auto, die geparkeerd stond aan de Paul Krugersdreef, was door vandalen voorzien van een hakenkruis dat in de motor kap was gekrast met een scherp voorwerp. AXEL Fietstweedaagse - Toer Club Axel houdt maandag 10 en dinsdag 11 juni voor de vijfde keer haar avondfietstweedaag- se. Deelnemers kunnen kiezen uit ritten van 15 of 25 km. De rou tes voeren door de polders rond om Axel. De vertrektijd ligt bei de dagen tussen 18.00 en 19.30 uur. De jongste deelnemertjes krijgen een trofee als aanden ken. Inschrijven kan bij café Cambrinus aan de markt in Axel. KLOOSTERZANDE Zomerconcert - De konink lijke harmonie Sint-Cecilia uit Kloosterzande houdt zaterdag 1 juni haar traditionele zomercon cert op het Hof te Zandeplein in de Hontenisser hoofdkern. On der leiding van dirigent Eddy Meyers brengt de harmonie werken van Sousa, Handy, De Haan. Bryant en Alford ten ge hore. De presentatie is in han den van R. Meyers-Kas. Bij slecht weer wordt uitgeweken naar Zaal van Leuven. Het zo merconcert begint om 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 32