\jax toch nog in last voor finale >ennis de Nooijer koestert Oranjeshirt J PZC Fans in zestig vliegtuigen naar Rome Feyenoord wil Arnold Bruggink eedorf vier jaar bij Real Madrid Volendam tegen Heracles naar derde overwinning Afscheid Rudi Voller sport WOENSDAG 22 MEI 1996 19 lessure Wooter streep door de rekening van Van Gaal lekte rond Oranje breekt los ponze verslaggever e Minkema IME (GPD) - Binnen praat lis van Gaal maar weer eens ;r de kracht van de geest en lichaam, buiten doen zijn icieden zich tegoed aan de ieinse zon. Na een half jaar tegenslagen, nederlagen en ssures voelt de kampioen Europa zich weer kam- I, Aan de rand van het embad van het Centro Spor- -jo Fulvio Bernardini. het ïitterende trainingscomplex n AS Roma, worden de broek- 4 jpen opgestroopt en gaat het ofd omhoog, naar de strelen- en stralende voorjaarszon, staat weer een Europese fi le op de stoep en Ajax voelt h goed, sterk en ontspannen Totdat er diezelfde avond ltseling net iets te veel span- ig kwam op de spieren van rdin Wooter. En alle plannen duigen leken te vallen. verrekking? Van Gaal ïkt van wel. „En dan is het af- ipen". wist hij. „Volgens mij probeerde Wooter de hoop n te houden. Hij wil zijn eerste ropa Cup-finale nog niet op en. lis van Gaal had zijn opstel- klaar. Hij had toch weer een ine verrassing ingebouwd, hij ;k al uit naar de gevolgen, iteravond keek hij nog naar laatste training, in het impo- itlege stadion van Rome. Zijn oepsmatige aandacht werd rokken door de speler aan de rerkant van het veld. Nordin oter, de negentienjarige jon- zou een belangrijke rol in spelen in het elftal. Hij zou cerspits spelen, voor midden der Bogarde en - voor één >r terug op zijn oude plek en t zijn oude rugnummer 5 - mk de Boer. Edgar Davids weer vlak voor het centrum de verdediging spelen, net tegen Dortmund. Zo werd er eravond ook getraind. Het een goed plan, wist de tech- :h directeur. de zijlijn vertrok Nordin oter voor een lange sprint ir de achterlijn. Hij kende de ining. Het is dagelijks werk ir de Ajacieden. De bal zou ak worden aangespeeld, de e spitsen zouden positie kie- en dan moest de afgemeten, erpe voorzet moeten komen, tlinks, zijn 'mindere' been. paar tellen later lag Nordin oter op het gras, met een zak ijs om zijn zere dijbeen. „Ik zag het gebeuren", zei Van Gaal na de training. „Ik voelde het ge beuren", zei Wooter in de cata comben. „Het schoot er zo maar in." Er waren tekenen van on rust, lichte paniek bijna. De ge volgen zijn bijna desastreus. Van Gaal noemde het gister avond 'een streep door de reke ning. „Ik had mijn opstelling vanavond bekend willen ma ken", verklapte de technisch di recteur. „Dan kunnen de spelers zich inleven in hun rol. Nu wordt dat op de dag van de wedstrijd." De namen zullen niet veel afwij ken. de posities waarschijnlijk des te meer. De mogelijkheden zijn net zo groot als de moeilijk heden. „Op dit moment zijn er maar twee zeker van hun posi tie", overdreef Van Gaal. Hij noemde Blind en Van der Sar. Later kwamen daar Kanu. Fi- nidi en Litmanen bij. „Vijf spe lers. De rest is nu niet zeker meer." Ook Frank de Boer niet. „We moeten de reactie afwach ten". zei Van Gaal. Op dat mo ment had de verdediger al pre cies uitgelegd waar. tegen wie en onder welk rugnummer hij zou spelen. De technisch directeur had Wooter al afgeschreven. De kleine aanvaller zichzelf nog niet. „Welnee, ik denk dat ik wel kan spelen. Tachtig procent ze ker." Misschien ging het wel té goed met Ajax. Alsof het spelen van de finale van de Champions Lea gue. het absolute hoogtepunt in het clubvoetbal, dagelijks werk is. Zó liep Ajax er bij in Rome. De vorm is terug, de geblesseer den Frank de Boer en Patrick Kluivert weer fit. Ajax was er - net op tijd - klaar voor. De kam pioen genoot, was ontspannen. Balkunstenaar Ontspanning. Nordin Wooter had er altijd al moeite mee Kon de kleine balkunstenaar de druk van een Champions League-fi nale wel aan? „Ja", zegt de waar schijnlijke linkerspits „Want we spelen al een half jaar lang fina les." „Nee zegt assistent-trai ner Gerard van der Lem. „Want. Wooter blokkeert als er span ning op komt. Je moet hem ook nooit van tevoren vertellen dat hij in de basis staat, want dan blokkeert hij." Nordin Wooter was voorbe stemd om vanavond in de finale tegen Juventus op de linkervleu gel te spelen. „Ik ga er vast van uit dat ik speel", had hij 's mid dags nog gezegd. Hij voelde dat hij zou spelen. Aan de manier waarop ze naar hem keken, aan de manier waarop ze tegen hem spraken, complimentjes gaven, aandacht schonken. En hij voel de het aan zijn spieren. De span ning 'heeft nu waarschijnlijk toch vat op de kleine Nordin Wooter gekregen. ROME (ANP)-Uit Amsterdam reisden zes suppor tersbegeleiders van de politie naar Rome waar woensdag de Champions league-finale tussen Ajax en Juventus plaatsheeft. De Italiaanse poli tie zet 1000 man in. „Dat is in dit land echt niet overdreven veel", aldus Theo Damen, voetbal- coordinator van de Amsterdamse politie. Vanaf woensdagochtend 6.10 uur landen de eerste toestellen vol Ajax-aanhangers. Het is het begin van een lange dag voor Damen en zijn collega's. „Dit is voor ons de grootste verplaatsing over gro tere afstand. Een paar jaar terug hadden we drie 'thuiswedstrijden' in Dusseldorf van zo'n 20.000 man. Vorig jaar in Wenen waren er dat net zo veel. Nu komen er een paar honderd meer, zo'n 20.300 naar Rome." Met zestig vluchten zullen woensdag (vandaag) zo'n 15.000 Nederlandse voetbalfans in Romea an komen. Op twee verschillende vliegvelden. De rest van het Ajax-legioen komt per bus ((3000) en eigen vervoer. De Italiaanse politie hoopt dat de fans direct naar het Olympisch Stadion doorreizen. Daar is een en- tertainment-programma verzorgd. „Maar suppor ters gaan nooit naar de plek die je voor ze in gedach ten hebt. Ze bedenken hun eigen programma, gaan op bezoek bij de paus of vinden wel één of ander plein", weet Damen. Na de wedstrijd zal het overgrote deel van het Ajax- legioen direct weer naar huis reizen. „De Italiaanse politie denkt dat snel te kunnen regelen. Maar ik voorzie een chaos", aldus Damen. De terugvluch ten zullen volgens mij behoorlijke vertraging oplo pen. Ook omdat hele horden Juventus-fans ook nog naar huis moeten vliegen. Het wordt nachtwerk." Damen maakt zich geen zorgen over de Ajax-aan- hang. „Hoewel dit een grote volksverhuizing wordt, niet méér dan anders. We hebben heel wat afverga- derd. De Italiaanse politie neemt dit karwei, op haar manier, heel serieus." Enkele Ajax-supporters na hun aankomst op het vliegveld van Rome. foto Massimo Capodanno/Ansa \ost-Souburger maakt vier van de zeven doelpunten onze verslaggever ervan den Belt LFT - Nog geen maand na tekenen van een vijfjarig itract bij Sparta hees Dennis Nooijer zich al weer «in het rt van een ander team. Van I transfer van de Oost-Sou- feer was overigens geen fake. Het betrof een ere-klus. I 'assistent-international' telde hij gisteravond in Delft ie met het Nederlands elftal, I zich voorbereidt op het EK. I werd een gedenkwaardige ond voor de Spartaan. Neder- Id won met 7-1 van hoofdklas- [DHC en De Nooijer nam vier fiers voor zijn rekening. [heb het gevoel dat ik wel re- lijk heb gespeeld. Vooral de Bte helft, want de tweede was I onze kant bij vlagen zelfs fcht. Ik moet ook toegeven dat ik er toen een beetje doorzat." Vier doelpunten voor Oranje is niet niks. Toch was De Nooijer de eerste die zijn prestatie relati veerde. „Je moet natuurlijk niet vergeten dat we maar tegen amateurs speelden. Ik had er zelfs nog twee of drie meer moe ten maken." De Nooijer was naast een scoren de, vooral een kaatsende spits. „Dat was geen opdracht van Hiddink, maar tegen zo'n ploeg moetje de aanvallen niet te lang doorvoeren. Dat leidt alleen maar tot blessures." De Nooijer en zes andere spelers mochten de afgelopen twee da gen opdraven omdat Oranje door de absentie van een aantal Ajacieden (Europa Cup-finale) en de 'buitenlanders' Jordi. See- dorf, Mulder en Winter verre van compleet was. Het bleek een goede greep van Hiddink die pr (GPD) - De EK-koorts is Nederland al losgebarsten. Ir het eerste, door het ontbre- jvan driekwart van de selee- in wezen onbeduidende oe- Botje, kwamen gisteravond (lOranje-fans, een leger jour- fsten, fotografen en camera egen af. Op het terrein van Delftse amateurclub DHC 5 zelfs een VIP-dorp ge- jwd, waar sponsors, KNVB- en en andere genodigden een tie konden eten. (komst van het Nederlands fü naar DHC kostte een slor- t dertig mille. Bij de kassa tst daarom 17.50 gulden voor (kaartje worden betaald. Vol- e DHC-voorzitter Wicher freuders was dat nog aan de lage kant. „Bij de Baronie in Breda, weten we. vraagt men vrijdagavond 40 gulden voor een zitplaats. Dat vonden wij een beetje te gek. Met die 17.50 sprin gen we er net uit, omdat er heel wat kosten worden gemaakt voor de ontvangst van het Ne derlands elftal." Volgens Schreuders stelt de KNVB geen overdreven eisen. „De catering, de organistatie, de VIP-ruimtes, alles moet in orde zijn. Maar het belangrijkste von den de Oranje-spelers het veld. We mochten ze bij wijze van spreken in een vreselijke kleed kamer stoppen, als de grasmat maar vlak, nat en kort gemaaid was. Oh ja, er was nog iets. We mochten van Hiddink niet te hard de duels ingaan vond dat de aanwezigheid van de zeven (Laros, Ooijer, Rorije, Vierklau, Van der Vegt, Van Gastel en De Nooijer), een posi tieve uitwerking had op de rest van de selectie. „Dat merk je al tijdens de trainingen. De spelers waren erg gedreven." De Nooijer kreeg van Hiddink het nummer 9 opgespeld, wat te vens inhield dat hij in de basis mocht beginnen. De tevreden heid van de bondscoach uitte zich in het feit dat hij tot het eind mocht blijven staan. Hiddink: „Ik weet wat Dennis kan. Toch zijn er nog wel facetten waaraan hij moet wennen. Het zou eigen lijk ook beter zijn als hij vaker op international niveau zou acte ren. Die ervaring mist hij. Daar om is het voor hem nuttig dat hij er deze twee dagen bij was." Hiddink voegde er nog aan toe: „Ik wil van een paar spelers, die hier als 'assistent-internatio nals' hebben gefungeerd, de ko mende weken exact weten waar ze in Europa verblijven of vakan tie vieren." Hiddink wilde geen toezeggingen doen of hij daar mee op de aanvaller Dennis de Nooijer doelde. Maar zijn opmer king sprak boekdelen. „Het is geen vast gegeven dat Pierre van Hooijdonk in beeld komt als er iets met een van de vaste Oranje-spitsen gebeurt." Hiddinks wens dat De Nooijer vaker op internationaal niveau moet uitkomen, wordt ook ko mend seizoen niet verhoord. Sparta wist zich net niet te kwa lificeren voor Europees voetbal. De Nooijers kansen voor Oranje zouden zijn toegenomen als hij was overgegaan naar een top- ploeg. De Nooijer genoot daar om maar lang na van de ervaring en kwam. belaagd door hordes fans. als laatste speler van het veld af. „Zo'n gebeurtenis als de ze komt misschien nooit meer. of het zal nog lang duren." Het shirt weigerde hij in elk geval af te staan. Dat wordt gekoesterd. Kaatsen In het eerste kwartier, waarin het Nederlands elftal vier keer scoorde was Dennis de Nooijer het meest op dreef. Bij de eerste treffer fungeerde hij als kaatsen de partij in een een-tweetje met Feyenoorder Jean-Paul van Gastel: 0-1. Twee minuten na de openingsgoal speelde de Spar taan de bal op links naar Hoek stra uit wiens voorzet Bergkamp de 2-0 aantekende. De Nooijer tekende de derde en vierde Oranje-treffer aan. Zijn derde was een mazzeltje. Een beoogd passje op Gaston Tau- ment mislukte en omdat de bal stilviel, waagde De Nooijer zelf een poging. Van net buiten het strafschop gebied krulde hij de bal fraai om doelman Hayati Boyla heen. In de veertiende minuut konden de handen van de Oost-Soubur- ger weer de lucht in. Bij de eerste paal rondde hij koppend een voorzet van Peter Hoekstra af: 0- 4. De flitsende openingsfase van het duel werd in de vijftiende mi nuut afgesloten met een treffer van DHC. Wen Yeng Tung profi teerde van een slechte terug speelbal van John Veldman: 1-4. De Nooijer was na ruim een half uur spelen dicht bij zijn derde treffer toen hijweer uit een voor zet van Hoekstra, de bal van dichtbij tegen de doelman op schoot. Het bleek uitstel van executie, want in zevende mi nuut van de tweede helft pakte JDRID (ANP) - Clarence Seedorf speelt de ko lde vier jaar voor Real Madrid. Gistermiddag dde de vader van de 20-jarige voetballer de on- nandelingen in Madrid af met voorzitter Lo- lo Sanz van Real Madrid, transfer van Seedorf. die het afgelopen seizoen f Sampdoria in Italië uitkwam en daarvoor bij X actief was. hing al weken in de lucht. Hij ld ook op het verlanglijstje van de nieuwe ch van Real Madrid. Fabio Capello, die over- im van AC Milan en Seedorf een van de beste Iers van de Serie A noemde. Bij Real Madrid élde enkele jaren geleden ook John Metgod en Leo Beenhakker actief als coach, iorf toonde zich verheugd over de afronding 'zijn nieuwe contract. „Ik was er zelf niet bij. ir ik hoorde het vanmiddag van mijn vader", lij in het NOS-sportjournaal. „Ik ben blij dat 7. het voor elkaar is gekomen." Seedorf zei dat hij na de wedstrijd van Sampdoria tegen AC Milan kort met Capello had gesproken „Dat was maar een babbeltje van vijf minuten. Hij liet wel doorsche meren dat hij het in me zag zitten. Dat geldt trou wens ook voor de voorzitter van Real Madrid. Dat is het belangrijkste: een coach en een clubpresi dent die achter je staan." Het feit dat Real Madrid waarschijnlijk geen Euro pees voetbal speelt, deerde Seedorf niet echt. „Er is nog een klein kansje dat het wel lukt. Zo niet, dan wordt keihard gewerkt aan een of meer prijzen in het nieuwe seizoen. Real Madrid is een club die overal voor gaat. Dat past gewoon bij die club." Seedorf meldt zich donderdag op het KNVB-cen- trum in Zeist bij bondscoach Guus Hiddink voor de voorbereiding van het Nederlands elftal op de eindronde om de Europese titel. Frank de Boer voelt zich onmisbaar ROME (GPDi - Voor Ajacied Frank de Boer verliep de laatste test. gisteren in Rome. perfect. Er was geen reactie in knie of bovenbeen. Dat het zó snel zou gaan, had hij absoluut niet meer verwacht. Fysiotherapeut Pim van Dord: „Normaal staat hier vier tot zes weken voor. Frank de Boer is in ruim twee we ken weer fit. Dat is opmerkelijk, maar 't is een De Boer. hè?" Frank de Boer: „Ik heb er niet al te veel over willen nadenken, maar als ik niet had kunnen spelen, wordt het natuurlijk wel heel erg moeilijk." Want wie speelt er dan op de 'diepe spits' van Juve? Silooy waarschijnlijk. Maar wie wordt er dan rechts back? „In dat geval moetje gaten vullen met gaten", geeft De Boer toe „Daarom is het belangrijk dat ik er bij ben." Hoewel Patrick Kluivert zo goed als genezen is. neemt de aanvaller waarschijnlijk plaats op de reservebank. Spits Nwanko Kanu verkeert in grootse vorm. Van Gaal verrast door Del Piero ROME (GPD) - Louis van Gaal, technisch directeur van de meest aanvallende ploeg van de wereld, was even zonder woor den. Sprakeloos. Tijdens de verplichte persconferentie voor de finale van de Champions League werd Van Gaal geconfron teerd met een uitspraak van Juve-ster Allessandro Del Piero. „Als wij", had de Italiaan gezegd, „zo zouden spelen als Ajax. zouden wij worden uitgefloten." En toen werd het héél stil in de perszaal. De Ajax-baas noemde het een 'silly' opmerking, die niet beantwoord hoefde te worden. Later haalde de Amster dammer nog even zijn gram toen hem naar doelpunten werd gevraagd. „Als wij achter komen, wordt het heel moeilijk", zei Van Gaal „Dan wordt het misschien nog 1-1Maar als wij eerst scoren, kan er van alles gebeuren. En dan kunnen we misschien meneer Del Piero iets laten zien." Media-invasie in Rome ROME (ANP) - De finale van de Champions League tussen Ajax en Juventus wordt ook in televisietermen een wedstrijd van superlatieven. Volgens een opgave van de organiserende Europese Voetbal Unie (UEFA) zullen circa 500 miljoen men sen vanavond aan de buis gekluisterd zijn. Het duel in Rome is in 196 landen op de televisie te volgen. Voor de eerste keer in de historie zal Radio Vaticaan een voetbalwedstrijd verslaan. Normaal gesproken volgt deze zender, die twee reporters af vaardigt, slechts onderwerpen van religieuze, politieke, cultu rele en sociale aard. Vrijwel nimmer is een sportevenement aan de orde. hij zijn volgende goal mee. Na dat Van Gastel halverwege het tweede bedrijf de zesde treffer in had geschoten, zorgde De Nooij er in de slotminuten voor een passende afsluiting van zijn eer ste optreden in Oranje: 1-7. Van daag vertrekt hij voor een vakantie naar Spanje. „Dit was toch een leuke afsluiting van het seizoen." Delft. DHC (hoofdklasse) - Neder land 1-7 (1-4). 8 Van Gastel 0-1, 10 Bergkamp 0-2. 11 De Nooijer 0-3, 15 De Nooijer 0-4,16. Wen Yeng Tung 1- 4.52. De Nooijer 1-5.65 Van Gastel 1- 6. 90 De Nooijer 1-7. Scheidsrechter Reygwart Aantal toeschouwers 7000 Nederland: De Goey <46 Hespi, Rei ziger (46 Vierklau). De Koek. Veld man <60 Ooijer) en Numan. Van Gastel. Bergkamp <65 Van der Vegt) en Cocu; Taument (60. Rorije). De Nooijer en Hoekstra (46 Larosi VOLENDAM (ANP) - Volen dam heeft gisteravond ook de derde wedstrijd voor groep A van de nacompeti- tie gewonnen. De grootste concurrent Heracles, die twee keer tot winst was ge komen, werd met 2-1 versla gen. Het ziet er naar uit dat het schip „heen-en-weer" in het vissersdorp niet tevoor schijn hoeft te worden ge haald. Volendam leek geïnspireerd te zijn door drie vliegtuigjes die voor het duel boven het stadionnetje vlogen met aanmoedigingsteksten voor de thuisclub. Al na 3 minu ten was het raak. Van Veld huizen lanceerde Valk. die in het strafschopgebied ten val werd gebracht. Scheidsrech ter Luijten zag echter dat de bal in de richting van de vrij staande Samardzic vloog en liet terecht doorspelen. De Serviér faalde niet 1-0). Even later ontsnapte Volen dam aan de gelijkmaker toen Wiggers uit een vrije trap tegen de paal schoot. In de 33e minuut kon de aan hang van Volendam op nieuw juichen na een treffer van Govedarica met het hoofd. Dat gebeurde bij een van de weinige echt geslaag de aanvallen van de ploeg van interimcoach Brouwers. In de tweede helft probeerde een wanhopig aanvallend Heracles tegen een steeds verder wegzakkend Volen dam uit alle macht toch nog een gelijkspel te behalen. In de 54e minuut begon dat er zowaar op te lijken toen Kla ver doelman Zoetebier ver schalkte (2-1). Meer zat er echter niet in voor de bezoe kers, die zaterdag de gele genheid hebben op eigen veld de vermoedelijk laatste kans op promotie te grijpen in de revanchewedstrijd te gen Volendam. Groep A: FC Den Bosch - VVV 0- 0. Scheidsrechter: Bossen. Aan tal toeschouwers: 1645. Gele kaart Van der Meer, Corneille iVW), Laisina, Peelen (Den Bosch) Volendam - Heracles 2-1 (2-0). 3. Samardzic 1-0,33. Govedarica 2-, 54 Klaver 2-1 Scheidsrechter: Luyten Aantal toeschouwers: 4000 Gele kaart. Leferink (Hera cles) Groep B: Emmen - Veendam 2-1 (1-0). 29. Van Oostrum 1-0, 55. Uneken 2-0, 70 Radomski 2-1 Scheidsrechter Jol Aantal toe schouwers 5721 Gele kaart: Uneken. Bartmentloo en Drent (Emmen), De Roo. Wiekens en Dantuma (Veendam) NEC - Cambuur 2-0 (0-0). 65. Janssen (strafschop), 82. Su- miala 2-0 Scheidsrechter Van Huiten Aantal toeschouwers: 5500 Rode kaart: 86 Berghuis (Cambuur) Gele kaart: Essajas, Abma. Marbus, Hartman (Cam buur). Kooistra (NEC) ENSCHEDE (GPD) - Arnold Bruggink, de achttienjarige aanvaller van FC Twente, staat in de belangstelling van Feye noord. De jeugdinternational heeft inmiddels een gesprek ge had met trainer Arie Haan, dat overigens nog niet heeft gere sulteerd in een aanbieding. Bruggink staat nog een jaar on der contract bij FC Twente. Het onderhoud met Haan moet volgens Bruggink* beschouwd worden als een oriënterend ge sprek „Hij vroeg mij waarom ik nog een jaar bij Twente wilde blijven. Haan vond dat jammer voor mijn ontwikkeling en ver telde mij over zijn eigen ervarin gen als jonge voetballer, toen hij op achttienjarige leeftijd een aanbieding kreeg van Ajax. Vol gens hem kan ik nu beter voor een topclub kiezen", geeft Brug gink kort aan waarover hij en de Feyenoord-coach gesproken hebben. „Ik heb hem gezegd dat ik eigen lijk mijn keus al gemaakt heb en dat ik dus nog een jaar bij Twen te blijf. Dat staat voor 99°.. vast Er moet iets raars gebeuren wil ik nu nog weggaan", zegt Brug gink. „Maar als bijvoorbeeld Feyenoord zou aangeven dat het de transfersom wil betalen en de club doet mij een goede aanbie ding. dan wil ik erover naden ken Naar verluidt wil FC Twente bijna twee miljoen gul den ontvangen voor de jonge speler Dennis de Nooijer duelleert met een speler van DHC'. foto Cees Kuiper LEVERKUSEN (DPA) - Na achttien jaar is Rudi Voller voetballer af. Gisteravond nam de 90-voudige Duitse interna tional voorgoed afscheid. Toen hij in de 65e minuut onder oor verdovend applaus van de 22.000 toeschouwers in het uit verkochte Ulrich Haberland- stadion in Leverkusen het veld verliet, werd een tijdperk afge sloten. De 36-jarige Voller speelde 332 wedstrijden in de Bundesliga, waarin hij 132 doel punten maakte. Voller speelde voor Duitsland in de VVK's van '86, '90 en '94. In zijn afscheidsduel tussen een Duitse selectie en Rudi's elftal scoorde Vóller zelf ook. Het was in de 63e minuut, twee minuten later kwam de publiekswissel. Het Duitse team. waarin de spe lers van de selectie voor het EK uitkwamen, won met 3-1 door doelpunten van Bobic (13). Vol ler (63) en Basler (86, strafschop). De tegentreffer kwam op slag van rust op naam van Giannini- .Rudi Vóller treedt in dienst van Bayer Leverkusen als sportdi recteur. Afgelopen zaterdag ont snapte de ploeg aan de .degrada tie. Vóller stelde de recette van zijn afscheidswedstrijd, een be drag van bijna 4,5 ton, beschik baar aan de Duitse voetbalbond voor een hulpprogramma in Me xico.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 21