Spartanen slapen gewoon thuis Voetballers Goes gaan uit van eigen kracht Nabestaanden tevreden over straf Kluivert Goes profiteert van drie-puntensysteem Jaap Verboom mist de zege in Windsor Rotterdammers ook voor bekerfinale tegen PSV niet in trainingskamp Rottier maakt zich op voor Franse titelstrijd sport op tv ROTTERDAM (ANP) - In de janloop naar de bekerfinale vindt Sparla gewoon wel gek «enoeg. Juist daarom zal de sur prise van het bijna afgelopen toelbalseizoen geen trainings kamp opslaan. Morgen geven de spelers gewoon moeder de vrouw een zoen en is het om 15,30 uur verzamelen op het Kasteel. Na een broodje en een kop koffie stapt de ploeg in de jus voor een ritje van een paar kilometer. Eindbestemming: de Kuip. speelplaats van de finale legen PSV. Grote clubs, zoals tegenstander PSV. die gaan in trainingskamp, vertelde trainer Henk ten Cate maandag Collega Dick Advo- aat bevestigde dat het bij PSV jell's twee keer gebeurt. De eer ste periode van afzondering was _n de buurt van Arnhem, vorige reek. En sinds gisteren heeft het Dndhovense gezelschap zich reer teruggetrokken. Maar Sparta? Trainer Ten Cate: Wij zijn dat niet gewend. Voor je kwartfinale tegen Cambuur njn wij eén keer in trainings ramp gegaan. Nou. de spelers kregen steeds meer het gevoel Jat ze tegen de wereldkampioen moesten. Afgezien van de slaap praatte iedereen alleen nog over Cambuur. Met de minuut werd Jat een betere ploeg." Sparta, voor het seizoen aange merkt als degradatiekandidaat, ipeelde bij vlagen indrukwek kend dit seizoen. Won thuis van Feyenoord, in de beker en voor Je competitie, speelde gelijk te ren Ajax en ja. won maarliefst wee keer van PSV. „Bij ons zijn hevige revanchegevoelens aan wezig". zei Advocaat. Voor de fi nale is weinig sprake van druk bij Sparta, dat alleen door de be ker te winnen Europees voetbal mag spelen. „We hebben de grootste prijs al gewonnen", al dus Ten C ate. „Dat is de waarde ring en het respect voor ons voetbal." PSV daarentegen moet winnen. Onder trainer Advocaat voltrok óch afgelopen seizoen de aan sluiting bij de top, zowel natio naal als internationaal. Bij zo'n laar hoort een prijs. Was het toe val dat de KNVB-beker, van wege zijn vorm door voormalig Feyenoord-trainer Van Hane- gem wel omschreven als een dennenappel, voor de neus van Advocaat stond tijdens de per spresentatie? „Een slecht voor teken", plaagde Ten Cate. „Hij praat zichzelf moed in", reageer de Advocaat gevat. „Henk mag de districtsbeker meenemen." Districtsbeker Die prijs voor amateurs stond op de tafel opgesteld voor Ten Cate. Om die districtsbeker is een en ander te doen. De bedoeling is dat de finalisten, IJsselmeervo- gels uit Spakenburg en Verach- tert uit Den Bosch, de voorwed strijd spelen. Maar de vraag is of het veld. dat tijdens Nederland - Duitsland eind april nog erbar melijk was. twee wedstrijden in zo korte tijd toelaat. Ten Cate: ..Wij moeten een produkt verko pen. Daarvoor is een goed veld nodig." Ten Cate kan vandaag zijn sterkste opstelling het gras la ten teisteren. Advocaat mist al leen nog Faber. Ronaldo lijkt fit. zeker na zijn twee treffers van af gelopen zaterdag tegen De Tref fers. Ook Nilis kan meedoen, net als Numan die de laatste weken een spierblessure in het dijbeen had en zelfs vreesde voor deel name aan het EK. Traditie In tegenstelling tot de afgelopen jaren, meestal met Feyenoord als finalist, zal het stadion niet volzitten, hoewel de loketten op de dag van de wedstrijd nog ge opend zijn. Voor de beker lopen nou eenmaal minder liefhebbers warm dan bijvoorbeeld in Enge land. Vandaar dat de KNVB naarstig poogt traditie op te bouwen in het toernooi waarvan de hoofdprijs officieel Amstel Cup heet. Ook als de Amster dam Arena straks klaar is. zal de finale nog wel een tijdje in de Kuip zijn. Dat is immers nu al de achtste keer op rij. de 25e in to taal. Alle aanvoerders van de clubs bij de laatste 32 zijn uitge nodigd. om het bekergevoel aan te wakkeren. Met één traditie wordt morgen echter gebroken. Sparta-PSV is officieel de laatste nationale wedstrijd (competitie en beker) die de NOS uitzendt, alvorens Sport 7 in augustus gaat draai en De nieuwe zender zal net als in Engeland lange voorbeschou wingen maken om de kijker gre tig te maken voor de eindstrijd The Road to the final, noemde een KNVB-woordvoerder dat Engelse teksten doen het blijk baar beter dan dat simpele Ne derlands: de weg naar de finale. Henk ten Cate. op weg naar de beker in De Kuip: „We hebben de grootste prijs al gewonnen." foto Paul Stolk/ANP AMSTERDAM (GPD) - De straf die Patrick Kluivert heeft gekregen, is door de na bestaanden van het slachtof fer, Marten Putman, met te vredenheid begroet. „Het be tekent een erkenning van de ernst van het ongeval. 'Dood door schuld' is toch niet be paald het minste wat je kan worden verweten. Voor de fa milie betekent het ook dat zij verder kunnen met de verwer king van het verlies," aldus de Rotterdamse letselschade-ad vocaat mr. J.M. Tromp na mens de familie Putman. De vrouw van Putman reageer de gisteravond voor het eerst (per brief) in het openbaar te genover Avro's-Televizier. Zij schrijft begrip te hebben voor Patrick Kluivert. maar maakt bezwaar tegen het gedrag van de 'Ajax-clan'. Volgens me vrouw Putman gaat die 'dema gogisch' te werk waardoor „zelfs Patrick denkt dat-ie niet te hard heeft gereden." Zij schrijft depressief en nerveus te zijn door alle publiciteit rond Patrick Kluivert en heeft daarvoor psychologische hulp. Zij eindigt de brief met de woorden: „Er zijn genoeg slachtoffers zoals ik, maar de dader bij mij heette Kluivert." Advocaat Tromp zal over de schadevergoeding verder on derhandelen met de verzeke raar van de (geleende) auto waarin Kluivert reed. Hoewel de verzekeringspremie al enige tijd niet was betaald, was ten tijde van het ongeval de wette lijke aansprakelijkheid nog wel gedekt. Juristen beoordelen de straf voor Kluivert als 'normaal'. Kluivert zelf zal de komende dagen overwegen of hij in ho ger beroep gaat of niet. Daar voor heeft hij uiterlijk twee we ken de tijd. Zijn advocaat vindt dat de rechter in zijn von nis te weinig rekening heeft ge houden met de aangevoerde bewijzen waaruit zou blijken dat Kluivert langzamer heeft gereden. Pas als het vonnis van Kluivert 'onherroepelijk' is, zal de voet baller met een medewerker van de reclassering zoeken naar een passende invulling van zijn werkstraf. Reclasse- ringswoordvoerder Max Ver- hart noemt de straf voor Klui vert 'zwaar', aangezien de uren in Kluiverts vrije tijd gemaakt moeten worden. „De een kan daar beter tegen dan de ander. Maar dat kan je van gevange nisstraf ook zeggen." Behalve de massaal aanwezige pers was er gisteren amper be langstelling voor de uitspraak Twee Kluivert-fans („we ken nen hem vrij goed") hadden de reis naar Amsterdam onderno men. Marjan Ooms (24) en Ma- rike Kroes (29) uit Lelystad wa ren achteraf „allang blij dat-ie niet de gevangenis in hoeft. Hij zit er zelf al erg genoeg mee Maar Patrick heeft iets ver keerds gedaan, en dan krijg je straf. Voor die familie van het slachtoffer is het natuurlijk verschrikkelijk." Beslissingsduel komt voor SVSSS als donderslag bij heldere hemel van onze verslaggever GOES/UDENHOUT - De dreun «as als een mokerslag, bis een rechtse directe van een bokser. Zowel Goes en SVSSS was er rondagmiddag om kwart over vier van overtuigd dat de dans was ontsprongen. De voetbal clubs dachten degradatie naar de derde klasse te hebben ontlo pen. Goes had Terneuzen vrij eenvoudig met 4-1 verslagen en SVSSS snoepte een puntje weg bij TAC/BWB (0-0). Totdat het bericht doorsijpelde dat Don- jen voor een stunt had gezorgd bij SC Gastel (1-2), dat voor ei- jen publiek nota bene aan een punt voldoende bad gehad voor bet kampioenschap in de twee deklasse B. Al snel beseften Goes en SVSSS dat het seizoen nog niet ten ein de was. Morgen (donderdag) ma ten ze in een onderling treffen op bet veld van MOC'17 in Bergen op Zoom uit wie zich ook vol- §end seizoen tweedeklasser mag noemen. Na een zwaar seizoen moet de batterij nog éér. keer »orden opgeladen. „Vooi de wedstrijd van het jaar", zoals Goes-middenvelder Ron Brus- iet de beslissingswedstrijd op 3rabantse bodem noemt Goes liep zondag toch een deuk- êop. Brusket: „Het was een bit- '<re pil. Toen we in de kleedka- Oranje speelt vijf oefenduels ZEIST (ANP) - Hel Nederlands elftal speelt ter voorbereiding °Phet EK-voetbal, dat op 8 juni in Engeland begint, vijf oefen duels. Op 29 mei is China de te enstander in Tilburg, op 4 juni 'Peelt Oranje in Rotterdam te en Ierland. Voorts staan wed- 'kijden tegen de amateurs van WlC (21 mei in Delft), Baronie 'Imei in Breda) en de Zeeuwse electie (1 juni in Vlissingen) op bet programma. Go eerste lichting van de EK-se- «etie meldt zich op 20 mei in &ist Hiddink verwelkomt dan k ajacieden Hoekstra en Reizi- ?er, die voor de finale in Rome '"^ectievelijk niet speelgerech- -§d en geschorst zijn. en het ne gental De Goey. Taument (Feye noord), Cocu, Numan (PSV). Hesp. De Koek (Roda JC). Veld en (Sparta). Bergkamp (Arse nal) en Mulder (Schalke 04). Op 5mei voegen Jordi Cruijff (Bar celona), Richard Witschge (Bor- deauxi. Winter (Lazio Roma) en «Wdorf (Sampdoria) zich bij de Electie. De overige zeven ajacie den worden 27 mei in Noordwijk Afwacht. mer zaten, zei iedereen: wat nu weer!" Goes-libero Leen Koster, die na een afwezigheid van an derhalf jaar in januari zijn ren tree maakte: „Je houdt er geen rekening mee dat Gastel één, twee, drie de titel weggeeft. Het is toch altijd iets speciaals om in eigen huis kampioen te worden. Aan de andere kant, het geeft maar weer eens aan wat voor een gekke competitie dit eigenlijk is." Trainer Hugo Barends: „Een kat in het nauw maakt rare sprongen. Dat heeft Dongen maar weer eens bewezen." Onbeschrijfelijk De teleurstelling bij SVSSS was onbeschrijfelijk, zegt Regi Es- sed. De tweedeklasser uit het on geveer 9000 inwoners tellende Brabantse dorpje Udenhout, twee maanden geleden nog der de op de ranglijst, was volgens de trainer uit Goirle onrecht aangedaan. „Echt, ik was ervan overtuigd dat we er waren na het gelijkspel bij TAC/BWB. Het is een donderslag bij heldere he mel. Voor ons is het moeilijk te verteren, vooral omdat we vrij wel het gehele seizoen boven Goes. RKTW. Dongen. Terheij- den hebben gestaan. Nee. met een beslissingswedstrijd hebben we hier totaal geen rekening ge houden." Het boekwerk van SVSSS en Goes over het seizoen '95/"96 kent dezelfde hoofdstukken. Al leen de volgorde is anders. Ken de Goes vooral voor de winter stop een waslijst met. geschor sten en geblesseerden, de forma tie uit Udenhout stuitte na de lange winterpauze op die proble men. Routinier Koster, die mor gen met een zwaar ingetapte en kel aan de laatste en belangrijk ste klus van het seizoen begint: „De jongeren hebben te lang ge roepen dat ze het niet zonder de geblesseerden konden doen." Essed. die SVSSS morgen na ze ven jaar trouwe dienst verruilt voor het Tilburgse NOAD „We Ron Brusket (links): „Het w as een bittere pil." hebben na de winterstop gemid deld drie basisspelers per wed strijd moeten missen. Dat is bij een club uit een dorpje die het puur van amateurvoetbal moe ten hebben, niet op te brengen." Confrater Hugo Barends: „Goes had met hetzelfde euvel te ma ken." Vanaf het moment dat de zie kenboeg op sportpark Het Schenge langzaam maar zeker leegliep, sloeg Goes de weg naar foto Pieter Honhoff boven in. Brusket. die Hoek tus sentijds inruilde voor Goes: „Ik denk dat Goes te lang met te veel spanning heeft gespeeld. Pas op het moment dat het wa ter ons tot de lippen was geste gen. is het langzaam maar zeker beter gegaan. De serie van drie overwinningen op rij moeten we nu proberen door te zetten. We zijn in de winning mood Dat is ons psychologische voordeel ten opzichte van SVSSS. dat toch in een dalletje zit." Nuchter Essed, die in Bergen op Zoom niet kan beschikken over zijn ge schorste doelman Toon Don ders. blijft uiterst nuchter onder de spanningen van de naderen de beslissingswedstrijd. „Ach, psychologisch voordeel. Wat is dat? We hebben het over ama teursport. We moeten voetbal niet belangrijker maken dan het is Het is een hobby naast een zware dagtaak. Ik ben een ama teur. verdien er geen boterham mee Ik moet gewoon elke och tend naar m'n werk. En voor mijn spelers geldt hetzelfde Alle tactische beslommeringen ten spijt, verwacht Goes een pit tig duel. Daarin zal vooral gifkik kertje Jacco de Kok (geschorst) node worden gemist Ook kan Barends geen beroep doen op Clifton Brasdorp. Wel present is doelman Erik Versluis, die zijn vakantie een aantal dagen heeft uitgesteld. „Het wordt een duel op het scherp van de snede", werpt Barends een blik vooruit. „Elke tactiek die je bedenkt, komt in dit soort wedstrijden te vervallen. Goes gaat uit van zijn eigen kracht, maar het zal een zware oopgave worden. Ik vind SVSSS een goede ploeg." Brusket „De trainer hoeft nie mand op scherp te zetten, We zullen er staan Ik vind dat wij voetballend meer in huis heb ben, maar ik denk dat vooral de vorm van de dag de doorslag zal geven." Koster „Het zal fysiek vrij zwaar worden. Het duel zal zich vooral op het middenveld worden beslist." Essed: ..Of het een voordeel is dat Goes twee weken geleden met 2-0 heeft ge- wonnen? Ach. we zien wel... Ik maak me niet zo druk." van onze verslaggever GOES - Als de KNVB een seizoen had gewacht met het invoeren van de drie-puntenregel. dan was er van een beslissingsduel tussen Goes en SVSSS morgen (donderdag) geen sprake geweest. Volgens de oude re gels zou Goes met Ilelvoirt en Beek Voofuit zijn gede gradeerd naar de derde klasse van het zondagvoet bal. De drie-puntenregel. die volgens de voetbalbond het aanvallende voetbal ten goede zou moeten komen. heeft SVSSS min of meer de das omgedaan. Zou de eindstand in de tweede klasse B worden omgezet vol gens de oude normen, dan zouden de Brabanders met 22 punten zelfs als zevende zijn geéindigd. vóór RKTW (22, minder doelsaldo). Dongen (211. Terheij- den (21Goes (20). Helvoirt 113) en Beek Vooruit (9) Dat de balans na het seizoen '95"96 voor SVSSS nega tief doorslaat, vindt zijn oorzaak vooral in het aantal overwinningen en gelijke spelen. De club uit Uden hout boekte twee overwinningen minder dan de naas te concurrenten Goes (8), Terheijden (8) en Dongen (8) en één minder dan RKTW (7). Met tien remises was SVSSS topscorer in de tweede klasse B. Dat aantal werd door RKTW (8). Terheijden (5), Dongen (5) en Goes (4) bij lange na niet gehaald SVSSS-oefenmeester Regi Essed: „Wij zijn de dupe geworden van de nieuwe regel Ik zoek niet naar excu ses. maar het nieuwe puntensysteem heb ik nooit ide aal gevonden." Goes-trainer Hugo Barends: „Ik heb het vanmorgen nog eens uitgerekend. We zouden in derdaad gedegradeerd zijn. Maar dat was volgens het oude principe. Ik hecht er nu geen waarde meer aan." Dik verlies volleyballers VVS'92 GOUDA - De volleyballers van VVS'92 2 verspeelden gister avond in Gouda hun kansen op promotie naar de tweede divi sie. De Vlissingers verloren kansloos met 3-0 van het tweede team van Euromail Radius De thuisploeg, die zelf zaterdag met 3-2 van Hands Up verloor, was op alle fronten beter dan de Zeeuwen. Dat leidde tot een erg eenzijdig duel. waarin met na me het blok van Radius erg doeltreffend bleek. In korte tijd leverde dat drie setzeges op rij op: 15-5. 15-8 en 15-10 Peter Oele wint avondwedstrijd ZIERIKZEE - Peter Oele van AV'56 heeft op avondwedstrij den in Zierikzee de 100 meter gewonnen in 11.4 seconden, de zelfde tijd die hij twee dagen daarvoor op het Zeeuws kam pioenschap had gelopen. Op discuswerpen ging de winst naar Robert van der Vegt. die op de 100 meter Oele voor had moeten laten gaan. met een behoorlijke 39 meter en 12 centimeter. De tweede overwinning boekte Robert van der Vegt op het kogel stoten met 12 meter en 73 centimeter. Enk Deijnen (Dynamo) liep op de 5000 meter ongeveer drie kilometer achter clubge noot Ard Wondergem Een korte versnelling van Deijnen was voldoende om een twintigtal meters voorsprong te nemen die tot de finish in stand bleef. Met een tijd van 17.08.9 bleef Erik Deijnen zijn clubgenoot Wondergem zes seconden voor Rutjes in verkoop petjes en shirts BRUSSEL ANP) - Graeme Rutjes stopt per 1 juli met voetbal Wel blijft de Nederlandse verdediger aan Anderlecht verbon den Hij gaat voor de Brusselse club een merchandising-afde- ling opzetten. Rutjes krijgt de verantwoordelijkheid voor de verkoop van petjes, shirts en andere souvenirs Rutjes begon zijn carrière bij Excelsior. In die periode studeerde hij ook eco nomie aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam. Anderlecht is de eerste Belgische voetbalvereniging die de verkoop van clubsouvenirs op grootscheepse wijze gaat aanpakken. Andere grote buitenlandse en Nederlandse clubs, zoals Ajax, PSV en Feyenoord. halen hiermee op jaarbasis miljoenen guldens bin nen. Van de Klooster wordt amateur VLISSINGEN - Wielrenner Johnny van de Klooster wordt amateur. De inwoner van Lewedorp (en voetballer in het eerste van 's-Heer Arendskerkei vond zich zo langzamerhand te sterk voor het trimmersveld Afgelopen weekeinde won hij nog de Omloop van Zeeuws-Vla anderen voor trimmers. Van de Kloos ter probeert zo snel mogelijk een amateur-licentie te pakken te krijgen. Als het meezit, start hij zaterdag al in de elite-koers t A- amateurs) in Yerseke. Indurain naar vierde seizoenzege OVIEDO (ANP i - De start van de Tour de France in Den Bosch is pas over 45 dagen, maar nu al nadert Miguel Indurain de vorm die hij straks nodig heeft. Op imponerende wijze won de Spanjaard gisteren de openingsrit van de Ronde van Asturie, een klimtijdrit over bijna zes kilometer. Voor het eerst getooid in de regenboogtrui, presenteerde Indurain zich afgetraind, bruingebrand en slechts drie kilo boven zijn ideale gewicht. Hij liet zijn naaste belager én lokaal vedette Marcelino Garcia 19 seconden achter zich. De Colombiaan Rincon moest als num mer drie al 26 seconden inleveren. Voor Indurain was het de vierde zege dit seizoen. PSV ziet af van Suad Katana EINDHOVEN (ANP) - PSV ziet af van het aantrekken van Suad Katana. De 28-jarige Bosnische verdediger stond in de belangstelling van de Eindhovense club. die in hem een moge lijke opvolger van Jan Wouters zag. Volgens manager Arnesen is Katana niet het type dat wordt gezocht voor de positie van verdedigende middenvelder. De speler verlengde eerder al zijn contract bij AA Gent met twee jaar. Tot nu toe is PSV weinig succesvol in zijn jacht op nieuwe spelers. Alleen Petrovic van RKC is aangetrokken. Eerder haakten de Duitser Freund. (Dortmund) en de Fransman Pires (Metz) a£ van onze verslaggeefster AMSTERDAM - Stephanie Rot tier uit Sint-Jansteen probeert zich volgende week te kwali ficeren voor de open Franse ti telstrijd in Parijs. De 22-jarige tennisster is nagenoeg hersteld van blessures die haar de laat ste vijf maanden lot geringe ac tiviteiten dwongen. In de tus sentijd is ze naar de 159e plaats op de wereldranglijst gezakt. Eind februari stond Rottier nog op de 97e plaats. Ze kwam dit jaar slechts in twee toernooien van het vrouwencircuit WTA uit. In februari won ze in de Oos tenrijkse plaats Linz van de Duitse Singer om vervolgens van de Tsjechische Sukova te verliezen. In april verloor Rot tier in de openingsronde van To kyo van de Amerikaanse Mo- riaru. Het ziet er nu naar uit dat de grootste blessureperikelen voor Rottier voorbij zijn. -„Ze heeft twee uur lekker getraind zei haar coach Hugo Ekker gister middag op het nieuwe complex van Amstelpark in Amsterdam. Volgens haar trainer is ze ge sterkt teruggekomen uit Tokyo en Seoul. In Seoul won ze haar eerste buitenlandse toernooi. „Het was maar een klein toer- nooitje met een prijzengeld van 25.000 dollar, maar ik heb daar voor toch vijf wedstrijden moe ten winnen", merkte Rottier op. Op het gravel in Parijs zal Rot tier drie partijen moeten winnen om aan het hoofdtoernooi van Roland Garros mee te mogen doen. Daarna zal ze 17 juni ver moedelijk in Rosmalen in actie komen, om aan het grastoernooi mee te doen. Van de organisatie krijgt ze waarschijnlijk een wild card van onze medewerker WINDSOR - Een matige beoor deling in de dressuur van het Nederlandse jury-lid Tjeerd V'eldstra. kostte de Zeeuwse menner Jaap Verboom de eind zege van de internationale sa mengestelde menwedstrijd in het Engelse Windsor. Verboom eindigde bij de tweespannen pony's, met Beauty W en Wind sor B voor de wagen, uiteinde lijk als tweede. Dat een landgenoot als Jurylid niet bij voorbaat als een voor deel mag worden beschouwd, ondervond Verboom in de kas teeltuinen van de Engelse vor stin Het Engelse en Duitse jury lid plaatsten de Zeeuwse combi natie als eerste in de dressuur. Tjeerd Veldstra was het daar mee duidelijk oneens, waardoor Verboom genoegen moest ne men met de derde stek op dit on derdeel. In de marathon, meestal het sterkste onderdeel van de Zeeuwse aanspanning, eindigde Verboom op het loodzware en zeer technisch parcours als der de. Op het laatste onderdeel, de vaardigheidstest. stuurde de koetsier uit 's-Heer Arendskerke zijn viervoeters het behendigst en snelst tussen de pilonen. Deze zege bracht echter niet voldoen de gewicht in de schaal voor de eindoverwinning. Woensdag 08.30-01.30 EURO Diverse sporten. 13.00-16.00 Did I Sport extra, tennis Duits Open. live 18.43-18.51 Ned 2 Sportjournaal 19.50-20.00 BRT 1 Sportjournaal 20.00-20.45 BRT 2 Sport extra Cham pions League, de weg naar de finale 20.35-22.40 Ned 2 UEFA Cup Finale: Bordeaux-Bayern Munchen. Live 20.45-22.30 BRT 2 UEFA Cup Finale: Bordeaux-Bayern Munchen. Live 22.16-22.34 Ned 3 Studio Sport. 23.00-23.35 RTL 4 Late sportnieuws. 23.20-23.30 BRT 1 Sport)<>urnaal. 23.20-00.20 BBC 1 Sportsnighl: voet bal. tennis Donderdag 08.30-01.30 EURO Diverse sporten 13.00-16.45 Did 1 Sport extra tennis Dulls Open, live 15.10-16.00 BBC 2 Golf. 17.00-19.00 BBC 2 Golf 17.30-19.57 Ned 2 KNVB Bekerfinale: Sparta-PSV/Roda JC. Live. 19.50-20.00 BRT 1 Sportjournaal. 21.30-22.00 BBC 2 Top gear 21.45-22.30 Did 1 Die Profis: Borussia Dortmund 22.16-22.34 Ned 3 Studio Sport 23.00-23.35 RTL 4 Late sportnieuws 23.15-23.25 BRT 1 Sportjournaal 00.45-01.10 Did 2 Sport extra: tennis Rome 03.45-04.30 Did 1 Die Profis Borussia Dortmund

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 33