Aanvallende rol ligt Alleman wel >§355! De beste verzorger aller tijden Belgische club Bellem plukt voetballer weg bij Breskens iflortier aast op ecord sprint <-%■ Beslissingen gevallen in Bevobo-competitie Freddie Ploegaert krijgt waardering bij Sehoondijke achter de schermen tussen schelde en grens Carlo Blommaert: HVV gaat moeilijke periode tegemoet uitslagen Ln onze medeweker van Kouteren [BRESKENS - Zijn aangekon digde vertrek bij Breskens gomt niet onverwacht. John Al leman rook bij Middelburg, ivcv Zeeland en Hoek al aan ,oetbal op goed niveau. Hij beeft er, ondanks zijn mislukte avontuur bij Maldegem, ook nooit een geheim van gemaakt dat hij een nieuwe kans met beide handen zou aanpakken. Alleman speelde zich vooral in de tweede helft van de competi tie in de kijker en dat leverde hem een tweede kans op in Bel- gie.Dit keer bij Bellem. gerst richt Alleman zich nog op de nacompetitie. waarin hij met Breskens promotie naar de der deklasse wil afdwingen. Het zou een mooi afscheidscadeau zijn, omdat Alleman vorig seizoen in rijn eerste jaar bij Breskens maar weinig hoogtepunten mee maakte. Onder leiding van trai- Bert Pentury speelde Alle- nan achterin, waar hij de aange- sezen speler was om de opbouw e verzorgen. De inmiddels 26-jarige routinier begon ook dit seizoen als organi sator van de verdediging. Nadat Ireskens zich in de eerste fase an de competitie vooral als een nsselvallig spelende ploeg had epresenteerd. vertoonden de irestaties in de loop van het sei- oen een stijgende lijn. ilessures let moet een combinatie van ictoren geweest zijn. waardoor ikens zich wist op te werken. ,We hebben een slechte start ge- iad omdat we in het begin van Ie competitie veel last van bles- ures hadden", vertelt Alleman. Bovendien was Piet Puijpe hier ieuw. We moesten aan elkaar rennen en speelden vaak in een tiende opstelling. Na de iterstop hebben we meer met lezelfde samenstelling kunnen ;len. Omdat we compleet wa tkon ik een linie opschuiven, wilde vorig jaar al op het Idenveld spelen, maar moest in achterin organiseren en de ibouw verzorgen. Ook dit jaar >n ik zo begonnen, met spelers coachen en een stukje rust te rengen. Net vóór de winterstop eb ik voor het eerst op het mid- enveld gespeeld." ohn Alleman voelt zich daar et meest in zijn element*. In een rije rol achter de twee spitsen mocht hij zich uitleven en de aanvallers van aanvoer voor zien. ..De trainer vond dat er te weinig aansluiting naar de spit sen was en dat er bovendien te weinig dreiging van uitging Hij vroeg of ik er iets voor voelde om vanuit die positie te gaan spelen. Ik heb altijd graag aanvallend willen voetballen Ik speel er nu een wedstrijd of tien. Het bevalt larlijn Mortier. anonze medewerker il'LST- Marlijn Mortier hoopt 'orgen (zaterdag) in Vlissingen qdens de open Zeeuwse atle- «kkampiocnschappen bij de B- inioren zijn sterkste troeven «I te spelen op de 100 meter. Ne kortste afstand ziet de 15- ige atleet van RKHAV kan- E om zijn persoonlijk record 11.39 seconden scherper te „Maar alles moet dan - meezitten. Ik weet bij voor bid niet hoe de concurrentie er or staat. En de weersomstan- Iheden moeten gunstig zijn t een goede tijd te kunnen lo- B", verzekert het jonge talent t Hulst Martijn Mortier is het «uws kampioenschap de eer- f echte wedstrijd van het zo- seizoen. „Ik heb ëen wed- N in competitieverband in keuzen meegedaan. Er valt s weinig van te zeggen, want [omstandigheden waren daar ideaal Zijn voorbereiding errit hij deze week volledig af 'deZeeuwse kampioenschap- Ik doe het rustiger aan dan oere weken." Mortier traint vier keer - week In de weekeinden M *int hij vaak samen met zijn S Erwin Mortier, die kans- 1. doer is voor de Zeeuwse titel P t de loo meter sprint senioren. •'O-jarige Hulstenaar komt, bedoor zijn studie in Vlissin- duit voor Atletica. Nve de 100 meter komt Mar- n Mortier uit op de 200 meter staat hij ingeschreven bij k verspringen. De 200 meter phi] dit jaar indoor (24.10) en l het verspringen zal de eerste- 215 B-junior er alles aan doen "dezes meter grens te berei- Met een Zeeuwse titel op een record verbetering 'd' hij zijn kampioenschap ^dan geslaagd. f me prima. Ik sta op acht of ne gen doelpunten Mark Boekhout op twaalf en Cisko Osmanovski heeft er een stuk of tien ge maakt Met zijn dneen zijn we redelijk gevaarlijk." Verrassend Zijn goede spel bleef niet onop gemerkt. ..In het begin van het seizoen was er al eens belang stelling van een Belgische club. maar dat is niks geworden. Bel lem belde een week of vier gele den. Ik werd uitgenodigd voor het spelen van een oefenwed strijd. Ik stond op dezelfde posi tie als hier bij Breskens en speel de goed Eigenlijk kende ik de club nauwelijks, maar ik vond het wel verrassend Als je bij Breskens voetbalt, verwacht je niet dat er scouts uit Belgie langs de kant staan." Zijn nieuwe club komt uit in de tweede klasse provinciaal en stond dit seizoen de eerste veer tien wedstrijden aan kop. ..Daar na zijn ze teruggevallen Ik heb met de trainer gesproken en weet wat-ie van me verwacht. Ze willen hogerop, naar de eerste klasse provinciaal Die ambitie spreekt me aan Als voetballer wil je uiteindelijk toch zo hoog mogelijk spelen. Nee. ik ben niet Toetje John Alleman: „Ikheb altijd graag aanvallend willen voetballen. foto Charles Strijd TERNEUZEN - In de voor laatste ronde van de voor jaarscompetitie van het Ter- neuzense bedrijfsvolleybal (Bevobo) werden twee ploe gen kampioen. In de hoogste klasse ging Peugeot Dees na een ongeslagen reeks voor de zoveelste keer winnend over de streep, in 2B bleek TeVoRe over een sterker eindschot te beschikken dan Gemeente. In 1B ging alle aandacht uit naar het duel tussen titelkan didaten V V en Artland Artland. Artland Artland kwam het best uit de start blokken (1-8). De ploeg schrok daar waarschijnlijk zo van dat het de tegenstander de kans bood om terug in de wedstrijd te komen. Na de aansluiting bij 8-8 ging het even gelijk op, maar het technisch iets betere V Vwonmetl6-14. Artland Artland kwam in de tweede set met 15-5 heel sterk terug, maar verslikte zich in de finale. De derde set telt in deze com petitie pas als er vijf punten zijn gescoord. Als Artland Artland even bij de les was ge weest en het tempo had ge drukt. zou de wedstrijd in 1-1 zijn geëindigd. De ploeg dacht daar echter pas aan nadat de tegenstander bij 5-3 de 2-1- overwinning vierde. De poging van Foto Neele- mans om in 2A in beeld te blij ven voor het kampioenschap resulteerde wel in 3-0-winst te gen Deltan, maar ook leider De Hoop won met die cijfers van PSOVZ en blijft daardoor favo riet voor titel en promotie. Onderin pakte Rabobank in de strijd tegen degradatie een kostbaar punt tegen DOW 2, 1-2. In 2B kon 'Toots' Dieleman de prestatie uit de heenronde 14 punten op rij in één service beurt) tegen Artland Art land 2 niet herhalen. Bij de te genstander lag vooral Van Leeuwen dwars. De echte stunt kwam van Foaks 4, dat in 3A gedoemd leek om te degra deren. Na de krachten te heb ben gebundeld won de ploeg met 3-0 van VC Schelde en meteen ziet de toekomst er een stuk vrolijker uit. van onze medewerker Peter van Kouteren SCHOONDIJKE - Het is al weer enige tijd geleden, maar het staat Freddie Ploegaert nog altijd helder voor de geest. De bezige bij van voet balvereniging Sehoondijke zal zijn vijftigste verjaardag dan ook nooit vergeten. Tal loze cadeaus ontving hij die dag, waarop hij door velen in het zonnetje werd gezet. Het mooiste daarvan is enig in zijn soort: een oorkonde, ontspro ten aan het brein van twee jeugdspelers. Freddie Ploegaert koestert het als een kostbaar kleinood, om dat hij juist in die kleine din gen voldoening van zijn werk vindt. 'Beste verzorger aller tij den'. luidt het opschrift, van het getuigschrift, dat een plaats heeft gekregen op de kast in de woonkamer. „Ik heb 'k-weet-niet-hoeveel cadeaus gekregen, maai" dit is natuur lijk schitterend zegt hij met gepaste trots. ..Het was een on- zo af en toe zijn gezicht ook la ten zien. En als hij daar dan toch is, probeert hij dat te com bineren met zijn functie als coach van de zaalvoetbalploeg Bon Ami. Freddie Ploegaert, vrijgezel - maar zelden vrij - beleeft er ple zier aan, omdat hij onder de mensen komt. Maar ver boven al die andere activiteiten staat de voetbalvereniging Sehoon dijke, die hem een jaar of vijf geleden wist te strikken. Zo maar uit het niets, van de ene op de andere dag. ging hij voor rood-geel door de knieen. „Ik heb zelf nooit gevoetbald, met uitzondering van een paar jaar in de zaal", verontschuldigt hij zich bijna. „Ik moest stoppen vanwege een knieblessure." thuiswedstrijd. Prachtig von den ze het Bij thuiswedstrij den parkeer ik mijn karretje bij de kantine. Als we uit spelen, staat-ie bij café Bon Ami. mijn stamcafé." Daar worden de wedstrijden nog eens nagespeeld. Freddie Ploegaert: „We hebben een he le leuke groep. Of het nou goed gaat. of slecht: ze blijven el kaar steunen door dik en dun. Afgelopen zondag is bijvoor beeld van Renesse verloren (2- Hogerop Het veld van Sehoondijke leid de al snel tot een nieuwe uitda ging. „Op het afscheidsfeest van Wim Jansen (destijds trai ner) vroegen ze of ik leider van het tweede wilde worden", weet hij nog „Ik ging wel altijd vergefelijke avond. Je doet wat voor een vereniging, en je krijgt er op zulke momenten iets van dankbaarheid voor te rug." Regelaar Niet dat het hem daarom be gonnen is. Freddie Ploegaert is "een geboren regelaar, organi sator en vooral uitvoerder en zou in een gat vallen als hij niets meer om handen had. Hij werkt bij een aannemingsbe drijf in Sluis en is 'dus' be stuurslid van de hout-en bouw bond. Hij tennist niet, maar is wel lid van de plaatselijke club. Fietst graag, was jarenlang op bestuurlijk vlak actief bij de toerclub Breskens, maar heeft door zijn beslommeringen bij de voetbalvereniging eigenlijk geen tijd om 's zondags de pe dalen rond te draaien. En dus blijven zijn inspanningen voor de wielersport beperkt tot het voorzitterschap van het plaat selijke wielercomité. dat jaar lijks tijdens de kermis een cri terium organiseert. Zijn 20-ja- rige lidmaatschap van de ZO- MA operettevereniging dwingt hem sporadisch om af te zeggen voor de voetbal en als penningmeester van de re creatieve zaalvoetbalcompeti tie in Oostburg moet hij daar naar de thuiswedstrijden kij ken. maar had verder weinig met de club te maken. Kees de Nooijer uit Breskens was trai ner/coach van het tweede. Toen Leo Pielaet stopte als verzorger van het eerste elftal, ben ik onder Rudi Veraart naar het eerste gegaan. De spelers van het tweede vonden het niet leuk. maar ik heb het toch ge daan. Ik vond het mooi dat ik hogerop kon." Ploegaert wierp zich in korte tijd op als een onvolprezen clubman, die bij het stan daardteam met een ruimere outfit werd geconfronteerd. „Als leider van het tweede had ik aan een tas met shirts vol doende. maar voor de spelers van het eerste elftal wordt er natuurlijk veel meer geregeld Een tas voor de trainingspak ken. een tas voor de shirts en broeken, een verzorgingskof fer. ballen", somt hij op. „Dat was op den duur zo veel. dat ik dacht: daar moet ik iets op ver zinnen. Ik heb zelf geen rijbe wijs, maar wel een fiets Op een gegeven moment kon ik een karretje kopen Dat heb ik toen helemaal opgeknapt. Dat was nog een heel werk. Eerst in de grondverf, later in de clubkleu ren. Niemand wist, ervan. In eens kwam ik ermee af. bij een Duizendpoot Freddie Ploegaert met de in de clubkleuren van Sehoondijke geschilderde materiaalkar. „Ik zit helemaal niet te wachten op complimenten." foto Charles Strijd. 1maar er werd tot de laatste minuut hard gewerkt. Als we verloren hebben, dan heb ik geen leuke avond. Dan ben ik daar echt mee bezig. De span ning op die bank man. da's niet normaal. Zondag hebben we een laatste kans om in de eer ste klasse te blijven. We moe ten thuis winnen van Corn Boys. Dat gaan we doen ook. Het zou een mooi afscheidsca deau zijn voor Robbie de Muijnck. Dat heeft hij ver diend. hij heeft er veel aan ge daan." „We hebben de taken prima verdeeld. Robbie is de trainer/ speler. Luc Smits is de coach. Ik ben zijn assistent. We geven elkaar bijnamen. Dat is in een zotte bui ontstaan. Luc is Dick Advocaat. Ik ben Willy van der Kuijlen. 's Zondags sta ik om een uur of negen op. Daarna leg ik op mijn gemakje de spul letjes klaar. Koffertje gereed zetten, de ballen klaar leggen („ik pomp ze meestal 's zater dags al op"i. Tegen half twaalf laad ik mijn karretje. Dan haal ik de shirts op. die door Lia Geelhoed worden gewassen. In de kleedlokalen leg ik de spul letjes klaar. Robbie weet dan de opstelling en geeft mij de nummers door. Ik vul de water zak. verzamel de portemon nees en loop tijdens de war- mïng-up naar de bestuurska mer. om het wedstrijdformu lier in te vullen. En na afloop ruim je alles weer op. De kleed lokalen schoonmaken, de shirts terugbrengen en dan nog even de kantine in," Druk Maar wie denkt dat dan tot de volgende zondag de riem eraf gaat. vergist zich. Een tegel paadje verleggen, de kleedlo kalen ontsmetten, de lijnen kalken, doeltjes repareren of de kantine van een nieuw verf je voorzien: het behoort als bij na vanzelfsprekend tot de ta ken van Freddie Ploegaert. „Als de competitie erop zit", zegt hij. „wordt het pas echt druk. Dan ben ik dikwijls op het voetbalveld. Je zorgt er voor dat alles netjes is als het nieuwe seizoen begint. Ik zit helemaal niet te wachten op complimenten. Die krijg je hier vanzelf. Vorig jaar bijvoor beeld nog. toen we kampioen waren geworden Hadden die gasten een spandoek gemaakt. Weet je wat erop stond? 'Zon der Fred hadden we het niet gered'. Prachtig!" bang dat het net als bij Malde gem een tegenvaller zal worden Ik ben een ervaring rijker en weet wat ze willen.' Voorlopig richt de aanvallende middenvelder zich op het toetje van het seizoen Breskens ont moet zondag Sluiskil al. maar dan in de laatste wedstrijd van de competitie. Voor beide ploe gen staat daarin niets meer op het spel. Dat wordt anders, als beide teams met Vlissingen bin nenkort in de nacompetitie uit komen. Breskens. dat in het ver leden een abonnement had op het behalen van de derde-pe- nodetitel. is daarin volgens John Alleman bij voorbaat zeker niet kansloos. „Het is gebleken dat een ploeg die de laatste pe riode wint. hoge ogen "gooit. Zo n nacompetitie is toch altijd iets aparts. Er spelen dan meer din gen mee „Wij hebben achttien punten uit de laatste zes wedstrijden ge haald Beter kan dus gewoon niet. We geven achterin maar heel weinig kansen weg. Er zijn tijden geweest dat we altijd de aanval zochten om een doelpunt te maken. Op dit moment kun nen we - als we vóór staan - de bal rondspelen. Ik weet zeker dat we de accu nog een keer zul len opladen. Ik heb daar in elk geval geen moeite mee. ook niet nu bekend is dat ik weg ga. Ik wil proberen om liet seizoen zo goed mogelijk af te maken Dat ben ik tegenover Breskens verplicht. Ze hebben hier twee jaar voor me klaar gestaan." Carlo Blommaert van HVV'24 (links): „Kwalitatief hebben we te veel ingeleverd." foto Charles Strijd Hulster ploeg op rand vierde klasse van onze medewerker Eddie van der Hooft TERNEUZEN - Met uitzonde ring van eersteklasser Hoek zijn alle Zeeuws-Vlaamse KNVB-clubs dit weekeinde toe aan de laatste speeldag van de competitie. Waar de een op een succesvol seizoen kan terugkij ken, neemt de ander afscheid met een traan. Dat laatste geldt vooral voor HVV'24. dat op de drempel van de vierde klasse slaat. Terneuzen besluit zondag de competitie met de uitwedstrijd tegen Goes, waarna in de na competitie de strijd aangebon den moet worden met (naar alle waarschijnlijkheid) Zwaluwe VFC en Terheijden. De Zeeuws- Vlaamse zondag-tweedeklasser aast op een stunt in die toegift en zal in het duel met Goes dan ook geen onnodige risico's nemen. „Het enige wat voor ons belang rijk is", zegt Mare de Kunder, „is dat we weer eens een goeie wed strijd spelen." De spits weet ech ter dat „we dat al een aantal we ken roepen", zonder dat dat di rect resultaat heeft opgeleverd. „Twee weken terug hebben we tegen RKTVV-uit één helft goed gespeeld, maar zondag vond ik het tegen Beek Vooruit alweer een stuk minder. Dat we met 3-0 wonnen was niet zozeer onze ver dienste maar meer een gevolg van de zwakte van de tegenstan der Voor de uitwedstrijd tegen Goes (dat eerder dit seizoen thuis met 1-0 verslagen werd) kan Terneu zen nog geen beroep doen op Pa trick Baumgarte, hoewel de aan valler wel de training hervat heeft. Michel de Vries kampt met een rugblessure. HW'24 HVV'24 verloor vorige week met 1-0 op eigen veld van koploper Roosendaal en zag daarmee zijn kansen op lijfsbehoud slinken. Tot overmaat van ramp wonnen Virtus en Middelburg, zodat al leen BSC nog te achterhalen is. Het verschil tussen beide ploe gen bedraagt drie punten, maar niemand in Hulst die - met BSC- Steenbergen in het vooruitzicht nog op een goeie afloop rekent. „Ik denk dat het gebeurd is", verwoordt aanvaller Carlo Blommaert de stemming bij de derde klasser. „Zelfs als wij zon dag van Patrijzen-uit winnen, zijn we nog afhankelijk van BSC" Blommaert moet toegeven „de ze ontwikkelingen te hebben zien aankomen", nadat een zestal spelers HVV vorig jaar voor een andere club verruilde. „Kwalitatief hebben we teveel ingeleverd", vindt hij „We heb ben dat nooit kunnen opvan gen Het. vertrek van een deel van de zo succesvolle ploeg van de laatste jaren had ook zijn weerslag op degenen, die wel bleven. „Als je zoveel jongens ziet weggaan en er komt nie mand voor terug, dan vreet dat aan je motivatie", weet Blom maert uit ervaring. Het perspec tief (de vierde klassei is boven dien niet al te aanlokkelijk voor nieuwe spelers. „Ik vrees dat HVV een moeilijke periode tege moet gaat", aldus Blommaert, die zegt „nog niet te weten wat ik volgend jaar'ga doen De 28-ja- rige aanvaller had vorig jaar. evenals Angelo Verbraeken. al wat vage contacten in België en rekent er min of meer op dat die contacten binnenkort nieuw le ven ingeblazen worden. Vierde klasse In de vierde klasse van het zon dagvoetbal zijn met nog één speeldag op het programma alle beslissingen gevallen. Axel werd kampioen. Hoofdplaat en Robur degradeerden en voor de nacom petitie plaatsten zich Breskens, Sluiskil en Vlissingen. Inde aan loop naar de nacompetitie is de confronatatie van aanstaande zondag tussen Breskens en Sluiskil in Breskens) niet geheel zonder belang, hoewel beide ploegen er nadrukkelijk voor zullen waken om het achterste van hun tong te laten zien. Kam pioen Axel sluit de competitie af tegen Steen (uit). Verder staan op het programma Koewacht- Robur. Hoofdplaat-Philippine en Vogelwaarde-IJzendijke In de nacompetitie in de eerste klasse van de afdeling speelt Oostburg zondag thuis tegen Clinge. Belangrijk voor wat de 'degradatie-competitie' ge noemd wordt, is Schoondijke- Corn Boys. AZVV Zaterdag derde klasser AZVV gaat morgen izaterdagi op be zoek bij Yerseke. dat met een achterstand van één punt op koploper Oostkapelle nog niet geheel uitgeschakeld is voor het kampioenschap In de vierde klasse van het zaterdagvoetbal krijgt Terneuzense Boys bezoek van SKNWK, de nummer vier van de ranglijst, die in de strijd om de derde periodetitel aan de leiding gaat. Zaamslag sluit een teleurstellend seizoen af met een optreden op eigen veld tegen NOAD Tennis Vijfde speeldag Zeeuwse competitfe: 2e klasse A Game '78 3-Sjef 1 0-6. De Bongerd 2-Ovezande 1 1-5. Souburg 5- Zer Oirts 1 1-5, Kruiningen 2-Hontenisse 1 2-4 2e klasse B Animo 2-Hoek 1 4-2, Sehoondijke 1-Slagvast 2 5-1, De Bos- kreek 2-Halve Maantje 2 1-5. Sou burg 3-Hulster Ambacht 1 1-5 2e klasse C Dos 1 De Sprink 1 3-3, MLTC 2-Hans- weert 1 4-2, Halve Maantje 3-Eegedima l 1-5 2e klasse D Dauwendaele 1-De Schelde 2 4-2, De Ruucstoppelen 1- Domburg 15-1, De Stoof 1-Souburg 4 1- 5, Vrouwenpolder 1-De Schenge 1 4-2 3e klasse A Smash 2-Schooruiijke 2 5-1. Sluiskil 2-Goblin 1 2-4. Animo 3-Dos 3 6- 0, Hoedekenskerke 1-Philten 2 0-6. 3e klasse B De Schelde 3-T.ola 1 2-4. Sjef 2- Goes 1 2-4, Smash 3-Souburg 6 4-2, Dri ve 1 MLTC 3 1-5 3e klasse C De West kaap 1-Dos 2 5-1. De Sprink 2-De Schel- de42 -4. Westerschouwen 3-Waarde23- 3. Kapelle 2-Zer Oirts 2 3-3 3e klasse D: Ovezande 2-De Klappers 2 4-2, Bathse Kreek 1-Eegedima 2 5-1. St Annaland 2- Dulveland 2 5 i Hoofdklasse 35 Animo l-MLTC 1 1- 5. Hontemsse 1-MLTC 2 4 2. Halve Maantje 1-Noord Beveland 1 2-4, De Schelde 1-Hulster Ambacht 1 4-2 1e klasse A- Vogelvlucht 1-Brouwers haven 11-5, Animo 2-Game '78 2 3-3, De Stoof 1-Scelveringhe 1 4 2, Sehoondijke 1-Ludo el Emergo 1 1-5. 1e klasse B - De Golfbreker 1 -De Bongerd 1 2 4, Sjef 1 - Animo 3 4-2, Hulster Ambacht 2-Kapelle 1 2-4, Hansweert 1-Game '78 1 1-5. 2e klasse A- Slagvast 1-Bathse Kreek 1 6-0, Sluis 2 Animo 4 3-3. Philten 1-Axel 1 5-1, Kapelle 2-MLTC 3 4-2 2e klasse B- Domburg 1-Sluis 1 5-1, Tiola 1- Vogelvlucht 2 6-0. Zaamslag 1-Slagvast 2 4 2, Zer Oirts 1-Souburg 1 2-4. Volleybal Bedrijfsvolleybal Terneuzen. Uitslagen VC Notabene-Peugeot Dees 1-2. Dow- CIS 1-2. V V.-A.& A 2-1, Foaks 2-Echo Audio 0-3, Beldo-Aster 0-3, ING Bank- Garage Vervaet 0-3 (regl Dow 2-Rabo- bank 2 1. Deltan 2-Peugeot Dees 2 0-2. Deltan-Foto Neelemans 0-3. TeVoRe- Voorwaarts-Wim de Waal 3-0, B.& S- Scheldesport 0-3, Aster 2-Wabeko 0-3, De Hoop-PSOVZ 3-0, Artland Artland 2-Gemeente 1-2, Foaks 4-VC Schelde 3- 0. Foaks 3-Cysouw Optiek 0-3. Standen IA Peugeot Dees 11-31 (kamp Foaks 11-26. VC Notabene 11- 21. Dow 12-17. CIS 11-15. Aster 12-9, Beldo 12- (degr.) IB V V. 11 -25. Artland Artland 11- 24, Garage Vervaet 12-19, De Pooter 11- 18. ING Bank 12-14, Foaks 2 12-13, Echo Audio 11-6 (degr I 2A Foto Neelemans 12-26, De Hoop 11- 24, Dow 2 12-20, Deltan 11 -19. PSOVZ 11 - 14, Rabobank 12-7. NHI-Opleidmgen 11- 6. 2B TeVoRe 11-25(kamp.),Gemeente 12- 24. Peugeot Dees 2 12-20. Voorwaarts- Wim de Waal 11-17, Artland Artland 2 11-16, Deltan 2 11-10, Philips 12-6 (degr.)3A; Visser Smit Hanab 11-30 (kamp PSOVZ 2 11 -23. Havenschap 11 - 17, Scheldesporl 11-15, VC Schelde 11- 13. Foaks 4 11-11, B.&S. 12-11. 3B: Cysouw Optiek 11-26, Dow 3 11-25, Aster 2 12-19, Gemeente 2 11-14. Wa- beko 11-11, URS 11-11, Foaks3 11-10.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 41