mtM De Voorzorg-Sinke een vertrouwd adres voor een stijlvolle en zorgzame uitvaart 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 10 MEI 1995 Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze doch- AMBER Zij is geboren op 9 mei 1996. Martin en Angélique v. d. Belt-Slikkerveer Tak van Poortvlietstraat 7 4384 CL Vlissingen Pim's Juweliersbedrijf Walstraat 102 4381 GE Vlissingen We zijn intens verdrietig door het overlijden van onze overbuurvrouw COR. KLOET-VAN ELSACKER die zoveel voor ons heeft betekend. We wensen Izaak veel sterkte toe. Rinus en Frangien Eversdijk-Sinke en kinderen Kapelle. 7 mei 1996. Met leedwezen namen wij kennis van het overlij den van de heer CORNELIS MARINUS GOOSSEN De heer Goossen was tot 1 juli 1982 werkzaam bij de toenmalige Dienst Openbare Werken van de gemeente Terneuzen als voorman in de kern Zaamslag. Daarnaast was de heer Goossen tot 1 maart 1975 lid van de vrijwillige brandweer Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte toe Terneuzen. 9 mei 1996 Burgemeester en wethouders van Terneuzen. drs. R C. E. Barbé, burgemeester: Th. J. de Brauwer. secretaris. Klagen, Wat is dat? Intens verdrietig delen wij u mede. dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve vrouw7, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve oma LILY JANSSEN echtgenote van Leo van Horen in de leeftijd van 66 jaar. Haar vergeten? Nooit! Westdorpe: Leo van Horen Sluiskil: Annelies en Camiel Corijn-van Horen Marjolein, Martijn Westdorpe: Harry en Patricia van Horen-Duine Westdorpe: Janny en Eric Aerts-van Horen Nicolai. Naomi 4554 BG Westdorpe, 8 mei 1996 De Witte Leeuw 11 De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag, 13 mei a.s. om 10.00 uur in de Parochiekerk van O.L. Vrouw Visitatie te Westdorpe waarna aan sluitend de crematie volgt in het crematorium 'Terneuzen'. Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst om 9.45 uur in bovengenoemde kerk. Zaterdagavond zal zij tijdens de Eucharistievie ring om 19.00 uur bijzonder worden herdacht. Lily is opgebaard in het Rouwcentrum 'Terneu zen', Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag van 16.00-16.30 uur. Gaarne alleen schriftelijke condoleance. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvan gen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige kennisgeving Na een kortstondige ziekte is nog onverwacht van ons heengegaan mijn neef. onze oom en oudoom JOHANNES CORNELIS VAN WEZEL (ome Jo) in de leeftijd van 70 jaar. Familie Stroo Vlissingen. 9 mei 1996 Westerzicht 601 Correspondentieadres Westerzicht 34. 4385 AM Vlissingen Eric gelegenheid tot afscheid nemen maandag 13 mei van 12.00-12.30 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen. Van Dishoeckstraat 620 te Vlissin gen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaats hebben om 13.00 uur in het crematorium. Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek van het rouwcentrum om 12.30 uur. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, mijn zeer geliefde vrouw en onze allerliefste oma MAATJE JACOBA MARIA KASSE echtgenote van Cornelis Geldof in de leeftijd van 75 jaar Sint-Laurens: C. Geldof Almere' Nicole en Kees Grijpskerke: Vivian en Chris 4333 KB Middelburg. 9 mei 1996 Noordweg 371 Op zaterdag 11 mei is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen van 14.00 tot 15 00 uur in het rouwcentrum 'Middelburg'. Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De rouwdienst welke geleid wordt door de wel eerwaarde heer Ds. A. C. Verweij zal gehouden worden op maandag 13 mei om 14.00 uur in de gereformeerde kerk te Sint-Laurens. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint-Laurens Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de gereformeerde kerk. Op 9 mei is overleden onze schoonzuster en tante PIETERNELLA MARIA KRAMER-KOK M. G. Verhoeff-Kramer A. Verhoeff Vlissingen Afscheid te moeten nemen van mijn innig gelief de man, onze lieve zorgzame vader en opa ADRIAAN KLAP was heel moeilijk. Uw vele blijken van hartelijk medeleven daarbij, zowel schriftelijk als persoon lijk. vooral tijdens de rouwdienst in de kerk en bij de begrafenis, hebben ons zeer getroffen en waren ons een grote troost. Hiervoor betuigen wij u onze oprechte dank S. Klap-Schrier Kinderen en kleinkinderen Waarde, mei 1996. Voor uw blijken van medeleven voor en na het overlij den van onze geliefde vader, groot- en overgrootvader CORNELIS CORNELISSE betuigen wij u onze hartelijke dank. Een woord van dank aan Ds. P. Paulus voor zijn steun en begeleiding. In het bijzonder Dr. Van de Haak voor zijn medische zorg aan vader gegeven, alsmede de ver zorging vanuit de Thuiszorg Walcheren. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 1996. Een man. een inan een woord, een ivoord Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn rechtvaardigheid en zorg. geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man. onze trouwe vader en begripvolle opa CHRISTIAAN HENDRIK LEMS in de leeftijd van 79 jaar. Vlissingen: S Lems-Wolf Vlissingen: Ary en Truus Chris Eric Groede: Kees en Lineke Dennis Rudi Vlissingen, 9 mei 1996 Correspondentieadres Van Nispenplein 12. 4381 VD Vlissingen De overledene is opgebaard in het rouwcentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. alwaar ge legenheid is tot afscheid nemen op maandag a.s. van 14.00 tot 14.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 13 mei om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de aula van het crematorium. Altijd te vroeg, maar toch op tijd, nemen wij dankbaar afscheid van niet alleen onze OPA. maar ook onze beste vriend. Vlissingen, 9 mei 1996 Chris en Eric bedankt voor alles. Vlissingen, 9 mei 1996. Dennis en Rudi 'Immers is mijn ziel stil tot God; van Hem is mijn heil'. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij ons gegeven heeft, geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma PIETERNELLA MARIA KRAMER-KOK weduwe van Jan Kramer in de leeftijd van 81 jaar. Kruiningen: J. W. van Goudswaard-Kramer C. J. van Goudswaard Petra en Cornie Gerdi Lia Arnemuiden: L. P Kramer M. Kramer-Klaasse Ellen en Ralf Jandre H annuel Oost-Souburg: P. L. Kramer L. B. F. Kramer-van der Zanden Marleen Middelburg, 9 mei 1996 'Rustenburg' Correspondentieadres: Radermacherstraat 2,4341 GX Arnemuiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag van 16.00-16.30 uur in het rouwcentrum 'Middel burg'. Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Dauwen- daele). De begrafenis zal plaatshebben op maandag 13 mei om 14.00 uur op de nieuwe algemene begraaf plaats te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw 'Rehoboth', bij de Ned. Herv. Kerk te Arnemuiden. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lie ve zuster, schoonzuster en tante P. M. KRAMER-KOK Krabbendijke: M. Allewijn-Kok J. Allewijn Zoutelande: N. v. d. Vreugde-Kok J. v. d. Vreugde Yerseke: C. Bom-Kok W. Bom t Krabbendijke: H. Kok J. Kok-Slabbekoorn Goes: M. Oom-Kok M. Oom - Neven en nichten Krabbendijke. 9 mei 1996. Bedroefd delen wij u mede dat. in zijn ei gen omgeving nadat hij afscheid heeft ge nomen van degenen die hij lief had. is overleden mijn lieve man. onze vader en opa RICHARD JOSEPHUS MARIE DOBBELAAR echtgenoot van Maria de Dalie eerder weduwnaar van Maria Stallaert in de leeftijd van 90 jaar. Vogelwaarde: Ria Dobbelaar-de Dalie Hulst: Joop en Willy van Damme- Hoogstraate Jeroen Remco Carolien Sluiskil: Carlo en Willy van Damme- Giele Cindy en Jean-Pierre Ivo en Matty Vogelwaarde: Wies en Marja van Damme- Wantenaar Wouter Maaike 's-Heerenhoek. Marlies en Hans Westdorp- van Damme Pascal Sharon 's-Heerenhoek- Lia en Nico van Antwerpen- van Damme Bianca Ilona Hulst: Frank en Ingeborg van Damme-van Bale Thom 4581 AM Vogelwaarde, 9 mei 1996 Wilgenstraat 35 Mijn man. onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van verzorgingshuis Stichting Hui ze St. Antonius. Past. Versterplein 1 te Klooster- zande. Aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op zon dag 12 mei van 19.30 tot 20.00 uur. De avondwake zal worden gehouden op zondag 12 mei in de Parochiekerk van de H. Gerulphus te Stoppeldijk, aanvang 19.00 uur. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 13 mei om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Gerulphus te Stop peldijk, waarna aansluitend de begrafenis op de R -K. begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het dorpscentrum. Populierenstraat 41 te .Vogel waarde Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Slechts 4 maanden na het overlijden van onze ge liefde zus en schoonzus, overleed nu onze geliefde zwager. ADRIAAN BOSSELAAR weduwnaar van Cornelia Vermeule in de leeftijd van 78 jaar. Moge de Heere hun enige dochter met haar man en kinderen ondersteune in deze zo zware weg. C. J. Vermeule J. Malj aars-Vermeule W. Vermeule M. Vermeule-van Steenis Middelburg. 8 mei 1996. Heel hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen, be langstelling en medeleven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Het was hartverwarmend, J. C. Harink-van Hekke Vredelust. kamer 217 Yerseke Dankbetuiging Voor de vele gelukwensen, kaarten, bloemen en ca deaus die we mochten ontvangen op onze 65-jarige bruiloft willen wij u. ook namens de kinderen, heel har telijk danken. Het was een dag om nooit te vergeten. D. de Braai H. de Braal-Bolleman Molenstraat 3, kamer 221 4543 CN Zaamslag Voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlij den van mijn man. onze vader en opa LAMMERT SMIT willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken. Namens de familie: C. Smit-Sturm Vlissingen, mei 1996. Met droefheid geef ik kennis dat na een kortston dige ziekte van mij is heengegaan mijn geliefde, zorgzame man JOHANNES DE KONING in de leeftijd van 82 jaar. R. S. de Koning-de Quelerij 4381 KL Vlissingen. 8 mei 1996 Boulevard de Ruyter 316 Mijn man is opgebaard in het rouwcentrum Over toom-Groen. Van Dishoeckstraat 620 te Vlissin gen. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag van 17.00-17.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben maandag 13 mei om 12.00 uur in het cremato rium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Vertrek van het rouwcentrum om 11.30 uur. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Een rechtschapen mens is heengegaan, onze lie ve broer JOHANNES DE KONING Middelburg: M Fransen van de Putte- de Koning Vlissingen: M. S. M. Wasmoeth-de Koning Vlissingen. 8 mei 1996. Aangezien het onmogelijk is een ieder persoonlijk aan te schrijven: dank voor uw warmte in Woord. Geschrift en Aanwezigheid bij het verlies van onze lieveling FRANK MARTIN VAN KESTEREN 'Zappa' Imke Kokke Geert. Henny en Gaby van Kesteren Uitvaartverzorging V.O.F. De Groot - De Kam Wellinkwervcstraat 13 4335 CZ Middelburg Telefoon 0118-612868 W. dc Groot, uitvaartleider Y. de Groot - de Kam. uitvaartverzorger dag en nacht bereikbaar eigen rouwvervoer in binnen- en buitenland gratis informatiepakket en wilsbeschikking Rouwcentrum in Middelburg en Vlissingen. Begrafenisonderneming Van der Hooft Voor alle dienstverlening dag en nacht bereikbaar. S Eigen Rouwcentrum voor opbaring beschikbaar Ook verzorging koffietafels vanuit bet Rouwceninnn Rouwkamer en koeling om thuis op te baren J. de Kok C. de Kok-van der Hooft Prunusstraat 25, 4431 DC s-Gravenpolder Rouwcentrum BosseWeide 2. s-Gravenpolder Telefoon: 0113 - 311517 Ontroerd hebben wij uw medeleven ervaren tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vader en opa JOHAN H. A. OCHTMAN Voor uw warme belangstelling in de vorm van fijne brie ven, bezoek en bloemen zijn wij u heel dankbaar. Moge de herinnering aan hem nog lang voortleven. Elien en Dick Rein Anneke en Gerard Margot en Freek Zierikzee, mei 1996. VLISSINGEN - Op Walcheren is De Voorzorg-Sinke al vele jaren een begrip, als er sprake is van een begrafenis of cre matie. Het bekende uitvaartcentrum ligt aan de Industrieweg 20 in Vlissingen. Slechts op een steenworp afstand van de begraafplaats. Het centrum werd in 1978 gebouwd en is sindsdien niet meer weg te denken. Het is slechts luttele mi nuten van het stadscentrum verwijderd. Gemakkelijk bereik baar, zowel voor bewoners van Vlissingen als voor hen, die van buiten komen. Recent heeft de directie voor uitbreiding van parkeedaciliteiten gezorgd nadat een strook grond van de gemeente kon worden gekocht. Uitvaartcentrum De Voorzorg-Sinke is opgericht door de heer P. Sinke, die in 1966 terugkeerde naar zijn geboorteland en de uitvaartverzorging „De Voorzorg" overnam. Altijd nog is de heer P. Sinke als adviseur aan het uitvaartcentrum ver bonden. Goede naam üp Walcheren, maar ook op de andere eilanden van Zeeland heeft De Voorzorg- Sinke in de loop der tijd een goede naam opgebouwd, dit is te danken aan het feit, dat alle medewerk(st)ers zich al tijd voor de volle 100% inzetten om elke uitvaart, of dit nu een begrafenis of een crematie betreft, tot in de puntjes te laten verlopen. De uitvaartleiders G. P. Sinke, H, G. van Zalen en P. J, Meerveld zijn met de dagelijkse leiding van het bedrijf belast. Omdat De Voorzorg-Sinke een samenwerkingsverband heeft met de lan delijke bekende uitvaartonderneming W. J. Innemee Zonen b.v. is niet alleen de kwaliteit van de dienstverlening op het allerhoogste peil gegarandeerd maar zijn ook de entourage en uitstraling aanmer kelijk verbeterd. De verantwoordelijkheid ligt daarom bij manager uitvaartbedrijf de heer A. M. H. Molenaar, Gemiddeld re gelt „De Voorzorg-Sinke" zo'n 500 uit vaarten per jaar, waarbij het percentage begrafenissen op 70% ligt. Voor een cre matie kiest ongeveer 30%. Klaar staan als mensen je nodig hebben, is het cre do, dat de medewerk(st)ers hanteren. „Als het droeve moment van overlijden wordt gemeld, dan moeten wij er ge woon zijn. Vanaf het allereerste begin. Dit betekent dat wij vakbekwaam alle zaken regelen, die nodig zijn om de uitvaart tot in de perfectie te laten verlopen. Daar naast geven wij adviezen over allerlei za ken. die na een overlijden noodzakelijk zijn. De familie heeft het al moeilijk ge noeg met het verwerken van het verlies van een dierbare." zeggen de uitvaartlei ders van De Voorzorg-Sinke. Dag en nacht De Voorzorg-Sinke is dag en nacht be reikbaar. Als 's nachts de komst van een van de uitvaartleiders is gewenst, dan wordt er direct een bezoek gebracht om dringende zaken te regelen. De volgende dag worden daarna de zaken in rustiger sfeer doorgesproken. Blijft de overledene thuis, hetgeen dankzij moderne koeltech nieken heel goed mogelijk is, of kiest de familie voor een plaats m één van de rouwkamers van het uitvaartcentrum? Belangrijke zaken, die goed overleg ver gen. Gelukkig is het taboe rondom de dood meer en meer aan het verdwijnen waardoor begrafenissen of crematies vaak op minder traditionele wijze worden uitgevoerd. Wat traditie is en blijft, is dat de uitvaartverzorgers in jacquet en de dragers in stijlvol zwart zijn gekleed, waarbij de hoge zijden hoed nog altijd traditioneel wordt gedragen, Rouwcentrum „De Voorzorg-Sinke" beschikt over een eigen louwcentrum, dat naast een ruime aula ook twee rouwkamers heeft. Hier kunnen condoléances worden gehou den, die normaliter een half uur duren maar m goed overleg ook langer. Het is de familie, die-dat bepaalt. Omdat men over een ruime aula beschikt kunnen in het centrum ook rouwdiensten worden gehouden. Als nabestaanden de intimi teit van de aula verkiezen boven de vaak veel grotere ruimte, die de kerk nu een maal biedt, dan leidt de dominee, pastor of een ander geestelijk leider, de dienst m deze aula. die ruimte biedt aan circa 100 personen, Desgewenst kan na af loop van de rouwplechtigheid in diezelf de aula een uitgebreide koffietafel wor den geserveerd. Stijlvol De Voorzorg-Sinke heeft de beschikking over een eigen rouwauto en twee volg auto's. Sinds kort kan er ook voor een uitvaart met de grandeur van ven/logen tijden worden gezorgd. Dankzij de kon takten met stalhouderij. „De Zadelhoff" bestaat de mogelijkheid om gebruik te maken van een exclusieve rouwkoets, die getrokken wordt door twee Friese paarden, terwijl bijpassende rijkoetsen achter de rouwkoets kunnen aanrijden. Een zeer bijzondere wijze om de uitvaart zo te laten uitvoeren. Het kan nu allemaal weer. Zeker voor mensen, die altijd met de nobele viervoeters vertrouwd zijn geweest, een oveiweging om vooraf be kend te maken, dat zij hun laatste tocht op deze wijze willen doen plaatsvinden. De uitvaartleiders van De Voorzorg-Sinke streven ernaar om vooraf mensen te attenderen op het regelen van onaf wendbare zaken. Dat kan door hen te wijzen op het laatste wensenformulier Ingevulde formulieren worden kosteloos bewaard en kunnen altijd weer worden gewijzigd. Het regelen van deposito's en een gratis codicilbeschrijving geven de definitieve zekerheid van een correcte uitvaart Deze maatregelen worden steeds meer'toegepast. Vooral ouderen benutten deze mogelijkheden voordat zij hun intrek in zorgcentra nemen. Datzelf de geldt voor de keuze van grafmonu menten. Adviezen en begeleiding bij aan schaf, met desgewenst een bezoek aan de steenhouwer, behoren tot de moge lijkheden. De mensen van De Voorzorg- Sinke zijn zich ervan bewust, dat zij er voor moeten zorgen dat de herinnering aan de door hen verzorgde stijlvolle uit vaartplechtigheid een goede is Zowel in het voortrajact als tijdens de nazorg, die na iedere plechtigheid automatisch plaatsvindt, stellen de mensen van De Voorzorg-Sinke zich ten dienste van na bestaanden, die in deze droeve periode die hulp zo goed kunnen gebruiken. Voor nadere informatie: De Voorzorg-Sinke Uitvaartverzorgingsonderneming Industrieweg 20 - 4382 NA Vlissingen Telefoon 0118-412760 Fax 0118-411808 >r>: AFWEZIG 16 t/m 20 mei 1996 S. J. M. SCHRUER huisarts waarneming door: Dr. M. v. d. Stoep Dr. D. W. Thijssen Dr. D. P. W. Keizer Dr. M. J. Kooiman Dr. M. J. Oortman Begrafenisonderneming 'GOES' Zuidvlietstraat 37, 4461 GW Goes Tel. 0113-2(6363 Dag en nacht bereikbaar RDP Vakantie Recreatie is Nederlands groot ste dagbladcom binatie. Met een betaalde oplage van ruim 1.700.000 exem plaren, goed voor een bereik van 4.2 miljoen reislustige Nederlanders 1 rt O() i <mrn l I 'ff Voor informatie en reserveringen: RDP, postbus 2, 1800 AA Alkmaar, Sluittijd woensdag 16.00 uur. Kaderadv. mits gereserveerd donderdag 10.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 10