Woningbouw Nieuwland urgent Bewoners reageren positief op plan voor Middengebied Strijdbaar èn gezellig Openbaar groen in Domburg duurder Vlissingen plaatste afvalcocons zonder bouwvergunning zeeland Bestemmingsplan voorziet in 70 nieuwe woningen in 20 jaar weekenddiensten kerkdiensten AH'S VAKANTIE MENU-TIP AH DIEPVRIES PATAT FRITES kilozak van 2^29" 1.69 AH DIEPVRIES KROKETTEN pak a 4 stuks AH APPELMOES pot 720 gram AH VANILLE VLA pak 1 liter van2<G5 2.19 van 5L3€T 0.99 van "UTS' 0.99 ZATERDAG 9 MAART 199B ALAKMlNUlVllVltt. I )-ll van onze verslaggever NIEUW EN SINT JOOSLAND - Als het inwonertal van Nieuw en Sint-Joosland blijl't dalen èn het voorzieningenniveau af brokkelt, komt de leefbaarheid van het dorp in gevaar. De voor naamste oorzaken van de pro blematiek is een tekort aan wo- ningbouwmogelijkheden in de laatste tien jaar. Dat staat in het ontwerp-bestemmingsplan Nieuwland-Kom. Om het tij te keren willen B en W van Mid delburg de komende twintig jaar maximaal zeventig wonin gen in het dorp bouwen. Telde Nieuw en Sint Joosland op 1 januari 1981 nog ruim 1500 in woners, dat aantal was in janua ri 1993 teruggelopen tot 1363. De vermindering is vrijwel volledig toe te schrijven aan vertrekkers. De belangrijkste oorzaak daar van is dat sinds 1984 vrijwel geen woningen, meer zijn gebouwd in het dorp. Daar komt nog eens bij dat één op de tien huizen van slechte kwaliteit is. Om het vertrekoverschot tot staan te brengen, is het nodig woningen te bouwen. Op korte termijn móeten daarom nieuw- bouwlocaties worden gevonden. Als in het dorp meer mensen ko- men wonen, kunnen voorzienin gen als winkels, dorpshuis en ba sisschool blijven bestaan. Bouwlocaties In het ontwerp-bestemmings plan heeft het college een aantal bouwlocaties binnen de be bouwde kom op het oog waar woningen gebouwd kunnen wor den. Op het binnenterrein tus sen de Hoge Stelle en Achter de Kerk is ruimte voor ongeveer tien woningen. Die kunnen pas gebouwd worden als het daar aanwezige transportbedrijf is vertrokken en als geluidsweren- de voorzieningen zijn getroffen langs de A58. Rijkswaterstaat geeft lage prio riteit ahn een geluidscherm. Wellicht kan de gemeente de procedure wat versnellen door mee te betalen aan een deel van het scherm. Aan de Hoge Stelle zelf is nu nog één kavel beschik baar, maai- ook daarvoor geldt dat eerst geluidswerende voor zieningen nodig zijn. Achter de kerk zelf is nog plek voor drie tot vier woningen op de plaats van het transportbedrijf. Het bouwblok tussen Achter de Kerk en de Oude Rijksweg wordt in het ontwerp-bestem mingsplan beschreven als 'rom melig'. Dat blok bestaat mo menteel uit zeven woningen, een winkel en twee bedrijven. Voor dat deel bestaan twee mogelijk heden: sloop en volledige nieuw bouw of gedeeltelijke sanering. Volledige sanering levert een na delig saldo op van 1,3 miljoen gulden. Bij nieuwbouw kunnen er drie woningen meer gebouwd worden dan er nu staan. Het col lege acht gedeeltelijke nieuw bouw financieel haalbaar. Op de hoek Kerkstraat/Kerkplein kunnen één a twee huizen ko men voor jongeren of senioren. Het garagebedrijf/benzinesta tion aan de Oude Rijksweg ver oorzaakt volgens het college geen klachten. Op termijn zou het eigenlijk moeten verdwij nen, waarna ruimte ontstaat voor drie huizen. Behalve die inbreidingslocat-ies heeft het college ook een aantal plaatsen op het oog voor een nieuwe wijk. Die plek is globaal gelegen ten zuiden van de Schel- depoortstraat en ten oosten van de Sloehavenstraat. Het terrein achter de Scheldepoortstraat kan als eerste worden aange pakt. Na verplaatsing van de sportvelden kan het stuk grond aan de Sloehavenstraat worden bebouwd. In totaal is ruimte voor 50 a 55 woningen. Het college stelt voor om het woon- en leefklimaat in de kom te verbeteren en een lokaal be drijventerrein te ontwikkelen ten oosten van het dorp (inge klemd tussen de A58 en de Lan- geweg). Dat terrein is uitslui tend bedoeld als uibreidings-, hervestigings- en verplaatsings locatie voor bestaande bedrij ven in de kern. De ontsluiting van het terrein loopt via de Lan- geweg. Het ontwerp-bestemmingsplan ligt vanaf 15 maart gedurende vier weken ter inzage bij de ge meente Middelburg en in het dorpshuis van Nieuw en Sint Joosland. van onze verslaggever DOMBURG - De gemeente Domburg wil meer geld vragen aan inwoners die een groen strook van de gemeente willen kopen. De snipper prijs per vier kante meter zou met tien gulden omhoog moeten naar vijftig gulden. Het college van B en W schrijft dit in de Notitie Ver koop Groenstroken, die op 18 maart in de commissie Vrom aan de orde komt. De kopers hoeven niet extra te betalen voor de ruimere bebouwings mogelijkheden op hun perceel als zij een stukje openbaar groen aanschaffen. Het Domburgse college rela teert een verhoging van de snip- perprijs aan het prijsindexcijfer van de gezinsconsumptie van 1990 tot 1995. Het vindt een prijs stijging van twintig procent daarom reëel. Een vierkante me ter openbaar groen zou dan 48 gulden gaan kosten, maar het college rondt dat naar boven af op 50 gulden. Bebouwing De Notitie Verkoop Groenstro ken is opgesteld na vragen van de gemeenteraad in december 1995. Die wilde weten wat de ge volgen voor het bebouwingsper centage zijn als een perceel wordt uitgebreid met een groen strook. Elke kavel mag volgens het bestaande beleid uit 1989 voor dertig procent worden be bouwd. Als de omvang van een kavel toeneemt, mag de eige naar ook een groter stuk daar van bebouwen. Een tweede gevolg van de aan koop van openbaar groen is dat de grens van een perceel op schuift. In de bouwvoorschriften is een minimum afstand van de woning tot de rand van de kavel opgenomen. Bij verschuiving van de perceelsgrens kan de wo ning dus ook in die richting wor den uitgebreid. Het is echter niet nodig die rui mere bouwmogelijkheden finan cieel in rekening te brengen, vin den B en W. In bestemmings plannen van recenter datum mag een kavel al voor 40 procent worden bebouwd. Bovendien is gebleken dat de huidige omvang van de percelen voldoende is voor de gewenste woonopper- vlaktes, aldus het college. Onderhoud Het in rekening brengen van de ruimere bouwmogelijkheden zou regelrecht indruisen tegen de doelstellingen van het priva tiseren van openbaar groen. De gemeente wil daarmee immers bereiken dat er minder klachten binnenkomen over het onder houd van groenstroken. Inkrim ping van het totaal aan open baar groen levert een besparing op en tegelijkertijd brengt de verkoop ervan geld in het ge meentelaatje. De leefbaarheid van Nieuw en Sint Joosland is in gevaar als niet snel nieuwe woningen worden gerealiseerd. Met het nieuwe bestem mingsplan Kom Nieuwland wil de gemeente het tij keren. foto Ruben Oreel van onze verslaggever VLISSINGEN - Inwoners van het Middengebied in Vlissingen kunnen in grote lijnen instem men met de maatregelen die de gemeente dit jaar in het stads gedeelte wil uitvoeren. De in spraakronde leverde 23 reacties op, die vooral suggesties, wen sen en tips bevatten. Wel zou den sommige insprekers willen zien dat een aantal projecten, dat pas voor 1997 of later op de rol staat, eerder- wordt uitge voerd. Vlissingen heeft in 1995 een grootschalig Plan van Aanpak opgesteld, dat de leefbaarheid in het Middengebied (het stadsge deelte tussen de Koudekerkse- weg, de Paul Krugerstraat, de Sloeweg en de sportvelden) aan zienlijk moet verbeteren. De ver beteringen heeft de gemeente samengevat in de zogeheten vier V's: minder Viezigheid, minder Verkeer, meer Veiligheid en meer Verlichting. Tot 2000 wor den jaarlijks enkele miljoenen aan het Middengebied besteed. De aanpak gebeurt in intensief overleg met de buurtbewoners. Vorig jaar konden zij een top-10 samenstellen van maatregelen die volgens hen het hardst nodig zijn. Mede aan de hand daarvan is een uitvoeringsplan voor dit jaar opgesteld, waarop de bewo ners opnieuw konden reageren. Het programma - goed voor in totaal ruim 2,3 miljoen gulden - bevat vooral veel kleinere pro jecten die op korte termijn kun nen worden gerealiseerd. Veel insprekers maken zich zor gen over het drukke verkeer in het Middengebied, vooral in de Bloemenlaan. Het college wijst er in zijn reactie op dat er een on derzoek wordt uitgevoerd naai de hoofdwegenstructuur in heel Vlissingen. De uitkomsten daar van moeten worden afgewacht voordat in het Middengebied maatregelen kunnen worden ge nomen. Het streven van B en W is het doorgaande noord-zuid- verkeer in het Middengebied zo veel mogelijk te weren. De stu die moet uitwijzen of dat haal baar is en op welke termijn. De meeste andere reacties zijn tamelijk gedetailleerd en waar mogelijk laat het college weten de opmerkingen ter harte te zul len nemen. Voor de meeste sug gesties geldt dat ze bij de ver dere uitvoering van het Plan van Aanpak, dus na dit jaar, worden bezien. Dat gebeurt opnieuw in samenspraak met de buurtbe woners. Het uitvoeringsplan 1996 voor het-Middengebied wordt, samen met de inspraakreacties, dins dag 12 maart besproken in de commissie volkshuisvesting, openbare werken en stadsbe heer en donderdag 14 maart in de commissie ruimtelijke orde ning en verkeer. Beide openbare bijeenkomsten worden gehou den in het stadhuis in Vlissingen en beginnen om 19.30 uur. Cecilia Meinders amuseert de bezoekers van de Vrouwendag in De Stenge in Heinkenszand. foto Willem Mieras Viering Vrouwendag in Heinkenszand van onze verslaggeefster HEINKENSZAND - Zoals het in de wereld van het drama hoort, maakte Cecilia Mein ders er vrijdagavond een spelletje van, van de ver scheidenheid binnen de vrou wenbeweging. Ze verdeelde de ongeveer veertig 'dames' die naar De Stenge in Hein kenszand waren gekomen in groepjes: de strijdbaren, de nieuwsgierigen en de gezel ligheidszoekers. En er was ook een club die net als vroe ger feest wilde vieren, ge woon omdat het vrouwendag was. Cecilia Meinders was slechts één van de vele vrouwen die de Borselse Werkgroep Vrou wenactiviteiten had uitgeno digd. Ineke Sturm uit Zierik- zee hield twee ronde-tafelge sprekken, over vrouwen in de politiek en over de Janneke Dierxschool. En er was een optreden van het komische vrouwentrio De Frustia's. Ook tijdens de forumdiscus sie bleek de verscheidenheid aan opvattingen onder het publiek. Alle aanwezige vrou wen leken het erover eens te zijn dat de Zeeuwse vrouwen vakschool Janneke Dierx open moet blijven en dat daar geld voor moet komen. Maar over de manier waarop dat doel kan worden bereikt, wa ren de meningen verdeeld. „We weten de weg inmiddels wel te vinden", zei een grijze dame. „Aan de vergadertafel wordt druk over dit onder werp gepraat. Maar dat is niet genoeg. Je moet laten zien hoe boos je bent. Je moet be stuurlijke keuzes afdwingen." „We moeten het Regionaal Bureau voor de Arbeidsvoor ziening bezetten", riep een ge neratiegenoot van de zoge noemde tweede feministische golf. Drankje Het is echter de vraag of ze de jongere vrouwen mee zal krij gen wanneer dat daadwerke lijk gebeurt. „We geloven niet meer in dat soort acties", zei één van hen. Verdeeld of niet, ze vonden het vrijdag allemaal belang rijk om naar De Stenge te ko men. Of het nou was uit gezel ligheid, nieuwsgierigheid of strijdbaarheid. En na een drankje tussendoor, zat de even tevoren in vieren gedeel de club weer gezusterlijk bij elkaar. Nog meer op een kluitje dan vóór de pauze. van onze verslaggever VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen heeft de twee 'afval cocons' bij het appartementen gebouw Poort van Altena aan de Nieuwendijk ten onrechte zonder vergunning geplaatst. B en W hebben het bezwaarschrift dat de Vereniging van Eigena ren had ingediend, op advies van de commissie bezwaar- en beroepschriften, gegrond ver klaard. Toch blijven de contai ners voorlopig staan, omdat er geen betere locatie beschikbaar is. De gemeente begint op korte termijn een vergunningproce dure om de cocons te 'legalise ren'. De cocons zijn er drie jaar gele den, vlak na de oplevering van het complex, neergezet. Na pro testen van de bewoners zijn ze verplaatst naar de huidige loca tie op de Ballastkade, maar ook die plek stuit op bezwaren. De bewoners klagen over stan koverlast en wijzen erop dat de containers ongedierte aantrek ken en in de nachtelijke uren worden gebruikt als openbaai- urinoir. In het bezwaarschrift dat de Vereniging van Eigena ren had ingediend bij het colle ge, voert zij als argument aan dat voor de cocons een bouwver gunning nodig is. Toch fiat voor loterij van Vlissings koor VLISSINGEN - Het Vlissingse koor Coastline Chorus mag als nog een loterij houden voor een reis naar Taganrog. De gemeen te had in eerste instantie gewei gerd een vergunning daarvoor af te geven, omdat het niet zou gaan om een goed doel. Het be zwaarschrift dat het koor daar op had ingediend hebben B en W, op advies van de commissie bezwaar- en beroepschriften, gegrond verklaard. Coastline Chorus wil met de op brengst van de loterij een deel van de reis in september naar Taganrog, de Zuid-Russische zusterstad van Vlissingen, be kostigen. De trip wordt onderno men in het kader van de festivi teiten rond het Peter de Grote jaar. De gemeente wilde in eer ste instantie geen vergunning verlenen, omdat de loterij niet zou voldoen aan de eisen van de Wet op de Kansspelen. Volgens die wet is een vergunning alleen mogelijk als de loterij voor een goed doel wordt gehouden of het algemeen belang dient. Huisartsen: Vlissingen, zat. 0.00-24.00 uur: F. G. Snijder, Burg. van Woelde- renlaan 12, tel. (0118) 413933. zon. 0.00-24.00 uur: F. Legemate, Troelstraweg 411, tel. (0118) 468021. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Middelburg, vrij. 17.00-zat. 23.00 uur: F. J. Heere, J. H. Huyssenstraat 15, Middelburg, tel.(0118)639933. zat. 23.00-zon. 23.00 uur: A. P. Bruynzeel, Herengracht 68, tel. (0118)639933. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Patiënten Gezondheidscen trum Middelburg-Zuid: zie dienst Souburg, Nieuwland en Arnemuiden. Souburg, Nieuwland en Arne muiden, zat. 0.00-24.00 uur: N. Kapteyn. Lekstraat 6. Oost-Sou burg. tel. (0118)461630. zon. 0.00-24.00 uur: H.J. Roelof- sen, Pr. Bernhardstraat 2, Arne muiden, tel. (0118) 601308. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 urn-. Gapinge, Grijpskerke, Oostka- pelle, Serooskerke, Vrouwen polder, Veere en Zanddijk: R. Ubels en M. J. J. Helmes, 't Plein 2, Serooskerke, tel. (0118) 591212. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Meliskerke, Zoutelande, Koudekerke en Biggekerke, vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: P. K. Noorlander, Middelburgse straat 94, Koudekerke, tel. (0118) 551231. Biggekerke en Meliskerke (art sen Bouwense en Stutterheim): vrij. 18.00-ma 08.00: B. Bouwen- na.f Elf se. Valkenisseweg 14, BiggJ ke, tel.(0118)552190. Tandartsen: Walcheren: G.A.M. Jan» Ooststraat 21. Zoutelande t (0118)561525. Spreekuur 11.00-12.00 uur,; tiënten tandarts P. van T land: praktijknummer belle 1 Dl Verloskundigen: i z Vlissingen, vrij. 09.00-ma.l^ uur: S. v.d. Kaaden, tel, i| 471140, Middelburg, zat. 09.00-ma,(j P' uur: S. K. Boot, SegeersiiP' 120, tel. (0118)639865. k r< Dierenartsen: Landbouwhuisdieren: j (0118)633803. Kleine huisdieren: Mw. Driehuis van Haselen, Gerh dystraat 151, Vlissingen (0118)466548. Spreekuur 11.00-12.00 en i; 18.00 uur. 1 Dierenartsen praktijk '0os pelle': Oude Domburgs 33 a te Oostkapelle, landt: huisdieren tel. (0118) 581411 zelschapsdieren tel. 582985. Dierenartsenpraktijk Melis ke: R. Roskam, Kelderwegi (0118)592838. Apotheken: Middelburg: Welsinge, Jw bautstraat 45, tel. (0118) 6231 11 Vlissingen: Apotheek Soul C. van Perestraat 1, tel. 461593. Thuiszorg: Walcheren: tel. (0118) 4]j (wijkverpleging); tel. 413880 (gezinsverzorging). De commissie bezwaar- en be roepschriften is het eens met de vereniging. Zij adviseerde het college het bezwaarschrift ge grond te verklaren en om te zien naar een andere locatie voor de cocons. B en W hebben die con clusie overgenomen, maar schrijven in hun antwoord aan de Vereniging van Eigenaren 'dat de huidige locatie toch de beste is'. De mogelijkheid om de cocons naar de Nieuwendijk te verplaatsen heeft 'ernstige be zwaren' opgeroepen van een van de horeca-exploitanten. Boven dien is de plaatsing aan de Nieu wendijk evenmin legaal. Het college laat de vereniging ook weten dat de gemeente de si tuatie rond de cocons al enige tijd in de gaten houdt. „Misstan den zoals rommel buiten de co cons of stankoverlast zijn daar bij niet geconstateerd. Mocht dit veranderen, dan zal op grond van milieuregelgeving worden opgetreden en maatregelen wor den voorgeschreven", beloven B en W. De Vereniging van Eigenaren volhardt in haar verzet tegen de cocons en beraadt zich nu op be roep bij de rechtbank. „We blij ven met open vizier strijden tot dat ze weg zijn", aldus voorzitter N. Schipper. „Maar ik heb het gevoel dat het voor de gemeente langzamerhand meer een presti gekwestie is geworden dan wat anders." Zondag 10 maart 19965 Nederlands Hervormde Kerk. Aagtekerke 10 ds. De Bruyn, 19 ds. Den Braanker; Arnemuiden 9.30 ds. Maas, 15 ds. Jonker; Big gekerke 10.15 ds. Manuputty; Domburg 10 ds. v. d. Poll, 19 ds. De Bruyn; Grijpskerke 10 ds. Den Braanker; Kleverskerke 9.30 ds. Wolthaus; Koudekerke 10 ds. De Haan (SOW); Melisker ke 9 ds. Manuputty; Middel burg: Concert- en Gehoorzaal 10 ds. Verweij (HA); Nieuwe Kerk 10 ds. Brakema; Koorkerk 10 mw. ds. De Vries; Ontmoetings- kerk 10 ds. Wüllschleger, 17 ds. Het Lam; Eglise Wallonne 10.45 dhr. Chardard; Engelse Kerk 19 ds. Koops; Nieuw- en Sint Joos land 9.30 ds. Barmentlo; Oost kapelle 10 ds. Boomer; Oost- Souburg: (Kanaalstraat) 9.30 ds. Woltering (HA); Oranjeplein 9.30 en 19 ds. v. Schaik; De Zoute Viever 19 ds. Mesu; Ritthem 11 ds. Bartmentlo; Serooskerke 10 ds. Pannekoek; Sint-Laurens 10 ds. Spanjer; Westkapelle 9.30 en 19 ds. Spaans; Zoutelande 9.30 ds. Boekesteijn (HA). SOW-gemeente. Vlissingen: Pe- truskerk 10 ds. De Boer; Schel- dehof 17 ds. De Boer; Ter Reede 19 kapt. Bijl; Ziekenhuis Wal cheren 10 past. v. Hecke; ver pleeghuis Der Boede 10.30 dhr. Simons; Open Hof 9.30 mw. ds. Schoorel; De Schaapskooi 9.30 ds. De Nooij; Vrouwenpolder 10 ds. Pennekamp. Gereformeerde Kerk. Arnemui den 9.30 ds. Bakker, 14.30 ds. Pennekamp; Gapinge 10 mw. De Ridder-van Meggelen; Grijpskerke 10 ds. De Ridder, 14.30 ds. v. d. Poll; Meliskerke 10 ds. v. d. Zwan (HA); Middelburg: Hofpleinkerk 9.30 ds. v. d. Berg (HA) en 14.30 ds. Brakema; Ge- tuigeniskerk 10 ds. Koops; De Hoeksteen 9.30 ds. Crans; Oost kapelle 10 ds. v. d. Beukei, 17 ds. Verweij; Serooskerke 10 ds. Warner; Veere 10 ds. Lukas. Gereformeerde Gemeente. Aag tekerke 9.30,14 en 19 leesdienst; Meliskerke 9.30 leesdienst, 14.30 ds. W. Harinck; Middel burg-Centrum 9.30 en 18.30 ds. Tanis, 14 leesdienst; Middel burg-Zuid 9.30 en 19 leesdienst, 14 ds. Tanis; Oostkapelle 9.30 (HA) en 15 ds. Paul; Vlissingen 9.30 en 16 ds. Kattenberg; West kapelle 9.30, 14 en 18.30 lees dienst. Christen Gemeenschap. Hooge- lande (kapel van Sint-Maarten) 10 mensenwijdingsdienst. Nederlands Gereformeerde Kerk. Middelburg (Engelse Kerk) 9.30 dhr. v. d. Veen, 17 dhr. Budding. Gereformeerde Kerk (Vrijge maakt). Middelburg 9.30 en 16.30 ds. De Snoo; Souburg en Vlissingen 9.30 en 16.30 kar. Leeuwen. Christelijk-Gereformeerde I P Kerk. Middelburg 9.30 en9 zi ds. v. d. Ham; Vlissingen!)! et 16.30 ds. v. d. Wal. sc Vereniging van Vrijzinnigi P' vormden en RemonstnP' Middelburg (Koorkerk) Mkl ds. De Vries. h< Evangelisch-Lutherse Gemi S' te. Middelburg/Vlissingeij n mw. Oele. j Doopsgezinde Gemeente t( singen 9.30 dhr. De Bruin, j' D Hersteld Apost. Zendiuld: meente. Vlissingen 10 al rc dienst. F o Geredja Kristen Maluku ei tan di Belanda. Oost-Sou); pi 13 pdt. Siwabessy; Koudet m 12 pdt. Siwabessy. Nieuw-Apostolische Kef), E Souburg 9.30 en 16, woensL dienst. Leger des Heils. Middel!' 9.20 bidstond, 10 env. Vlissingen 10 kapt. Bijl. Anglicaanse Kerk. Vlissiffi Oost (kapel zeemanshuis® depoort) 10.30 holy commutóï Zevendedags-Adventisten terdag). Vlissingen (N. H," O.-Souburg) 9.30 dhr. Middelburg (Doop Kerk) 11 dhr. Peroti. »S. 4 Baptisten Gemeente. burg 10 br. Fabriek. ^'ers Pinkstergemeente. Vlissï23,5 15.00 pred. De Jager; Mil66 burg 11.30 dienst; WeslP^ burg 14.30 dhr. v. d. Oever Evangelie Gemeente. MifSilo burg (De Wijngaard, CTS815 dienst. P.4 Volle Evangelie GemeenteM'l singen/Berea 10 dienst; 1' muiden Immanuel 10 diens?— Het Apostolische Genoom Vlissingen 9.30 uur, woe. 25] Gereformeerde Gemeente f derland. Middelburg: WsL kerk 9.30,14 en 18.30 dienst r iensj otefc tie af F Vrije Evangelische GemtL 'Tc sing. Westkapelle 9.30 evang.|fl De kerk van Jezus C/ms(«i§J] de Heiligen der Laatste Du Vlissingen 10 dienst. tfj Volle Evangelie Bethel Middelburg (geb. 't Zant dienst. Rooms-Katholieke Kerk. delburg: (Petrus en Paulusr 10; De Hoeksteen 11.30; f burg Martinuskerk 10; Vil gen Lieve Vrouwekerk 9.35 19; Open Hof 11.15; Ter ft zat. 17; Domburg (Badhuis zat. 19. Christelijk Centrum Z« Vlissingen (Faradaywegl dienst. Rafaël Gemeenschap I Middelburg 9.30 dienst. «gr* Deze extra aanbieding is verkrijgbaar in onze filialen in Middelburg en Vlissingen. Aanbieding geldt t/m zaterdag 9 maart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 18