Drugsbeleid opnieuw onder vuur GOED KOOP PZC Liever kort haar dan dode ree PZC Spionage-incident is ;torm in glas water i -Groenlinks eist van [inschoten nadere ïjiitleg over CTSV Protest tegen plannen luchthaven in zee Veel overvallen Amsterdam afrekeningen Groep Molukkers slaags in Apeldoorn binnenland (an den Broek: houding Nederland bedreigt open Europa ]- HALFOM HALF GEHAKT CMI stelt dat afgebrande loodsen aan eisen voldeden MAANDAG 4 MAART 1996 ig; StSN HAAG (GPD) - Europees mmissaris Hans van den .oek vindt dat de bezwaren ~*in andere landen tegen het Ne- frlandse drugsbeleid ten on- chte door Nederland terzijde Önfrden geschoven. De houding ,an^n ons land betekent een diree- lite, bedreiging voor een Europa Klconder grenzen, aldus de Neder- 3 <%dse Euro-commissaris die in tjej jaren tachtig minister van zaken was. ZeJlgens Van den Broek moet ejderland zich houden aan de spraken die eind vorig jaar op t Europese top in Madrid zijn «maakt over de harmonisatie in het drugsbeleid. Het afwij- ■nde Nederlandse gedoogbe- [d veroorzaakt grote onrust in i landen om ons heen. „Als je m afwijkend beleid voert van rest, dan gaat daar een aan- iigende werking op drugsge- leajuikers van uit. Grensgemeen- ondervinden daar grote last ro-m en de buurlanden ook. Dat veroorzaakt in een Europa zon der grenzen grote moeilijkhe den". aldus de commissaris. Hij voorziet dat de bezwaren in de buurlanden groeien naar mate het beleid in Nederland li beraler wordt. „Elk land moet rekening houden met de gevol gen van het eigen beleid elders. Nederland zal daarom aan har monisatie van het drugsbeleid moeten meewerken. Anders moeten we accepteren dat de grenzen in Europa weer gesloten worden". Afspraken Volgens het ministerie van bui tenlandse zaken vergist Van den Broek zich als hij verwijst naar afspraken over een uniform Eu ropees drugsbeleid. Die afspra ken bestaan namelijk niet. In Madrid hebben de regeringslei ders vorig jaar wel besloten een studie uit te laten voeren naar de eventuele gevolgen van harmo nisatie van het drugsbeleid. Volgens een artikel in het Duitse HAAG (ANP) - De beschul- iging; van Griekenland dat een «derlandse diplomate zich zou jbben schuldig gemaakt aan tionage is „een kleine storm in 9 !n groot glas water". Minister an Mierlo van Buitenlandse "iken heeft dat afgelopen [eekeinde verklaard vanuit mgkok, waar hij een Euro- liatische top bijwoonde. lok de Tweede Kamer gelooft Jets van de beschuldigingen. |VD'er Weisglas zinspeelde zelfs tegenmaatregelen als de [rieken hun beschuldigingin- jn niet intrekken: Nederland |u zo nodig een Griekse diplo mat moeten uitwijzen. ^gelopen vrijdag werd bekend at de Nederlandse assistent- -efensie-attachee M. Thissen- chotgerrits op 28 januari op het -jriekse eiland Lesbos is aange- puden in gezelschap van een aliaanse collega. Zij waren vol- bns een woordvoerder van de Jriekse socialistische regerings- irtij in het bezit van documen- 'a met gegevens over schepen, avens en vliegvelden. Beide di- HAAG (ANP) - Fractielei der Rosenmöller van Groen links wil nadere opheldering Drioan staatssecretaris Linscho- rosien (sociale zaken) over de gang 3-3üan zaken tijdens het debat de privatisering van de l°!iektewet eind vorig jaar. Hij gjieent dat de bewindsman vrij tijdens een overleg met de ueslamer hierover op één punt lineiet de waarheid sprak en heeft chriftelijke vragen gesteld, dochten de antwoorden niet ievredigend zijn dan zal hij de naar de Kamer li oepen voor uitleg, zei vrijdag dat hij op november vorig jaar via de kennis nam van uitgelek te rapporten van het College van JJoezicht Sociale Verzekeringen '°eC!TSV) over de gevolgen van het Volgens Rosen- oii.flöller klopt dat niet, omdat op lie dag nog in geen enkel me- Advertentie kilo van HEINZ WITTE BONEN IN TOMATENSAUS 07Q blik 425 gram vart *1 oo BOERENWIT 00 OF TARWE rjd heel li9 Aanbiedingen geldig van ma 4 t/m wo. 6 maart 19%. A&P Services B.V tel. 035-5483333 ELKE DAG GOED NIEUWS blad Focus, dat vandaag ver schijnt, eist inmiddels ook de Duitse regering dat Nederland zijn drugsbeleid aanpast. Het blad beschikt over een geheim document waarin staat dat ons drugsbeleid „enorme problemen oplevert en bijdraagt tot. een ver ergering van de drugsproblema tiek". Volgens de documenten komen vrijwel alle drugs in Duitsland uit Nederland. plomaten verklaarden die infor matie uit puur beroepsmatige belangstelling te hebben verza meld. Volgens een Griekse krant zou de zaak aan het licht zijn geko men doordat het tweetsd bij een lunch in een visrestaurant op Lesbos een notitieblok met mili taire gegevens had latenTiggen. Een oppassende burger vond het blokje en bracht het naar de politie, die op haar beurt de in lichtingendienst inschakelde. De twee worden in verband met hun diplomatieke status niet vervolgd. Wel zal mevrouw This- sen „voor verlof' naar Neder land terugkeren. Buitenlandse Zaken wilde gisteren niet zeggen wanneer dit zal gebeuren. Volgens Van Mierlo is er geen sprake van dat Nederland spio neert bij NAVO-partners als Griekenland. „Ook deze me vrouw niet. Dat weten de Grie ken heel goed.". Een verslechte ring van de betrekkingen tussen Nederland en Griekenland is volgens de minister „absoluut niet" aan de orde. Op de Dorpswei van het kustplaatsje Wijk aan Zee gingen bijna alle ongeveer tweeduizend inwoners op de foto. Hiermee willen ze de aandacht vestigen op hun bestaan en protesteren tegen de plannen voor een luchthaven in zee vlak voor hun deur. foto Koen Suyk/ANP WIJK AAN ZEE (ANP) - Inwoners van Wijk aan Zee hebben gistermiddag ge protesteerd tegen plannen voor de aanleg van een luchthaven op een kunstmatig ei land nabij de kustplaats. Zo'n tweedui zend mensen verzamelden zich op de Dorpswei voor het maken van een groepsfoto die wordt aangeboden aan de Tweede Kamer en aan minister Jorrits- ma. Het protest, is gericht tegen plannen van baggermaatschappij Boskalis en inge nieursbureau Lievense. Ze boden hun stu die met de naam Schiphol IJpoort. vorige maand aan minister Jorritsma aan. Het gaat om de aanleg van een luchthaven op een eiland voor de kust. met twee of drie startbanen, een zeehaven en tunnels door duinen en natuurgebied. De kosten bedra gen 5,5 miljard. Jorritsma neemt de plan nen mee in de studie van het ministerie van Verkeer en Waterstaat over de toe komst van de luchtvaart. Volgens de in woners van Wijk aan Zee is in de plannen niets terug te vinden over de gevolgen voor het dorp. Door de groepsfoto aan Ka merleden te sturen, willen de bewoners de aandacht vestigen op alle aspecten die volgens hen zijn vergeten, zoals aantas ting van het duingebied en strand. Actie groep Laat de Kust met Rust spreekt van een dwaas plan, waar Wijk aan Zee zich niet bij neer zal leggen. Tipgeld software-kliklijn slaat aan HOOFDDORP (ANP) - Het initiatief van Nederlandse softwa releveranciers om tipgeld te betalen aan mensen die illegale programmatuur gebruiken of daarin handelen, is een groot succes. Sinds de invoering van de beloning, enkele dagen gele den, is het aantal bellers naar de 'kliklijn' verdubbeld. Dit heeft H. Ranselaar, bestuurslid van de Business Software Alliance, zaterdag bevestigd. „We krijgen nu dagelijks zo'n veertig telefoontjes", aldus Ran selaar. „Dat is twee keer zoveel als daarvoor.". De lijn bestaat al enkele jaren. Maar pas sinds eind februari worden bellers beloond. Wie een illegale handelaar aangeeft, krijgt. 250 gulden. Een tip over een illegale gebruiker wordt beloond met 10 procent van de geleden schade tot een maximum van 5000. Glasbakken Spangen ondergronds ROTTERDAM (ANP) - De Rotterdamse wijk Spangen krijgt nog ditj aar ondergrondse afvalbakken vooroud papier, glas en textiel. Het gaat om een experiment. De huidige afvalcontainers verdwijnen niet uit het straatbeeld. De ondergrondse bakken komen alleen op plaatsen waar nu nog geen voorziening is. Bovendien plaatst de gemeente op de ze nieuwe plaatsen liever containers binnen panden en gebou wen, bij voorbeeld in flatportieken. In wijken waar zowel boven- als ondergronds geen plaats is. zullen bewoners hun afval dat geschikt is voor hergebruik naar verderopgelegen inzamelplaatsen moeten brengen. Ter com pensatie worden in deze buurten twee keer per week de gewone huisvuilzakken opgehaald, tegen tot nu toe één keer per week Record-bezoek motorbeurs UTRECHT (ANP) - De motorbeurs Motor'96 heeft ruim 90.000 bezoekers getrokken; een nieuw record. Vorig jaar kwamen 80.000 mensen af op het evenement in de Utrechtse Jaarbeurs. De beurs geldt als de officiële start van het motor(sport)sei- zoen. Het evenement duurde vier dagen. Organisator De Rooy maakte zondag bekend dat de Jaarbeurs vanaf volgend jaar de organisatie van de motorbeurs over neemt. De Roo.v houdt de komende driejaar nog wel de leiding in handen. „De toekomst van dit evenement is daarmee veilig gesteld." De Jaarbeurs is verheugd over deze ontwikkelingen. „De beurs heeft een unieke formule, die uitstekend aansluit bij de com merciële, promotionele en publieksattractieve functie die wij onszelf toedichten", aldus de directie. Wegman (rector KTU) overleden UTRECHT (ANP) - Dr. H.A..J. Wegman, emeritus-hoogleraar kerk- en dogmengeschiedenis aan de Katholieke Theologische Universiteit, in Utrecht, is donderdag op 65-jarige leeftijd in zijn woonplaats Utrecht, overleden. Na zijn studie in Driebergen. Rome en Parijs werd Wegman docent aan de priesteropleiding Rijsenburg van het aartsbis dom Utrecht. Van 1980 tot 1984 en van 1986 tot 1988 was hij rector van de KTU In 1988 verliet hij de KTU. Hij was gefrusteerd doordat inter communie (viering van de maaltijd des Heren met andere christenentonmogelijk was. Ook vond hij dat elk argument om de vrouw uit te sluiten uit het kerkelijk ambt, in strijd met de traditie was. Omdat hij met de RK-Kerk brak, werd hij op zijn verzoek uit de priesterlijke bediening ontheven. AMSTERDAM (ANP) - Bij on geveer de helft van het aantal overvallen op woningen in Am sterdam gaat het om criminelen die elkaar bestelen. Dergelijke roofovervallen komen steeds vaker voor. Ook het aantal gijzelingen waar bij mensen als onderpand die nen bij ruzies om drugs is sterk gestegen. In Amsterdam daalt, net zoals in het hele land, het aantal overvallen. Maar in de hoofdstad steeg vorig jaar het aantal roofovervallen op woon huizen met 35 procent tot 154. In bijna de helft van de gevallen gaat het om ripdeals, waarbij criminelen elkaar benadelen en bij voorbeeld drugs van elkaar stelen. De Centrale Recherche Informatiedienst meldde vorige maand ook al dat het aantal ont voeringen binnen het criminele circuit sterk is gegroeid. Volgens woordvoerder van het korps Amsterdam Amstelland, K. Wilting, is er nauwelijks iets tegen de verharding binnen het misdaadmilieu te doén. Hij meldt dat het stijgende aantal ontvoeringen een aanslag doet op de capaciteit van de politie. Die moet bij gijzelingen immers een speciaal team vormen dat de zaak onderzoekt. Actie van de Dierenbescherming tegen de jacht in Flevoland dium hierover was gepubliceerd. Rosenmöller wil van Linschoten weten hoe hij dan wel aan zijn in formatie kwam. Mocht blijken dat de Kamer onjuist is geïnfor meerd dan moet Linschoten vol gens het Kamerlid aftreden. Het CTSV besloot op 20 novem ber Linschoten op de hoogte te stellen van concept-rapporten over de privatisering van de Ziektewet. CTSV-voorzitter Van Leeuwen kreeg de bewindsman echter pas de volgende dag te spreken. Zij bood hem de rap porten aan, volgens Linschoten omdat ze inmiddels waren uitge lekt. De VVD-staatssecretaris wei gerde ze in ontvangst te nemen. Hij wenste alleen officiële stuk ken en wilde degene die gelekt had niet belonen door de con cepten een 'semi-officiële status' te geven. Nieuwsgierig De Kamer vroeg Linschoten vrijdag of hij in zijn gesprek met Van Leeuwen niet- nieuwsgierig was geweest naar de stukken. Het betrof immers informatie over een belangrijk wetsont werp, waarover de Kamer de dag erna zou debatteren. Linschoten zei vrijdag echter dat hij de in houd toen al kende uit de pers. Rosenmöller heeft in de persdo- cumentatie van de Kamer ech ter geen enkele publicatie over de CTS V-rappor ten kunnen vin den die dateert van vóór 23 no vember. Tijdens het debat over de Ziek tewet drong de Kamer sterk aan op het vrijgeven van de CTSV- stukken. Linschoten deed dat pas op 28 november. Lange tijd bleef hij volhouden dat hij „niet in de hand" had of het CTSV de stukken wilde geven. Rosenmöl ler en andere Kamerleden blij ven dat merkwaardig vinden, omdat het college hem de con cepten immers al op de 21e had aangeboden. Rosenmöller vindt dat de Ka mer een parlementaire commis sie moet instellen om de zaak te onderzoeken. Ook andere frac ties willen op enigerlei wijze een onderzoek naar de gang van za ken bij het CTSV, waai- een crisis heerst als gevolg van een con flict tussen bestuur en perso neel. De kamermeerderheid wil echter wachten met een besluit tot de door Linschoten benoem de adviseur, voormalig D66-mi- nister Rood, zijn werk bij het CTSV heeft afgerond. Linscho ten zei zondag in het tv-pro- gramma Het Buitenof geen pro blemen te hebben met een on derzoek van de Kamer. door Robin Bruinsma ZEEWOLDE - Als Veluwse boe ren mei poep van leeuwen, tij gers en poema's wilde zwijnen van hun land kunnen weren, waarom zou je dan niet met mensenhaar reeën af kunnen schrikken? In Limburg is deze methode al met succes toege past. De Dierenbescherming rook dan ook een uitgelezen kans om veel publiciteit te sco ren. Het mediacircus streek zaterdag neer in de bossen bij Zeewolde. Bijna evenveel persvertegen woordigers als actievoerders ontmoetten elkaar op een 'ge heime plek' in het Horsterwold. Bij een hoogzit stonden drie tuinstoelen. Spiegels leunden tegen paraplu's, kapsters hiel den kam en schaar in de aanslag. Trea Scholten van de Dierenbe scherming legde voordat zij zou worden gekortwiekt nog eens haarfijn de bedoeling van de merkwaardige actie uit. Ja, ze besefte ook wel dat het ging om de symboliek en niet om de effec tiviteit. Er zijn, zei Scholten, ge noeg andere methoden om wild- schade te voorkomen dan ijs koud twaalfhonderd reeën in Flevoland neer te leggen. Smeer milieuvriendelijke verf op jonge boompjes, zet voor de reeën on aantrekkelijke geursporen uit of: strooi mensenhaar tussen de aanplant. Staatsbosbeheer had de jagers toestemming gegeven ruim een derde van alle in Flevoland le vende reeën een kogel door het hoofd te jagen. Onmiddellijk na dat dit bekend werd laaiden de bekende discussies tussen voor- en tegenstanders van de jacht weer hoog op. Intussen had de Dierenbescherming besloten mensenhaar in te zamelen om ter afschrikking van de belaagde reeën bij de jonge aanplant uit te strooien. G. Dorrestein van de faculteit diergeneeskunde in Utrecht en ecoloog G. Grootbruinderink haalden echter hun neus op voor deze actie. Als je al reeën met haar van mensen op afstand wilt houden, gebruik dan oksel- in plaats van hoofdhaar, vonden zij. Trea Scholten pareerde zater dag deze kritiek met het prak tijkvoorbeeld van een hart stochtelijk jager, die om zijn ro zenstruiken tegen snoepende reeën te beschermen plukjes haar op de grond had gelegd. Het resultaat was, aldus de ja- Medewerkers van de Dierenbescherming hebben afgelopen zater dag actie gevoerd tegen de jacht op reeën bij Zeewolde. Ter plaatse werden haren geknipt die later werden uitgestrooid om de reeën van de jachtplekken weg te houden. foto Koen Suyk/ANP german zelf, verbluffend. En dus liet blonde Trea in de bossen van het Horsterwold haar lange blonde lokken door Daniëlle knippen. Zonde van die mooie bos? Welnee, dat haar groeit wel weer aan. Een doodgeschoten ree staat nooit meer op. Kinderen Na Thea Scholten namen nog enkele tientallen vrijwilligers een kijkje in de spiegel van de kapper. Kinderen vooral. Ver wilderde haardossen verander den in snelle coupes, blond, bruin, zwart en grijs haar werd in de buurt van de hoogzit uitge strooid. Een gelegenheidskoor tje zong 'Twee reebruine ogen'. In geen velden of wegen was een jager te bekennen. Logisch, want P. van Schooten van de wildbeheereenheid IJsselmeer- polders had al laten weten dat jagers zelden in de buurt van een hoogzit komen. Zij schieten lo pend en rijdend op wild. Toch moet er een opponent van de Dierenbescherming zijn ge weest, want op de hoogzit was een bordje met 'verboden toe gang' gespijkerd en op het deur tje zat een stevig slot. Pesterij tjes komen wel vaker voor als jachthaters en jachtliefhebbers elkaar op de korrel nemen. De actie gaat nog even door. Op dinsdag 12 maart biedt de Die renbescherming het bestuur van de provincie Flevoland symbo lisch wat mensenhaar aan. Plus de duizenden handtekeningen van tegenstanders van de reeen- jacht. De weerstand liegt er niet om. Het is ook moeilijk uit te leg gen dat uitgerekend Staatsbos beheer speciale vergunningen verstrekt voor het doodschieten van reeen. Staatsbosbeheer ver pacht. tegen betaling, de jacht aan plezieijagers, die de trekker evengoed overhalen als ze een zes maanden zwangere reegeit in het vizier krijgen. Je zou er als dierenbeschermer grijze haren van krijgen. ROTTERDAM (GPD) - CMI Container Masters bv, het Rot terdamse bedrijf waar woens dag bij een hevige brand enor me rookwolken met gevaarlijke stoffen onstnapten, heeft het af gelopen weekeinde via haar ad vocaat bekend gemaakt dat de afgebrande loodsen aan de vei- ligheiseisen voldeden. „In de af gebrande loodsen 27 en 29 wa ren met name zogenaamde zwembadchemicalien opgesla gen. CMI meent dat zij met be trekking tot die loodsen heeft voldaan aan hetgeen haar van wege het bevoegd gezag was op gedragen," staat in de verkla ring. Het bedrijf benadrukt verder dat het al sinds veertien jaar aan de Keilestraat in Rotterdam is gevestigd. „In deze periode zijn er, voor zover CMI weet, nimmer klachten omtrent bedrijfsvoe ring of overlast in welke vorm dan ook geweest," aldus de Rot terdamse advocaat mr. Y.M. van Boxel namens het bedrijf. Kort na de brand werd echter bekend dat de Milieudienst Rijnmond het Rotterdamse col lege van B en W onlangs had geadviseerd het bedrijf een dwangsom op te leggen of te slui ten omdat bij CMI teveel chemi caliën waren opgeslagen en niet werd voldaan aan de wettelijke brandveiligheidseisen. Al op 13 juni vorig jaar drong de dienst aan op maatregelen. „Vanaf dat moment zijn we in dicussie ge weest over kwesties als brandge vaar, lekkages en de administra- APELDOORN (ANP) - Een groep van ongeveer veertig Zuid-Molukkers uit Krimpen aan den IJssel, Vaassen en Apel doorn heeft in de nacht van vrij dag op zaterdag grote onrust veroorzaakt in het uitgaanscen trum van Apeldoorn. Er ont stonden na half drie 's nachts vechtpartijen tussen de Moluk kers onderling, aldus de politie zaterdagmorgen. Over de aan leiding is niets bekend. De Zuid-Molukkers luisterden in het jongerencentrum Gigant naar bands en trokken daarna het centrum in. Toen de vecht partijen ontstonden, probeerde de politie vergeefs de vechten den te scheiden. De twaalf be schikbare Apeldoornse politie mensen vroegen vervolgens as sistentie aan collega's uit de re gio. Ook de Koninklijke Mare chaussee en een toevallig aan wezige Duitse politie-patrouille werden ingeschakeld. Twintig politiemensen uit de re gio waren na twintig minuten ter plekke. Zij veegden het Cater- plein schoon. Een aantal Moluk kers sloeg een voorbijganger in elkaar. De politie ontzette de man tweemaal. Terrasstoelen vlogen door de lucht, diverse rui ten sneuvelden en vijf politieau to's raakten licht beschadigd. De politie gebruikte de wapen stok. Verschillende Molukkers werden gebeten door een poli tiehond. Uiteindelijk gingen de Molukkers ervandoor. De politie hield een Rotterdammer aan omdat hij een terrasstoel naar de politie had gegooid. Er is pro- ces-verbaal tegen hem opge maakt. De man is zaterdagmor gen weer vrij gelaten. In Molukse kringen wordt er met nadruk op gewezen dat de vecht partij geen verband houdt met uiteenlopende ideeën over de „Molukse zaak". Wel scandeer den sommige jongeren vrijheids- kreten, gebaseerd op een terug keer naar Ambon, zo geeft woordvoerster Frida Tomasoa van de Molukse wijkraad in Ca- pelle aan den IJssel toe. „Maar dat had meer te maken met de overvloedige drankconsumptie van sommigen", zegt zij. Volgens de Molukse ordedienst in Vaassen ontstonden de pro blemen pas toen de politie een jongen uit Krimpen aan den IJs sel wilde oppakken. Enkele jon geren waren het daarmee eens, anderen weer niet. Daardoor gingen zij met elkaar op de vuist. tie," verklaarde de directeur de milieudienst vorige week. Toen begin februari bleek- nog niets was gebeurd, kreeg CMI een brief waarin werd geëist dat er binnen veertien maatregelen zouden worden getroffen. En kele dagen voor de brand ver zocht CMI om uitstel. Volgens de advocaat van CMI ging die correspondentie echter alleen over opgeslagen hoeveelheden in een andere loods die vorige week niet is afgebrand. Directie: K. Scherphuis, W. F de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: A. L, Oosthoek M. van Zuilen (adjunct) Vlissingen: Oostsouburgse- weg 10, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen. Tel. (0118) 484000 Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg. Tel. (0118) 681000. Goes: Voorstad 22-24, 4461 KN Goes. Tel. (0113) 231800 Terneuzen: Axelsestraat 16. 4537 AK Terneuzen. Tel. (0115) 694457. Hulst: Servicepunt. Boekhandel Duerinck, Gentsestraat 12, Tel. (0114) 314058. Axel: Nassaustraat 15. 4571 BK Axel Tel. (0115) 568000 Zierikzee: Oude Haven 41 4301 JK Zierikzee. Tel. (0111)415380. Opening kantoren: Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Openingstijd Zierikzee 8.30-17.00 uur. Zaterdags in Vlissingen van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus' 18. 4380 AA Vlissingen. Tel. (0118) 484000; Redactiefax. (0118) 470102. 's avonds op zondag t/m vrijdag: vanaf 19.00 uur; in het weekeindeverwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden; zaterdags tot 14.00 uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: tijdens kantooruren en uitsluitend maan dag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur en zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur: Tei. (0118) 484000. Fax (0118) 470100. Abonnementsprijzen: per kwartaal 91,00, franco per post 119,00; per maand 33,00; per jaar 350,00; franco per post 460,00; bij automatische afschrijving per termijn 1.50 korting: losse nummers maandag t/m vrijdag 1.60, zaterdag 2,50 p.st. (alle bedragen inclu sief 6 pet. btw). Postrek.nr.: 3754316 t.n.v. PZC ab.rek. Vlissingen. Advertentietarieven: 176 cent per mm; minimumprijs per advertentie 26,40; ingezonden mededelingen 2,5 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 7.- meer. Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 17,5 pet. btw). Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V. Vlissingen PZC-ombudsman: C. van der Maas. Telefonisch spreekuur maandag t/m vrijdag 9.30-12.00 uur. Tei. (0118) 484401. Auteursrechten voorbehouden Uitgave PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 3