Walcheren heerst op alle fronten Luctor weer stap dichter bij titel Degradatie dreigt voor zwak Animo Spanning te snijden zaalvoetbal Oostburg Volleyballers Savok verrassen koploper Indrukwekkende opmars Hans van de Griendt bezorgt Atletica tweede plaats Korfballers Tjoba sluiten slechte periode af met winst bij Avanti Recreatief toernooi volleybal uitslagen van onze verslaggever Martijn Krabbendam VLISSINGEN - De kenners had den het al voorspeld. Sporting Walcheren zou het Zeeuwse kampioenschap veldloop-esta fette wel even gaan winnen. En ze kregen gelijk, de kenners. Want Sporting heerste zater dagmiddag op alle fronten. Hoever gaat een atleet om te winnen? Ver, heel ver, bleek za terdag. Ramses Bekkenk, slotlo- per van de succesvolle atletiek- formatie, was bezig aan z'n laat ste èn beslissende ronde toen het noodlot toesloeg. Bekkenk passeerde een achterblijver net voor een sloot, moest opsprin gen en kwam verkeerd terecht. Zijn enkel klapte dubbel. En dat is schrikken, zeker voor Bek kenk die net hersteld is van een blessure aan hetzelfde gewricht. Toch wilde de jonge atleet met paardestaart niet opgeven. ..Nee, tuurlijk niet. je loopt toch voor je club, hè. Als het geen be langrijke wedstrijd geweest was had ik allang opgegeven. Na die eerste keer ging ik er nog een paar keer doorheen Vooral de laatste ronde had ik echt pijn maar ik dacht: gewoon doorlo pen." Zo rondde Bekkenk het voorbe reidende werk van zijn ploegge noten Gonzales. Louwerse en Ramsteijn prima af. Achter het superieure Sporting eindigde AtJetica, verantwoordelijk voor de geoliede organisatie zater dag, op de tweede plaats. Een knappe prestatie, want na twee series lag de Vlissingse club een behoorlijk eind achter op het verrassende AV'56. dat met Ed win de Leeuw en de 'beul uit We- meldinge'. Jan Guiljam. voort varend uit de startblokken schoot. Nadat Theo Rabout al een flink stuk van de achterstand had af geknabbeld, maakte Hans van de Griendt het karwei af. En de atleet had het nog zo voorspeld. „Rammen en beuken", ging-ie. Twee ronden had Van de Griendt nodig om het gat met AV'56-loper Jan de Bart te dich ten. „Ik lag 56 seconden achter, geloof ik", keek Van de Griendt terug op zijn spectaculaire in haalrace. „Aan het eind van de tweede ronde zag ik hem al lo pen, toen was de achterstand een seconde of dertig. In de laat ste ronde, aan het einde van het bos, had ik hem te pakken. Hij zag dat ik er aan kwam en ver snelde. Toen ben ik nog sneller gaan lopen en haalde hem vlak voor de finish in. Nou, dan is het beuken en rammen èn hopen dat je niet eerder kapot komt te zitten dan hij", aldus Van de Griendt die dik tevreden was. met de tweede plaats. „Het hoogst haalbare, denk ik. Wij waren niet compleet dus dat scheelt. Zijn we wel volledig dan weet ik het zo net nog niet. Bij de weg-ekiden hebben we ze ook verslagen en niet zo zuinig ook. Daarom is het jammer dat we niet compleet waren. Maar ja, het is niet anders." Ook bij de vrouwen was het sce nario vooraf al geschreven. Sporting Walcheren heerste en verdeelde. Slechts in de eerste 'manche' moest de Walcherse veelvraat tevreden zijn met een tweede positie, maar toen Karin Bastian het schitterende par cours werd opgestuurd, waren de rollen snel omgedraaid. De jeugdige Bastian maakte met succes de achterstand goed op Jopie Daane en plaveide zo de weg voor Willy de Nooijer en Jo- lien Bekkenk. die het karwei kundig klaarden. Voor de tweede keer werd het kampioenschap gehouden op het parcours rond restaurant De Vijgheter En het traject door het bos nèt onder de duinen be viel de deelnemers prima. „Een prachtig parcours", vond Hans van de Griendt. „Vooral die bochten hè. Die waren niet zo scherp, liepen lekker mee dus daar kon je vol inknallen. Daar naast was het ook leuk omdat je steeds iedereen voorbij zag ko men. Ik denk dat de toeschou wers daardoor hebben genoten." van onze medewerker TERNEUZEN - In de promo tieklasse van het afdelings korfbal zijn bijna alle beslis singen gevallen. Seolto - dat zaterdag ook zijn tiende wed strijd verloor - degradeert. Luctor. dat in de derby tegen Zaamslag ongeslagen bleef (14- 9). wordt zeker kampioen. Mo gelijk gebeurt dat zaterdag al in de uitwedstrijd tegen BKC. Ook Zaamslag kon zaterdag de triomftocht van de Terneuzen- se ploeg van Belgische - coach Mare Méganck niet afstoppen. Zaamslag was geen schim van de ploeg die in dergelijke duels nog wel eens tot op het randje durft te gaan. maar Pieter Ha melink en Sjaak Westerbeke beten zich voortdurend aftroe ven en de Zaamslag-vrouwen werden compleet weggespeeld door een sterk vrouwenkwar tet van de tegenstander. En dan met name door Lianne Ha melink. die met Yvonne Wisse en Carlo Hamelink een hoofd rol voor zich opeiste. Lianne Hamelink (26), die vóór de start van dit seizoen liet we ten 'voorlopig niet beschik baar te zijn', vierde haar come back met een sterk optreden. De combinatie met Carlo Ha melink haalde - maar dan voor al door het falen van Pieter Ha melink - alle tactische plannen van Zaamslag volkomen over hoop. „Pieter (Hamelink) zou Carlo (Hamelink) uit de wedstrijd ha len, zelf moest ik Danny Hame link afstoppen", deed Zaam- slag-aanvoerder Werner de Rooy het tactische concept uit de doeken. De Rooy voldeed aan de opdracht, Pieter Hame link stond er bij en keek er naar hoe hij in het eerste part voor schut werd gezet door zijn te genstander Twee verdedigen de blunders stelden Carlo Ha melink in staat om 4-2 te sco ren voor zijn ploeg, na 4-3 kreeg Luctor een ruggesteuntje van arbiter Jan Wisse en na deze benutte strafworp begon Lian ne Hamelink aan haar 'one-wo- man-show'. Luctor liep via 7-3 naar de 8-4 ruststand. In de kleedkamer zal Luctor zich waarschijnlijk hebben verbaasd over het totale ge brek aan fighting-spirit van zijn tegenstander. Die kwam er ook in het tweede part niet of nauwebjks aan te pas. Luctor zette ook toen aanvallend en verdedigend de toon, bleef ge makkelijk combineren en pak te het merendeel van de re bounds. Dat leidde na 10-5 en 11-8 tot wat onvriendelijkhe den tussen Sjaak Westerbeke en Ruben Karei, maar dat had geen invloed op het wedstrijd verloop. Met nog tien minuten te gaan leek Z-aamslag bij 11-9 toch nog te zullen dreigen, maar Marjolijn Wisse en - weer- Lianne Hamelink wendden het gevaar af, 13-9. De 14-9 eindcijfers waren nog slechts een formaliteit. Luctor-score: Lianne Hamelink 5, Danny Hamelink 4, Carlo Hame link 2. Yvonne Wisse, Marjolijn Wis se en Peter Durink. Zaamslag-score: Pieter Hamelink 5. Werner de Rooy 2. Sjaak Wester beke en Petro van Doom. Een doelpoging van Zaamslag tegen Luctor. dat de derby won. foto Peter Nicolai van onze medewerker VLISSINGEN - In de landelijke competitie zaalkorfbal zijn de eerste beslissingen gevallen. Langzaam maar zeker werd de afgelopen weken de vrije val van TOP uit Amemuiden inge zet, na de 16-17-nederlaag tegen GKV was de degradatie zater dag een feit. Voor de tweede de gradatieplaats in de eerste klas se G staat - na het gelijke spel tegen Excelsior - Animo uit Oost-Souburg 'met stip' geno teerd. Op de elfde speeldag leed over- gangsklasser Swift de derde ne derlaag op rij. kwamen Zuidwes ters en Ondo winnend uit de re gionale derby's tevoorschijn en stuntten Tjoba en Stormvogels. Oranje Wit-Swift 20-17: Aan de derde nederlaag op rij werd door de bezoekers niet zo zwaar ge tild. Coach Floor Schreuders - die Hans Leeuwenhoek verving - constateerde namelijk dat 'zijn' achttal duidelijk tekenen van herstel vertoont en ver wacht dan ook dat er nog een leuk slot aan de competitie ge breid kan worden. „We speelden vooral een goede eerste helft", karakteriseerde Schreuders de periode waarin Swift na een goede start 1-3 neerzette, daarna op een 6-3-achterstand kwam om die vervolgens om te buigen naar 6-7. Maar door tactisch zwak verdedigen moesten de Middelburgers toch met een 11- 10-achterstand gaan rusten. Tot een kwartier na de pauze ging de wedstrijd gelijk op. De stand bij het ingaan van het laatste kwart gaf dat ook aan. 15-15. Het duel kon toen echt nog alle kanten op. Swift verloor de beslissende slag: 20-17. Swift-score: Rob Sanderse 4, Sjoerd Sanderse 4. Gillissen 3. Krijger 2. Leon Kloet 2, Fritz en Rotte. Eerste klasse Avanti-Tjoba 10-16: Voor coach Erik Buizer van T^oba kwam de overwinning tegen deze titel kandidaat niet eens als een ver rassing. Na de eerste verkennin gen nam Tjoba het initiatief en sloeg bij 3-5 en de 5-7-ruststand gaatjes die de thuisploeg nooit meer dicht zou krijgen. Vooral de vrouwen van T^oba - met Anita Valstar als uitblink ster - speelden een hoofdrol: tien doelpunten scoorde Buizers' vrouwen viertal, hun tegen standsters bleven 'droog' staan. Na 9-10 haalde Tjoba uit voor de beslissende punch. Tjoba-score: Anita Valstar 3. Karin Blommaard 3. Margot Jansen 3. Jo- landa Kole 1, Wilco Fokke 2. Arnold Glaser 2. Mark de Schipper 2. Animo-Excelsior 15-15: Coach Ad Vos constateerde in de eerste helft vooral een gebrek aan agressie en na een moeilijke start en een - helaas te korte - op leving (6-4had dat 6-8 bij de rust tot gevolg. Zowel Vos als aan voerder Sjaak Baas 'bedelden' bij de ploeg om een scherper ver volg. maar pas bij 6-9 (9-9) en 9-12 werden de mouwen echt opge stroopt. In dat krachtige ver weer stoomde de thuisploeg op naar de aansluiting bij 15-15. De degradatie is nu wel heel erg dicht bij. Animo-score: Sjaak Baas 6, Jack de Waal 4. Chaim Koole 3. Wüma de Vis ser en Leonard Debbaut. TOP-GKV 16-17. Met een alles zins redelijke wedstrijd heeft TOP afscheid genomen van de eerste klasse. Tegen GKV zat TOP de hele eerste helft aan de goede kant van de score. Het gat van drie doelpunten dat de be zoekers direct na de pauze sloe gen (9-12) kon echter nooit meer helemaal worden gedicht. „Op beslissende momenten kwamen we net dat beetje kwali teit tekort dat beslist over winst of verlies", had Crucq ook ge zien. Maar bij TOP heerst na de degradatie zeker geen grafstem ming, want...„we komen terug", durfde de coach wel aan. TOP-score: Ramon van de Gruiter 6. Jan tine Meulmeester 4, Ria de Rid- Derde klasse Merwede-Stormvogels 17-18. Vóór het begin van de competi tie had coach Rolf Kamphuis van Stormvogels zich een paar doelen gesteld: Niet degraderen en van de favoriete ploegen pun ten pakken. De eerste opdracht is na de overwinning op Mer- wede zo goed als gehaald, titel kandidaten Zuidwesters en On do wacht bij hun uitwedstrijd te gen Stormvogels een warm ont haal. Na in deze wedstrijd bijna steeds achter hun tegenstander aan te hebben gelopen (7-7, 12-8 bij de rust, 16-14 bij het ingaan van het laatste kwart) bleken de bezoekers in de finale echter het meest over te hebben. Met Jo- rien Kastelein in de hoofdrol (doelpunten bij 16-17 en 16-18) haalde Stormvogels toen de vol le buit binnen. Een speler van Zuidwesters (rechts) zoekt een afspeelmogelijkheid. WH foto Willem Mieras Blauw Wit-Zuidwesters 7-14. Een duidelijke overwinning voor Zuidwesters dat zijn tegenstan der agressief en - volgens Blauw Wit-coach Harry van de Broeke - ook fysiek afblufte. Na een snelle 0-2 viel bij de thuisploeg boven dien Karin Deurloo met een spierscheuring al vroeg uit en de ploeg had daarna veel moeite om het ritme weer op te nemen. Blauw Wit slaagde er ook niet in om de meerlengte van de tegen stander te ontregelen en werd via een 4-7 ruststand en 6-9 een kwartier voor tijd kansloos naar de nederlaag gespeeld. Coach Peter Crucq van Zuidwesters wilde van een teveel aan fysiek niet weten: „We hielden de sco rende mensen van de tegenstan der uit de wedstrijd. Dat was cruciaal", aldus Crucq. ONDO-Togo 20-11. De bezoeken de ploeg is er in deze wedstrijd nooit aan te pas gekomen. Een in hoog baltempo en met vloeiende combinaties gestart Ondo had van begin tot eind het initiatief. In het eerste part tikte het overwicht nog niet echt aan (9-5), na de pauze werd de tegen stander gedold en liep een be weeglijk Ondo-achttal met uit blinkers Ronald Coppoolse - met 6 doelpunten ook topscorer- en Thea van Schaick via 17-7 naar 20-11. De Ruijter slaat in Hulst aanval af van onze medewerkers OOSTBURG - De spanning blijft te snijden in het recreatieve Orevo-zaal- voetbal in Oostburg. Oud Sluis klopte De Block met opvallend ruime 9-3-cij- fers en nadert daardoor koploper Sun set Boulevard tot op één punt. Door de nederlaag haakt het op de derde plaats staande De Block af in de race om de titel. Ook in poule B gaat de strijd om het kampioenschap onverminderd door. De ongeslagen leider Valentine handhaafde die status met een 7-2- overwinning tegen De Zwart. Stekelinck bleef in de achtervolging met een 5-3-zege tegen Gemeente Oost burg. Ook Delta Nuts was. met liefst 9-1 tegen Bon-Ami, opnieuw succesvol. Meeusen trad met wisselend succes aan. Van ABN/Amro werd met 3-2 ge wonnen. tegen Woittiez/Omnisport was er 1-4 verlies. Du Commerce is alleenheerser in de C- poule en bevestigde dat met een 8-0- overwinning tegen Chez René. Ook 't Hart van Sluis scoorde er tegen Jopie Sluis lustig op los: 11-0. WOD/Saint Pierre had een slechte week en verloor met ruime cijfers, zowel van Wolf als van JJ Opties. Zavio De Zeemeeuw blijft, weliswaar op eer biedige afstand, in de achtervolging op koploper De Dikke van Dale in het Oostburgs KNVB-zaalvoetbal. Door een eenvoudige 5-1-winst tegen Bron werd de kloof tot negen punten ver kleind. waarbij De Zeemeeuw ook nog een wedstrijd minder speelde. In een doelpuntrijk duel klopte Groosman/ Casuals met 7-6 Rabo Aardenburg/ Eede. Met grote overmacht (9-1) speel de Verduin de wedstrijd tegen Leen- houts uit. Hulst De zaalvoetbalploeg van De Ruijter sloeg vorige week een aanval op de kop positie in de competitie van het rayon Hulst af. De lijstaanvoerder wees in een rechtstreekse confrontatie het op de tweede plaats geklasseerde team van Beule/Helvic terug. In een tot de laatste minuut enen-erend duel bleef de koplo per de nummer twee met 5-4 de baas. De Ruijter vergrootte daarmee de mar ge op de naaste belagers tot zes punten en heeft met nog negen wedstrijden te spelen goede kaarten in de titelrace. De Zaak. dat Van der Poel'Ros Beijaart met 7-1 terugwees, kwam op gelijke hoogte met Beule/Helvic. DLC, dat al tien wedstrijden ongeslagen is en vo rige week met 5-4 van Neckermann/ Stuntmarkt won. naderde de op de tweede plaats geklasseerde teams tot op één punt. De Driehoek voert dank zij een 5-2-overwinning op IZV 2 de mid denmoot aan. Terneuzen In de derde klasse van het zaalvoetbal rayon Terneuzen naderde Dow 2 koplo per Dow 4 tot op één punt. Dow 2 deed dat heel overtuigend, want tegen Dow 3- twee weken terug nog de nummer drie van de ranglijst - werd het niet minder dan 14-1. Dow 4 staat nu op 23 punten uit 12 wedstrijden, terwijl Dow 2 in 12 duels tot een totaalscore van op 22 pun ten kwam. Van de subtoppers kwam ook Crunch- time weer wat dichterbij de eerste plaats: na een reeks van tegenvallende resultaten bracht de huidige nummer drie de achterstand op Dow 4 terug tot drie punten. Een 3-1-overwinning op Witte Boussen/de Bruin was daarvoor voldoende. Adhanco verwijderde zich intussen weer wat meer van de laatste plaatsen door hekkesluiter Smit Sport- prijzen in een rechtstreeks duel met 4-2 terug te wijzen. In de vierde klasse ging Kota Radja on verdroten voort met. winnen. Tegen Terneuzen boekte de koploper een 7-3- overwinning, de twaalfde zege alweer in dertien wedstrijden. van onze medewerkers SAS VAN GENT - De mannen van Savok zorgden in de recrea tieve volleybalcompetitie van Sas van Gent voor een verras sing. De Sasse ploeg versloeg koploper Wisse met 2-1 en bracht daarmee de spanning aan kop van de ranglijst enigs zins terug. Het team uit Terneu zen blijft leider, maar telt door de nederlaag slechts twee ver- liespunten minder dan de ach tervolgers. De volleyballers van Wisse leden tegen Savok in de eerste en der de set een nederlaag. Omdat het duel tussen Aster en HAS werd uitgesteld, blijft Wisse echter met acht punten voorsprong (maar ook twee wedstrijden meer gespeeld) de ranglijst aan voeren. De vrouwen van Cerestar ken den in de eerste klasse weinig problemen met De Doorzetters. In een erg eenzijdig duel kwam Doorzetters in drie sets niet ver der dan veertien setpunten: 15-7. 15-3,15-4. Savok 2 kwam aan de staart van de ranglijst door een 2- 1-nederlaag tegen Swagemakers op gelijke hoogte met de eigen eerste keus. In de tweede klasse leden de vrouwen van Savok 3 een gevoe lige nederlaag. De koploper ging met 3-0 onderuit tegen Knape/ De Sterre. Place du Marché nam de koppositie over. De nieuwe leider moest daarvoor alle zeilen bijzetten.. Philippine 2 hield vol ledig gelijke tred: 1,5-1,5 (15-3,7- 15. 14-14). De twee hoogste geklasseerde teams in de hoogste klasse bij de gemengde ploegen maakten geen fout. Zowel C-Line als Acke won met 3-0. Hulst In de eerste klasse vrouwen van de bedrijfsvolleybalcompetitie in Hulst vergrootte Van Water schoot zijn voorsprong op Za- man Sport deze week tot zes punten. De nummer één van de ranglijst werd daarbij te hulp ge schoten door Ferket en De Maat, dat Zaman Sport met 2-1 klop gaf. Van Waterschoot zelf won met 3-0 van Foto van Damme. Voor de vrouwen van Van Water schoot ziet de nabije toekomst er rooskleurig uit, want waar de concurrenten bijna wekelijks Steen houdt voetbaldag op 31 mei SINT JANSTEEN - De voetbal vereniging Steen houdt ook dit jaar het officieuze kampioen schap van Zeeuws-Vlaanderen. Het kampioenschap tussen de hoogst geklasseerde zaterdag en zondagvoetballers wordt op vrijdag 31 mei in Sint Jansteen gespeeld. Ook de hoogst geklasseerde af delingsclubs komen op die dag in actie. Daarnaast is er de ver kiezing van de beste speler, trai ner. ploeg en scheidsrechter. De eerste stemronde, waaraan door de regionale pers en de Zeeuws- Vlaamse trainers wordt deelge nomen, vindt op donderdag 7 maart in de kantine van het sportpark 't Steen plaats. Op 9 mei volgt de tweede en beslis sende stemronde. een of meer punten laten gaan zij stug door met winn» Zo was ook Foto van Dammeó ze week op geen enkele mant opgewassen tegen de klasse vj de koploper. Met 15-9,15-9 enil 7 werd Van Damme heel gemaj kelijk opzij gezet. Zaman Spa begon tegen Ferket en De Maj daarentegen meteen al met et 15-14-nederlaag en kwam na nooit meer in zijn spel. Meti' 11 werd de tweede weliswaar® gewonnen, maar in de derc draaide het team vierkant, gevolg: een 15-3-nederlaag. In de subtop kwam Jong Mont 1 nog wat steviger op de derd plaats door een 3-0-zege opVoe waarts: 15-3, 15-9 en 15-9. Voq het overige won VVC/Rhodos met 3-0 van L'Entree en verras SC Morres met een 2-1 Lybeert Verstraeten. In de tweede klasse bij de vre wen bleef VVC/Rhodos 2 aanó leiding door een 3-0 overwinniE op Jong Morres 3. Concurre Van Wesemael liet een puntb gen tegen 't Hoeksken: 2-1. Mannen Het verloop van de competitiei de eerste klasse mannen mee de competitieleiding zo laaga merhand toch enige zorgen ren. Stuntmarkt is zoveel ker dan de rest. dat van erj strijd al lang geen sprake ma is. De voorsprong bedraagt 3 middels zeventien punten kennelijk werkt dat demofi» rend op de rest van het deela mersveld. Zo kon Broomeheia - de kampioen van vorig jaar onvoldoende spelers op de be brengen voor het duel metD Troubadour, met een regleme taire 3-0-nederlaag als gevtè Zoals gebruikelijk won Stua markt weer met speels tegen WC/Rhodos werd is achtereenvolgens 15-11, 15-2 e 15-9. Smash 2000 was CVC/Doti aege nog met 15-14,15-13 en Ij de baas. In de tweede klasse mannen va loor Brandax verrassend met 3( van ABN/Amro, maar de eerst plaats komt voorlopig niet ins vaar. TERNEUZEN - De re creatieve volleybalver eniging 'Gemiddeld Eénmeterzeventig' uit Terneuzen houdt mor gen (dinsdag) in sport hal 't Zwaantje een toer nooi. Veertien teams ne men deel. De indeling: Poule 1: Philips, Serlippens, Art- land Artland 1, PSOVZ 1, DOW 2. Rabo bank en CIS. POule 2: Havenschap Terneuzea Gemeente 2. Artland Artland 2. PSOVZ 2. ZWN, Terneuzen 1, Ter neuzen 2 en Gemiddeld Eénmeterzeventig. De eerste wedstrijden beginnen in beide poules om 19.30 uur, om 23.30 uur zijn de winnaars be kend. Volleybal Recreatieve volleybalcompetitie Sas van Gent, vrouwen, eerste klasse: Ce- restar-De Doorzetters 3-0 (15-7,15-3,15- 4); Swagemakers-Savok 2 2-1 (3-15, 15- 8, 15-10); Gilderakkers-C Line 1-2 (2-15, 3-15, 15-9). Tweede klasse: Place du Marché-Philippine 2 1,5-1,5 (15-3, 7-15, 14-14); Knape/De Sterre-Savok 3 3-0 (16- 14, 16-14, 15-3). Gemengd, eerste klasse: C1000 Jansen Hoek-C Line 0-3 (5-15, 14-16, 0-15); Gil- derakkers-Acke 0-3 (11-15, 9-15, 5-15); Garage Bode 2-Savok/Outokompu 1-2 (10-15, 9-15, 8-7). Tweede klasse: C1000 Jansen 3-C1000 Jansen 2 0-3 (1-15, 9-15, 10-15); Fabricom-Savok/VSB 2-1 (10-15, 15-5,17-15). Mannen: Citroën Wisse-Savok 1-2 (8-15, 15-8, 10-15). Bedrijfsvolleybal Hulst, eerste klasse mannen: Stuntmarkt-VVC-Rhodos 3-0, CVC/Doolaege-Smash 2000 0-3 en De Troubadour-Broomchemie 3-0. Tweede klasse mannen: Reynaertcollege-Am- bulo 3-0, ABN/Amro-Brandax 0-3, Luc tor Banden 2-Van Westen 1-2, Brandax- ABN'Amro 0-3 en Rijk bv-Jong Morres 0- 3. Eerste klasse vrouwen: Ferket den Maat-Zaman Sport 2-1, Foto van Dam- me-Van Waterschoot 0-3, Jong Morres 1-Voorwaarts 3-0, L'Entree-VVC/Rhodos 1 0-3 en Lybeert Verstraeten-SC Morres 2 1-2. Tweede klasse vrouwen: Jong Morres 2-De Sterre 3-0. Jong Morres 3- WC/Rhodos 2 0-3, SC Morres 3-Rey- naertcollege 0-3, Rabobank-Broom- cheime 0-3 en Van Wesemael-'t Hoeks ken 2-1. Standen. Eerste klasse mannen: 1 Stuntmarkt 21-60 2 Broomchemie 20- 43 3. Smash 2000 20-36 4. Luctor Ban den 1 20-34 5. WC/Rhodos 19-30 6. De Sterre 18-147. CVC/Doolaege 19-9 en 8. De Troubadour 21-7. Tweede klasse mannen. 1. Brandax 21-45 2. Reynaert- college 21-43 3. ABN/Amro 22-39 4. Ambulo 19-38 5. Jong Morres 21-37 6. Van Westen 21-24 7. Rijk bv 20-8 en 8. Luctor Banden 2 21-8. Eerste klasse vrouwen: 1. Van Water schoot 18-49 2. Zaman Sport 18-43 3. Jong Morres 1 19-35 4. Ferket en de Maat 19-29 5. WC/Rhodos 1 18-28 6. A Markt 17-27 7. Voorwaarts 17-25 8. Ly beert Verstraeten 18-25 9. SC Morres 1 17-22 10. Foto van Damme 17-22 11. SC Morres 2 18-15 12. L'Entree 17-11 en 13. CVC 1 15-9. Tweede klasse vrouwen 1. VVC/Rhodos 2 18-49 2. Van Wesemael 19-46 3. Broomchemie 18-43 4. Rey- naertcollege 18-39 5. Wentzler Pauwels 17-36 6. Jong Morres 2 19-26 7. Jong Morres 3 17-22 8. Tence 16-21 9. De Sterre 18-21 10. 't Hoeksken 19-17 11. SC Morres 3 17-16 12. CVC 2 17-6ei'i Rabo-bank 17-2. Zaalvoetbal Rayon Hulst: Neckermann/Stuntmai:- DLC 4-5; De Beule/Helvic-De Ruijter4-- De Zaak-Van der Poel/Ros Beijaart)' IZV 2-De Driehoek 2-5. Stand: De Ruijter 19-36; Beule/HelvicK- 30; De Zaak 19-30; DLC 19-29; De» hoek 19-21ING 17-20; Meerpaal 't Anker/Schelfout 18-19; NeckermW Stuntmarkt 19-17; Den Dullaert 17-12: IZV 2 19-11; Rabobank 17-9; De" de Man 18-8; Van der Poel/Ros I 18-7; The Corner 18-6. Terneuzen: Derde klasse: Smit Spor- prijzen-Adhanco 2-4, Crunchtime-WS Boussend/de Bruin 3-1, Dow 3-Dow2'' 14. Vierde klasse: Kota Radja-Terne^ 2 7-3. Standen: Derde klasse: Dow 4 12-21 Dow 2 12-22, Crunchtime 12-20, Ma» Afbouw 3 12-19, Adhanco 12-18, Dovó 12-18, Witte Boussen/De Bruin 12" Smit Sportprijzen 12-6. Vierde Has* Kota Radja 13-37, Qutility 2 12-27.»: 11-17, Gemeente 2 11-16, Temeu? Bonded Stores 10-14, Terneuzen 2' 12, Atoom Boys 11-11, Melk Bier 1- Café Bee 12-4. Oostburg, Orevo, poule A: De BW Oud Sluis 3-9. Poule B: Valentin*-' Zwart 7-2: Meeusen-ABN/Amro Bon Ami-Delta 1-9; Gemeente Oostb-? Stekelinck 3-5; Meeusen-Omniso-^ Woitties 1-4. Poule C: Jopie Sluis-tHJ van Sluis 0-11WOD/Saint Pierre-Ks'; 9 WOD/Saint Pierre-JJ Opties^-1 Commerce-Chez René 8-0. !t. Standen. Poule A - Sunset Boulevat 19; Oud Sluis 12-18; Francke Soort 16: De Block 15-16: De Boemeranj 14; La Porte d'Or 12-13; RVS/En** 14-12; Texaco/'t Krikje 15-12; GrooTf /Pacojeans 14-11: OBS/Erasmus Traas 14-7. Poule B: Valentine 15-30; Stekelind 24; Woittiez/Omnisport 14-18; Dels 16; Meeusen 15-14: ABN/Amro l*- De Rode Leeuw 14-11. Gemeente» burg 14-9; De Wielewaal 15-8; Dei»: 15-7; Bon-Ami 14-6. Poule C- Du Commerce 15-28; van Sluis 15-22. Van Looy 13-19: ti post 13-17; JJ Opties 14-17; Rleme« 16; Wolf 14-15: WOD/Saint Pierre Jopie Sluis 14-6; Chez René 14- de Sande/Les Amies 13-3. Oostburg. Zavio: Leenhouts-Verou" 9; Rabo Aardenburg'Eede-Groo^-" Casuals 6-7; Bron-DeZeemeeuw Stand. De Dikke van Dale 11-31: meeuw 10-22; Groosman/Casuals^j Verduin 9-16: Bron 9-9; Leenhof Rabo Aardenburg/Eede 11-7: ^ect" Nederland 10-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 28