Poloteam is tevreden met brons 4* Cricketteam biedt hardnekkig tegenspel Ongenaakbaar op duivelse afdaling S® J Dubbelslag voor Lammert Huitema Gari Kasparov is computer de baas franje laat het in halve finale tegen Griekenland afweten Capriati in Essen tegen Boogert Verstappen leeft sponsoring rond Bestuur van boksbond naar tuchtcommissie 5» UTRECHT (ANP) - De mara thonschaatsers hebben na de drukke natuurijsperiode nau welijks rust gehad. Het afgelo pen weekeinde stonden op het kunstijs van Utrecht zelfs twee KNSB-marathons op het programma. Beide keren won klassementsleider Lammert Huitema. Met de dooi kwamen ook de te- genstrijdige gevoelens in het peloton bovendrijven. Een ie der keek verschillend terug op de lange periode natuurijs. Eén gevoel was gistermiddag alge meen: aan niemand waren de vermoeienissen ongemerkt voorbij gegaan. Ook Huitema. die gisteren zijn negende sei zoenzege op kunstijs behaalde, erkende dat hij zich niet fit voelde. ..Ik heb de laatste tijd roofbouw op mijn lichaam ge pleegd. Tijdens de afgelopen periode leefde ik in een roes. Ik vond alles prachtig. Op de kunstijsbaan ervaar ik het om gekeerde. Het is een afknapper om rondjes van 4U0 meter te schaatsen. Ik ben blij dat het volgende week voorbij is." Huitema heeft na aftrek van de twee slechtste wedstrijden veertien punten voorsprong op zijn belangrijkste rivaal Henk Angenent en 22 punten op Ar nold Stam. De Drent moet ko mende zaterdag in Assen kei hard werken, wil hij net als in 1993 de KNSB-cup kunnen hef fen In de finalerace zijn dub bele punten te verdienen. Toch is hij zelfverzekerd. „Ik rijd na tuurlijk in een sterke ploeg. Piet Kleine. Ruud Borst en Yep Kramer zijn meester knechten. Zonder pech moet ik de Cup wel kunnen winnen", aldus Huitema. iRLIJN (ANP) - Brons voor de Ifderlandse waterpoloers. De loeg was er blij mee. Maar het as een medaille zonder waar- lt. De werkelijk oogst, tickets aar Atlanta, was al eerder bin- engehaald in het Dinamo-bad. londerdag door Nederland, oegoslavië en Griekenland. ainS'irijdag door Oekraïne doordat Iranje zo welwillend was Ka- ichstan te verslaan en zaterdag a,<* ier verrassend door Roemenie m koste van Australië. En op voorlaatste dag uiteindelijk i- uk door gastland Duitsland. 'a* ai zo te zien wel een zeer goed astheer moet zijn geweest, voor a select gezelschap van twee- erangs arbiters. Slate kwalificatie van de Duit- tu: trs was een verhaal apart. „Ik enblij en trots dat mijn jongens xh uit zo'n moeilijk situatie -bben weten te redden", kirde toach Nicolae Firoiu na de zege ipKazachstan (14-11). Een uur srder, na de eerste periode (0-4), stond een boos legertje klaar de don stoel onder de voormalige Roe- idoi seen vandaan te schoppen. Witsland speelde immers er- armelijk en had elders in Eu- spaof waar ook ter wereld nooit cte nimmer Atlanta gehaald. S Kazachstaanse coach Erlan Ijapbergenov vloekte alleen in- aidig. Hij bleef netjes terwijl j,.voor hetzelfde geld" eens on- hef" Egeneerd had kunnen schelden p corrupte scheidsrechters. Hij 2j' mi moeilijk anders want voor duel met Nederland stond nmers. vast zonder zijn mede- lea «ten, een Kazachstaan bij de Oranje-delegatie voor de deur. bood ons een geheel ver- orgde trainingsstage in Ka- achstan ter waarde van onge- reer 30.000 gulden plus de steun an hun scheidsrechter als die nsnog eens zou fluiten", lachte teammanager Henk Uri. Bonds- 111 each Hans van Zeeland en hij edankten beleefd en niet om- De Nederlandse doelman Arie va dat dergelijke afspraken zich moeilijk zwart-op-wit laten vast leggen. Nederland won vrijdag avond gewoon van Kazachstan en hielp daarmee Oekraïne naar de Olympische Spelen. Respect Altijd tot een vriendendienst be reid, maar niet heus. De Oekraï- ners deden vrijdagnacht vol wodka om drie uur het licht uit in de hotelbar maar dwongen desalniettemin voormalig olym pisch kampioen Joegoslavië, de de Bunl (midden) en Eeleo Uri (rechts) concentreren zich tijdens een aanval van Griekenland. foto Toussaint Kluiters/ANP uiteindelijke winnaar van het toernooi, tot een verlenging in de halve eindstrijd. Zondag in de „kleine finale" moesten de Ne derlandse poloers het ook weer zelf verdienen. Dat ze dat tegen de ontnuchterde Oekraïners de den (9-7) dwingt respect af, want wat was er nu eigenlijk meer te halen dan de nietszeggende der de plaats? Het antwoord was: het goede ge voel tot het einde toe goed ge speeld te hebben, te kunnen groeien in een toernooi en op het juiste spoor te zitten naar Atlan ta; zelf verantwoordelijk te zijn voor de ontplooiing en het speel se element, zonder bang te moe ten zijn dat fouten maken tot re presailles leidt. Daarom was Van Zeeland ook zo boos over de nederlaag tegen Griekenland (6- 7). de enige in acht duels. Hij vond dat zijn ploeg meer had verdiend, in de finale had moe ten staan. Daarin had hij gelijk. Nederland was in Berlijn beter dan de Grie ken maar maakte zaterdag pas in de tweede helft aanstalten dat tot uitdrukking te brengen. Toen stond het al wel 2-6. De matte start was niet te wijten aan kwade wil. Na jaren van lij den bij belangrijke toernooien was iedereen best bereid voor een ereplaats te vechten, al thans iedereen dacht daartoe bereid te zijn. In het onderbe wustzijn vocht de lekkere weten schap dat Atlanta gehaald was met de steeds pijnlijker spieren om voorrang Des te opmerkelijker was de om mekeer. In de derde periode leek Nederland moe en het toernooi meer dan zat. Ruim zes minuten was er geen score, omdat ook de Grieken het wel geloofden. Mid- voor Issard zorgde 50 seconden voor tijd met een achterwaarts schot voor 3-6. Die oprisping deed de ploeg ontwaken. De zo neverdediging zat ineens dicht, zeker toen afstandschutter Psy chos met zijn derde persoonlijke fout naar de kant ging. Van Zee land bracht met Wyco de Vries een tweede mid voor in het wa ter. De tactische probeersels werk ten wonderwel. Met nog elf se conden op de klok. bij een stand van 6-7. diende de verrassing zich aan. Twee verdedigers ont namen Issard op een meter of wat voor het doel hardhandig een scoringskans. Strafworp! Nee, zei man in het wit met de vlag: een Griekse vent het water uit. „De meeste scheidsrechters hier krijgen in Nederland in de twee de klasse nog een slechte beoor deling. Hoe ze er soms bij lopen. Een aanfluiting voor waterpolo. Maar ze zijn wel consequent slecht. Een 4-meterworp is 85 procent kans. een man-meer met nog tien seconden te gaan is heel moeilijk", sputterde Van Zeeland. De Vries nam de verantwoorde lijkheid voor de afwerking en schoot, vrij slap. recht op de Griekse doelman af. „Hij verliest die wedstrijd niet. Dat heb ik hem ook gezegd. Het team ver loor in de eerste helft. Wyco schiet tenminste. Dat is hart stikke mooi. Prima, alleen had ie moeten zitten. Net zoals die cir cusbal waarmee Hans Nieuwen- burg probeerde te scoren. Leuk, maar alleen als je met 10-4 voor staat." lederlands team debuteert met verlies tegen Nieuw-Zeeland )2!. IAR0DA (ANP) - De debute- 322- ®de Nederlandse cricket- r (loeg is in Baroda (India) het 2i Mernooi om de World Cup be- To onnen met een ingecalculeer- t nederlaag tegen Nieuw-Zee- ind. Het verschil bedroeg 119 rans. De „Kiwi's" waren woens- lg in de openingswedstrijd 54 wrassend sterker dan Enge- 2- anden zijn al vrijwel zeker van plaats in de kwartfinales, aanvoerder Steven Lub- C," was er reden tot tevreden- ad- ..Wij hebben lang geen echt figuur geslagen en ons öden kon niet beter. We zijn tot ït uiterste gegaan en hebben Js niet laten afstraffen. Meer ras er voor ons niet haalbaar", ftderland speelt donderdag in tehawar (Pakistan) de tweede radstrijd tegen Engeland. 'et was voor de Nederlandse róketers een bijzondere erva ring voor ongeveer 20.000 toe schouwers het fraaie stadion van Baroda te betreden. Nieuw- Zeeland ging na de gewonnen toss het eerst batten. Er was meteen al sensatie want al in de eerste over ging Nathan Astle run out. Deze speler maakte te gen de Britten veel indruk met een century (101 runs). Hij moest door een schitterende recht streekse ingooi van Klaas-Jan van Noortwijk met een nul ach ter zijn naam vertrekken. De hoop die even in het Neder landse kamp leefde, maakte al snel plaats voor de harde werke lijkheid. Spearman, met 68 runs topscorer en uitgeroepen tot beste speler van het duel. nam de Nederlanders met Fleming geducht onder handen. Met be heerst bowlen trachtte Lubbers het geweld af te stoppen wat hem kort achter elkaar de wic kets opleverde van Fleming (66). gevangen door Zuiderent. en Twose (25). achter de palen uit geschakeld door Schewe. Aanvalsmachine Hoewel de volgepakte tribunes achter underdog Nederland stonden, was de Nieuwzeelandse aanvalsmachine niet meer te stoppen nadat Kairns en Parore elkaar als partners hadden ge vonden. Uit slechts 38 ballen sloeg Kairns 52 punten bijeen, Parore deed met een explosieve 55 niet voor hem onder. Daar mee was de honger van de Nieuw zeelandse batslieden gestild. Met in 50 overs een totaal van 307 voor 8 boekten zij op twee runs na de hoogste score ooit in een WK-toernooi. Met 3 voor 48 in 10 overs liet Lub bers verreweg de beste bowling- cijfers noteren. Bakker deed het met 2 voor 51 niet slecht, evenals Cantrell die 1 voor 55 boekte. Aponso bowlde 1 voor 61. Lefeb- vre (0 voor 47) en De Leede (0 voor 58 in slechts 7 overs) kregen er geducht van langs. Het vervolg van de wedstrijd was minder spectaculair. Toen het scorebord na 20 overs pas op 63 voor 2 stond, stond het vrijwel vast dat Nieuw-Zeeland ging winnen. Cantrell en Lefebvre bo den hardnekkig tegenstand. Hun optreden leverde elk 45 ESSEN (SID)- Jennifer Capriati maakt haar rentree in het toernooi van Essen tegen Kristie Boogert. De twee werden zondag tijdens de loting aan elkaar gekoppeld. De geplaatste speelsters Arantxa San- chez-Vicario (Spa) en Lindsay Davenport (VSt) meldden zich bei den af met griep. runs op. Nederland strandde op het alleszins respectabele totaal van 188 voor 7. Van Noortwijk bleef met een prima gespeelde 37 not out. Engeland boekte zonder veel moeite de eerste zege. De ploeg van captain Mike Atherton ver sloeg in de tweede groepswed strijd de Verenigde Arabische Emiraten met acht wickets. Eer der verloor In groep A was India veel te sterk voor Kenya, de kampioen van de B-landen. De Afrikaanse ploeg kwam tot 199 runs voor het verlies van zes wic kets. India passeerde dat totaal in de 42e over, met nog zeven wickets in handen. Tendulkar was met 127 runs (not out) de ge vierde man. ptLEN (GPD) - De kogel is 4oor de kerk: Jos Verstappen Wdjjt jaar alle Grand Prix-ra- "t De Formule 1-coureur be- l'kle daarover een akkoord "d teambaas Jackie Oliver Arrows, die vorige week enige onrust zaaide door te 'frkondigen dat Verstappen zeker was van zijn plaats. s» Verstappen de sponsoring «een goed einde heeft kunnen "den, is de Limburger zeker Tneen startbewijs bij Arrows, ^tappen en manager Huub sthengatter zijn de laatste we- succesvol geweest bij de Wttocht naar geldschieters, fchet Formule 1-seizoen van de liteur ten dele moeten bekos- vn. Naast Philips Car Sys- fas- sponsor van het eerste uur Exact, Software. ICL en klever Quest als geldschieters land getrokken. Bovendien •rd het laatste struikelblok fcreen Formule 1-zitje wegge nen nu ook Marlboro van de fdlj zal zijn. Oliver leek lange J13 geen genoegen te nemen -dde financiële inbreng van de ^wettenfabrikant, maar is nu ■«overstag gegaan. ^tappen zal woensdag bij yhtten in Estoril (Portugal) ^el eerst met de nieuwe 0= nnsors voor de dag treden. Het j'ens de eerste keer dat Ar- zijn nieuwe bolide met de -f<urrentie kan vergelijken. Mister Perfect en lachebek Street regeren in Sieira Nevada SIERRA NEVADA (ANP) - Pa trick Ortlieb is een pietje-pre cies, Picabo Street de vrolijk heid zelve. Beiden veroverden in het weekeinde hun eerste wereldtitel. Op de duivelse af daling, de Formule 1 van de skisport, waren ze ongenaak baar. Ortlieb en Street zijn stijlvolle kampioenen met totaal ver schillende karakters. De Oos tenrijker is gesloten, de Ameri kaanse een open boek. Ortlieb is geen prater, maar een tacti cus en een rekenaar. Street is bescheiden, een gewone meid. maar vreselijk populair in het circuit. Ortlieb schreef zijn overwin ning van zaterdag voor de helft toe aan zijn materiaal-leveran cier en zijn -verzorger. „Op de ze berg speelden andere zaken dan moed en een goede tech niek een belangrijke rol. Mate riaal. juiste startnummer en zelfvertrouwen waren de basis van de triomf', verklaarde de Oostenrijkse zwaargewicht. Ski-mekka Ortlieb komt uit het land dat grote afdalers voorbracht in de persoon van Karl Schranz en Franz Klammer. Skiërs die de hele natie in vuur en vlam zet ten. Ortlieb. de perfectionist van 99 kilo. is wars van emotie. Mist de populariteit bij zijn landgenoten. Misschien door zijn Franse achtergrond. Va der Guy komt uit de Elzas. De familie woont in Lech Am Arlberg. het ski-mekka voor de welgestelden. Terwijl de con currentie zich afgelopen week drukmaakte over de slechte piste, bereidde hij zich in op perste concentratie voor. „Ik heb me geprobeerd zo te per fectioneren dat mijn techni sche kwaliteiten precies bij de ze piste pasten." Ortlieb, olympisch kampioen in 1992, winnaar van de aan sprekende afdaling in Kitzbu- hel. nadert zijn doelstellingen. „Ik mis alleen nog de eindzege in de wereldbeker afdaling. Dan is mijn opdracht vervuld", stelde 28-jarige zoon van een hotel-eigenaar ingetogen vast. Naast Ortlieb stonden de Ita liaan Kristian Ghedina en de Franse topfavoriet Luc Al phand. Het verschil met de meest complete skiër over bij na vier kilometer was gering. Ghedina moest 27-honderdste van een seconde toegeven. Al phand nog éénhonderdste meer. Bij Picabo Street, in het verle den door haar ongediscipli neerdheid al eens uit de Ameri kaanse ski-ploeg gegooid, staat altijd een glimlach op het gezicht De 24-jarige Ameri kaanse verraste de Duitse Kat- ja Seizinger. olympisch kam pioene op de discipline. In Lil- lehammer hield Seizinger de Amerikaanse van de olympi sche titel af. In de Sierra Ne vada waren de rollen zondag precies ongekeerd. De skiester uit Sun Valley sloeg een gat van 57-honderd- ste van een seconde met de fa voriete. De derde plaats was voor de Amerikaanse Hilary Lindh. die de Canadese titel verdedigster Kate Pace één honderdste seconde voor bleef. Street is een ongedwongen ty pe. Haar voornaam, afkomstig van de Creek-Indianen, staat voor „Helder Water". Street gaat door als een super-glijder Met startnummer negen raas de de Amerikaanse nerveus naar beneden. „Ik heb alle risi co's genomen, maar ook geno ten. Het was een wonderbaar lijke race", zei de nummer drie van de Super G. die eerder vo rige week op de Spaanse piste plaats had. Voor Amerika was het de eerste wereldtitel in de geschiedenis op de afdaling voor vrouwen „Ik geef een groot feest", riep ze het batal jon media-vertegenwoordigers toe. Katja Seizinger was verras send blij met haar tweede plaats. De olympisch kam pioene kende een dramatische start van de WK. Bij de Super G was ze onderuit gegaan. „Ik vind de piste waardeloos, maar ben blij met het resultaat Ik heb op deze piste voor echte glijders meer bereikt dan ik had verwachtzeurde de Duit se nog even door. „Mijn groot ste kans op goud heb ik afgelo pen week al weggegeven op de Super G. Patrick Ortlieb viert zijn zege na een feilloze afdaling. foto EPA Waterpoloers in zwaarste groep BERLIJN (ANPi - De Nederlandse waterpoloers hebben het bij de loting voor de Olympische Spelen niet getroffen Oranje is voor de voorronde ingedeeld bij Hongarije. Joegoslavië. Spanje. Rusland en Duitsland. Olympisch kampioen Italië voert de andere groep aan. De oppositie komt van Oekraïne. Kroatië. Roemenie. Griekenland en Verenigde Staten. Deburghgraeve zwemt record BASTOGNE (AFP) De Belg Frederic Deburghgraeve heeft zaterdagavond bij zwemwedstrijden in Bastogne het wereldre cord op de 100 meter schoolslag in 25 meter baden verbeterd. De Europese kampioen zwom de afstand in 59,02 seconden. Het oude record stond met 59.07 sinds 27 augustus 1993 op naam van de Australiër Phil Rogers. Hij leverde die prestatie destijds in Melbourne Rzehak scheurt kruisbanden SIERRA NEVADA (ANP) - De Oostenrijker Peter Rzehak heeft zaterdag in Sierra Nevada de kruisband van zijn rechter knie gescheurd Dat gebeurde tijdens de training voor het we reldkampioenschap afdaling zaterdagmiddag De 24-jarige al pine-skiër. die in zijn loopbaan al drie keer eerder geplaagd werd door dezelfde blessure, is voor een operatie overgevlogen naar het Oostenrijkse Innsbruck. Tafeltennisploeg klopt Grieken ATHENE (ANP) - De Nederlandse tafeltennisploeg is een stap dichter bij promotie naar de Superliga van de Europese com petitie voor mannen gekomen. Door een overwinning in de tweede wedstrijd voor de halve finales van de play-offs in de eerste Liga op Griekenland (4-2) plaatste Nederland zich in Athene voor de eindstrijd tegen de winnaar van het treffen Tsjechië-Italië. Nederland had de thuiswedstrijd met 4-3 ge wonnen. De zege in de return kwam simpeler tot stand, al keek Nederland na drie partijen tegen een achterstand van 1-2 aan. Na de duidelijke winst van het dubbel Heister/Keen op Cioca Creanga <21-12 21-10» groeide het zelfvertrouwen aanzienlijk. Keen troefde Creanga af «21-15 21-17» en Chen Sung bracht het beslissende punt binnen tegen Cioca <21-18 21-17» Amerika wil doelen groter maken LOS ANGELES (AFPi - De voetbalbond van Noord-Amerika (MLS) is bereid de doelen te vergroten. Hij wil daarmee gehoor geven aan het verzoek van de wereldvoetbalbond FIFA MLS wil echter wel precies de breedte en de hoogte van de FIFA weten. De competitie in Noord-Amerika begint op 6 april met tien clubs. Afgevaardigden van MLS spreken op 8 maart in Rio de Janeiro met vertegenwoordigers van de FIFA. Wereldrecord kogelslingeren SYDNEY (RTR) - De Russin Olga Koezenkova heeft zaterdag het wereldrecord kogelslingeren op 69.46 meter gebracht. Dat gebeurde tijdens de Nieuw Zuid-Wales-kampioenschappen in Sydney. Koezenkova verbeterde haar eigen record dat ze in juni verleden jaar in Moskou met 68.16 meter had gevestigd Het was de vierde keer in twee jaar tijds dat ze het wereldrecord verbeterde. Het kogelslingeren voor vrouwen staat in 1998 voor het eerst op het programma tijdens de Europese kampioen schappen. Hoogland kan Atlanta vergeten AMERSFOORT (ANP) - Monique Hoogland kan de Olympi sche Spelen in Atlanta vergeten. De Leidschendamse badmin- tonspeelster scheurde zondag in de halve finale van het LCAT- toernooi in Amersfoort een achillespees volledig af. Hoogland werd in eerste instantie overgebracht naar een ziekenhuis in Amersfoort, vervolgens ging ze naar een ziekenhuis in Leid- schendam waar ze gisteren al geopereerd is. In Amersfoort won Ruud Kuijten. door bondscoach Martijn van Dooremalen uit de nationale selectie gegooid, het toernooi bij de mannen Hij versloeg in drie games de Deen Madsen. Bij de vrouwen zegevierde voormalige nationaal kampioene Bren- da Beenhakker. Ze versloeg in de finale routinier Astrid van der Knaap. PHILADELPHIA (RTR/AFP) - Gari Kasparov heeft door twee opeenvolgende overwinningen de match tegen de supercompu ter Deep Blue gewonnen. De 32- jarige wereldkampioen scha ken van de Professional Chess Association zegevierde met 4-2 en kon daardoor zaterdag in Philadelphia een cheque ter waarde van circa 670.000 gul den in ontvangst nemen. Voor de ontwerpers van compu terfabrikant IBM resteerde een bedrag van bijna 170.000 gulden en de wetenschap dat het ver mogen van Deep Blue om bin nen drie minuten vijftig miljard posities te bekijken nog altijd onvoldoende is om 's werelds sterkste schaker te verslaan. De zes ontwerpers, van wie er slechts één redelijk kan scha ken. werkten zes jaar aan het sterkste schaakprogramma dat ooit werd ontworpen. Kasparov versloeg tijdens de laatste partij de computer met de witte stukken in een Slavi sche partij van 43 zetten, die drie uur en drie kwartier duurde. Een dag eerder had hij een voor sprong genomen door Deep Blue na een Schotse opening in 47 zet ten te verslaan. Hoewel de uit slag prettig oogt, was de match veel moeilijker dan de Rus had verwacht. „Ik had niet gedacht dat het zo zwaar zou zijn", aldus Kasparov na afloop van de zesde partij. De tweekamp begon dan ook desastreus met een nederlaag voor Kasparov. De schrik zat er in en de schaakwereld maakte zich al op om te erkennen dat de computer dan eindelijk de mens de baas was. De wereldkam pioen had al eens eerder van een computer verloren, maar dat was steeds iri partijen met een versneld speeltempo geweest. Dit was de eerste keer dat de normale toernooicondities gol den. De Rus sloeg echter in de tweede partij al terug en maakte gelijk. De derde en de vierde partij ein digden in remise, waarna Kas parov de laatste twee partijen naar zich toetrok. „Ik heb waar schijnlijk veel geluk gehad dat ik die eerste partij verloor, want dat was beste mogelijke waar schuwing. Anders zou zich later wel eens een ramp hebben kun nen afspelen", zei Kasparov za terdag na de laatste partij. Ruim zeshonderd toeschouwers in het Pennsylvania Convention Centre beloonden de wereld kampioen opgelucht met een staande ovatie na zijn derde overwinning Het menselijk brein blijft de computer voorlo pig de baas. De leider van de IBM-wetenschappers. dr C. Tan, bedankte Kasparov. Hij zei dat de ervaringen met de schaakmatch de basis vormen voor nader onderzoek voor com putertechnologie. DEN HAAG (ANP) - Het geschil tussen de Rotterdamse boks vereniging Hoboken en de drie opgestapte amateurkampioe nen Santana. Lopes en Medina, is voor het bondsbestuur nog niet voorbij. Het college heeft bij de tuchtcommissie een klacht ingediend tegen de han delwijze van het trio. Volgens het bestuur hebben de boksers met hun gang naar de recht bank, vorige week maandag, de reglementen en statuten van de NBB overtreden. De president wees de vordering tegen Hoboken toe en de eis te gen de NBB af. Dat betekende dat de drie boksers tussentijds van Hoboken. waar hun trainers Vergouwe en Van den Driesschie niet meer welkom waren, naar Gleason's Gym mochten over stappen Het bondsbestuur. dat zich in de „burenruzie" helemaal geen par tij voelde, hoefde het trio echter met voor het toernooi in Sofia, dat afgelopen donderdag begon, in te schrijven. Om de nationale titelhouders toch nog een kans te geven om zich te kwalificeren voor het Europees kampioen schap, eind maart in Denemar ken, heeft de technische raad van de NBB het drietal aange meld voor een internationaal toernooi in Usti. dat komende donderdag begint. De drie bok sers staan in Tsjechië onder lei ding van bondscoach Ben Zwe- zerijnen. Voorlopig is alleen Hans Jans sen zeker van een startbewijs voor het EK. Eric van den Heu vel en Brian Cairio zijn „be- spreekgevallen" voor de techni sche raad. Het nationale trio kon bij het sterk bezette toernooi in Sofia niet imponeren. Geen van hen haalde de kwartfinales.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 13