Sharpe beslist derby Manchester Bijrol Nederlanders op het WK-bobsleeën Barcelona wint voor het eerst in vier maanden uitwedstrijd Publiek loopt niet warm voor Super Cup Frank Vandenbroucke zet wielerjaar sterk in UEFA dringt aan op overgangsregeling uitslagen sport op tv LONDEN (RTR) - Een volley van Lee Sharpe hield Manches ter United zondag in de strijd om de derde opeenvolgende fi naleplaats in de FA Cup. Zijn doelpunt betekende de 2-1 in de stadsderby tegen City. United - City was gisteren op Old Trafford voor 42.692 toeschou wers een thriller. City ging in de vijfde ronde van de FA Cup op zoek naar de eerste overwinning in 22 jaar op Old Trafford. Het nam in de 11e minuut de leiding door de Duitser Rosier: 0-1 Een andere Duitser, Frontzeck, stond aan de basis van de gelijk maker. Hij hield in de 38e mi nuut Cantona van United vast in het strafschopgebied. De Frans man zelf benutte de strafschop, 1- 1 Giggs en verdediger Neville bereidden de 2-1 van Sharpe voor. Door de zege drong United door tot de kwartfinale. In 1994 won het de FA Cup, in '95 verloor het in de finale van Everton (0-1). In de „normale" competitie ver loor Chelsea op eigen veld van West Ham, 1-2. Peacock bracht de Londense formatie van Gullit al vroeg op voorsprong, na rust gaven Dicks en Williamson het duel een beslissende wending. Het treurspel van Middles- Van der Ende genomineerd EK voetbal DEN HAAG (ANP) - Mario van der Ende staat op de voorlopige lijst van 24 scheidsrechters voor de eindronde om het Euro pees kampioenschap voetbal, die van 8 tot en met 30 juni in Engeland wordt gehouden. De 39-jarige Hagenaar kreeg zater dagavond aan het slot van een workshop voor internationale scheidsrechters in Sevilla zijn uitverkiezing te horen. Op 21 maart wordt de definitieve lijst samengesteld. Van der Ende verbleef vier da gen in Spanje. „We waren daar met 39 scheidsrechters, ik was de enige Nederlander. Aan het eind van de workshop, met vaar- digheidstesten over spelregels en conditietesten, bleven 24 man over voor de voorlopige EK- lijst. Gelukkig was ik daar ook bij. De komende tijd worden de gekozen arbiters nauwlettend in de gaten gehouden. Net als top sporters zullen we ook vormbe houd moeten tonen. brough zette zich voort. Tegen Bolton werd ruim verloren, 1-4. Het was de achtste opeenvol gende verlies in de league van Middlesbrough. De Nederlander De Freitas was één van de schut ters bij Bolton. De club won dit seizoen nog niet eerder een uit wedstrijd. Spanje In de Spaanse competitie boek te Barcelona de eerste zege in een uitwedstrijd in ruim vier maanden. De ploeg van Johan Cruijff versloeg Real Oviedo met 2-1. Koploper Atletico Madrid behield acht punten voorsprong op Barcelona door de late a vond wedstrijd bij subtopper Espanyol met 2-0 te winnen. Barcelona had een vliegende start. Aanvoerder Bakero scoor de al in de eerste minuut. Hal verwege de eerste helft kwam Real Oviedo op gelijke hoogte dank zij een fraaie kopbal van Alvarez. Tien minuten voor tijd hielp Amor zijn team aan de on verdiende zege, 2-1. Internatio nal Kiko Narvaez gaf Atletico Madrid pal voor rust de leiding met een bizar doelpunt. Midden velder Brnovic stompte de bal van de lijn na een kopbal van Ki ko. Via de paal kwam de bal weer in het veld waarop Lopez in schoot. Scheidsrechter Brito Ar- ceo had echter al gefloten. Hij besloot Brnovic een gele kaart te geven en de treffer aan Kiko te gunnen in plaats van de overtre der uit het veld te sturen en een strafschop toe te kennen. De Bulgaar Penev zorgde een kwar tier voor tijd voor de tweede tref fer. Real Madrid en Valencia, de twee produktiefste teams van de competitie, hielden het op 0-0. Real Zaragoza toonde niet al te best in de opwarmer voor het duel met Ajax, morgen in Am sterdam. Voor eigen publiek bleef de Spaanse middenmoter tegen degradatiekandidaat Sa lamanca steken op 1-1. Italië Dank zij George Weah heeft AC Milan gisteren op jacht naar de Italiaanse titel geen punten ver loren. De Liberiaan maakte in de 89e minuut zijn negende compe- titietrefer voor de koploper. Het was de 3-2 tegen Bari, de num mer voorlaatst van de ranglijst. Weah maakte de winnende tref fer met gevaar voor eigen leven. Na het doelpunt moest hij met een hoofdwond, opgelopen bij de botsing met Bari-doelman Fon- tana, naar de kant. Zijn ploegge- AMSTERDAM (GPD) - Twee weken geleden was het compe titieduel met NAC nog veel be langrijker dan de Europese Su per Cup. Gistermiddag kwam Ajax loftrompetten te kort om de tweede confrontatie tegen Real Zaragoza aan te prijzen. Louis van Gaal gewaagde zon der blozen zelfs van een 'Grand Slam'. zoals in het tennis. Een merkwaardige ommezwaai. De herwaardering van de Super Cup heeft veel te maken met de commercie - het stadion moet vol -, maar alles met vorm winst. Twee weken geleden vluchtte Ajax nog voor volk en vaderland om in Spanje op goed gras aan mentaal herstel te beginnen. Een slechte wedstrijd met een redelijk resultaat en veertien da gen zonder competitievoetbal hebben de ploeg blijkbaar op het goede spoor gebracht. Hoe het met de vorm zat, werd er ge- Twente gelijk tegen Dortmund KEULEN (ANP) - FC Twente heeft zaterdag in een vriend schappelijk duel gelijkgespeeld tegen Borussia Dortmund, bin nenkort tegenstander van Ajax in de kwartfinale van de Cham pions League, 1-1. De Ensche- deërs kregen de betere kansen op de overwinning. Dortmund had in het op het veld van Köln gespeelde duel voort durend een overwicht. Spelend op de counter was Twente ech ter gevaarlijker. Door Ellerman kwam de Enschedese ploeg op voorsprong. Kort later maakte Zore uit een strafschop gelijk. Westerveld, die vorige week te kende bij Vitesse, stond in die fa se in het doel van Twente. MARSEILLE (AFP) - Frank Vandenbroucke heeft zondag de Ronde van Middellandse Zee gewonnen. Het Belgische wie- lertalent kreeg zaterdag de lei ding in handen en gaf die op de slotdag niet meer uit handen. Vandenbroucke won de zesde en laatste etappe voor de Ita liaan Fabio Baldalo, zijn voor naamste belager in het alge meen klassement. Vandenbroucke geldt in het profpeloton als een van de groot ste talenten, Vorig jaar streden Lotto en Mapei om zijn diensten. Mapei won de slag, maar moest toezien hoe de 21-jarige Belg wel eerst enkele wedstrijden in het Lotto-shirt diende te koersen. In '95 won Vandenbroucke vervol gens Parijs-Brussel. In het eerste volledige seizoen bij Mapei onderstreepte hij in de Ronde van de Middellandse Zee zijn kwaliteiten. Zaterdag ver overde hij in de vijfde etappe de leiderstrui door als tweede te eindigen achter de Italiaan Cop- polillo. Zondag sloeg hij in de korte slot rit in de slotfase toe. Tweehon derd meter voor de streep sprong hij weg om met kleine voorsprong op zijn voornaamste (Italiaanse) belager Baldato te winnen. Weah, die AC Milan de zege bezorgde, raakte geblesseerd aanzijn hoofd. noten volgden niet veel later. In zijn schaduw. Hoewel eigenlijk Simone de grote man was bij Mi lan. Hij had de eerste twee doel punten voor zijn rekening geno men. Fiorentina kwam tegen hekke- sluiter Cremonese niet verder dan 0-0. Daardoor groeide de achterstand van Fiorentina op Milan tot zeven punten. Juven- tus won eveneens moeizaam; met 1-0 bij Napoli. Ravanelli was de doelpuntenmaker. Michel Kreek keerde na wat blessureleed terug in de basis bij degradatiekandidaat Padova. De oud-Ajacied scoorde direct, maar het doelpunt in de 90e mi nuut kon Parma niet meer ver ontrusten: 2-1 Clarence Seedorf zat de afgelopen weken op de bank. Zijn trainer verweet de middenvelder een gebrek aan in zet. Tegen Cagliari. met trainer Bruno Giorgi voor de weggelo pen Trapattoni, kreeg Seedorf een herkansing in een slecht draaiend elftal. Sampdoria ver loor met 3-0. België Club Brugge en Anderlecht ma ken de Belgische competitie spannend. Op de 24e speeldag wonnen beide formaties. Koplo per Brugge deed dat zaterdag met produktief voetbal in de uit wedstrijd tegen SK Beveren (5- 3), Anderlecht op dezelfde avond thuis tegen Mechelen met 3-1. Club Brugge liep snel uit naar 0- 2 door Verheyen en De Brul. De mooie marge ging nog voor de rust verloren. Via Goots, twee keer, kwam Beveren op gelijke hoogte. In de tweede helft kwam Brugge via eens trafschop van Staelens weer op voorsprong. Beveren-speler Volckerick kreeg voor zijn commentaar rood. Topscorer Stanic bracht met twee treffers, nummer zes tien en zeventien in de competi tie. Brugge in winnende positie. In de slotfase bepaalde Van- maele de eindstand op 3-5. Anderlecht had zaterdag veel moeite KV Mechelen de baas te blijven. Versavel bracht de num mer twee van de ranglijst op 1-0. Gysbrechts bracht de bezoekers op gelijke hoogte. Walem zorgde nog voor rust voor 2-1. In de slot fase kwam de thuisploeg op een omstreden manier op 3-1. De Bil- e maakte op links een overtre ding, mocht doorgaan, waarna het voor Obiorah gemakkelijk was het duel te beslissen. vraagd. Twee weken kon daar maar beter niet naar worden geïnformeerd. Nu een gloedvol betoog waarin het woord progressie' viel. Voor al het positiespel, de basis van het Amsterdamse systeem, ging weer een stukje beter. „Ik ben er niet zo huiverig voor", liet Van Gaal merken. En met de blessu res gaat het ook weer de goede kant op. Edgar Davids speelt morgenavond vrijwel zeker, en gisterochtend kreeg Van Gaal weer een opgewekte Jari Litma- nen aan de telefoon. De Fin - li chamelijk en geestelijk gebles seerd - had van zijn trainer twee weken 'relatieve vakantie' ge kregen. Hoe het nu met hem ging? 'Uitstekend'. Van Gaal: „Hij klonk zeer positief." De technisch directeur ook. Ajax durft zich weer te laten zien aan de buitenwereld. Daarom noemde Van Gaal de Supercup daarom zelfs een 'Grand Slam'. Als winnaar van de Europacup 1, de wereldbeker èn deze extra prijs. Juventus, Porto en AC Milan zijn de enige clubs in Europa die deze twee bekers in één jaar wonnen. Het is ook het enige rijtje van eer, wist Van Gaal, waar de naam van Ajax nog niet vermeld staat. „En het is iedereen bekend hoe vaak een tennisser een Grand Slam haalt", was de verkeerde verge lijking. „Ik wil die Grand Slam wel winnen." Er is ook een commercieel be lang. Het Olympisch Stadion zit morgen - volgens de voorver koop - halfleeg. „Ik spreek liever van half vol", corrigeerde voor zitter Michael van Praag. Hij noemde de belangstelling 'lauw'. „Maar er is een tijd geen voetbal geweest, dus we rekenen er op dat de interesse nog aan trekt." De Duitsers Markus Zimmermai mansbob in C'algary i Christoph Langen werden wereldkampioen twee foto Patrick Price/Reuters Prins Albert van Monaco uitgesloten wegens overgewicht CALGARY (ANP) - De Duit ser Christoph Langen heeft zaterdag met remmer Mar kus Zimmermann zijn derde wereldtitel bobsleeen voor twee man veroverd. In 1993 en 1995 stond de 33-jarige be roepsmilitair ook al op het hoogste trapje van het erepo dium. Over vier runs had het duo, dat Duitsland de 18e wereldti tel in de tweemansbob be zorgde. 3.42.39 nodig. Het zil ver was op het olympisch ijs- kanaal van Calgary voor ei gen publiek voor de Canade zen Pierre Lueders en Dave MacEachern 13.42.85). De bronzen medaille kwam in handen de Zwitsers Reto Göt- schi en Guido Acklin (3.43.38). De Nederlandse tweemans bob met Rob Geurts en rem mer Marcel Wel ten eindigde als 18e in een tijd van 3.46,34. Het tweede team van Oranje George Kenter en Lino Otten- hof werd als 28e van de 31 lan den geklasseerd. Het koppel liet een tijd van 3.48.60 note ren. Rob Geurts, die zaterdag na twee manches negentiende stond, zei na afloop een tevre den gevoel te hebben over zijn klassering, al gaf de wereld kampioen trainen toe dat het resultaat niet echt om over naar huis te schrijven was. Hij had stiekem gedacht rond de vijftiende, ja zelfs twaalfde plaats te kunnen finishen, maar hij koos de verkeerde ij zers onder zijn slee. „Het weer was compleet omgeslagen. Van -25 graden de afgelopen weken toen we hier hebben getraind en in wedstrijden goede prestaties hebben neer gezet. naar plus vijf graden", vertelde Geurts. „Het was fout om andere ijzers te mon teren. Maar ik blijf steeds zoe ken naar perfectie en dacht goed gekozen te hebben. He laas heb ik me vergist." Voor Prins Albert van Mo naco (37) liep het WK, zijn af- scheidswedstrijd, uit op een fiasco. De troonpretendent van het prinsendom werd ge diskwalificeerd omdat bij de verplichte weging na de eer ste manche hij en remmer Mi chel Vatrican met de slee 392.4 kilogram op de schaal brachten. 390 kilogram is de limiet. Volgens de prins was het overgewicht te wijten aan zijn elf jaar jongere compaan. Prins Albert, sinds 1985 lid van het IOC (Internationale Olympische Comité) neemt in Calgary afscheid als bobs- leeer. In zijn loopbaan viel hij niet op door opzienbarende prestaties. Het beste interna tionale resultaat zette hij in 1988 tijdens de Winterspelen in Calgary neer. Hij finishte toen als 25e. Deze week komt hij tijdens het WK viermans bob voor het laatst in actie. „Ik zorg er persoonlijk voor dat we geen overgewicht heb ben Iedereen moet zich dage lijks wegen. Desnoods gaan we vasten", aldus de prins. LONDEN (DPA) - De Europese voetbalunie UEFA wil via de politiek voor elkaar krijgen dat de uitspraak van het Europese Hof in de kwestie-Bosman van medio december pas na een overgangsregeling tot stand komt. Daar bereikten vertegen woordigers van de aangesloten bonden gisteren overeenstem ming over tijdens een vergade ring in Londen. De 21 bonden gaan uitgebreid lobbyen bij de diverse regerin gen om gedaan te krijgen dat er meer tijd beschikbaar komt voor het invoeren van de veran deringen in de buitenlandersre- gel en het transfersysteem De Europese Unie heeft de UEFA tot 1 maart de tijd gegeven ge volg te geven aan de uitspraal van het Europese Hof in Luxem burg. „We vragen simpel ons wat mee rijd te gunnen", aldus de Schot se woordvoerder David Will van de UEFA. „Het transfersysteem kende een evolutie van meer dan honderd jaar, de buitenlanders- - regel geldt al dertig jaar. Dan worden wij van het ene op heti andere moment geacht een to taal ander reglement uit de hoge hoed te toveren. We vragen df regeringen te hulp om de sport I als een speciaal geval te be- schouwen." De besturen vandf I clubs in de kwartfinales van de I Champions League besloten on langs in Genève zich vooralsnog, vrijwillig te houden de oude re gels. foto Carlo Ferraro/EPA Duitsland Twee nederlagen in evenzoveel duels na de winterstop hebben bij Bayern Miinchen een crisis sfeer teweeg gebracht. Zaterdag werd de recordkampioen op ei gen veld vernederd door Karls ruhe. 1-4. Een week eerder al had HSV in het Olympisch stadion toegeslagen. Uitblinker bij KSC was Dundee. De Zuidafrikaan maakte de eerste twee treffers voor zijn ploeg. De overige doel punten van Karlsruhe kwamen op naam van Bender. Deze is af komstig van Bayern München. Het was de grootste nederlaag van Bayern op eigen veld sinds 1991. Scholl scoorde voor Bayern. De tweede ploeg uit München, 1860, deed het beter. De „Leeuwen" wonnen bij VfB Stuttgart, 2-3. 1 FC Twente - PSV (v) X 2 Sparta - Cambuur (v) X 3 Feyenoord - trecht (v) X 4 Emmen - Veendam (v) X 5 Cagliari - Sampdoria X 6 Napoli - Juventus X 7 Torino - Internazionale X 8 Lazio Roma - AS Roma X 9 Bilbao - Betis X 10 Espanyol - Atl. Madrid X 11 Real Madrid - Valencia X 12 Oviedo - Barcelona X winnende kolom: 2 -1-1 - 2-1-2-2 -1 - 2-2-3-2. (onder voorbehoud) Winnende getallen: 15-16-19-20-22- 34. Reservegetal: 1. Cijferspel: 755988. Lucky ten zaterdag: 2-3-5-7-14 18 - 19 - 26 - 28 - 37 42 - 48 - 54 - 66 - 67 71 - 72 - 75 - 79 - 80 Belgische lotto Winnende getallen: 4 -13 - 20 - 31 - 34 - 36. Reservegetal: 12. Joker: 1629020. Winnende getallen: 1 -4-20-30-43 47. Reservegetal: 41. Supergetal: 5 Spel 77: 4417925. Super 6: 903187. Betaald voetbal Van Wonderen kiest voor Feyenoord ROTTERDAM (ANP) - Feye noord heeft zaterdag een con tract gesloten met Kees van Wonderen. De 27-jarige midden velder, met een voorkeur voor de rechterflank, tekende voor vijfjaar. De verbintenis gaat op 1 juli in. Overeenkomstig de nieuwe regels hoeft de Rotter damse club geen transfersom te betalen. Van Wonderen is de derde speler die Feyenoord heeft aangetrok ken sinds Haan als coach in dienst trad. Eerder kwamen Vos en Van Gastel. Van Wonderen speelt momenteel bij NAC, waar hij aan zijn tweede seizoen bezig is. Daarvoor kwam hij drie sei zoenen uit voor NEC. PSV Van Wonderen had ook lucra tieve aanbiedingen van PSV en NAC (zeven jaar) op zak. „Ik heb echter voor Feyenoord gekozen omdat het technische verhaal van trainer Arie Haan me het meest aansprak", zei hij. „Van Dick Advocaat kreeg ik het idee dat hij zijn elftal voor het volgen de seizoen al helemaal in zijn hoofd had. En daarin was voor mij geen plaats. Uiteraard moet ik me bij Feyenoord ook eerst waarmaken. Maar bij die club denk ik toch eerder en makkelij ker in het eerste elftal te komen dan bij PSV." Laatbloeier Van Wonderen, die gistereng met een paar vrienden zijn nieuwe contract vierde bij het carnaval in Breda, is een laat bloeier. Eigenlijk pas dit seizoen speelde hij zich in de kijker van een paar topclubs uit de eredivi sie. „Zelf heb ik nooit aan mijn kwaliteiten getwijfeld, anderen wel", stelde Van Wonderen. „Ik denk dat het voornamelijk door mijn tengere bouw komt. Daar door ben ik vroeger vaak over het hoofd gezien. Ik beschouw het als een persoonlijke triomf dat nu wel ineens twee topclubs belangstelling hebben getoond. Als profvoetballer maak je het tenslotte niet vaak mee dat zo wel PSV als Feyenoord interesse heeft." De zevenjarige aanbieding van NAC op het laatste moment streelde het ego van Van Wonde ren. „Maar ik het nooit serieus overwogen om bij te tekenen", liet hij weten. „Ik wil als prof voetballer zoveel mogelijk mee maken. Bij Feyenoord gaat er weer een nieuwe wereld voor mij open. Europees voetbal bij voor beeld en meedoen om de boven ste plaatsen. Ik wil mezelf later geen verwijt maken dat ik niet alle kansen in mijn loopbaan heb benut. Zonder een topclub als Feyenoord zou mijn carrière niet compleet zijn." Eredivisie: alle duels afgelast. Programma: woensdag: PSV-Vitesse, Heerenveen-Willem II, Sparta-GA Eagles, FC Groningen-FC Twente Eerste divisie: AZ-Eindhoven 4-0. Emmen 21 13 7 1 46 47-21 AZ 23 13 7 3 46 42-21 Cambuur L. 22 12 9 1 45 35-12 Den Bosch 22 11 7 4 40 38-25 Veendam 21 11 6 4 39 28-18 Heracles 21 9 5 7 32 36-29 WV 21 7 8 6 29 27-25 Haarlem 22 9 2 11 29 30-36 Telstar 20 7 7 6 28 20-19 TOP 21 5 11 5 26 32-31 Dordr. '90 21 6 8 7 26 33-33 MVV 22 5 9 8 24 24-27 RBC 23 6 6 11 24 20-34 FC Zwolle 21 5 8 8 23 28-27 Eindhoven 23 3 10 10 19 33-50 Excelsior 22 5 3 14 18 24-50 Helm.Sport 22 5 2 15 17 23-41 Den Haag 22 4 3 15 15 23-44 Cambuur en Heracles periodekam- Stand derde periode: Cambuur L 5 4 1 0 13 9-2 Emmen 4 4 0 0 12 12- 3 Haarlem 5 4 0 1 12 8-4 AZ 6 3 2 1 11 11- 4 Veendam 4 2 2 0 8 5-2 Telstar 3 2 1 0 7 3-0 Den Bosch 5 2 1 2 7 7-6 WV 4 1 3 0 6 3-2 Heracles 4 2 0 2 6 5-5 Excelsior 5 2 0 3 6 8-7 FC Zwolle 4 12 1 5 4-3 RBC 6 1 2 3 5 4-9 MVV 5 0 4 1 4 5-7 Eindhoven 6 1 1 4 4 8-17 Dordr. '90 4 1 0 3 3 3-5 Helm.Sport 5 1 0 4 3 4-11 TOP 4 0 2 2 2 4-9 Den Haag 5 0 14 1 1-8 Topscorers Eerste divisie: 1Van Oostrum (Emmen) 18, 2. Lurling (FC Den Bosch) 13, 3. Van der Laan (Dordrecht'90) 12, 4. Krüzen (Heracles), Van Roon (Telstar) 11,6. De Jonge (Emmen), Driessen (TOP Oss), Price (FC Den Haag), Konterman (Cam buur L), Mutsaers (AZ) 9, 11. Van Hel mond (Den Bosch), Alberda (Emmen), Velten (Heracles), De Wijs (TOP Oss), Hendriksen (Eindhoven/Cambuur), Schuman (Helmond Sp.) 8. Zaterdagvoetbal Afdeling Zeeland, Res. 1e klas: Seroos- kerke 3-Bruse Boys 21-1. Tweede klas B Brouwershaven 2-Colpl. Boys 2 0-3. Der de klas C SVD 2-Nieuwland 3-12. Derde klas D Yerseke 4-Wemeldinge 3 8-0. Vierde klas B: Bevelanders 4-Oostka- pelle 5 0-0, VCK 4-Serooskerke 5 4-7. Veere 4-DFS 4 7-0. Overige wedstrijden werden afgelast Vrouwenvoetbal Beker: Zeel.Sport-Kloetinge 14, Arne- muiden-Serooskerke 0-5, Meeuwen- Vlissingen 0-16. Juniorenvoetbal B-junioren: Vierde divisie Goes-Dau wendaele 2-2. Beker: RCS B2-Middel burg BI 0-4, RCS-Kapelle 0-13. C-junioren 8eker: Walcheren C1-Vlis singen Cl 12-1 Buitenlands voetbal Belgiè: Gent-Charleroi 1-0, Anderlecht- Mechelen 3-1, Antwerp-St-Truiden 1-1, Beveren-Brugge3-5, Lierse-Waregem 1- 1, Lommel-Ekeren 2-1, Standard-Aalst 2- 1, Cercle-RWDM 1-1, Harelbeke-Serau 2-1. Stand: Brugge 24-56, Anderlecht 24-5' Lierse 24-38, Cercle 24-37, Standard 2i cc 36, RWDM 24-36, Ekeren 24-34, Charit- roi 24-33, Gent 24-32, Mechelen 24-32 Lommei 24-32, Antwerp 24-30, Hare beke 24-30, Aalst 24-28, St-Truiden 2J- ofc 27, Seraing 24-22, Beveren 24-19, Warr gem 24-16. Duitsland: Stuttgart-1860 Munch 2-i Bayern M.-Karlsruhe 1-4, overige due; afgelast. Stand: Dortmund 18-41, Bayern M. 1> 38, HSV 18-29, M'gladbach 18-29, Stu: gart 18-28, Leverkusen 17-25, F 17-25, Schalke'04 17-25, 1860Munch15 :fc 24, Frankfurt 19-24, Karlsruhe 19-22, S. Pauli 18-20, Köln 18-18, Kaïsersl. 18-li Bremen 17-17, Freiburg 18-17, Uerdir. gen 18-14, Dusseldorf 18-14 Engeland: FA Cup vierde ronde Shrewsbury-Liverpool 0-4. Vijfde ion de: Ipswich-Aston Vil. 1-3, Swindon Southampi. 1-1, Huddersf.-Wimbledi 2-2, Man.United-Man. City 2-1. Competitie: Chelsea-West Ham 1-1 Middlesbr.-Bolton W. 1-4, Sheff.Wed Queens PR 1-3. Stand: Newcastle 25-60, Man.UnitedJS- 51, Liverpool 26-49, Aston Vil. 254; Tottenham 26-42, Blackburn 26-41, At êya senal 26-41, Everton 26-40, Nottingham 26-40, Chelsea 27-39, Leeds 25-35, West Ham 26-35, Middlesbr. 27-33, Shefi- .Wed. 26-29, Southampt. 25-25, Wim- bledon 26-24, Coventry 26-24, Man ütf 26-24, Queens PR 27-21, Bolton W.27 m Frankrijk: Cannes-Bastia 1-0,Gueugr Guingamp 2-2, Le Havre-Lille 4-1, Mee veti Martigues 2-0, Monaco-St-Etienne 2-0, Montpell.-Bordeaux 3-0, Lyon-Nice I-O, Rennes-Auxerre 2-1, Strasbourg-Pani SG 1-0. Stand: Paris SG 28-51, Auxerre 27-48, Metz 25-47, Monaco 27-46, Lens Montpell. 27-43, Guingamp 27-43, Reu- nes 27-42, Nantes 28-40, Bastia 28-38, Strasbourg 27-37, Nice 28-34, Lyon 27- 33, Bordeaux 28-32, Le Havre 28-32, Lilt 28-28, Cannes 27-27, St-Etienne 26-26, Gueugnon 27-23, Martigues 28-21. Griekenland: AEK-Ethnikos 3-1, Athina: kos-Apollon 1-1, lonikos-Panahaiki 1- Kalamata-Heraklis 1-0, Larissa-Edes» kos 0-2, Olympiakos-Aris 4-0, Panionios- Panathin. 1-3, PAOK-Panaliakos 1- Xanthi-OFI Kreta 0-2. Stand aan kop: AEK 21-53, Panathin.21 52, Olympiakos 21-50, OFI Kreta 21-39. Italië: Cagliari-Sampdorïa 3-0, Crenw nese-Fiorentina 0-0, Milan-Bari 3-2. Ni poli-Juventus 0-1, Parma-Padova 2-1.' Piacenza-Atalanta 2-2, Torino-Inter 0-1. Vicenza-Udinese 0-1, Lazio-Roma 1-0. Stand: Milan 22-49, Fiorentina 22-41 Parma 22-41, Juventus 22-38, Lazio 22 36. Inter 22-32, Roma 22-31, Udinese22 30, Vicenza 22-29, Napoli 22-29, Sar doria 22-28, Cagliari 22-27. Atalanta 22- 26. Piacenza 22-24, Padova 22-21, Tic ni rino 22-21, Bari 22-18, Cremonese22-U j( n Portugal: Benfica-Sporting 0-0, Camp» maio.-Chaves2-1Felgueiras-TirsenseC- 1, Maritimo-Amadora 1-1, Salguetros- Guimaraes 1-2, Braga-Leca 3-0. Leire Belenenses 1-0, Farense-G. VicenteSO Stand aan kop: Porto 23-61, BoavistaS 48. Sporting 23-47, Benfica 23-47. Schotland: FA Cup, vierde ronde Au drieon.-Forfar A. 2-2, Celtic-R. Rovers! 0. Kilmarnock-Hearts 1-2, St. Johns Montrose 3-0, Stenhousem-Caledonir 0-1, Stirling-Aberdeen 0-2, Dunde Dunferml. 1-0. Spanje: R. Madrid-Valencia 0-0, Zau goza-Salamanca 1-1, Bilbao-Betis 0-1 Oviedo-Barcelona 1-2, Vallecano-Com- postela 0-1, Merida-Tenerife 2-0, Val- iadolid-Albacete 3-0, Deportivo-Sooe- dad 1-1, Celta-Santander 0-0, Espanyol Atl.Madrid 0-2, Sevilla-Gijon 2-0. Stand: Atl.Madrid 27-61, Barcelona 2' 53, Compostela 27-52, Valencia 27J9 Espanyol 27-48, Betis 27-44, R. Madrd 27-43, Tenerife 27-42, Deportivo 27-40. Sociedad 27-38, Celta 27-33, Bilbao 27- 32, Zaragoza 27-30, Oviedo 27-29, Se villa 27-29, Gijon 27-28, Santander 27- 28, Merida 27-27, Albacete 27-27, Valle-, cano 27-25, Salamanca 27-24, ValladOj lid 27-23. Turkije: Denizli-Antalya 3-1, Genclerb, Galatasar. 1-2, Karsiyaka-AnkaraguculM Pr 0, Kayseri-Altay 1-1, Samsun-BesiktasO- 1, Trabzon-Kocaeli 2-0, Van-Eskisehir3- 0, Fenerbahce-Gaziantep 1-0. Stand: Trabzon 21-54, Fenerbahce 21- 54, Besiktas 21-48, Galatasar 21-47, Ko-, caeli 21-32, Gaziantep 21-28, Denizli 21- 26, Antalya 21-26, Bursa 21-25, Gen clerb. 21-25, Samsun 21-23, Ankaragiw 21-23, Karsiyaka 21-23, Altay 21-22, Is tanbul 21-21, Van 21-18, Kayseri 21-14. Eskisehir 21-13. ~7 Sedi in?, trk Maandag 08.10-08.15 Ned 3: Sportjournaal. 08.30-01.30 EURO: Diverse tatt» van sport 09.29-11.05 Ned 3: Studio sport Hert 12.30-12.45 Ned 3: Sportjournaal. 1 14.06-14.51 N'ed 3: StudiosporLHert 15.10-18.30 BBC 2: WK Indoor Bo«S vanuit Preston. 18.30-19.00 BBC 2: WK Skiën vac-, de Sierra Nevada in Spanje, met or combinatie slalom vrouwen en binatie afdaling mannen i 18.43-18.51 Ned 2: Sportjournaal 18.45-19.10 RTL Sport 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 20.53-21.37 Ned 2: Studio sport 21.30-22.05 Veronica: Die 2 Nieu» koeien met Henk Spaan en Hafl) Vermeegen 22.16-22.34 Ned 3: Sportjournaal i 22.30-23.00 NBC: The world isracinf paardesporlmagazine 22.35-23.30 Veronica: Super elf v*; balcafé gevarieerd en actueel voet balprogramma 23.00-23.35 RTL 4: Sport 23.10-23.45 BBC 1: Match of the to voetbalmagazine met een wedsf)0 uit de FA Cup. 00.15-00.55 BBC 2: WK Indoor bo*-" vanuit Preston, samenvatting. (EE (ior ijdt tts. Uk! feh toi -:;r. «e ïas ■iji

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 12