kunst cultuur uit in zeeland Woensdag Zoals in het verleden van het bijna 40 jaar bestaande jazzcafé Porgy Bess het plaatselijke talent zich had verenigd in het Pihama Jazz Quartet (Piet van Meer beek. Harry Hilbrink. Marko Coster. Tony Krijger en zangeres Maria Harp), zo wordt vijftien jaar later de fakkel overgenomen door drie jonge muzikanten; hammondor ganist Arno Krijger (zoon van gitarist To ny). drummer Roel van Sluijs en tenorsa xofonist Maarten Visser. Samen vormen zij de groep Trinome. die Porgy Bess als thuisbasis heeft. Voorts is deze middag Ronny Verbiest (baritonsax en accor deon) uit Zelzate te beluisteren. Met gita rist Hendrik Braeckman uit Eeklo en bas sist Mario Vermandei uit Assenede heeft hij een trio dat alle kanten op kan. Slag werker Roel van Sluys is in vele gevallen de vierde man. Chouxchoux De band Les Chouxchoux geeft zondag middag een concert in De Klomp in Ove- zande (15.30 uur). Deze Bevelandse groep beweegt zich op het terrein van folk. rock. cajun en muset te. De band bestaat uit Frank Balkenende (gitaar), José van den Boomgaard izang gitaarI. Niek van Raaij laccordeomharmo- nicai. Collin Hoondert (drums). Theo Hel der (bas) en Marnix Dalebout zang/mond harmonica) Jack Daniels Het akoestisch duo Jack Daniels treedt zondagmiddag op in café Schuttershof in Middelburg (17.00 uur). Dit duo wordt gevormd door Paskal Ja- kobsen izang/gitaari en Bas Kennis (piano /bas/zang), die beiden ook actief zijn in de groep Blof. Zij spelen covers in de ruimste zin van het word. want het repertoire om vat nummers van onder anderen Billy Joel, Bram Vermeulen. Joe Jackson. Youp van't Hek en Counting Crows. Dinsdag Carillon Stadsbeiaardier Sjoerd Tamminga be speelt dinsdagmiddag gedurende een uur het carillon van de Grote Kerk in Goes (13.30 uur). Berini's De Berini's brengen hun cabaretpro gramma Almondestraat 53a dinsdag avond in de Stadsschouwburg in Middel burg (20.00 uur). Annie en Harrie wonen al jaren in de Al mondestraat (in Rotterdam uiteraard) en worden langzamerhand steeds meer om geven door buitenlanders. An raakt haar loopje kwijt, terwijl Har juist een steeds belangrijker sociale rol krijgt in z'n ge boortestraatje. Dan gebeurt er iets waar door een langverwachte vakantie in dui gen valt en An en Har totaal op elkaar worden teruggeworpen.. Duo Het pianoduo Karin de Boeff en Rien Bal kenende is dinsdagavond te beluisteren in de Kloveniersdoelen in Middelburg (20.30 uur). Ter zijde gestaan door Petra Flipse (viool) en Marijke Poppe (saxofoon) worden com posities ten gehore gebracht van Beetho ven, Phil Woods. Jeno Takacs en Rachma ninoff. Helder Marlies Helder geeft dinsdag haar thea terconcert Right Place. Wrong Time in schouwburg De Maagd in Bergen op Zoom (20.15 uur). De veelzijdige zangeres-muzikante-ac- trice-comedienne brengt op eigen wijze een keur aan zelfgeschreven liedjes in het Nederlands. Frans, Duits en Engels over winners and losers, mannen en vrouwen en de zin en onzin van het bestaan. Muzi kaal wordt zij bijgestaan door Bas Odijk op piano, Aryan Ferwerda op bas en Pier re van der Linden op slagwerk. Als Marlies Helder haar sopraansax grijpt, dan wordt dit trio een kwartet. Verwacht WOENSDAG 14 FEBRUARI: Poppen theater Sim Bolus met Lieve Boom in het Ambachtscentrum in Goes (14.30 uur) De Rotterdamse Dansgroep in Stads schouwburg Middelburg (20.00 uur) Djazzex in de Prins van Oranje in Goes (20.00 uuri Introdans in het Zuidlandtheater in Ter- neuzen (20.00 uur) De Plattelanders met Op hoop van zegen in Ledeltheater in Oostburg (20.00 uuri DONDERDAG 15 FEBRUARI: Eric van Muiswinkel met De Mensenvriend in Stadsschouwburg Middelburg (20.00 uuri Toneelstuk Kat op een heet zinken dak in Concertzaal in Zierikzee (20,00 uur) VRIJDAG 16 FEBRUARI: Laura Fygi Orkest in het Arsenaaltheater in Vlissin- gen (20.00 uur) De Reilanders met Groeten uit Nice! in dorpshuis Luctor et Emergo in Rilland <20 00 uur) De Plattelanders met Op hoop van zegen in Ledeltheater in Oostburg (20.00 uuri Osdorp Posse en Uppercut in 't Beest in Goes (21.00 uur) ZATERDAG 17 FEBRUARI: Ballet van de Staatsopera van Tatarstan in Stads schouwburg Middelburg (20.00 uur) Wayang Detective in de Kloveniersdoelen in Middelburg (20.30 uur) Finalisten Kleinkunst Festival in Arse naaltheater in Vlissingen (20.00 uur) Zeeuwse Komedie met De koning en de rest in het Vestzaktheater in Vlissingen (20.30 uur) Nationale tienergroep Discipel in de Be- thelkerk in Goes <20.00 uuri Toneelvereniging Op Drift met De kat op het spek in dorpshuis Renesse (20.00 uuri Cabaretprogramma Theo Maassen in Zuidlandtheater in Terneuzen (20.00 uur) De Plattelanders met Op hoop van zegen in Ledeltheater in Oostburg (20.00 uur) Theatergroep Zierik met Bedkwartet in Diekhuus in Middelharnis (20.30 uuri Straight Johns in De Piek in Vlissingen <21.00 uuri Marcel de Groot Groep in Brogum in Zie rikzee (22.00 uur) ZONDAG 18 FEBRUARI Waterless Blue in Celtic Pub The Duke in Middelburg 115.00 uuri Zeeuwse Komedie met De koning en de rest in het Vestzaktheater in Vlissingen (15.00 uur) John Kirkpatrick (accordeon) in Arse naaltheater in Vlissingen (15.00 uur) Ballet van de Staatsopera van Tatarstan in Stadsschouwburg Middelburg (20.00 uur) lende slaapkamers, waarin een jong echt paar zijn relatieknoop probeert te ontwar ren. Daarbij worden vrienden en familie, al of niet vrijwillig, ingeschakeld. De jon gelui buitelen van het ene bed in het an dere, wat tot de meest hilarische toestan den leidt. Cees Mohlmann deed de regie en had daarbij de beschikking over Marij ke Reuser. Henk Verhage. Rineke van de Wielen. Jan de Bil, Margaret van Veltho- ven. Nettie van Vossen en Piet Bodbijl Soft Parade 't Beest in Goes heeft zaterdagavond Soft Parade en Benjamin B op het programma staan (21.00 uur). De Britse formatie Soft Parade maakt post-underground-popmuziek die psy chedelisch. meeslepend en toegankelijk is. Het Nederlandse trio Benjamin B speelt liedjes in de trant van Lemonheads. Pixies en Breeders. Southside Horns geeft zaterdagavond een concert in café Van der Weijde in Noordgouwe (21.30 uur). De band beweegt zich op het terrein van blues en rock 'n roll. Ashbury Faith De crossover-formatie Ashbury Faith staat zaterdagavond op het podium van De Piek in Vlissingen (22.00 uur). De Belgische band ontstond in 1991 toen gitarist Matthias van der Halle zanger bassist A. G. Peleman en drummer Rei- nert D'haene ontmoette. Inmiddels tour- de de groep door België, Groot-Brittan- nië. Nederland. Frankrijk. Spanje, Italië en Zwitserland. Men toog naar Philadel phia voor het opnemen van een cd. Zondag Sim Bolus Poppentheater Sim Bolus speelt vanmid dag (woensdag) de voorstelling Lieve Boom in het eigen theatertje in het Am bachtscentrum in Goes (14.30 uur). De voorstelling, bestemd voor 'volwasse nen vanaf ongeveer 6 jaar', is gebaseerd op een aantal poëtische dierenverhalen van Gouden Griffel-winnaar Toon Tellegen. Rond een levensgrote boom ontwikkelt zich een spannende, vrolijke en soms poë tische voorstelling. Als er wéér een blaad je van zijn boom is gevallen, is voor Be rend J. Boomwachter de maat vol. Hij schrijft dat vallen van de blaadjes toe aan het gehops en gehips van de eekhoorn. Dus die moet eruit... De rol van Berend Boomwachter wordt gespeeld door Hans van der Haar. die bovendien een zestal hand- en stokpoppen manipuleert en de techniek verzorgt. Elles Punt deed de re gie. Evita De musical Evita neemt vanavond (woensdag) bezit van de Stadsschouw burg in Middelburg (20.00 uur). De hoofdrollen is deze musical van Sir An drew Lloyd Webber, op tekst van Tim Ri ce, worden gespeeld door Pia Douwes en Bill van Dijk. Het verhaal is gebaseerd op het turbulente leven van Eva Perón, die trouwde met de Argentijnse president Juan Perón en een grote populariteit wist te bereiken. Op 26 juli 1952. slechts 33 jaar oud, overleed zij. Het bekendste lied uit de musical is Don't cry for me Argentina. Een belangrijke rol is weggelegd voor de revo lutionair Che Guevara (Bill van Dijk), die commentaar geeft op de gebeurtenissen in het leven van Evita. Verantwoordelijk voor de vertaling zijn Seth Gaaikema en Koen van Dijk. De Types De Types brengen hun cabaretvoorstel ling Proficiat vanavond (woensdag) in de Prins van Oranje in Goes (20.00 uur). Veertig jaar getrouwd. Vijfentwintig jaar bij dezelfde baas. Driejaar trainer bij PSV. Een welgemeend PROFICIAT klinkt nog maar zelden. De Types, bestaande uit Hans Paulides, Rob Kamphues en Hans Riemens maakten hun zevende program ma: crosstalks, sketches en liedjes over drie jongens die vieren dat ze al twaalfe- neenhalf jaar alles tegen elkaar kunnen zeggen. Als het maar op een podium is. Van Veen De voorstelling De magie van een lach en een traan van Herman van Veen beleeft vanavond (woensdag) de Nederlandse premiere in schouwburg De Maagd in Bergen op Zoom (20.15 uur). Na vijfjaar in alle uithoeken van de wereld te hebben opgetreden, maakt Van Veen zijn comeback in eigen land. Zijn nieuwe show is een symbiose van concert, cabaret en theatervoorstelling, waarin hij het pu bliek rondgidst in zijn sprookjesachtige droomwereld. Hij wordt muzikaal bijge staan door Erik van der Wurff (vleugel en cntrabas) en Nard Reijnders (saxofoon, klarinet en accordeon). De bezoekers van de voorstelling (die donderdag herhaald wordt) kunnen in de aangrenzende ruim tes van de toneelzaal een expositie bezich tigen van de Bergse kunstenaar Jos van den Broek, die met schilderijen en teke ningen zijn bewondering probeert vast te leggen voor zowel de artistieke als huma nitaire kant van de Nederlandse artiest. Donderdag Evita De musical Evita van Sir Andrew Lloyd Webber, op tekst van Tim Rice, met in de hoofdrollen Pia Douwes en Bill van Dijk wordt donderdag voor de derde en laat ste keer voor het voetlicht gebracht in de Stadsschouwburg in Middelburg (20.00 uur). Carmen Gomes Carmen Gomes zingt donderdagavond in jazzcafé Desafinado in Middelburg (21.30 uur). Deze jonge aan het Sweelinck Conserva torium opgeleide zangeres won in 1994 het Nederlands Jazz Vocalisten Concours in Zwolle. Ze brengt onversneden jazz uit de jaren vijftig, muzikaal ondersteund door pianist Cajen Witmer, bassist Peter Björ- riild en drummer Joost Kesselaar. Van Veen Herman van Veen brengt donderdag avond nogmaals zijn show De magie van een lach en een traan in schouwburg De Maagd in Bergen op Zoom (20.15 uur). Vrijdag EMM De muziekvereniging EMM geeft vrijdag avond een concert in dorpshuis De Zand- put in Serooskerke (19.30 uur). Het podium zal worden betreden door de fanfare, slagwerkensemble en jeugdgroep. Het programma vermeldt onder meer me lodieën uit Sound of Music en West Side Story. Philippe Genty Compagnie Philippe Genty staat vrijdag avond met de nieuwe voorstelling Voya- geur Immobile in de Stadsschouwburg in Middelburg (20.00 uur). De Fransman Philippe Genty begon ooit in het begin van de jaren zestig met een simpel spel met houten poppen, thans ba lanceren de ingenieuze voorstellingen van zijn gezelschap op het kruispunt van dans. mime, toneel, marionettenspel en beeldende kunst. Theaterorgel De Engelsman Iain Flitcroft bespeelt vrijdagavond het Compton-theaterorgel in de Concertzaal in Middelburg (20.00 uur). Op zesjarige leeftijd begon de in 1968 ge boren Flitcroft met pianolessen en sinds zijn twaalfde nam hij ook klassieke orgel lessen. Bij toeval ontdekte hij de theate- rorgelmuziek. Inmiddels heeft hij drie sei zoenen gespeeld in The Tower Ballroom in Blackpool. Bij de BBC is hij regelmatig Frank Groothof speelt Carmen in te horen in het programma The Organist Entertains. Györge Kurtag In de Kloveniersdoelen in Middelburg wordt vrijdagavond een programma af gewerkt rond de Hongaarse componist György Kurtag (20.30 uur). Kurtag wordt deze maand 70 jaar. Voor het pianoduo Ellen Corver en Sepp Gro tenhuis worden een tweede vleugel, een clavecimbel, twee pianola's en twee celes ta's in de Kloveniersdoelen geplaatst. Zij worden ondersteund door een trompet (Marco Blaauw) en een contrabas (Niek de Groot). Voor deze bezetting schreef Kur tag in 1993 Rückblick, met als ondertitel Hommage a Stockhausen, Altes und Neues fur vier Speler. Boeijen Op hun Theatertour '96 doen Frank Boeijen en zijn Groep vrijdagavond het Arsenaaltheater in Vlissingen aan (20.00 uur). Het concert is gebaseerd op de eind vorig jaar verschenen cd en staat in het teken van nieuwe ontdekkingen, nieuwe ont moetingen en nieuwe grensverleggende muzikaliteit. Kiekieris De Schouwen-Duivelandse theatersport- groep Kiekieres neemt het vrijdag in het multifunctioneel centrum (MFC) in Zie rikzee op tegen het Rotterdamse gezel schap De Getemde Feeks (20.00 uur). Purna Das Purna Das, the King of Bauls, vereert 't Beest in Goes vrijdagavond met een be zoek (21.30 uur). Al zeven generaties lang speelt zijn familie Baulmuziek. Purna Das was de eerste die deze muziek buiten India ten gehore bracht. In de jaren zeventig zong hij met Mick Jagger en Bob Dylan. De muziek wordt gekenmerkt door zangerige stem men, afgewisseld met korte passages waarin fluiten de boventoon voeren. Ver der wordt er gebruik gemaakt van percus sie en exotische instrumenten. Van der Naait Cabaretier Reinder van der Naait speelt zijn solo-programma Pendelen vrijdag avond in De Vossenkuil in Oud-Vosse- meer (20.15 uur). Pendelen handelt over ontploffende ster ren, een reïncarnatie, terug naar Barteljo- risstraat, tentharingen, een marter en her senhelften, kortom dwaze verhalen en bi zarre situaties. Plattelanders De West-Zeeuws-Vlaamse toneelvereni ging De Plattelanders speelt vrijdag avond de première van Op hoop van ze gen van Herman Heijermans in het Le deltheater in Oostburg (20.00 uur). Het stuk heeft in deze versie Breskens als lokatie en wordt gespeeld in Cadzandse dracht, terwijl de spelers ook het dialect van de streek hanteren. Er zijn oude volks dansen in de voorstelling opgenomen en er worden negen liederen gezongen, muzi kaal ondersteund door een combo. Eric Wijffels deed de regie Zaterdag Jeugdkomedie De stichting Jeugdkomedie Amsterdam speelt zaterdagmiddag de familievoor stelling Wie heet er nou Bons? in de Stadsschouwburg in Middelburg (15.00 uur). Het verhaal, dat werd geschreven door Ivo foto Jaap Vrenegoor de Wijs, gaat over het meisje Bons dat in de hoogste klas van de basisschool zit. Ze woont aan een drukke verkeersweg, die te gevaarlijk is om over te steken. Daardoor is ze veel alleen en veroordeeld tot een zaam vermaak: telefoon, televisie en vi deo-spelletjes. De eenzaamheid van Bons bereikt een dieptepunt als plotseling haar kat verdwenen blijkt te zijn. Bons ver moedt dat het dier is doodgereden op de snelweg. Dan komt Bons in actie: ze vindt dat er een voetgangersbrug moet komen naar de overkant... De spelers zijn Anne- marie Henselmans, Marcel Maas. Aafke van der Mey, Hans Beijer, Rigtje Pas- schier en Smadar Monsinos. In deze voor stelling voor iedereen vanaf 7 jaar worden ook liedjes gezongen, waarvoor Joop Stokkermans de muziek componeerde. De regie was in handen van Rob van de Meeberg. Artiesten Gala De Stenge in Heinkenszand is zaterdag avond het trefpunt voor amateurs in de vorm van het Borsels Artiesten Gala (19.00 uur). Tot 24.00 uur treden op twee podia een twaalftal artiesten en groepen op, terwijl andere amateurs hun kunsten in een rond de podia gebouwde markt presenteren. Voor het voetlicht treden onder andere de muziekvereniging Euterpe, een blokfluit- groep. het koor De Keysingers. vluchtelin- genorkest, cabaretgroep De Bejaarden- borduursoos. volksdansgroep De Babbe laars, gospelgroep Foundation, volks dansgroep Folklorite en familiecabaret De Witkammetjes. De presentatie is in handen van Peter Dieleman. Orlando Het Orlando Kwartet geeft zaterdag avond een concert in de Concertzaal in Middelburg (20.00 uur). Het ensemble - Arvid Engegard (viool), Heinz Oberdorfer (viool). Ferdinand Er- blich (altviool) en Stefan Metz (cello) - speelt strijkkwartetten van Haydn en Schnittke en tenslotte, met medewerking van Sjef Douwes (klarinet) een klarinet kwintet van Brahms. Caoutchouc Het jazzorkest Caoutchouc en het piano duo Gerard Bouwhuis en Cees van Zee land zijn zaterdagavond te beluisteren in de Kloveniersdoelen in Middelburg (20.30 uur). In dit concert speelt de koppeling tussen muziek en dans een belangrijke rol. Het duo speelt onder meer Three Dances van John Cage en Dance Works van Steve Martland. Daar stelt Caoutchouc een pro gramma tegenover met composities van Niko Langenhuijsen, gebaseerd op tek sten van G. Garcia Lorca. Woudenberg Milarepa, de torenbouwer heet het solo programma dat Helmert Woudenberg za terdagavond op de planken brengt in het Vestzaktheater in Vlissingen (20.00 uur). Het betreft een vervolg op de solo Mila repa over de jeugdjaren van deze beroem de Tibetaanse volksheld die leefde in de elfde eeuw. Nu wordt hij gekweld door ver schrikkelijke schuldgevoelens. Hij gaat op zoek naar een geestelijk leraar die hem tot inzicht en bevrijding zou kunnen bren gen Hij komt in contact met Marpa en dan begint één van de merkwaardigste en meest aangrijpende leermeester-leerling confrontatie uit de geschiedenis. Bedkwartet Theatergroep Zierik (voorheen Amateur Comedie Zierikzee) speelt zaterdag avond voor de laatste maal Bedkwartet in het Multi Functioneel Centrum (MFC) in Zierikzee (20.30 uur). Deze vrolijke komedie met een ernstige ondertoon van de Engelse schrijver Alan Ayckbourn speelt zich af in drie verschil- WOENSDAG 7 FEBRUARI 1996 Compagnie Philippe Genty speelt Voyageur Immobile vrijdagavond in Middelburg. Ars Musica Op initiatief van Ars Musica geven de alt Liesbeth Franken en Elly van Munster op luit zaterdagavond een concert in de Lu therse kerk in Zierikzee (20.00 Vooral in de zestiende en zeventiende eeuw was de luit een populair instrument ter begeleiding van allerlei soorten liede ren. Elk land had zijn eigen stijl. De tek sten varieren van platvloers tot hoog staand literair, terwijl een politieke bood schap niet werd geschuwd. Tijdens het concert worden verschillende van deze soorten liederen uitgevoerd, naast een aantal werken voor luit. Cabaret Het Zuidlandtheater in Terneuzen heeft zaterdagavond cabaret te bieden met Jaap Mulder en Schudden voor Gebruik (20.00 uur). Het programma van Mulder heet Mijn! en gaat over een verwarde man die door het bos banjert tot hij op een telefooncel stuit. Hij belt alle nummers uit het boek. Bij Zig Zag-naaigarnituren wordt niet opgeno men. Dit moet hij dus zelf zijn, want hij is niet thuis... Het duo Schudden voor Ge bruik (De Jong en Van Santen) vult in zijn eerste programma Geschud het podium met beeld, mime, fysieke kunsten en zweet. Tekst wordt niet vermeden, maar de heren spreken het liefst de absurde taal van het lichaam. Plattelanders Toneelvereniging De Plattelanders voert zaterdagavond wederom Op hoop van ze gen van Herman Heijermans op in het Le deltheater in Oostburg (20.00 uur). The Journey Het Zuidafrikaanse gezelschap Sikulu- Companv brengt de musical The Journey zaterdagavond in schouwburg De Maagd in Bergen op Zoom (20.15 uur). The Journey is een bonte mix van folklore, pop. gospel en disco, die mede tot stand gekomen is naar aanleiding van de poli tieke veranderingen in Zuid-Afrika. De groep, aangevuld met vocaal talent, brengt zeer energieke traditionele songs en dansen: nummers met laarzen en cola blikjes, de gospel, de bruiloft en het brui sende leven in de grote stad. Muziek Een Frans/Duits programma met muziek uit de zeventiende en achttiende eeuw is zaterdagavond te beluisteren in de Exo- duskerk in Sommelsdijk (20.00 uur). Wilbert Hazelzet (flauto traverso). Titia de Zwart (viola da gambai en Jacques Ogg (clavecimbel) spelen werken van Jacques Hotteterre, Marin Marais, Jean-Marie Le- clair, Johann Sebastiaan Bach en Carl Philipp Emanuel Bach. Crosshead De acht-mansformatie Crosshead and the Kostuum Het Zeeuwse kostuum staat zondagmid dag centraal in de schuur van de Kapel van Sint Maarten in Hoogelande (14.30 uur). Tiny Polderman schetst in De tijdgeest in het Zeeuwse kostuum de ontwikkeling door de eeuwen heen aan de hand van dia's van beroemde schilderijen, die aan tonen dat de Zeeuwse klederdracht in we zen geen hoerendracht is. maar direct af stamt van de Hollandse mode van de ge goede burgerij. De pianiste Henriëtte Has- hem speelt daarbij composities uit de ge toonde stijlperioden. Ook worden ver schillende literatuurfragmenten voorge dragen waarin de Zeeuws en zijn dracht worden beschreven. Piet Noordijk De serie Jazz op Zondagmiddag wordt zondag besloten met het Piet Noordijk Kwartet in het theatercafé van de Stads schouwburg in Middelburg <15.00 uur). Naast Piet Noordijk (altsaxofoon) bestaat het kwartet uit Rob van Bavel (piano). Harry Emmery (bas) en John Engels (drums). In de jaren zestig speelde Noord ijk met Misha Mengelberg. Han Bennink en Jacques Schols in een kwartet dat nog steeds legendarisch is en dat optrad tij dens het vermaarde Newport Jazz Festi val (USA). Met zijn huidige kwartet speelt Noordijk nummers vanuit de beboptradi- tie. Leerlingen De Kloveniersdoelen in Middelburg staat zondagmiddag open voor een voor speelmiddag door leerlingen van Karin de Boeff en Rien Balkenende (15.00 uur). Carmen Frank Groothof brengt zondagmiddag zijn familievoorstelling Carmen in het Zuidlandtheater in Terneuzen (15.00 uur). Groothof nam deze keer de opera Carmen van Bizet om te bewerken tot een spekta kel voor jong en oud, waarbij het gaat om de wezenlijke componenten van het mu ziektheater, alsmede om de balans tussen tragiek en humor Medewerking verlenen het saxofoonensemble Sax et Plus en de slagwerker Marcel Andriessen. Het ver haal speelt zich af in Sevilla omstreeks 1820 en gaat over de sergeant Don José die onder de bekoring raakt van de zigeunerin Carmen. Hij offert zelfs zijn carrière voor haar op. Carmen haalt hem over zich bij een smokkelaarsbende aan te sluiten. Maar dan raakt Carmen gecharmeerd van de stierenvechter Escamillo Porgy Bess Trinome en het Ronny Verbiest Trio zor gen zondagmiddag voor een jazzconcert in Progy Bess in Terneuzen (15.00 uur). De Types komen vanavond (woensdag) naar de Prins van Oranje in Goes. foto Suzan van de Roemer Purna Das Baul is vrijdagavond te beluisteren in 't Beest in Goes. foto Maria Dawlat

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 9