Thorenaar is tennis niet verleerd Geest van de tocht waart boven Ankeveen L Rijders woedend op organisatie Rayonhoofden weer vol goede moed Dringen geblazen in zaalvoetbal Axel sport 16 Eerste schermutselingen op Zeeuwse Indoorkampioenschappen Korbach wil wedstrijd tegen NAC overspelen Janse kraakt Zeeuws record 5000 meter Mike Simon is ook te sterk voor Tolhoek uitslagen WOENSDAG 7 FEBRUARI 1996 van onze medewerker GOES/KAPELLE - Op een to taal van 465 spelers en speel sters die deze week tijdens de in Goes en Kapelle op de rol staan de districts-indoorkampioen- schappen in actie komen, ne men de 'toppers' een bescheiden plaats in. Het breedtetennis. zo'n twintig schema's omvat tend, eist de eerste dagen alle aandacht op. Toch hebben in de Bl-categorie bij de mannen, waar twaalf deelnemers de rac kets kruisen, inmiddels twee partijen hun beslag gekregen. Bij één ervan was Joost Thore naar betrokken. De oud-Zeeuws kampioen, de afgelopen landelij ke competitie actief in de kleu ren van het Zevenbergse de Lob- belaer. gaf er blijk van het spel nog niet verleerd te zijn. Zijn op ponent, Camiel Folmer. overge stapt uit de rijen der B2'ers. plaatste tegen de negen games die de hoofdstedeling in een uur bijeen sloeg slechts vijf tegen stoten. Dan deed zijn teamge noot bij de reseves van Schou wen Duiveland. Johnny Otte, het aanzienlijk beter. Fabian Probert, het vorig seizoen als Cl- speler de sterkste op het tapijt in Kapelle, zowel als in Middelburg bij de jeugd t/m 16 jaar, kon hem niet voor onoverkomelijke pro blemen plaatsen. De door de Noordbevelander gerealiseerde score was getuige de nipte mar ge van één game, echter alles zins eervol. In de Cl-afdeling verscheen de favoriet al binnen de lijnen. Goe- senaar Pascal van Driel bracht het er zoals verwacht goed vanaf tegen Michiel Knijnenburg aan de andere kant van het net. De winllaar van de tweekamp Ilco van Belzen - Max de Rave wacht hem daar als tegenstander. Ook Demiis van Tuyl maakte in dit gezelschap geen fout. De Ka- pellenaar die een jaar geleden de eerste prijs bij de C2'ers in de wacht sleepte, heeft in dit sche ma geen 'beschermde' positie. Aldus troefde hij in een 'vrije' rol Gert Vriezekolk af. Bij de vrouwen in dit deeltoer- nooi beantwoordde als derde in gelote Jeantien van de Dries aan haar reputatie ten koste van Claire Barnhard. en werd Len- neke Clement eveneens halve-fi- naliste via een zege op Lily J as- perse. Over naar de C2-klasse. Sander Kats. vorige zomer in de Zeeuw se hoofdstad titelveroveraar bij de Dl-tennissers, had op zijn nieuwe speelsterkteniveau een goede start ten nadele van Gan- zestedeling Wim Bos. Ook kop loper Dennis Reijnhoudt had die, maar na een bye wel reeds in de tweede ronde, waar hij Edwin Paree met lege handen achter liet. Op de 'ladder' bij de vrouwen van vergelijkbare speelsterkte is Myriam Cok-Van Garsel inmid dels doorgedrongen tot de kwar teindstrijd. na winst op Hanna Bruynzeel. De vanuit tweede po sitie opererende Lydia Wisse le verde een vergelijkbare presta tie, en die hield voor rivale Dag- mar Lijnbach uitschakeling in. In het Dl-deelnemersveld is de eerste ronde nagenoeg afge werkt. Outsider Piet de Visser zorgde hier voor een verrassing door de als zesde acterende Dick Breure klop te geven. Ook de nummer drie in de waardering. Tonny Nelis, ligt er uit. Ferdi nand Schletterer nam in dit ge deelte van het schema op over tuigende wijze de rol van de re presentant van de Schelde over. In Kapelle, waar de eerste sla genwisselingen pas gisteren plaatsvonden, werd ondermeer een begin gemaakt met de duels in de D2-categorie bij de man nen. Geplaatste spelers haalden daar hun rackets nog niet uit de hoes. Wel viel wat de resultaten van de outsiders betreft, de ruime overwinning van Jan van der Weele op Johan Dagevos op. De veteranen van D-niveau be proefden voorts ook hun kansen. Ook hier betrof het nog slechts een opvulling van de open plaat sen bij de laatste zestien. Hans de Rijcke was degene die de aan dacht op zich vestigde met forse winst ten koste van Cees van de Vrie. DOETINCHEM (GPD) - De Graafschap-trainer Fritz Kor bach wil dat de wedstrijd NAC- De Graafschap <2-1) van zater dag wordt overgespeeld. Vol gens de oefenmeester deugt het niet dat zijn spelers op een kei hard veld moesten spelen en daardoor blessures opliepen, terwijl concurrenten in de strijd tegen degradatie hun wedstrijden zagen afgelast. Korbach eist verder dat Go Ahead Eagles drie punten in mindering krijgt, omdat de De venter club verantwoordelijk is voor het niet laten doorgaan van de wedstrijd Go Ahead Eagles- De Graafschap op 20 januari. Korbach: „Als ik, net als Go Ahead toen, twee blesssures zou hebben en twee schorsingen en ik moest op zo'n moment tegen een directe concurrent voor de gradatie, dan zou ik ook alles aangrijpen om er onderuit te ko men. Die 'veertig rooitjes' boete, die verdien je wel weer terug." De Graafschap ondersteunt de actie van de trainer met een open brief aan de KNVB. Voor zitter Enzerink: „We hebben een opsomming gemaakt van de fei ten en onze verbazing tot uit drukking gebracht. We willen dat die kritiek in de eerstvolgen de evaluatie behandeld wordt. De rode draad is dat de clubs in feite nog steeds zelf kunnen be slissen of een duel wel of niet door kan gaan. En de KNVB to lereert dat." HEERENVEEN - Hubrecht Janse heeft in Heerenveen twee Zeeuwse records gebro ken. De schaatser uit Wol- phaartsdijk schrapte tijdens de Nederlandse kampioen schappen voor studenten in Thialf op de 3000 en 5000 me ter de naam van Leon van der Wielen uit de boeken. Vooral de nieuwe Zeeuwse toptijd op de 5 kilometer mocht er zijn. Janse. student aan de Landbouw Hogeschool in Wageningen, verpletterde het oude record van Van dei- Wielen met ruim 12 seconden. De toptijd van 7.18,56 deed die van de Zierikzeeénaar verble ken. Van der Wielen liet op 15 maart 1994 7.31,21 noteren. Ook Van der Wielens record op de 3000 meter sneuvelde. Jan se liet 4.17,03 klokken. Het voormalige Zeeuwse record stond sinds 25 januari 1994 op 4.18,62. Janse, die in de eind rangschikking de vijfde plaats behaalde, kwam op de 500 me ter tot 41.84 en op de 1500 me ter tot 2.03.28. Rinse van Etten, die tijdens de wedstrijden in Heernven met 4.18,40 op de 3000 meter ook sneller was dan de oude top tijd van Van der Wielen, liet op de kortste afstanden uitste kende tijden klokken. De schaatser uit Hulst, student aan de academie voor licha melijke opvoeding in Den Haag. kwam op de 500 meter dicht in de buurt van de magi sche grens van veertig secon den: 40,23. Op de 1500 meter klokte Van Etten 2.02.23. Op de 5000 meter kwam Van Et ten, die als achtste zou eindi gen. tot 7.39,64. Arjaan Elfe rink werd op de overdekte baan in Heerenveen Neder lands studentenkampioen. Hubrecht Janse Schaatsers rijden in Driedaagse op halve kracht van onze verslaggever Rob Kat ANKEVEEN - De marathon schaatsers staan voor een moei lijke keuze. Nu veel wedstrijden rijden en veel geld verdienen, of de 'handrem' erop omdat de Elf stedentocht zich opnieuw lijkt aan te dienen. Aan de rand van de Ankeveense Plassen, waar gisteren de Driedaagse van start ging, hing de geest van De Tocht weer eens boven het iis. Terwijl Richard van Kempen ae basis legde voor zijn tweede gro te overwinning binnen vier da gen. werd er weer druk gespecu leerd. De algemene verwachting was dat de rayonhoofden don derdag weer bijeenkomen en dat de Tocht dan mogelijk maandag of dinsdag zal worden verreden. „Dan krijgen wij toch nog ge lijk", aldus een breed lachende Jannette van Benthem. „Evert heeft al weken terug gezegd dat het de dertiende gaat gebeu ren." Evert van Benthem. twee keer eerste in de Elfstedentocht met rugnummer dertien, was een van de 52 deelnemers aan de Driedaagse van Ankeveen. Een ploegen wedstrijd op de schaats in de vorm van een wielerronde. Dus met proloog, etappes en een ploegenrijdrit. Maar ook met de gebruikelijke problemen als er tijdwaarneming in het spel is De jury kon pas na veel strubbelin gen en aanvankelijk een foute winnaar Arnold Stam als pro loogwinnaar annonceren. Om later alsnog te worden gecon fronteerd met een reeks protes ten. Richard van Kempen schaatste met een blij gezicht om al het ge harrewar heen. De lang met een rugblessure kampende rietdek ker uit Nieuwveen lijkt na be handeling door fysiotherapeut Maarten Goseling als herboren. Op de Plansee schudde hij zater dag iedereen af, gistermiddag deed hij het in de eerste etappe van tachtig kilometer nog eens dunnetjes over via een mooie eindsprint tegen vier medekop lopers. Fausto de Marreiros. te rug van zijn WK-uitstapje in In zeil, Arnold Stam, Henri Ruiten berg en Ruud Borst hadden niets in te brengen. „t>ij de meesten is het scherpe er af', aldus Van Kempen, „maar bij mij is de geest nog fris. Ik moest op het kunstijs in de boch ten steeds forceren. Het gaat nu weer als vanouds. Die overwin ning van zaterdag hielp me ook door een geestelijke barrière heen." Voor het gros van de deelnemers is de Driedaagse niet veel meer dan een trainingsrit met het oog op een eventuele Elfsteden tocht. Toen de vijf eerder ge noemde rijders ontsnapten, was de snelheid vrijwel direct weg uit het peloton. Het leek wel of ze er blij om waren. De kloof liep dan ook vlot op tot ruim drie minu ten en nog meer voor andere groepjes. Erik Huizebosch zat al ver voor het einde in de kleedkamer. Voor de Gramsberger telt slechts de Elfstedentocht, zodat elk risico werd vermeden. Hij nam uitsluiting van verdere deelname aan deze Driedaagse zelfs voor lief. Aanvankelijk ver moedde men dat Huizebosch het reglement niet precies ken de, maar hij hielp zelf alle twij fels uit de wereld door een kort 'ja. dat wist ik wel' uit te spre ken. Hij gaf ook aan 'helemaal leeg' te zijn. Voor Huizebosch, en ook voor de andere favorieten, breekt op nieuw een spannende tijd aan. Na de Driedaagse is er dik be taalde startgelegenheid in Sint Pancras. Maasland, de Noord- westhoekrit en zondag Uitgeest. Met als tussendoortje zaterdag avond een al maanden geleden vastgestelde marathon voor de KNSB-cup op het kunstijs van de Amsterdamse Jaap Eden- baan. Als morgen Henk Kroes mogelijk het langverwachte 'It sil heave' zal uitspreken, wordt alles anders. Op de Ankeveense ANKEVEEN (ANP) - De organi satie van de natuurijsklassie- ker Driedaagse van Ankeveen stapelde op de eerste dag fout op fout. De uitslag van de pro loog over vier kilometer bleek bij natelling niet correct te zijn. Niet de dolgelukkige Lammert Huitema, die in eerste instantie als snelste rijder was geno teerd, maar Arnold Stam kreeg de eerste prijs. Frans Overdevest, ploegleider van De Klerks-formatie waar- Schaatsmarathon Veerse Kreek VEERE - Het Zeeuwse mara thon-peloton op de schaats is vandaag (woensdag) welkom op de schaatsmarathon die verre den wordt op de Veerse Kreek over één uur en één ronde van achthonderd meter De start is om 16.15 uur bij de Waterher- berg bij Veere. Inschrijving in de Waterherberg aan de Polredijk 19 te Veere. voor Huitema rijdt, diende on middellijk een protest in. Ge steund dpor zijn' collega's van Netwerk VSP en Van Lingen. „Van de tijden van de laatste elf rijders klopt niets, na de start van Fausto de Marreiros is ver keerd geklokt. Schandalig." De organisatie bekende schoor voetend schuld, maar kon aan de uitslag niets meer verande ren. De exacte tijden waren im mers niet meer te achterhalen. Dus bleef Stam winnaar en ein digden Huitema en Angenent respectievelijk als tweede en derde. De grootste blunder beging de organisatie na afloop van de door Richard van Kempen ge wonnen eerste rit. Ofschoon Stam en De Marreiros al lang als de nummers twee en drie waren gehuldigd, bleek die uitslag ver keerd. Pas uren later ontdekte de organisatie de fout. Stam zou na De Marreiros en Henri Rui tenberg zijn gefinisht. Dus her zag Ankeveen het resultaat tot: 1. Van Kempen. 2. De Marreiros. 3. Ruitenberg. 4. Stam. Of zou het vandaag nog anders wor den? Arnold Stam voert het kopgroepje van vijf aan in de fraaie omgeving van Anke veen. LEEUWARDEN (GPD) - Het elfstedenijs is er met de matige vorst van de afgelo pen twee nachten niet slechter op gewor den. De rayonhoofden houden moed nu de wind weer in de goede hoek zit. De gevol gen van de dooi van zondag en maandag lijken goeddeels gecompenseerd- Ijs meester Piet Venema schatte gisteren dat de kwaliteit van de ijsvloer overeen kwam met die van zondagochtend. „On der bruggetjes moet het ijs nog altijd aan groeien. De vorst moet het doen." Rayonhoofd Gerard Bijker (Hindeloopen) wacht met smart op strenge vorst. De draaiing van de wind, die de afgelopen 48 uur de hele windroos afwerkte, heeft de knelpunten onder de talrijke bruggen in zijn rayon geen goed gedaan. Anderzijds put Bijker moed uit de wetenschap dat fe bruari pas is begonnen. „Statistisch ge zien staat ons nog flink wat koude te wachten." 'Buurman' Thomas Beuker die waakt over het rayon Workum constateert dat het ijs in de Zuidwesthoek „terug bij af' is. Dat wil zeggen, dat de toestand overeen komt met die in het weekeinde. De prepa ratie van de baan gaat in rayon Workum dan ook op volle kracht door. Onverdroten toont zich ook het rayon Sneek De voormalige wakken in de Kolk en bij de belangrijkste verkeersbruggen worden rigoureus glad gemaakt. Nadat er gisteren een klepelmaaier overheen werd gestuurd, begon vandaag het fijnere werk. Rayonhoofd Jan de Jong: „De mannen frezen de schotsen met rugmaaiertjes. 's Avonds laten wij de brandweer een nevel spuiten. Zo krijg je mooi glad ijs." In de Noordwesthoek heeft het kwelwater de ijstoestand geen kwaad gedaan, oor deelt rayonhoofd Sjoerd Schaaff (Vrouw buurt). Het water is alweer bevroren. De kwel op het ijs, een natuurverschijnsel dat zich elke schaatswinter bij draaiende wind voordoet, strekte zich uit over de vaarten van Harlingen tot Bartlehiem. Het ergste dat de rayonhoofden kan over komen is kwakkelweer, aldus Schaaff. Zulke lichte dooi met de wind in de zuide lijke of westelijke hoek voorziet het KNMI- voorlopig als enige - voor komend week einde. Rayonhoofd Durk Schotanus heeft rond Sloten een belangrijke verbetering van de ijsconditie gesignaleerd. „Als er niet te veel sneeuw komt. ben ik optimis tisch." van onze medewerker HOEK - Mare de Brouwer heeft zich in De Braakman geplaatst voor de tweede ronde van het mannenenkel B2-schema door een gemakkelijke 13-3-overwin- ning op Jacky de Paepe. In de tweede ronde komt De Brouwer uit tegen Tony Seen. In de mannen BI-poule won Mi ke Simon ook zijn tweede duel. Dit keer was Guido Tolhoek het slachtoffer. Net als Marteijn had Tolhoek niets in te brengen te gen Simon. Marteijn verloor met 10-3. In de mannenenkel D2 won Nico Smekens met 7-6 van Pijpelink. In de kwartfinale komt hij nu te staan tegenover Piet Hamelink. die verrassend favoriet Jan Gijs- sen onderuit haalde. In de mannendubbel C-catego- rie wonnen Harry Riemens/Pe- ter Vercruysse hun openings duel tegen Jan Mol/Hessel Ha melink. Met 13-5 plaatsten zij zich voor de halve finale, waarin ze uitkomen tegen de winnaar van Erpelinek/Kint-Dey/Ed- wards van Muyen. In de mannencompetitie in het Racketcentrum Terneuzen be haalde het koppel Veraart/Kom- mers in de hoogste poule een 5-1- overwinning op Schurink/ Hiensch. Kees Kommers won met 8-6 zijn enkelspel tegen Roc- co Schurink, terwijl Jan Veraart met 5-5 gelijkspeelde tegen Christian Hiensch. De mannen- dubbel werd een prooi voor Kommers/Veraart die met 7-5 wonnen van Schurink/Hiensch. In de vrouwencompetitie won Schepnet met 3-1 van De Waal. Electron versloeg in de bedrijfs- competitie Zonwering van Kouteren met 5-3. Het vrouwen- dubbel werd gewonnen door Electron, door een 6-5-zege van het duo Tilly Dierick/Kitty Op peneer op Jeanette d'Hont/Els Louweret. Ook het mannendub bel werd gewonnen door Elec tron. Ad van Doeselaar/Jaap Oppeneer versloegen Chris Geij- sels/Benny d'Hont met 10-5. Hulst In de bedrijfscompetitie in Den Dullaert kwam Barco van de laatste plaats af door een 6-2- overwinning op Fermont. Daar door is Fermont nu samen met De Ruysscher laatste. Voor Fer mont was Sylvia Neve succesvol in haar enkelspel door een 9-6- zege op Natascha Haak. Daarna was het de beurt aan Barco. Tom Willaert behaalde een 9-4-over- winning op Frank van Campen- hout, Natascha Haak/Fred van Cauteren versloegen Sylvia Ne ve/Frank Lammens met 14-2 en Fred van Cauteren/Rob Haak waren met 10-7 de baas over Frank van Campenhout/Frank Lammens. AXEL - Niet de strijd om de koppositie, maar de duels voor plaatsing in poule IA (waarin de beste acht ploegen spelen) of IB zijn in de Axelse zaalvoetbal- competie een spannende zaak geworden. Gemeente Axel, Pooter/Koole en De Ridder slaagden erin zich ten koste van Disco Love II en Maradonna Ju niors te plaatsen. Gemeente Axel bereikte de hoogste poule via winst in de in haalwedstrijd tegen Engelhard (7-0) en de overwinning op Ge meentehuis/Van Waes (3-1). Pooter/Koole redde het vege lijf door de nipte overwinning op het hoger geplaatste Primus Pluym (4-3). Ook De Ridder kwam via de volle buit in de duels tegen De Ruyter (4-2) en Steelant (5-1in de hoogste klas se terecht. Maradonna Juniors gaf in de wedstrijd tegen Disco Love II de kaarten uit handen: 1-5. V-Déco /La Chouette bleef ook in het vijftiende duel zonder puntver lies: Ratjetoe werd met 6-3 aan de zegekar gebonden. Verras send was de winst van Doelder Hout tegen Cijsouw/Roeland: 3- 2. Overige uitslagen: Marine Service - Engelhard 15-1, Broomchemie Ge meentehuis/Van Waes 3-5; Broom chemie Engelhard 3-7. Schaatsen Plassen was het al te merken, niemand liet echt het achterste van zijn tong zien. „Een heerlijk gevoel", vindt Dries van Wijhe, de nieuwste ploegleider in het peloton. „Je ziet bij iedereen de koorts oplo pen. Prachtig toch, die span ning, het moet zo lang mogelijk duren voor hij komt, dat maakt het zo bijzonder. En als het on verhoopt niet doorgaat, hopen we gewoon op volgend jaar. Stel dat er elk jaar een Elfsteden tocht is. Dan zou het nooit zoiets zijn geworden als het nu is." Ankeveen. Driedaagse van Ankeveen, eerste dag, proloog: 1. Stam (Sprang- Capelle) 4 km in 6.13, 2. Huitema (Ro den) op 0.03, 3. Angenent {Alphen a/d Rijn) 0.04, 4. De Vries (Luxwoude) 0.15, 5. Krivosjev (Rus). Eerste rit, 80 km: 1. Van Kempen (Nieuwveen) 2.26.34, 2. De Marreiros, 3. Henri Ruitenberg (Oldebroek), 4. Stam, 5. Borst (Leiderdorp). Algemeen klassement. 1. Stam 2.32.20, 2. De Marreiros op 0.25, 3. Van Kempen 0.31, 4. Henri Ruitenberg 0.38, 5. Borst 0.48. Sportprijsvragen Toto 5. Eerste prijs, geen winnaar; tweede prijs zeven winnaars, 836,30; derde prijs: 121 winnaars, 120,90. Lucky Ten, trekking van dinsdag 6 fe bruari. 5-8-14- 16-19-23-30-33.-34-37-39- 42 - 50 - 53 - 54 - 59 - 61 - 62 - 64 - 79. (onder voorbehoud). Tennis Districts-indoorkampioenschappen, Goes, H.E.-B1J. Thorenaar-C. Folmer 9- 5, J. Otte-F. Probert 7-6. H.E.-C1M Knij- nenburg-S. Lokerse 8-6, D. van Tuyl-G. Vriezekolk 11-7, P. van Driel-M. Knijnen burg 12-4. D.E.-C1: L. Clement-L. Jas- perse 11-3, J. van de Dries-C. Barnhard 12-4. H.E.-C2: M. Felius-B. de Nijs 6-5, E. Eckhardt-A. Nonnekes 10-7, L. Nijsten- J J. Pijpeling 9-4, S. de Lange-T. Slag boom 15-4, R. van Steenbergen-O. Lijn bach 13-4, S. Kats-W. Bos 10-9, J. van Klinkenberg-R. de Klerk 10-3, M. Knij- nenburg-J. Vogelaar 11-6, E. Verhage- H.W. van den Tol 13-6, G. Lau-M. Ber nard 9-6. D.E.-C2' L. Wisse-D. Lijnbach 11 -4. M. Cok-van Garsel-H. Bruynzeel 10- 4. H.E.-D1: V van de Linden-M.R. Kem- pe 18-2, R. van Dierendonck-M. Oos trum 11-2, D deWaal-M. Klinkenberg 12- 3. M. van Wageningen-E. Joosten 12-3, G.J. Louweret-L. van Dalen 15-4, R. Bim- mel-A. Jille 11-4, D. Ilic-F. Ton w.o., H. van Sabben-V. Bosselaar 9-6, P. de Vis- ser-D. Breure 8-7. M. Davidse-J.E. Haar lem 12-2, E. Vogel-H. van de Driest 12-4, F Schletterer-T. Nelis 10-4, F. Westdorp- J. Akershoek 9-6. Kapelle, H E -D2: C. Kesteloo-C. Been hakker 8-6, J. de Rijke-J.J.A. Onderdijk 10-9, J van derWeele-J. Dagevos 14-3, F. Kesteloo-P.J. Wijts 9-7. H.E.-vetera- nen D: H. Gussenhoven- R. Westerweel 7-6, H. de Rijcke-C. van de Vrie 12-5, L. Breure-F. Willekes 9-8, A. Kooman-F. de Groot 5-2. Racketcentrum Terneuzen, vrouwen poule 1 Van Driel-Van Doeselaar 0-4, Boeye-Baronie 2-2. Poule 2: Leeuw- Timmerman 4-0, Vervaet-Everling 0-4. Poule 3" Forza-Forty Love 0-4, Bakker- Sponsele 2-2. Poule 4: CIS-Vinke 2-2, Schaart-Jansen 2-2 Poule 5: De Waal- Schepnet 1-3, Kavelaars-Loof 3-1. Man nen Poule 1Veraart/Kommers-Schu- rink/Hiensch 5-1. Poule 2: Nouwen/Cob- ben-Lokken/Van Halteren 3-3. Poule 3: Van Tiel/Van de Akker-Kriekaard/Visser 6-0. Poule 4 Heye/Bierings-Neve/Strij- donck 2-4, Hamelink/Grob-Den Haan/ Koole 2-4 Poule 5: Doolaard/Vereggen- Heyman/Filippo 2-4, Dey/Vogels-Vennix /Aarts 4-2. Poule 6: Roth/Juffermans- Vantricht/Gijssen 2-4, Bac/Van Hemert- VeraarVCevaal 0-6. Poule 7: Verschel ling/De Pooter-Slegtenhorst/Ruyter 4-2. Poule 8 Leeuw/Van Aalst-d'Hauw/Ver- schelling 4-2. Poule 9: Kroes/Verhage- Pieters/Herrebout 2-4. bedrijfs Poule 1Star Travel-Botega 8-0. Poule 2: Electron-Zonwering van Koute ren 5-3. Poule 3. Los Amigos-Van Driel 4- 4. Poule 4 NT 3-HCG 2 2-6. Den Dullaert Hulst, bed rijf sten nis. Poule A Barco-Fermont 6-2, Reinaert-Zaman Sport 5-3, KCS-Lybeert Verstraeten 2-6, De Ruysscher-Dagmarkt4-4, De Boy-Ta xi Delforge 6-2. Poule B' Petrus en Pau- lus-Reinaert 4-4, Hans Anders-Poelier de Letter 5-3, CIS-Cretex 5-3. Poule C V en K-Nijboer Optiek 6-2, Stuntmarkt 1- Stuntmarkt 2 4-4, Fassaert-Foto van Damme 4-4, Het Bonte Hert-HAS 1 7-1, Aquavia-De Koeyer 2-6. Poule D: Rabo Hulst/Nieuw. Namen-Medico Fit 5-3, Trablo-Vael 2-6. Stand Poule A: Lybeert Verstraeten 7- 44, Dagmarkt 7-37, Zaman Sport 7-35, KCS 8-33, Electron 7-32, Reinsert 7-31, De Boy 7-30, Taxi Delforge 8-22, Barco 7- 20, De Ruysscher 7-18, Fermont 8-18. Stand Poule B: Hans Anders 8-42, Rei nsert 7-38, Poelier de Letter 8-33, ING Bank Hulst 7-31, Petrus en Paulus 8-1 Kredietbank 6-27, Messagie Goudgeel 7- 27, CIS 8-27, Luctor Tyre Center 7-25, Cretex 7-23, Sloebers 7-19. Stand Poule CV en K 8-50, Koeyer 7-37, De Schrijver 7-37, Het Bonte Hert 7-32, Stuntmarkt 2 7-31, Nijboer Optiek 7-30, Stuntmarkt 1 7-27, Aquavia 7-23, Foto van Damme 7-23, Fassaert 8-20, HAS 18- 10. Stand Poule D: Vael 7-43, Media Video 6- 39, Roctus Verzekeringen 7-27, Van Seumeren 7-26, Bleyko Beton 6-25, Leeraert 6-25, Medico Fit 7-25, Rabo Hulst/Nieuw.Namen 7-24, Bellamy 7-24, Trablo 7-22, Cerestar 7-16. Open Ador tennistoernooi: HE BV. M. Simon-G. Tolhoek 10-3, M. Simon-8. van Quekelberghe 11-1. HE B2: 1e ron de: M. de Brouwer-J. de Paepe 13-3. HE C2:1/4finale: H. Riemens-P. Vercruysse -5. HE D1 2e ronde: A. Bentley-H. Ris- seeuw 13-4. HE D2: 1e ronde: N. Sme- kens-P. Pijpelink 7-6, H. Risseeuw-P Alexander 11-4, H. Nannïnga-C. Burky 11-10. DE C: M. Verbeke-E. Blackman 8- 6. DE D1E. van Silfhout-N. Groene- woud 17-4. DE E 1e ronde: A. Cornelis-P de Nood 14-2. HD C 1e ronde: Hamelink /Mol-Van Leeuwe/De Rechter 12-6, Avermaete/Van der Akker-Minnaert' Verheul 9-8. 1/4 finale: Riemens/Ver- cruysse-Hamelink/Mol 13-5, Blackman' Blackman-Hamelink/Neve 10-8. HD D1 Ie ronde: Geuze/Taalman-Freyser/Frey- ser 13-4, Van Quekelberghe/Gijssen Willemsen/Willemsen 1-0 w.o. HD D2 1e ronde Tommel/Tommel-Hendrikse' Van Hoof 14-4, Van LeeuwenA/erbeke- Corijn/Witte 20-1. Driessche/Machielse- Krijger/Maas 14-6, Burky/Krijger- Schoolmeester/Schoolmeester 11-8. Beuzenberg/Brandt-Buitendijk/School- eester 13-5, Nanninga/Pijpelink-Haers' Van Looy 11-9, De Jonge'Rijckaard-Kla- ver'Rongen 10-6. DD D11/4 finale: Plas- schaert/Vercruysse-Milliano/Voster 14 3, Willemsen/Willemsen-Gijssen/Steen- bakker 13-7, Mol/Wijland-Lambert/Pie- ters 11-10, Van Wijck/Van Silfhout-De Krijger/Vantricht 12-7. DD D2: 1e ronde De Paepe/Riemens-Van Leeuwe/Ver- donck 13-4, Mol/Mol-Dees/Den Hamer 15-6. 2e ronde: De Paepe/Riemens-Ber kers/Gijssen 12-5, Gerijl/Plasschaert- Ulijn/Wisse 10-7, Haelst/Van de Lijke-De la Ruelle/Tjin 22-0, Nijgaard/Vermeulen- Timmers/Verdonck 12-5, Mol/Mol-0e BockA/an Overloop 13-6, Buyck/Reij- nierse-Bakker/Yigit 15-5. GD C Ie ronde Buyck/Risseeuw-Verbeke/Misilje 13-9. Steenbakker/Vercruysse-Den Hollander /Klooster 10-8, Vijver/Van der Griek Naerebout/Van Avermaete 12-6. GD DL 1e ronde' Vercruysse/Taalman-De Witte /Risseeuw 15-5, Gijssen/Gijssen Bleyenberg/Epskamp 10-9, Dieleman' Bobelijn-Lauret/Lauret 18-2, Speussens /Beun-Fenijn/De Neve 9-8, Reijnie'se' Reijnierse-Groenewoud/Hoogwijk 12-6 GD D2: Ie ronde: Roels/Serkedakis-De la Ruelle/Corijn 11-4. 2e ronde: Paepe Willemsen-Gerijl/Yastrxembiec 10-9. Vatteroth/De Neve-Voster/De Lijser 12 5, Nijsse/Potvlieger-Witte/Ducarmon ld Wielrennen Aubagne (Fra). Grand Prix de la Ma' seillaise. Gardanne-Aubagne: 1. Font* nelli (Ital 135 km in 3.27.08, 2. Svorad-' (Tsj) 0.30,3. Tsjmil (Oek),4. Baldato (Ital Bartoli (Ita). 6. Guesdon (Fra), 7. Bos cardin (Ital, 8. Frangois Simon (Fra), 9 De Jongh (Ned), 10. Knaven (Ned).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 28