Sloop Alvarez-flats is definitief PZC Metamorfose voor Lovenpolder Meer zeldzame planten en dieren in Sasse natuurgebied Canisvliet Terneuzenaar reed tot twee keer toe zonder rijbewijs Commissie achter overeenkomst voor woonzorgcentrum zeeland 14 Verhuizing van 93 huishoudens nog dit jaar WOENSDAG 7 FEBRUARI 1996 van onze verslaggever TERNEUZEN - Woningbouw vereniging; Terneuzen wil de eerste maanden van 1997 zeven flatgebouwen, met in totaal 176 appartementen, slopen in en om de Alvarezlaan in Terneuzen. De bewoners van de 93 nog in gebruik zijnde appartementen moeten aan het eind van het jaar zijn verhuisd. Burgemees ter en wethouders van Terneu zen gaan akkoord met de sloop en zijn bereid maximaal 2,5 mil joen gulden bij te dragen aan het aan de woningmarkt ont trekken van de zeven flatgebou wen. De gemeenteraad moet eind deze maand nog wel in stemmen met het collegevoor stel, liet wethouder J. van Rooijen dinsdag voorzichtig heidshalve weten. Het Terneuzense gemeentebe stuur was de afgelopen jaren fel tegenstander van de afbraak van de zeven woontorens. Het onttrekken van goedkope huur woningen aan de lokale markt zou slecht zijn voor de mensen met een lager inkomen. De Ter neuzense woningbouwvereni ging kampt echter met grote leegstand, ook in het goedkope re huursegment. Van Rooijen: „Er zijn onvoldoende volkshuis- vestelijke argumenten en daar naast zijn de hoge investeringen voor renovatie onverantwoord." Corporatie-voorzitter J. S. Ver heem onderschreef de woorden van de wethouder. Het opknap pen van de flats zou veel meer kosten dan de huuropbrengsten rechtvaardigen. „Volgens huidi ge normen zouden er onder meer galerijen en liften moeten wor den gebouwd. En dan hebben we het nog niet eens over bouwtech nische aanpassingen voor de ge luidisolatie. De huurprijzen zou den zodanig omhoog moeten dat er niemand meer wil - of om fi nanciële redenen kan - wonen." De woningbouwvereniging denkt voor hoogstens vijf mil joen gulden alle kosten van de sloop en de verhuizing van de be woners te kunnen dekken. Als de gemeente de helft bijdraagt, kan de corporatie het hoofd bo ven water blijven houden en kan ze blijven voldoen aan de finan ciële voorwaarden voor garant stelling voor noodzakelijke in vesteringen, verwacht Verheem. Als tegenprestatie voor de finan ciering van de helft van de kos ten krijgt de gemeente de vrijko mende grond, 2,2 hectare. Wet houder Van Rooijen denkt dat de gemeente die grond enkele ja ren braak laat liggen om wo ningbouwplannen in het Arse- naalgebied. het Zuidersport park en de Othenepolder niet in het vaarwater te zitten. Vergoeding De bewoners van de 93 flatwo ningen krijgen, per apparte ment, vierduizend gulden als te gemoetkoming in de verhuis- en herinrichtingskosten. Hetzelfde bedrag dat bewoners van een flat aan de Peter van Anrooy- laan (zo'n 50 huurders) en een aantal woningen in de Vogeltjes- buurt (70 gedupeerde huishou dens) in Sluiskil-Oost eindjaren tachtig kregen toen hun onder komens tegen de vlakte moes ten. De Woningbouwvereniging Terneuzen zal de bewoners daar naast alle mogelijke hulp bieden bij het vinden van een geschikte nieuwe woning. De corporatie heeft voldoende woningen om alle 93 huishou dens onder te brengen, maar de ervaring uit het verleden heeft geleerd dat 70 tot 80 huizen waarschijnlijk voldoende is, ver klaarde hoofd bewonerszaken A. Trapman. De komende drie we ken worden alle bewoners bena derd om hun woonwensen ken baar te maken. Daarnaast kun nen bewoners de komende we ken ook op een speciaal spreek uur met vragen terecht. Trap man: „De flatbewoners hebben voorrang als er ergens huizen vrijkomen en zullen daarnaast elke maand een speciaal bulle tin met vrijstaande panden in de bus krijgen. Met hun wensen zal zoveel mogelijk rekening wor den gehouden. We hopen een massale verhuizing te kunnen voorkomen en elke maand zo'n acht tot tien mensen onder te kunnen brengen, waardoor de hele operatie soepel kan verlo pen." Emotionele zaak Huurders die per se niet weg wil len, zullen hun recht voor de kantonrechter moeten proberen te halen. „We begrijpen dat het voor een aantal mensen een zeer emotionele zaak kan zijn om na tien, twintig jaar of nog langer te moeten verhuizen. Maar de men sen zijn al zo lang in onzekerheid geweest. De beslissing moest, in het algemeen belang van alle huurders, nu wel vallen", zei Ver heem. van een medewerker TERNEUZEN - De Terneuzense kantonrechter mr M. J. M. Kla- renbeek veroordeelde dinsdag een 24-jarige inwoner uit de Scheldestad voor het twee keer rijden zonder rijbewijs conform de eis tot een geldboete van 500 gulden. Bovendien dient de ver dachte een boete van 150 gulden te betalen voor het opgeven van een valse naam. De eerste over treding werd vorig jaar 10 april in Hulst geconstateerd. Elf da gen later, op 21 april, werd de automobilist wederom zonder rijbewijs in Terneuzen aange houden. Daarbij gaf hij een val se naam (van zijn broer) op aan de politie. De verdachte vertelde op de zit ting al geruime tijd zonder rijbe wijs in een auto te hebben gere den. Op de vraag van de kanton rechter of hij al rijlessen aan het nemen was, antwoordde de man ontkennend. Hij was dit jaar nog niet van plan om zijn rijbewijs te halen. „Ik heb er nu geen tijd voor, ik moet eerst mijn school afmaken", zag hij als zijn eerste prioriteit. Officier van justitie mr M. van Nooijen vond dat de Terneuzenaar hardleers was ge weest. om na de eerste overtre ding. opnieuw het risico te heb ben genomen als bestuurder van een .auto gepakt te worden. Zij hield in haar eis rekening met de beperkte financiële omstandig heden van de verdachte, want het normale tarief (375 gulden per overtreding) lag aanzienlijk hoger. Onverzekerd De kantonrechter hield in twee verzekeringskwesties rekening met verzachtende omstandighe den. Een 37-jarige man uit Axel bleek op 24 november vorig jaar bij een politiecontrole in het be zit te zijn van een onverzekerde auto. Drie dagen eerder was de verzekering van deze auto afge lopen. De verdachte verklaarde op de zitting dat hij op het mo ment van de overtreding voor zes weken in een ziekenhuis in Rotterdam was opgenomen. „De auto stond op een parkeer plaats. Ik wist niets af van het af lopen van de verzekering", zei de Axelaar die door zijn echtschei ding en werkloosheid gekweld was met financiële problemen. De officier van justitie conclu deerde dat de verdachte allerlei redenen had aangevoerd om de premie niet te voldoen. Ze ging met overstag, maar ze eiste ook weer niet het volle pond. De offi cier vond 400 gulden boete een redelijke eis. De kantonrechter PHILIPPINE Computerboeken - In de bibliotheek van Philippine is de ze maand een tentoonstelling te vinden van de beschikbare boe ken over computers. Computer deskundige Koelewijn van Mo nitor Automatisering demon streert de werking en het gemak van Windows 95 op woensdag 28 februari tussen 18.30 en 20 uur. Koelewijn zal bibliotheekgan- gers met vragen en problemen trachten te helpen. De kreek in de Lovenpolder bij Hoek. foto Charles Strijd van onze verslaggever HOEK - In de nabije toekomst zal het aanzien van de Loven polder en naaste omgeving, tussen Hoek en de terreinen van Dow Benelux, drastisch veranderen. De aan- en af- voerwegen voor de WOV doorsnijden over een jaar of zes de polder, de bebouwing aan de noordkant (Boerengat en Hoogedijk) verdwijnt vol ledig en zal plaats moeten ma ken voor kleinschalige bedrij vigheid. Daarnaast wacht de polder over enkele jaren ook nog een herinrichting. Met het oog op die ontwikke lingen heeft de natuurbescher mingsvereniging De Steltkluut voor de polder een reeks herinrichtingsvoorstei- len geformuleerd. De voorstel len zijn ingediend bij de herin richtingscommissie die de ruilverkaveling Hoek-Philip- pine momenteel aan het voor bereiden is. De Steltkluut kenmerkt de Lovenpolder als een open rela tief kleinschalig agrarisch ge bied dat door de aanwezigheid van twee kreken een grote na tuurwaarde heeft. De polder heeft een grote vogelrijkdom. Bedreigde soorten als de Riet zanger, de Bruine Kiekendief, de Blauwborst en Steenuil konden de voorbije twee jaar bij tellingen als polderbewo ners worden geboekt. Ook de flora bij de kreken is redelijk gevarieerd. De natuurbeschermers willen alles in het werk stellen om de karakteristieke landschapse lementen in de Lovenpolder te behouden, dan wel waar mo gelijk te versterken. In tegen stelling tot de samenstellers van het Plan van Aanpak voor de Kanaalzone, die in de inter gemeentelijke structuurvisie (IGS) voor het gebied, pleiten voor grootschalige aanleg van bossen in een deel van de pol der, wil De Steltkluut van geen bosaanplant in de polder weten. In de optiek van de na tuurbeschermers zou een bos- gordel aan de noordzijde vol staan. Het gaat dan om een strook schaamgroen om Dow aan het oog te onttrekken. El ders in het gebied moet het open landschap zoveel moge lijk onaangetast blijven. De Steltkluut pleit verder voor het uit produktie nemen van wat smalle stroken grond langs de kreekoevers om buf fers te creëren tussen de ak kers en de binnenwateren. Om het verlies aan opbrengsten te compenseren kunnen met de grondgebruikers beheersover eenkomsten worden afgeslo ten. De natuurbeschermers willen ook dat de sliblaag van de bodem van de Achterste Kreek wordt verwijderd en verschillende in het gebied ge legen stortplaatsen van be drijfsafval gesaneerd worden. Laatstgenoemde vormen nu nog een bedreiging voor de wa terkwaliteit. realiseerde zich dat de man er niet op uit was geweest om de premie uit te sparen. Hij vonnis te de Axelaar tot een geldboete van 400 gulden, waarvan de helft voorwaardelijk met een proef tijd twee jaar. Ook in de verzekeringszaak te gen een 35-jarige inwoner uit Sint-Jansteen toonde de kan tonrechter zich mild. Ook hier oordeelde hij dat er sprake was van bijzondere omstandighe den. De kantonrechter kwam dan ook tot dezelfde straf: 400 gulden boete, waarvan de helft voorwaardelijk, met een proef tijd van twee jaar. De man had in februari '94 zijn auto ingeruild bij een garagebe drijf in Roosendaal en daar een andere auto gekocht. De garage houder had verzuimd om een vrijwaringsbewijs af te geven. Op 15 augustus van dat jaar werd de (ingeruilde) auto in Roo sendaal geflitst. Deze was niet verzekerd. De verdachte bleek nog kentekenhouder te zijn. Re den voor de officier om een boete van 400 gulden te eisen. „U bent het slachtoffer geweest van een louche garagebedrijf', zei ze. De kantonrechter wees de ver dachte op de verzekeringsplicht, maar de (ongelukkige) omstan digheden waren volgens hem van dien aard geweest dat hij de man een mildere straf oplegde. Tasjesrover in kraag gevat TERNEUZEN - De politie heeft maandagavond een 28-jarige in woner van Terneuzen aangehou den. De man wordt verdacht van een poging tot tasjesroof bij een 78-jarige vrouw, eerder die dag in de Drebbelstraat. Tot zijn aanhouding kon worden overge gaan aan de hand van een getui- geverklaring. De gestolen spul len werden in zijn huis aange troffen. Het natuurgebied Canisvliet bij Sas van Gent is uniek te noemen door een 'kruipend moerasscherm' dat slechts op twee andere plaatsen in Nederland voorkomt. foto Charles Strijd van onze verslaggever SAS VAN GENT - Na de aan koop van vijftien hectare land bouwgrond door het Bureau Be heer Landbouwgronden (BBL) ten noorden van het bestaande reservaat gaat het steeds beter met het Sasse natuurgebied Ca nisvliet. Door aankoop van meer percelen landbouwgrond rondom de kreek is er nog meer aandacht voor de belangen van de natuur. Dat wierp in '95 di rect vruchten af. want er waren meer zeldzame planten en die ren in Canisvliet te vinden dan de afgelopen jaren gebruikelijk. Het jaarrapport van Canisvliet- conservator. zoals de Gentenaar in de streek bekend staat, Johan van den Steen, leidde tot grote vreugde bij boswachter Hans van Hage van Staatsbosbeheer. Het voorkomen van kruipend moerasscherm aan de boorden van de kreek wijst er volgens de boswachter op dat Canisvliet in potentie een voor Nederland uniek natuurgebied is. Het krui pend moerasscherm komt slechts op twee andere plaatsen in Nederland voor 'en in Europa zijn er niet veel meer groeiplaat sen'. De terugkeer van het plant je toont dan ook aan dat - als verschillende instanties en over heden de handen ineenslaan - Zeeuws-Vlaanderen nog vóór de eeuwwisseling een zeldzaam na- tuurreservaatje binnen de gren zen kan hebben. De geboren Sassenaar Van den Steen weet al een halve eeuw lang dat de kreek van Canisvliet een groot aantal bijzondere vo gels en planten aantrekt. Hij houdt vanaf zijn jeugd al bij wat hij tijdens veelvuldige bezoeken aan het gebied ziet en tegen komt. Dat leidde ook vorig jaar weer tot een gedegen, onder bouwd rapport. Van den Steen constateert met Van Hage dat de opgaande lijn vorig jaar werd vastgehouden. Hij ontwaarde 133 vogelsoorten, waarvan er 50 in het gebied broedden Onder zoek naar paddestoelen, libel len. vlinders en muizen leverde daarnaast een schat aan. voor een deel verrassende, gegevens op. Naast de aankoop van agrari sche gronden door het BBL was Van den Steen vooral blij met de verkeersmaatregel van water schap De Drie Ambachten. Het schap liet een verkeerssluis in de Vissersverkorting leggen om het sluipverkeer naar en van de grens met Zelzate terug te drin gen. De vermindering van het verkeersaanbod is de rust in het gebied, en daarmee de kansen voor vogels en planten, ten goe de gekomen, schrijft Van den Steen. Natuurlijk ging er toch ook nog veel mis. Illegale lozing van drijf- mest en bestrijdingsmiddelen, illegale stortingen, woeste mountainbikers die wandelpa den vernielden, neerslag van vervuilende stoffen, vissers die oevergewassen kapten, een on gewenste ploegbeurt van een veldje met weidevogels en ver storingen door jagers. Zaken die volgens Van den Steen in de toekomst niet meer voor mogen komen. Maar nog belangrijker is volgens hem het uitbaggeren van vervuild slib uit de kreek. Een grote baggerbeurt, zou tot een evenwichtiger visbe stand leiden en een 'natuurlij ker' kreekmilieu opleveren. Sa men met een verhoging van het waterpeil - om vervuild kwelwa ter uit het Kanaal buiten de deur te houden - zou baggeren het na tuurgebied een grote impuls ge ven. Van Hage is het van harte met de conservator eens. Baggeren De boswachter vindt baggeren - 'inderdaad niet goedkoop, maar het karwei zal in de toekomst al leen maar duurder worden' - zelfs nog belangrijker dan aan koop van de grond van alle agra riërs. „Sommige agrariërs die grond in de buurt hebben, den ken misschien de laatste jaren dat ze er nog een aardig bedrag uit kunnen slepen. Maar ik vind aankoop van alle grond niet zo belangrijk. Van een enkele land bouwer heeft Canisvliet niet zo veel last als een enkele boer heeft van de aanwezigheid van een natuurreservaat." van onze verslaggever AARDENBURG - De leden van de commissie financien in de gemeente Sluis-Aardenburg kunnen zich vinden in het colle gevoorstel voor een exploita tie-overeenkomst met de Alge mene Woningstichting Zeeuws-Vlaanderen (AWZV) voor woonzorgcentrum Coens- dike. Ook het voorstel om voor voorzieningen in de aanleunwo ningen/appartementen bij het Aardenburgse woonzorgcom plex 170.000 gulden beschik baar te stellen heeft de goedkeu ring van de commissieleden. De planologische procedure voor het woonzorgcentrum is in middels gestart en het bestem mingsplan is in concept gereed. De AWZV is bezig met het bouw rijp maken van het terrein. De riolering en de fundering van de wegen zijn gedeeltelijk aange legd. Burgemeester C. J. van Liere verklaarde dinsdag tijdens de commissievergadering finan cien dat hij op 8 mei de eerste steen van het woonzorgcomplex hoopt te slaan. De bijdrage van 170.000 guide: voor voorzieningen aan de leunwoningen en appartemec ten bij Coensdike wil het colleg; voor vijftig procent onttrekke aan de bestemmingsreserv: Ontwikkeling kernen en voord andere helft aan de reserv WVG. De commissieleden Boogaard en L. Kamphuis v klaarden dat ze aanvankelijk^ zwaren hadden tegen de dei king uit de WVG-pot. Boogaar stelde dat hij was gerustgeste!; omdat duidelijk is vastgele? voor welke voorzieningen de g> meentelijke bijdrage bestemd: Daardoor wordt voorkomen dr voor dezelfde voorziening na een keer een bijdrage uit WVG-pot wordt gevraagd. Oei Kamphuis stelde zich op di standpunt. Vogelbeurs - De Hulste vogelvereniging Vogelvreu: houdt zondag 11 februari eeni gelbeurs in zaal De Ster aam O verdamstraat. Deze activite begint om 10.00 uur en duurt tc 13.00 uur. Tijdens de beurs iseej opkoper aanwezig. activiteiten Kaartingen woensdag 7 februari Nieuw-Namen: KBO, De Kauter, 13.00 uur. Hulst: Zaal de Kroon, 14.00 uur. Axel. Gregoriuscentrum. Oude renwerk Axel 13.30 uur. Koewacht: De Lange Akkers, 13.30 uur. Clinge: KBO, Malpertuus, 13.30 uur. St. Jan steen: KBO, de Warande. 13.30 uur. Donderdag 8 februari Kloosterzande: zaal De Kastanje, 19.30 uur. Heikant: KBO. 't Heike. 13 30 uur. Graauw: Dorpshuis KBO, 13.30 uur Axel: Gregoriuscentrum. 14.00 uur. Vrijdag 9 februari St. Jansteen: zaal De Kroon. 14 00 uur Terneuzen: Dienstencentrum De Veste. 13.30 uur. Zaterdag 10 februari Axel: clublokaal showband Axel 20.00 uur Maandag 12 februari Terneuzen Dienstencentrum De Veste, 13.30 uur. Sas van Gent: St. Al- bert. 13.00 uur. St. Jansteen: Zaal De Kroon. 14.00 uur. Clinge: Zaal De Landbouw, 20.00 uur. Dinsdag 13 februari St. Jansteen: Zaal Zondagsvermaak, 14.00 uur. Nieuw-Namen: Zaal St. Ce cilia. 20 00 uur. Kloosterzande: Zaal De Reizende Man, 19.30 uur Hulst: KBO. De Lieve, 13.30 uur. Bridge Woensdag 7 februari Kloosterzande: Zaal De Reizende Man, 19.30 uur. Donderdag 8 februari Terneuzen: Dienstencentrum De Veste, 19 00 uur. Hulst: Gemeen schapscentrum Den Dullaert, brid- gecompetitie 19.30 uur. Koersbal Woensdag 7 februari Clmge ANBO, Groot Hulst zaal Mal pertuus, 13.30 uur. St. Jansteen: KBO. zaal De Warande, 13.30 uur. Axel: Ouderenwerk Gregoriuscen trum. 14.00 uur Donderdag 8 februari Ossenisse KBO. Hof ter Nesse. 14 00 uur. Zuiddorpe. 't Kaaike, 13.45 uur. Hulst: KBO. De Lieve. 13 00 uur. Zaterdag 10 februari Terneuzen: Dienstencentrum De Veste. 9.00 uur. Maandag 12 februari Kloosterzande: KBO, 't Rozenhof. 13.00 uur. Heikant: KBO. 't Heike. 13.30 uur. Koewacht: de Vlaschaard. 13.30 uur. Bingo Woensdag 7 februari Clinge: zaal De Smidse. 20.00 uur. Terneuzen: Dienstencentrum De Veste 14.00 uur Donderdag 8 februari Clinge: Zaal 't Pleintje, geldbingo 20 00 uur. Terneuzen: Buurthuis aan de Edv. Grieghof 20.00 uur. vrijdag 9 februari Axel: 't Trefpunt, 14.00 uur Zondag 11 februari Clinge: Zaal Het Pleintje 20.00 uur. Maandag 12 februari St. Jansteen: KBO De Warande 13.30 uur. Koewacht: KBO De vlaschaard 13.30 uur. Dinsdag 13 februari Clinge: Zaal De Landbouw 20.00 uur Diversen Woensdag 7 februari Nieuw-Namen KBO. De Kauter. bil jart 13.00 uur Nieuw-Namen KBO. De Kauter. kaarten 13 30 uur. Hei kant KBO. 't Heike. biljart 13.30 uur. Heikant: KBO. 't Heike. pieren 13 30 uur Heikant: KBO. 't Heike. hand werken 13.30 uur. Sint-Jansteen De Warande, KBO Groot Hulst kook cursus 19.30 uur. Sint-Jansteen: KBO, De Warande .gymnastiek 9 30 uur. Sint-Jansteen: KBO, De Waran de, volksdansen 10.30 uur. Clinge: KBO, Malpertuus. handwerken, kaarten en biljart 13 30 uur. Graauw: KBO. Dorpshuis, handwerken en gymnastiek 14.00 uur. Hulst: KBO, De Lieve. Engelse les 9.30 uur. Hulst: KBO. De LieveZang, kaarten en bil jarten 13.00 uur Terneuzen: Boven zaal Dienstencentrum De Veste, bil jarten vrij en competitie 13.00 uur. Hulst Gebouw Thuiszorg aan de Ta bakstraat, peutercursus 19.30 uur. Oostburg: SWO/SJC gebouw, bijeen komst alleenstaanden Aktiva 19.30 uur. Terneuzen: Dienstencentrum De Veste, volksdansen 9.15 uur. Ter neuzen: Buurthuis de Hoeve aan de Edv. Grieghof, kinderknutselmiddag 13.30 uur. Sluiskil: Meulengat. spreekuur wijkagent 14.00-15.00 uur. Zaamslag: Dorpshuis, spreekuur wijkagent 9.00-10.00 uur. Terneuzen: ROC Westerschelde. open dag 13.30- 16 00 uur en 18.30-21.00 uur Terneu zen: dominee Aangeenbrug school, forumdiscussie over drugs 19.30 uur. Terneuzen: 't Schelpenhoekje, kin derclub 13.30 uur. Terneuzen: Rivie renhuis. flippobeurs 13.00 uur en kin derknutselmiddag 13.30 uur Zaam slag Dorpshuis, open middag peu terspeelzaal De Sprong t.g.v. 10-jarig bestaan 14 00-17.00 uur. Donderdag 8 februari Sint-Jansteen: KBO. De Warande, biljart 13.30 uur. Clinge: zaal Malper tuus. biljart *13.30 uur. Clinge. zaal Malpertuus. gymnastiek 15.00 uur Terneuzen: Dienstencentrum Veste, soosmiddag 13.30 uur. Huls Houtenkwartier, computercurs ouderen 13.30 uur. Terneuzen. diet- stencentrum De Veste, handwerki 13.30 uur. Terneuzen: Dienstens trum De Veste, koormiddag 16.; uur. Hulst: KBO, De Lieve, Engtls les en gymnastiek 9.30 uur Ternr. zen: Bovenzaal Dienstencentrum. Veste, biljarten vrij en competil 13 00 uur. Hulst KBO. De Lieve,E gelse les en gymnastiek 9.30 ir. Hulst-KBO De Lieve: handwerk; kaarten en biljarten 13.00 uur. Ckt burg- Den Hoekzak, hobby-ha werkmiddag ouderensoos 14.00 u Kloosterzande: St. Martinus z Groenendijk, cursus tekenen/aq; relleren van de Zeeuwse Volks Ut versiteit 19.30 uur. Nieuw-Nara KBO. De Kauter, gymnastiek 1? uur. Hulst Hof van Vlaanderen, tl gecursus Zeeuwse Volks Universilr 19.30-22.30 uur. Clinge: zaal Malp- tuus, ANBO, pergamano hobbym dag 13 30 uur. Vrijdag 9 februari Terneuzen: Dienstencentrum Veste, volksdansen 9.00 uur. Ten* zen Dienstencentrum De Veste,; voor mindervaliden 13.30 uur. HL KBO, De Lieve, kaarten en biljart 13.00 uur. Terneuzen: Bovena Dienstencentrum De Veste, biljart vrij en competitie 13.00 uur. Spul:' Drie Gehughten, open huis 21.00u; Graauw: Zaal modern, verta wagentje kijken carnavalssticMii De Djerken 19.00 uur. Zaterdag 10 februari Graauw: Dorpshuis, playbit soundmix en songfestival ci stichting De Djerken 20.00 neuzen: Buurtvereniging Serlippe dansavond 19.30 uur. Kloosteim-! Zaal van Leuven, carnavalsmidd ouderen 14.00 uur. Graauw: centra vertrek carnavalstrimloop 14.00 u Vogelwaarde: Groot Eiland, ven; win terwandeling 9.00 uur Cte Zaal Malpertuus, dansavond AM 19.30 uur. Zondag 11 februari Kieldrecht: Zaal De GrensvllK verkoop jonge duiven 15. Hulst* zaal De Ster, vogelbeurs 16 13.00 uur. Sas van Gent Vlaand» hal. bowling National League 15.00 uur. Maandag 12 februari Axel: sporthal 't Sportuus, sport stuif vanaf 16 jaar 13.30 uur. Nik Namen: KBO, De Kauter. 13.30 uur. Terneuzen: dienste® trum De Veste, Engelse les oiids 9.30 uur. Oostburg: Zaal De Vierf mers, bijeenkomst schietverenif De Treffers 20.30 uur. Hulst: KBO Lieve, kaarten en biljart 13.00: Axel: Gregoriuscentrum, cursus) ligraöe Zeeuwse Volks Univeuü 19.00 uur. Terneuzen: Sportte Zwaantje, gymnastiek voor oude 9.00 uur. Terneuzen: BovenzaalD; stencentrum De Veste, biljarten: en competitie 13.00 uur. Zaamfi Kruisg'ebouw, cursus Beter Skp 19.30 uur. Hulst: Reynaertshof, bi gedrive. Katholieke Vrouwend 13.30 uur. Oostburg: Pro Regel bouw. Technika cursus meisjes li jaar 18.45 -20.15 uur. Dinsdag 13 februari Terneuzen: dienstencentrum Veste, Engelse les ouderen 9.30 Heikant: 't Heike, volksdansen 1! uur. Hulst: Zwembad De Dnet» zwemmen voor ouderen 15.00-H uur. Hulst: KBO. De Lieve, volksó sen 9.30 uur. Hulst: KBO. De prijskaarten en biljarten 13.00 Hulst: KBO, De Lieve, stijldas gemengd 18.30 uur. Terneuzen tie Stijn Streuvelsstraat 31a, ci Handen aan de Knoppen voor plussers 13.00 uur. Oostburg: lengemeenschap 't Zwin, basisei? Patchwork en Quilten Zee.' Volks Universiteit 19.30 uur H: Gemeenschapscentrum Den laert. Open namiddag bridge 5 gepartner aanwezig 13.30 uur neuzen: Bovenzaal Dienste» trum De Veste, biljarten Vrij enrt petitie 13.00 uur. Sint-Jan# KBO, de Warande, biljarten uur. Terneuzen: Diensteneend De Veste, gymnastiek 9.30 uur neuzen dienstencentrum de VS soos 13.30 uur. Hulst: Gebouw verfje Vier aan de Janseniusli cursus handen aan de knoppen^ ouderen 9.00 uur. Clinge: zaal' pertuus, ontspanningscursus p Tao 20.30 uur. Terneuzen* Buurt aan de Edv. Grieghof, bilji' buurtvereniging Oudelandse 14.00 uur. Clinge KBO, zaal tuus. biljart en volksdansen uur Clinge: zaal Malpertuus. 15.30 uur. IJzendijke Zaal Amies, cursus videofilm monï 19 30 uur. Sas van Gent: kantoor aan Keizer Karelplein. sprw wijkagent 10 00-11 00 uur H- Houtenkwartier: opfriscursus sector basiseducatie en vorming' 11.30 uur. Terneuzen: ZeldenniS lege, cursus tuinaanleg- ondcri 19 30 uur. Breskens: Brand**- zerne. spreekuur wijkagent, 20.00 uur. Iets te melden? Schrijf, fax o/> redactie van de PZC in Terr*" Axelsestraat 16.4537 AK; poslï 4530 AB fax: 0115-620951. 0115-694457.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 26