De koop woede van Feyenoord Schelde profiteert van misstap Hulst De Mos onderhandelt over ontslag Slagboom en Le Due verstevigen positie Krankzinnig transferbeleid: 72 spelers in vijf seizoenen sport op tv De Kok verslaat in finale Van Oorschot B uitslagen van onze verslaggever Marcel van der Kraan ROTTERDAM - Met de komst van Jean-Paul van Gastel, het contraeteren van twee Ghanese verdedigers en het vertrek van Aurelio Vidmar heeft de selectie van Feyenoord voor de zoveel ste keer dit seizoen een ander gezicht gekregen. Het is te hopen dat Arie Haan als trainer kans ziet met de hui dige selectie een tijdje aan de slag kan. Want hel aan- en verkoopbeleid bij de Rotterdamse club is al jaren onderhe vig aan kritiek. Het legioen kan er geen peil meer op trekken. Een onderzoek naar het transferbeleid van Feyenoord leert dat er in de laatste vijf jaar bijna 33 miljoen gulden is uitge geven aan spelers. Daartegenover staat dat de club slechts veertien miljoen gul den mocht incasseren sinds 1990. Nog meer cijfers om van te schrikken: in to taal hadden er 72 transfers in die perio de plaats! De huidige trainer Arie Haan kan zich er als enige van het kwartet oefenmees- ters. dat Feyenoord sinds 1990 in dienst heeft genomen, erop beroepen dat hij meer geld heeft verdiend dan uitgege ven. Haan liet voor 4.2 miljoen gulden spelers vertrekken en investeerde slechts 2.5 miljoen. Jean-Paul van Gastel blijkt immers geen drie maar twee miljoen gulden te hebben gekost. De kans is groot dat Feyenoord onder Haan nog meer geld in de kas ziet vloeien, omdat Regi Blinker en Rob Witschge nog op de transferlijst staan. Bovendien is Feyenoord met Sion over eengekomen dat de Zwitsers een optie tot koop hebben op Aurelio Vidmar voor 3.5 miljoen gulden. Dat is precies hetzelfde bedrag waarvoor de Austra liër blijkt te zijn gehaald. Voorgangers Nu is Haan pas een paar maanden in dienst bij Feyenoord. Het is te verwach ten dat hij zijn elftal in de (nabije) toe komst nog verder zal versterken. Frans Bouwmeester struint op dit moment al de velden af op zoek naar een linkerver dediger en voor een scorende spits wil len de Rotterdammers ook de beurs nog een keer opentrekken. Door de af schaffing van het transfersysteem zal Feyenoord evenwel vanaf nu geen kapi tale bedragen meer hoeven uit te geven aan nieuwe spelers, zodat de vergelij king met de voorgangers van Haan op termijn niet helemaal opgaat. Wim Jansen is na Haan de zuinigste man geweest bij Feyenoord. Hij kocht voor 6,5 miljoen en verkocht in de perio de tussen het voorjaar van 1991 en de cember 1994 voor 5,2 miljoen voetbal lers. Wim van Hanegem trad weliswaar al in de zomer van 1992 aan als hoofd coach. maar het aankoopbeleid was tot 1994 nog in handen van Jansen. Verbeek/ Bengtsson (Lagendijk) 1989 -1991 Bengtsson vanaf l-december-1989 Tatabanya Willem II RodaJC Sparta St Etienne FC Den Haag Vfl Bochum Dinamo Boekarest Soarta Praag Hertha BSC GEKOCHT: Jozsef Kiprich Ulrich van Gobbel Wim Jansen 1991- december 1994 Van Hanegem trainer van juli 1992 tot oktober 1995 transfers v.a. januari 1994 GEKOCHT: Potugeza Glaucio Dinamo Moskou Denis Klioejev Bayer Leverkusen Bernard Schuiteman Ronald Koeman Clemens Zwijnenberg Aurelio Vidmar Tomek Iwan George Boateng VERKOCHT: Eugene Bulayima Sjoerd Conrad Amar Gunlaugsson Bjarki Gunlaugsson John Metgod 1-1-1994 Harvey Esajas Jozsef Kiprich John van Loen Dean Gorrê Arnold Scholten Lloyd Kammeron John de Wolf Bob Petta Totaal RBC Excelsior Socheaux Mannheim gestopt uit selectie gezet Apoel Nicosia San Frecce FC Groningen Ajax RBC Wolverhampton Dinamo Br Toulon SW SW Flamagusta Noordwijk Akranes Akranes RKC Helsingborg Ajax GEKOCHT i. Marian Damaschin Peter Bosz Dean Gorré Orlando Trustfull Errol Refos Uoyd Kammeron Mike Obiku Rob van Dijk Amar Gunnlaugsson Bjarki Gunnlaugsson Rob Maas Giovanni van Bronckhorst Henrik Larsson John van Loen VERKOCHT: Raymond Victona Harry v.d. Laan Piet Keur Rlcardo de Jongh Steve Wasiman Rene Brochard Mark Farnngton Stamslav griga Aijan v. d. Plas Gernt Plomp loan Sabau Dwight Blackson Lloyd Kammeron Paul Nortan Remco Schol Alfred Schreuder Marchanno Schultz Harold Wapenaar totaal Bayem München FC Den Haag Haarlem Dordrecht '90 afgekeurd NAC Bnghton Rapid Wien Wijnegem (Bel.) gestopt Brescia Kozakken Boys (am.) RBC RKC Socheaux Willem II GEKOCHT: Henk Vos Jean-Paul van Gastel VERK0CH:T Ulnch van Gobbel John van Loen Errol Refos Rob Witschge Regi Blinker totaal RD/GPD/Helen de Zwart/Foto's:Cees Kuiper./Cor Vos FC Utrecht FC Utrecht Duidelijk is dat de huidige trainer van het Japanse San Frecce Hiroshima nooit buitensporige aankopen deed. Op zijn lijstje van gekochte spelers is John van Loen de duurste (1.5 miljoen), Hen- rik Larsson een goede tweede (1 mil joen). Jansen was sowieso geen man die extreem hoge bedragen wilde uitkeren, ook niet aan salarissen. Hij deed de Roemeen loan Sabau gauw van de hand toen het Italiaanse Brescia 3,4 miljoen gulden voor de middenvelder wilde betalen. Sabau verdiende in de Kuip bijna een miljoen gulden per jaar en dat vond Jansen onverantwoord. Sabau was gekocht door de Zweedse trainer Gunder Bengtsson, die in de cember 1989 het roer overnam van Pim Verbeek. Samen met Bengtsson trad Ger Lagendijk als technisch adviseur toe tot de top van Feyenoord, Hij be paalde in die periode voor een belang rijk deel het aankoopbeleid van de Sta dionclub. Lagendijk gaf een slordige elf Brenda Schultz verbetert zich twee plaatsen op wereldranglijst HAARLEM (ANP) - Tennisster Brenda Schultz is op de wereld ranglijst gestegen van de der tiende naar de elfde plaats, haar hoogste notering ooit. De Haar lemse dankt haar klassering aan haar prestaties bij de Au stralian Open in Melbourne. Ze bereikte daar de kwartfinales, waarin de Zwitserse Martina Hingisze haar uitschakelde. Mary Pierce viel door haar slech te prestaties in Melbourne uit de top tien. De Francaise zakte van de achtste naar de twaalfde plaats. De winnares van vorig jaar verloor in de tweede ronde. Bij de mannen voert de Ameri kaan André Agassi de ranglijst aan. Hij nam de eerste plaats over van zijn landgenoot Pete Sampras na zijn winst in de kwartfinales op Jim Courier. De Oostenrijker Thomas Muster steeg van de derde naar de twee de positie. Sampras staat derde. Jan Siemerink. die in Melbourne de derde ronde bereikte, steeg van de 24e naar de 20e plaats. In oktober bereikte hij zijn hoogste ranking ooit. Hij was toen zeven tiende. Krajicek is beste Neder lander op de ranglijst. Hij staat elfde. Mannen: 1 Agassi VSt) 4495. 2. Mus ter i Oosi 4474, 3 Sampras (VSt) 4465, 4. Becker (Dui) 4297, 5 Chang (VSt) 3592,6. Kafelnikov i Rus) 2709.7 Enq- vist (Zwei 2519. 8 Courier (VSt) 2400, 9 Ferreira iZAfi 2144, 10. Ivanisevic iKro) 2027, 11 Krajicek 1678, 20 Sie merink 1209. 23. Haarhuis 1102. 46. Schalken 798. 71. Eltingh 649. 163 Winnink 249 Dubbel: 1 Woodbridge iAus), Wood- forde i Ausi 3788. 3. Haarhuis. Eltingh i Ned)3474 Vrouwen: 1 Graf'Seles (Duï/VSt) 337.07. 2. Martinez (Spa) 246.34. 3 Sanchez (Spa) 210.87. 4 Magdalena Maleeva iBuli 159,53. 5 Huber (Dun 156.05. 6 Date (Jap) 153,26. 7 Saba- tini (Arg) 142.83. 8. Majoli (Kro) 139,26. 9 Marv Joe Fernandez iVSt) 122,43, 10 Rubin (VSt) 114,29, 11. Schultz 108.05. 30 Boogert 42,18. 53 Oremans 28.95,94 Kamstra 16,25.97. Rottier 15.82 Dubbel: 1 Sanchez 470.12, 2. Gigi Fernandez (VSt) 411,49. 3 Novotna (Tsj) 403.12. 9 Bollegraf 220,55, 11 Schultz 205,48. Vlissingse tennissers leiden dans in mixedcompetitie 08.10-08.15 08.30-01.00 12.30-12.45 14.40-15.05 17.00-17.15 18.43-18.51 18.45-19.10 19.30-20.00 19.54-20.22 21.30-22.00 met Henk gen 22.16-22.34 23.00-23.35 Ned 3: Sportjournaal EURO; Diverse sporten Ned 3: Sportjournaal I)ld 2: Sport Szene. Did 2: Sport Heute Ned 2: Sportjournaal RTL Sport BRT 1: Sport. Ned 2: Surfspecial '96. Veronica: SportlYeaks. Spaan en Harry Vermee- Ned 3: Sportjournaal RTL 4: Sport. van onze medewerker VLISSINGEN - De duels in de hoogste mixedklasse van de dis- tricts-indoorténniscompetitie hebben een nieuwe lijstaan voerder opgeleverd. Veelvuldig titelhouder De Schelde, dat met een ruime zege op debutant Goes uit de bus kwam, nam dee koppositie over van Hulster Ambacht. De Zeeuws-Vlamin gen lieten een puntje liggen bij MLTC. Van een tweekamp tussen De Schelde en Goes was in Racket centrum Kapelle nauwelijks sprake. Alleen in de beginfase kon Goes de Vlissingers bijbe nen. Nadat Michel Kokelaar op- onent Chris van Wije geklopt had. bracht Danneke Bakker Goes op gelijke hoogte via een zege op Monique Walraven. In de volgende speelperiode gaven de Vlissingers evenwel duidelijk de toon aan. Ruben Hendrikse en Anouk van Straaten zorgden derhalve voor een verdiende 6-2 tussenstand, die vervolgens in het dubbelspel tot een 10-2 eind- score werd uitgebouwd. MLTC moest het in Den Dul- laert in Hulst opnemen tegen Hulster Ambacht. De Middel burgers traden aan met een nieuw gezicht: Isabelle Leen houwers, in het begin van de ja ren negentig nog actief voor Animo, maar daarna uit het dis trict verdwenen. ..Bij de Zeeuw se kampioenschappen in juni was ze ineens weer van de par tij". zei speler/trainer Remco Maandag. ..Ze had een jaar niet Rinze van Etten snel in Den Haag DEN HAAG - Rinze van Etten uit Hulst heeft bij schaatswed strijden in Den Haag een goede prestatie geleverd op de 500 me ter. Van Etten reed een tijd van 40.4. Op de 3000 meter finishte de Zeeuws-Vlaming in 4.35.6. Corné Lepoeter uit Wemeldinge reed de 500 meter in 41 8. De 1500 meter werkte hij afin 2.14.7. Crucq blijft bij TOP ARNEMUIDEN - Mochten Animo en Ondo overwegen vol gend seizoen in zee te gaan met Ko Crucq, dan kunnen de Wal- cherse korfbalverenigingen dat na gisteren vergeten De trainer van TOP en het bestuur van de ploeg uit Arnemuiden kwamen een nieuwe verbintenis overeen. Crucq, die bij TOP aan zijn eer ste seizoen bezig is. tekende een contract voor een nieuw seizoen. getennist. Daarvoor was ze in competitieverband uitgekomen voor Loon op Zand. In de zomer maanden heb ik vervolgens een aantal toernooien met haar ge speeld. Dat klikte. In verband met haar studie in Nijmegen traint ze op vrijdag mee. AI met al vormt ze door haar routine een welkome aanvulling voor ons." Haar debuut voor de hoofdste delingen werd overigens niet met een persoonlijke zege be kroond, want Simone Tijssen bleek net iets te sterk. Ook Guido van Poecke bleef bleef aan de positieve kant van de sco re met Remco Maandag aan de andere zijde van het net. Dennis de Jong schreef de derde zege in het enkelspel op zijn naam. het geen ten koste ging van Rinke van Remortel. Waarna hij in het dubbelspel nogmaals de volle winst binnen haalde. De balans kwam daarmee alsnog in even wicht. De prestigestrijd tussen MLTC 2 en 3 eindigde in een ietwat ruim uitgevallen zege voor de reserve equipe Andrej Miljoen, Han- neke Snijder en Tinta van Wely scoorden in het enkelspel voor de thuisclub, Fabian Probert redde de eer voor de tegenpartij. In poule C bleef MLTC 6, on danks een 8-4 nederlaag tegen Ludo et Emergo, koploper. De Oostburgers volgen nu op twee punten achterstand, een positie die ze echter moeten delen met Souburg dat de enige ploeg is die tot dusver steeds de volle winst binnenhaalde. Bij de mannen- teams profiteerde DOS, de num mer één in groep B. van de ne derlaag van De Stoof tegen Sluiskil 2. De Vlissingers, die zelf niet binnen de lijnen traden, be hielden daarmee hun voor sprong van vier punten op de achtervolgers, van wie SJEF nu de beste papieren heeft. In klas se C naderde MLTC 2 leider Sou burg 2 tot op vijf punten. Beide formaties zijn hier nog ongesla gen. Ivo Spinnewijn van tennisvereniging Goes slaat een forehand in de partij tegen De Schelde. foto Pieter Honhoff van onze medewerker VLISSINGEN - Evert de Kok heeft de negende ronde van de Open Walcheren Snooker ran king gewonnen. In Cue Action in Vlissïngen versloeg hij in de eindstrijd Johan van Oorschot mwet 3-0. Er waren 26 deelne mers naar Vlissingen gekomen. De Kok won in de halve finale van Remco Appel en in de kwartfinale van Gerrit Bos. Ver der versloeg hij René Lems. Van Oorschot won in de halve finale van Paul Syp en in de kwartfi nale van Stefhanne Levaillant. Verder won hij nog van Abel van de Sande en Ronnie Janse. De hoogste break was van Evert de Kok. Hij schoot er een 32 break in. Winnaar van de verliezers ronde was Abel van de Sande. Hij versloeg in die finale John van Breugelen met 2-0. Opval lend was het vroege verlies van Charles Baars. Hij verloor in de eerste ronde van Stefhanne Le vaillant en verspeelde hiermee zijn tweede plaats in het alge meen klassement. De stand aan kop: 1. Evert de Kok 53, 2 Johan van Oorschot 41. 3. Charles Baars 39, 4 Stefhanne Levaillant 33. 5 Remco Appel. 6 Johnny Baars 30, 7. Cees Intveen 29, 8. Ronnie Janse 26, 9 Peter Dingemanse 25, 10. Sa- bina Baars 25 BREMEN (ANP/DPA) - Aad de Mos bespreekt morgen (woens dag) met Werder Bremen zijn ontslag bij de club en de gevolgen daarvan. Dat gebeurt onder toezicht van de Duitse voetbalbond DFB. Als de partijen niet tot een oplossing komen, wordt ver moedelijk op 5 februari een rechtszaak gehouden. De Mos kon gisteren wel lezen dat het weekblad Der Spiegel ver meende uitspraken van hem over de club heeft rechtgezet. Ook zal het blad de citaten de komende tijd niet meer mogen oprake len. Dat alles als gevolg van rechtszaken die De Mos en zijn advo caten de laatste weken wisten te winnen en waarmee de grond onder het ontslag gedeeltelijk is ondergraven. De Mos moest in zijn ontslagbrief lezen dat zijn denigrerende uitspraken over de Vize-Meister aan de basis lagen van de verwijdering. Het juridische steekspel is overigens nog in volle gang. Der Spie gel is niet van plan zich neer te leggen bij de reeks nederlagen. De Mos' Advocaat Prinz kondigde daarop al aan een schadevergoe ding te eisen van het weekblad. De Mos heeft nog altijd de illusie, althans in woorden, dat hij kan terugkeren als trainer bij Werder. Dat het bestuur in 'Dixie' Dör- ner al een opvolger in huis haalde, schijnt hem niet uit te maken. Volgens De Mos kan die ook wel als assistent aan de bak. „Het gaat om mijn reputatie, niet om geld", aldus De Mos. „Mij is on recht aangedaan." miljoen gulden aan spelers uit en hield slechts uitverkoop voor 1,1 miljoen. Op het eerste gezicht lijkt het er op dat Feyenoord onder de man. die na een conflict over zijn vertrek destijds de vrede met de huidige bewindvoerders al lang weer heeft getekend, niet zo eco nomisch te werk is gegaan. Maar La gendijk heeft wel degelijk goed werk af geleverd. Hij kocht voor 1.2 miljoen Ulrich van Gobbel van Willem H. 'Uli' vertrok afge lopen maand voor 3.7 miljoen gulden naar Turkije en daarmee is hij meteen de duurste verkoop in de geschiedenis van Feyenoord geworden. Mede dank zij Lagendijk pakte Feyenoord dus een winst van 2,5 miljoen gulden op een spe ler en ook dat is nooit eerder voorgeko men. Voor Sabau betaalde hij 2.4 mil joen aan Dinamo Boekarest, maar de Roemeen werd dus twee jaar later vro lijk voor een miljoen gulden meer door verkocht aan Brescia. En de 650.000 gulden die aan Ed de Goey werd uitge geven is natuurlijk ook nooit wegge gooid geld geweest... Wim van Hanegem had heel lang geen behoefte aan versterking. Na het ver trek van Wim Jansen heeft hij nog een jaar gewacht voordat hij akkoord ging met de komst van een drietal spelers. Glaucio, Schuiteman en Klioejev wer den binnengehaald voor een totaalbe drag van 3.8 miljoen gulden. Duurste speler De acht ton die Van Hanegem de pen ningmeester liet uitschrijven voor Zwij nenberg is eveneens een acceptabel be drag. De teller gaat pas hard lopen als de aankopen van Aurelio Vidmar en To mek Iwan erbij worden betrokken. In het geval Iwan had Feyenoord gehoopt aanzienlijk goedkoper uit te zijn. maar de arbitragecommissie bepaalde nu eenmaal dat Roda JC geen genoegen hoefde te nemen met 2 miljoen. Door het uiteindelijke transferbedrag van 4.5 miljoen werd de Pool in een klap de duurste speler in de geschiedenis van Feyenoord. Voor Vidmar werd 3,5 mil joen neergeteld, maar de kans bestaat dus dat dat bedrag straks weer hele maal wordt terugverdiend als de trans fer naar Sion in de zomer definitief wordt. De beste verkoopcijfers onder Van Ha negem hebben betrekking op John de Wolf, Dean Gorré en Arnold Scholten. Schol ten en De Wolf waren oude spe lers, voor wie nog even 2,1 miljoen gul den werd gevangen. Gorré werd te licht bevonden voor Feyenoord, maar bracht zijn geld dubbel en dwars op: 7,5 ton incasseerde Feyenoord van FC Groningen. Als er éen ding duidelijk is bij het aankoopbeleid van Feyenoord is het wel dat het investeren in tweede rangsvoetballers weggegooid geld is. van onze medewerker GOES - Tennissers Thijs Slag boom en Joël le Due, de koplo pers in poule B van het Zeeuwse Jeugdcircuit, hebben in het af gelopen weekeinde hun leiden de positie verstevigd. In Sportcentrum Schelde Inter national in Goes boekte het tweetal een score van honderd procent tegen de laag geklas seerde Thomas Gideonse en Mi- chiel Wisse, terwijl hun naaste concurrenten. Johnny Quaak en Klaas Albeda. een steekje lieten vallen. Met Matthijs en Michiel Hulster als opponenten wees het scorebord na afloop namelijk 4-2 als uitslag aan. Johan van Urk en Jan Peter Dekker rukten, me de door laatst genoemd resul taat. op naar de derde plaats. In groep D zegevierden de lijst aanvoerders Marius van Koeve- ringe en Robert Praet voor de vijfde maal op rij. Rorik van Wely en Sven Buys waren de slachtoffers. Het kampioen schap werd daardoor een feit. Michaél Joosse en Jeroen Blom kwamen voorts weliswaar op ge lijke hoogte met Stanley Bish en Ralph Toorop, maar beide ach tervolgende duo's moeten in middels wel een marge van 12 punten overbruggen. Gezien hun nederlagen tegen de num mers één is de strijd om de titel beslist. Rentree 'Magie' bij LA Lakers is definitief LOS ANGELES (RTR) - Earvin 'Magie' Johnson keert definitief terug in de Amerikaanse prof competitie NBA. Gisteren heeft hij een contract getekend voor zijn vroegere club Los Angeles Lakers, waarvan hij voor 5 pro cent eigenaar is. Dat heeft vice- voorzitter Jerry West van de La- kers bekendgemaakt. Met het contract zou een bedrag van vier miljoen gulden gemoeid zijn. Johnson stopte in 1991 abrupt toen bij een medische controle aan het licht kwam dat hij sero positief was. Een jaar later maakte de inmiddels 36-jarige mega-vedette wel nog deel uit van het gouden „Dream Team" van de Verenigde Staten tijdens het olympisch basketbaltoer- nooi. Sindsdien speelde hij lou ter demonstratiepartijen en was hij actief bij voorlichting over aids. var Ma VL1 clu als ger cië. het nat zev vo< bij He Dij dai ket Bowlen Clubkampioenschappen Bowling Ver eniging Middelburg: Jeugd (7 games): 1. Ferdi Meulmeester 1198 pins. 2. Ralf van Wijk 1126 pins, 3. Michel Elbertse 1115 pins, 4. Nicolien Laws 1000 pins. Senioren (12 games). Vrouwen: 1Liana de Jonge 2058 pins, 2. Marjolein Visser 1978 pins, 3. Dini Glas 1927 pins, 4. Nel Engelse 1818 pins. Mannen, a/b-klasse: 1. Manfred Lievense 2270 pins, 2. Leo de Ruiter 2188 pins, 3. Jan de Jager 2185 pins, 4. Rens Vader 2037 pins. Mannen, c/d-klasse: LReïnierde Rooy2061 pins, 2. Mato Mikic 2013 pins, 3. Andre de Nooijer 1998 pins, 4. Mischa Stouthart 1963 pins. Manfred Lievense en Liana de Jonge vertegenwoordigen in maart de Bowling Vereniging Middelburg op de afdelingskampioenschappen. Judo Nieuwegein. Nederlands jeugdkam pioenschap: 3. Nicky Schweertman (13) uit Koudekerke. Korfbal Wormer. Oefenwedstrijd Groen Geel - Nederland 12-17 (9-6). Doelpunten Ne derland: Mulders 6, Meienhoven 5, Da niël Huizebosch 2, Jiska Brandt, Vliet- stra. Wip en Simons 1. Schaatsen Weissensee. Ronde van Oostenrijk, eer ste dag 1 Borst (Hoogmade) 40 km in 1.05.53, 2. De Vries (Heerenveen), 3. Takken (Amsterdam), 4. Kramer (Oude- schoot) 0.18, 5. Henk van Benthem (Ens). Sportprijsvragen Lotto 4.1 e prijs: geen winnaar; 2e prijs: 2 winnaars, f. 50.000,00; 3e prijs: 28 win naars, f. 1000,00; 4e prijs: 160 winnaars, f. 250,00; 5e prijs: 1998 winnaars, f. 25,00; 6e prijs- 3912 winnaars, f. 10,00; zevende prijs: 42.927 winnaars, f. 5,00. Cijferspel, vaste prijzen. 6 cijfers goed: geen winnaar; 5 cijfers goed: 7 win naars; 4 cijfers goed: 29 winnaars; 3 cij fers goed' 246 winnaars; 2 cijfers goed: 2487 winnaars. Lucky ten, maandag 29 januari. 6-8-12 -21-26-28-32-34-56-58-61 -63-65- 66-67-71 -75-76-77-79 (onder voorbehoud). Squash Zesde speeldag SSP squashcompetitie. Mannen 1. Center Sports-Sieben 3 4-1, Center Sports-Sieben 0-5, Sieben 3-Sie- ben 0-5, High Five-Dynamic Squash 1-4, High Five-Sieben 2 4-1, Dynamic Squash-Sieben 2 4-1. Mannen 2. Sieben 4-High Five 2 2-3. Mannen 3. Sieben 5- High Five 4 4-1, Sieben 5-Dynamic Squash 3 4-1, High Five 4-Dynamic Squash 3 1-4, Squashzzy 5-Dynamic Squash 5 5-0, Squashzzy 5-Center Sports 3 5-0, Dynamic Squash 5-Center Sports 3 5-0. Vrouwen 1. Dynamic Squash-High Five 1-4, Dynamic Squash 2-Sieben 2 3-2, Dynamic Squash 2-Sie- ben 1-4, Sieben-Sieben 2 5-0. Tennis bach/P. de Bree-F Kool/B. Verhaegen 7- 12. MLTC 7-Souburg 5-7. T. Slagboom-M. Gideonse 8-7, J. le Duc-G. Lau 4-12, J. Bruynzeel-K. Dijkstra 9-6, C. Janse-M Malicki 6-6, T. Slagboom/J le Duc-M. Gideonse/G. Lau 4-12, J. Bruynzeel/C. Janse-K. Dijkstra/M. Malicki 8-9. Afdeling mannenteams. Poule B: Sluis kil 2-de Stoof 10-2. J. Zegers-P. Eversdijk 10-5, H. Matthijssen-P. Wattel 8-7, M. Si- monse-J.P. Suvaal 10-5, M. van Aver- maete-P. Koster 6-10, H. Matthijssen/M. Simonse-P. Eversdijk/J.P. Suvaal 10-8, J. Zegers/M. van Avermaete-P. Wattel/ P. Koster 11-6. Poule C. Souburg 3-MLTC 2 4-8. A. Vucic- S. de Buck 10-4, V. van de Linden-K. Slagboom 8-8, J. van Leeuwen-M. Huis in't Veld-4-12, D. Lau-K. van Beurden 6- 8, A. Vucic/D. Lau-S. de Buck/K. Slag- boom 7-10, V. van de Linden/J. van Leeuwen-M. Huis in't Veld/K. van Beur den 7-7. MLTC-de Stoof 2 4-8. E. de Putter-J.W. Schinkel 5-13, A.P. Kamermans-F. Gro- ven 6-8, J. Jumelet-J. Janse 6-12, R.J. Gerding-E. de Vries 11-5, E. de Putter/ A.P. Kamermans-J.W. Schinkel/F. Gra ven 7-11, J. Jumelet/R.J. Gerding-J. Janse/E. de Vries 9-6. Nationale Overdekte Jeugdkampioen schappen. J.E.t/m 12: A. Nonnekes-N. Finken (H) 6-1,6-3; A. Nonekes-R. Bra- tianu (A) 6-3,3-6,6-2; A. Nonnekes-R. Loo (Li) 1-6,3-6. T. Slagboom-N. van Hal (Gld) 1-6,4-6. M.E.t/m 16: M. Ganseman- D. Donker (Gr) 1-6,6-1,2-6. Dansschool Janvier Jeugdcircuit, poule B: T. Slagboom-T. Gideonse 10-4, J. le Duc-M. Wisse 9-3, T. Slagboom/J. leDuc- T. Gideonse/M. Wisse 6-5. J. Quaak-M. Hulster 4-7, K. Albeda-M. Hulster 7-2, J. Quaak/K. Albeda-M. Hulster/M. Hulster 8-3. D. Stevense-S. Westerweel 6-5, J. de Looff-A. te Boekhorst 9-2, D. Steven- se/J. de Looff-S. Westerweel/A. te Boek horst 9-2. T. Felius-J. van Urk 5-7, S. Smit-J.P. Dekker 5-8, T. Felius/S. Smit-J. van Urk/J.P. Dekkker 6-6. Poule D: M. Joosse-J. van Brink 5-4, J. Blom-F. Vos 6- 2, M. Joosse/J. Blom-J. van Brink/F. Vos 5-5, S. Bish-R. Loopik 5-4, R. Toorop-P. de Morree 5-6, S. Bish/R. Toorop-R. Loopik/P. de Morree 8-3. R. van Wely-M. van Koeveringe 3-11S. Buys-R. Praet 4- 5, R. van Wely/S. Buys-M. van Koeverin- ge/R. Praet 1-11. T. van der Klooster-A. Haurissa 10-2, W. Yuen-R. de Boks 5-6, T. van der Klooster/W. Yuen-A. Haurissa /R. de Boks 11-0. Voetbal Engeland, vierde ronde FA Cup: Queens Park Rangers - Chelsea 1-2. INK nei pri ve< tra scl me zot ko: gei ho stc tra te: he sti m< De de Zaalvoetbal Zagreb. Mannen, 600.000 gulden. Eer ste ronde: Sanchez (Spa/7) - Marques (Por) 6-3 6-4, De Wulf (Bell - Mantilla (Spa) 6-3 6-3, Carbonell (Spa) - Vitoux (Fra) 6-7 6-2 6-3, Pioline (Fra) - Hlasek (Zwi) 6-2 5-7 6-3, Goellner (Dui) - Goos- sens (Bel) 6-1 6-2, Raoux (Fra) - Boetsch (Fra/2) 6-3 7-6. Sjanghai. Mannen, 500.000 gulden. Eer ste ronde: Petchey (GBr) - Campbell (VSt/7) 6-4 6-4, Arazi (Mar) - Paes (Ind) 6-4 7-6, Pescariu (Roe) - Ogrorodov (Oez)/3) 6-7 6-2 6-2, Tebbutt (Aus/4) - Nainkin (ZAf) 6-4 6-2, Henman (GBr/2) - Fleurian (Fra) 6-7 6-2 7-5, Grabb (VSt) - Ding (Chi) 6-2 6-3. Districts-indoorcompetitie, afdeling mi xedteams. Poule A. MLTC 2-MLTC 3 10- 2. R, de Jong-F. Probert 4-10, A. Mil- joen-A. Probert 1G-5, H. Snijder-J. van de Dries 11-5, T. van Wely-M. van Belzen 8-7, R. de Jong/A. Miljoen-D. Helleman/ F. Probert 9-7, H. Snijder/T. van Wely-J. van de Dries/M. van Belzen 9-6. De Schelde-Goes 10-2. M. Kokelaar-Ch. van Wije 9-6, R. Hendrikse-I. Spinnewijn 8-6, M. Walraven-D. Bakker 6-8, A van Straaten-E. van de Merwe 7-5, M. Koke- laar/R. Hendrikse-Ch. van Wije/I. Spin newijn 11-4, M. Walraven/A. van Straat- en-D. Bakker/E. van de Merwe 13-3. MLTC-Hulster Ambacht 6-6. R. Maan- dag-G. van Poecke 5-8, D. de Jong-R. van Remortel 14-4, I. Leenhouwers-S. Tijssen 4-7, M. Heeringa-S. van Dieren- donck 5-5, R. Maandag/D. de Jong-G. van Poecke/R. van Remortel 10-8, I. Leenhouwers/M. Heeringa-S. Tijssen/S. van Dierendonck 6-6. Poule C: MLTC 6-Ludo et Emergo 4-8. R. Bimmel-A. de Bruyne 8-13, Ch. Mara- nus-R. Suurmond 10-6, E. Hoogerwerf- N. de Paepe 14-4, M Snijder-B Fontey- ne 5-8, R. Bimmel/Ch. Maranus-A. de Bruyne/R. Suurmond 7-8, E. Hooger- werf/M. Snijder-A. Willemsen/B. Fon- teyne 8-9. De Schelde 3-Hulster Ambacht 2 6-6. O. Lijnbach-L. de Kort 11-6, M. Felius-K. Al- berda 7-7, D. Lijnbach-F. Kool 7-7, P. de Bree-B. Verhaegen 3-12, O. Lijnbach/M. Felius-L. de Kort/K. Alberda 10-5, D. Lijn- Regio Walcheren. Eerste klasse: Schin- I kei Ass.-Tah Xin/Da Xin/BI. W. 9-7, VOC Tympaan-Sport Pr. 5-0, Groene Ster M.- Toma 4-2, Westkapelle-TCV 7-3, Dau- wendaele-Sinar 11-5, Arnemuiden-EPZ 3-2. Stand: Groene Ster M. 14-35, Dau- wendaele 14-34, VOC Tympaan 14-32, Tah Xin/Da Xin/BI.W 14-29, Schinkel Ass. 14-24, Sport Profile 14-23, Arne muiden 13-16, Sinar 14-15, TCV 14-13, Westkapelle 14-10, EPZ 14-8, Torna 13-3. Tweede klasse: VOM-Middelburg 12-3, Vanuus-Amgas 2-5, Emergo-Tramzicht 4-9, FC Laurens-Conc. Joeneitit4-7, Inst. Middelburg-Hoppit 2-4, Bijou Led.-Wel- singe 3-4. Stand' Amgas 15-42, Tram- zicht 16-42, Emergo 15-34, VOM 14-22, Middelburg 15-22, Welsinge 15-22, Hop- pit 15-20, Vanuus 14-19, Conc. Joeneitit 15-17, Inst. Middelburg 14-13, Laurens 15-6, Bijou Led. 15-2. Rayon Vlissingen. Derde klasse: Uiter- ton-PSVW 1-4, Vlissingen-Schinkel Ass. II 6-11Schinkel Ass. III-VOC Tympaan II 2-5, DW-Westkapelle II 7-2, Vanuus II- Reproba 3-6, EPZ ll-VAW 4-3 Stand: Re- proba 17-37, Schinkel Ass. II 17-37, VOC Tympaan II 16-33, DVV 17-31, PSVW 16- 29, Schinkel Ass. Ill 16-28, VAW 17-24, Westkapelle II 15-21, EPZ II 16-15, Vlis singen 16-14, Vanuus I116-9, Uiterton 17- 5. Vierde klasse: SSVW-PKCZ 3-9. Vijfde klasse: Westkapelle IV-Deltan 5-6, Toma lll-Hoechstboys 7-3. Rayon Middelburg. Derde klasse. Uni ted Colors-Jong Ambon II 5-2, Combina tie-Middelburg li 2-2. Stand: Laurens II 12-31, USBM 12-24, Combinatie 11-22, Chrompack 13-20, Draadkrabbers 11-15, United Col. 13-17, Middelburg II 12-14, Jong Ambon II 11-12, RPM 12-8, OCMA 13-5. Vierde klasse: Bijou Led. II- Hoechstb. 4-3, .Laurens lll-Draadkrab- bers II 3-0, Zeeland Col.-Murre Moens 3- 7, SWZ-Sinar II 7-7. Stand' Murre Moens 11-29, Sinar II 13-23, FC Laurens III 13- 23, Draadkrabbers II 11-21, Tah Xin/Da Xin/BI. W II 11-19, Bijou Led. II 12-19, Zeeland Col. 12-16, SWZ 13-9, Duo I 11- 5, Hoechstb 11 -4. Recreatieklas Middel burg: Br./ls. Sarda-Schoonen El. 3-2, Eu- romaster-Schuttershof 8-4, Dorst-Paar- dekracht 1-2, Sranang-Bommel/Sal. 2-2, Eiland B.-EPZ6-2. Stand: Euromaster 18- 42, Eiland B. 17-39, Dauwendaele I 18- 35, Br./ls. Sarda 19-34, Bommel/Sal. 18- 31, Paardekracht 16-30, Dauwendaele II 17-24, Schuttershof 18-19, EPZ 17-18, Sranang 17-16, Bijou Led. 17-13, Schoo- nen El. 17-13, Dorst 17-6. El D( V Zc OF tic ke ali ki

Provinciale Zeeuwse Courant | 1996 | | pagina 14