Patrijzen is HVV mentaal de baas Robur in de weg Swift heeft de smaak snel te pakken RCS frustreert spelers van MOC'17 PZC Houtwerk staat DFS en SPS maken geen fouten I Koploper Oliveo komt goed weg bij Oostkapelle sport Ploeg uit 's-Heerenhoek rukt op naar tweede plaats Zeelandia achterop na onverwacht verlies WHS houdt topploeg verrassend bij: 2-2 MAANDAG 27 NOVEMBER 1995 14 van nn7P. mprlp\A/nrknr deed een minuut voor tiid van onze medewerker Wim de Vos HULST - „Het was slecht", ver zuchtte HVV'24-trainer Ad Hoo vers verschillende malen on middellijk na afloop van de thuiswedstrijd tegen Patrijzen, die met 0-2 verloren ging. De thuisclub miste iedere bezie ling, gaf veel slechte passes en slaagde er nimmer in de tegen stander de wil op te leggen. Kortom, HVV bewees nog maar eens dat de ploeg terecht in de onderste regionen van de rang lijst vertoeft. Patrijzen, aan de vooravond van de competitie nog ingeschat als degradatie kandidaat, klom door de zege naar de tweede plaats. Ad Roovers voelde zich in de steek gelaten door zijn spelers. „Ze staken zich bijna de hele wedstrijd weg. Tegen deze te genstander krijg je weinig ruim te, dat is bekend. Bovendien hebben zhterin behoorlijk wat lengte. Dan zul je voetballend een oplossing moeten zoeken. Dat is niet gebeurd", had Roo vers de gehele wedstrijd gezien. De weinige momenten dat HVV inderdaad aan aanvallen mocht denken, gebeurde dat zonder enige vorm van overleg. Lange, verre ballen waren allemaal een prooi voor de Patrijzen-verdedi gers. HVV kwam in de gehele wedstrijd tot welgeteld twee re delijk opgezette aanvallen. Kort na de rust (bij een stand van 0-0) zag Carlo Blommaert zijn inzet gestopt door doelman Jan-Wil- lem Dooge en vlak voor het ein de speelde Lucas van de Voorde Derde plaats Van der Velden Hertogstadbokaal DEN BOSCH (ANP) - Kunstrijd ster Monique van der Velden is als derde geëindigd bij de strijd om de Hertogstadbokaal. De na tionale kampioene, die zich dit jaar wist te plaatsen voor de fi nale van de Europese- en we reldtitelstrijd, moest de Duitse Nadien Teidemann en de Zwit serse Sandra Kistler voor zich dulden. Bij de mannen legde Marcus Deen beslag op de tweede plaats. De overwinning ging naar Patrick Schmit uit Luxem burg. De Fin Antti Koskinen fi nishte als derde. zich op rechts vrij, maar zijn voorzet werd door iedereen ge mist. Hoewel Patrijzen qua voetbal zeker geen goede indruk maakte (ook veel balverlies, slechte pas ses en vooral zwak uitverdedi gen) gaf het HVV een lesje in mentaliteit. Immers, de ploeg van trainer Cees van der Linde was bereid om te knokken voor een goed resultaat, deed dat niet altijd met goed voetbal, maar speelde wel effectief. In de slechte wedstrijd kreeg de ploeg uit 's-Heerenhoek de bes te mogelijkheden. Lange tijd hield doelman Jean-Pierre de Keijzer zijn doel echter schoon. Bovendien misten Ronnie de Vos en Hubert Rentmeester vrije mogelijkheden door over te schieten Halverwege de tweede helft scoorde Patrijzen voor de eerste maal. Robin de la Ruelle van HVV leed op het middenveld knullig balverlies, waarna An- dré Smulders in stelling werd ge bracht. Tegen zijn inzet was De Keijzer kansloos: 0-1. Vanaf dat moment leek het of HVV over het dode punt heen was. Dat was echter schijn. Lu cas van de Voorde werd de aan val ingestuurd, zorgde wel voor verwarring bij de Patrijzen-ver dedigers, maar bij de enige mo gelijkheid (van Van de Voorde) werd de bal voor de doellijn weg getrapt. In de blessuretijd tilde Ronnie Bek de stand nog naar 0- 2 na een snel genomen vrije trap. HVV'24 - Patrijzen 0-2 (0-0). 69. Smul ders 0-1, 90. Bek 0-2. Scheidsrechter: C. Marcus (Oosterhout). Een speler van HVV'24 (links) haalt uit, maar zijn schot wordt geblokt. foto Dirkjan Gjeltema Drie keer rood in Souburg van onze medewerker VLISSINGEN - Middelburg is weer wat opgeklom men in de derde klasse, na een 2-4-overwinning in Rijsbergen op VVR. RCS is middenmoter na de 2-0- winst op MOC'17 en Zierikzee won van Virtus (1-0). Zierikzee en Middelburg maken goede kans in de tweede periode. RCS-MOCT7 2-0 (1-0): In de laatste vijf minuten zorg de MOC plotseling voor een vervelend slot van de wed strijd. Drie rode kaarten voor de Bergense ploeg, ter wijl de wedstrijd al gespeeld was. Het zat MOC ook niet direct mee, want in het veld waren de plqegen ge lijkwaardig. RCS nam in de eerste helft de leiding. Martin Jansen speelde zich handig vrij en liet Onno Doeland 1-0 sco ren. De Brabanders startten de tweede helft ook al on gelukkig. Doelman Pierre Belde verstapte zich en moest zich laten vervangen door de 52-jarige veteraan Henk van Tilburg, die overigens een betrouwbare in druk maakte. MOC had het meeste balbezit, maar meestal eindigden de combinaties rond de zestienme ter. Een kwartier voor tijd werd de wedstrijd onver wacht beslist door Martin Jansen, nadat hij de bal in de voeten geschoven kreeg van verdediger William Bouwman: 2-0. Zoveel tegenslag kon MOC niet ver werken en de frustraties werden toen afgereageerd op scheidsrechter Van Leeuwen uit Etten Leur, die rood uitdeelde aan Ronald Luijstenburg, Hans Nuyten en, na twee gele kaarten, ook nog aan Marco Koopman. Overigens was scheidsrechter Van Leeuwen een kwar tier na rust nog even gestrekt naai' het gras gegaan, na een formidabel schot van Richard Meulmeester in zijn gezicht. Hij floot de wedstrijd gewoon uit. Zierikzee—Virtus 1-0 (1-0): Na tien minuten stond het al 1-0. Erwin Nelissen knalde een directe vrije trap in eens diagonaal in de kruising. Het was een van de wei nig hoogtepunten in een matige wedstrijd. Beide ploe gen acteerden beneden de maat en misten een hand vol kansen. Virtus was voor rust zelfs gevaarlijker, maar Frans Kommer haalde de bal van de lijn en doel man Wim Lafeber hield de thuisclub verder op de been. Na de rust, toen Virtus meer risico's ging nemen in de jacht op de gelijkmaker, miste Zierikzee met uit vallen kansen om de spanning weg te nemen. VVR—Middelburg 2-4 (1-2): Kennelijk waren vier in vallers voor VVR te veel, want Middelburg' was de hele wedstrijd de betere ploeg. De groen-witten kregen ook meer en betere kansen en wonnen in feite zonder al te veel problemen. Wel werd het eerst 1-0 door Marcel van Hees,' maar voor de rust was de zaak al rechtge trokken door twee treffers van Werner Blanckaert: 1-2. Jan de Rijke maakte na rust aan alle onzekerheid een einde 1-3) en Albert Slinger maakte het Middelburgse feest compleet: 1-4. Jack Roelands scoorde vlak voor tijd nog 2-4. Derby tussen TOP en Animo eindigt onbeslist: 12-12 van onze medewerker VLISSINGEN - Na een goede start speelden de Zeeuwse korf balploegen in de landelijke competitie zaalkorfbal ook een verdienstelijke tweede ronde. Swift, Tjoba en Togo wonnen, TOP en Animo remiseerden. De enige verliezers waren Ondo en Blauw Wit. Overgangsklasse Swift-NKC '51 17-14. Direct bij de start van de competitie heeft Swift goede zaken gedaan. Na de verrassende zege in de uitbeurt bij Dalto werd zaterdag in eigen hal NKC '51 uit Nijverdal onder uit gehaald. Dat gebeurde door middel van één enkele demar rage. Die voerde in het midden stuk van de tweede helft van 11- 11 naar 16-12. Die tik kwam bij de bezoekers zo gevoelig aan, dat op slag alle vertrouwen in een goed resultaat zoek was en de thuisploeg onbedreigd naar de zege kon lopen. Een verdien de overwinning omdat Swift ook voor de beslissende versnelling de - iets - betere ploeg was (2-0,4- 2. 6-5). Het eerste aanvalsvak had het grootste aandeel in de score (11 doelpunten), maar NKC kon vaak terug in de wed strijd komen omdat datzelfde vak verdedigend niet sterk speelde (9 goals tegen). De gro tere schotkracht bleek tenslotte goed voor de volle buit. Vooral Sjoerd Sanderse had het vizier uitstekend afgesteld, directe te genstander Gerben Wind zag zich door de boomlange Middel burger maar liefst acht keer in het pak gedaan. Maar zeker even belangrijk als de tweede over winning was dat het spel van Swift heel wat beter was dan in de openingswedstrijd tegen Dal to. Swift-score: Sjoerd Sanderse 8, Rob Sanderse 3, Leon Kloet 3, Margreet Rotte, Daniëlle Krijger en Ralph Gil lissen. Eerste klasse TOP A-Aniino 12-12. Op het veld zit er twee klassen verschil tus sen beide ploegen, maar daar was in deze zaalderby niets van te merken. Integendeel, Animo liep bijna de hele wedstijd ach ter zijn tegenstander aan. Tus senstanden van 3-1 en 5-3 in het eerste part deden coach Ko Crucq van TOP zelfs geloven in een overwinning. Na 8-8 bij de rust stonden beide ploegen lang droog en leek een tactische zet van Animo-coach Ad Vos te zul len renderen. Crucq had echter een tegenzet in petto en deed de tegenstander bijna op de knieen gaan: Na 9-9 wist TOP zich bij 11- 9 namelijk in een gunstige uit gangspositie te manoeuvreren. Dat het in een derby alle kanten op kan, maakte het slotoffensief van de bezoekers duidelijk, Animo ging met een 11-12-stand de slotminuten in. „En dan mag je tenslotte toch nog blij zijn dat je een punt pakt", besefte een te vreden TOP-trainer. TOP-score: Paul Bezemer 4, Saman- tha Schutte 2, Ramon van de Gruiter 2, Jantine Meulmeester. Ria de Rid der, Ad Bezemer, Arie Schroevers. Animo-score: Wilma de Visser. Jack de Waal, Chaim Koole (allen 3), Sjaak Baas 2, Wander Koole 1. Tjoba-GKV 19-13. De thuisploeg legde de basis voor de ruime van onze medewerker VLISSINGEN - De Oostka- pelle-vrouwen hebben in de eerste divisie niet voor een stunt kunnen zorgen. Koplo per Oliveo won met 2-3 in Oostkapelle. Kloetinge werd in de eerste klasse nog vaster op de laatste plaats gedrukt door de 3-0-neder- laag in Oegstgeest. Oostkapelle-Oliveo 2-3 (1-1) - Met een beetje geluk had den de vrouwen van Oostka pelle voor een stunt kunnen zorgen. De koplopers onder vonden voor het eerst dit sei zoen echte tegenstand. Oostkapelle speelde beter dan de laatste weken, was goed gemotiveerd en het col lectief bleek te sterk voor Oliveo. Alleen de afwerking ontbrak en het werd tien mi nuten voor rust zelfs 0-1 door een eigen doelpunt van Jos- ca Lamper. Met een spetter van afstand zorgde Suzanne van de Knijff voor de 1-1- ruststand. Oliveo kwam na rust wat be ter in de wedstrijd en kwam na een hoekschop ook op 1-2 Toch leek de juiste eind stand bereikt te worden. Uit een hoekschop kopte Arja Boogaard de 2-2 binnen. Zelfs dat was Oostkapelle niet gegund, want twee mi nuten voor tijd werd doel- vrouwe Lenny Jacobse nog verrast door een van richting veranderd schot: 2-3. Oegstgeest-Kloetinge 3-0 (1- 0) - De Zeeuwse ploeg speel de een mindere wedstrijd. Juist tegen Oegstgeest wa ren de verwachtingen hoog gespannen, maar Kloetinge was de mindere en boven dien werd een redelijk aantal kansen verprutst Oegst geest benutte de kansen daarentegen wel en won ver diend. Een Kloetings excuus was het ontbreken van An neke Minee, Marlinda Ver hoeve en Carolien Slootma- ker. overwinning in het tweede kwar tier van de wedstrijd. Na een aar zelende start waarin de beide achttallen eikaars sterke en zwakke punten aftastten, rolde Tjoba zijn tegenstander volko men op. Na 3-4 achter ging de ploeg van coach Erik Buizer heel sterk naar 11-4 bij de rust. „Ver dedigend gaven we bijna geen kansen meer weg, onze aanvals- vakken konden in die periode ook het geduld opbrengen om op de beste kansen te wachten", keek aanvoerder Wilco Fokke terug op die cruciale wedstrijd fase. Na de pauze trok Tjoba nog heel lang door en pas bij 18-8 mocht GKV wat terug doen. Tjoba-score: Karin Blommaard, Jo- landa Kole, Margot Jansen, Wilco Fokke, Arnold Glaser (allen 3), Wil fred van der Meer 2, Anita Valstar en Mark de Schipper. Derde klasse Merwede-Ondo 19-15. Een wedstrijd met twee gezichten. Ondo bepaalde het spelbeeld in de eerste helft, kwam in die periode met 3-0 en 5-2 voor, maar moest gaandeweg het initiatief uit handen geven. Ruststand 8-8. Het eerste kwartier na de pauze bleek la ter beslissend. Merwede kreeg toen de ruimte om naar 11-7 uit te halen en dat gat werd niet meer gedicht. Bij Ondo scoorden alleen de mannen, waarvan Robin Wisse zeven keer. Blauw Wit-Togo 9-12. De plaatselij ke derby werd in de eerste helft be slist. In het eerste part was Togo zo wel aanvallend als verdedigend stuk ken beter dan de tegenstander en de 2-8 bij de rust gaf de krachtsverhou dingen goed weer Onnodig paniek korfbal van Togo had daarna overi gens wel 7-10 tot gevolg. „Maar we zijn toch nooit echt in de wedstrijd geweest. De mensen die het normaal moeten doen waren er niet en dan houdt het gewoon op", had coach Harry van de Broeke van Blauw Wit tot zijn spijt moeten constateren. Marcel Andriessen van Togo was topscorer van onze medewerker VLISSINGEN - In de eerste klasse van de Zeeuwse zater dagcompetitie wonnen de top pers zonder problemen. DFS met 0-5 bij Mevo en SPS met liefst 8-0 van het al bijna gede gradeerde Spui. YVolfaartsdijk verloor thuis verrassend van GPC: 3-5. Mevo-DFS 0-5 (0-4) - De zwakke momenten van het gehandicap te Mevo (vier invallers) werden goed afgestraft. Na acht minu ten stond het 0-1 door Richard Eertmans en hij scoorde vijf mi nuten voor rust ook 0-2. Toen al was Mevo verslagen, want nog voor rust werd het 0-4. door twee treffers van René Brusse. Een minuut na rust benutte Herbert Goudswaard een strafschop (0- 5) en toen geloofde DFS het wel. Mevo, met de 40-jarige René Verwijs weer in de gelederen, drong nog wel aan, maar kreeg nauwelijks kansen. SPS-Spui 8-0 (3-0) - Binnen acht minuten was Spui geklopt. René van Vossen, William Vroegop en Sjaak Quist zorgden toen voor 3- 0. Spui kwam in alle linies te kort, maar kreeg van alle partij en complimenten voor het spor tieve tegenspel. De tweede helft liep SPS gemakkelijk uit naar 8- 0 door William Vroegop, Dick Uijl. Jacco Jansen, Vroegop en Maarten Hage. Duiveland-Brouwershaven 0-0 - De verdedigingen beheersten de wedstrijd. Het was allemaal niet best en van kansen was al helemaal geen sprake. Duive- land mist duidelijk de zieke spits René van de Werf en zodoende bleef het bij de terechte 0-0. VCK-Nieuwdorp 2-2 (1-1) - Nieuwdorp mocht het geluk kigst zijn met het gelijkspel. Mi chel Meulmeester trof als eerste het houtwerk, waarna het tegen de verhouding 0-1 werd door Ro nald de Jonge. Jacco Jansen scoorde op slag van rust 1-1. Ook na rust ging de strijd redelijk ge lijk op, maai- het werd 2-1 door een eigen doelpunt van Antonie Drijdijk. Nieuwdorp drukte een van onze medewerker VLISSINGEN - IJzendijke kan zich voorlopig weer middenmo ter noemen in de vierde klasse. Op eigen veld ging de ploeg ver rassend onderuit tegen Vogel waarde: 3-4. Bij Robur-Koe- wacht was het al even spannend (3-4). In de Brabantse vierde klasse behield Luctor'88 via de 1-1 tegen Hoeven de kansen in de tweede periode. Robur-Koewacht 3-4 (1-2) - Het houtwerk stond de Goesenaren in de weg. Koewacht was aan vankelijk beter en kwam op 0-1 door Pascal Lensen. Mark van Hassel maakte na twintig minu ten gelijk (1-1) en toen trof Mar- tijn de Bruijn voor het eerst de lat. Bij een uitval werd het 1-2 door Johnny Lensen. Na de rust trof Eric Huiszoon nog eens de kruising, terwijl aan de andere kant de fouten wel werden afge straft: 1-3 door Johnny Lensen en 1-4 door broer Pascal. Tien minuten voor tijd werd het 2-4 door invaller Ony Scholten en toen Marco Elshout 3-4 scoorde, raakte Koewacht nog in paniek. Vincent Peenen trof in de laatste minuut nog maar eens het hout werk, waardoor de bezoekers goed wegkwamen. Philippine-Hoofdplaat 2-1 (0-0) - Een slechte wedstrijd, die geen winnaar verdiende. Alles wees op een schamele 0-0, totdat een kwartier voor tijd Ivan Moonen 1- 0 scoorde en Paul de Putter even later zelfs 2-0. Peter Vercruijsse deed een minuut voor tijd nog wat terug: 2-1 Luctor'88-Hoeven 1-1 (1-0) - De ploeg uit Heinkenszand mag niet mopperen met de 1-1, want Hoeven liet het betere voetbal zien. Luctor-trainer Kees Hage- steijn: ,.Wij mogen heel tevreden zijn." Luctor viel weliswaar te gen, maar kwam na 25 minuten wel op 1-0. Eric de Groene zette voor en Marco Utermark tikte beheerst binnen. Hoeven zette na rust nog meer druk. Luctor moest het hebben van counters en zeer terecht werd het na twin tig minuten 1-1, toen een vrije trap opzij werd gelegd en aan voerder Richard van Ooster hout verwoestend uithaalde. Axel-STEEN 5-0 (1-0). 26. Van elf Broecke 1-0, 64. Frusch 2-0, 72 Frusch 3-0, 75. Frusch 4-0, 90. Nieu welink 5-0. Scheidsrechter: G Martij (Klundert). Aantal toeschouwers 300. Gele kaart: Frusch (Axel). Walcheren-VIissingen 1-0 (0-0) Kuyper 1-0. Scheidsrechter: K Wensen (Axel). Aantal toeschou wers: 200. Gele kaart: van Daler (Walcheren), Houweling en Caumar tin (Vlissingen) IJzendijke-Vogehvaarde 3-4 (3-3). 2 Van Hanegem 1-0, 3. Tieleman 1-1,4) Wauters 1-2,29 Frank van de Vijver 2- 2,41. Van de Voort 2-3,49. Vermeulen 3-3. 64. Van Vlierberghe 3-4. Scheids rechter N. Meulmeester (Vlissingen). Aantal toeschouwers 150. Breskens-Sluiskil 1-2 (0-1). 41. Puy 0-1, 50. Boeckhout 1-1, 57 Mo- bach 1-2. Scheidsrechter: W. Broek hoven (Middelburg). Aantal schouwers: 200 Gele kaart: Osma novski (Breskens). van onze medewerker VLISSINGEN - De toppers in de eerste klasse van het zondag-af delingsvoetbal wonnen en lie ten het Middelburgse Zeelandia achter, want dat verloor thuis verrassend van hekkesluiter Renesse (3-4). Zeeland Sport zakte door die verrassende uit slag naar de laatste plaats. Zeelandia-Renesse 3-4 1-4) Bij rust leek de strijd al beslist. Re- nesse was in die eerste periode veel beter, speelde feller en stond binnen tien minuten al op 0-2 door Peter Moerland en Leon Bakker. Zeelandia kwam er niet aan te pas keek na een half uur zelfs tegen een 0-4-achterstand aan, door Bakker en Clement Rijnberg. Even later benutte Roland Pruijssers een straf schop (1-4). Na rust een ander beeld. Zeelandia knokte nu wel, werd gelijkwaardig en kreeg zelfs nog aansluiting door twee treffers van Roland Pruijssers. Maar de laatste geven minuten bleken toen te kort voor een ge lijkmaker. Domburg-Corn Boys 2-0 (1-0) - De Sasse ploeg kreeg te weinig. De opening was helemaal voor Corn Boys, maai' doelman Oscar Jacobs was niet te kloppen. Een kwartier voor rust liet Wilco van Eijzeren Ko Brand de score ope nen: 1-0. Ook na rust weer een betere start van de Zeeuws-Vla mingen. Wel kwam Domburg na rust wat beter in het spel. Ko Brand trof nog de paal en tien minuten voor tijd besliste Brand na een solo de wedstrijd: 2-0. Zeeland Sport-Clinge 1-2 (1-1) - Het lukte helemaal niet bij de Vlissingers. Clinge was voor de rust beter en gevaarlijker en kwam verdiend op 0-1 door Pas cal Delforge. Tien minuten voor rust werd Roepesh Baghola ge vloerd en Rob Theunissen be nutte de strafschop: 1-1. Zeelanc Sport kwam na de hervatting goed terug en kreeg zelfs beten kansen. Baghola trof de paal maar tien minuten voor tijd tik te in een scrimmage Iwan van df Vijver de fortuinlijke bezoekers naar 1-2. Graauw-Ooslburg 2-3 (2-1) Pech voor de thuisclub. Oost burg was wel iets beter, maar kwam gelukkig aan de treffers. Eerst door een afstandsschol van Peter Katsburg, dat via de keeper binnen ketste (0-1). Daar na sloeg Graauw terug, dooi Francesco Hermans en Mark van Troost: 2-1. Halverwege dei tweede helft liet speler-trainei Frank van Hove de 2-2 aanteke nen en dat leek een juiste score, maar in de slotfase mocht Van Hove nog een omstreden straf schop benutten: 2-3. Hansweertse Boys—Lewedorp- se Boys 7-1 (7-0) - Een wedstrijd met twee gezichten. Lebo werd volledig weggespeeld in de eer ste helft. Vanaf de aftrap scoorde Ron Krijger 1-0 en een minuut later stond het 2-0 door But Aschman. Lebo was al geklopt Het werd 7-0 voor de rust dooi Gerrit Petersen (strafschopi Ronald Breijaard, Ron Krijgei (5-0 en 6-0) en Bud Aschman. De thuisclub geloofde het wel ni rust en Lebo kwam terug in d( wedstrijd en was zelfs sterker Tien minuten voor tijd werd he 7-1 door Simon Smife Schoondijke-Hontenisse 1-1 (0 1) - De eerste helft was Hontenis se wat beter en kwam verdienc op 0-1. Op slag van rust scoordi Gyon Asselman. Een overwich van Schoondijke na de rust ei via een strafschop van Franl Steyaert werd het 1-1. Schoon dijke mocht niet mopperen da een kwartier voor tijd doelmai Pascal Ringoot nog een stral schop stopte. kwartier voor tijd door en kwam op 2-2 door Ernest Selim. VCK had nog pech met een schot van Gijs de Reus tegen de paal en de inzet van Enno van de Meule, die van de lijn werd getrapt. Wolfaartsdijk-GPC 3-5 (0-4) - De Vlissingers waren gevaarlijker. Voor de rust stond het al 0-4 door Mike Geljon, Pedro Regilo, Jo- han Tuin en Richard den Ouden. Wolfaartsdijk was na rust beter. Jan Blok scoorde 1-4, Carlos de Jonge 2-4 en het wachten leek toen op de doorbraak. Maar bij een uitval werd het 2-5 door Gel- jon en was de buit binnen. Carlos de Jonge mocht nog een straf schop benutten: 3-5. van onze medewerker VLISSINGEN - Koploper Oost kapelle verspeelde twee punten in de derde klasse van het lan delijk zaterdagvoetbal. WHS hield de leiders verrassend op 2- 2. Dauwendaele profiteerde niet, want de Middelburgers bleven in Colijnsplaat op 3-3 steken. AZVV is weer midden moter na de 1-0 winst op Yer- seke. WHS-Oostkapelle 2-2 (0-0): De tweede helft was hectisch. Twee zeer aanvallende ploegen zorg den toen voor een spektakel stuk. De eerste helft was nog ma tig (0-0). Met goed voetbal werd de tweede helft gestart en na 20 minuten scoorde Martin Koppe- jan 0-1. Vijf minuten later kopte Leon van de Ouden een hoek schop in (1-1) en tien minuten voor tijd werd het zelfs 1-2 door Edwin Meerman. Vlak voor tijd werd een knappe aanval afge rond met 2-2 door Leon de Witte. Het duel kende oen vervelend slot, omdat Edwin Meerman we gens beledigen van de scheids rechter werd weggestuurd. Colijnsplaatse Boys-Dauwen- daele 3-3 (1-2): In de eerste mi nuut tekende de spanning zich al af. Ernest van de Weele scoor de toen 1-0. Julio Fagundez zorg de voor 1-1 en een minuut voor rust leek Colijn geklopt. Bertus Siereveld kreeg op de doellijn de bal ongelukkig tegen zijn hand en kon vertrekken, waarna Ro nald Melaard de strafschop be nutte: 1-2. Twee minuten na rus maakte Arjan Verburg gelijk 2). De thuisclub was daarna me: uitvallen nog het gevaarlijkst kwam zelfs op 3-2 door Marco d( Looff. Robert Griep bepaalde d eindstand op de terechte 3-3. Serooskerke-Kapelle 2-2 (2-21 De jeugdige Seroos-ploeg lijk meer en meer ingespeeld te ra ken. Tegen Kapelle werd wee een spannende wedstrijd afge werkt, met ook voldoende kan sen, maar met een slechte afwei king. Na vijf minuten stond he al 1-0 door René Poortvliet. Mai cel de Lange maakte enkele mi nuten later gelijk (1-1) en Kape! Ie kwam na een half uur op 1 door Wilfred van den Dries. Mi chel Louwerse maakte nog voo de rust gelijk (2-2). Na de herval ting verzuimde een hardwei kend Serooskerke meer kanse; te benutten. VVC'68-Tholense Boys 4-1 (4-0 De eerste helft was voor de ploe J uit Halsteren genoeg voor dri punten, want toen waren de sen weer eens actief. Piet de Bof1 (2x), Corné van Dijk en Mart Smits: 4-0. De tweede helft ws helemaal voor de Thoolse ploes WC werd op eigen helft vastgi zet, werd vrijwel overklast, mas kwam goed weg omdat de Zeei wen vergaten te scoren. De pr( ductie bleef beperkt tot een tre fer van Wim Schot: 4-1. Vla voor tijd werd Johan de Boef n twee gele kaarten nog weggf stuurd. van Peti KL( twi, deri moi ner Vee Zoa ook mo< het was kan gen non suit zich hoo prif Klo pun van jen, 'ken gen jans 0) k plat nog ring "de i pun de daa ding Met echl ken blie: the. fees forie laat luss eers 'taal 'agre kom Dan hedi wori Ho 'De 1 in zi ge, i vooi oog en t doel wat D< van Frits R07 angj uitsi de. i riep mog Klo« nen, aan. ranc kree Hoe: 4-1 v Verp len, beet nu n maa kan trick door in ti gek nieu wél 1 Het noer ken Kloe Rott vaag druk 1 'zich wen, al eli (nee: •klas: De k dan! ■Viva: •vrier ten ontn Het wore kelij van i als k de b erke te v spelf „hac moe de r< mag opee uitw staa An Het den 1 Wie zegg de t< de w er ee trou van' geer thui: winr foto Lex de Meester Een moment uit de derby TOP-Animo.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 14