Van der Meer tekent profcontract Van de Klooster verruilt racefiets voor voetbaltas Dimitri Kaijser revancheert zich Sluiskil valt terug ondanks zege Jean-Paul Mulder slaat gaatje met de concurrentie De Koning onderhandelt deze week met Zeeuwse wielerploeg uitslagen topscorers sport in zeeland sport op tv van onze verslaggever TERNEUZEN - Casper van der Meer rijdt volgend jaar niet meer voor de amateurformatie van Erotic Discount Centre. De 30-jarige wielrenner, dit jaar nog deelnemer aan het wereld kampioenschap op de weg in Colombia, stapt over naar de Belgische profploeg Palmans. Het contract wordt volgende week getekend. Bij Palmans wordt de ex-profrenner Roger de Vlaeminck de nieuwe ploeg leider. Het aanbod van de kleine prof- ploeg kwam voor Van der Meer als een verrassing. „Ik ben ten slotte niet meer één van de jong ste amateurs en had niet echt meer gerekend op een profcon tract." Casper van der Meer werd kort voor het WK benaderd en heeft de zaak bij terugkeer uit Colombia verder afgehandeld. Hij zal in principe voor één sei zoen tekenen. „Ik ben waar schijnlijk de oudste neo-prof. die er in het Nederlandse wielren nen ooit is geweest." De Palmans-ploeg bestaat vol gend jaar uit vijftien renners, van wie Sammie Moreels (ex- Raas), Mario de Clercq en de Ne derlander Jans Koerts de be- kendsten zijn. Van der Meer: ..Ze gaan de ploeg inkrimpen, maar er komen wel vijf neo-profs. Het programma dat we gaan rijden, is nog niet bekend. Het lijkt me wel dat de komst van Roger de Vlaeminck nieuwe mogelijkhe den opent. We starten ook in klassiekers als de Ronde van Vlaanderen en Luik-Bastena- ken-Luik." Casper van der Meer, die één jaar voor de Erotic-ploeg heeft gereden, dankt zijn contract bij Palmans aan sterke optredens in twee etappekoersen in België, waarin hij het bergklassement won. Van der Meer werd als re serve pas laat opgeroepen voor het WK. maar werd toch nog tweede Nederlander achter we reldkampioen Danny Nelissen. John van den Ameele, assis tent-ploegleider bij EDC. had het vertrek al zien aankomen. „Hij heeft een paai- weken gele den verteld dat hij bijna rond was met Palmans. Ik kan hem alleen maar gelukwensen met dat contract." De Erotic-ploeg hoopt deze week wel rond te komen met van onze medewerker VLISSINGEN - Jean-Paul Mul der heeft resoluut de leiding ge nomen in de stand om Zeeuws topscorer. De aanvaller van Walcheren maakte vier van de vijf doelpunten voor zijn ploeg tegen IJzendijke. Daardoor bracht de spits van de Vlis- singse voetbalclub zijn totaal op dertien treffers. Mulder heeft een gaatje gesla gen met Veere-aanvoerder Ad Gladdines, Eric - de Groene (Luctor'88) en Wilco de Valk (SKNWK). Het trio deelt de tweede plaats met tien treffers. Niki de Wolff (Sluiskil) scoorde van onze verslaggever GOES - In de finale van de vo rige editie van het kampioen schap was hij nog kansloos te gen Briël van der Poel. Vlissin- ger Dimitri Kaijser was er nu op gebrand om bij de Open Goese squash-kampioenschappen zijn revanche te halen. „Ik had er echt zin in om weer tegen hem te spelen." De wens van Kaijser ging in ver vulling omdat hij in de eindstrijd de gelegenheid kreeg revanche Ganseman in Doorn naar kwartfinale van onze medewerker DOORN - Tennisster Marjan Ganseman heeft in het afgelo pen weekeinde in Doorn de kwartfinale bereikt. De speelster uit Kapelle kwam in de A-afdeling van het AA- Drink Winter Jeugdcrcuit t/m 16- jarigen in actie boekte een zwaar bevochten zege op Kika Hoo- gendoorn (Utrecht) en een over winning in twee sets op Elke Holleman (Noord-Brabant). Daardoor schaarde Ganseman zich bij de beste acht. In de kwartfianle was Hilke Wilt (Overijssel) te sterk. Van de vier andere representan ten van het district Zeeland wis ten Frank Clausing bij de jon gens t/m 14 jaar en zowel Alexan der Nonnekes als Thijs Slag boom in de jongste leeftijdsklas se. zich in de respectievelijk in Badhoevedorp en Almere ge houden toernooien te handha ven. Ze waren namelijk alle drie goed voor één zege. Louis de Koning. De Zuidhollan der heeft in de afgelopen weken pogingen gedaan om met een privé-sponsor terug te keren in het profpeloton. Dat is niet ge lukt. John van den Ameele: „Louis heeft donderdag een ge sprek met de clubleiding. Ik heb er vertrouwen in dat het goed komt, hoewel Louis veel andere aanbiedingen heeft in Neder land." drie keer tegen Koewacht, waar door ook hij een serieuze sprong maakte in het klassement. Adrie van Hanegem (IJzendijke) en Pascal Caumartin (Vlissingen) handhaafden hun positie in de top van het topscorers-klasse ment. Stand: 1 Jean-Paul Mulder (Walche ren) 13, 2. Ad Gladdines (Veerei. Eric de Groene (Luctor'88), Wilco de Valk (SKNWK), allen 10, 5. Niki de Wolff (Sluiskil), Pascal Caumartin (Vlissin gen), Adrie van Hanegem (IJzendij ke), allen 9. 8. Patrick Baumgarte (Terneuzen). Wilfred van den Dries (Kapelle i. Johnny Lensen (Koe wacht). Lucas Franssen (Middelburg zat.), Arthur van Noorden (Kruinin- gen), Paul Bom (SSV'65). allen 8, 14. Richard Verwei (Oostkapelle), John Kievits (Kapelle). Corné van Dordt (Rillandia), Erwin Theunissen SKNWK), Arthur van Huizen (Vlis singen), Joep Frusch (Axel), allen 7. De twee finalisten Dimitri Kaijser (links) en Briël van der Poel. foto Willem Mieras Open Goese squashstrijd te nemen voor zijn nederlaag van vorig jaar. Kaijser greep die kans met beide handen aan en won met 3-1. De 25-jarige Kaijser keek tevre den terug op zijn prestaties bij het Goese toernooi. In de B-klas- se, waarin gespeeld werd in twee poules van drie, rekende hij in z'n eerste partij af met René de Leeuw van het Bredase Agpo: 3- 0. Wilfried Vogels, De Leeuws club genoot, was eveneens niet opge wassen tegen het sterke spel van Kaijser. Ook hij ging met 3-0 on deruit. In de finale trok Kaijser aan het langste eind in de partij tegen Briël van der Poel, die uit komt voor een Rotterdamse eer ste divisionist. In dezelfde klasse was voor Mi chel Gorsse een verdienstelijke derde plaats weggelegd. De Goe- senaar, die debuteerde in de B- categorie, won zijn eerste twee partijen van respectievelijk Ri- ny Kop en Wilfried Vogels met 3- 1 en 3-0. Gorsse moest daarna het onderspit delven tegen Briël van der Poel. Jack Hoogeboom die voor de tweede achtereenvolgende keer winnaar werd in de C-klasse, speelde in Goes zijn laatste we- strijd in de C-categorie. Hij treedt in de voetsporen van Gorsse en gaat een niveau hoger spelen. Oostkapelle oefent tegen Kloetinge OOSTKAPELLE - Zaterdag derdeklasser Oostkapelle speelt vanavond (dinsdag) een oefen wedstrijd tegen eersteklasser Kloetinge. De vriendschappelij ke ontmoeting begint om 19.30 uur. Drive delft onderspit tegen Schouwen-Duiveland van onze medewerker VLISSINGEN - In poule A van de districtscompetitie in- doortennis zijn de reserves van Schouwen Duiveland na de krachtmetingen van zon dag de enige nog ongeslagen formatie. Drive (Sas van Gent), dat tot dusver eveneens aan de posi tieve kant van de score was ge bleven, werd op niet mis te ver stane wijze van die status be roofd. De hoofdmacht van de succesvolle wedstrijdcombi natie mocht de eer voor deze prestatie opeisen, terwijl de re gerend kampioen zelf zijn sup porters al evenmin teleurstel de, door Animo gedecideerd op afstand te houden. Het duel Drive-Schouwen Duiveland, dat in Kapelle op de rol stond, was minder een zijdig dan de cijfers (11-1) doen vermoeden. De Zeeuws-Vla mingen gaven namelijk van meet af aan uitstekend partij, en de zeges met het kleinst mogelijke verschil die Peter Coppoolse en André Goedege- bure op respectievelijk Menno Leeuwenburg en Tim Poppe wisten te bevechten, vormden daarvoor het bewijs. Het verlies van Niek Stelle- naar tegen René Schimmel- penninck viel weliswaar aan zienlijk ruimer uit, het gelijk spel waarmee Cor de Jonge zijn confrontatie met Hans Jan Goedegebure afsloot, gaf nogmaals aan dat de partijen in de singles aan elkaar ge waagd waren. Ook in de laatste speelperiode bleef dat evenwicht aanvanke lijk gehandhaafd, getuige de 8- 7 score die de combinatie Cop- poolse/Schimmelpenninck boekte op Leeuwenburg/Pop- pe. Niek Stellenaar bleek ook in de dubbels de zwakke scha kel van Drive. Gesteund door Cor de Jonge moest hij op- Peter Coppoolse volleert. De speler van Schouwen Duiveland klopte Menno Leeuwenburg van Drive. foto Willem Mieras nieuw met ruim verschil het onderspit delven, nu met de gebroeders Goedegebure aan de andere kant van het net. Schouwen Duiveland 2 beant woordde aan de verwachtin gen, Animo kon de regerend kampioen daarbij slechts wei nig in de weg leggen. In deze tweekamp in Kapelle waren Terneuzenaren Michel Ver- berkmoes en Louis Nijsten de enigen die de toets der kritiek konden doorstaan. Jan Willem de Coninck, Marcel Verwei en Jan Kees van de Stigchel hiel pen de Schouwenaren aan een voordelige 5-3-tussenstand, waarna in de dubbels de mar ge nog eens met vier punten vergroot werd. Sluiskil viel in dit gezelschap terug naai- de derde plaats, on danks de 8-4 overwinning die in Terneuzen op hekkesluiter Hulster Ambacht werd be haald. De Hulstenaren speel den echter niet onverdienste lijk. Via Patrick en Stanny Verstaeten werden het gevaar van Paul Cortvriendt en Koert van den Akker geneutrali seerd. Pas in de ontmoetingen tussen de dubbels ging Hul ster Ambacht onderuit. Bij de gemengde formaties kwam in poule A de tweede selectie van De Schelde vaster op de on derste plaats te staan. In de belangrijke derby tegen de twede garnituur van MLTC sloeg de balans duidelijk door in het voordeel van de Middel burgers. Michel Kokelaar red de de eer. De Schelde, zonder Joost Grevink, en nu met Ru ben Hendrikse en Monique Walraven als belangrijke krachten, was later op de dag te sterk voor Hulster Am bacht. LEWEDORP - Nee, het feit dat hij in de laatste twee wed strijden bij 's-Heer Arends kerke meespeelde en dat de ploeg juist toen pas succes had, hangt volgens Johnny van de Klooster niet met el kaar samen. Als wielrenner werd hij dit sei zoen Zeeuws kampioen bij de A-trimmers, maar omdat de 'winterstop' inmiddels was be gonnen, besloot hij de tijd te doden door weer bij zijn 'oude club' te gaan voetballen. En met succes. Want de formatie van Jack Schipper pakte, met Van de Klooster in de basis, een punt tegen VVGZ en won afgelopen weekeinde van Bru- se Boys. „Maar het is puur toe val, want ik ben echt geen bij zondere voetballer." Toch moet Johnny van de Klooster (25) toegeven dat het opmerkelijk is dat 's-Heer Arendskerke de eerste punten behaalde vanaf het moment dat hij deel uitmaakte van de basisopstelling. „Het is na tuurlijk ook leuk dat het zo is gegaan maar, nogmaals, het ligt heus niet aan mij." Het maakt hem eigenlijk ook weinig uit, zo beweert de Le- wedorper. Als trainer Jack Schipper hem volgende week zelfs weer terug zou zetten naar de tweede selectie kan hij daar mee leven. „Maar ik streef altijd naar het hoogste en ben daarom meer dan te vreden met de huidige situa tie." Toen hij ruim een maand geleden besloot zijn voetbal schoenen weer aan te trekken, had Van de Klooster zijn vizier uitsluitend gericht op de twee de selectiegroep van Arends kerke. De winterstop van het wielerseizoen was inmiddels aangebroken waardoor, hij zijn conditie op een andere manier op peil moest houden. „En ik kan beslist niet stil zit ten", weet Van de Klooster. Maar de keuze was snel ge maakt toen een aantal spelers van Arenskerke - zowel uit de eerste als tweede groep - hem probeerde over te halen weer te gaan voetballen. Vier jaar geleden speelde Van de Kloos ter ook al in de hoofdmacht van de Bevelandse ploeg en maakte hij de promoties naar de vierde en derde klasse mee. Johnny van de Klooster: „Ik weet nu al dat ik in februari stop met voetballen en weer ga fietsen." foto Willem Mieras „Toen ik een wielerronde voor B-trimmers in Heinkenszand had gewonnen en het voetbal seizoen inmiddels was afgelo pen, wilde ik alleen nog maar fietsen", zegt Van de Klooster. „Ik vond het moeilijk om te stoppen, maar het was weer eens wat anders." In zijn eerste jaren als A-trim mer had Johnny van de Kloos ter het moeilijk en kreeg hij al Zeeuws kampioen in Schoon- dijke. Het twee keer trainen en zater dags spelen van wedstrijden met Arendskerke, ziet hij dan ook als een soort tussenpauze. „Zelf noem ik het een soort overwintering", zegt Van de Klooster. „Ik weet nu al, dat ik in februari wëer ga wielrennen. Eigenlijk wilde ik alleen in de tweede selectie spelen, maar na twee wedstrijden mocht ik gauw de eerste terugslag. „Ik reed mezelf over de kop", blikt hij terug. „In die periode kwam ik jongens tegen als Pa trick Tolhoek. Dat was zwaar." Toch boekte Van de Klooster daarna louter suc cessen. Hij won vele wieler koersen waaronder de Om loop van Zeeuws Vlaanderen, de EPZ-trimklassieker en vier maanden geleden werd hij ook al wissel zitten bij het eerste. Ik vroeg nog aan Jack Schip per of het niet te vroeg was, maar hij vond van niet." Vanaf het moment dat voor stopper Kees Koopman ge blesseerd geraak, was het zelfs noodzakelijk dat Van de Klooster zijn opwachting maakte. In zijn eerste wed strijd tegen BLC mocht hij pas het laatste kwartier invallen. Tegen VVGZ (1-1) en Bruse Boys (1-3-winst) dook hij ech ter op in de basisopstelling. Of Van de Klooster deel zal blijven uitmaken van de hoofdmacht en of de zege op Bruse Boys de definitieve om mekeer is voor 's-Heer Arends kerke, zal moeten blijken. Nog steeds ontbreken zeven spe lers door blessures, hoewel de rentree van Kees Koopman niet ver weg lijkt. Van de Klooster: „Het maakte me niet wat er gebeurt. Als er een betere speler fit is dan moet hij er in staan. Als de wil er bij de groep is, dan was het afgelopen zaterdag dé omme keer voor Arendskerke. Zelf ben ik er heilig van overtuigd dat de club niet za.1 degrade ren. Maar we moeten gewoon met veel inzet blijven spelen, en dan echt elke wedstrijd. Wie de volgende tegenstander is Dat zou ik niet eens weten. Met standen hou ik me niet be zig. Zaterdags zie ik wel tegen wie we moeten spelen." Bridge Jaarlijkse bridgedrive van de Lionsclub Vlissingen in het atrium van de Hoge school Zeeland. De 118 paren speelden 25 spellen per groep van 10 paren. To taalopbrengst: vijfduizend gulden, be stemd voor goede doelen. Scores bo ven vijftig procent: Kips/Wisse 67, As- selman/Osterthun 66.50, echtpaar Kui pers 65.33, Van Damme/Oreel 62.5, La- gaay/De Ruiter 62, echtpaar Hultermans 61, Van Boven/Van Leerdam 60.5, echt paar Sedee 60.5, Mix/Mondeel 59, De Kort/Vogels 59, echtpaar Groen 58, Fa- noy/Olijslager 58, Kips/Wisse 61, Van Eenennaam/Hoogesteger 59.5, Baart/ Scherp 59.5, echtpaar Rijnberg 59, An- driessen/Vos 59, Wondergem/Van Iren 58.67, Fonteijne/Puis 58, echtpaar Leijn- se 58, De Bree/Van der Kuijl 57, Lever- man/Crucq 56, Tjin a Lien/Van den Berg 56, Geernaert/Schouten 55.5, Harinck/ Moree 55, Morsheim/Bode 54, Breed- veld/Van Saagsvelt 57, echtpaar Stou ten 56.5, Dispa/Raaijmakers 56, Berg- werff/Vorstenbosch 56, Gerretsen/Wolf 55.5, Roose/Van Gent 55.5, Crucq/Ver- maat 54.5, Lansu/Wagenaar 53.5, echt paar Van de Berge 53, Koek/Van der Perk 51.5, Breedveld/Verburg 50.5, Brouwer/ Steutel 50, echtpaar Houmes 50, echt paar Oreel 56.5, echtpaar De Bakker 55.50, echtpaar Reijerse 55, Jongmans/ Van de Zande 54.50, echtpaar Meerman 54.5, Dellebeke/Joosse 53.5, Bron/Van Leiden 53, Van Duin/De Visser 53, Koeij- er/Rodermond 51, Bezemer/School- meester 51, De Vlieger-Weststrate 55, Bolderheij-Van Loo 53.5, echtpaar Wiessner 53.5, Knop/Knop 53, echtpaar Geervliet 50.5, Bogaert/De Ruiter 50, Dreessen/Dubois 54.50, Dreessen/Du- bois 52,5, Gideonse/De Ruijter 50, Kos- ter/Meijers 50, echtpaar De Rijcke 50.5. Darts De Zeeuwse Dartfederatie hield de der de ranking van het seizoen 1995-1996. Mannen winnaarsronde: 1 J. v/d Rassel (Triple Players): 2. R. Persijn (Red Lions); 3. D. de Jonge (Arrows), E. Pie- ters (Kantaria 1). Mannen verliezersron de: 1. L. de Jonge (Polar Bears 1); 2. R. Toonen (B&B); 3. A. Jansen (Arrows 1), E. ter Beek (Scumbags). Koppels win naarsronde: 1. J. van de Rassel/J. Men- heere; 2. E. Pieters/R. van den Hoven; 3. J. Ellen/R. Eckhard, R. Toonen/A. Verzijl. Koppels verliezersronde: 1S. Sijbrands /G. Tolhoek; 2. C. van Leeuwen/K. Krap pen; 3. J. Overdam/H. Treebusch, J. Co- lijn/A. van Sorge. Hoogste finish: 100: M. van den Hoven; 136: J. van de Rassel (koppels); 130: R. Persijn. Vrouwen win naarsronde: 1K. Krappen (DTP 12. M. v/d Hoven (Kantaria); 3. A. van Sorge (Moby Dick 4), J. Stokx (Roode Leeuw), Vrouwen verliezersronde: 1. J. Colijn (Moby Dick); 2. C. Menheere (Kantaria 2); 3. M. de Kam (Moby Dick 2), J. Hof man (Kantaria 2). Stand, mannen: 1. J. van de Rassel 60; 2. S. Sijbrands 41; 3. E. Pieters, Dirk de Jonge 39; 5. G. Tolhoek 37. Vrouwen: 1. K. Krappen 30; 2. M. v/d Hoven 19; 3. M. Boot, A. van Sorge 12. 5. J. Eckhardt, J. Stokx 9. Koppels: 1. J. Ellen/R. Eckhardt 27; 2. J. van de Rassel/J. Menheere 24; 3. B. v. Waardenburg/M. de Leijser 23. Squash Tennis ter Dekker 5-8, T. Gideonse/M. Wisse-j van Urk/J.P. Dekker 5-8, Poule D: Michael Joosse-Tom v. Klooster 4-5, Jeroen Blom-Wally Yuen 4, M. Joosse/J. Blom-T, van der Kloosti /W. Yuen 5-5. Stanley Bish-Siep Busii 10-2, Ralph Toorop-Sven Buys 4-4, Bish/R. Toorop-S, Busink/S, Buys 10- Robin Loopik-Marius van Koeveringe^ 7, Pïm de Morree-Robert Praet 2-11, P, Lopik/P. de Morree-M. van Koevering» R. Praet 2-11. Jeroen van Brink-Adf Haurissa 4-4, Fulco Vos-Rob de Boks 5; 3, J. van Brink/F. Vos-A. Haurissa/R. dj Boks 6-3. AA Drink Winter Jeugd Circuit, A-afda ling, J.E t/m 12: A. Nonnekes-T. val Lecq (dH) 6-2,6-4, A. Nonnekes-R. Bra: tianu (A) 1-6,6-2,1-6. T. Slagboom-R.f Boersma (F) 6-4,6-1T. Slagboom-J. va/ Hoek (U)5-6,5-6. M.E. t/m 14: C. Blanker. burgh-K. Sen (U) 5-6,3-6. J.E. t/m 14: E Claus8ng-R. Zeevalking (Gld) 5-6,6-4,6 3, F. Clausing-N. Reynders (L) 3-6,1-tj M.E. t/m 16: M. Ganseman-K. Hoogeri' doorn (U) 6-5,5-6,6-3, M. Ganseman-E Holleman (NBr) 6-4,6-1, M, Gansemarf H. Wilt (Ov) 6-3,3-6,4-6. Turnen Vrouwenwedstrijden WIK, Sint-Anna land. Categorie D1 (groepswedstrijd eenvoudige oefenstof): 1. Olympia-; (Tholen) 32.94; 2. Sparta-2 (Krabbendij ke) 32.37; 3. Sparta-1 (Krabbendijké 31.75. Categorie D2: (groepswedstrijd moeilijker oefenstof): 1. G.V. Koudeker ke (Koudekerke) 32.86; 2. W.I.K. (Sinj Annaland) 32.46; 3. S.H.F. (Scherpenis- se) 28.50. Categorie D3: (indivueef moeilijkste oefenstof): 1. Christine v Boven (GV Koudekerke) 35.40Z; 2. Sa- rina Mosselman (WIK St. Annalanij 33.95; 3. Janneke Suurland (SHF Schei; penisse) 33.80; 4. Lizette de Waele (Gf Koudekerke) 33.65; 5. Jeanet Verhagj (GV Koudekerke) 32.75; 6. Rianne Goe degebuure (SHF Scherpenisse) 32.50; Linda Neele (SHF Scherpenisse) 32.45 8. Miriam Bracker (EMM Terneuzet 31.60; 9. Lilian Adriaansen (TVTTholer 31.50; 10. Brigitte v. Velzen (TVTTholei 30.85. Categorie D4: (groepswedstrijc vrije oefening op muziek): 1. Volhardin (Goes) 16.50; 2. W.I.K. (Sint-Annalanc 15.80; 3. T.V.T. (Tholen) 15.10. Zaalvoetbal Open Goese kampioenschappen, man nen. B-klasse: 1. D. Kaijser, 2. B. van der Poel, 3. M. Gorsse. C-klasse: J. Hoogeboom, 2. F. Keysers, 3. M. Vissers. D-klasse: 1. B. Bal, 2. A. van Schayk, 3. R.W. Zandee. Vrouwen, D-klasse: 1. J. Engelse, 2. J. Janse-de Jonge, 3. C. van Schelven. Districts-indoorcompetitie, Afdeling mannenteams, poule A: Drive 1-Schou- wen Duiveland 1 1-11. M. Leeuwenburg- P. Coppoolse 8-9, T. Poppe-A. Goedege bure 6-7. N. Stellenaar-R. Schimmel- penninck 5-10, C. de Jonge-H.J. Goede gebure 6-6, M. Leeuwenburg/T. Poppe- P. Coppoolse/R. Schimmelpenninck 7-8, N. Stellenaar/C. de Jonge-A. Goedege- bure/H.J. Goedegebure 3-10. Schouwen Duiveland 2-Animo 1 9-3. J. Otte-M. Verberkmoes 3-13, J.W. de Co ninck- P. van de Sloot 10-4, M. Verweï-R. van Kessel 9-3, J.C. van de Stigchel-L. Nijsten 6-6, J. Otte/C. Folmer-M. Ver- berkmoes/P. van de Sloot 7-5, J. W. de Coninck/M. Verwei-R. van Kessel/L. Nij sten 11-3. Sluiskil 1-Hulster Ambacht 1 8-4. O. van Quekelberghe-P. Verstraeten 6-11, R. Kort-S. Verstraeten 3-12, P. Cortvriendt- J.L. Deltour 10-6, K. van den Akker- R. van de Berg 13-5, O. van Quekelberghe/ K. van den Akker-P. Verstraeten/S. Ver straeten 12-6, R. Kort/E. Bleijenberg-J.L. Deltour/R. van de Berg 12-5. Poule B: DOS 1-MLTC 1 12-0. P. Visser- E. de Putter 12-2, F. van de Velde-M. Vos 12-5, H. Tijssen-A.P. Kamermans 12-2, T. Veraart-G. Kamermans 14-3, P. Visser /H. Tijssen-M. Vos/A.P. Kamermans 8-1, F. van de Velde/T. Veraart-E. de Putter/ G. Kamermans 15-1. Vrouwenpolder 1-de Stoof 1 0-12. R. Maas-F. Hendrikse 4-12, M. Murre-P. Eversdijk 6-12, M. Delies-P. Wattel 8-10, R. Meerman-J.P. Suvaal 4-10, R. Maas/ M. Murre-F. Hendrikse/P. Wattel 8-13, M. Delies/R. Meerman-P. Eversdijk/J.P. Suvaal 6-12. Poule C: Souburg 2-MLTC 2 12-0. W. van de Linden-S. de Buck 12-4, B. de Nijs- K. van Beurden 7-6, B. Baan-K. Slagboom 8- 5, M. Platschorre-M. Huis in 't Veld 11-5, W, van de Linden/B. Baan-S. de Buck/K. van Beurden 11-7, B. de Nijs/M. Plat- schorre-K. Slagboom/M. Huis in 't Veld 18-1. De Stoof 2-Lewedorp 1 6-6. M. Polder- dijk-J. Raas 6-14, F. Groven-S. Smits 8-5, J. Janse-R. Menheere 12-4, E. de Vries- J.de Jager2-18, M. Polderdijk/F, Groven- J. Raas/S. Smits 14-8, J. Janse/E. de Vries-R. Menheere/J. de Jager 4-13. Afdeling mixedteams. Poule A: Hulster Ambacht 1-de Schelde 1 4-8. G. van Poecke-J. Bronkhorst 11-3, R. van Re- mortel-R. Hendrikse 4-10, S. Tijssen-A. van Straaten 9-5, S. van Dierendonck-M. Walraven 4-8, G. van Poecke/R. van Re- mortel-J. Bronkhorst/R. Hendrikse 4-9, S. Tijssen/S. van Dierendonck-A. van Straaten/M, Walraven 3-12. De Schelde 2-MLTC 2 4-8. A.J. de Looff- W. de Maar 1-7, M. Kokelaar- R. de Jong 7-6, L. Jasperse-H. Snijder 5-13, L. Cle- ment-T. van Wely 5-8, A.J. de Looff/M. Kokelaar-W. de Maar/R. de Jong 3-13, L. Jasperse/L. Clement-H. Snijder/T. van Wely 5-14. Poule D: MLTC8-Souburg 2 12-0. J. Jan- sen-B. Dijkstra 6-5, H. Terwiel-H. Ver meulen 9-4, T. Witteman-B. Zwanen burg 10-3, A. Vinkoert-B. Platschorre 11- 3, J. Jansen/H. Terwiel-F. Wolff/H. Ver meulen 12-5, T. Witteman/A. Vinkoert-B, Zwanenburg/B. Platschorre 14-2. Zierikzee 1-SJEF 1 2-10. B. van Cleef-P. Baas 8-5, M. Zuyderwijk-W. de Coninck 7-8, I. Saman-C. Vriends 2-11, E. Hoo- gendoorn-M.R. de Coninck 7-8, B. van Cleef/M. Zuyderwijk-P. Baas/W. de Co ninck 5-7, I. Saman/E. Hoogendoorn-C. Vriends/M.R. de Coninck 5-9, Dansschool Janvier Jeugdcircuit, Poule B: Donald Laumen-Torn Felius 5-6, Joel Ie Duc-Sake Smit 6-5, D. Laumen/ J. Ie Duc-T. Felius/S. Smit 8-4. Johnny Quaak- Dennis Stevense 6-6, Klaas Albeda-Jac- co de Looff 4-5, J. Quaak/K. Albeda-D. Stevense/J. de Loofff 9-3. Mathijs Hul- ster-Stephan Westerweel 9-2, Machiel Hulster-Arthur te Boekhorst 5-6, M. Hul- ster/M. Hulster-S. Westerweel/A. te Boekhorst 6-5. Thomas Gideonse- Jo- han van Urk 4-5, Michiel Wisse-Jan Pe- 71* Regio Walcheren. Bekercompetitie s, tweede ronde: VAW lll-Schinkel Ai surantie I 2-17, Schinkel Assurantie IV Groene Ster Maroc 0-11, Taxicentral Vlissingen-Hoppit 3-4. Geplaatst vocj derde ronde: Sport Profile, Concurrerj Joeneitit, Tramzicht, VOC Tympaan I Schinkel Assurantie II, Murre Moenj ZWN, VOM, Tah Xin/Da Xin/Blauw Wit! Schinkel Assurantie I, Groene Ster MS roe en Hoppit. Rayon Vlissingen. Vierde klasse: SC Tij ma ll-De Sloep 3-14, SSVW-VAW II 0-1 Schinkel Assurantie IV-Provincie Zee land 2-2, BVV-Twaalf 6-6, Uiterton ll-Pe chiney 2-5, PKCZ-Westkapelle III 10-3 Vijfde klasse: VAW lll-Westkapelle IV 3 4, Hoechst Boys-VOC Tympaan III 4-3 Deltan-De Pauw 3-4, SC Torna lll-PGV 11 9, VOC Tympaan IV-DVV II 5-3. Standen, derde klasse: 1 Schinkel As surantie III 8-16, 2 VAW 8-16, 3 PSVW8 16,4 Reproba 8-16,5 Westkapelle 8-14,1 Schinkel Assurantie II8-13,7 DVV 8-13,1 VOC Tympaan II 8-12, 9 Vlissingen 8-1 10 Uiterton 8-5,11 Van Uus II 8-5,12 EP 11 8-3. Vierde klasse: 1 PKCZ 8-24, 2 ot Sloep 8-24, 3 VAW II 8-19,4 Westkapell III 8-15, 5 Provincie Zeeland 8-13, SSVW 8-12,7 Pechiney 8-9,8 Twaalf 8-i; 9 Uiterton II 8-6, 10 Schinkel Assurantii IV 8-5, 11 SC Torna II 8-4, 12 BW.8-2' Vijfde klasse: 1 ZW Valkenisse 9-27, De Pauw 9-19, 3 VOC Tympaan 1119-17,1 Hoechst Boys 9-16, 5 Westkapelle IV S 16, 6 VOC Tympaan IV 9-12, 7 Deltan 11, 8 PGV 9-10, 9 SC Torna III 9-10, DVV II 9-8, 11 EPZ III 9-6, 12 VAW III 9- Rayon Middelburg. Derde klasse: F Laurens ll-Chrompack 5-2, RPM l-Unite Colors 6-5, Combinatie-Draadkrabbers 3-3, OCMA-Jong Ambon II 5-6. Vierd klasse: Zeeland College-FC Laurens III 4, Hoechst Boys-Sinar II 2-9. Vijfde kla se: FC Laurens IV-SVSW '72 II 5-5, Sne binders-MTC 6-2, Dauwendaele ll-VPV 2. Standen. Derde klasse: 1 Combinatie I 14, 2 FC Laurens II 6-13, 3 USBM 6-12, Chrompack 8-12, 5 United Colors 7-10, Draadkrabbers 6-8, 7 RPM 6-7, 8 Jon Ambon II 7-7, 9 Middelburg II 6-6,10 OC MA 6-1Vierde klasse: 1 FC Laurens III 14, 2 Zeeland College 6-13, 3 Sinar II 12, 4 Murre Moens 5-10, 5 Draadkrat bers II 5-9, 6 Tah Xin/Da Xin/Blauw Wit 5-8,7 SWZ 5-8,8 Bijou Lederwaren II6- 9 SV Duo 14-1,10 Hoechst Boys 5-0. Vij de klasse: 1 Dauwendaele II 6-15, SVSW '72 II 5-11,3 MTC 6-10, 4 VPV 6-< 5 Snelbinders 6-9, 6 SV Duo II 4-7, 7 F Laurens IV 5-5, 8 PKCZ 5-4, 9 Dauwen daele III 5-3,10 RPM II 4-1. Middelburg: Dauwendaele l-Schoone Elektro 5-2, Paardekracht-Schuttershi 0-1, Eiland Boys-Sranang 13-1, Dauwei daele ll-Brasil/lsola Sarda 2-7, Bomme Salawaku-EPZ 0-3. Stand. 1 Euromastf 10-26, 2 Eiland Boys 10-25, 3 Dauwei daele I 10-18, 4 Dauwendaele II 11-17, Brasil/lsola Sarda 10-16, 6 Bommel/Si lawaku 10-15, 7 EPZ 9-14, 8 Paardi kracht 10-14, 9 Schuttershof 10-13, Sranang 10-12,11 Bijou Lederwaren 11 7,12 Schoonen Elektro 10-4,13 FC Dor 10-3. te hei Eri stï| len ma nie Eei scïi kw ops koi gee Og op ga£ He- gro dai zei spr ,Di len Frc Thijs Slagboom en Joël le Due vergroten marge GOES - In Sportcentrum Schel de International te Goes, waa het Dansschool Janvier Jeuj tenniscircuit aan zijn vijfd wedstrijdronde toe was, wiste: koploper Thijs Slagboom ei Joël le Due in poule B hun vooi sprong te vergroten. De winst op Tom Felius en Sak Smit was weliswaar geen 6-0 set re, gevoegd bij het gelijke spt dat Johnny Quaak en Klaas A beda hun opponenten moeste toestaan, betekende toch dal Slagboom en Le Due vorderiij gen maakten. In groep D zijn e blijven Marius van Koevering en Robert Praet, de aanvoerder van de rangschikking, onge naakbaar. Nu werden Robii Loopik en Pim de Morree wee met maximaal verschil aan d zegekar gebonden. Dinsdag 08.30-09.30 EURO: Diverse sporten. 12.30-12.45 Ned 3: Sportjournaal. 17.00-17.15 Did 2: Sport Heute. 18.43-18.51 Ned 2: Sportjournaal. 18.45-19.10 RTL Sport. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 21.25-22.00 Veronica: Die 2 Nieuw Koeien: satirisch sportprogramre met Henk Spaan en Harry Vermei gen. 22.16-22.34 Ned 3: Sportjournaal. 23.00-00.00 NBC: Basketbal. 23.30-00.05 RTL 4: Sport. Wielrenner uit Lewedorp overwintert bij tweedeklasser Arendskerke van onze verslaggever

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 18