Terneuzen is nog geen eenheid Erik en Erwin van Tatenhove gehuldigd Volleyballers De Sterre denken nog niet aan titel Paul Burm maakte van Ruiterclub Hulst gezonde vereniging B-categorie primeur op dubbeltoernooi i PZC sP°rt VRIJDAG 10 NOVEMBER 1995 29 Hoogst spelende zondagclubs kampen met problemen lyqr van onze medewerker Eddie van der Hooft TERNEUZEN - Problemen alom bij de hoogst spelende Zeeuws-Vlaamse KNVB-clubs. Na acht speeldagen staan zowel Terneuzen als HVV'24 bij de on derste drie en weet ook AZVV nog allerminst waaraan het toe is. Het enige lichtpuntje: de eer ste periodetitel, die Axel vorige iveek mocht begroeten. In het komende weekeinde spelen Terneuzen HVV'24 en AZVV een thuiswedstrijd. Terneuzen speelt tegen RKTVV, HVV'24 te gen MOC'17 en AZVV tegen Oostkapelle. De belangrijkste wedstrijden in de vierde klasse: Axel-Vogelwaarde, IJzendijke- Walcheren en Sluiskil-Koe wacht. Terneuzen leed zondag, thuis te gen SVSSS. voor de derde maal in een tijdsbestek van vier we ken een nederlaag. Op het hoofdveld van de splinternieuwe accommodatie werd het 1-2 voor de ploeg uit Udenhout. Het ge volg: na de achtste speeldag vindt Terneuzen zichzelf terug- op de tiende plaats, die aan het lind van de competitie onver- nijdelijk tot degradatie leidt. Een verklaring voor de vrije val die de formatie van Henk Ottens ie laatste weken maakte, heeft 3erard Maas niet voorhanden, naar dat „het niet goed gaat" is ie middenvelder wel duidelijk. Iet zijn vooral „kleine din eetjes", denkt hij, die een hogere dassering in de weg staan. Bles- ;ures, schorsingen, onregelma- ;ig werk: die factoren dus maken iet dat „we steeds weer mensen ïoodgedwongen op andere ilaatsen moeten zetten" en dat Terneuzen nog niet tot de een- ïeid is gesmeed, die het de laat- »te twee seizoenen was. Wat laarbij het meest opvalt is de iwetsb aarheid in defensief op licht. ïerard Maas: „Tegen SVSSS ;aven we veel te veel kansen weg :n niet voor het eerst dit seizoen, foor hetzelfde geld was de wed- trijd in 5-6 of zoiets geëindigd." )e middenvelder stelt dat de iloeg niet te gauw in paniek noet raken. „Zoveel is er nog liet aan de hand", zegt hij. „Als ve er keihard voor knokken :unnen we nog een heel eind ko nen. Bovendien zou het geen cwaad kunnen als iedereen zich ;ou realiseren dat verliezen niets ibnormaals is. We spelen ten slotte wel tweede klasse..." Zondag speelt Terneuzen op nieuw op eigen veld en dit keer is RKTVV de tegenstander, in de huidige omstandigheden een di recte concurrent in de strijd om lijfsbehoud. „We moeten ge woon winnen", oppert Gerard Maas. „Dan staan we er meteen weer een heel stuk gunstiger voor." De routinier vreest dat Terneuzen zondag geen beroep zal kunnen doen op Patrick Baumgarte, die een dezer dagen een schorsing tegemoet kan zien. „Het zal er wel weer op uit draaien dat ik tegen RKTW in de spits sta." HVV'24 HW'24 verkeerde zondag, uit tegen Moerse Boys, lange tijd in de veronderstelling dat het met een gunstig resultaat huis waarts zou kunnen keren, maai de ploeg werd in de slotfase als nog naar een ruime nederlaag- gespeeld: 3-0. De vierde neder laag alweer dit seizoen. Hoewel de ploeg van Ad Roovers kort voor tijd via Carlo Blommaert nog dicht bij de gelijkmaker was, was het middenvelder Den nis Rodrigo niet ontgaan dat de koploper de meeste aanspraak op de zege mocht maken. „Echt goed gespeeld hebben we niet", vond hij. „Moerse Boys was net een tikkeltje agressiever en had bovendien een paar spelers, op wie we geen vat konden krij gen." Waarom HW'24 zondag op nieuw niet goed uit de verf kwam, was ook Rodrigo een raadsel. „De voorbereiding was in elk geval goed. Daar lag het beslist niet aan. Maar op het veld blijven we te wisselvallig." De consequentie van de neder laag was wél dat HVV weer een van de onderste drie werd en dat noemde Dennis Rodrigo „heel vervelend". „We moeten er maar voor zorgen dat we zo snel moge lijk uit de buurt van die onderste plaatsen komeh, want hoe lan ger je onderin verblijft, des te groter worden de problemen." Zondag ontvangt HW MOC'17, de huidige nummer twee van de ranglijst op een achterstand van vier punten van Moerse Boys. Een zware opgave, zo lijkt het op voorhand. Maar Rodrigo is opti mistisch, omdat HW „in prin cipe van elke derdeklasser kan winnen. „Daar hebben we al thans de ploeg en de kwaliteit voor", beweert hij. Voor het duel met MOC zijn Edwin Martens en Alexander Dhaens waarschijn lijk niet beschikbaar. Over de in zetbaarheid van Pascal de Badt en Dennis Rodrigo zelf wordt pas later een beslissing geno men. AZVV AZVV mocht zaterdag een suc cesje begroeten in de vorm van een 3-2-uitoverwinning tegen lijstaanvoerder Arnemuiden. Een meevaller dus, vooral qua resultaat. Qua spelniveau viel de wedstrijd trainer Paul van Kouteren echter opnieuw niet mee. „Als Arnemuiden zijn kan sen benut had", zo hield hij be gin deze week staande, „waren we met 4-1 of 5-1 weggespeeld." De Axelse trainer beklaagde zich daarbij andermaal over de vele blessures, waarmee hij dit seizoen al geconfronteerd werd en die hem elke week weer tot een andere opstelling dwingen. „Ik heb van mijn selectie van twintig man steeds zeven, acht spelers niet beschikbaar", vatte hij de problemen kort samen. „Is Jan niet geblesseerd, dan is Kees het wel. En als Kees weer fit is, mankeert Klaas weer iets." Van Kouteren noemt dat „het grote verschil met vorig jaar", toen een hoge klassering voor een rimpelloos seizoen garant stond. „In de omstandigheden waarin wij nu verkeren komen allerlei sluimerende zaken eer- Gerard Maas verwacht dat hij zondag in de spits staat, omdat Patrick Baumgarte een schorsing wacht. toto Charles Strijd der aan de oppervlakte", heeft hij al ervaren. „Dat is ook de re den dat het bestuur op mijn ver zoek een technische commissie in het leven heeft geroepen. Als er al spelers zijn die het ergens niet eens mee zijn dan kunnen die hun beklag doen bij de tech nische commissie." AZW speelt orgen (zaterdag) thuis tegen Oostkapelle. de nummer twee van de ranglijst die vorige week op eigen veld hard onderuit ging tegen VVC'68 (2-6). Dat neemt echter niet weg dat Van Kouteren Oostkapelle „een goeie ploeg met titelkan- sen" vindt. Wat hij van de wed strijd van zaterdag denken moet, weet hij niet. Bij de spe lers, die al enkele weken niet be schikbaar zijn, voegt zich deze week ook Adrie Meijer. Dat noopt Van Kouteren „wéér tot het inpassen van een nieuwe speler." Vierde klasse In de vierde klasse van het zon dagvoetbal profiteerde Axel vo rige week optimaal van de mis stap die Sluiskil uit tegen Steen (0-1) maakte. De 3-2-overwin- ning op Vlissingen bracht de ploeg van Rinus Zegers niet al leen op de eerste plaats maar hield ook de eerste periodetitel in, waarmee deelname aan de nacompetitie alvast werd veilig gesteld. Zondag verdedigt Axel zijn eer ste plaats op eigen veld tegen Vogelwaarde, dat in feite een overwinning behoeft om boven aan nog een woordje te kunnen meespreken. Overigens spelen ook Axel's belangrijkste concur renten van dit moment, IJzen- dïjke en Sluiskil, een thuiswed strijd: IJzendijke tegen het al tijd gevaarlijke Walcheren en Sluiskil tegen Koewacht. Breskens - dat een pas op de plaats moest maken na het 2-2 gelijke spel tegen Hoofdplaat - krijgt Steen op bezoek en Philip pine verwelkomt Vlissingen. Hoofdplaat reist voor wat tegen woordig een 'zes-puntenwed- strijd' heet naar Robur af. In de vierde klasse van het zater dagvoetbal staat Terneuzense Boys voor een moeilijke opgave: uit tegen koploper Kruiningen, dat vorige week Zaamslag nog een lesje gaf (1-5). Wellicht dat Wilfried Bogaert collega Jaap Goossen wat nuttige tips kan ge ven. Voor Zaamslag staat overi gens de uitwedstrijd tegen WIK'57 op het programma. Talentvolle motorcrossers maken naam in België l/an onze medewerker llan Roovers TERNEUZEN - Ze wonnen alle bei zo'n twintig wedstrijden. Voornamelijk in België, het tnekka van de motorcross. De huldiging die de broers Erik (18) en Erwin van Tatenhove (16) yanavond tijdens een kampioe- pengala in de RES-kantine in Axel ondergaan, is dan ook een bevestiging van het talent, Waarover beiden beschikken. Op jonge leeftijd rijd je in België |n de categorie 'beloften'. Belof ten zijn beiden zeker, hetgeen ze bewezen. De microbe die zich een weg vrat van - opgevoerde - brommer naar de 125 en 250 cc- Irossmotoren leidde hen zo'n zes ïeleden naar de Axelse zand bak. Op het zandcircuit van Axel reden ze hun eerste (club- Rvedstrijden. En toen dat niet baardig ging was de stap naar Jeelname aan het Zeeuwse jrosscircuit zó gemaakt. De Wedstrijden in Axel. Vlissingen, Rilland en Walsoorden bewezen jat die stap terecht was ge naakt en openden bijna vanzelf sprekend de weg naar de Belgi- che circuits. Dichtbij en met beer tegenstand. Een sportieve litdaging derhalve. Die verliep in de beginfase met tarten en stoten. Maai' was ook ien uitstekende leerschool voor heide crossers van het Terneu- tense 'Naaikussen', zoals dat ge- leelte van de Hogendijk heet. De prestatielijst kreeg een [teeds vrolijker aanzien: kleine juccesjes, met daar ook al eens len leuke klassering tussendoor. Set was de motivatie om toch 'ooral door te gaan. Al liep het lij de ene helft van het Zeeuws- flaamse duo dan wat gesmeer- !er dan bij de andere. Erik van Tatenhove had twee jaar terug ien rampjaar. Pech met de Hon- |a en valpartijen dwongen hem pgelmatig tot opgave. Maar net de blik op oneindig en het ierstand op nul bleef de oudste an de twee broers volharden. Dok in dit geval won de aanhou- ier. Vorig seizoen konden de kenners' al zien dat met de Ter- ieuzense broers rekening moest korden gehouden. Dit jaar wam de doorbraak. De beker- [alerij in de keuken van het dijk- juis staat stampvol. Van de on- jeveer veertig wedstrijden die ze éden („sorry, maar we hebben je niet geteld") kwamen zowel ïrik als Erwin ongeveer twintig eer (ook dat weten ze niet ixact) als winnaar tevoorschijn. j>e uitvoering was wel verschil- end: Erik weet dat hij het moet {ebben van zijn sterke bochten werk èn zijn tactisch inzicht, Er win is op zandcircuits in zijn ele ment en pakt vaak voordeel op de springschansen. Maar de kampioenschappen zijn toch echt een produkt van de regel maat, die beide broers in een lang seizoen demonstreerden. Naast de bekers voor een gewon nen race zijn namelijk ook de ereplaatsen niet op de vingers van twee handen te tellen. De Belgische titels werden begin Erik (rechts) en Erwin van Tatenhove. foto Peter Nicolai van onze medewerker Peter van Kouteren ZUIDDORPE - Ze werden ja ren geleden zo maar van de een op andere dag door het uit eenvallen en terugtrekken van de standaardploeg tot eer ste keus van De Sterre gebom bardeerd en speelden twee jaar achter elkaar in de kelder van de Zeeuwse promo tieklasse. De volleyballers van De Sterre uit Zuiddorpe verzekerden zich vijf jaar te rug door winst in een nacom petitie van lijfsbehoud in deze hoogste Zeeuwse afdeling, maar werkten zich in de daar opvolgende jaren omhoog. Vo rig seizoen legde De Sterre be slag op de tweede plaats, waarna ook in de bekerfinale met 'zilver' genoegen moest worden genomen. Dit seizoen gaat het De Sterre andermaal voor de wind. Na vijf wedstrij den gaat de ploeg fier aan de leiding. De Zuiddorpenaren troffen in die eerste confrontaties reeds twee serieuze concurrenten en sloten beide ontmoetingen met winst af. Ardito werd in Oost-Souburg met 2-3 versla gen, waarna IJVC met lege handen naar huis werd ge stuurd (3-0). Vervolgens moes ten ook Dynamo'70. De Kik kers en BOK met 3-0 hun meer dere erkennen. Die resultaten worden in Zuid dorpe als een bevestiging voor de in potentie aanwezige kwa liteiten gezien. De 28-jarige Ro nald van de Vijver staat in dat opzicht zo'n beetje model voor de ontwikkeling van het team. Hij meldde zich zeven jaar ge leden aan. nadat hij bij de voet balverenigingen Clinge en Vo gelwaarde had gekeept. Van wege zijn werk (ploegendienst) moest Van de Vijver te vaak verstek laten gaan. waarna hij besloot om voor zijn plezier af en toe een balletje te slaan. Twee jaar later was hij bevan gen door het volleybalvirus. In middels moet hij geregeld zijn werk verzetten om 's zaterdags van de partij te kunnen zijn. Ronald van de Vijver ontwik kelde zich onder trainer Ge rard Puylaert tot een gewaar deerde middenspeler en zag zijn teamgenoten eveneens groeien. „Gerard is een goede trainer", stelt hij vast. „Hij heeft er echt kijk op. Het is daarnaast ook heel belangrijk geweest dat niemand naar een andere vereniging is vertrok ken. We spelen al vijfjaar lang met bijna dezelfde ploeg. Ook buiten het veld trekken we veel met elkaar op. We zijn een ech te vriendenploeg." Analyseren Dat resulteerde vorig seizoen in een sterke reeks wedstrij den, waardoor De Sterre lange tijd in het spoor van kampioen Mytilus kon meegaan. Maar evenals in de bekerfinale (met vier ploegen) moest uiteinde lijk genoegen worden genomen met de tweede plaats. „Pijn lijk", kijkt Van de Vijver terug op die klasseringen. „We heb ben een goed seizoen gehad, maar geen enkele prijs gepakt. Een tweede plaats telt gewoon niet, We hebben er wel iets van geleerd. We zijn gaan analyse ren om te kijken tegen wie we onze punten hadden ver speeld. Thuis hebben we vorig seizoen alles gewonnen, maar in uitwedstrijden hebben we vijftien punten verspeeld. Bij na allemaal in sporthallen. Daarom trainen we nu om de twee weken in de sporthal van Axel." Onder leiding van de nieuwe trainer Eric de Gucht heeft die aanpak vruchten afgeworpen. Met een lastige opslag en een goede pass onderscheidde De Sterre zich in de eerste con frontaties vooral als een op kracht gebaseerde ploeg, die veertien punten uit vijf duels pakte. „Ik had niet direct ver wacht dat we zó goed zouden meedraaien", geeft de volley baller uit Hulst toe. Te vroeg Het is vooral de individuele vorm van diverse spelers, die De Sterre geen windeieren legt. Nieuwkomer Marcel de Bruin is een versterking en Koen Bonte speelt als van ouds. „Maar kampioen? Het is nog veel te vroeg om daar een zinnig woord over te kunnen zeggen", houdt hij de boot af. „IJVC is nog lang niet uitge schakeld, Ardito ook niet. Het valt me van VVR op"dat ze wei nig punten laten liggen. Maar stel dat we kampioen worden, dan zou ik wel willen promove ren. Afgelopen seizoen is aan ons gevraagd of we interesse hadden, omdat Mytilus niet wilde. Daar is over gediscus sieerd en het is niet doorge gaan. Dat vind ik eigenlijk nog steeds jammer. Ik wil niet be weren dat we ons zouden hand haven. Maar met de kracht van die Brabantse ploegen valt het heus wel mee." Paul Burm: „Veel ouders denken hun kinderen een dienst te bewij zen door ze een goeie ervaren pony te geven. Maar dat is juist fu nest." foto Peter Nicolai september in Klerken (bij Roe- selare) veroverd. Erik moest in die wedstrijd afrekenen met nog drie titelkandidaten in de belof- tenklasse 250 cc en deed dat meteen in de eerste reeks. Erwin was vóór de start eigenlijk al ze ker van het kampioenschap in de klasse nieuwelingen 125 cc en finishte na een paar bekeken reeksen met grote voorsprong op de Belg Ludo Dhont. „Dat we vrijdag worden gehul digd door de Belgische motor- crossbond hebben we voor een belangrijk deel te danken aan de steun en begeleiding, die we kre gen van een groot aantal men sen die vertrouwen in ons heb ben. Van Staelens Vervaet uit Wachtebeke, van het Kasteel van Zaffelare, van Nissan Ch al- met. En van onze ouders die he lemaal achter onze sportbeoefe ning staan en ons waar mogelijk helpen", laten Erik en Erwin van Tatenhove hen in het succes de len. Ze rekenen daar ook op wan neer ze straks over gaan naar de juniorenklassen 125 en 250 cc.. En... Naar de internationale klassen van de liefhebbers. Want die absolute top willen beide Terneuzense crossers toch ook wel halen. van onze medewerker Lucien Roelandt KAPELLEBRUG - Elf jaar gele den nam Peter Burm voor het eerst zitting in het bestuur van de Ruiterclub Hulst. Een half jaar later zat hij ineens alleen achter die tafel en nam hij nood- gedongen de voorzittershamer ter hand. Ruim tien jaar trok Burm de kar, maar een week ge leden vertrok hij net zo plotse ling als hij destijds gekomen was. Alleen de erfenis die de 42- jarige garagehouder uit Kapel- lebrug achterlaat, is heel wat aantrekklijker dan hij destijds van zijn voorganger ontving. Ook Burms vertrek was een tik keltje anders, dan dat van zijn voorganger. Ruim tien jaar gele den vertrok na een motie van wantrouwen bijna het voltallige bestuur van de ruiterclub uit de Reinaertstad. Alleen Paul Burm bleef op zijn post. Vorige week nam hij afscheid en bij die gele genheid ontving hij voor zijn ve le verdiensten de zilveren KNF- speld. de hoogste onderschei ding van de Koninklijke Federa tie van Landelijke Rijverenigin- gen voor verenigingsbestuur ders. Stuurloos Bij Burms aantreden was de rui terclub op sterven na dood. Het ledental was van ruim zestig ge daald tot acht en de club leek stuurloos. Onder zijn leiding ontwikkelde de club zich tot een bloeiende vereniging. Al die ja ren was Burm hét gezicht van de ruiterclub. De aankondiging van zijn vertrek, ruim een maand geleden, kwam dan ook als een donderslag bij heldere hemel. Was deze verenigings man in hart en nieren het dan plotseling zo zat, dat hij van de een op de andere dag het besluit nam om het bijltje er bij neer te gooien? Paul Burm: „Ik heb het tien jaar met enorm veel plezier gedaan. Ook het laatste half jaar heb ik geen rottigheid gehad, die aan leiding gaven om te stoppen, maar het liep naar mijn gevoel allemaal wat minder vlot. Dat was voor mij de enige reden om het roer aan een ander te geven. Men heeft nog wel geprobeerd om mij op andere gedachten te brengen. Daar ben ik niet op in gegaan. Zo zit ik niet in elkaar. Die stap terug was een welover wogen beslissing. Als je er niet meer voor de volle honderd pro cent achter staat is er voor mij maar één conclusie mogelijk: wegwezen." Burm is er van overtuigd dat de club het ook met een andere ka pitein wel zal rooien. „Niemand is onmisbaar. Die onderschei ding? Ja, daar ben ik echt trots op, maar die eer komt ook voor een deel de vereniging toe. Toen ik de voorzittershamer overnam lag de ruiterclub op zijn achter ste. Ik zag het als een uitdaging om de club nieuw leven in te bla zen. En dat is aardig gelukt. denk ik. Maar zo iets doe je niet alleen. Dankzij de medewerking van een groot aantal mensen is 'Hulst' nu weer een kerngezonde vereniging." Funest Hoewel Burm als voorzitter is opgestapt, betekent dit niet dat hij verloren gaat voor de club. De instructie van de ponyruiters blijft zijn eerste zorg, want: „De ze groep vormt de basis van elke vereniging. Een groep die moet je koesteren. „Mijn grootste zorg is dan ook de instructie. Veel ou ders denken hun kinderen een dienst te bewijzen door ze een goeie ervaren pony te geven. Maar dat is juist funest, daar le ren die kinderen niets van. Goede instructie, daar gaat het om. Het is leuk voor die kinderen als ze steeds in de prijzen vallen, maar wat heb je eraan als dat ge beurt op de rug van zo'n ervaren dier, zonder dat het kind be schikt over de basisbeginselen van het paardrijden? Niets toch? Vandaar ook dat ik mij hier graag voor inzet. En geluk kig constateer ik dat steeds meer mensen dat inzien." De aansluiting van de Zeeuwse paardesport bij de rest van Ne derland is volgens Paul Burm eveneens te danken aan steeds beter wordende instructie in de ze provincie. „Men schaft niet al leen betere paarden aan, maar er wordt ook steeds meer geld uit gegeven aan goeie instructie. En dat werpt zijn vruchten af, dat merk je aan de stijgende lijn. Vooral in de dressuur. Amper vijf jaar geleden had je in Bra bant niets te zoeken. Nu zien ze de Zeeuwen ineens als geduchte concurrenten. Ook op de Levade vind je Zeeuwse combinaties re gelmatig onder de prijswin naars. Dat zegt genoeg over het niveau van dit moment, denk ik. Ik vind het dan ook volkomen misplaatst dat de paardesport hier in Zeeland door velen nog gezien wordt als een recreatieve bezigheid, wat landelijk gezien niets voorstelt. Die mensen trek ken een vergelijk met Jos Lan- sink, Jan Tops, Eric van der Vleuten, om maar enkele namen te noemen. Maar die mensen vergeten dat Nederland, net als overigens alle landen van de we reld, slechts een gering aantal toppers telt. Dus dit is een verge lijking die niet opgaat." Niet aleen in zijn eigen vereni ging draagt Burm zijn steentje bij aan de bevordering van de paardesport. Dat blijkt uit zijn vele functies in het hippisch we reldje. Zo is hij bestuurslid van de afdeling Zeeland van de KNF en de kring Zeeuws-Vlaanderen, SGW-coordinator. lid van de le denraad ran de KNF en spring- jurylid. „Ja. buiten al die baan tjes heb ik ook nog een dochter en een zoon die paard rijden en de nodige aandacht vragen. Dus val ik beslist niet in een zwart gat. Integendeel, ik kom nog steeds tijd tekort om zelf weer in het zadel te kruipen." van onze medewerker HULST - Vandaag (vrijdag) be gint in De Dullaert te Hulst het ING-bank Dullaert Dubbel-ten- nistoernooi. Het evenement, dat loopt tot en met zondag 19 november, wordt gespeeld in de Cl, C2, Dl, D40 en D2-cate- gorie. Voor het eerst zal er ook in de B-categorie worden ge speeld. De wedstrijdleiding zal net als voorgaande jaren bestaan uit: Marleen Blanckaert, Rudy Mar tens en Eddy Schelfhout. Dit jaar ontving men wederom veel inschrijvingen. Wedstrijdleider Rudy Martens: „We hebben dit jaar 336 deelnemers, dat is onge veer 20 meer als vorig jaar. We zitten dus helemaal vol." De deelnemers spelen in afval- schema's met verliezersronde, zodat iedereen minstens 2 partij en speelt. Voor het eerst zal er ook een B-categorie verschijnen. In deze categorie spelen 8 kop pels mee bij de mannendubbel. Favorieten voor de overwinning zijn Mike Simon/Leo Huyggerts en Patrick Marteijn/Paul Hen- drikse. Gevaarlijke outsiders zijn: Onno en Bernd van Quekel- berghe. Niek de Koster/Guido van Poecke en Mark de Brouwer /Ronald van Remortel. De overi ge koppels zijn C-spelers. Overige plaatsingen: HD/C1: poule HD/C2: l. Van Damme/Missiaen, 2 Dutree/De Jonge. HD/D1' 1. De Bak- ker/Kouyzer. 2. BogaerUSchefïer.s. HD/D40 1. Inghels/De la Ruelle, 2 Huis/Kegels HD/D2: 1 De Block/ De Block, 2. Claassens/Vael. DD/C1 poule. DD/C2: poule DD/D1. 1. Blok land/Van Loo, 2. Van der Klok/Van Tiggelen. DD/D2: 1. Lammens/Vlae- minek, 2. Fenijn/De Milliano GD/C1 1. Tijssen/Van Remortel, 2. Hoek.' Martens. GD/C2 1. Huis/Huis, 2. Vis- ser/Missiaen. GD/D1; 1. Vermunt/Bo- gaert, 2 d'HontAVijland. GD/D2: 1 Franse/Franse, 2 Lammens/De Kort AWA jTfülW

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 53