PZC kunst cultuur uit in zeeland i WOENSDAG 8 NOVEMBER 1995 1 1 Woensdag Hakim Hakim brengt zijn kindervoorstelling Overjarig vanmiddag (woensdag) in het Zuidlandtheater in Terneuzen (15.00 uur). Dit programma voor kinderen vanaf 4 jaar gaat over jarig zijn. Kleine kinderen zijn nog niet zo vaak jarig geweest en opa's en oma's juist wel. Hakim werd pas op zijn vierentwintigste voor het eerst jarig. Hij is dus drieëntwintig keer bezoek, lekkers en vooral cadeautjes misgelopen. Eigenlijk wil hij dat wel graag weer inhalen... Carmen Carmen, de musical met passie staat van avond (woensdag) op de planken van de Stadsschouwburg in Middelburg (20.00 uur). Han Römer bewerkte Bizets opera Car men tot een modern en helder verhaal. Een combinatie van sex, geweld, trouw en vrijheid met muziek van nu in een omge ving van nu. Een groep jonge mannen en vrouwen draait broeierig om elkaar heen. Zingend en dansend dagen ze elkaar uit. Drie personen staan voor de onrust die binnen de groep voelbaar is. Die sexuele tijdbom is de voedingsbodem voor de fa tale liefde, waar het in Carmen om draait: Carmen zoekt in de liefde vrijheid en avontuur, voor Micaela is trouw - haar lief de voor José - de ware liefde en Jose eist trouw èn avontuur. Hij verliest daardoor alles. De hoofdrollen zijn in handen van Janke Dekker, Joke de Kruijf en Mario van Duimen. Titus Tiel Groenestege re gisseerde. Donderdag Carmen Carmen, de musical met passie is donder dagavond nogmaals te zien in de Stads schouwburg in Middelburg (20.00 uur). Blind Boys The Blind Boys of Alabama zingen don derdagavond in het Arsenaaltheater in Vlissingen (20.00 uur). Deze veteranen van de gospelmuziek, met Clarence Fountain als lead singer, bren gen hun publiek in verrukking met een combinatie van onwaarschijnlijke ener gie, opzwepende ritmes en een heilige boodschap. De groep, die in 1939 werd op gericht, wordt beschouwd als de oudste vertegenwoordiger van de African-Ameri can Gospel. Zeeuws Orkest Het Zeeuws Orkest speelt donderdag avond werk van Von Brucken Fock (1859- 1935) in de Sint Jacobskerk in Vlissingen (20.00 uur). Het concert, onder leiding van dirigent Ernst van Tiel, wordt gegeven ter gelegen heid van het feit dat de Zeeuwse compo nist, dichter en schilder Von Brucken Fock zestig jaar geleden overleed. Na de pauze staat Peer Gynt van Edward Grieg op het programma. Medewerking verle nen het Zeeuws Philharmonisch Koor, de sopraan Miranda van Kralingen, de alt Marga Ockhuyzen, de tenor Harald Quaa- den en de bariton Hans van Heiningen. De Korre Theater De Korre brengt donderdag avond Hemelse Woorden van de hier na genoeg onbekende Spaanse auteur Ra mon Maria del Vallé Inclan (1866-1936) in 't Beest in Goes (20.30 uur). Hemelse Woorden is een grotesk volksver haal dat zich afspeelt op het Spaanse plat teland, waar de varkens en kippen nog vrijuit rondscharrelen, het café naast het kerkhof de belangrijkste ontmoetings plaats is voor de boeren en bedelaars en waar overspelige vrouwen zonder pardon gestenigd worden. Eén van de centrale hoofdpersonages verschijnt niet op het to neel: het is de wees Laureano, een spasti sche dwerg met een waterhoofd. Als zijn familie erachter komt dat hij als attractie op de jaarmarkten een aardig centje ople vert, wordt hij inzet van een felle strijd: wie mag 'm hebben? Bob de Moor regis seerde onder anderen Wim Willaert en J an Steen. Tineke Vrijdag Rillandia m Hakim komt vanmiddag (woensdag) naar Terneuzen. foto PïefWeyman Guido Belcanto speelt vrijdag Schiele in het Vestzaktheater in Vlissingen. Els de Schepper brengt zaterdagavond cabaret in het Vestzaktheater i: Vlissingen. Sing in Twee jongerenkoren houden vrijdag avond een Sing in in de Christelijk Gere formeerde Kerk in Middelburg (20.00 uur). De koren zijn Elsafan uit Goes onder lei ding van Johan Huissen en Glorify uit Middelburg onder leiding van Jeanne Ovaa. Verder werkt mee het combo Se cond Chance uit Middelburg. een materiaal dat onder invloed van warmte (en licht) vervormt, beweegt en verandert. Shusaku probeert nieuwe be wegingen te creëren met alle vormen van lichaamsexpressie, waarbij contrasten heel belangrijk zijn. Caligula 't Beest Concert De Zeeuwse Muziekschool verzorgt vrij dagavond een concert in de hal van het gemeentehuis in Kapelle (20.00 uur). De uitvoerenden zijn het Strijkersensem ble van de afdeling Middelburg van de Zeeuwse Muziekschool en twee gevorder de leerlingen: Bibiane Götzsch (cello) en Mignon Götzsch (piano). Het programma vermeldt werken van onder anderen A. Corelli, J. S. Bach, P. I. Tsjaikowski, K. Weil en B. Britten. 't Beest in Goes heeft vrijdag twee bands op het programma staan: de Goese metal- band Cyclone en het Zweedse gezelschap B Cyclone wordt gevormd door een ambi tieus viertal dat voornamelijk eigenwerk speelt, waaruit muzikale invloeden blij ken van Megadeth, Metallioa en Slayer. De muziek van B Bléf Seriese Tineke Schouten brengt haar revue Lach Vegas donderdagavond in schouwburg De Maagd in Bergen op Zoom (20.15 uur). Na twaalf one-woman shows heeft de Utrechtse cabaretière het vertrouwde pad verlaten om bredere wegen te bewande len. Hallo Venray De Haagse popgroep Hallo Venray ver zorgt vrijdag een 'toonbank'-optreden in De Waterput in Bergen op Zoom (18.00 uur). Deze cd-winkel aan de Korte Bosstraat wordt daarmee onder meer beloond voor het behalen van de eerste prijs in een lan delijke etalage-wedstrijd die de nieuwste cd Merry—Go—Round van Hallo Venray tot onderwerp had. De zangeres Astrid Seriese geeft vrijdag avond een jazzconcert in de Concertzaal in Zierikzee, onder de titel Secret world (20.00 uur). Astrid Seriese wordt tot de beste Neder landse zageressen gerekend, maar dan met een on-Nederlandse allure, door een exotische uitstraling en een muzikaliteit die de grenzen tussen de verschillende stijlen - jazz, pop, rock - overstijgt. Zij wordt begeleid door Joep Lumeij (contra bas/gitaar), Theo Bodewes (slagwerk), Leo Bouwmeester (piano/accordeon) en Jos Machtel (blaasinstrumenten). Zeeuwse Avond In het Holland Huis in Scherpenisse wordt vrijdag een Zeeuwse Avond ge houden (20.15 uur). De Zeeuwse zanger-gitarist Piet Brakman brengt deze avond zijn programma Ge scheiden afval. Aktuele onderwerpen weet hij daarin op originele wjze te ver woorden, naast zijn bekende streekreper- toire van liedjes en teksten. Voorts wor den van de Thoolse fotograaf en filmer Wim Cornelisse films vertoond als Schaatswedstrijd op de Vest (1938), Be- jaardenreis (jaren dertig), Een overzicht van de inundatie op het eiland Tholen (1944) en Brugfeest. Jazz and blues Het Zuidlandtheater in Tern%izen heeft vrijdag de Night of the jazz and the blues op het programma staan (20.00 uur). In de grote zaal van het theater treden The Blind Boys of Alabama op, die de avond daarvoor in Vlissingen te beluiste ren waren. De bezoekers worden overi gens voor de voorstelling in de foyer al in de stemming gebracht dor de Terneuzen- se jazz-pianist Frank van den Berge and Friends. Ook uit Terneuzen komt Arno Krijger, die omstreeks 22.00 uur in de foyer zal spelen met zijn band. De avond wordt in de grote zaal om 23.00 uur beslo ten door het Greetje Kauffeld Trio. met naast de zangeres Jan Menu op saxofoon en Peter Nieuwerf op gitaar. De Zeeuwse band Bléf staat vrijdag avond in het voorprogramma van het Limburgse gezelschap Rowwen Hèze in De Stenge in Heinkenszand (21.00 uur). Blof is een Nederlandstalige rockband die sinds eind 1992 bestaat. De groep legt met luisterliedjes een neoromantisch levens gevoel aan de dag. Hartstocht, kroegen, drank en de schoonheid van de nacht wor den vol vuur bezongen. De naar een legen darische Peel-figuur genoemde band Rowwen Hèze viert momenteel het twee de lustrum. De groep speelt krachtige en feestelijke muziek met een mix van Tex Mex, polka's en Ierse folk, gezongen in het Limburgs dialect. Rusty Pawn De Zeeuwse rockformatie Rusty Pawn is vrijdagavond te beluisteren in café De Pompe in Goes (22.00 uur). Gitarist en zanger Edwin Theenaart was er al bij toen de groep eind 1992 werd opge richt en het trio wordt sinds dit jaar volge- maakt door bassist Patrick Nelis en drum mer Alwin Manukuwa. De meeste num mers zijn van de hand van Edwin, waarbij onder meer Jimmi Hendrix, Led Zeppelin, Deep Purple, King Krimson, Pearl Jam, R.E.M. en Living Colour als voorbeeld dienden. Het Middelburgs Theater speelt zater dagavond in het Minitheater aan de Ver- werijstraat in Middelburg Caligula van Albert Camus (20.30 uur). Dit toneelstuk, gebaseerd op de keizers biografieën van Gaius Suctorius Tran- quilles, biedt volgens regisseur Peter Kra mer meer dan alleen de obsessies van een keizer, maar gaat ook over normen en waarden in het leven: macht en onmacht, trouw en verraad, berusting en opstand, kortom over absurditeit en zin van het le ven. Na de dood van zijn minnares Duscil- la zwerft Caligula gedurende drie dagen zielloos en onbegrepen rond in zijn rijk. Dan keert hij terug met de eerste tekenen van waanzin en een hartstochtelijk ver langen naar het onmogelijke. De verschil lende rollen worden vertolkt door Peter Adriaanse, Heieen Wolf, Carla Roghair, Ronald Mondeel, Kees Baijens. Johan Bo- drij, Freek Verdoes, Erik Gijsbers, Lejon van Es, Anneke Klaasse, Jacqueline Ever- sen, Nina de Waal en Roelie van de Velde. Guus Janssen Het Guus Janssen Septet speelt zaterdag avond in de Kloveniersdoelen in Middel burg (20.30 uur). De Schepper Els de Schepper brengt haar solo-cabaret Vlaamse Zeep zaterdagavond in het Vest zaktheater in Vlissingen (20.00 uur). Begeleid door Franky de Cock zingt zij haar liedjes en vertelt zij verhalen met ty pisch Vlaams-Nederlandse humor. Spaans In dorpshuis Luctor et Emergo in Rilland kan zaterdag een Spaanse flamenco avond worden bijgewoond met Ines Con- treras y su grupo Flamenco (20.00 uur). De flamenco van Ines Contreras ken merkt zich door 'flamenco puro': de rauwe, authentieke flamenco zonder poespas of franje, maar met vuur, verdriet en passie, doordrenkt met emotionaliteit zoals alleen door zigeuners kan worden vertolkt. Contreras inviteert jaarlijks in de maand november een groep van zeven Andalusische dansers, zangers en muzi kanten voor een toernee door Nederland. Orphanage Kauffeld Zaterdag De muziekvereniging Rillandia geeft vrijdagavond het jaarlijkse donateurs concert in dorpshuis Luctor et Emergo in Rilland (19.45 uur). Medewerking verlenen het leerlingenor kest, de drumband en de fanfare. Deze avond worden tevens de jubilarissen ge huldigd. Zwarte Komedie De Zwarte Komedie speelt vrijdagavond Schiele in het Vestzaktheater in Vlissin gen (20.00 uur). Schiele is' het gedramatiseerde levensver haal van de Oostenrijkse rock and roll- schilder Egon Schiele (1890-1918). Bert Verhoye (tekst) en Martin Jansen (mu ziek) maakten er rocktheater van met duistere passies, flitsend leven en snel sterven. Zijn leermeester Klimt leverde Schiele zijn eerste modellen en maitres- ses. De rol van Egon Schiele wordt ge speeld door Guido Belcanto en verder werken mee Bart Voet, Myriam Bron- zwaar, Nathalie de Schepper en Nouredd- hine Farihi. Siesa De toneelvereniging Siesa uit Sas van Gent speelt vrijdagavond de komedie Kriebels in de buik in het cultureel cen trum De Halle in Axel (20.00 uur). Dit toneelstuk van Paul Coppens gaat over Louis en Suus van den Broecke, wier huwelijk na achttien jaar een sleur is ge worden. Maai- dan komt Louis op zekere dag zijn 'oude vlam' Wendy tegen en is de rust in huize Van den Broecke flink ver stoord. Henk van den Branden regisseer de Ronald Möring, Sandra Maes, Annie van Hoecke, Marleen Dedecker, Bart Neyt, Linda Ekkebus en Monique Polfliet. Waswax Shusaku Dormu Danstheater brengt vrijdagavond de moderne-dansvoorstel- ling Waswax in schouwburg De Maagd in Bergen op Zoom (20.15 uur). In Waswax staat het begrip 'vervorming' centraal. Deze dansvoorstelling van de Japanse choreograaf en theatermaker Shusaku Takeuchi is geïnspireerd op was, Jeugdconcert Het Zeeuws Orkest geeft zaterdagmid dag een jeugdconcert in de Concertzaal in Middelburg (14.00 uur). Voor zowel valide als invalide jongeren met begeleiders uit Zeeland wordt de compositie Peer Gynt van Edward Grieg uitgevoerd. Onder leiding van dirigent Ernst van Tiel vertellen koor, orkest en so listen het verhaal van Peer Gynt, dat door Henrik Ibsen als toneelstuk werd geschre ven. Belle Hélène De Goese Operette Vereniging brengt za- terdagaavond La Belle Hélène in de Stadsschouwburg in Middelburg (20.00 uur). Het betreft een operette in drie bedrijven van Jacques Offenbach op tekst van Hen ri Meilhac en Ludovic Halévy. In La Belle Hélène parodieert Offenbach de Griekse mythologie en maakt tevens toespelingen op allerlei situaties in het Parijs van zijn tijd. Hans Swinnen dirigeert, Hugo Segers deed de regie en Luk Carels zorgde voor de choreografie. Er werden twee beroeps krachten aangetrokken: de sopraan Sas- kia Gerritsen uit Middelburg en de Belgi sche bas-bariton Wilfried Van den Bran- de. De andere spreek- en zangrollen ko men voor rekening van leden van de GOV: Marjolein van Zonneveld (sopraan). Eric Debbaut (tenor), Anton Burgs (tenor), Leo van Loenhout (tenor), Jac Hop (bas-bari ton), Rosemarie Saman (sopraan) en Rien de Koning (tenor). Zeeuwse Orkest Het Zeeuws Orkest speelt zaterdagavond werk van Von Brucken Fock in de Con certzaal in Middelburg (20.00 uur). Het betreft het officiële herdenkingscon cert ter gelegenheid van het feit dat deze Zeeuwse componist, dichter en schilder zestig jaar geleden overleed. Het program ma is een herhaling van dat wat donder dagavond in de Sint Jacobskerk in Vlis singen ten gehore werd gebracht. Impressions of New Orleans heet het pro gamma dat het Greetje Kauffeld Trio za terdagavond brengt in het Arsenaalthea ter in Vlissingen (20.00 uur). In dit intieme concert voor zangeres, sa xofonist (Jan Menu) en gitarist (Peter Nieuwerf) staat Greetje's eigen interpre tatie van het New Orleans-repertoire na drukkelijk centraal. Klucht Souburgs Toneel en Cabaret (STEC) speelt zaterdagavond Bonbons in luxe verpakking, een klucht van Ria de Looze- Lafeber, in gebouw De Zwaan aan de Kromwegesingel in Oost-Souburg (20.00 uur). Voor wie zijn die bonbons? Gaat vader op stap? Wie krijgt er bonbons en wie niet? Er zijn nog meer vragen. Wie is zwanger en van wie? Een drietal personen komt voor het vaderschap in aanmerking. Alles wordt opgelost in een komisch spel. Wil Koelewijn regisseerde Izaak Wondergem, Mirjam de Vries. An de Vries. Frans Wal- hout, Ankie Neve, Kees Wielemaker, Mar- jo Walhout en Bella Mijnsbergen. De Utrechtse band Orphanage speelt za terdagavond in dorpshuis De Meiboom in Krabbendijke (20.30 uur). De eerste cd van deze groep werd goed ontvangen. In deze formatie bespeelt de uit Krabbendijke afkomstige Erwin Pol derman de drums. Het voorprogramma komt voor rekening van de Zeeuwse bands Screaming Meaning en Rusty Pawn. Gebroeders Flint De Gebroeders Flint spelen zaterdag avond, in samenwerking met Het Volk, Jongens waren we in het Zuidlandthea ter in Terneuzen (20.00 uur). Deze voorstelling, die gebaseerd is op het gehele oeuvre van de schrijver Nescio, doet weemoedig en ironisch verslag van de jeugdjaren van bevlogen wereldverbe teraars, hun bewondering voor de natuur en hun onvrede met de burgerlijke maat schappij. Hoofdpersonen in Jongens wa ren we zijn vier personages ontleend aan Titaantjes en De Uitvreter: Koekebakker. Bekker. Bavink en Hoyer. Zij worden ge speeld door Bert Bunschoten, Stef van den Eijnden, Wigbolt Kruijver en Felix Strategier. De teksten worden afgewis seld door vierstemmig gezongen muziek, geschreven door Pieter van Empelen en Paul Prenen. Joep Kruijver deed de regie. Siesa De toneelvereniging Siesa uit Sas van Gent speelt zaterdagavond nogmaals de komedie Kriebels in de buik in het cultu reel centrum De Halle in Axel (20.00 uur). Orgelconcert Franciske Roosë uit Dordrecht geeft za terdagavond een orgelconcert in de gere formeerde kerk aan de Kerkdreef in Axel (20.00 uur), De 23-jarige organiste zit in het laatste jaar van haar studie orgel en kerkmuziek aan het Rotterdams conservatorium. Zij voert werken uit van Buxtehude. Bach, Frank, C. Ph. E. Bach, Reger en Liszt. Magnificat Opera Jasperina de Jong en Lieuwe Visser ko men zaterdagavond naar de Prins van Oranje in Goes voor een tr.v-out van de musical Lang Leve de Opera (20.00 uur). Dit gezongen verhaal gaat over een opera zanger en een recensente. De operazanger meent dat hij door een slechte kritiek zijn verdere carrière wel kan vergeten. Hij pro beert wraak te nemen op de vrouw die de recensie heeft geschreven, maar tijdens een doorwaakte nacht in een operathea ter ontdekken beiden dat kunst belangrij ker is dan menselijk gekissebis. Lodewijk de Boer regisseerde. Pro Musica Het gemengd zangkoor Pro Musica en het gitaar-trio 18 uit het Belgische Geraards- bergen treden zaterdagavond op in de hervormde kerk in Kapelle (20.00 uur). Het concert heeft als thema Spaanse mu ziek door de eeuwen heen. waaronder werken van Albinez en De Falla. Het uit 25 meest jonge mensen bestaande koor, staat onder leiding van Dirk Biesemans, die ook het Zeeuws Mannenkoor dirigeert, Eddy Peremans, Hilde Reymaekers en Freddy Duffeleer vormen sinds 1984 een gitaartrio. Koor en trio zullen zowel afzon derlijk als samen optreden. Het vocaal ensemble Magnificat verzorgt zaterdag een kerkmuziekavond in de her vormde kerk te Dirksland (20.00 uur). Aan dit concert werken mee Herien Wie- ringa (sopraan) en Wim Diepenhorst (or gel), De leiding is in handen van dirigent Rinus Verhage. Het programma begint met Latijnstalige muziek, vervolgens komt het Duits aan de beurt en tot slot worden Engelse aria's gezongen. Zeeuwse Belofte In 't Beest in Goes wordt zaterdagavond de finale van de Zeeuwse Belofte gehou den (21.30 uur). Uit de voorronden kwamen drie finalisten tevoorschjijn: Flux uit Terneuzen. The Gain uit Goes en Sure As Heil eveneens uit Goes. Eén van deze groepen zal zich na afloop de 'meest belovende band van Zee land' mogen noemen. De jury bestaat uit popjournalist Robert Haagsma. musicus en popdocent Leo Hegge en programmeur William Dierckx. onder voorzitterschap van Jan Koopman, voorzitter van Stich ting Popmuziek Zeeland. Sequoyah De southernrockformatie Sequoyah speelt zaterdagavond in De Piek in Vlis singen (22.00 uur). Deze uit Bergeyk afkomstige groep bracht begin dit jaar een cd uit en doet door een mengeling van southernrock, hardrock en pop denken aan bands als Black Crowes. Lynyrd Skynyrd, AC/DC en Rolling Stones. Fratsen De Twentse band Fratsen speelt zater dagavond in De Botte Hommel in Bergen op Zoom (22.00 uur). Lieve jongens met een scherpe tong noe men de vier leden van deze Twentse band, onder leiding van André Manuel (winnaar Leids cabaretfestival 1991zich. Ze spelen een mix van Nederlandstalige rock. reg- gea. funk, grunge en hoempa. Zondag Soesja De Soesja Citroen Band opent de serie Jazz op zondagmiddag in de Stads schouwburg in Middelburg (15.30 uur). Naast zangeres Soesja Citroen bestaat dit kwartet uit Cees Slinger (piano), Jan Voogd (contrabas) en Arnoud Gerritse (drums). Soesja zingt nummers van haar onlangs verschenen tiende cd Here and Now. aangevuld met nieuwe stukken van onder anderen Monk, Frishberg en Carmi- chael. Orgelconcert De winterserie orgelconcerten op de zon dagmiddag in de Getrudiskerk te Bergen op Zoom wordt zondag geopend door de organist Rob Nederhof uit Goirle (16.00 uur). Hij bespeelt zowel het Klop-kistorgel als het koororgel en het Ibach-hoofdorgel Het programma omvat werken van he dendaagse Brabantse componisten als Anton Maessen, stukken van Saint- Saëns. Mozart en barokke muziek van Dietrich Buxtehude. Dinsdag Pinter Het toneelstuk Niemandsland van Ha rold Pinter is dinsdagavond te zien in de Stadsschouwburg in Middelburg (20.00 uur). Niemandsland gaat over een thrillerachti ge zoektocht naar de herkomst van een gast. waarbij machtsverhoudingen wor den afgetast en verwarring wordt gesticht over ieders identiteit. Niemand lijkt de waarheid te spreken en niemand lijkt de werkelijjkheid te begrijpen. Mette Bou- huys regisseerde onder anderen Henk van Ulsen en Rudolf Lucieer. Van 't Hek Youp van 't Hek geeft dinsdagavond een inspeelvoorstelling van zijn oudejaars- avondconférence in het Zuidlandtheater in Terneuzen (20.00 uur). Verwacht WOENSDAG 15 NOVEMBER: Pluk van de Petteflet in Prins van Oranje in Goes 15.00 uur De Dulle Roeckers in Stadsschomvburg in Middelburg 120.00 uur) Reizend Muziekgezelschap in Zuidland theater in Terneuzen (20.30 uur Try-outs oudejaarsavondconférence Youp van 't Hek in De Maagd in Bergen op Zoom (20.00 en 21.45 uur) DONDERDAG 16 NOVEMBER: Cabaret solo John Buijsman in Stadsschomvburg Middelburg (20.00 uur) Cabaret Basterd in Vestzaktheater in Vlissingen 20.00 uur) Bewegingstheater Corpus in Zuidland theater in Terneuzen 20.00 uur) Toneelstuk Een bruid in de morgen in 't Beest in Goes (20.30 uur) The Glory of Gospel m De Maagd in Ber gen op Zoom (20.15 uuri VRIJDAG 17 NOVEMBER: Russisch Folk lore Festival in Stadsschouwburg in Mid delburg 20.00 uur) Bob Brozthan in strandpaviljoen Piet Hein bij Koudekerke (20.30 uur Toneelvereniging Heer Hendrik met De Erfenisjagers in Heer Hendrikhuis in 's- Heer Hendrikskinderen (20.00 uur). Hollandse Comedie met De man. de vrouw en de moord in Zuidlandtheater in Ter neuzen (20.00 uur) ZATERDAG 18 NOVEMBER: The Swingle Singers in Arsenaaltheater in Vlissingen (20.00 uur) Zeeuivse Komedie speelt De koning en de rest in Vestzaktheater in Vlissingen (20.30 uur) STEC met Bonbons in luxe verpakking in gebouw De Zwaan in Oost-Souburg (20.00 uur Najaarsconcert Tot Oefening en Uitspan ning in Concertzaal in Middelburg (20.00 uur) Middelburgs Theater speelt Caligula in Minitheater in Middelburg 20.30 uuri Slagiverkgroep Den Haag en Surinam Music Ensemble in Kloveniersdoelen in Middelburg (20.30 uur) Kunstvrienden met Nee schat, nu niet in de Prins van Oranje in Goes 20.00 uur) Goese Operette Vereniging met La Belle Hélène in De Stenge in Heinkenszand (20.00 uur) Toneelvereniging Heer Hendrik met De Erfenisjagers in Heer Hendrikhuis in 's- Heer Hendrikskinderen 120.00 uur). Orgelconcert in Grote Kerk in Terneuzen 120.00 uur) Benny Neyman in Den Dullaert in Hulst 20.15 uur) De Heideroosjes, Travolta's en Fa/rit in Botte Hommel in Bergen op Zoom (21.30 uur) One two waziru in De Piek in Vlissingen (22.00 uur) ZONDAG 19 NOVEMBER: Koffieconcert in Muziekschool in Goes (12.00 uur Helikon Strijkkwartet in Kapel van Sint Maarten in Hoogelande (14.30 uur) Sabri Brothers Qawwali Party in Arse naaltheater in Vlissingen 15.00 uur) Zeeuwse Komedie speelt De koning en de rest in Vestzaktheater in Vlissingen (15.00 uur) Kindervoorstelling Wasgoed in 't Beest in Goes 115.00 uum Familievoorstelling Alice in Zuidland theater in Terneuzen (15.00 uur) DINSDAG 21 NOVEMBER: Frank Groot hof met De thuiskomst vail Odysseus in Stadsschouwburg in Middelburg 20.00 uur) Cellist Colin Carr in Kloersdoelen in Mid delburg (20.30 uum Dik Bruynesteyn in restaurant Zeelandia in Colijnsplaat 20.00 uur) Haarlems Toneel met Rembrandt was mijn buurman in Zuidlandtheater in Ter neuzen (20.00 uuri

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 11